Ing. Zdeněk Chlup

 Zpět

Datum narození: 1979
Adresa Zaječí hora 34
Brno
612 00
Telefon 777754731
E-mail zchlup@atelierchlup.cz
E-mail zdenek.chlup@homecredit.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Jachtklub Brno z.s.: Člen výboru
metodik
04.03.2015 - 31.12.2020
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Brno z.s.
ověřená licence domácího klubu
2101-0509 11.08.2015 - 31.03.2019
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice Evr 12 7 8 247
181327 30.08.2018 MČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví LaR 7 4 3 172
187015 25.08.2018 Laser Grandprix Wolfgangsee LaR 2 3 2 230
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna LaR 7 1 6 154
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 7 2 7 029
181307 02.06.2018 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Las 7 6 3 058
182118 26.05.2018 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 0 0
182001 12.05.2018 Májový pohár Velké Dářko Evr 7 8 4 825
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny LaR 12 6 11 596
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny LaR 7 7 3 899
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny LaR 12 3 14 162
172001 13.05.2017 Májový pohár Velké Dářko Evr 7 9 4 047
172123 27.05.2017 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 7 5 5 476
171307 03.06.2017 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Las 7 4 3 782
172407 10.06.2017 Mladý vítr Těrlicko Evr 1 1 0
172004 01.07.2017 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 7 3 4 921
172206 22.07.2017 Mohelnická regata Moravičany Evr 3 5 1 444
172205 29.07.2017 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 3 4 2 400
177023 12.08.2017 Laser Grandprix Wolfgansee - AUT LaR 7 1 10 944
171326 25.08.2017 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 12 6 8 649
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny Evr 12 7 10 028
172417 21.10.2017 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín LaR 4 1 3 784
171722 11.11.2017 Evropa Cup Máchovo jezero Evr 1 3 1 305
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162108 23.04.2016 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 3 1 872
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny LaR 7 2 8 619
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny LaR 12 6 9 423
161802 14.05.2016 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Evr 7 5 3 612
162120 21.05.2016 Velka cena YC Dyje I. Nové Mlýny LaR 7 3 5 796
161312 04.06.2016 Cena Sumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Las 2 14 512
162409 11.06.2016 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 9 879
162004 02.07.2016 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 7 2 5 890
162205 30.07.2016 Mohelnická regata Moravičany Evr 1 1 1 277
167032 13.08.2016 Laser Grandprix Wolfgangsee - AUT LaR 7 7 5 850
162204 19.08.2016 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 8 2 161
161334 26.08.2016 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 7 10 2 320
167040 15.10.2016 20. Česká námořní rally Murter - Chorvatsko NJ 12 11 4 060
162008 12.11.2016 Evropa Cup 2016 Velké Dářko Evr 1 1 1 764
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152107 18.04.2015 Mem. Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 3 1 581
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny LaR 7 7 4 323
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny LaR 12 5 12 663
151802 16.05.2015 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Evr 7 4 4 290
152129 23.05.2015 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 7 3 5 390
151312 06.06.2015 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Evr 7 13 2 441
152003 26.06.2015 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 7 1 8 261
152010 26.06.2015 45 let Evrop v Čechách – 2015 Velké Dářko Evr 1 3 800
152205 01.08.2015 Mohelnická regata Moravičany Evr 3 4 2 025
157022 15.08.2015 Laser Grandprix Wolfgangsee - AUT LaR 7 5 7 177
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Lipno - Černá v Poš. Evr 7 9 4 264
151509 12.09.2015 Švestková regata Jesenice LaR 7 3 4 657
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Evr 12 5 12 049
152422 03.10.2015 O hlučínský řízek Štěrkovna Hlučín Evr 3 3 2 109
157030 17.10.2015 19. Česká námořní rallye Chorvatsko Ela 12 2 10 550
152423 07.11.2015 Evropa Cup Olešná Evr 1 13 555
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142110 02.05.2014 Pálavská regata Nové Mlýny Las 4 9 1 876
141801 10.05.2014 Jarní Premiéra I. Rozkoš Evr 4 5 2 629
142123 23.05.2014 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny LaR 6 3 5 914
142005 28.06.2014 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 3 3 080
142204 19.07.2014 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 4 3 721
142177 16.08.2014 70. výročí založení klubu YC Brno Brněnská přehrada OT 1 12 762
142205 23.08.2014 Veřejný závod Moravičany Evr 1 2 578
141336 29.08.2014 MČR Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 4 10 1 519
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Evr 6 7 4 800
141348 08.11.2014 Evropa Cup Bezdrev Evr 1 14 386
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131307 27.04.2013 Velká cena YC Lipna Lipno nad Vltavou LaR 4 1 4 570
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny Las 4 9 2 179
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 4 2 580
132006 29.06.2013 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 3 2 496
132409 13.07.2013 Bermuda Cup Slezská Harta Evr 3 6 1 872
132204 27.07.2013 Modrá stuha Plumlova Mohelnice - Moravičany Evr 4 4 3 285
134209 09.08.2013 Velká cena Slovenska Liptovská Mara Evr 3 2 2 742
132136 22.08.2013 Mistrovství ČR, závod olympijských naděj Nové Mlýny LaR 6 12 2 994
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 4 13 1 237
131621 07.09.2013 Cena YC Nechranice Nechranice LaR 1 2 703
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Las 6 16 2 412
132164 09.11.2013 Evropa Cup Brněnská přehrada Evr 1 5 1 015
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122201 14.04.2012 Jarní závod Chomoutov Evr 2 3 804
121307 28.04.2012 Velká cena YC Lipno Lipno nad Vltavou LaR 4 3 3 784
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny LaR 4 5 3 129
121808 12.05.2012 Jarní vánek - Velká cena YC CSA Rozkoš - Surfcentrum Evr 4 3 3 700
122104 19.05.2012 Memoriál H. Švédy Jedovnice Evr 3 1 3 427
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 4 3 285
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 7 3 150
122407 16.06.2012 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 1 3 741
122005 30.06.2012 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 2 3 1 476
122006 07.07.2012 Závod mladých nadějí Velké Dářko LaR 3 1 2 838
122409 14.07.2012 Bermuda Cup Slezská Harta Evr 2 6 1 290
122205 04.08.2012 Modrá stuha Plumlova Mohelnice Evr 4 8 2 239
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví LaR 6 1 8 994
121341 31.08.2012 Lipno regata 2012 Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 12 1 937
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Evr 6 7 5 512
122415 06.10.2012 Cena BorsodChem MCHZ Štěrkovna Hlučín LaR 4 1 4 221
121916 10.11.2012 Evropa Cup Seč Evr 1 5 402
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
114214 16.04.2011 13th TORBOLE EUROPE MEETING Lago de Garda, Itálie Evr 5 41 4 113
111303 30.04.2011 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. LaR 4 13 1 318
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 3 5 069
111801 14.05.2011 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 15 1 774
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 2 4 489
111309 11.06.2011 Cena Šumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 6 3 257
112406 18.06.2011 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 1 4 069
112006 02.07.2011 ilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 2 3 017
112409 16.07.2011 Bermuda Cup Slezská Harta LaR 4 1 3 517
113126 05.08.2011 World Champiopionship Lago di Como Evr 12 34 6 676
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 11 2 415
112147 23.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 2 7 989
112414 01.10.2011 Cena Bordochem Štěrkovna Hlučín Evr 3 8 2 025
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 10 4 851
112308 12.11.2011 EVROPA Cup Evr 1 22 236
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
102201 17.04.2010 Jarní závod Chomoutov Evr 3 3 2 637
101303 01.05.2010 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. LaR 4 12 1 534
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny LaR 4 13 1 857
101801 15.05.2010 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 3 4 461
101304 22.05.2010 Jihočeský pohár Dvořiště LaR 4 5 3 200
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 5 3 129
101309 19.06.2010 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 3 4 947
104201 24.06.2010 Kieler Woche Kiel - Německo Evr 5 21 3 805
102006 03.07.2010 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 1 4 721
102413 23.07.2010 48.Beskydská regata-Mem.B.Hrubého Žermanice LaR 5 1 5 276
102205 14.08.2010 Modrá stuha Plumlova Mohelnice Evr 4 3 3 700
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 4 6 670
101332 03.09.2010 Lipno regatta 2010 Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 5 3 629
107023 20.09.2010 RODOP MČR Onedesign + Velká cena YFA Chorvatsko Bav 6 8 913
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 8 5 275
101125 06.11.2010 EVROPACUP Vltava Evr 1 4 1 152
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091303 01.05.2009 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt LaR 4 5 2 978
092108 08.05.2009 Pálavská regata - Luxplan 2009 Nové Mlýny LaR 5 8 3 710
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 11 2 027
091306 23.05.2009 Jihočeský pohár Dvořiště LaR 4 2 4 404
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny LaR 4 5 2 978
091309 13.06.2009 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Evr 4 2 5 326
092007 27.06.2009 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 5 2 312
092411 11.07.2009 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 3 2 484
094001 07.08.2009 Velká cena Slovenska - MMSR Liptovská Mara LaR 3 1 3 915
092204 15.08.2009 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 4 3 845
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. LaR 6 3 7 152
097002 14.09.2009 Velká cena YFA - MČR Bavaria 42 Chorvatsko Bav 6 6 2 994
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 3 7 776
092418 03.10.2009 Cena Borsodchem Hlučín Evr 3 4 2 838
094320 07.11.2009 Putovní pohár Evropa Senec Evr 5 12 1 821
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082103 26.04.2008 Putovní pohár Brněnská přehrada Las 3 3 1 407
082104 02.05.2008 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 4 4 609
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 1 6 478
081305 17.05.2008 Jihočeský pohár Dvořiště LaR 4 2 3 365
082110 24.05.2008 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 2 4 570
081308 07.06.2008 Cena Šumavy Lipno Evr 4 6 2 738
081607 14.06.2008 Cena Damet Nechranice LaR 1 3 665
082006 28.06.2008 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 3 2 661
082412 05.07.2008 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 5 2 109
082125 09.08.2008 Veletržní regata Brněnská přehrada Las 3 3 969
082129 28.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 7 4 724
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví Evr 1 24 252
081617 13.09.2008 PETROM regata Nechranice Evr 4 2 4 315
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 2 8 832
082421 08.11.2008 Evropa cup Těrlicko Evr 1 5 864
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071601 21.04.2007 Cena Roudnice Máchovo jezero LaR 4 3 2 312
072105 28.04.2007 Putovní pohár Brněnská přehrada Las 3 4 831
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 4 1 6 978
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 3 4 345
071305 19.05.2007 Jihočeský pohár Dvořiště LaR 4 4 2 700
072113 26.05.2007 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 2 3 365
071108 03.06.2007 Mistrovství ČR - Stylová regata Biograd - Chorvatsko Bav 6 12 1 187
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Evr 2 6 1 600
072117 23.06.2007 Krajský přebor Brněnská přehrada Las 4 5 721
072006 30.06.2007 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 2 3 017
072414 27.07.2007 45. Beskydská regata Žermanice Las 5 4 3 375
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 3 4 904
071511 08.09.2007 Modrá stuha Regentu Regent Evr 3 3 3 012
071619 15.09.2007 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 1 5 693
071513 22.09.2007 Švestková regata Jesenice LaR 1 3 703
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 2 8 832
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
067001 13.04.2006 Jarní Šplouch Rybnik - Polsko Evr 1 1 1 356
062102 22.04.2006 Mem. Hynka Švédy Jedovnice Las 3 2 2 263
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny LaR 4 6 1 996
062105 05.05.2006 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 4 2 5 961
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 5 3 927
061306 20.05.2006 Jihočeský pohár Dvořiště LaR 4 4 2 580
062111 03.06.2006 O kapitánskou čepici Nové Mlýny LaR 4 5 2 064
061310 10.06.2006 Cena Šumavy Lipno Evr 4 3 4 947
062114 24.06.2006 Krajský přebor II. Brněnská přehrada Las 4 2 2 312
062004 30.06.2006 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 5 2 629
062206 22.07.2006 Modrá stuha Plumlova Plumlov Las 3 4 831
063139 06.08.2006 Mistrovství Evropy LT Evropa Marsala - Itálie Evr 10 28 1 724
061806 26.08.2006 Mistrovství ČR Rozkoš LaR 6 3 6 131
061328 01.09.2006 Mistrovství ČR-CERE regata Lipno-Jestřábí Evr 4 9 2 312
061621 16.09.2006 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 2 5 326
062134 23.09.2006 Poslední vítr Brněnská přehrada Las 2 4 0
062136 28.09.2006 Mistrovství ČR Nové Mlýny Las 6 16 2 064
063156 13.10.2006 Puchar Rybnika - Interpuchar Rybnik - Polsko LaR 4 9 1 957
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
053159 ME Laser Radial Split LaR 10 42 2 412
052117 Krajský přebor Brněnská přehrada Las 4 5 404
051328 Mistrovství ČR Lipno Las 6 9 3 370
052102 YETTI Regata Jedovnice Las 3 4 1 032
052206 Modrá stuha Plumlova Plumlovská přehrada Las 3 4 1 206
051515 Modrá stuha Jesenice Jesenice Las 4 1 3 784
053323 VC Slovenska,Závod OH nadějí Piešťany Las 5 1 6 236
052109 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 5 4 5 761
052104 Putovní pohár Brněnská přehrada Las 2 1 1 600
051314 Mistrovství ČR Lipno LaR 6 2 6 970
051717 Mem. Bruno Hámy Máchovo jezero LaR 2 2 1 828
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny LaR 4 1 4 989
051326 Modra stuha Dvořiště Dvořiště LaR 4 2 3 904
052003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 1 4 404
052420 43.Beskydská regata Žermanice Las 4 5 1 425
052136 Modrý hrozen Nové Mlýny Evr 4 3 5 147
051307 Cena Šumavy Lipno Evr 4 2 4 925
051908 Štít města Pardubic Rozkoš Evr 4 7 2 812
052106 Mem. Hynka Švédy Jedovnice Las 3 1 2 838
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042110 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 4 14 1 479
042003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 3 2 951
042402 Jarní šplouch Ribnik - POL Evr 1 9 226
042401 Optimist párty Těrlicko Evr 1 10 0
041306 Cena Šumavy + KP II.-mládež Lipno Evr 4 8 3 064
041719 Mem. Bruno Hámy Máchovo jezero Las 4 5 2 064
043402 Spring cup Izola LaR 5 4 6 349
042126 Veletržní regata Brno Las 3 5 1 206
042104 Jarní zahajovací závod Brno Las 2 4 554
041314 Youth CERE regata Lipno - Hruštice LaR 6 3 6 131
042505 8. Česká námořní rally + MČR inshore Chorvatsko NJ 6 25 1 895
041327 Lipno CERE regata Lipno Evr 4 7 3 343
042108 Pálavská regata Home credit Nové Mlýny Evr 5 4 6 116
042107 Velká cena Optimist Nové Mlýny LaR 4 1 5 326
041620 Hop regata Nechranice Evr 1 7 774
042133 MČR Nové Mlýny Evr 6 3 7 884
042137 O Jedovnického kapra Jedovnice Las 2 5 202
042118 Krajský přebor I. Brno Las 4 4 792
042106 Mem. Hynka Švédy Jedovnice Las 3 2 2 400
041305 Jihočeský pohár Dvořiště LaR 4 2 3 200
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032420 41. Beskydská regata Žermanice LaR 4 5 2 312
032502 7. Česká námořní rallye Chorvatsko NJ 6 11 4 034
033107 Laser Radial World Championship Riva del Garda LaR 12 56 8 597
031308 Cena Šumavy Lipno Evr 4 10 2 855
031319 MR LaR Lipno - Hruštice LaR 6 1 8 539
031329 Modrá stuha Dvořiště Dvořiště LaR 4 1 4 570
031334 Jubilejní regata110 let jachtingu v Čech Lipno Las 4 1 6 129
031622 Hop regata Nechranice Evr 4 6 3 417
031706 Memoriál Bruno Hámy Máchovo jezero Las 4 2 4 016
031808 MR Q + 420 + 470 Rozkoš 420 6 9 3 469
031909 Štít města Pardubic Rozkoš Las 1 5 724
032003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 1 5 108
032103 Regata Yetti Jedovnice Las 2 4 1 081
032102 Putovní pohár Brněnská přehrada Las 3 1 2 637
032106 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 9 678
032106 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Las 3 9 303
032109 Pálavská regata + EC Masters Laser Nové Mlýny Evr 5 8 4 691
032116 Krajský přebor Jm Brněnská přehrada Las 4 1 3 200
032114 O kapitánskou čepici Nové Mlýny LaR 4 3 3 417
032115 MR Evropa + Laser Nové Mlýny Evr 6 10 4 747
032125 Veletržní regata Brněnská přehrada Las 2 2 1 406
032130 Modrý hrozen Nové Mlýny LaR 4 8 2 312
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021625 Hop regata Nechranice Las 4 12 1 534
021706 Memoriál Bruno Hámy Máchovo jezero LaR 4 5 2 312
022003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 3 2 812
022101 Jarní zahajovací závod Brněnská přehrada Las 3 2 1 734
022102 Putovní pohár Brněnská přehrada Las 1 1 1 004
022107 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 2 35 273
022105 Pálavská regata Nové Mlýny Las 4 14 2 544
022103 Regata JJEETTYY Jedovnice Las 3 2 1 734
022111 O kapitánskou čepici Nové Mlýny LaR 4 4 3 017
022110 Memoriál H. Šedy Jedovnice Las 2 1 1 892
022112 Krajský přebor (přebor JM kraje) Brněnská přehrada Las 4 3 1 608
022125 Jedovnický kapr Jedovnice Las 2 2 1 156
022127 Modrý hrozen Nové Mlýny LaR 4 1 5 220
022207 Modrá stuha Plumlova + KP IV (přebor OC Plumlov Las 4 1 3 517
022419 40. Beskydská regata Žermanice LaR 5 1 6 899
022506 VI. Česká námořní rally MČR inshore Chorvatsko NJ 6 12 3 808
023117 ME Laser Radial - dospělí Brietenbrunn LaR 10 47 3 734
023305 Mezinárodní mistrovství Slovenska Oravská přehrada, SVK LaR 6 1 6 025
023414 Izola Spring Cup 2002 Izola, SLO LaR 5 5 4 791
023431 50 rokov jachtingu Králová Las 6 3 5 550
021604 Zlatý kahan Nechranice LaR 4 7 2 684
021516 Švestková regata Jesenice LaR 1 13 191
021319 Mistrovství ČR 2002 (LaR) Lipno - Hruštice LaR 6 3 5 549
021312 Mistrovství ČR 2002 (Las) Lipno - Hruštice Las 6 13 2 511
021308 Cena Šumavy Lipno Las 4 6 3 141

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ