nahrávám, chvilku strpení...
Toggle navigation
Jachting
Lodní třídy
Kluby a vodní plochy
Námořní jachting
Windsurfing a kiteboarding
Historie
Největší úspěchy
Síň slávy
Jachtařská akademie
Český svaz jachtingu
O Českém svazu jachtingu
Aktuality
Články regionálních organizací
Dokumenty
Kalendář závodů
Výsledky závodů
Žebříček závodníků
Žebříček klubů
Reprezentace
Reprezentační team
Reprezentační trenéři
Články a aktulity
Média
Ke stažení
Jachting v médiích
Pro členy
Seznam členů
Rozhodčí
Trenéři
HZS
Úřední měřiči
Využití majetku ČSJ
Newsletter
Pojištění
Cestovní pojištění
Kontakty
Výkonný výbor ČSJ
Kontrolní komise ČSJ
Disciplinární komise ČSJ
Orgány ČSJ a odborné komise
Regionální organizace ČSJ
Kontakty
Přihlásit
0
POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2023
Vyhledat v žebříčku závodníků
Jméno nebo reg.č.
Číslo/název klubu:
Celkem
Dospělí
Mládež
Lodní třídy
2.4mR
29er
420
470
49er
49erFX
Cadet
Catamaran Open
Česká jachtařská liga
Devoti One
Evropa
Finn
Fireball
Flying Dutchman
Formule Foil/IQ Foil/IQ F
Funboard
Funboard - SLALOM
ILCA 4
ILCA 6
ILCA 7
IQ Foil
IQ Foil Junior
Kajutové lodě
Kiteboarding
Lední jachty DN
Match Racing
Melges 24
Nacra 17
Námořní jachty
O.R.C.-I
O.R.C.-II
O.R.C.-III
Optimist
Optimist - dívky
Optimist - chlapci
Optimist - mladší žactvo
Optimist - starší žactvo
ORC
ostatní třídy
Pirát
Raceboard
RS 400
RS 500
RS 700
RS Aero
RS Feva
RS Tera
RS Vareo
RS:X
Slalom
SLALOM Techno 293
Star
Team Racing
Team Racing - Q
Techno 293
Techno 293 - Slalom
Techno 293 OPEN
Tornado
Vaurien
Waszp
Windsurfer
Wing Foil
Sezóna :
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Seskupit podle
členů
reg.čísel
Stáhnout žebříček jako XLS
Celkem hodnoceno 1765 závodníků.
Poř.
Jméno
Ročník
Klub
Startů
Body
1.
Tomeš Jiří
JK Česká Lípa
29
255 866
2.
Piňosová Kristýna
TJ Rapid Brno
19
251 771
3.
Dokoupilová Linda
Jachtklub Brno
23
235 977
4.
Pospíšil Martin
Jachtklub Brno
44
194 396
5.
Drda David
Delfín Jablonec
14
173 777
6.
Přikryl Jeremiáš
LS Kroměříž
20
166 049
7.
Kováč Vladimír
JK Prostějov
26
163 422
8.
Lavický Karel
YC DIM Bezdrev
11
162 070
9.
Koška Vojtěch
YC Dyje
8
155 329
10.
Lojka Jakub
JK Černá v Pošumaví
26
149 667
11.
Zíma Jakub
ČWA
15
149 512
12.
Teplý Viktor
Jachtklub Brno
8
148 549
13.
Křenková Monika
YC LS Brno
14
148 345
14.
Křenková Kristýna
YC LS Brno
12
145 005
15.
Lojínová Alexandra
Delfín Jablonec
14
144 945
16.
Štolba Marek
ČYK
24
139 024
17.
Bezušek Kristian
YC CERE
18
137 238
18.
Skořepová Anna
JK Toušeň
25
136 201
19.
Dokoupilová Beáta
Jachtklub Brno
20
130 349
20.
Hyrš Ladislav
JK Ostrava Poruba
14
126 717
21.
Jeřábek Petr
YC CERE
16
126 199
22.
Martan Matěj
Lokomotiva Plzeň
12
126 126
22.
Křížek David
Lokomotiva Plzeň
12
126 126
24.
Baštář Ondřej
Lokomotiva Plzeň
15
124 148
25.
Štafa Patrick
MYK
16
119 684
26.
Sivý Josef
Slavoj Hluboká
12
119 378
27.
Ottová Tereza
Sokol Tovačov
28
117 798
28.
Košíková Matilda
ČYK
27
117 633
29.
Valenta Jan
YC CERE
18
114 683
30.
Plhoň Adam
SK Tři sestry
13
112 691
31.
Bělunková Tatiana
Baník Ostrava
18
112 294
32.
Chlumská Tereza
JK Staré Splavy
18
111 794
33.
Teplý Ondřej
Jachtklub Brno
7
111 632
34.
Palanti Alessia
YC CERE
8
108 378
35.
Kamenský Radim
YC Velké Dářko
9
107 378
36.
Burda František
JK Česká Lípa
17
107 374
37.
Sivý Dalibor
Slavoj Hluboká
10
102 966
38.
Daněk Jan
YC LS Brno
18
99 860
39.
Chládek Dan
YC LS Brno
18
99 250
40.
Dítětová Tereza
YC Neratovice
17
98 886
40.
Dítětová Anna Marie
YC Neratovice
17
98 886
42.
Sadílková Nela
Delfín Jablonec
13
98 867
43.
Houšková Klára
YC CERE
11
98 800
44.
Skřepek Šimon
TJ Rapid Brno
17
97 616
45.
Rais Michal
SK Štětí
15
93 236
46.
Jedlička Jan
YC Neratovice
16
92 586
47.
Dymáková Liliana
YC Vysoké Mýto
19
92 331
48.
Tomolová Kateřina
ČYK
20
91 671
49.
Himmelová Klára
YC Nechranice
13
90 192
50.
Hrubý David
YC Nechranice
11
89 934
51.
Mlejnek Tomáš
SK Štětí
13
89 468
52.
Kučera Petr
TJ Rapid Brno
7
89 175
53.
Vacula Martin
JK Staré Splavy
18
88 648
54.
Košvica Jakub
YC LS Brno
13
88 635
55.
Otta Filip
Sokol Tovačov
27
88 377
56.
Beroun Daniel
Jachtklub Brno
25
87 649
57.
Parůžek Jiří
JK Toušeň
12
86 844
58.
Roček Roman
YC Neratovice
12
85 922
59.
Fikáček Jan
Sokol Palkovice
22
85 013
60.
Dokoupil Hynek
Jachtklub Brno
22
83 914
61.
Skalický Vladimír
LK Štěchovice
15
83 736
62.
Fanta Miroslav
YC LS Brno
33
82 394
63.
Bartoš Richard
1969
YC Lískovec
10
80 875
64.
Vlach Viktor
YC LS Brno
22
80 750
65.
Červenka Matouš
JK Olomouc
12
80 732
66.
Ottová Barbora
Sokol Tovačov
27
80 120
67.
Loužek Štěpán
JK Plzeň
15
79 649
68.
Kubeš Fedor
YC LS Brno
16
79 346
69.
Kováč Richard
JK Prostějov
21
79 232
70.
Zákoucký Hynek
ČYK
17
79 223
71.
Valenta Max
YC CERE
19
78 893
72.
Kubový Martin
JK Toušeň
11
78 431
73.
Štantejský Jan
ALT RS
10
78 341
74.
Peterka Tomáš
ČYK
14
78 223
75.
Maršálková Michaela
ČYK
15
78 093
76.
Klíma Jáchym
ČYK
23
78 050
77.
Pelnář Petr
Lokomotiva Plzeň
18
77 962
78.
Grodl Tomáš
2010
YC Velké Dářko
15
77 773
79.
Benovič Vojtěch
YC CERE
13
77 019
80.
Košík Benjamín
ČYK
23
76 598
81.
Šlechtická Kateřina
YC LS Brno
15
73 580
82.
Moucha Pavel
YC Doksy
15
73 268
83.
Nápravníková Kořanová Johana
YC Neratovice
12
73 204
83.
Nápravník Jakub
ČYK
12
73 204
83.
Gráczová Dorota
Baník Ostrava
22
73 204
86.
Gelnar Tomáš
KJ Těrlicko
27
73 126
87.
Skřepek Jan
1978
TJ Rapid Brno
13
73 081
88.
Borkovec Bořek
YC Lískovec
9
72 853
88.
Najvárek Matěj
YC Lískovec
9
72 853
90.
Doležel František
YC Krnov
18
72 787
91.
Gebhart Zdeněk
JK Cheb
12
72 605
92.
Pavlovský Josef
YC LS Brno
13
72 457
93.
Cibulka Vojtěch
JK Plzeň
12
72 129
94.
Brabec Václav
YC CERE
12
72 021
95.
Viščorová Nela
YC LS Brno
15
70 320
96.
Košatová Lucie
ČYK
11
70 134
97.
Janáček Martin
YC LS Brno
17
70 035
98.
Neumann Lukáš
YC RODOP
10
69 733
99.
Pavliš Zdeněk
YC Kovářov
9
69 336
100.
Švíková Kateřina
YC CERE
5
69 254
101.
Cvikrová Berenika
JK Toušeň
17
69 119
102.
Chalupníková Klára
TJ Rapid Brno
12
68 715
103.
Bína Daniel
JK Staré Splavy
11
68 496
104.
Čaganová Julie
Jachtklub Brno
18
68 240
105.
Šnajdr Milan
Lokomotiva Plzeň
13
68 063
106.
Švíková Barbora
YC CERE
3
68 045
107.
Vrána Adam
ČYK
10
67 213
108.
Kříž Jan
SK Štětí
14
67 167
109.
Gelnar Lukáš
KJ Těrlicko
29
66 932
110.
Hubáček Jan
ČYK
27
66 274
111.
Košťálová Anna
YC Pardubice
14
65 399
112.
Moudrý Miroslav
JK Staré Splavy
12
64 637
113.
Novotný Alexandr
YC Krnov
17
64 526
114.
Krč Lukáš
JK Prostějov
16
63 920
115.
Winkler Adam
JK Toušeň
10
63 810
116.
Čaganová Sofie
Jachtklub Brno
22
62 596
117.
Kamenský Pavel
YC Velké Dářko
12
62 434
118.
Roček Matyáš
YC Neratovice
15
62 128
119.
Bryx Petr
YC Nechranice
13
61 761
120.
Kvasnik Milan
YC Neratovice
10
61 517
120.
Kořan Petr
YC Neratovice
10
61 517
122.
Dobrá Tereza
Lokomotiva Plzeň
5
61 349
123.
Hejnová Karolina
Baník Ostrava
21
60 946
124.
Slívová Jana
YC Nechranice
2
59 645
125.
Bartušková Roxie Berta
ČYK
14
59 410
126.
Altmannová Kateřina
Lokomotiva Plzeň
8
59 393
127.
Svobodová Sára
JK Česká Lípa
9
58 996
128.
Winklerová Anna
JK Toušeň
18
57 846
129.
Bělík Jan
JK Sokolov
11
57 558
130.
Pavlišová Klára
YC Kovářov
6
57 141
131.
Rathousová Berta
YC CERE
9
56 919
132.
Šercl Ondřej
Delfín Jablonec
15
56 821
133.
Ptašnik Vladislav
1963
YK Jestřábí
12
56 695
134.
Kučerová Michaela
TJ Lanškroun
15
56 336
135.
Vastl Tomáš
JK Černá v Pošumaví
7
56 261
136.
Dvořák Jan
1978
JK Staré Splavy
17
56 159
137.
Beránek Ondřej
YC CERE
8
56 113
138.
Chalupníková Kristýna
TJ Rapid Brno
11
56 031
139.
Štěpánek Jiří
Delfín Jablonec
7
55 419
140.
Beránková Klára
YC CERE
10
55 339
141.
Ptášníková Viktorie
Baník Ostrava
19
54 987
142.
Kotek Michal
JK Staré Splavy
7
54 865
143.
Hejnová Anna
Baník Ostrava
18
54 589
144.
Mudra Martin
Lokomotiva Plzeň
13
54 526
145.
Zahornacký Jan
LS Kroměříž
16
53 789
146.
Hartl Radim
YC LS Brno
24
53 646
147.
Marečková Renata
Jachtklub Brno
20
53 363
148.
Grabarczyková Anna
YC LS Brno
16
53 268
149.
Plecitý Martin
JK Toušeň
10
53 252
150.
Pavliš Marek
YC Kovářov
9
53 218
151.
Halouzka Jakub
1997
MYK
4
53 100
152.
Hýžová Helena
Jachtklub Brno
13
53 040
153.
Berntová Ela
JK Staré Splavy
13
52 744
154.
Pavlišová Michaela
YC Kovářov
9
52 530
155.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
14
52 461
156.
Beroun Marek
Jachtklub Brno
23
52 296
157.
Pfeifer Matyáš
YC Neratovice
15
51 071
158.
Plch Jiří
2005
YC DIM Bezdrev
12
50 967
159.
Štolbová Ela
ČYK
11
50 724
160.
Grácz Šimon
Baník Ostrava
20
50 506
161.
Ptáčková Tereza
YC Velké Dářko
12
50 073
162.
Král Jiří
TJ Rapid Brno
8
50 025
163.
Lojková Karolína
2008
JK Černá v Pošumaví
15
49 488
164.
Dragoun Dominik
JK Plzeň
13
49 344
165.
Čáp Milan
YC Neratovice
6
48 994
166.
Karas Tomáš
Jachtklub Brno
7
48 881
167.
Šamšulová Tereza
YC CERE
7
48 677
168.
Zákoucký Václav
ČYK
14
48 639
169.
Šebor Martin Morgan
JK Toušeň
15
48 298
170.
Mrázová Sylvia
YC Nechranice
12
48 292
171.
Krejčiřík Daniel
YC LS Brno
12
47 694
172.
Klímová Johana
ČYK
23
47 687
173.
Hlavsa Tomáš
Jachtklub Brno
14
47 639
174.
Šnajdr Matěj
Lokomotiva Plzeň
9
47 414
175.
Nejezchlebová Dominika
YC LS Brno
11
47 279
176.
Kubík Michal
Olšovec Jedovnice
12
47 217
177.
Musil Tomáš
1976
YC RODOP
7
46 821
178.
Cintlová Zuzana
JK Cheb
14
46 565
179.
Kryštof Šimon
YC LS Brno
17
46 504
180.
Cikrt Tomáš
JK Toušeň
11
46 473
181.
Outrata Jiří
JK Toušeň
12
46 422
182.
Sadílek Viktor
JK Staré Splavy
8
45 881
183.
Kuchař Jan
YC CERE
8
44 934
184.
Skala Filip
JK Cheb
17
44 744
185.
Vojík Matěj
YCR Roudnice
17
44 731
186.
Labuda Ondřej
YC LS Brno
8
44 603
187.
Štěpánková Markéta
Delfín Jablonec
15
44 290
188.
Bobek Pavel
Baník Ostrava
8
44 135
189.
Sláma Ivo
Jachtklub Brno
8
43 929
190.
Procházka Filip
YC Neratovice
5
43 924
191.
Chlup Zdeněk
Jachtklub Brno
10
43 493
192.
Piňos Jindřich
TJ Rapid Brno
19
43 425
193.
Šedivák Kryštof
Lokomotiva Plzeň
8
43 322
194.
Brückner Antonín
JK Česká Lípa
15
43 314
195.
Tkadlecová Sára
JK Toušeň
9
42 875
196.
Procházka Libor
YC Neratovice
10
42 835
197.
Hendrych Václav
YC Doksy
7
42 704
198.
Krchňavý Vojtěch
YCR Roudnice
14
42 444
199.
Němcová Lara
YC CERE
11
42 058
200.
Pavlík Jiří
YC LS Brno
16
41 670
201.
Justová Anna
2002
YC LS Brno
7
41 556
202.
Klíma Ondřej
YC Doksy
9
41 211
203.
Dobrý Jakub
Lokomotiva Plzeň
4
40 888
204.
Bezušková Jana
YC Neratovice
9
40 883
205.
Mlčoch Bronislav
Sokol Tovačov
13
40 685
206.
Bauerová Anna
Delfín Jablonec
10
40 586
207.
Burska Zofia
YC CERE
8
40 563
208.
Růžička Luděk
JK Toušeň
9
40 282
209.
Jiřička Tomáš
JK Toušeň
12
40 192
210.
Buchta Jan
YC LS Brno
18
39 920
211.
Dadák Lukáš
YC LS Brno
6
39 716
212.
Novotný Jáchym
Sokol Dobřichovice
12
39 562
213.
Krchňavý Vít
YCR Roudnice
15
39 486
214.
Hošek Libor
JK Česká Lípa
6
39 396
215.
Bernt Bartoloměj
JK Staré Splavy
11
38 796
216.
Štrunc Jan
YC Neratovice
4
38 747
217.
Hrubý Karel
Jachtklub Brno
9
38 627
218.
Svoboda Petr
1969
Bohemia Poděbrady
11
38 109
219.
Navrátilová Vanda
YC LS Brno
10
37 995
220.
Šmidtmajer Lukáš
YC LS Brno
11
37 903
221.
Žáček Jiří
Baník Ostrava
11
37 879
222.
Jiránková Karolína
YCR Roudnice
14
37 752
223.
Pavlíček Zdeněk
YC Regent
11
37 575
224.
Will Jan
Lokomotiva Plzeň
11
37 260
225.
Čutka Jan
YC DIM Bezdrev
10
37 252
226.
Vigh Aoife
YC LS Brno
9
37 080
227.
Sluka Zbyněk
JK Toušeň
14
36 936
228.
Záchvěj Filip
Baník Most
14
36 743
229.
Beneš Štěpán
YK Jestřábí
9
36 690
230.
Mikula Daniel
LS Kroměříž
17
36 668
231.
Balzerová Mariana
Jachtklub Brno
16
36 639
232.
Soukal Miloslav
YC Neratovice
12
36 615
233.
Novotný Ondřej
YC LS Brno
9
36 518
234.
Řezníček Tomáš
YC Velké Dářko
9
36 347
235.
Sünderhauf Zdeněk
ČYK
5
36 111
235.
Jakoubek Zdeněk
ČYK
5
36 111
237.
Jochovič Josef
YC Neratovice
7
36 044
238.
Blatecká Michaela
Jachtklub Brno
18
35 630
239.
Bulušek Jiří
Bohemia Poděbrady
10
35 520
240.
Halouzka Michal
MYK
9
35 419
241.
Blatecký David
Jachtklub Brno
7
35 371
242.
Trčka Martin
Baník Most
6
35 348
243.
Otevřel Pavel
YC LS Brno
19
35 339
244.
Václavík Jakub
JK Česká Lípa
7
35 037
245.
Kubíková Dana
Olšovec Jedovnice
9
35 004
246.
Diviš Ivo
YC Dyje
6
34 904
247.
Palkovský Tomáš
SK Štětí
10
34 808
248.
Knorr Petr
VS Duchcov
19
34 731
249.
Sazamová Eliška
YC CERE
7
34 729
250.
Holý Jiří
Baník Ostrava
16
34 688
251.
Stříž Tobiáš
YC Krnov
14
34 652
252.
Hrubý Pavel
ČWA
7
34 545
253.
Drahorádová Ema
JK Cheb
18
34 412
254.
Janáček Vojtěch
YC LS Brno
7
34 156
255.
Kaloš Martin
YC CERE
11
33 910
256.
Kaczur Vojtěch
2006
TJ Rapid Brno
11
33 542
257.
Hrubá Dagmar
Lokomotiva Cheb
11
33 438
258.
Daněk Kryštof
YC LS Brno
7
33 355
259.
Buchtová Sarah
YC LS Brno
16
33 350
260.
Richter Zdeněk
YC Doksy
8
33 195
261.
Fanfrlová Markéta
JK Ostrava
15
33 067
262.
Burska Iwona
YC CERE
2
32 431
263.
Novotný Štěpán
1994
JK Cheb
6
32 368
264.
Vinterlíková Karolína
YC Doksy
10
32 267
264.
Vinterlíková Karolína
YC Doksy
10
32 267
266.
Hanáková Marcela
Sokol Tovačov
6
32 250
266.
Ottová Hana
Sokol Tovačov
6
32 250
268.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
9
32 220
269.
Dragula Lukáš
KJ Těrlicko
25
32 165
270.
Fiala Alexandr
YC LS Brno
11
31 791
271.
Zajíček Teo
LS Kroměříž
14
31 736
272.
Sazama Michal
YC CERE
6
31 595
273.
Mareček Josef
JK Staré Splavy
8
31 585
274.
Tkačová Lucie
KJ Těrlicko
20
31 369
275.
Flosmanová Kristýna
TJ Jiskra Třeboň
6
31 308
276.
Hykrda Jan
Jachtklub Brno
6
31 236
277.
Sadílek Alexander
JK Staré Splavy
6
30 931
278.
Kováčová Tereza
JK Prostějov
12
30 677
279.
Pavliš Jiří
YC Kovářov
6
30 592
280.
Tobolka Michal
TJ Jiskra Třeboň
4
30 571
280.
Gardavský Petr
TJ Jiskra Třeboň
4
30 571
282.
Ptáčková Markéta
YC Velké Dářko
11
30 405
283.
Motlíková Pavlína
JK Cheb
13
30 331
284.
Sobotka Jakub
YC SaS
4
30 018
285.
Maier Michael
JK Staré Splavy
5
29 981
286.
Himmel Jiří
YC Nechranice
9
29 928
287.
Babický Josef
JK Česká Lípa
10
29 523
288.
Svoboda Pavel
Bohemia Poděbrady
6
29 392
289.
Zanker Zbyněk
JK Staré Splavy
8
29 100
290.
Čechura Jiří
Lokomotiva Plzeň
9
28 886
291.
Popper Šimon
YC Doksy
18
28 737
292.
Ciglerová Lenka
YC Neratovice
7
28 735
293.
Kuthanová Eliška
YC LS Brno
11
28 532
294.
Verner Jaroslav
JK Toušeň
7
28 363
295.
Plch Zdeněk
YC DIM Bezdrev
6
28 308
296.
Lojková Petra
JK Černá v Pošumaví
2
28 306
296.
Lojka Michal
JK Černá v Pošumaví
2
28 306
298.
Křenek Marek
Delfín Jablonec
10
28 166
299.
Čajčík Jan
YC LS Brno
6
28 086
300.
Směšný Marek
JK Prostějov
16
27 964
301.
Čechura Přemysl
Lokomotiva Plzeň
5
27 901
302.
Bauerová Šárka
YC CERE
10
27 827
303.
Lidařík Rudolf
YC LS Brno
4
27 806
304.
Halouzková Marie
MYK
14
27 763
305.
Vlčková Světlana
VS Duchcov
18
27 736
306.
Veselý Štěpán
YC Pardubice
6
27 594
307.
Rašková Adéla
ČWA
8
27 340
308.
Horváth Pavel
ČYK
8
27 325
309.
Michalík Marek
Delfín Jablonec
8
27 160
310.
Povolný Jakub
JK Staré Splavy
9
27 132
311.
Spousta Petr
YC LS Brno
13
27 068
312.
Šulc Jan
YC Vysoké Mýto
16
26 995
313.
Winkler Pavel
JK Toušeň
7
26 878
314.
Kuthan Jiří
1973
YC Lískovec
10
26 860
315.
Kudrna Jan
YC LS Brno
27
26 721
316.
Štěpánková Kristýna
Delfín Jablonec
8
26 488
317.
Sadílek Adam
Delfín Jablonec
7
26 475
318.
Grill Milan
SK Štětí
6
26 429
319.
Škoda Jan
Lokomotiva Plzeň
8
26 322
320.
Šmídová Pavla
YC Neratovice
10
26 279
321.
Kouřil Vít
2006
Jachtklub Brno
16
26 268
322.
Navrátil Václav
Jachtklub Brno
21
26 201
323.
Mareček Šimon
Jachtklub Brno
5
26 090
324.
Knetig Jindřich
YC LS Brno
9
26 073
325.
Vomáčko Ladislav
Bohemia Poděbrady
10
25 901
326.
Kramář Tomáš
JK Česká Lípa
6
25 817
327.
Bónová Julia
YC LS Brno
17
25 758
328.
Buchtová Agnes
YC LS Brno
16
25 657
329.
Doležal Tomáš
JK Sokolov
8
25 629
330.
Kafka Tomáš
YC Velké Dářko
8
25 604
331.
Lawson Andrew
2002
JK Staré Splavy
9
25 566
332.
Povolný Adam
JK Staré Splavy
7
25 515
333.
Sklářová Julie
LS Kroměříž
13
25 441
334.
Licková Aneta
Bohemia Poděbrady
8
25 416
335.
Dvořák Tobiáš
JK Staré Splavy
7
25 337
336.
Krejčiřík Jan
YC LS Brno
14
25 169
337.
Beneš Pavel
YC DIM Bezdrev
11
25 085
338.
Navrátilová Helena
YC LS Brno
7
24 939
339.
Jurečka Matěj
Císařská louka
8
24 546
340.
Najvárková Magdaléna
Orthodocks YC
6
24 509
341.
Pavlovská Alexandra
YC LS Brno
13
24 409
342.
Culek Jindřich
YC Kotva Pha
25
24 386
343.
Brejšová Nevena
JK Cheb
14
24 286
344.
Novák Vojtěch
YC Doksy
15
24 261
345.
Němec Jiří
Slavoj Hluboká
8
24 204
345.
Koubek Zdeněk
Slavoj Hluboká
8
24 204
347.
Brejšová Violeta
JK Cheb
14
24 073
348.
Vondra Vojtěch
TJ Lanškroun
9
24 018
349.
Bauerová Ina
Delfín Jablonec
11
23 956
350.
Sladký Martin
ČWA
7
23 914
351.
Kafková Petra
1991
YC Velké Dářko
8
23 905
352.
Rozsypal Martin
JK Olomouc
10
23 858
353.
Michalčín Šimon
YC CERE
10
23 804
354.
Jeništa Milan
Sokol Dobřichovice
10
23 747
355.
Janáček Petr
YC LS Brno
4
23 694
356.
Veit Martin
ALT FB
5
23 632
356.
Krejza Filip
ALT FB
5
23 632
358.
Quittnerová Natálie
Delfín Jablonec
9
23 626
359.
Krátký Šimon
Sokol Dobřichovice
6
23 590
360.
Škvařil Patrik
YC LS Brno
5
23 533
361.
Fiala Petr
YC Neratovice
4
23 524
362.
Pokorná Sára
LS Kroměříž
13
23 415
363.
Štěpánský Jan
Slávia Česká Skalice
4
23 391
363.
Gnolová Denisa
Slávia Česká Skalice
4
23 391
365.
Myslík Matyáš
2010
Sail&Ski Lipno
10
23 385
366.
Tlapáková Zuzana
SK Štětí
8
23 377
367.
Beretová Adéla
ČYK
16
23 363
368.
Gemperle Jiří
Sokol Dobřichovice
9
23 275
369.
Bobek Ondřej
1987
Baník Ostrava
6
23 263
370.
Ščerba Kamil
1969
Sokol Palkovice
10
23 007
371.
Jeništa Martin
Sokol Dobřichovice
10
22 974
372.
Raška Marek
ČWA
9
22 949
373.
Hrabalová Veronika
YC SaS
6
22 851
374.
Hrubý Roman
Lokomotiva Cheb
11
22 829
375.
Doležal Tomáš
SK Tři sestry
3
22 810
376.
Drončovská Dorota
YC CERE
9
22 726
377.
Koutná Martina
YC Bystrc Brno
3
22 604
378.
Čutka Oliver Jan
YC DIM Bezdrev
11
22 533
379.
Kaczur Aleš
2004
TJ Rapid Brno
9
22 361
380.
Nantl Ondřej
YC CERE
8
22 231
381.
Teplý Roman
Jachtklub Brno
2
22 135
382.
Svobodová Annie
YC Velké Dářko
9
22 001
383.
Lidaříková Ema
Jachtklub Brno
15
21 946
384.
Škráčková Vendula
JK Ostrava
7
21 844
385.
Myslík Jan
1973
Sail&Ski Lipno
5
21 839
386.
Falc Federico Milan
YC CERE
7
21 829
387.
Podrábská Denisa
SK Štětí
11
21 803
388.
Muchová Kateřina
JK Česká Lípa
8
21 783
389.
Lassig Jiří
JK Staré Splavy
4
21 770
390.
Žák Michal
YC LS Brno
15
21 736
391.
Vaidiš Tomáš
JK Sokolov
9
21 725
392.
Stibůrek Jan
Orthodocks YC
6
21 590
393.
Valenová Barbora
YC Krnov
8
21 539
394.
Všetečka Jan
YC LS Brno
13
21 506
395.
Blatecká Veronika
Jachtklub Brno
20
21 503
396.
Hirnšal Jan
JK Staré Splavy
4
21 500
397.
Vlachová Kamila
YC LS Brno
13
21 466
398.
Vinkl Petr
YC Kladno
8
21 380
399.
Kališová Markéta
Jachtklub Brno
6
21 312
400.
Pátek Filip
YC CERE
15
21 288
401.
Myslíková Eliška
Sail&Ski Lipno
9
21 274
402.
Netík Pavel
YC Velké Dářko
8
21 262
403.
Štursová Lucie
JK Plzeň
8
21 232
404.
Vaszi Mikuláš
SK Štětí
4
21 219
405.
Hrubý Jan
ALT RS
5
21 170
406.
Steiner Michal
YC Vysoké Mýto
6
20 987
407.
Ráža Matyáš
VS Duchcov
10
20 946
408.
Solař Petr
ČYK
3
20 945
409.
Nováková Viktorie
JK Plzeň
17
20 907
410.
Mlčoch Jan
Sokol Tovačov
7
20 827
411.
Pellar Jonáš Áron
Jachtklub Brno
16
20 658
412.
Szmaragowski Daniel
YC DIM Bezdrev
6
20 635
412.
Szmaragowski Michaela
YC DIM Bezdrev
6
20 635
414.
Hýža Jiří
1975
Jachtklub Brno
2
20 614
415.
Valenta Jan
TJ Jiskra Třeboň
7
20 508
416.
Lambl Kubáňová Zuzana
1984
YC Neratovice
11
20 433
416.
Lambl Vladimír
YC Neratovice
11
20 433
418.
Stibůrková Eliška
Orthodocks YC
5
20 373
419.
Dymák Matyáš
YC Vysoké Mýto
7
20 291
420.
Licková Nikola
Bohemia Poděbrady
5
20 170
421.
Výška Tomáš
Prazdroj Plzeň
13
20 109
422.
Bortlíková Sára
JK Ostrava
14
20 094
423.
Hadašová Jana
Lokomotiva Cheb
7
20 013
423.
Hanák Vladimír
Lokomotiva Cheb
7
20 013
425.
Karas Filip
Jachtklub Brno
15
19 961
426.
Hanák Vít
Sokol Tovačov
15
19 864
427.
Čermák Josef
YC Neratovice
12
19 765
428.
Nováková Ludmila
YC LS Brno
26
19 730
429.
Stibůrková Tereza
Orthodocks YC
8
19 714
429.
Stibůrek Matěj
Orthodocks YC
8
19 714
431.
Grochal Štěpán
YC Dyje
5
19 651
432.
Jilich Adam
JK Plzeň
15
19 601
433.
Richterová Eliška
YC Pardubice
5
19 588
434.
Quittnerová Nicol
Delfín Jablonec
10
19 567
435.
Škoda Michal
YC Neratovice
9
19 510
436.
Benovičová Viktorie
YC CERE
5
19 360
437.
Smrčka Jiří
ČYK
8
19 174
438.
Šercl Miroslav
Delfín Jablonec
4
19 046
439.
Naxerová Nina
YC CERE
7
18 979
440.
Směšný Marek
JK Prostějov
6
18 952
441.
Čulenová Karolína
YC CERE
8
18 909
442.
Guryča Daniel
YC CERE
6
18 844
443.
Skalová Ema
ČYK
10
18 843
444.
Štruncová Michaela
YC Neratovice
8
18 832
445.
Krejza Jakub
YC CERE
10
18 773
446.
Grabarczyk Darek
YC LS Brno
7
18 752
447.
Navrátil Vojtěch
Jachtklub Brno
22
18 687
448.
Michalík Daniel
Delfín Jablonec
9
18 674
449.
Buček Adam
YC LS Brno
15
18 647
450.
Jiránek Radek
YCR Roudnice
13
18 584
451.
Konopík Šimon
Jachtklub Brno
9
18 535
452.
Šilhavý Jaromír
YC Kladno
9
18 484
453.
Štěpánek Jan
1973
Delfín Jablonec
10
18 438
454.
Karbusický Jaroslav
Bohemia Poděbrady
9
18 359
455.
Plotěná Viktorie
Jachtklub Brno
11
18 236
456.
Nalezenec Vojtěch
YC Vysoké Mýto
8
18 215
457.
Hanák Jakub
Sokol Tovačov
9
18 105
457.
Indrák Jiří
Sokol Tovačov
9
18 105
457.
Novotný Karel
YC DIM Bezdrev
11
18 105
460.
Novák Adam
YC Doksy
9
18 042
461.
Hakl David
Jachtklub Brno
5
18 041
462.
Binko Štěpán
JK Plzeň
15
18 000
463.
Zajíček Alf
LS Kroměříž
13
17 983
464.
Audy Dan
Jachtklub Brno
7
17 831
465.
Buřil Miloš
ALT RS
8
17 819
466.
Pour Václav
Slavoj Hluboká
7
17 703
467.
Pavelková Sofie
ČYK
10
17 476
468.
Konopáč Daniel
T. J. Sokol Vrané II
15
17 433
469.
Hlavsová Sofie
YC Krnov
11
17 417
470.
Sehnal Pavel
ČWA
3
17 194
471.
Nejezchleba Jakub
YC LS Brno
2
17 191
472.
Kotek Kamil
JK Staré Splavy
4
17 115
473.
Smetana Radek
Lokomotiva Plzeň
5
17 083
474.
Sivý Štěpán
Slavoj Hluboká
1
17 079
475.
Chlebna Milan
YC Kovářov
4
17 027
476.
Rečičár Filip
KJ Těrlicko
14
16 995
477.
Binko Šimon
JK Plzeň
12
16 922
478.
Slíva Martin
ČWA
2
16 729
479.
Kleiner Otakar
YC DIM Bezdrev
8
16 702
480.
Macháček Otakar Andrew
2009
YC CERE
8
16 699
481.
Bureš Zdeněk
YC LS Brno
24
16 696
482.
Kuš Emil
Slavoj Hluboká
7
16 686
483.
Blatecký Martin
Jachtklub Brno
14
16 434
484.
Krejčiříková Karolína
YC LS Brno
8
16 380
485.
Keprda Jan
YC LS Brno
5
16 295
486.
Bulušek Matěj
Bohemia Poděbrady
8
16 160
487.
Veselý Vilém
JK Staré Splavy
8
16 116
488.
Fuchsová Edita
YC Velké Dářko
12
16 072
489.
Dušek Josef
TJ Jiskra Třeboň
6
16 050
490.
Kosina Václav
YC Pardubice
8
16 036
491.
Ščerba Patrik
Sokol Palkovice
9
16 023
492.
Havelka Jonáš
ČYK
10
15 962
493.
Mastník Štěpán
YC CERE
8
15 936
494.
Kacálek Zdeněk
YC Markop FL
4
15 887
495.
Kulík Martin
YC RODOP
2
15 883
496.
Camaj Adem
KJ Těrlicko
20
15 878
497.
Dressler Antonín
ČYK
11
15 700
498.
Dudák Marek
YC CERE
3
15 487
499.
Sivý Filip
Slavoj Hluboká
6
15 459
500.
Bříza Petr
1972
YC Pardubice
7
15 452
501.
Průcha Alexandr
Vodní stavby Pha
8
15 423
502.
Sušil Jan
Císařská louka
7
15 371
503.
Satranská Zuzana
YC Pardubice
11
15 349
504.
Michalčín Jiří
YC CERE
4
15 335
505.
Dragoun Vítek
JK Plzeň
9
15 324
506.
Konopík Tomáš
Jachtklub Brno
10
15 310
507.
Rezková Ludmila
JK Cheb
13
15 271
508.
Kovařík David
ČYK
2
15 166
509.
Karas Hynek
Jachtklub Brno
13
15 069
510.
Tomola Štěpán
ČYK
18
15 037
511.
Sklenář Matěj
YC LS Brno
5
14 997
512.
Fetterle Jiří
JK Česká Lípa
8
14 922
513.
Němec František
ALT Tornado
4
14 865
514.
Podrábská Adéla
SK Štětí
12
14 863
515.
Síbrt Gréta
YC CERE
8
14 834
516.
Bobková Michaela
JK Cheb
4
14 803
517.
Jedličková Michaela
YC Neratovice
6
14 775
518.
Rohlík Šimon
YC Pardubice
7
14 745
519.
Kala Roman
YC Doksy
8
14 664
520.
Štěpán David
Jachtklub Brno
4
14 654
521.
Fetterle David
JK Česká Lípa
7
14 617
522.
Schwanzer Albert
YC LS Brno
7
14 515
523.
Verl Jan
Delfín Jablonec
6
14 469
524.
Mertlová Michaela
YC Regent
3
14 372
524.
Grecmanová Denisa
YC RODOP
3
14 372
526.
Falta Miroslav
ALT Tornado
2
14 366
527.
Beneš Vlastimil
Vodní stavby Pha
7
14 344
528.
Novotný Štěpán
Sokol Dobřichovice
8
14 237
529.
Müller Ondřej
SK Štětí
5
14 214
530.
Kuthan Jiří
YC Lískovec
6
14 184
531.
Kocour Ladislav
JK Černá v Pošumaví
6
14 160
532.
Vrána Petr
TJ Rapid Brno
7
14 112
533.
Marx Jiří
YC Neratovice
9
14 076
534.
Vacula Jan
YC Znojmo
3
14 067
535.
Holanec Martin
Slávia Česká Skalice
6
13 992
536.
Mádle Jiří
YC DIM Bezdrev
5
13 985
537.
Chwalek Štěpán
JK Ostrava
11
13 923
538.
Loužek Karel
JK Plzeň
10
13 904
539.
Rážová Lea
VS Duchcov
18
13 891
540.
Čulen Jakub
YC CERE
6
13 800
541.
Rameš Ivan
JK Česká Lípa
7
13 796
541.
Záluský Kamil
YC Nechranice
7
13 796
543.
Zákoucký František
ČYK
9
13 786
544.
Lipták Richard
YC CERE
6
13 759
545.
Bareš David
YC CERE
10
13 738
546.
Szmaragowski Dominik
YC DIM Bezdrev
7
13 674
547.
Hegrová Naďa
Delfín Jablonec
14
13 672
548.
Pfeiferová Veronika
YC Nechranice
7
13 663
549.
Mikuláštík Pavel
YC LS Brno
2
13 476
550.
Matoušek Ondřej
Slavoj Hluboká
3
13 414
551.
Horánska Magdalena
YC CERE
6
13 317
552.
Křížek David
Lokomotiva Plzeň
3
13 239
553.
Hegrová Julie
Delfín Jablonec
13
13 195
554.
Hájek Milan
1968
Lokomotiva Plzeň
2
13 161
555.
Moučka Vítězslav
YC Velké Dářko
6
13 150
556.
Čermák Jaroslav
YC Pardubice
7
13 123
557.
Veselá Barbora
Slávia Česká Skalice
5
13 088
558.
Kmenta Martin
Jachtklub Brno
5
13 029
559.
Svanovská Helena
YC LS Brno
9
12 858
560.
Brchaň Šimon
KJ Těrlicko
15
12 844
561.
Kuznetsova Aleksandra
YC CERE
7
12 798
562.
Podzimek Antonín
ČYK
1
12 663
562.
Krejčík Petr
1
12 663
564.
Lokajíčková Lucie
ČYK
10
12 635
565.
Drašnar Aleš
ALT RS
3
12 578
566.
Kokeš Petr
Jachtklub Brno
6
12 490
567.
Václavek Viktor
YC Dyje
6
12 461
568.
Plachý Jonáš
YC Pardubice
6
12 407
569.
Hajda Štěpán
YC LS Brno
10
12 402
570.
Veselý Filip
ASK Lovosice
8
12 375
571.
Vychová Zuzana
YC Neratovice
3
12 356
571.
Vychová Eliška
YC Neratovice
3
12 356
573.
Bauerová Eliška
YC CERE
7
12 344
574.
Licek Jiří
Bohemia Poděbrady
5
12 327
575.
Dojmazov Petr
YC LS Brno
6
12 293
576.
Mahr Emma
JK Staré Splavy
3
12 283
577.
Vistr Tomáš
ČYK
8
12 227
578.
Kasík Lukáš
2
12 223
579.
Chalupník Miloslav
YC Dyje
5
12 217
580.
Spurný Kryštof
YC Neratovice
7
12 185
581.
Mátl Albert
Jachtklub Brno
8
12 184
582.
Kršňák Jan
VS Duchcov
9
12 165
583.
Kubík Martin
Olšovec Jedovnice
7
12 148
584.
Halmoši Dominik
ALT Tornado
4
12 133
585.
Moučka Vítězslav
YC Velké Dářko
3
12 131
586.
Nebeská Josefína
ČYK
15
12 125
587.
Bauer František
1983
YC CERE
11
12 015
588.
Loos Jiří
TJ Rapid Brno
8
11 991
589.
Micenko Filip
KJ Těrlicko
16
11 961
590.
Kraus Petr
Newton YC
2
11 926
590.
Koleňák Jiří
Newton YC
2
11 926
590.
Kraus Petr
Newton YC
2
11 926
593.
Šílený Jáchym
YC DIM Bezdrev
10
11 922
594.
Lambl Vojtěch
1989
YC Neratovice
5
11 897
595.
Sluka Vojtěch
JK Toušeň
5
11 896
596.
Havrda Luboš
Delfín Jablonec
7
11 802
597.
Česaný Prokop
ČYK
11
11 783
598.
Solfronk Antonín
YC Nechranice
5
11 590
599.
Nosková Klára
TJ Rapid Brno
5
11 588
600.
Makrlík Dušan
JK Klatovy
11
11 533
601.
Krejza Tomáš
YC Regent
5
11 490
602.
Pašteková Eva Klára
LS Kroměříž
7
11 463
603.
Šimek Karel
Slavoj Hluboká
7
11 444
604.
Brettschneider Samuel
YC LS Brno
17
11 340
605.
Prax Jakub
YC LS Brno
5
11 313
606.
Ach-Hübner Otakar
YC LS Brno
14
11 307
607.
Polák Ivan
1
11 271
608.
Kulawiak Šimon
Lokomotiva Plzeň
7
11 229
609.
Kalivoda Ondřej
YC LS Brno
7
11 203
610.
Fanfrla Dalibor
JK Ostrava
4
11 171
611.
Jozíf Martin
YC Pardubice
2
11 139
612.
Rod Jiří
ALT Tornado
3
10 991
613.
Potštýnský Marek
2
10 990
614.
Králová Lucie
TJ Rapid Brno
7
10 973
615.
Chwalek Radomir
JK Ostrava
6
10 959
615.
Chwalková Iva
JK Ostrava
6
10 959
617.
Houdek Roman
YC LS Brno
4
10 932
618.
Snopek Martin
Slavoj Hluboká
8
10 896
618.
Svoboda Stanislav
Slavoj Hluboká
8
10 896
620.
Šturma Petr
YC Regent
6
10 870
621.
Doležal Jan
JK Sokolov
7
10 791
622.
Horynová Alexandra
Bohemia Poděbrady
11
10 774
623.
Hrubý Jiří
YC Nechranice
3
10 773
624.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
7
10 761
625.
Judová Emilie
YCR Roudnice
7
10 657
626.
Klusáčková Radka
Sokol Dobřichovice
8
10 644
627.
Zgraja Martin
Orthodocks YC
3
10 564
627.
Chmelová Lucie
YC Bystrc Brno
3
10 564
629.
Ptáčník Matěj
JK Staré Splavy
8
10 547
630.
Roušal Jakub
YC CERE
11
10 505
631.
Beerová Anežka
SK Štětí
11
10 491
632.
Šimánek Jiří
Lokomotiva Plzeň
7
10 425
633.
Kafka Roman
YC Velké Dářko
5
10 387
634.
Bauer Janek
YC CERE
6
10 386
635.
Bryxová Lucie
YC Nechranice
5
10 338
636.
Ročková Alena
YC Neratovice
3
10 327
637.
Filinger Marek
YC CERE
2
10 313
638.
Lokajíčková Kateřina
ČYK
9
10 200
639.
Fanfrlová Petra
JK Ostrava
2
10 167
640.
Brázdová Roxana Adelaida
Delfín Jablonec
6
10 093
641.
Valenová Adéla
JK Olomouc
5
10 083
642.
Sivý Daniel
Slavoj Hluboká
4
10 079
643.
Havelková Josefina
ČYK
10
10 071
644.
Šanda Radek
YC CERE
4
10 023
645.
Vašík Martin
YC LS Brno
2
9 981
646.
Lefflerová Zuzana
YC Pardubice
7
9 918
647.
Vojíková Anna
YCR Roudnice
5
9 868
648.
Deutscher Patrik
JK Staré Splavy
2
9 682
648.
Prchal Vít
JK Staré Splavy
2
9 682
650.
Vyhlídal Tomáš
JK Ostrava
4
9 657
651.
Verl Vojtěch
Delfín Jablonec
4
9 652
652.
Vaculka Zbyněk
YC LS Brno
11
9 651
653.
Juda Filip
YCR Roudnice
8
9 649
653.
Doležalová Eva
SK Tři sestry
1
9 649
653.
Rozsypal Jan
SK Tři sestry
1
9 649
656.
Bílek Tomáš
Sokol Palkovice
15
9 608
657.
Ďásek František
JK Cheb
8
9 558
658.
Ott Adam
Jachtklub Brno
8
9 485
659.
Bureš Marek
YC CERE
7
9 477
660.
Beneš Filip
T. J. Sokol Vrané II
7
9 443
661.
Jurečka Šimon
Císařská louka
6
9 380
662.
Kubáňová Nikita
YC CERE
6
9 376
663.
Čeřovský Jakub
JK Česká Lípa
6
9 366
663.
Mravináč Petr
YC Kladno
5
9 366
665.
Kučera Michal
YC Ústí n L
8
9 361
665.
Mahnerová Simona
YC Ústí n L
8
9 361
667.
Šedivec Martin
Lokomotiva Cheb
7
9 341
668.
Netík Pavel
YC Velké Dářko
6
9 319
669.
Novotný Václav
JK Cheb
2
9 289
670.
Viščor Dan
YC LS Brno
3
9 272
671.
Kopecká Laura
YCR Roudnice
6
9 230
672.
Keršner Ferdinand
Sokol Letovice
9
9 214
673.
Jiřičková Nikola
JK Toušeň
9
9 213
674.
Košťál Petr
YC Pardubice
4
9 208
675.
Čeřovský Jonáš
JK Česká Lípa
5
9 207
676.
Hrdina Patrik
YC CERE
5
9 188
677.
Vogltanz Vladimír
YC Kladno
5
9 156
678.
Fišer Jiří
Slávia Česká Skalice
4
9 151
679.
Matoušek Denis
TJ Lanškroun
12
9 124
680.
Tupý Petr
YC LS Brno
2
9 097
681.
Miler Martin
YC RODOP
1
9 051
681.
Švihlík Martin
YC RODOP
1
9 051
681.
Buček Martin
YC RODOP
1
9 051
684.
Juppe Vojtěch
Sokol Dobřichovice
7
9 043
685.
Švancarová Martina
Olšovec Jedovnice
3
9 034
686.
Vainert Kateřina
JK Sokolov
4
9 032
687.
Janoušková Johana
YC CERE
5
9 022
688.
Motlík Vít
JK Cheb
13
9 015
689.
Zalabák Petr
YC Ústí n L
5
9 007
690.
Vacula Libor
JK Staré Splavy
2
8 994
691.
Netopilík Zdeněk
JK Sokolov
8
8 992
692.
Veselá Jana
YC Neratovice
9
8 984
693.
Pokorný Jiří
LS Kroměříž
7
8 945
694.
Urbánek Roman
Český Kiting, z.s.
1
8 940
695.
Drahorád Petr
JK Cheb
4
8 878
696.
Iljuchin Jonáš
2011
ČYK
9
8 857
697.
Vlach Martin
YC Neratovice
5
8 779
698.
Kuthan Karel
JK Staré Splavy
4
8 772
699.
Kunicová Alena
YC CERE
12
8 737
700.
Seibt Miloš
YC Neratovice
9
8 730
701.
Kuneš Václav
ČYK
7
8 691
702.
Schwarzová Markéta
YC CERE
6
8 653
703.
Sklenář Přemysl
YC Neratovice
5
8 596
704.
Procházková Petra
ASK Lovosice
3
8 570
704.
Janda Martin
ASK Lovosice
3
8 570
706.
Háma Martin
YC Doksy
4
8 552
707.
König Josef
JK Plzeň
4
8 426
708.
Kaláb Karel
VS Duchcov
9
8 403
709.
Kramplová Annamaria
ČYK
5
8 387
710.
Bauerová Markéta
YC CERE
3
8 336
711.
Sosnovec Josef
T. J. Sokol Vrané II
8
8 332
712.
Sklenář Petr
YC Neratovice
2
8 296
713.
Ptáčník Milan
1974
JK Staré Splavy
5
8 289
714.
Kučera Matěj
TJ Lanškroun
7
8 281
715.
Martiš Max
Jachtklub Brno
8
8 275
716.
Kršňák Jakub
VS Duchcov
7
8 231
717.
Vlčková Eliška
ASK Lovosice
8
8 219
718.
Dvořák Ota
YC CERE
3
8 207
719.
Hasová Veronika
YC CERE
4
8 201
720.
Haltmarová Dominika
YC SaS
1
8 100
721.
Srdínková Simona
YC Pardubice
6
8 048
722.
Michalíková Petra
Delfín Jablonec
2
8 032
723.
Zima Daniel
Delfín Jablonec
4
7 991
724.
Vízner Karel
YC Doksy
10
7 984
725.
Cákoci Marek
YC CERE
12
7 930
726.
Chlupová Kateřina
Jachtklub Brno
5
7 909
727.
Olič Kryštof Jakub
YC CERE
6
7 886
728.
Černý Matěj
JK Cheb
3
7 854
728.
Kubeš Filip
JK Cheb
3
7 854
730.
Ptáčník Ondřej
JK Staré Splavy
7
7 847
731.
Staniek Štěpán
Orthodocks YC
2
7 835
731.
Uhlár Milan
Orthodocks YC
2
7 835
733.
Šiffner Jan
YC Kladno
5
7 818
734.
Klíma Vojtěch
ČYK
4
7 742
735.
Fišer Zdeněk
Slávia Česká Skalice
6
7 725
736.
Zelený Petr
1
7 707
736.
Melichar Daniel
1
7 707
736.
Malinský Karel
1
7 707
736.
Janoušek Jan
1
7 707
736.
Dvořáková Iva
1
7 707
736.
Kubasch Milan
1
7 707
742.
Hykrdová Monika
Jachtklub Brno
5
7 628
743.
Kališová Lenka
Jachtklub Brno
5
7 591
744.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
3
7 585
745.
Tomažic Adam
Orthodocks YC
3
7 531
746.
Pacek Alexandr
KJ Těrlicko
3
7 508
747.
Daněk Michal
LS Kroměříž
4
7 480
748.
Chlumský Tomáš
JK Staré Splavy
6
7 462
749.
Vít Radek
JK Česká Lípa
2
7 443
750.
Vích Ondřej
Sokol Dobřichovice
4
7 436
750.
Šupolík Petr
Sokol Dobřichovice
4
7 436
752.
Vinkl Daniel
YC Kladno
2
7 435
753.
Fridrich Tomáš
YC LS Brno
4
7 420
754.
Bačík Martin
YC LS Brno
4
7 413
755.
Rečičárová Agáta
KJ Těrlicko
16
7 398
756.
Ziegenfuss Denis
YC CERE
8
7 289
757.
Motal Tomáš
ČANY
9
7 280
758.
Korbová Ivana
JK Olomouc
9
7 259
759.
Česaný Antonín
ČYK
12
7 203
760.
Vacula Karel
YC Znojmo
4
7 124
760.
Machovská Lucie
ALT Vaurien
4
7 124
762.
Nováček Vojtěch
Jachtklub Brno
10
7 114
763.
Kotisa Jan
JK Černá v Pošumaví
4
7 099
764.
Perničková Lucie
Jachtklub Brno
6
7 048
765.
Čermák Josef
YC Neratovice
7
6 997
766.
Václavek Petr
ČWA
2
6 985
766.
Kátrik Viktor
JK Toušeň
7
6 985
768.
Novák Jaroslav
JK Plzeň
11
6 962
769.
Ročková Anežka
YC Neratovice
4
6 960
770.
Šenkýř Ivan
YC Neratovice
2
6 951
771.
Pasák Zdeněk
Newton YC
1
6 937
771.
Sehnal Jaroslav
Newton YC
1
6 937
771.
Matulja Robert
Newton YC
1
6 937
771.
Svoboda Štěpán
Newton YC
1
6 937
775.
Vachel Ondřej
JK Černá v Pošumaví
5
6 934
776.
Vaszi Victoria
SK Štětí
8
6 929
777.
Marčánová AMY
YC Krnov
10
6 917
778.
Martan Jiří
Lokomotiva Plzeň
5
6 897
779.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
4
6 808
779.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
4
6 808
781.
Heneš David
JK Olomouc
4
6 792
782.
Nováková Nela
YC Doksy
10
6 782
783.
Löwit Harry
Císařská louka
4
6 753
784.
Jiroušek Martin
YC Kladno
4
6 726
784.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
10
6 726
786.
Rybáček Josef
YC Doksy
1
6 716
787.
Čudková Josefína
Slavoj Český Těšín
13
6 703
788.
Smetana Matěj
Lokomotiva Plzeň
3
6 702
789.
Sedlák Adam
ASK Lovosice
7
6 683
790.
Maindl Julius
1
6 623
790.
Novák Luboš
1
6 623
790.
Novohradský Ivo
1
6 623
790.
Sobotka Miloš
1
6 623
790.
Seitl Martin
1
6 623
790.
Bartoš Václav
1
6 623
796.
Mušálek Pavel
YC Kozmice
4
6 613
797.
Mielec Lubomír
Sokol Palkovice
7
6 590
798.
Joachimsthaler Ivo
ASK Lovosice
5
6 583
799.
Formánek Jindřich
Jachtklub Brno
6
6 528
800.
Bosne David Erik
YC CERE
8
6 523
801.
Nevelöš Adam
SK Štětí
2
6 521
802.
Horáček Jiří
YC CERE
13
6 501
803.
Zbořil Vladimír
JK Staré Splavy
7
6 487
804.
Filinger David
YC CERE
6
6 473
805.
Strnad Robin
Císařská louka
2
6 457
806.
Oulehle Michal
YC CERE
2
6 418
807.
Bilerová Rozálie
TJ Lanškroun
5
6 412
808.
Petrák Jan
ALT Tornado
3
6 396
809.
Čudek Radim
Slavoj Český Těšín
4
6 373
810.
Hamáčková Alice
YC Neratovice
7
6 347
811.
Neužil Pavel
1961
YC Nechranice
3
6 331
812.
Bryxová Pavla
YC Nechranice
5
6 309
812.
Daniel Elena
YC Pardubice
5
6 309
814.
Kurowski Filip
Jachtklub Brno
3
6 286
815.
Pešková Adéla
YC LS Brno
5
6 252
816.
Školoudíková Ludmila
YC Pardubice
5
6 241
817.
Bláha Martin
JK Plzeň
8
6 240
818.
Liška Matěj
JK Sokolov
7
6 228
819.
Mrázová Michaela
YC CERE
6
6 203
820.
Červenková Veronika
KJ Těrlicko
10
6 196
821.
Vlach Dalibor
YC LS Brno
11
6 186
822.
Brejník Lubomír
1979
Slavoj Litoměřice
10
6 156
823.
Hašek Jeroným
YC SaS
1
6 154
823.
Kovář Marek
1
6 154
823.
Klučka Štefan
YC SaS
1
6 154
823.
Plánský Jaroslav
YC SaS
1
6 154
823.
Svoboda Ivo
YC SaS
1
6 154
828.
Krieglstein Jan
JK Cheb
5
6 121
829.
Šormová Marcela
YC LS Brno
7
6 096
830.
Kotek Samuel
JK Staré Splavy
10
6 050
831.
Balzerová Lucie
Jachtklub Brno
7
6 024
832.
Pavlovská Dominika
YC LS Brno
6
5 990
833.
Pažout Martin
Bohemia Poděbrady
4
5 984
834.
Daněk Tomáš
YC LS Brno
7
5 967
835.
Štursová Pavla
YC PARS
7
5 965
836.
Pitel David
JK Sokolov
6
5 956
837.
Žák Vratislav
Slávia Česká Skalice
5
5 926
838.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
4
5 918
839.
Matoušek Matěj
Slavoj Hluboká
4
5 893
840.
Sachs Vojtěch
Jachtklub Brno
9
5 876
841.
Horská Ema
YC CERE
3
5 864
842.
Vavřina Bronislav
YC Kotva Pha
3
5 850
843.
Hasman Radim
2006
Delfín Jablonec
3
5 823
844.
Novotný Michal
YC DIM Bezdrev
6
5 822
845.
Čeněk Jiří
Bohemia Poděbrady
3
5 806
845.
Jaroš Marek
Bohemia Poděbrady
3
5 806
847.
Filip Miroslav
YC LS Brno
5
5 780
848.
Leffler Alois
YC Pardubice
4
5 778
849.
Hohenberger Jiří
YC Ústí n L
6
5 744
850.
Mikošková Jana
YC CERE
10
5 720
851.
Joza Vladimír
JK Staré Splavy
4
5 719
852.
Stejskal Tomáš
Sokol Letovice
5
5 710
853.
Rešl Pavel
VS Duchcov
3
5 708
854.
Ručka Tomáš
YC Kladno
6
5 697
855.
Červený Aleš
ASK Lovosice
4
5 695
855.
Červený Mojmír
ASK Lovosice
4
5 695
857.
Valouch Libor
JK Olomouc
7
5 679
858.
Boháček David
Bohemia Poděbrady
4
5 677
859.
Hájková Lenka
JK Staré Splavy
2
5 666
860.
Hubáček Michal
2006
LS Kroměříž
6
5 662
860.
Toth Martin
ČWA
7
5 662
862.
Šváb Tomáš
JK Staré Splavy
2
5 654
863.
Cviček Josef
Sokol Tovačov
4
5 632
864.
Hrubeš Martin
YC Lískovec
4
5 623
865.
Koval Kristián
KJ Těrlicko
2
5 616
866.
Verl Jan
Delfín Jablonec
2
5 603
867.
Bidlová Jitka
YC LS Brno
2
5 597
868.
Janás Robin
Slávia Česká Skalice
3
5 586
869.
Kučerová Lucie
JK Prostějov
2
5 582
870.
Dragoun Ivan
1966
JK Plzeň
10
5 577
871.
Veselý Jaromír
JK Staré Splavy
5
5 573
871.
Šmeral David
JK Staré Splavy
5
5 573
873.
Brchaň Tomáš
KJ Těrlicko
3
5 456
874.
Svoboda Lukáš
YC Neratovice
5
5 448
875.
Jirounek Kamil
YC CERE
1
5 438
875.
Kheil Adam
Newton YC
1
5 438
875.
Huvar Miloslav
Newton YC
1
5 438
875.
Bouma Jan
Newton YC
1
5 438
875.
Mačát Matyáš
YC Velké Dářko
1
5 438
875.
Zima Tomáš
YC Kladno
1
5 438
881.
Baudyš Pavel
Sokol Dobřichovice
2
5 412
882.
Nedvědický Alexandr
ČYK
4
5 404
882.
Janovský Tomáš
YC CERE
4
5 404
884.
Tkadlec Viktor
JK Toušeň
3
5 295
884.
Tkadlec Štěpán
JK Toušeň
3
5 295
886.
Lejhanec David
YC Pardubice
4
5 292
887.
Ptáčník Ivan
YC Neratovice
4
5 287
888.
Windisch Martin
YC CERE
4
5 282
889.
Guryča Nikola
YC CERE
2
5 222
890.
Ježowicz Zbigniew
KJ Těrlicko
5
5 212
891.
Drašnarová Eliška
ASK Lovosice
7
5 194
892.
Matýsek Radan
KJ Těrlicko
5
5 152
893.
Zimová Martina
Delfín Jablonec
8
5 150
894.
Holoubková Magdalena
YC Doksy
8
5 133
894.
Svoboda Petr
Bohemia Poděbrady
4
5 133
896.
Křenek Miloš
YC LS Brno
2
5 129
897.
Mareš Jan
TJ Jiskra Třeboň
3
5 048
898.
Šmíd Ladislav
YC Kladno
1
5 027
899.
Trojan Jiří
TJ Rapid Brno
4
5 014
900.
Kašpar Antonín
YC CERE
4
4 992
901.
Ira David
Jachtklub Brno
5
4 991
902.
Víšek Jan
Slávia Česká Skalice
2
4 980
903.
Furmanski Adam
3
4 945
904.
Krejsa Milan
YC CERE
4
4 930
905.
Fantová Kateřina
1968
YC LS Brno
7
4 894
906.
Kratochvíl Jan
Lokomotiva Cheb
3
4 892
907.
Soukup Aleš
VS Duchcov
10
4 886
908.
Čagan Martin
Jachtklub Brno
1
4 824
909.
Klíma Pavel
JK Černá v Pošumaví
5
4 815
910.
Joachimsthaler Jan
ASK Lovosice
7
4 814
911.
Vysloužil Zdeněk
JK Staré Splavy
2
4 812
912.
Skořepová Eva
1971
JK Toušeň
2
4 754
913.
Mannelová Alžběta
TJ Lanškroun
8
4 727
914.
Řihošek Aleš
YC CERE
2
4 723
915.
Nevelöš Tibor
SK Štětí
2
4 714
916.
Ouška Miloslav
YC Ústí n L
3
4 708
916.
Koleňák Matěj
YC LS Brno
5
4 708
918.
Svoboda Jiří
JK Černá v Pošumaví
4
4 697
919.
Kopecký Jan
YC CERE
10
4 671
920.
Dolejš Rudolf
ČWA
2
4 659
921.
Mezera Radek
1
4 657
922.
Kroupová Lucie
Slávia Česká Skalice
3
4 624
923.
Jirásek Jiří
JK Toušeň
4
4 596
924.
Krysta Michal
Orthodocks YC
2
4 544
924.
Záluský Tomáš
YC CERE
2
4 544
926.
Kubaczka Robert
1
4 515
926.
Piskacis Ladislav
1
4 515
926.
Berný Jan
1
4 515
926.
Webr Otakar
1
4 515
926.
Jakeš Michal
1
4 515
931.
Zielonková Ivona
KJ Těrlicko
3
4 498
931.
Zielonka Tomáš
KJ Těrlicko
3
4 498
933.
Kříž Theo
2
4 489
934.
Mikulec Martin
TJ Rapid Brno
3
4 478
934.
Trnková Daniela
Bohemia Poděbrady
4
4 478
934.
Pačanda Jiří
Bohemia Poděbrady
4
4 478
937.
Brozda Natanael
KJ Těrlicko
11
4 464
938.
Chrzová Alžběta
Bohemia Poděbrady
6
4 450
939.
Rezek Richard
JK Cheb
5
4 394
940.
Beránková Ilona
ASK Lovosice
4
4 389
940.
Beránek Ivo
ASK Lovosice
4
4 389
942.
Chlup Jan
YC Dyje
1
4 367
942.
Sláma Eduard
Jachtklub Brno
1
4 367
942.
Vizner Tomaš
1
4 367
942.
Krása Štěpán
YC CERE
1
4 367
946.
Pourová Barbora
Orthodocks YC
1
4 363
946.
Majchrák Kristian
Orthodocks YC
1
4 363
948.
Dlouhý Radek
YC Pardubice
2
4 359
949.
Žíla Jiří
Slavoj Hluboká
4
4 338
950.
Hájková Zuzana
T. J. Sokol Vrané II
7
4 325
951.
Tichý Jonáš
YC Neratovice
4
4 317
952.
Přikryl Petr
1974
LS Kroměříž
3
4 315
953.
Václavková Sofia
YC Dyje
6
4 304
954.
Vít Jaroslav
Prazdroj Plzeň
10
4 301
955.
Šlechta Samuel
YC CERE
3
4 289
956.
Vurm Miroslav
1
4 275
956.
Pekoč Marek
1
4 275
956.
Šafář Jan
1
4 275
956.
König Václav
YC DIM Bezdrev
1
4 275
956.
Musil Pavel
Sokol Mohelnice
1
4 275
961.
Tesař David
ASK Lovosice
3
4 254
962.
Přikryl Benjamín
LS Kroměříž
5
4 243
963.
Kopún Jan
Lokomotiva Cheb
3
4 231
964.
Utíkal Petr
JK Olomouc
3
4 223
965.
Ježowicz Michal
KJ Těrlicko
4
4 214
966.
Tomková Natálie Adriana
LS Kroměříž
4
4 201
967.
Nevelöšová Sára
SK Štětí
6
4 195
968.
Brejcha Viktor
YC CERE
3
4 177
969.
Jiřík Tomáš
JK Černá v Pošumaví
4
4 164
969.
Vachel Petr
JK Černá v Pošumaví
4
4 164
971.
Ščerba David
YC Krnov
7
4 161
972.
Dvořák Jiří
T. J. Sokol Vrané II
8
4 135
973.
Busta Oskar
ČYK
4
4 110
974.
Marek Michal
TJ Rapid Brno
4
4 092
974.
Šťastná Tereza
JK Staré Splavy
3
4 092
976.
Hošek Jan
Lokomotiva Cheb
3
4 090
977.
Ćmok Lech
KJ Těrlicko
4
4 088
978.
Horynová Klára
2
4 087
979.
Juha Roman
Lokomotiva Plzeň
5
4 063
980.
Procházka Miroslav
1
4 047
980.
Novák Pavel
1
4 047
980.
Macků Jan
TJ Rapid Brno
1
4 047
980.
Beránek Václav
1
4 047
980.
Řeháček Karel
1
4 047
980.
Novotný Martin
1
4 047
986.
Mertinová Nicole
ČWA
2
4 040
986.
Všetečka Ladislav
YC LS Brno
6
4 040
988.
Mlčoch Matěj
Sokol Tovačov
2
4 020
989.
Musil Marek
ČYK
3
4 006
990.
Šuma Stanislav
ASK Lovosice
4
3 959
991.
Chomát Martin
Lokomotiva Plzeň
6
3 947
992.
Štrambach Ladislav
Sokol Mohelnice
3
3 944
993.
Košík Michal
ČYK
3
3 917
994.
Petrovský Jan
Jachtklub Brno
5
3 902
995.
Marečková Ema
Lokomotiva Plzeň
4
3 881
996.
Veselý Šimon
YC Pardubice
5
3 879
996.
Veselý Šimon
YC Pardubice
5
3 879
998.
Černý Ondřej
1
3 874
998.
Hájková Stela
1
3 874
1000.
Mrůzek Pavel
YC Regent
4
3 847
1001.
Marek František
ALT Tornado
2
3 846
1002.
Hrebicek Tobias
Orthodocks YC
2
3 842
1003.
Říhová Tereza
Slávia Česká Skalice
2
3 832
1004.
Valík Martin
YCR Roudnice
5
3 818
1005.
Kokotek Bogdan
KJ Těrlicko
2
3 810
1006.
Jenšík David
JK Česká Lípa
5
3 803
1007.
Novák David
YC CERE
6
3 788
1008.
Zmeko Jan
JK Plzeň
1
3 784
1009.
Valda Antonín
1
3 782
1010.
Zalabáková Denisa
YC Ústí n L
3
3 751
1011.
Balzerová Lenka
Jachtklub Brno
1
3 743
1012.
Vlach Libor
YC LS Brno
2
3 742
1013.
Dvořák Pavel
T. J. Sokol Vrané II
6
3 741
1014.
Pokoš Radim
VS Duchcov
4
3 730
1015.
Jára Jaroslav
JK Plzeň
11
3 712
1016.
Svoboda Jiří
Sokol Dobřichovice
2
3 705
1017.
Jelínek Stanislav
YC CERE
4
3 697
1018.
Smetana Karel
Lokomotiva Plzeň
2
3 690
1019.
Křížková Lucie
ALT RS
1
3 689
1020.
Červeň Matěj
Lokomotiva Plzeň
3
3 679
1021.
Schwarz Adam
YC CERE
1
3 661
1022.
Wawrosz Jan
YC CERE
4
3 660
1023.
Samcová Klára
TJ Rapid Brno
2
3 643
1024.
Rek Adam
TJ Lanškroun
4
3 618
1025.
Lehman René
YCR Roudnice
4
3 616
1026.
Raff Alisa
TJ Jiskra Třeboň
1
3 612
1027.
Borovka Vojtěch
YC CERE
3
3 596
1028.
Novotný Radim
YC LS Brno
5
3 586
1029.
Doležalová Barbora
JK Sokolov
4
3 565
1030.
Václavík Radek
JK Česká Lípa
2
3 551
1031.
Dvořák Rudolf
YC CERE
5
3 545
1032.
Hnilička Luděk
YC CERE
6
3 544
1033.
Janatka Jan
Císařská louka
4
3 536
1034.
Formánková Kateřina
ALT Vaurien
3
3 514
1035.
Beneš Pavel
T. J. Sokol Vrané II
4
3 508
1036.
Neckář Radim
TJ Rapid Brno
1
3 493
1036.
Ptáček Lumír
YC Velké Dářko
1
3 493
1036.
Dressler Josef
ČYK
1
3 493
1036.
Šrotýř Miroslav
1
3 493
1036.
Stýblo David
1
3 493
1041.
Staněk Jan
YC Doksy
4
3 490
1042.
Boháč Daniel
YC LS Brno
2
3 472
1043.
Bílek Vladimír
Sokol Palkovice
4
3 459
1044.
Fojtášek Kristian
YC Dyje
4
3 444
1045.
Majchrák Lukáš
Orthodocks YC
1
3 426
1046.
Vrzalová Zdeňka
TJ Rapid Brno
3
3 404
1047.
Žemlička Pavel
T. J. Sokol Vrané II
8
3 396
1048.
Kalabis Petr
TJ Rapid Brno
1
3 368
1049.
Bezušek Štěpán
YC CERE
2
3 355
1050.
Hohenbergerová Ivona
YC Ústí n L
4
3 351
1051.
Nejedlý Libor
JK Staré Splavy
3
3 344
1052.
Pfeifer Josef
YC CERE
7
3 342
1053.
Iljuchin Ilja
ALT RS
2
3 325
1053.
Mojdlová Kateřina
Orthodocks YC
1
3 325
1053.
Cikrt Šimon
1
3 325
1056.
Has Michael
YC CERE
4
3 316
1057.
Vítovec Matěj
YC CERE
1
3 308
1058.
Fajfrlík Václav
ČANY
1
3 283
1058.
Winkler Pavel
JK Toušeň
1
3 283
1060.
Mojdl Martin
YC Kladno
2
3 279
1061.
Valeš Jiří
Slávia Česká Skalice
2
3 278
1062.
Hofmann Filip
YC Velké Dářko
2
3 273
1062.
Petřík Roman
YC Velké Dářko
2
3 273
1064.
Berg Petr
VS Duchcov
6
3 263
1065.
Drašnar Tomáš
ASK Lovosice
2
3 258
1066.
Krejčík Václav
YC Neratovice
2
3 248
1067.
Ott Kai
YC Znojmo
2
3 212
1068.
Harmáček Milan
2007
Lokomotiva Plzeň
2
3 192
1069.
Kuřil Jan
Baník Ostrava
3
3 181
1070.
Pacovská Jitka
Slávia Česká Skalice
1
3 128
1070.
Jetmarová Ines
ALT RS
1
3 128
1072.
Jalový Martin
Jachtklub Brno
7
3 121
1073.
Městka Josef
Lokomotiva Cheb
3
3 119
1074.
Červinka Kryštof
Orthodocks YC
2
3 079
1075.
Kšír Vladislav
YC CERE
3
3 067
1076.
Kabát Petr
2
3 061
1077.
Šuranský David
ALT RS
1
3 058
1078.
Bulušek Ondřej
Bohemia Poděbrady
5
3 046
1079.
Novotná Jaroměřská Tereza
YC Neratovice
1
3 024
1080.
Formánek Patrik
Jachtklub Brno
3
3 014
1081.
Juda Jakub
YCR Roudnice
5
3 004
1082.
Bartoš René
KJ Těrlicko
3
2 998
1083.
Týle Jaroslav
JK Staré Splavy
2
2 992
1084.
Faktor Marián
SK Nový Knín
2
2 986
1085.
Drábek Martin
YC Vysoké Mýto
2
2 982
1086.
Vastl Ladislav
JK Černá v Pošumaví
4
2 977
1087.
Žemlička Jakub
T. J. Sokol Vrané II
7
2 963
1088.
Rott Petr
Lokomotiva Cheb
3
2 951
1088.
Drahokoupil Tomáš
YC Doksy
1
2 951
1090.
Stránský Martin
Lokomotiva Cheb
4
2 950
1090.
Veselý Tomáš
ASK Lovosice
2
2 950
1092.
Homolka Miloš
YC Kovářov
4
2 921
1093.
Zbořilová Veronika
YC CERE
9
2 874
1094.
Vodáček Lukáš
YC LS Brno
5
2 871
1095.
Storch Petr
YC Ústí n L
3
2 838
1096.
Vitásek Petr
YC LS Brno
3
2 823
1097.
Macejka Ondrej
YC Krnov
6
2 816
1097.
Hanton Josef
Lokomotiva Plzeň
2
2 816
1099.
Hron Petr
PS Eletrika
4
2 815
1100.
Kalousková Dita
1
2 814
1100.
Severinová Ivana
1
2 814
1100.
Václavková Lucie
1
2 814
1100.
Kurz Jan
1
2 814
1100.
Zemánek Jiří
Lokomotiva Cheb
1
2 814
1105.
Škola Jan
Lokomotiva Cheb
1
2 812
1106.
Kalabza Lukáš
Lokomotiva Cheb
3
2 801
1107.
Degl Filip
JK Plzeň
7
2 793
1108.
Horáková Karolína
T. J. Sokol Vrané II
7
2 787
1109.
Valeš Jáchym
YC CERE
4
2 762
1110.
Valouch Vlastimil
JK Olomouc
5
2 744
1111.
Kortus Filip
YC CERE
3
2 741
1111.
Peisker Vojtěch
YC CERE
3
2 741
1113.
Šperka Petr
Jachtklub Brno
2
2 716
1114.
Lehovcová Martina
Slávia Česká Skalice
1
2 711
1115.
Hrabálek Jakub
YC LS Brno
1
2 700
1116.
Sedláček Miloslav
Lokomotiva Plzeň
4
2 678
1117.
Mudra Zbyněk
1972
Lokomotiva Plzeň
6
2 658
1118.
Štolba Pavel
JK Černá v Pošumaví
3
2 650
1119.
Dlouhá Martina
YC Velké Dářko
1
2 637
1120.
Krowiarz Miroslav
1964
YC Razová
4
2 636
1121.
Štajgrová Petra
ASK Lovosice
2
2 631
1122.
Rott Jan
1
2 618
1123.
Jaroš Bohumil
Bohemia Poděbrady
2
2 597
1123.
Jaroš Lukáš
Bohemia Poděbrady
2
2 597
1125.
Hnitka Martin
YC Nechranice
1
2 589
1126.
Hálová Lucie
JK Toušeň
1
2 579
1126.
Żukowski Filip
1
2 579
1128.
Horák Miroslav
Lokomotiva Plzeň
2
2 571
1129.
Šplíchal Filip
JK Plzeň
3
2 567
1130.
Neumann Vojtěch
T. J. Sokol Vrané II
7
2 560
1131.
Žalud Tomáš
ČANY
6
2 552
1132.
Taschner Karel
ALT Melges 24
1
2 522
1132.
Zeman Jan
1
2 522
1132.
Krajčovič Milan
1
2 522
1132.
Janouch Ondřej
ALT Melges 24
1
2 522
1132.
Šikner Jiří
Orthodocks YC
1
2 522
1132.
Vika Tomáš
Orthodocks YC
1
2 522
1138.
Motlík Ondřej
JK Cheb
2
2 520
1139.
Kulísek Jan
PS Eletrika
3
2 512
1140.
Jindřichová Markéta
JK Cheb
5
2 509
1141.
Kalivoda Tomáš
TJ Jiskra Třeboň
2
2 492
1142.
Balzer Robert
JK Prostějov
3
2 483
1143.
Sidor Ladislav
TJ Rapid Brno
3
2 478
1144.
Janatka Jakub
YC CERE
3
2 473
1145.
Šára Jáchym
Sokol Dobřichovice
4
2 465
1146.
Dokoupilová Tereza
Delfín Jablonec
2
2 462
1147.
Hrebicek Bruno
Orthodocks YC
1
2 456
1148.
Veselá Ema
YC Vysoké Mýto
3
2 439
1149.
Pokorný Jan
ALT 29er a 49er
3
2 428
1150.
Juppe Michal
1980
Sokol Dobřichovice
1
2 408
1150.
Matějka Jan
1
2 408
1150.
Vyjidák Aleš
1
2 408
1150.
Česal Lukáš
ČANY
1
2 408
1150.
Česal Danilo
SK Nový Knín
1
2 408
1150.
Faktor Vlastimil
SK Nový Knín
1
2 408
1156.
Janás Petr
Slávia Česká Skalice
2
2 388
1156.
Žák Vratislav
Slávia Česká Skalice
2
2 388
1158.
Solfronk Antonín
JK Černá v Pošumaví
4
2 386
1159.
Joza Lukáš
JK Staré Splavy
1
2 375
1159.
Krátká Magdaléna
1
2 375
1161.
Štěpánek Jakub
Delfín Jablonec
4
2 323
1162.
Zimová Lenka
Delfín Jablonec
1
2 312
1163.
Říčanová Nicol
SK Štětí
2
2 263
1164.
Dusík Miroslav
1975
JK Černá v Pošumaví
1
2 260
1164.
Krauz Petr
1
2 260
1164.
Kaňák Karel
1
2 260
1164.
Bäuml Vítězslav
1
2 260
1164.
Turner Oldřich
1
2 260
1169.
Skalníková Lucie
YC LS Brno
2
2 245
1170.
Vice Kateřina
JK Plzeň
6
2 237
1171.
Steiner Jiří
YC Vysoké Mýto
2
2 228
1171.
Havel Jan
YC Vysoké Mýto
2
2 228
1173.
Fiala Martin
YC Znojmo
2
2 217
1174.
Holá Magdaléna
Lokomotiva Plzeň
2
2 182
1175.
Nováková Adéla
JK Plzeň
5
2 161
1176.
Klobušník Jan
YC Kovářov
4
2 143
1176.
Freiberger Jan
JK Černá v Pošumaví
4
2 143
1178.
Sehnal René
YC SaS
2
2 137
1179.
Kölbl Josef
YC Kovářov
3
2 127
1180.
Hartman Adam
Baník Most
3
2 123
1181.
Pintera Tomáš
3
2 121
1182.
Kopecký Filip
JK Plzeň
1
2 110
1183.
Verner Kamil
JK Toušeň
1
2 109
1183.
Koblasa David
Lokomotiva Cheb
1
2 109
1185.
Roušal Jaroslav
ČWA
1
2 108
1186.
Hanzl Jáchym
Slavoj Litoměřice
2
2 106
1186.
Rabasová Adéla
JK Ostrava
2
2 106
1188.
Štěpánková Jana
Delfín Jablonec
4
2 096
1189.
Tabakovová Helena
YC Lískovec
1
2 083
1190.
Kubelková Barbora
YC CERE
3
2 081
1191.
Cviček Jan
Sokol Tovačov
4
2 080
1192.
Hübnerová Karolina
Jachtklub Brno
2
2 074
1193.
Valdhans Vít
T. J. Sokol Vrané II
4
2 063
1194.
Harcuba Martin
JK Staré Splavy
2
2 024
1195.
Forst Matouš
YC Velké Dářko
4
2 015
1196.
Luštinec Ladislav
YC CERE
4
1 988
1197.
Bartoň Benny
ASK Lovosice
3
1 975
1198.
Hornof Tomáš
YC Ústí n L
5
1 972
1198.
Podolský Miloš
YC Ústí n L
5
1 972
1200.
Lička Radim
YC LS Brno
8
1 967
1201.
Nešporová Barbora
Prazdroj Plzeň
3
1 960
1201.
Šplíchal Marek
JK Plzeň
2
1 960
1203.
Lorenz Alan
JK Česká Lípa
1
1 958
1203.
Lorenzová Amálie
JK Česká Lípa
1
1 958
1203.
Michalčínová Amálka
YC CERE
1
1 958
1203.
Bohdan Vladimír
YK Jestřábí
1
1 958
1207.
Vaněk Václav
YC Regent
3
1 956
1208.
Smitková Elizabeth
TJ Lanškroun
3
1 951
1209.
Doležel Ondřej
YC CERE
1
1 940
1209.
Mahler Dominik
1
1 940
1209.
Šinfelt Vojtěch
1
1 940
1209.
Valenta Jan
ČWA
1
1 940
1209.
Nahodil Alexander
Císařská louka
1
1 940
1209.
Mašek Tadeáš
1
1 940
1209.
Obrovský David
1
1 940
1209.
Holec Filip
1
1 940
1209.
Kučera Tomáš
1
1 940
1218.
Bezdíček Petr
YC Vysoké Mýto
2
1 927
1219.
Topiarz David
1
1 908
1220.
Bazler Petr
ASK Lovosice
3
1 894
1221.
Záruba Adam
YC CERE
3
1 854
1222.
Vojáčková Kateřina
T. J. Sokol Vrané II
6
1 836
1223.
Lukeš Jiří
YC Vysoké Mýto
1
1 826
1223.
Rašín Vladimír
YC Vysoké Mýto
1
1 826
1223.
Drábek Martin
1958
YC Vysoké Mýto
1
1 826
1223.
Tomek Jan
1
1 826
1227.
Stýblo Petr
JK Cheb
1
1 813
1227.
Mátlová Kateřina
Jachtklub Brno
2
1 813
1227.
Jakešová Svatava
YC LS Brno
1
1 813
1230.
Rozsypal Jakub
1990
JK Olomouc
3
1 802
1230.
Šáňa Jan
Slavoj Český Těšín
2
1 802
1232.
Cibulková Veronika
JK Plzeň
1
1 791
1232.
Štrunc Jan
YC Neratovice
1
1 791
1232.
Cígler Jaromír
YC Neratovice
1
1 791
1232.
Janás Kryštof
1
1 791
1236.
Medek Pavel
VS Duchcov
5
1 786
1237.
Červená Monika
YC LS Brno
5
1 770
1238.
Hošek David
Lokomotiva Cheb
4
1 753
1239.
Rohovský Martin
YC LS Brno
3
1 749
1240.
Vachel Jiří
JK Černá v Pošumaví
2
1 748
1241.
Horák Matyáš
1
1 734
1242.
Eliáš Vojtěch
1
1 730
1242.
Levíčková Lenka
1
1 730
1242.
Pavlar Eduard
ČYK
1
1 730
1242.
Foltýnová Nikol
Prazdroj Plzeň
5
1 730
1246.
Hošek Tomáš
Lokomotiva Cheb
2
1 692
1247.
Hornofová Eliška
ASK Lovosice
6
1 680
1248.
Vyhnálek Kryštof
YC CERE
4
1 661
1249.
Frere Clementine
YC CERE
6
1 660
1250.
Vaněk Libor
YC CERE
4
1 659
1251.
Blatecká Kateřina
2
1 635
1251.
Žáček Jiří
Baník Ostrava
3
1 635
1253.
Poustevník Šimon
Delfín Jablonec
3
1 632
1254.
Košíková Kristína
1
1 629
1255.
Burda Jakub
JK Česká Lípa
1
1 608
1256.
Všetečka Jan
YC LS Brno
5
1 601
1257.
Petrus van Vegchel Václav
Slavoj Litoměřice
1
1 600
1258.
Plhoň Eduard
SK Tři sestry
1
1 582
1259.
Trčka Miroslav
Baník Most
5
1 581
1260.
Polívková Adéla
Delfín Jablonec
1
1 572
1260.
Beneš Petr
YK Jestřábí
1
1 572
1262.
Jaroš Petr
YC Kovářov
2
1 564
1263.
Matoušek David
TJ Lanškroun
6
1 559
1264.
John Vladimír
ASK Lovosice
2
1 552
1265.
Klamuth Gerald
JK Černá v Pošumaví
3
1 538
1266.
Kohlíček Martin
YC SaS
2
1 532
1267.
Hrouda Petr
YC CERE
6
1 529
1268.
Knetig Jindřich
YC LS Brno
1
1 523
1269.
Kaleta Bohdan
KJ Těrlicko
4
1 514
1270.
Mynarz Marcel
KJ Těrlicko
6
1 511
1271.
Neumann Jakub
T. J. Sokol Vrané II
8
1 503
1272.
Švejdová Michala
YC CERE
1
1 486
1273.
Richtr Zdeněk
YC Doksy
1
1 471
1274.
Hartman Jiří
JK Černá v Pošumaví
2
1 470
1275.
Bezušek Karel
YC CERE
1
1 463
1276.
Bauer Karel
YC CERE
2
1 459
1277.
Halouzka Jiří
MYK
1
1 457
1278.
Čermák Petr
YC Kladno
2
1 449
1279.
Šuma Adam
ASK Lovosice
3
1 433
1280.
Jadrná Sylva
TJ Rapid Brno
3
1 425
1281.
Vít Ladislav
JK Plzeň
2
1 409
1282.
Sedláček Petr
JK Prostějov
1
1 407
1283.
Košlerová Marie
Slavoj Litoměřice
4
1 406
1284.
Opletalová Ivana
JK Plzeň
5
1 405
1285.
Štěpánek Martin
1
1 385
1285.
Novák Matěj
YC CERE
1
1 385
1285.
Sitař Robin
ALT RS
1
1 385
1285.
Šmída Vojtěch
1
1 385
1285.
Nováková Veronika
1
1 385
1285.
Tkadlec Tadeáš
JK Toušeň
1
1 385
1285.
Kátrik Tomáš
1
1 385
1285.
Kopecký Martin
1
1 385
1285.
Srb Jakub
1
1 385
1285.
Richta Tomáš
YC LS Brno
1
1 385
1285.
Horynová Jitka
Bohemia Poděbrady
1
1 385
1296.
Pintera Alexandr
3
1 377
1297.
Kohlíček Jakub
2
1 340
1297.
Hubáčková Linda
ČYK
4
1 340
1299.
Klimešová Tereza
JK Plzeň
3
1 330
1300.
Gregar Albert
ČYK
3
1 321
1301.
Šedlbauer Roman
Slavoj Litoměřice
2
1 293
1302.
Brůžek Šimon
YC Dvořiště-Lišov
1
1 291
1303.
Žáková Kateřina
Slávia Česká Skalice
2
1 285
1303.
Macháčková Dominika
YC CERE
2
1 285
1305.
Hromádka Josef
Lokomotiva Cheb
5
1 282
1306.
Podešva Vojtěch
YC CERE
7
1 273
1307.
Fabiszová Natálie
TJ Rapid Brno
3
1 268
1308.
Drbohlav Zbyněk
1
1 261
1308.
Jindrák Petr
1
1 261
1308.
Jeřábek Milan
1
1 261
1308.
Šafránková Zdenka
1
1 261
1308.
Nedoma Petr
1
1 261
1308.
Vondráček Martin
1
1 261
1308.
Dufek Libor
1
1 261
1308.
Fiala Michal
1
1 261
1308.
Valeš Vojtěch
Slávia Česká Skalice
1
1 261
1317.
Kantorík Ivan
JK Ostrava Poruba
2
1 260
1318.
Juppe Štěpán
Sokol Dobřichovice
2
1 248
1319.
Spivak Galyna
1989
YC CERE
3
1 244
1320.
Pouvová Lucie
ASK Lovosice
5
1 240
1321.
Tkáč Tomáš
Sokol Palkovice
1
1 220
1322.
Fučík Zdeněk
3
1 215
1323.
Solík Jakub
JK Česká Lípa
1
1 212
1323.
Wernerová Markéta
1
1 212
1323.
Král Karel
JK Sokolov
1
1 212
1323.
Kramolišová Tereza
YC LS Brno
1
1 212
1323.
Borčická Lucie
ALT Vaurien
1
1 212
1323.
Bednář Václav
1
1 212
1323.
Pintera Viktor
3
1 212
1323.
Topiarzová Mokas
YC CERE
1
1 212
1323.
Fandelová Pavla
1
1 212
1323.
Čížek Martin
1
1 212
1323.
Klemš Václav
1
1 212
1323.
Blažek Jaroslav
JK Mokropsy
1
1 212
1335.
Kotek Šimon
JK Staré Splavy
5
1 209
1336.
Sidor Miroslav
TJ Rapid Brno
2
1 207
1337.
Matas Robert
YC CERE
4
1 193
1338.
Luhan Radek
JK Černá v Pošumaví
3
1 189
1339.
Pouva Jaroslav
ASK Lovosice
2
1 186
1340.
Schwanzer Pavel
YC LS Brno
3
1 185
1341.
Hanf František
YC CERE
4
1 178
1342.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
1
1 176
1342.
Dvořák Radim
YC Kladno
1
1 176
1342.
Mareš Michal
YC Nechranice
1
1 176
1342.
Fikáček Lukáš
Sokol Palkovice
1
1 176
1342.
Šolc Jakub
1
1 176
1342.
Müller Miloň
1
1 176
1342.
Čuda Jiří
1
1 176
1342.
Koblása Michal
1
1 176
1342.
Rak Václav
1
1 176
1351.
Brezík Michal
Prazdroj Plzeň
3
1 168
1352.
Jilich František
JK Plzeň
5
1 162
1353.
Vojík Jakub
YCR Roudnice
2
1 160
1354.
Drábková Kateřina
YC Vysoké Mýto
1
1 156
1355.
Sládeček Petr
ČANY
2
1 141
1356.
Jermalowitz Gregor
JK Černá v Pošumaví
2
1 134
1357.
Mišustin Andrej
YC CERE
4
1 126
1358.
Krupica Miloš
YC LS Brno
3
1 125
1359.
Uhrich Martin
ASK Lovosice
2
1 122
1360.
Balažíkova Lada
YC Krnov
5
1 121
1361.
Vyhlídal Tomáš
1
1 113
1362.
Hegr Vlastimil
Delfín Jablonec
1
1 108
1362.
Frank Robert
Lokomotiva Cheb
1
1 108
1364.
Hrubý Jiří
JK Plzeň
3
1 100
1365.
Turinská Hana
YC Velké Dářko
1
1 088
1366.
Pitel Štěpán
JK Sokolov
2
1 081
1367.
Novák Václav
YC LS Brno
4
1 075
1368.
Knapčiková Kristína
YC Krnov
5
1 070
1369.
Štegner David
1
1 055
1370.
Burianová Jitka
YC CERE
3
1 054
1371.
Víšek Petr
Slávia Česká Skalice
1
1 052
1372.
Kutálek Lubomír
YC Krnov
5
1 033
1373.
Zapletal Zdeněk
TJ Prostějov
1
1 032
1373.
Müller Erwin
JK Černá v Pošumaví
3
1 032
1375.
Pavel Aleš
YC CERE
3
1 030
1376.
Dohnálková Petra
1
1 027
1376.
Toušová Dana
1
1 027
1378.
Soukup Filip
YC Regent
2
1 021
1379.
Byrtusová Klára
KJ Těrlicko
3
1 011
1379.
Vaculka Tomáš
KJ Těrlicko
3
1 011
1381.
Suchánek Radek
YC LS Brno
3
1 010
1382.
Dumek Petr
1977
YC Kotva Pha
1
1 004
1382.
Busta Ondřej
JK Královská
2
1 004
1384.
Madzia Jan
Slavoj Litoměřice
1
998
1385.
Kubeš Jaromír
1
997
1385.
Rychnovský Petr
1986
Český Kiting, z.s.
1
997
1387.
Martinec František
Lokomotiva Cheb
1
989
1388.
Pitelka Michal
YC CERE
2
984
1389.
Švábek Jan
YC CERE
2
980
1390.
Novák Ondřej
YC CERE
2
973
1391.
Kyncl Marko
YCR Roudnice
2
965
1392.
Tomek Milan
NOT FOR SAIL
1
961
1393.
Hájek Libor
JK Cheb
3
958
1394.
Okrouhlý Kryštof
YC CERE
5
954
1395.
Fortin Max Rafael
JK Černá v Pošumaví
2
949
1396.
Novotný Adam
YC DIM Bezdrev
1
946
1397.
Jůzl Čeněk
Orthodocks YC
2
943
1397.
Šup Robert
YC Regent
2
943
1399.
Bažant Tobiáš
VS Duchcov
3
940
1400.
Berka Radek
YC LS Brno
4
938
1400.
Dymák Petr
YC Vysoké Mýto
1
938
1402.
Záruba Pavel
JK Černá v Pošumaví
3
933
1403.
Satranský Matouš
YC Pardubice
2
932
1404.
Mužík Martin
YC CERE
1
917
1404.
Koláčný Rudolf
YC CERE
1
917
1406.
Soukup Luděk
VS Duchcov
2
914
1407.
Bartoník Daniel
2
909
1407.
Šímová Katarína
2
909
1409.
Verchuša Taťána
JK Černá v Pošumaví
1
908
1410.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
2
906
1411.
Löwitová Barbora
Císařská louka
1
903
1412.
Gvenetadze Hana
JK Černá v Pošumaví
3
902
1413.
Peterka Petr
ASK Lovosice
2
896
1414.
Schaffner David
VS Duchcov
7
886
1415.
Sklář Lukáš
1
879
1415.
Sklář Zdeněk
1
879
1417.
Sommerauová Jana
YC SaS
1
876
1417.
Sehnal Libor
YC SaS
1
876
1419.
Tlach Michal
YC LS Brno
5
868
1420.
Šenovská Laura
KJ Těrlicko
4
866
1421.
Hulínský Martin
ČWA
1
855
1421.
Chodora Miroslav
Prazdroj Plzeň
1
855
1423.
Pitel Šimon
JK Sokolov
3
854
1424.
Krátký Ondřej
Sokol Dobřichovice
1
848
1424.
Řezáč Jindřich
Baník Ostrava
2
848
1424.
Kuřava Jaromír
Baník Ostrava
2
848
1427.
Mořkovský Robert
YC LS Brno
5
846
1428.
Junek Vladimír
JK Olomouc
1
841
1429.
Soukupová Marie
JK Černá v Pošumaví
2
833
1429.
Luhanová Lenka
JK Černá v Pošumaví
2
833
1429.
Luhanová Beata
JK Černá v Pošumaví
2
833
1432.
Drobný Jakub
SK Štětí
2
831
1433.
Ondráček Radovan
YC LS Brno
4
827
1434.
Žák Josef
Bohemia Poděbrady
1
812
1435.
Jelínek Peter
YC DIM Bezdrev
2
811
1436.
Hemrlík Antonín
1
810
1437.
Ott Vítězslav
YC Znojmo
1
804
1437.
Drašnar Josef Jan
TJ Lanškroun
3
804
1439.
Blatecká Eliška
Jachtklub Brno
3
800
1440.
Šťastný Matěj Josef
YC Dvořiště-Lišov
1
792
1440.
Beránková Daniela
YC Doksy
1
792
1442.
Vaszi Kateřina
SK Štětí
6
787
1443.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
2
780
1444.
Peterková Marina
YC CERE
2
769
1444.
Nedorost Nikola
YC CERE
2
769
1446.
Fanfrlová Hana
JK Ostrava
2
764
1447.
Krob Michal
YC Kladno
2
759
1448.
Drašnar Jiří Vít
TJ Lanškroun
3
758
1449.
Procházka Ondřej
YC Znojmo
1
754
1449.
Procházka Jan
YC Znojmo
1
754
1451.
Šik Vladimír
JK Plzeň
4
748
1451.
Grusser Přemysl
ASK Lovosice
1
748
1453.
Koukalová Klára
YC CERE
2
726
1454.
Haramija Josef
YC CERE
3
725
1455.
Baštářová Veronika
Lokomotiva Plzeň
1
724
1456.
Lukeš Michal
Delfín Jablonec
1
721
1456.
Kučera Miroslav
Delfín Jablonec
1
721
1458.
Charvát Tomáš
1
707
1458.
Houser František
1
707
1458.
Jaroš Roman
MYK
1
707
1458.
Holub Radek
1
707
1458.
Fabinger Luděk
1
707
1458.
Sroka Pavel
1
707
1458.
Zákoucký Petr
ČYK
1
707
1458.
Chvátal Jan
1
707
1458.
Cabal Marek
1
707
1458.
Pokorný Luboš
1
707
1458.
Šimůnek Martin
1
707
1458.
Šafránek Libor
1
707
1458.
Nováková Veronika
1
707
1458.
Kolín Robert
1
707
1458.
Jakub Kasík
1
707
1458.
Kopecká Luisa
YCR Roudnice
2
707
1458.
Kopecký Josef
VaS Pardubice
1
707
1458.
Soukup Vítek
VaS Pardubice
1
707
1458.
Tomášek Radim
YC CERE
1
707
1458.
Oleníček Pavel
YC CERE
1
707
1458.
Syrový Tomáš
1983
YC CERE
1
707
1458.
Šiknerová Adriana
YC CERE
1
707
1458.
Szmaragowski David
YC DIM Bezdrev
1
707
1458.
Verchuša Anna
JK Černá v Pošumaví
1
707
1458.
Šlechta Jiří
JK Černá v Pošumaví
1
707
1458.
Sehnal Pavel
ČWA
1
707
1458.
Holý Ivo
Baník Ostrava
1
707
1458.
Fišer Zdeněk
TJ Rapid Brno
1
707
1458.
Káňa Lukáš
YC LS Brno
1
707
1458.
Trnavský Martin
Jachtklub Brno
1
707
1458.
Maršík Milan
Slávia Česká Skalice
2
707
1458.
Packa Daniel
1
707
1490.
Ochec Jan
ČYK
1
703
1490.
Sonlajtnerová Katja
YC CERE
1
703
1490.
Ochec Jakub Jan
ČYK
1
703
1493.
Šik Miroslav
JK Černá v Pošumaví
3
699
1494.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
1
694
1495.
Nuc Jindřich
JK Plzeň
3
688
1495.
Šára Michal
Sokol Dobřichovice
1
688
1497.
Madi Michaela
YC CERE
2
679
1498.
Krátký Jan
Slavoj Hluboká
1
678
1499.
Plch Jan
YC DIM Bezdrev
2
676
1499.
Jegorov Alexandr
JK Černá v Pošumaví
2
676
1501.
Holčák Michal
Slavoj Litoměřice
3
673
1502.
Strnad Jakub
YC CERE
2
666
1503.
Meškán Nicolas
YC DIM Bezdrev
1
660
1504.
Bilerová Josefina
TJ Lanškroun
6
656
1505.
Šír Michal
YC LS Brno
4
655
1506.
Zielonka Lukáš
KJ Těrlicko
1
646
1507.
Bauer Martin
Delfín Jablonec
1
636
1508.
Brožek Pavel
SC Testudo
1
629
1509.
Trčková Stella
Baník Most
2
625
1510.
Svobodová Týna
JK Černá v Pošumaví
3
618
1510.
Preiss Jan Egon
YC LS Brno
2
618
1512.
Lindová Karolína
Prazdroj Plzeň
2
606
1512.
Brabec Vilém
Slavoj Litoměřice
5
606
1512.
Kuncová Marie
JK Sokolov
4
606
1515.
Cotte Pamela
YC CERE
3
604
1516.
Svatoš Martin
Císařská louka
1
602
1517.
Kudláček Ondřej
TJ Rapid Brno
1
583
1518.
Herudková Anna
YC Krnov
4
580
1519.
Kolomazníková Soňa
YC CERE
1
578
1519.
Klofera Václav
1
578
1519.
Homolka Miroslav
1
578
1519.
Klofera Václav
YC Znojmo
1
578
1519.
Červený Martin
1997
JK Plzeň
1
578
1519.
Lehman René
YCR Roudnice
1
578
1519.
Chytrá Radka
YCR Roudnice
1
578
1519.
Záchvěj Martin
Baník Most
1
578
1527.
Vachelová Hana
JK Černá v Pošumaví
2
572
1527.
Vachel František
JK Černá v Pošumaví
2
572
1529.
Zavadil Tomáš
ČANY
1
570
1529.
Pustka Rostislav
ČANY
1
570
1529.
Němec Milan
KJ Těrlicko
1
570
1529.
Šedina Jiří
ČANY
1
570
1529.
Hartmann Richard
ČANY
1
570
1529.
Barták Karel
ČANY
1
570
1529.
Lednický Filip
ČANY
1
570
1536.
Brychta Jan
Lokomotiva Cheb
1
555
1537.
Zdražilová Kateřina
YC Vysoké Mýto
1
554
1538.
Soukup Michal
YC Regent
2
553
1539.
Kujalová Anna
JK Černá v Pošumaví
3
548
1539.
Kujalová Dana
JK Černá v Pošumaví
3
548
1541.
Kaspřík Tomáš
YC CERE
2
545
1542.
Chmelová Anna
Císařská louka
1
535
1543.
Melichar Pavel
1
527
1544.
Cachová Šárka
YC Regent
2
516
1544.
Popper Jakub
YC Doksy
1
516
1546.
Hloušek Jan
YC Ústí n L
1
512
1547.
Zemková Jiřina
JK Černá v Pošumaví
3
508
1547.
Svanovský Evžen
YC LS Brno
1
508
1549.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
2
506
1550.
Kutálková Kateřina
YC Krnov
5
505
1550.
Ščerbová Julie
YC Krnov
5
505
1552.
Komárek Zdeněk
YC Pardubice
1
494
1553.
Belešová Lucie
JK Černá v Pošumaví
1
484
1553.
Belešová Klára
JK Černá v Pošumaví
1
484
1555.
Čechura Ladislav
Lokomotiva Plzeň
1
477
1555.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
2
477
1555.
Petr Minařík
Císařská louka
1
477
1555.
Jakubův Václav
Císařská louka
1
477
1555.
Froněk Petr
Císařská louka
1
477
1560.
Fortin Avi Leonard
JK Černá v Pošumaví
2
476
1561.
Petr Jiří
VS Duchcov
1
471
1561.
Nagyová Rozalie
YC Doksy
2
471
1563.
Cach Zdeněk
YC Regent
2
465
1564.
Manič Petr
YC Ústí n L
2
464
1565.
Madesbacher Manfred
JK Černá v Pošumaví
1
463
1565.
Frost Frank
JK Černá v Pošumaví
1
463
1567.
Dlouhý Lukáš
YC CERE
1
460
1568.
Suchánková Amálie
YC LS Brno
2
457
1569.
Bobuš David
YC Znojmo
1
453
1570.
Krejčíková Klára
YC CERE
2
452
1570.
Petřina Ondřej
YC CERE
3
452
1570.
Jícha Zdeněk
YC CERE
2
452
1573.
Ouřada Jaroslav
Lokomotiva Cheb
1
443
1574.
Krausová Amálie
YC Doksy
1
437
1575.
Čutka Viktor
1
427
1576.
Zelenka Petr
Stará Plavba-Čechie
1
426
1577.
Klíma Jan
JK Černá v Pošumaví
4
423
1577.
Klíma Petr
JK Černá v Pošumaví
4
423
1579.
Yurynets Artem
SK Štětí
1
420
1579.
Hiršl Vojtěch
ČYK
1
420
1581.
Miščíková Antonie
TJ Lanškroun
3
406
1582.
Jung Oliver
JK Cheb
1
404
1582.
Muk Pavel
YC Dvořiště-Lišov
1
404
1582.
Chmel Václav
YC Dvořiště-Lišov
1
404
1582.
Stýblo Petr
JK Cheb
1
404
1582.
Šťastný Stanislav Hubert
YC Dvořiště-Lišov
1
404
1582.
Kulawiaková Julie
JK Plzeň
2
404
1582.
Fejtek Rudolf
Lokomotiva Cheb
1
404
1582.
Štěpánek Jiří
Delfín Jablonec
1
404
1582.
Fischerová Sarah
1
404
1582.
Fischer Michal
1
404
1592.
Rusňák Štěpán
JK Plzeň
1
402
1592.
Kramář Petr
JK Česká Lípa
2
402
1592.
Pavlovský Marek
1970
YC LS Brno
1
402
1592.
Smutek Jan
YC Vysoké Mýto
1
402
1592.
Čuhel Jakub
1
402
1592.
Korecký David
ČYK
1
402
1598.
Chalupníková Kateřina
TJ Rapid Brno
1
400
1599.
Mego Emil
ASK Lovosice
1
396
1600.
Ševčík Marek
YC LS Brno
2
392
1601.
Teubner Jan
Císařská louka
1
380
1602.
Veselý Radek
YC CERE
3
378
1602.
Jirovec Matyáš
JK Plzeň
2
378
1604.
Šírová Hana
YC LS Brno
2
374
1605.
Šorm Milan
1979
YC LS Brno
1
370
1606.
Vitoň Roman
YC Znojmo
1
356
1606.
Polák Bronislav
1
356
1608.
Výprachtická Monika
TJ Lanškroun
6
354
1609.
Čekal Josef
JK Černá v Pošumaví
2
352
1610.
Prášková Julie
YC CERE
1
347
1611.
Cejnar Aleš
Císařská louka
1
338
1612.
Valík Jiří
YCR Roudnice
1
336
1612.
Zdražil Josef
YC Vysoké Mýto
1
336
1614.
Pavlíková Gabriela
YC LS Brno
1
331
1614.
Kuchyňková Martina
YC LS Brno
1
331
1616.
Klíma Bohuslav
JK Černá v Pošumaví
3
322
1617.
Hýský Lukáš
VS Duchcov
1
318
1618.
Jegorov Alexandr
JK Černá v Pošumaví
1
317
1618.
Zouhar Jan
TJ Rapid Brno
1
317
1620.
Čech Jan
YC LS Brno
2
316
1621.
Tázler Adam
YC Doksy
1
312
1622.
Klímová Šárka
JK Černá v Pošumaví
2
308
1622.
Gvenetadze Tim
JK Černá v Pošumaví
1
308
1624.
Janča Jean-Baptiste
YC LS Brno
1
305
1624.
Horký Jan
ČYK
1
305
1624.
Horký Jan
ČYK
1
305
1627.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
1
303
1627.
Skála Kryštof
VS Duchcov
1
303
1627.
Pechlát Hynek
JK Černá v Pošumaví
2
303
1627.
Herudek Jan
YC Krnov
4
303
1627.
Oříšek Tomáš
TJ Prostějov
1
303
1627.
Rokusek Jaromír
Sokol Dobřichovice
1
303
1627.
Berger Markéta
TJ Rapid Brno
1
303
1627.
Šílený Jakub
1
303
1627.
Poloprutský Zdeněk
Sokol Dobřichovice
1
303
1627.
Lo Pinto Davide
YC CERE
3
303
1627.
Mura Eleonora
YC CERE
3
303
1627.
Abramčuková Anna
Tatran Praha
1
303
1639.
Klabík Josef
Císařská louka
1
301
1640.
Pavlíček Zdeněk
YC Regent
1
297
1641.
Dastych Petr
ASK Lovosice
1
294
1641.
Novák Dušan
ASK Lovosice
1
294
1643.
Dostál Luděk
1
290
1644.
Piak Ivan
Jachtklub Brno
3
289
1644.
Juřinová Danuše
Jachtklub Brno
2
289
1646.
Krieglstein Kryštof
JK Cheb
2
285
1647.
Šik František
JK Černá v Pošumaví
3
278
1647.
Budák Josef
JK Plzeň
1
278
1649.
Sidopulos Andreas
YC Krnov
1
277
1649.
Huss Tomáš
YC Znojmo
1
277
1649.
Veselý Tobiáš
YC CERE
2
277
1649.
Filipová Petra
YC CERE
1
277
1653.
Marešovský František
YC CERE
1
272
1654.
Polák Jiří
YC LS Brno
2
268
1654.
Nedbal Lubomír
YC LS Brno
2
268
1656.
Bulant Jiří
Císařská louka
1
266
1657.
Okrouhlý Ivan
YC CERE
1
264
1658.
Novák Tobias
YC Doksy
1
261
1659.
Denková Adéla
YC CERE
2
260
1660.
Babka Martin
JK Černá v Pošumaví
1
259
1661.
Kurc David
YC Regent
1
256
1662.
Jelínek Jiří
Císařská louka
1
234
1663.
Přikryl David
YC LS Brno
1
231
1664.
Tesárek Stanislav
YC Ústí n L
1
226
1664.
Nováková Miroslava
Lokomotiva Cheb
1
226
1664.
Švejda Petr
1
226
1664.
Křelina Jan
1
226
1668.
Kaman Miloš
YC LS Brno
2
218
1668.
Hlaváček Jiří
YC LS Brno
3
218
1670.
Pinc Tomáš
Baník Most
1
210
1670.
Pivnička Jakub
YC Znojmo
1
210
1670.
Novický Michal
YC Znojmo
1
210
1673.
Pozděnová Tereza
ČYK
1
204
1673.
Horal Jan
Císařská louka
1
204
1675.
Kubů Alvin
YC Pardubice
1
202
1675.
Drábek Oldřich
YC Vysoké Mýto
1
202
1675.
Běhal Miroslav
Baník Ostrava
1
202
1675.
Cvičková Jitka
Sokol Tovačov
2
202
1675.
Kroupa Rostislav
Sokol Palkovice
1
202
1675.
Foltýn Petr
Prazdroj Plzeň
2
202
1675.
Foltýn Petr
Prazdroj Plzeň
1
202
1675.
Jakubec David
ASK Lovosice
1
202
1675.
Jakubec Vlastimil
ASK Lovosice
1
202
1675.
Brychta Jan
Lokomotiva Cheb
1
202
1675.
Hýský Ondřej
VS Duchcov
1
202
1675.
Bartošová Andrea
VS Duchcov
1
202
1675.
Bartoš Jaroslav
VS Duchcov
1
202
1675.
Blahník Radovan
YC Ústí n L
1
202
1675.
Mašková Kateřina
1
202
1675.
Jiřička Petr
1
202
1675.
Marcol Jakub
JK Ostrava
1
202
1675.
Balada Michal
VaS Pardubice
1
202
1675.
Zapletal Jiří
T. J. Sokol Vrané II
1
202
1694.
Brozda Tobias
KJ Těrlicko
3
198
1695.
Soukup Václav
YC Regent
2
188
1695.
Rečka Petr
YC Regent
2
188
1695.
Gugalov Petr
Lokomotiva Cheb
1
188
1698.
Bartošová Ilona
YC LS Brno
1
185
1699.
Svoboda Oldřich
JK Černá v Pošumaví
1
184
1700.
Kraus Vladimír
JK Černá v Pošumaví
1
183
1700.
Cizler Richard
JK Černá v Pošumaví
1
183
1700.
Krausová Miroslava
JK Černá v Pošumaví
1
183
1703.
Plaňanský Jan
1
180
1704.
Reichl Daniel
Stará Plavba-Čechie
1
176
1705.
Bucha Marek
Baník Most
1
174
1705.
Holoubková Anežka
YC Doksy
1
174
1707.
Droberjarová Pavla
Slavoj Hluboká
1
168
1708.
Novák Viktor
JK Černá v Pošumaví
1
162
1709.
Onderka Milan
YC Razová
1
159
1709.
Křelinová Josefína
1
159
1709.
Valíček Jindřich
YC CERE
1
159
1709.
Křelina Martin
1
159
1713.
Hlaváček Jiří
YC LS Brno
1
155
1714.
Nosek Michal
YC Znojmo
1
152
1715.
Fryč Vojtěch
Císařská louka
1
149
1716.
Bálková Valerie
YC Doksy
1
136
1717.
Jelínková Jana
JK Prostějov
1
132
1718.
Pospíšil Tomáš
Císařská louka
1
124
1719.
Skala Pavel
JK Cheb
1
121
1720.
Polák Ondřej
1
101
1720.
Zelený Martin
YC CERE
1
101
1720.
Teplý Jakub
YC CERE
1
101
1720.
Havránek Zdenek
YC Razová
1
101
1720.
Pysk Tomáš
1
101
1720.
Pintera Tomáš
1
101
1720.
Macek Marcel
1
101
1720.
Dějevová Monika
1
101
1720.
Frantal Jiri
1
101
1720.
Pekárková Gabriela
YC CERE
1
101
1720.
Grepl Oldřich
1
101
1720.
Janáková Veronika
1
101
1720.
Hroník Tomáš
YC CERE
1
101
1720.
Kantor Arthur
YC CERE
1
101
1720.
Kalous Miroslav
Císařská louka
1
101
1720.
Klíma Matěj
JK Černá v Pošumaví
1
101
1720.
Dymák Vojtěch
YC Vysoké Mýto
1
101
1720.
Koblasa Stanislav
Lokomotiva Cheb
1
101
1720.
Barta Bartoloměj
YC Doksy
1
101
1720.
Pinc Martin
Baník Most
1
101
1720.
Raff Lilia
TJ Jiskra Třeboň
1
101
1720.
Handl Erich
YC Kladno
1
101
1720.
Pešek Šimon
JK Plzeň
1
101
1720.
Levová Ilona
Lokomotiva Plzeň
1
101
1720.
Pavka Tomáš
YC Znojmo
1
101
1720.
Pavličný Štěpán
KJ Těrlicko
1
101
1720.
Šmidtmajer Petr
YC LS Brno
1
101
1720.
Marhold Tomáš
YC Vysoké Mýto
1
101
1720.
Plodek Adam
YC Pardubice
2
101
1749.
Kučerová Jana
JK Prostějov
1
0
1749.
Mareček Rostislav
JK Cheb
1
0
1749.
Dolejš Tomáš
Lokomotiva Cheb
1
0
1749.
Hudáková Tereza
JK Česká Lípa
1
0
1749.
Diviš Kryštof
YC Kovářov
1
0
1749.
Plotěný Jan
TJ Rapid Brno
1
0
1749.
Pivovarčík Milan
YC Znojmo
1
0
1749.
Bilerová Antonie
TJ Lanškroun
1
0
1749.
Blahoňovský Jan
YC LS Brno
2
0
1749.
Blatecký Patrik
Jachtklub Brno
1
0
1749.
Jára Jaroslav
Jachtklub Brno
1
0
1749.
Trubačíková Hana
YC LS Brno
1
0
1749.
Zobač Jakub
JK Staré Splavy
1
0
1749.
Mareš Michael
YC Pardubice
1
0
1749.
Čajčík Karel
YC Pardubice
1
0
1749.
Svitok Radim
1
0
1749.
Kyncl Frederic
YCR Roudnice
1
0
↑
nahoru
×
Přihlášení člena ČSJ
Zapomenuté heslo
Registrace