Julie Čaganová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Brno, z.s.
Ověřená licence domácího klubu
2101-0756 03.10.2018 - 31.03.2025
 Stáhnout výsledky 2024 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
242120 05.06.2024 Pohár JMK II. Brněnská přehrada L47 1 3 304
242117 01.06.2024 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 7 7 5 850
241601 24.05.2024 Helly Hansen Eurocup ILCA Czech republic & Czech nationals Nechranice L47 7 14 3 024
241605 18.05.2024 Pohár YC Nechranice I Nechranice L47 7 1 10 944
242109 15.05.2024 Pohár JMK I. Brněnská přehrada L47 2 1 1 758
241801 04.05.2024 Jarní premiéra Rozkoš L47 1 14 511
242202 27.04.2024 Azurová stuha Plumlova Plumlov L47 2 5 804
242101 20.04.2024 Krajský přebor Brněnská přehrada L47 4 3 3 417
244043 05.04.2024 2024 ILCA 4 Youth Europeans - dívky Izola, Slovinsko L47 18 73 8 145
244030 27.03.2024 35th IZOLA SPRING CUP 2024 Izola L47 8 61 2 420
 Stáhnout výsledky 2023 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
231141 03.11.2023 O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 4 8 100
234216 20.10.2023 2 Autumn cup ILCA Garda L47 8 14 4 185
232303 14.10.2023 Pohár Kroměříže Štěrkovna Hráza L47 3 7 1 604
232166 28.09.2023 Burčáková regata Nové Mlýny Lar 12 26 2 761
232441 23.09.2023 Hornická Regata Žermanice L47 3 13 928
232211 16.09.2023 Azurová stuha Plumlova Plumlov L47 4 3 3 200
231322 30.08.2023 Regata 130 let - Czech Junior Nationals - Bravo Lipno - Černá v Pošumaví L47 12 16 6 242
232008 15.07.2023 Bambusová regata Velké Dářko Qsz 7 6 7 387
232007 08.07.2023 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 3 5 2 593
232122 10.06.2023 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 7 11 3 654
232125 03.06.2023 Veletržní regata Brněnská přehrada L47 3 11 1 015
234072 18.05.2023 Dutch Youth Regatta IJsselmeer Qsz 12 106 4 547
231604 13.05.2023 Nechranice week Nechranice Qsz 7 14 4 323
231801 06.05.2023 Jarní premiéra Rozkoš Qsz 7 9 6 574
234047 29.04.2023 HYC Kupa 2023 Balaton Q 4 8 1 247
232175 22.04.2023 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 3 4 404
234010 09.03.2023 3rd Youth Centenary Regatta 2023 Riva del Garda, Itálie Q 8 75 3 330
234008 16.02.2023 33th International Palamos Optimist Trophy Palamos, Španělsko Q 8 366 2 146
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221119 04.11.2022 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 1 15 661
224202 21.10.2022 Portorož Halloween regatta 2022 Portorož Q 8 31 5 735
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals Nechranice Q 12 12 12 663
222161 24.09.2022 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 1 2 1 247
224168 16.09.2022 Baltic Cup MMPSKO Dziwnów, PL Q 12 108 5 850
222152 07.09.2022 Pohár JMK III. Brněnská přehrada Q 1 3 925
221329 03.09.2022 MC Donalds cup Lipno - Černá v Pošumaví Qsz 2 6 2 157
224134 23.08.2022 Hungarian Open Optimist Championship 2022 Balaton, Hungary Q 12 59 5 789
227017 20.08.2022 Pohár SNP - náhradní termín Q7P Gabčíkovo (SVK) Q 7 6 7 091
224118 30.07.2022 2022 Optimist European Championship Demark Denmark, SØNDERBORG Qdi 24 88 4 844
222007 16.07.2022 Bambusová Regata Velké Dářko Qsz 7 7 7 187
222006 09.07.2022 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 3 3 4 270
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Brněnská přehrada Q 3 3 3 645
222125 15.06.2022 Pohár JMK II. Brněnská přehrada Q 2 3 1 850
221633 11.06.2022 Jarní Nechranice - Nechra week Nechranice Qsz 7 16 3 256
227015 02.06.2022 Puchar Dzwnowa kvalifiakce MS a ME Dziwnów (POL) Q 8 97 2 568
224055 27.05.2022 Worlds, European and Nordic DK Qualification Sondeborg, Dánsko Q 8 59 2 744
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Qsz 7 16 5 061
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš Qsz 7 13 4 344
222301 30.04.2022 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané Štěrkovna Hráza Q 2 2 2 525
222105 23.04.2022 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 2 4 647
224029 14.04.2022 Sailing Point Easter Regatta 2022 Portorož, Slovinsko Q 8 188 3 840
224020 05.03.2022 Opti Opening 2022 Portorož Q 8 39 5 624
224032 10.02.2022 Yachting Malta BSC International Regatta 2022 Birzebbuga, Malta Q 8 28 3 398
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
214201 02.12.2021 30th St. Nicolas cup Pula, Chorvatsko Q 8 53 6 155
212303 13.11.2021 Pohár Kroměříž Štěrkovna Hráza Q 3 5 2 173
211140 05.11.2021 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 5 5 321
214182 30.10.2021 Halloween Cup Lago do Garda Qsz 8 300 2 107
212169 02.10.2021 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 3 3 427
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš Qsz 7 21 3 024
212179 22.09.2021 JMK IV. brnenska prehrada Q 1 2 1 198
214134 17.09.2021 MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ POLSKA - MMPSKO Dziwnow, Polsko Q 12 204 3 781
212178 08.09.2021 JMK III. brnenska prehrada Q 2 2 2 061
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Nové Mlýny Q 12 22 9 786
211309 21.08.2021 McDonalds cup Lipno - Černá v Pošumaví Qsz 2 19 781
212412 07.08.2021 Interpohár Olešná Q 8 4 8 140
212010 17.07.2021 Bambusová regata Velké Dářko Qsz 7 10 5 998
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 14 2 961
212409 03.07.2021 Bermuda CUP Slezská Harta Q 1 5 764
212177 30.06.2021 JMK II. brnenska prehrada Q 2 2 2 110
212133 26.06.2021 Pavlovská regata Nové Mlýny Qsz 2 8 1 350
212127 19.06.2021 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 4 5 3 682
212176 16.06.2021 JMK I. brnenska prehrada Q 2 3 1 933
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Qsz 7 11 4 476
212204 05.06.2021 Jarní Sokolská regata Tovačov Q 4 4 3 285
214018 20.05.2021 39th Lake Garda Meeting Riva del Garda Qsz 8 350 2 116
214006 01.04.2021 CSC Cup – Memorijal Antolić-Česić Medulin Q 12 149 3 025
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
205043 30.10.2020 8° HALLOWEEN CUP, Junior Lago di Garda, Itálie Q 10 130 1 689
202175 07.10.2020 Pohár JMK-Q IV brnenska prehrada Q 2 3 1 850
202166 03.10.2020 Memeoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 2 10 285
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 24 9 146
202002 12.09.2020 Májový pohár Velké Dářko Q 3 3 2 957
201135 05.09.2020 CERE regata Nechranice Q 7 7 7 876
202174 02.09.2020 Pohár JMK-Q III brnenska prehrada Q 2 4 1 758
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 11 6 739
201328 15.08.2020 Marmeláda Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 15 5 719
202206 25.07.2020 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 1 2 663
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 29 4 530
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 17 2 624
202173 24.06.2020 Pohár JMK-Q II Brněnská přehrada Q 2 2 2 244
202103 20.06.2020 Krajský přebor (Veletržní regata) Brněnská přehrada Q 4 9 1 876
202172 17.06.2020 Pohár JMK-Q I Brněnská přehrada Q 2 6 1 442
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q 7 56 2 149
202202 16.05.2020 Májový závod Chomoutov Q 2 7 804
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192164 05.10.2019 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 24 407
192102 17.04.2019 Pohár JMK I Brněnská přehrada Q 2 9 646
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182169 03.10.2018 Pohár JMK IV. Brněnská přehrada Q 2 9 938
Související články

Děti druhý Český pohár na Nechranicích se štěstím odjely

21.05.2024
O víkendu 18.–19. května pořádal Yacht Club Nechranice letošní druhý pohárový závod lodních tříd Optimist a ILCA 4. Na startu se sešlo celkem 97 mladých závodníků.

Osmé místo z ME třídy ILCA 4 v Izole

13.04.2024
V pátek 12. 4. skončilo mistrovství Evropy třídy ILCA 4, které se jelo ve slovinské Izole. Kluků bylo na startu 243 a dívek 164. Český tým tvořilo 8 kluků a 3 dívky. 

SpS Optimist v Palamos

22.02.2023
Od pátku 10. 2. v Palamos intenzivně trénovalo sedm dětí z SpS třídy Optimist pod vedením reprezentačního trenéra Jakuba Halouzky. Ve čtvrtek 16. 2. pak začal závod 33°International Palamos Optimist Trophy s 550 mladými jachtaři z celého světa na startu.

Mistrovství ČR v team racingu třídy Optimist

07.11.2022
Od pátku 4. do neděle 6. listopadu se v Praze na Vltavě jelo mistrovství ČR v team racingu třídy Optimist nazvané O krále Prahy. Závod tradičně pořádal Yacht Club CERE. Přihlášeno bylo 16 tříčlenných týmů z celé republiky.

Mezinárodní mistrovství Maďarska třídy Optimist

31.08.2022
Poslední srpnovou sobotu skončilo Mezinárodní mistrovství Maďarska v lodní třídě Optimist. Beáta Dokoupilová (Jachtklub Brno) veze stříbrnou medaili v kategorii starších dívek a celkové 12 místo. 

Mistrovství Evropy třídy Optimist v Dánsku

09.08.2022
V sobotu 6. srpna skončilo Mistrovství Evropy třídy Optimist v dánském Sønderborgu. Startovalo na něm 142 závodníků a 111 závodnic ze 41 zemí z celého světa.

Tomáš Peterka po prvním dnu devátý na ME třídy Optimist

01.08.2022
Dnes naši mladí závodníci odjeli první dvě rozjížďky na Mistrovství Evropy lodní třídy Optimist v dánském Sonderborgu. Na startu je 253 lodí z 41 zemí.

Bambusová regata – Český pohár třídy Optimist

20.07.2022
Po čtrnáctidenním soustředění a Závodu mladých nadějí tradiční prázdninovou mega akci Yacht Clubu Velké Dářko zakončil o víkendu 16.–17. 7. Český pohár třídy Optimist.

Dva Optimisti v top 10 na OptiOpening regatě v Portoroži

11.03.2022
Ve dnech 3.–6. března vyrazil reprezentační team SPS Optimist na trénink a přípravný závod do Portorože, kde se za měsíc pojede nominační závod na MS/ME 2022. 

Optimisti přivezli z Chorvatska dvě bronzové medaile

07.12.2021
Na start tradiční Mikulášské regaty, která se konala od 3. do 5. prosince v Pule, se postavilo pět českých Optimistů a dva závodníci ve třídě ILCA 4.


nahoru