Barbora Ottová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu 2205-0307 01.04.2022 - 31.03.2025
 Stáhnout výsledky 2024 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
241308 15.06.2024 8. McDonalds Cup Lipno - Černá v Pošumaví Qsz 7 8 5 363
242204 08.06.2024 Jarní sokolská regata Tovačov Q 2 1 1 156
242117 01.06.2024 Pavlovská regata Nové Mlýny Qsz 7 21 3 743
241605 18.05.2024 Pohár YC Nechranice I Nechranice Qsz 7 22 3 079
244067 09.05.2024 Dutch Youth Regatta 2024 Workum Q 12 97 4 904
241801 04.05.2024 Jarní premiéra Rozkoš Qsz 1 27 462
244068 26.04.2024 KOPER EUROPA CUP 2024 - GULIČEV MEMORIAL Koper, Slovinsko Q 8 41 3 975
242101 20.04.2024 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 4 1 996
244033 28.03.2024 Sailing Point Easter Regatta Portorož Q 8 268 3 274
244018 29.02.2024 4th Youth Centenary Regatta – TROFEO FACCENDA Riva del Garda Q 8 60 2 617
 Stáhnout výsledky 2023 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
234236 07.12.2023 St.Nicholas Regatta 2023 Pula, Chorvatsko Q 8 264 2 503
234209 28.10.2023 Helloween Cup Lago Di Garda Q 8 165 3 996
234189 07.10.2023 V Dzierżno Cup Dzierżno Duże Qsz 7 9 3 559
232168 30.09.2023 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 8 1 360
232441 23.09.2023 Hornická Regata Žermanice Q 3 3 2 838
232211 16.09.2023 Azurová stuha Plumlova Plumlov Q 4 6 2 108
232155 09.09.2023 Podzimní regata Nové Mlýny Qsz 7 12 4 657
231322 30.08.2023 Regata 130 let - Czech Junior Nationals - Bravo Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 14 12 495
232148 26.08.2023 O pohár Vranova Vranovská přehrada Q 1 1 800
232429 05.08.2023 Interpohár 2023 Olešná Q 7 10 4 765
231318 29.07.2023 Zmrzlinový pohár Bezdrev Q 3 7 1 795
231330 29.07.2023 Bezdrevský marathon bezdrev Q 1 1 1 402
232008 15.07.2023 Bambusová regata Velké Dářko Qsz 7 30 2 494
232007 08.07.2023 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 3 9 2 511
232423 01.07.2023 Bermuda cup Slezská Harta Q 2 1 1 892
231311 24.06.2023 MC Donalds cup Lipno - Černá v Pošumaví Qsz 7 12 4 857
232414 17.06.2023 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Q 2 8 688
232122 10.06.2023 Pavlovská regata Nové Mlýny Qsz 7 31 2 958
232125 03.06.2023 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 8 1 839
232003 27.05.2023 Májový pohár Velké Dářko Q 4 3 3 611
232204 20.05.2023 Májový závod Chomoutov Q 3 3 1 206
232111 17.05.2023 Pohár JMK I. Brněnská přehrada Q 2 3 1 406
231604 13.05.2023 Nechranice week Nechranice Qsz 7 25 2 561
231801 06.05.2023 Jarní premiéra Rozkoš Qsz 7 35 2 445
232405 29.04.2023 Cena Olešné Olešná Q 2 1 2 430
232175 22.04.2023 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 5 3 517
232301 15.04.2023 O Hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 3 2 3 427
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
222303 15.10.2022 Pohár Kroměříže Štěrkovna Hráza Q 2 6 1 248
222437 08.10.2022 Fleximont CUP Štěrkovna Hlučín Q 1 1 1 180
222167 05.10.2022 Pohár JMK IV. Brněnská přehrada Q 2 2 2 157
222161 24.09.2022 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 1 24 168
222212 17.09.2022 Azurová stuha Plumlova Plumlov Q 2 2 1 406
222431 10.09.2022 Hornická Regata Žermanice Q 3 7 2 362
222152 07.09.2022 Pohár JMK III. Brněnská přehrada Q 1 8 499
222211 03.09.2022 Podzimní Sokolská regata Tovačov Q 2 1 2 285
222147 27.08.2022 O pohár Vranova Vranovská přehrada Q 1 1 578
222426 20.08.2022 Olešná regata Olešná Q 2 1 2 110
222425 06.08.2022 Interpohár 2022 Olešná Q 8 13 4 045
222302 30.07.2022 O Hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 2 4 1 226
222207 23.07.2022 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 6 1 156
222007 16.07.2022 Bambusová Regata Velké Dářko Qsz 7 36 2 209
222006 09.07.2022 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 3 23 1 616
222422 02.07.2022 Bermuda CUP Slezská Harta Q 4 8 2 081
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Brněnská přehrada Q 3 17 1 385
222125 15.06.2022 Pohár JMK II. Brněnská přehrada Q 2 5 1 406
222204 28.05.2022 Jarní Sokolská regata Tovačov Q 3 18 678
222117 18.05.2022 Pohár JMK I. Brněnská přehrada Q 2 12 646
222202 14.05.2022 Májový závod Chomoutov Q 4 21 775
221901 07.05.2022 Jarní závod Seč Q 2 1 2 110
222103 30.04.2022 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Q 1 2 499
222201 23.04.2022 Jarní závod - mem. M. Kouřila Chomoutov Q 2 4 202

nahoru