Karel Lavický

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Yacht Club DIM Bezdrev
ověřená licence domácího klubu
1302-0039 11.08.2015 - 31.03.2020
Reprezentační družstvo ČSJ 01.01.2017 - 31.12.2020
Trenér 2. třídy 0533 15.09.2018 - 15.09.2023
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
194079 02.06.2019 Hempel World Cup Series Final 2019 Marseille, FRA Rsx 16 25 2 647
197004 13.05.2019 Mistrovství Evropy Raceboard Nové Mlýny Rac 24 5 31 059
192111 11.05.2019 Věstonická Venuše - Czech supercup Nové Mlýny Rac 7 2 10 034
194065 07.04.2019 Mistrovství Evropy RS:X Palma de Mallorca Rsx 24 62 7 815
194048 30.03.2019 50 Trofeo S.A.R. Princesa Sofia IBEROSTAR Palma de Mallorca, ESP Rsx 14 24 6 779
194067 27.02.2019 XIV Andalusian Olympic Week Puerto Sherry Rsx 10 46 1 542
194066 27.01.2019 SWC Miami 2019 Miami, USA Rsx 16 49 2 291
194068 19.01.2019 Copa Andalucia Puerto Sherry Rsx 2 1 1 156
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181617 30.08.2018 MMČR Bic Nechranice Fun 12 1 13 212
184069 19.08.2018 2018 RS:X WINDSURFING EC & OPEN TROPHY Sopot, POL Rsx 24 48 5 584
184062 30.07.2018 Hempel sailing world championships aarhus 2018 Aarhus Rsx 36 50 11 932
184011 22.05.2018 Medemblik Regatta 2018 Medemblik Rsx 14 43 3 233
184055 30.03.2018 49 TROFEO S.A.R. PRINCESA SOFIA IBEROSTAR Mallorca Rsx 14 59 5 628
184067 24.02.2018 XIII SEMANAOLÍMPICA ANDALUZA Cadiz Rsx 10 29 4 515
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
174012 24.02.2017 Andalusian Olympic Week- Mistrovstvi ESP Cadiz, ESP Rsx 12 32 2 989
174227 24.03.2017 48.trofeo S.A.R.Princesa Sofia Palma de Malllorca ESP Rsx 10 76 2 025
173204 06.05.2017 RSX European Championships Marseille, FRA Rsx 24 73 6 506
174242 23.05.2017 Delta Lloyd Regatta Medemblik, Nizozemsko Rsx 10 20 3 051
174011 03.06.2017 Rip Curl Kupa 2017- Mistrovstvi Madarska Alsoors, HUN Rsx 4 1 3 517
174285 07.08.2017 Sailing World Championships Test event Aarhus, DEN Rsx 10 32 2 586
174025 01.09.2017 Mistrzostwa Polski Puck, POL Rsx 12 8 9 051
173235 23.09.2017 RS:X WINDSURFING WORLD CHAMPIONSHIP 2017 Enoshima, JPN Rsx 36 80 7 434
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164303 01.01.2016 XII BAY OF CADIZ - NEW YEAR’S RACE Cadiz, ESP Rsx 7 9 2 260
164304 02.03.2016 XI ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK Cadiz, ESP Rsx 4 4 1 996
164225 28.03.2016 47 Trofeo S.A.R. Princesa Sofia Palma de Mallorca Rsx 14 34 6 985
162117 14.05.2016 Věstonická Venuše Nové Mlýny Fun 7 1 7 387
164301 24.05.2016 Delta Lloyd Regatta Medemblik, NED Rsx 14 26 3 879
161314 04.06.2016 Pohár D.I.M. Bezdrev Rac 2 6 0
160001 08.08.2016 Olympijske Hry Rio 2016 Rio de Janeiro, BRA Rsx 72 31 11 948
162154 03.09.2016 Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny Fun 1 8 0
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154250 05.02.2015 VIII Campeonato de Portugal de Classes O Portimao, POR Rsx 4 3 1 876
154245 25.02.2015 Andalucian olympic week Cadiz Rsx 10 24 3 440
154202 28.03.2015 Trofeo SAR Princess Sofia Palma de Majorca Rsx 14 40 5 779
154243 07.05.2015 Eurosaf Trentino Olympic Week Lago di Garda Rsx 14 11 5 899
154247 15.05.2015 PUCHAR POLSKIEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO Puck, POL Rsx 4 6 2 108
152164 27.08.2015 MČR Nové Mlýny Rsx 7 1 5 600
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
144232 26.02.2014 Andalusian Olympic Week Cadiz, ESP Rsx 5 10 2 891
144231 19.04.2014 ISAF Sailing World Cup Hyeres Hyeres, FRA Rsx 8 44 3 333
141311 10.05.2014 Pohár D.I.M. Bezdrev Rac 3 1 3 541
143123 28.06.2014 ME RSX Cesme, TUR Rsx 10 34 4 269
143146 12.09.2014 2014 ISAF SAILING WORLD CHAMPIONSHIPS Santander, ESP Rsx 12 64 3 433
143137 22.09.2014 Raceboard Worlds 2014 Blanes, ESP Rac 12 16 10 967
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
133202 01.03.2013 RSX World Championship 2013 Buzios, BRA Rsx 12 50 2 579
133504 20.04.2013 ISAF Sailing World Cup 2013 - Hyeres Francie, Hyeres Rsx 8 37 1 990
134239 16.05.2013 Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego Puck, POL Rsx 3 4 2 109
133505 21.05.2013 EUROSAF Champions Sailing Cup-Medemblik Medemblik Nizozemí Rsx 7 26 1 780
133218 01.07.2013 ME RSX Brest, FRA Rsx 10 40 3 314
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
123105 20.03.2012 MS_RSX Andalusian Rsx 12 52 5 483
121602 28.04.2012 Český pohár - slalom I. Nechranice Fus 4 9 2 247
121308 12.05.2012 Pohár D.I.M. Bezdrev Fun 2 2 1 828
124311 09.06.2012 Skandia Sail for Gold Weymouth, GBR Rsx 8 39 2 187
120001 27.07.2012 Olympic games Weymouth, UK Rsx 15 36 1 867
122130 08.09.2012 Vítr z vinohradů Nové Mlýny Fun 0 0 0
122144 08.09.2012 MČR - Vítr z vinohradů Nové Mlýny Fun 6 1 8 138
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
114237 16.04.2011 Frejus windsurf festival Frejus, FRA Rsx 4 11 1 443
113305 22.04.2011 Semaine Olympique Francaise Hyeres - FRA Rsx 8 72 1 583
114238 07.05.2011 XVI Trofeo Neirotti Lago di Garda, ITA Fun 5 15 2 842
113359 11.05.2011 Expert Olympic Garda Riva del Garda - ITA Rsx 7 8 3 917
112115 21.05.2011 Věstonická Venuše Nové Mlýny Fun 0 0 0
113306 24.05.2011 Delta Lloyd Regatta Medemblik - NED Rsx 8 12 6 097
113360 05.06.2011 Skandia Sail for Gold Regatta Weymouth - GBR Rsx 7 40 3 034
117005 18.06.2011 RODOP Melges Tour I. Lipno M24 4 6 404
111314 25.06.2011 1000 Bezdrevských kapříků Bezdrev - velký Fun 3 1 2 838
114011 18.07.2011 OTVORENO PRVENSTVO HRVATSK Viganj, CRO Fun 6 5 6 606
114011 18.07.2011 OTVORENO PRVENSTVO HRVATSK Viganj, CRO Fus 6 4 6 403
113362 01.08.2011 London Olympic Games Test Event Weymouth - GBR Rsx 7 33 798
117012 20.08.2011 Velká cena ALT Melges 2011 Lipno - Kovářov M24 2 2 804
112137 27.08.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fun 2 1 2 887
112140 03.09.2011 Vítr z vinohradů Nové Mlýny Fun 4 3 4 155
113131 10.09.2011 RS:X European championship Burgas, BUL Rsx 10 41 4 327
113151 04.12.2011 MS RSX_M Perth - Australie Rsx 12 53 4 029
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
104202 04.01.2010 IV New Years Race - I. Kim Lythgoe Memor Bay of Cadiz, Spain Rsx 5 11 3 612
104208 24.02.2010 Semana Olímpica de Andalucía, ISAF Gr 3 Cadiz, ESP Rsx 5 13 2 461
107005 23.04.2010 Semaine Olympique Francaise Hyeres, FRA Rsx 8 64 1 119
102108 22.05.2010 Věstovnická Venuše Nové Mlýny Rac 4 16 509
107010 26.05.2010 Delta Lloyd Regatta Medemblik, NED Rsx 8 57 2 356
104262 20.06.2010 Super Cup Balaton Balatongyorok, Balaton, HUN Fus 4 8 2 452
104201 24.06.2010 Kieler Woche Kiel - Německo Rsx 8 29 1 837
104263 25.06.2010 Super Cup Balaton Balatongyorok, Balaton, HUN Fun 4 1 5 693
103108 01.07.2010 RS:X European championship Sopot, POL Rsx 10 46 2 164
104009 19.07.2010 Otvoreno Prvenstvo Hrvatske formula ws Viganj Fus 6 7 5 677
104009 19.07.2010 Otvoreno Prvenstvo Hrvatske formula ws Viganj Fun 6 3 7 831
104291 09.08.2010 Skandia Sail For Gold Regatta 2010 Weymouth & Portland Rsx 7 50 1 940
103138 29.08.2010 RS:X World Championship Kerteminde, DEN Rsx 12 68 3 813
107123 18.09.2010 Velká cena YFA + Elektrovod Cup Biograd na Moru, Chorvatsko Ela 5 9 1 614
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
094216 18.04.2009 Semaine Olympique Francaise Hyeres Rsx 8 83 931
094235 05.05.2009 Expert Olympic Garda Malcesine - Itálie Rsx 5 8 1 197
092114 23.05.2009 Věstonická Venuše Nové Mlýny Fun 4 1 6 254
094245 27.05.2009 Delta Lloyd regatta Medemblik, NED Rsx 8 66 1 206
093105 11.06.2009 RS:X European championship Tel Aviv, Izrael Rsx 10 48 1 100
094007 04.07.2009 Warnemünder Woche/German Championship Warnemunde, GER Rsx 6 12 2 719
094267 16.07.2009 Puchar Prezesa Grupy Ergo Hestia Sopot, POL Rsx 3 17 448
094266 29.07.2009 Allegro Cup Leba, POL Fun 5 48 2 225
093202 03.08.2009 Formula Windsurfing Europeanchampionship Sopot, Poland Fun 10 41 3 803
091616 22.08.2009 Nechranická buchta Nechranice Rac 4 19 736
093147 30.08.2009 RS:X World Championship 2009 Weymouth, GBR Rsx 12 52 4 874
093208 07.09.2009 RS:X Europeanchampionship Team Race 2009 Mondelo, Sicily, ITA TR 10 9 2 607
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
041327 Lipno CERE regata Lipno Rsx 6 11 0
042129 Vítr z Vinohradů Nové Mlýny Rac 4 8 0
041616 MČR Nechranice Rac 6 8 0
041615 Nechranická buchta Nechranice-Lomazice Rac 4 4 0
Související články

Jana Slívová mistryní Evropy ve windsurfingu

20.05.2019
Jana Slívová z YC Nechranice zkompletovala sadu medailí z evropských šampionátů, když na ME 2019, pořádaném v ČR na Nových Mlýnech v termínu 13.–18. 5., získala zlato!

V Miami skončil první letošní světový pohár – Ondřej Teplý zajel skvělé 8. místo

03.02.2019
V neděli 3. 2. skončil medailovými rozjížďkami v Miami na Floridě první letošní světový pohár olympijských lodních tříd. Na startu se stejně jako vloni objevily tři české lodě. 

V Miami začíná první letošní světový pohár olympijských tříd

29.01.2019
Dnes začnou v Miami závodit všechny olympijské lodní třídy 49er, 49er FX, RS:X, Nacra 17, Laser, Laser Radial, 470 a Finn. Závod potrvá až do konce týdne, medailové rozjížďky se pojedou v sobotu a v neděli.

Vstupenka do Tokia unikla jen těsně

11.08.2018
Od 2. srpna se v dánském Aarhusu konal nejdůležitější závod letošní sezony – mistrovství světa olympijských tříd, které bylo zároveň první kvalifikací na olympijské hry v Tokiu. Česká republika zatím bohužel žádné místo nezískala.

Rozhovory s reprezentanty – Pojede Karel Lavický na třetí olympiádu?

27.07.2018
Karel Lavický, sympatický a opálený blonďák, rodák z Českých Budějovic, je v současné době náš nejlepší windsurfař ve třídě RS:X.

Medemblik Regatta

06.06.2018
Konec května patřil v Medembliku olympijským třídám. I když účast nebyla taková jako v minulých letech, přesto přinesla příjemné závodění a pro všechny naše reprezentanty kvalitní přípravu na vrcholy sezony.

Medemblik Regatta

23.05.2018
Včera se v Medembliku začalo závodit. I když účast není taková jako v minulých letech, stále je to velká regata olympijských tříd.

Kdo bude bojovat o olympiádu v Tokiu?

17.05.2018
Český tým se chystá na mistrovství světa v Aarhusu   Od 2. do 12. srpna se v dánském Aarhusu pojede nejdůležitější závod letošní sezony – mistrovství světa olympijských tříd, které je zároveň první kvalifikací na olympijské hry v Tokiu.

Regata 49 Trofeo Princesa Sofía Iberostar skončila

06.04.2018
Pro naše reprezentanty závod na Mallorce skončil. Zítra už jsou na programu jen medailové rozjížďky pro prvních deset v každé třídě. Do nich se nikdo z našich neprobojoval.

Na Mallorce Češi v rozjížďkách v první desítce

04.04.2018
Druhý den regaty olympijských tříd na Mallorce byl opět ve znamení slabého větru. Přesto všechny třídy nakonec odjely naplánované rozjížďky. Štěstí přálo i některým našim závodníkům, kteří se podívali do první desítky.

Na Mallorce se začne závodit v pondělí

29.03.2018
Čeští jachtaři jsou připraveni a trénují na místě, kde se bude konat 49. ročník regaty Trofeo Princesa Sofía Iberostar.

Zpráva hlavního trenéra reprezentace 1/ 2018   

13.02.2018
Leden byl pro většinu českých jachtařů stále ještě měsícem, kdy si užívají zimní období a připravují se na novou sezonu.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ