Jiří Parůžek

 Zpět

Datum narození: 1992
Adresa
Lázně Toušeň

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Toušeň, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1214-0097 11.08.2015 - 31.03.2019
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181342 28.09.2018 Bez vody nemůžeme jezdit lipno - cerna v poumavi FB 7 8 4 047
181337 08.09.2018 Last Summer Day Lipno - Hrdoňov FB 7 19 1 288
183210 26.08.2018 2018 World Championships Carnac, Francie FB 36 23 26 614
183209 22.08.2018 Pre-Worlds and FRA Nationals Carnac, Francie FB 12 18 7 573
184047 21.07.2018 Fireball UK 2018 National and UK Open Championship Penzance, UK FB 12 5 9 804
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 12 4 12 516
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 5 6 535
181209 23.06.2018 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 4 3 2 951
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice FB 0 0
181707 19.05.2018 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 2 2 554
181802 12.05.2018 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 2 8 385
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 2 8 730
181201 14.04.2018 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 3 1 3 741
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171401 08.04.2017 Bohemia Sekt Regata Bolevák FB 0 0 0
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny FB 7 2 7 551
171802 13.05.2017 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 0 0 0
174019 18.05.2017 Swiss Nationals 2017 Mammern FB 12 4 11 713
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 1 3 831
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 7 5 028
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 1 10 612
171321 05.08.2017 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 5 1 444
173222 24.08.2017 ME Fireball Lyme Regis GBR FB 24 14 21 223
171219 16.09.2017 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady FB 2 4 906
172169 22.09.2017 Modrý Hrozen Nové Mlýny FB 7 1 11 047
171110 28.09.2017 MČR + Eurocup Nechranice FB 7 5 5 944
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161401 02.04.2016 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník FB 3 10 915
161201 09.04.2016 Toušeňský pohár Poděbrady FB 3 4 2 025
161202 16.04.2016 Pohár Bohemia Poděbrady FB 2 5 1 212
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 10 3 727
161802 14.05.2016 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 2 7 707
161708 21.05.2016 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 1 3 517
161107 04.06.2016 FIFE Cup Nechranice FB 2 10 1 065
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír FB 3 6 1 805
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 12 1 20 437
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 17 2 533
161326 23.07.2016 Lázeňská regata Svět FB 1 7 402
162418 03.09.2016 Hornická regata Žermanice FB 3 1 3 541
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 7 5 6 350
167039 14.10.2016 Slovenian Nationals Portorož, Slovinsko FB 12 7 5 184
164318 15.10.2016 Everybody GoSAILING Regata Portorož, Slovinsko FB 8 6 5 766
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151401 04.04.2015 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník FB 3 4 2 333
151201 11.04.2015 Toušeňský pohár Poděbrady FB 2 6 1 107
151202 18.04.2015 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 4 1 290
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 10 4 047
151802 16.05.2015 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 4 6 832
151109 06.06.2015 FiFe Cup Nechranice FB 7 8 3 917
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír FB 3 7 1 534
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 6 5 497
151325 10.07.2015 O krále Šumavy Lipno - Černá v Poš. FB 7 2 8 619
151326 25.07.2015 Lázeňská regata Svět FB 3 3 2 400
151328 01.08.2015 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 2 4 998
157023 17.08.2015 GBR Nationals Pwllheli, GBR FB 12 35 4 021
153309 23.08.2015 2015 World Championships Pwllheli, GBR FB 36 29 24 047
152177 19.09.2015 Modrý Hrozen Nové Mlýny FB 7 5 6 051
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny FB 12 5 12 426
152187 03.10.2015 SPP CZ Poslední vítr + GP RS Vareo Brněnská přehrada FB 3 4 1 360
157029 16.10.2015 Slovenian nationals Portorož, Slovinsko FB 7 2 6 623
154293 17.10.2015 4th GoSAILING Cup Portorož, Slovinsko FB 1 8 578
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141401 05.04.2014 Bohemia regata Cup Bolevák FB 3 6 1 581
141203 26.04.2014 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 2 1 290
142111 03.05.2014 To je celá, to je půl Brněnská přehrada FB 3 2 2 109
142115 10.05.2014 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 8 2 517
141405 17.05.2014 Cena Lokomotivy (SKP) Bolevák FB 0 0 0
141715 24.05.2014 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 2 3 200
141608 31.05.2014 HOP Regata Nechranice FB 4 8 2 239
141805 14.06.2014 Fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 4 13 1 318
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 2 3 012
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 5 3 784
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 2 8 832
144014 24.07.2014 Shetland national championships Lerwick FB 6 3 4 620
143116 26.07.2014 Homecoming Scotland Europeans Day 5 Lerwick FB 10 6 7 378
141329 09.08.2014 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 4 1 734
142161 20.09.2014 Modrý Hrozen I. Nové Mlýny FB 4 8 2 641
142168 04.10.2014 Poslední vítr Brněnská přehrada FB 2 1 1 406
144026 17.10.2014 Fireball Open Slovenian Chapionship Portorož FB 3 2 3 485
144289 18.10.2014 3rd GoSailing Cup Portorož FB 5 4 6 491
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131601 13.04.2013 Casanovy červené koule Barbora FB 3 5 915
131202 20.04.2013 Toušeňský pohár Poděbrady FB 3 2 3 166
131203 27.04.2013 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 3 1 406
131801 04.05.2013 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 0 0 0
132109 11.05.2013 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 13 1 318
131716 25.05.2013 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 2 2 312
131606 01.06.2013 Hop regata Nechranice FB 4 3 3 700
131213 22.06.2013 12. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 3 2 310
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 19 1 014
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 8 4 597
131323 27.07.2013 Lázeňská regata Svět FB 3 10 541
131325 03.08.2013 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 0 0 0
131913 24.08.2013 Modrá vlajka Seče Seč FB 4 2 2 580
131724 07.09.2013 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 4 1 497
133127 11.09.2013 Fireball european championship Portorož,slovinsko FB 10 41 2 806
133128 13.09.2013 Fireball world championship Portorož,slovinsko FB 12 18 8 920
132150 27.09.2013 Pohár Fireball a CECC Nové Mlýny FB 4 9 2 376
132163 05.10.2013 Burčáková regata Nové Mlýny FB 4 10 1 693
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121401 07.04.2012 Bohemia Regata Bolevák FB 4 6 1 996
121204 21.04.2012 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 3 1 850
122106 05.05.2012 To je celá, to je půl Brněnská přehrada FB 4 6 1 291
121809 19.05.2012 Fireball Regata 2012 Rozkoš - Surfcentrum FB 4 9 1 876
121718 26.05.2012 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 5 2 064
121606 02.06.2012 Hop regata Nechranice FB 4 7 2 544
121608 09.06.2012 Cena Damet Nechranice FB 4 6 2 951
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 8 1 285
121324 30.06.2012 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 6 3 017
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 12 1 937
123130 21.07.2012 2012 European Championships ITA - Bracciano Lake FB 10 26 7 072
121332 11.08.2012 Lázeňská regata Svět FB 3 2 3 166
121913 25.08.2012 Modrá vlajka Seče Seč FB 4 3 2 108
121219 01.09.2012 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 3 804
121725 08.09.2012 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 2 2 109
122137 22.09.2012 Modrý hrozen B Nové Mlýny FB 4 17 1 503
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny FB 6 8 4 525
122140 06.10.2012 Poslední vítr Brněnská přehrada FB 3 1 2 838
124033 12.10.2012 Državno prvenstvo Slovenije Portorož, SLO FB 6 10 3 096
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111401 09.04.2011 Bohemia regata Bolevák FB 3 17 448
111201 16.04.2011 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 1 4 613
112110 07.05.2011 To je celá, to je půl Brněnská přehrada FB 4 2 2 580
112113 14.05.2011 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 26 710
111718 28.05.2011 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero FB 4 9 904
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice FB 4 18 1 348
111609 11.06.2011 Cena Damet Nechranice FB 4 16 1 376
111208 25.06.2011 Memoriál J.Šenkýře Orlík FB 3 11 945
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 13 3 535
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 6 3 257
111320 30.07.2011 Lázeňská regata Svět - Třeboň FB 3 6 1 805
111321 06.08.2011 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 4 1 621
111724 10.09.2011 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 11 707
112148 24.09.2011 Pohár ALT FB Nové Mlýny FB 4 12 1 937
112149 01.10.2011 Poslední vítr Brněnská přehrada FB 3 3 2 838
111221 08.10.2011 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady FB 2 4 688
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101401 10.04.2010 Bohemia regata cup Bolevák FB 3 13 797
101201 17.04.2010 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 15 311
101403 30.04.2010 24 LeBle Bolevák FB 3 5 303
102107 15.05.2010 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 14 1 189
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. Rozkoš FB 4 11 1 759
101605 05.06.2010 Hop regata Nechranice FB 2 19 289
101607 12.06.2010 Cena Damet Nechranice FB 4 23 807
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík FB 3 17 448
101312 03.07.2010 MČR - Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 12 3 320
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 16 1 247
101320 31.07.2010 Lázeňská regata Svět FB 1 16 219
101323 07.08.2010 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 11 617
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 17 1 391
102130 25.09.2010 ME Fireball Nové Mlýny FB 10 25 3 933
101223 09.10.2010 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady FB 2 8 554
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
094211 03.04.2009 United 4 Sailing Medemblik Cad 5 9 3 260
091201 18.04.2009 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 1 3 303
091303 01.05.2009 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt Cad 4 10 1 519
094236 09.05.2009 United4 Workum , Holandsko Cad 4 20 1 425
094226 15.05.2009 CECC POL Poznaň - POL Cad 5 20 2 962
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny Cad 4 4 3 200
094004 05.06.2009 Puchar Trampa - Mistrovství Polska Mielno Cad 3 7 2 891
094228 13.06.2009 CECC GER Geierswalde - Německo Cad 5 9 3 850
094227 19.06.2009 CECC HUN Balaton - Maďarsko Cad 5 15 2 081
091313 27.06.2009 Král Šumavy Lipno - Černá v Poš. Cad 4 3 3 517
091316 03.07.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Cad 6 2 6 606
093113 18.07.2009 MEJ CADET Almería, Španělsko Cad 8 66 2 551
091320 01.08.2009 Lázeňská regata Svět FB 3 11 1 015
091323 08.08.2009 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 1 8 453
094284 05.09.2009 United 4 sailing Workum Cad 4 13 1 385
091337 12.09.2009 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt Cad 4 3 3 700
092143 19.09.2009 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 1 5 220
091342 26.09.2009 Central European Cup Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 5 8 2 891
094014 02.10.2009 German Open Inselsee Güstrov Cad 4 3 5 147
091119 24.10.2009 Modrá stuha Vltavy Vltava pod Vyšehradem Cad 2 1 1 892
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
087023 04.04.2008 Ger CCEC Warnemünde - GER Cad 5 1 8 287
081203 19.04.2008 Toušenský pohár Poděbrady Cad 3 1 3 427
081605 07.06.2008 Hop regata Nechranice Cad 4 2 3 904
081722 14.06.2008 Bohemia Cup Máchovo jezero Cad 3 1 3 166
087008 20.06.2008 Hun CECC Balaton Cad 5 12 2 566
081315 28.06.2008 O krále Šumavy - MČR Lipno Cad 5 7 3 937
081318 03.07.2008 Mistrovství ČR Lipno Cad 6 1 8 412
081111 30.08.2008 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava Praha Cad 2 1 804
083136 31.08.2008 MSJ_CADET NED Cad 10 43 3 760
081726 06.09.2008 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Cad 3 1 2 838
081335 13.09.2008 Borůvková regata Lipno Cad 4 2 4 122
082136 20.09.2008 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 3 3 312
082139 27.09.2008 Poslední vítr Brněnská přehrada FB 3 2 1 497
081226 11.10.2008 Cena Tišic Tišice Cad 3 1 3 166
081117 18.10.2008 Primátorský štít Vltava Praha Cad 4 1 4 570
084296 20.10.2008 Cadet German open 2008 Oberer Templiner See Cad 4 4 4 016
081118 25.10.2008 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Cad 2 1 1 892
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071201 21.04.2007 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 4 1 360
071203 28.04.2007 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Cad 2 4 804
074207 05.05.2007 United 4 regatta IJsselmeer off Medemblik Cad 4 9 2 034
074215 11.05.2007 Poznanski puchar klasy Cadet Kiekrz (PL) Cad 5 29 2 762
071106 19.05.2007 Regata mládeže Vltava Praha Cad 3 3 1 872
072114 02.06.2007 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Cad 4 3 3 517
071605 09.06.2007 Hop regata Nechranice Cad 0 0 0
074228 23.06.2007 Central European Cadet Cup Hungary Fertő tó, Hungary Cad 5 8 3 888
071314 30.06.2007 O krále Šumavy - MČR Lipno Cad 4 2 4 570
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR Lipno Cad 6 2 6 606
074005 28.07.2007 UKNCCA Open National Championships 2007 Pwllheli, GBR Cad 6 62 2 908
073131 03.08.2007 Mistrovství světa Cadet 2007 Pwlhelli Cad 10 58 2 068
072123 25.08.2007 Memoriál Dušana Vaculky Brněnská přehrada OT 1 7 486
071218 01.09.2007 Hurá do školy Jezero Poděbrady Cad 2 1 1 406
071728 08.09.2007 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Cad 3 3 1 734
072131 15.09.2007 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 2 4 404
072133 22.09.2007 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 6 2 406
074271 28.09.2007 CECC Germany Scharmützelsee, Germany Cad 5 10 4 085
071224 06.10.2007 Pohár města Neratovic Pískovna Tišice Cad 1 2 499
071117 13.10.2007 Primátorský štít + KP Vltava Praha Cad 4 3 2 661
071119 20.10.2007 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Cad 2 1 1 600
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
063001 07.04.2006 Evropský pohár Rybnik - Polsko Cad 5 37 1 159
061202 22.04.2006 Toušeňský pohár Poděbrady - Jezero Cad 2 3 1 406
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny Cad 4 1 5 693
062106 06.05.2006 To je celá, to je půl Brněnská přehrada Cad 3 2 3 303
061108 20.05.2006 Regata mládeže Vltava - Praha Cad 3 7 1 110
061608 10.06.2006 Hop regata Nechranice Cad 4 3 3 700
063114 24.06.2006 Central European Cadet Cup Hungary 2006 Balatonfüred, Maďarsku Cad 5 24 1 559
061317 01.07.2006 MČR - O krále Šumavy Lipno Cad 4 5 2 978
061318 06.07.2006 MČR - Grand Nationals Lipno Cad 6 6 4 711
063004 24.07.2006 MS Cadet Balaton - HUN Cad 10 72 1 522
063145 09.09.2006 Central European Cadet Cup Germany 2006 Německo, Bautzen Cad 5 16 3 022
062133 16.09.2006 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 5 2 812
062134 23.09.2006 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 2 4 404
061121 14.10.2006 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 1 4 989
061123 21.10.2006 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Cad 2 1 2 008
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052137 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 9 1 957
051203 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 11 303
053322 Interpohár+ M Slov. Orava Cad 5 36 787
051807 Fair Play Rozkoš Cad 4 11 1 608
052104 Putovní pohár Brněnská přehrada Cad 3 4 2 333
051212 4.memoriál Josefa Šenkýře Orlík Cad 3 8 1 360
051605 Cena RIVETEC Nechranice Cad 4 18 904
051316 Mistrovství ČR Lipno Cad 6 17 1 394
051114 Mem. Rösslera - Ořovského Vltava - Praha Cad 2 11 347
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Cad 4 19 1 363
051108 Regata mládeže Vltava - Praha Cad 3 10 303
051119 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 13 870
051229 Pohár města Neratovic Tišice Cad 4 10 989
051121 Závod o modrou stuhu Vltavy Vltava - Praha Cad 2 3 938
052136 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 17 686
053357 Cadet Central European Cup Balaton Cad 5 33 570
053358 Puchar Ribnika - Cadet Central European Rybnik Cad 5 46 505
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042103 O velikonoční vajíčko Brno Cad 3 19 661
041609 Cena RIVETEC Nechranice Cad 4 11 1 685
041315 Mezinárodní MČR Lipno Cad 6 26 606
042131 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 20 792
042107 Velká cena Optimist Nové Mlýny Cad 5 23 932
041202 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 6 1 805
041224 Pohár města Neratovic Tišice Cad 1 14 159
043452 Betón Cup Orava Cad 5 17 629
041105 Regata mládeže Vltava - Praha Cad 3 16 456
041114 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 23 404
041313 Král Šumavy Lipno Cad 4 21 562
041227 Toušeňský pohár Cadet Jezero Poděbrady Cad 3 18 782
041810 Pohár Velly Rozkoš Cad 4 25 404
041210 3.memoriál Josefa Šenkýře Orlík Cad 3 20 303
042132 Poslední vítr Brno Cad 4 19 736
041211 Přebor Stč.kraje Orlík Cad 4 15 404
041212 Cená Kožlí - dálkový závod Orlík Cad 3 6 504
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
033401 Medzinárodné majstrovstva Slovenska Piestany Cad 6 17 755
031105 Pražská regata mládeže Praha - Vltava Cad 3 7 1 380
031116 Primátorský štít Praha Vltava Cad 3 11 1 373
031202 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 6 1 407
031208 43. Cena Spolany Neratovice-MemoriálJose Orlík - Velký vír Cad 3 8 1 122
031210 Cena Kožlí, dálkový závod Orlík - Velký vír Cad 3 4 831
031209 Přebor stč kraje Orlík - Velký vír Cad 4 9 404
031219 Pohár města Neratovic pískovna Tišice Cad 3 9 1 206
031318 MR Lipno Cad 6 12 2 519
031317 Pohárový závod Lipno Cad 4 11 1 759
031334 Jubilejní regata110 let jachtingu v Čech Lipno Cad 4 13 1 152
031610 Cena RIVETEC Nechranice Cad 2 19 289
031704 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Cad 2 7 804
031810 Pohár Velly Rozkoš Cad 4 13 1 469
032104 O velikonoční vajíčko Brněnská přehrada Cad 3 9 1 277
032130 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 11 1 759
032132 Poslední vítr II Brněnská přehrada Cad 4 17 1 271
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021613 Cena RIVETEC Nechranice Cad 1 1 1 380
021809 Pohár Velly Rozkoš Cad 4 17 686
021907 Pohár EOP Seč Cad 3 11 870
022129 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 12 1 108
022127 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 9 1 702
021318 Mistrovství ČR 2002 Lipno Cad 6 21 843
021228 Pohár města Neratovic přeloženo: Poděbrady Cad 4 11 555
021219 Letní závod mládeže Poděbrady Cad 3 6 303
021214 Cena Kožlí - dálkový závod Orlík - Velký Vír Cad 3 9 678
021213 Cena Velkého Víru Orlík - Velký Vír Cad 2 9 452
021212 Krajský přebor (přebor StČ kraje) Orlík - Velký Vír Cad 1 11 206
021211 42. Cena Spolany Neratovice Orlík - Velký Vír Cad 4 17 597
021201 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 2 6 554
Související články

Pavlovská regata na Nových Mlýnech

07.05.2018
Víkend 5.–6. 5. patřil na Mlýnech opět Laserům – tentokrát to byly Standardy a 4.7 – a hlavně Fireballům. Těch se na prvním závodě Českého poháru sešlo 28.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ