Štěpán Chwalek

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachetní Klub Ostrava z.s. 2419-0101 30.03.2023 - 31.03.2025
 Stáhnout výsledky 2024 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
242117 01.06.2024 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 7 24 2 104
241110 11.05.2024 Nechranický skluz Nechranice Rs4 2 3 646
242403 27.04.2024 Cena Olešné Olešná L47 1 1 800
 Stáhnout výsledky 2023 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
232446 07.10.2023 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín L47 2 5 360
232211 16.09.2023 Azurová stuha Plumlova Plumlov L47 4 12 792
234163 02.09.2023 Puchar Beskidów - lnter Puchar Zywiec L47 7 6 4 211
232430 19.08.2023 Olešná regata Olešná L47 0 0
232429 05.08.2023 Interpohár 2023 Olešná L47 7 10 2 963
232007 08.07.2023 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 3 21 724
232423 01.07.2023 Bermuda cup Slezská Harta L47 3 7 630
232414 17.06.2023 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko L47 2 1 1 156
232125 03.06.2023 Veletržní regata Brněnská přehrada L47 3 16 527
232405 29.04.2023 Cena Olešné Olešná L47 4 5 1 220
232175 22.04.2023 Krajský přebor Brněnská přehrada L47 4 7 1 340
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
222437 08.10.2022 Fleximont CUP Štěrkovna Hlučín Q 1 4 578
222434 17.09.2022 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín Q 2 3 938
222431 10.09.2022 Hornická Regata Žermanice Q 3 21 931
222426 20.08.2022 Olešná regata Olešná Q 2 6 554
222425 06.08.2022 Interpohár 2022 Olešná Q 8 20 2 548
222007 16.07.2022 Bambusová Regata Velké Dářko Qsz 7 42 1 740
222006 09.07.2022 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 3 36 1 032
222422 02.07.2022 Bermuda CUP Slezská Harta Q 4 17 771
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Qsz 7 58 1 146
222202 14.05.2022 Májový závod Chomoutov Q 4 19 949
222407 07.05.2022 Květinová regata II Těrlicko Q 1 2 499
222402 09.04.2022 Jarní závod olesna Q 0 0
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
212421 02.10.2021 Hlučínská regata olesna Q 2 3 1 156
212418 18.09.2021 Tera Cvilín race Petrův rybník - Krnov Q 1 1 1 101
212417 11.09.2021 Hornická regata Žermanice Q 4 10 1 925
212414 28.08.2021 Těrlicko - Přátelská regata Těrlicko Q 2 1 1 600
212010 17.07.2021 Bambusová regata Velké Dářko Qsz 7 43 1 564
212407 12.06.2021 Mladý vítr Těrlicko Q 2 1 1 600
212203 29.05.2021 Bleděmodrá Stuha Plumlova chomoutov Q 3 19 808
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202423 03.10.2020 Žermanická regata zermanice Q 3 18 373
202407 06.06.2020 Jarní závod Štěrkovna Hlučín Q 2 2 804

nahoru