Miloslav Soukal

 Zpět

Datum narození: 1975
Adresa
Neratovice

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
ALT Evropa: Člen výboru 19.02.2018
Trenér 3. třídy 0416 24.01.2016 - 24.01.2026
Člen ČSJ s licencí: YC Neratovice
ověřená licence domácího klubu
1203-0364 11.08.2015 - 31.03.2019
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181623 06.10.2018 Podzimní regata Václava Vacka 22. ročník Oldřichov Evr 3 2 2 928
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice Evr 12 11 5 892
181510 15.09.2018 Švestková regata Jesenice Evr 3 4 594
181717 08.09.2018 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Evr 0 0
181327 30.08.2018 MČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 12 2 408
181339 25.08.2018 Modrá stuha Bezdreva II. bezdrev Evr 3 2 2 838
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 2 3 784
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 3 7 997
181209 23.06.2018 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Evr 2 1 2 202
181307 02.06.2018 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 2 7 997
181604 19.05.2018 Cena Oldřichova 31. ročník+KP Oldřichov Evr 4 2 4 221
182001 12.05.2018 Májový pohár Velké Dářko Evr 7 2 9 039
181112 05.05.2018 Jachtařská liga I. Vltava - Praha Lig 7 6 1 940
187159 05.05.2018 MČR - Jachtařská liga Praha, Brno, Lipno Lig 0 1 0
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Evr 7 3 8 176
181302 21.04.2018 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 0 1 0
184008 24.03.2018 20th Torbole Europe Meeting Lago di Garda Evr 10 63 4 415
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171602 15.04.2017 Zlatá plachta Barbory 47. ročník Oldřichov Evr 3 2 2 524
171302 22.04.2017 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 3 3 1 872
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Evr 7 7 5 685
172001 13.05.2017 Májový pohár Velké Dářko Evr 7 2 8 619
171307 03.06.2017 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 5 4 601
171310 10.06.2017 Pohár Hluboké Bezdrev Evr 3 1 3 012
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Evr 2 1 1 406
171210 26.06.2017 Krajský přebor Orlík - Velký Vír Evr 2 1 1 406
172004 01.07.2017 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 2 8 505
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 4 3 111
172205 29.07.2017 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 3 5 2 109
171714 02.09.2017 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Evr 3 3 2 637
171511 23.09.2017 Švestková regata Jesenice Evr 2 3 1 248
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny Evr 12 5 11 782
171621 07.10.2017 Podzimní regata Václava Vacka 21. ročník Oldřichov Evr 3 1 3 994
174286 14.10.2017 Trichter regatta Großer Brombachsee Evr 8 3 9 720
171722 11.11.2017 Evropa Cup Máchovo jezero Evr 1 4 1 180
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161603 16.04.2016 Zlatá plachta Barbory 46. ročník Oldřichov Evr 3 2 2 742
161302 23.04.2016 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 3 3 1 734
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Evr 7 6 5 796
161802 14.05.2016 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Evr 7 3 5 165
161307 21.05.2016 Pohár Hluboké Bezdrev Evr 3 6 678
161312 04.06.2016 Cena Sumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Evr 2 12 336
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír Evr 2 1 1 406
161210 27.06.2016 Krajský Přebor Stř.Kraje Orlík - Velký Vír Evr 4 1 2 812
162004 02.07.2016 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 6 5 600
161613 13.08.2016 Cena Duchcova Oldřichov Evr 4 1 4 721
162204 19.08.2016 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 7 2 393
161334 26.08.2016 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 11 2 204
161715 03.09.2016 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Evr 3 1 3 541
161504 17.09.2016 Švestková regata Jesenice Evr 3 3 2 109
161625 01.10.2016 Podzimní regata Václava Vacka 20. ročník Oldřichov Evr 3 2 2 263
167040 15.10.2016 20. Česká námořní rally Murter - Chorvatsko NJ 12 4 9 332
162008 12.11.2016 Evropa Cup 2016 Velké Dářko Evr 1 3 1 287
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151603 18.04.2015 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 2 2 637
151303 25.04.2015 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 1 5 481
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny Evr 7 8 5 106
151306 23.05.2015 Pohár Hluboké Bezdrev Evr 3 3 1 206
151308 30.05.2015 Krajský přebor Bezdrev Evr 4 1 4 404
151312 06.06.2015 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Evr 7 14 2 216
152003 26.06.2015 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 4 6 932
152010 26.06.2015 45 let Evrop v Čechách – 2015 Velké Dářko Evr 1 2 976
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Lipno - Černá v Poš. Evr 7 15 2 711
151113 05.09.2015 Cena CERE Nechranice Evr 3 2 1 935
151622 12.09.2015 Cena Povodí Labe Labe-Církvice Kaj 2 10 554
151510 19.09.2015 Švestková regata II. Jesenice Evr 3 4 1 935
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Evr 12 3 14 711
152423 07.11.2015 Evropa Cup Olešná Evr 1 6 891
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141603 19.04.2014 Zlatá plachta Barbory Oldřichov - Barbora Evr 3 2 2 109
141309 26.04.2014 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 2 3 1 156
141801 10.05.2014 Jarní Premiéra I. Rozkoš Evr 4 6 2 312
141503 17.05.2014 Stříbrná Plachetnice Jesenice Evr 3 3 1 206
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír Evr 2 1 1 892
141211 21.06.2014 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Evr 1 1 1 004
142005 28.06.2014 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 10 1 925
141325 05.07.2014 Pohár Hluboké Bezdrev Evr 3 2 2 400
142204 19.07.2014 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 12 1 813
141616 16.08.2014 Cena Duchcova Oldřichov - Barbora Evr 2 1 2 202
141627 13.09.2014 Cena YC Nechranice Nechranice Evr 4 5 1 425
141512 20.09.2014 Švestková Regata II Jesenice Evr 4 6 1 747
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Evr 6 17 2 488
141415 04.10.2014 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 3 1 407
141348 08.11.2014 Evropa Cup Bezdrev Evr 1 1 1 532
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131603 20.04.2013 Zlatá plachta Barbory Barbora Evr 3 4 1 734
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny Evr 4 11 2 558
131802 11.05.2013 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 17 686
131503 18.05.2013 Stříbrná plachetnice Jesenice Evr 3 5 1 206
131314 15.06.2013 Pohár Hluboké Bezdrev Evr 1 3 578
131213 22.06.2013 12. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Evr 2 1 2 202
131214 24.06.2013 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Evr 4 1 4 016
132006 29.06.2013 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 12 2 213
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 14 1 189
131621 07.09.2013 Cena YC Nechranice Nechranice Evr 2 5 1 362
131622 14.09.2013 Cena Povodí Labe Labe-Církvice Kaj 2 3 1 476
131514 21.09.2013 Švestková regata Jesenice Evr 3 4 1 935
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Evr 6 12 3 540
137019 05.10.2013 17. Česká námořní rally Chorvatsko NJ 5 5 2 741
132164 09.11.2013 Evropa Cup Brněnská přehrada Evr 1 7 869
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121601 16.04.2012 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 5 1 644
121306 28.04.2012 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 3 2 2 928
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 7 3 388
121808 12.05.2012 Jarní vánek - Velká cena YC CSA Rozkoš - Surfcentrum Evr 4 12 1 291
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 17 1 608
121321 23.06.2012 Bali Cup Bezdrev Evr 3 5 1 444
121212 25.06.2012 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Evr 4 1 4 016
122005 30.06.2012 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 2 18 874
121623 08.09.2012 Cena YC Nechranice Nechranice Evr 4 5 2 312
121345 15.09.2012 Jihočeská žába Bezdrev Evr 3 4 2 109
121624 15.09.2012 Cena povodí Labe Labe - Církvice Kaj 2 6 874
121514 22.09.2012 Švestková regata Jesenice Evr 3 3 2 637
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Evr 6 11 4 334
121916 10.11.2012 Evropa Cup Seč Evr 1 2 800
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111602 23.04.2011 Zlatá plachta Barbory + KP Barbora - Oldřichov Evr 3 4 2 109
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 14 2 393
111801 14.05.2011 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 4 4 070
111208 25.06.2011 Memoriál J.Šenkýře Orlík Evr 2 1 1 156
111209 27.06.2011 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Evr 2 1 804
112006 02.07.2011 ilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 3 4 721
111906 13.08.2011 O štít města Pardubic Seč Evr 3 2 2 400
112133 18.08.2011 MS Veterán Evropa Nové Mlýny Evr 10 11 8 230
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 14 1 996
111416 08.10.2011 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 3 2 213
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 12 4 376
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101302 01.05.2010 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr -1 1 0
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny Evr 4 18 2 144
101801 15.05.2010 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 12 2 053
101309 19.06.2010 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 19 1 740
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík Evr 3 2 2 263
102006 03.07.2010 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 13 2 312
101332 03.09.2010 Lipno regatta 2010 Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 17 1 503
101114 25.09.2010 Cena Modřan Vranská přehrada Evr 2 1 1 600
101220 25.09.2010 Mem. J. Sosnovce-veterán regata Vranská přehrada Evr 2 1 1 600
101421 02.10.2010 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 3 1 996
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 7 5 623
104324 28.10.2010 S CUP Murter - marina Jezera - Chorvatsko Ela 3 2 3 226
101125 06.11.2010 EVROPACUP Vltava Evr 1 10 754
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091304 02.05.2009 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 3 1 4 206
092108 08.05.2009 Pálavská regata - Luxplan 2009 Nové Mlýny Evr 4 16 2 039
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 5 3 397
091309 13.06.2009 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Evr 4 7 3 150
091210 20.06.2009 8.Memoriál Josefa Šenkýře + KP KSJ 11 Orlík - Velký Vír Evr 1 1 1 055
092007 27.06.2009 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 10 2 629
092204 15.08.2009 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 7 2 873
091511 22.08.2009 Modrá stuha Regentu Regent Evr 3 4 1 032
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 8 2 812
091620 12.09.2009 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 8 2 383
091513 19.09.2009 Švestková regata Jesenice Evr 3 4 2 333
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 9 4 913
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082104 02.05.2008 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 14 2 432
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 8 2 866
081305 17.05.2008 Jihočeský pohár Dvořiště Evr 3 2 2 524
081210 21.06.2008 7. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Evr 3 1 3 741
081211 23.06.2008 Krajský přebor střč. Kraje Orlík - Velký Vír Evr 4 1 4 721
082006 28.06.2008 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 5 3 881
082205 19.07.2008 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 5 2 897
081511 23.08.2008 Modrá stuha Regentu Regent Evr 3 4 1 621
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví Evr 1 10 632
081617 13.09.2008 PETROM regata Nechranice Evr 4 5 2 723
081514 20.09.2008 Švestková regata Jesenice Evr 3 1 4 069
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 7 5 568
081417 04.10.2008 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 1 2 400
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071602 21.04.2007 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 5 2 173
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 4 3 5 069
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 7 2 873
071305 19.05.2007 Jihočeský pohár Dvořiště Evr 3 2 3 012
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Evr 2 11 1 073
071209 23.06.2007 6. Mem. Josefa Šenkýře Orlík Evr 2 1 2 285
071210 25.06.2007 Přebor středočeského kraje Přehrada Orlík Evr 4 1 4 570
072006 30.06.2007 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 11 2 464
072205 18.08.2007 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 8 2 239
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 6 3 700
071511 08.09.2007 Modrá stuha Regentu Regent Evr 3 6 2 109
071619 15.09.2007 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 3 3 784
071513 22.09.2007 Švestková regata Jesenice Evr 1 7 598
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 6 5 677
071417 06.10.2007 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 1 4 139
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061602 22.04.2006 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 2 3 303
062105 05.05.2006 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 4 5 4 369
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 8 3 111
062111 03.06.2006 O kapitánskou čepici Nové Mlýny LaR 4 8 1 247
061310 10.06.2006 Cena Šumavy Lipno Evr 4 5 4 059
061209 24.06.2006 Mem. Josefa Šenkýře Orlík Evr 3 1 3 831
061210 26.06.2006 Přebor středočeského kraje Orlík Evr 4 1 5 326
062004 30.06.2006 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 4 4 684
061328 01.09.2006 Mistrovství ČR-CERE regata Lipno-Jestřábí Evr 4 6 3 017
061512 09.09.2006 Modrá stuha Regent Evr 3 7 2 155
061621 16.09.2006 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 6 3 417
061513 23.09.2006 Švestková regata Jesenice Evr 3 2 3 694
062136 28.09.2006 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 9 4 857
061417 07.10.2006 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 3 2 400
061225 14.10.2006 Přebor ČOS Vranská přehrada Evr 2 1 2 008
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051328 Mistrovství ČR Lipno Evr 6 11 4 097
052206 Modrá stuha Plumlova Plumlovská přehrada Evr 4 7 2 684
051515 Modrá stuha Jesenice Jesenice Evr 3 3 1 996
052109 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 5 8 4 256
051605 Cena RIVETEC Nechranice Evr 4 4 4 122
051801 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 4 3 517
051717 Mem. Bruno Hámy Máchovo jezero Evr 2 3 1 758
052003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 4 4 530
051602 Zlatá plachta Barbory Barbora - Oldřichov Evr 3 2 3 091
052136 Modrý hrozen Nové Mlýny Evr 4 6 3 942
051307 Cena Šumavy Lipno Evr 4 3 4 221
051908 Štít města Pardubic Rozkoš Evr 4 2 4 989
051231 Přebor ČOS Vranská přehrada Evr 4 1 4 570
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 9 3 161
041306 Cena Šumavy + KP II.-mládež Lipno Evr 4 7 3 296
041719 Mem. Bruno Hámy Máchovo jezero Evr 3 1 4 330
041213 Cena povodí Orlík Fin 2 5 494
043402 Spring cup Izola Evr 5 13 2 321
041602 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 1 3 741
041327 Lipno CERE regata Lipno Evr 4 21 1 434
042108 Pálavská regata Home credit Nové Mlýny Evr 5 7 4 901
041620 Hop regata Nechranice Evr 1 11 578
042133 MČR Nové Mlýny Evr 6 20 2 941
041419 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 2 2 637
042207 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 3 3 517
041512 Švestková regata Jesenice Evr 3 4 2 742
041611 Pohár elektráren + přebor KSJ 11 Nechranice Evr 4 1 5 519
041801 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 8 3 156
041211 Přebor Stč.kraje Orlík Evr 4 1 4 721
041226 Přebor ČOS Vranská přehrada Evr 2 1 1 892
041515 Modrá stuha Jesenice Jesenice Evr 3 3 2 484
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
031112 Cena MOPO Vranská přehrada Evr 1 1 946
031112 Cena MOPO Vranská přehrada Fin 1 3 527
031208 43. Cena Spolany Neratovice-MemoriálJose Orlík - Velký vír Evr 2 1 2 110
031209 Přebor stč kraje Orlík - Velký vír Evr 4 1 4 221
031220 Přebor ČOS Vranská přehrada Evr 2 1 2 008
031220 Přebor ČOS Vranská přehrada Fin 2 4 804
031308 Cena Šumavy Lipno Evr 4 16 2 039
031420 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 4 2 188
031514 Švestková regata Jesenice Evr 3 9 1 734
031515 Modrá stuha Jesenice Jesenice Evr 3 4 2 109
031603 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 2 4 1 290
031609 Pohár elektráren Nechranice Evr 0 0 0
031615 Letní závod I Oldřichov Evr 1 1 1 101
031622 Hop regata Nechranice Evr 4 5 3 734
031619 Cena Duchcova Oldřichov Evr 2 1 2 008
031706 Memoriál Bruno Hámy Máchovo jezero Evr 4 3 4 221
031801 Jarní premiera Rozkoš Evr 3 1 4 330
032003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 5 4 182
032109 Pálavská regata + EC Masters Laser Nové Mlýny Evr 5 14 3 476
032115 MR Evropa + Laser Nové Mlýny Evr 6 9 5 022
032130 Modrý hrozen Nové Mlýny Evr 4 13 2 561
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021610 Pohár elektráren Nechranice Evr 4 9 2 763
021625 Hop regata Nechranice Evr 3 5 2 801
021706 Memoriál Bruno Hámy Máchovo jezero Evr 3 2 3 541
021801 Jarní premiera Rozkoš Evr 3 8 1 888
022003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 7 3 854
022105 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 6 4 155
022127 Modrý hrozen Nové Mlýny Evr 4 7 3 636
021608 Krajský přebor Oldřichov Evr 4 1 4 570
021603 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 2 2 1 600
021517 Modrá stuha Jesenice Jesenice Evr 3 2 3 367
021516 Švestková regata Jesenice Evr 1 4 1 079
021422 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 2 3 594
021331 Lipno regata 2002 - (MČR mimo Las) Lipno Evr 6 18 3 469
021308 Cena Šumavy Lipno Evr 4 17 1 846
021213 Cena Velkého Víru Orlík - Velký Vír Evr 2 1 2 202
021211 42. Cena Spolany Neratovice Orlík - Velký Vír Evr 4 1 5 774

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ