Reprezentační team

RD 2024

Kateřina Altmannová

TJ Lokomotiva Plzeň
iQFoil

Zofia Burska

YC CERE
49erFX

Klára Himmelová

YC Nechranice
ILCA 6

Vojtěch Koška

TJ Sailing Pálava
Formula Kite

Karel Lavický

YC DIM Bezdrev
iQFoil

Alessia Palanti

YC CERE
ILCA 6

Barbora Švíková

YC CERE
iQFoil

Ondřej Teplý

Jachtklub Brno
ILCA 7

Viktor Teplý

Jachtklub Brno
ILCA 7

Sára Tkadlecová

Jachtklub Toušeň
49erFX

RD 2028

Dominika Braunová

TJ Sailing Pálava
Formula Kite

David Drda

TJ Delfín Jablonec
iQFoil

Jindřich Houštěk

YC CERE
Formula Kite

Andrew Lawson

Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy
ILCA 7

Kristýna Piňosová

TJ Rapid Brno
iQFoil

Nela Sadílková

TJ Delfín Jablonec
iQFoil

Mikuláš Vaszi

YC SK Štětí
ILCA 7

SCM ILCA A

Jan Bělík

Jachtklub Sokolov
ILCA 4

Tatiana Bělunková

Yachtclub Baník Ostrava
ILCA 4

Linda Dokoupilová

Jachtklub Brno
ILCA 4

Kristýna Flosmanová

TJ Jiskra Třeboň
ILCA 4

Jiří Himmel

YC Nechranice
ILCA 7

Jan Kříž

YC SK Štětí
ILCA 4

Michal Rais

YC SK Štětí
ILCA 4

SCM ILCA B

Michaela Blatecká

Jachtklub Brno
ILCA 4

Helena Hýžová

Jachtklub Brno
ILCA 4

Ondřej Klíma

YC Doksy
ILCA 4

Pavlína Motlíková

Jachtklub Cheb
ILCA 4

Adam Povolný

Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy
ILCA 4

Jeremiáš Přikryl

Lodní Sporty Kroměříž
ILCA 4

Adéla Rabasová

Yacht Club Jezero Hlučín
ILCA 4

Zuzana Tlapáková

YC SK Štětí
IlCA 4

Jan Valenta

YC CERE
IlCA 4

Jan Zahornacký

Lodní Sporty Kroměříž
IlCA 4

SCM 29er a 49er

Ondřej Baštář

TJ Lokomotiva Plzeň
29er

Lukáš Dadák

YC Lodní sporty Brno
49er

Anna Košťálová

YC Pardubice
29er

Lukáš Kraus

Jachtklub Česká Lípa
29er

Petr Pelnář

TJ Lokomotiva Plzeň
29er

Kateřina Šlechtická

YC Lodní sporty Brno
29er

Dan Viščor

YC Lodní sporty Brno
49er

Nela Viščorová

YC Lodní sporty Brno
29er

SCM iQFoil

Radim Hasman

TJ Delfín Jablonec
Techno 293, iQFoil

Kristýna Chalupníková

TJ Rapid Brno
iQFoil, Wing Foil

Vojtěch Kaczur

TJ Rapid Brno
Techno 293

Jan Kuchař

YC CERE
Techno 293, iQFoil

Alexandra Lojínová

TJ Delfín Jablonec
Techno 293, iQFoil

Nela Sadílková

TJ Delfín Jablonec
iQFoil

Šimon Skřepek

TJ Rapid Brno
Techno 293

Markéta Štěpánková

TJ Delfín Jablonec
Techno 293

SPS Techno 293

František Burda

Jachtklub Česká Lípa
Techno 293

Klára Chalupníková

TJ Rapid Brno
Techno 293

Štěpán Loužek

Jachetní klub Plzeň
Techno 293

Zdeněk Plch

YC DIM Bezdrev
Techno 293

SPS Optimist A

Julie Čaganová

Jachtklub Brno
Optimist

Beáta Dokoupilová

Jachtklub Brno
Optimist

Liliana Dymáková

Yacht Club Vysoké Mýto
Optimist

David Hrubý

YC Nechranice
Optimist

Tereza Chlumská

Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy
Optimist

Vladimír Kováč

Jacht Klub Prostějov
Optimist

Karolína Lojková

Jachetní klub Černá v Pošumaví
Optimist

Patrick Štafa

Moravský Yacht Klub
Optimist

Marek Štolba

Český Yacht Klub
Optimist

Jiří Tomeš

Jachtklub Česká Lípa
Optimist

SPS Optimist B

Hynek Dokoupil

Jachtklub Brno
Optimist

Jakub Lojka

Jachetní klub Černá v Pošumaví
Optimist

Anna Skořepová

Český Yacht Klub
Optimist

Max Valenta

YC CERE
Optimist

Václav Zákoucký

Český Yacht Klub
Optimist

SPS RS Feva A

Kristýna Křenková

YC Lodní Sporty Brno
RS Feva

Monika Křenková

YC Lodní Sporty Brno
RS Feva

David Křížek

TJ Lokomotiva Plzeň
RS Feva

Matěj Martan

TJ Lokomotiva Plzeň
RS Feva

Michal Sazama

Český Yacht Klub
RS Feva

Eliška Sazamová

Český Yacht Klub
RS Feva

SPS RS Feva B

Kristian Bezušek

YC CERE
RS Feva

Petr Jeřábek

YC CERE
RS Feva


nahoru