Reprezentační team

RD A

Veronika Kozelská Fenclová

YC MARKOP FL
Laser Radial

Karel Lavický

YC DIM Bezdrev
RS:X

Ondřej Teplý

Jachtklub Brno
Finn

Viktor Teplý

Jachtklub Brno
Laser Standard

RD B

Martina Bezděková

Jachtsport Brno
Laser Radial

Jakub Halouzka

Moravský yacht klub
Laser Standard

Štěpán Novotný

Jachtklub Cheb
Laser Standard

Sára Tkadlecová

Jachtklub Toušeň
49erFX

Dominika Vaďurová

Jachtklub Toušeň
49erFX

Veronika Živná

YC PanCzech & Circolo Vela Arco
49erFX

Kateřina Živná

YC PanCzech & Circolo Vela Arco
49erFX

RD JUN

Vítězslav Moučka

YC Velké Dářko
Laser Radial

Benjamín Přikryl

Lodní Sporty Kroměříž
Laser Radial/Standard

Bez zařazení

Zdeněk Adam

VS Duchcov
Flying Phantom

Milan Harmáček

YC Lipno nad Vltavou
Flying Phantom

Milan Koláček

TJ Lodní sporty Brno
Námořní jachting

Michal Koštýř

SK Tři Sestry YC
Nacra 17

David Křížek

Lokomotiva Plzeň
Flying Phantom

Klára Kulhánková

SK Tři Sestry YC
Nacra 17

SCM

Markéta Bauerová

YC CERE
Laser 4.7

Jaroslav Čermák

YC Pardubice
29er

Jiří Himmel

YC Nechranice
Laser 4.7

Klára Himmelová

YC Nechranice
Laser 4.7, Laser Radial

Lucie Keblová

Český Yacht Klub
Laser Radial

Petr Košťál

YC Pardubice
29er

Bára Košťálová

YC Pardubice
Laser Radial

Lukáš Krsička

YC CERE
29er, Optimist

Michal Krsička

YC CERE
Optimist, 29er

Martin Krsička

YC CERE
29er

Martin Mikulec

TJ Rapid Brno
BIC Techno 293

Ondřej Müller

SK Štětí
BIC Techno 293

David Muzikář

Jachtklub Brno
29er

Mario Nuc

JK Plzeň
Laser Standard

Adam Ott

YC Brno
29er

Barbora Švíková

YC CERE
Laser 4.7, BIC Techno 293

Matěj Vítovec

YC CERE
29er

SPS

Michal Halouzka

Moravský yacht klub
Optimist

Kristýna Chalupníková

TJ Rapid Brno
Optimist

Adam Jaroš

Moravský yacht klub
Optimist

Šimon Jurečka

Český Yacht Klub
Optimist

Markéta Kališová

Jachtklub Brno
Optimist

Tobiáš Kraus

JK Česká Lípa
Optimist

Lukáš Kraus

JK Česká Lípa
Optimist

Matěj Kučera

TJ Lanškroun - Jachting
Optimist

Kristýna Piňosová

TJ Rapid Brno
Optimist, BIC Techno 293

Matěj Ptáčník

Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy
Optimist

Ondřej Ptáčník

Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy
Optimist

Michal Rais

SK Štětí
Optimist

Adam Rek

Český Yacht Klub
Optimist

Ondřej Šindelka

Moravský yacht klub
Optimist

Vojtěch Tlapák

SK Štětí
Optimist

Barbora Valenová

Jachetní klub Olomouc
Optimist, říležitostně RS Feva


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ