Ing. arch. Lenka Mrzílková

 Zpět

Datum narození: 1988
Adresa Vojtěšská 1490
Neratovice
277 11
E-mail l.mrzilkova@gmail.com
Telefon 739679325
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
ALT 470: Člen výboru 19.02.2018
Trenér 3. třídy 0228 06.03.2011 - 06.03.2021
Člen HZS
VMP: 132741Velikost: SSkupina: ČYK 27.2.2016
0402 01.01.2011 - 27.02.2021
Člen ČSJ s licencí: YC Neratovice
ověřená licence domácího klubu
1203-0477 11.08.2015 - 31.03.2019
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181119 09.06.2018 CERE regata nechranice FB 0 0
181802 12.05.2018 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 11 3 203
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 12 3 283
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171401 08.04.2017 Bohemia Sekt Regata Bolevák FB 0 0 0
171203 22.04.2017 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 3 10 1 139
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny FB 7 10 2 658
171802 13.05.2017 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 0 0 0
171105 10.06.2017 FIFE Cup Nechranice FB 7 8 4 290
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 10 3 944
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 10 3 612
171715 09.09.2017 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 3 969
171219 16.09.2017 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady FB 2 6 554
172169 22.09.2017 Modrý Hrozen Nové Mlýny FB 7 3 7 707
171110 28.09.2017 MČR + Eurocup Nechranice FB 7 12 3 283
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 7 4 021
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161401 02.04.2016 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník FB 3 4 2 109
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 4 6 512
161802 14.05.2016 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 10 2 814
161708 21.05.2016 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 4 1 108
161107 04.06.2016 FIFE Cup Nechranice FB 2 5 1 667
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír FB 3 8 1 430
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 12 22 4 328
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 13 3 349
167030 30.07.2016 FB Europeans Brenzone, Lago di Garda FB 24 14 16 686
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 7 11 3 953
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 Vltava Praha TR 12 9 2 711
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151401 04.04.2015 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník FB 3 9 1 277
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 21 1 791
151802 16.05.2015 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 22 1 650
151109 06.06.2015 FiFe Cup Nechranice FB 7 12 2 685
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír FB 3 14 630
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 22 1 547
151325 10.07.2015 O krále Šumavy Lipno - Černá v Poš. FB 7 17 2 113
151326 25.07.2015 Lázeňská regata Svět FB 3 11 707
152177 19.09.2015 Modrý Hrozen Nové Mlýny FB 7 22 1 547
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny FB 12 22 4 705
151122 24.10.2015 MČR - TMR 420 Vltava - Praha TR 11 4 6 359
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
144287 28.02.2014 Andalusian Olympic Week Cadiz, Spain 470 5 9 505
144228 29.03.2014 45 Trofeo S.A.R. Princesa Sofía Worldcup Palma de Mallorca 470 8 40 1 368
144286 07.05.2014 Garda Trentino Olympic week Riva del Garda 470 7 17 1 349
143128 05.08.2014 European Championship 470 Athens, Greece 470 10 45 1 554
141329 09.08.2014 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 6 1 206
143147 14.09.2014 2014 Isaf Sailing World Championship Santander, Spain 470 12 27 4 824
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
133502 30.03.2013 44 Trofeo SAR Princesa Sofia S Arenal, Španělsko 470 8 19 3 646
133507 08.05.2013 Eurosaf campions sailing cup Riva del Garda 470 7 5 2 814
133126 08.06.2013 470 European Championship Formia, Italy 470 10 28 2 666
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 10 2 129
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 3 7 152
133119 27.07.2013 470 World Championship La Rochelle, France 470 12 45 2 065
134308 09.09.2013 Santander 2014 test event Santander 470 4 17 503
131125 26.10.2013 MČR Vltava - Praha TR 6 1 7 081
134315 05.12.2013 Canary Olympic Sailing week Las Palmas, Gran Canaria 470 4 11 1 160
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121608 09.06.2012 Cena Damet Nechranice 420 4 1 4 016
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420 6 1 6 854
127007 18.08.2012 Velká cena Slovenska Slovensko 470 6 1 5 275
121340 30.08.2012 ME De1 + Mistrovství ČR Lipno De1 10 21 2 559
121344 08.09.2012 Borůvková regata Lipno nad Vltavou 420 4 1 4 221
124031 14.09.2012 delta lloyd open dutch championship Medemblik, Holandsko 470 6 5 3 469
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny FB 6 12 3 469
121227 06.10.2012 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice FB 2 3 1 054
121120 27.10.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TR 6 1 7 081
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112113 14.05.2011 Pavlovská regata Nové Mlýny 420 4 2 3 904
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice 420 4 1 4 016
113308 18.06.2011 Kiel Woche Kiel - GER 420 5 37 3 904
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420 6 1 7 663
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví 420 4 1 4 570
113141 22.07.2011 ME 420 Tavira,POR 420 10 45 2 402
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101601 24.04.2010 Cena Roudnice Máchovo jezero 420 0 0 0
102107 15.05.2010 Pavlovská regata Nové Mlýny 420 4 1 5 220
101605 05.06.2010 Hop regata Nechranice 420 2 1 2 110
104201 24.06.2010 Kieler Woche Kiel - Německo 420 5 26 4 869
101312 03.07.2010 MČR - Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420 6 1 7 483
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví 420 4 2 3 784
101326 19.08.2010 Mistrovství ČR Lipno - Kovářov M24 6 1 5 275
101332 03.09.2010 Lipno regatta 2010 Lipno - Černá v Pošumaví 420 4 1 4 989
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny 420 4 1 4 989
101223 09.10.2010 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady 420 2 2 554
101118 16.10.2010 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem 420 3 2 1 935
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
094235 05.05.2009 Expert Olympic Garda Malcesine - Itálie 470 7 9 2 260
093103 05.06.2009 Mistrovství Evropy Lake Traunsee 470 10 30 2 149
093129 20.08.2009 Mistrovství světa Copenhagen,DEN 470 12 46 2 329
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví 420 6 1 8 412
092142 18.09.2009 Mistrovství ČR - Modrý hrozen Nové Mlýny 470 6 2 3 870
091120 06.11.2009 Mistrovství ČR Vltava pod Vyšehradem TR 6 3 4 218
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
084331 01.01.2008 Go For Gold Regatta Melbourne 470 3 2 1 734
084205 14.01.2008 Sail Melbourne International Regatta Melbourne 470 8 26 2 938
083103 21.01.2008 MS 470_W Melbourne 470 12 22 6 264
084207 15.03.2008 HRH Princess Sofia Trophy Palma de Mallorca 470 7 9 5 086
084294 06.04.2008 Spring Cup 470 Sanary Sur Mer 470 7 22 2 369
084210 19.04.2008 Semaine Olympique Francaisa Hyeres 470 8 21 2 776
081315 28.06.2008 O krále Šumavy - MČR Lipno 420 4 1 4 721
083111 30.06.2008 ME_470_W ITA 470 10 8 7 164
082129 28.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny 470 6 2 4 218
083001 31.08.2008 OH 2008 Čína 470 15 7 8 020
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví 420 1 3 665
087020 16.09.2008 MČR - Velká cena YFA Biograd na Moru Bav 6 12 711
081119 01.11.2008 Mistrovství ČR - Velká cena Prahy Vltava Praha TR 6 2 5 275
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071715 28.04.2007 Baban cup I. Máchovo jezero 420 3 1 3 541
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny 420 4 1 5 108
071108 03.06.2007 Mistrovství ČR - Stylová regata Biograd - Chorvatsko Bav 6 8 2 244
071605 09.06.2007 Hop regata Nechranice 420 0 0 0
074227 16.06.2007 Kiel Week Kiel 420 5 64 2 626
071314 30.06.2007 O krále Šumavy - MČR Lipno 420 4 4 1 996
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR Lipno 420 6 3 4 427
073301 15.08.2007 Olympic Test Event Qingdao, CHN 470 7 14 2 081
71382 29.08.2007 testovac9 plzen 420 4 2 3 365
071382 29.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Bravo) Lipno - Jestřábí 420 4 2 3 365
071728 08.09.2007 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero 420 3 3 1 206
071117 13.10.2007 Primátorský štít + KP Vltava Praha 420 4 1 4 016
071120 03.11.2007 Velká cena Prahy Vltava Praha TR 4 1 4 721
084319 30.11.2007 Go For Gold Regatta Melbourne, AUS 470 3 2 1 734
084332 15.12.2007 Sydney International Regatta Sydney, AUS 470 3 8 1 430
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
062105 05.05.2006 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny 420 4 9 753
063002 10.05.2006 World Sailing Games Rakousko TR 12 8 4 128
061608 10.06.2006 Hop regata Nechranice 420 4 4 1 376
063118 17.06.2006 Kiel Week 2006 Kiel, GER 420 8 96 2 450
063175 12.07.2006 MS ISAF YOUTH Weymouth 420 10 24 1 010
063176 11.08.2006 Mistrovství Evropy juniorů Tavira - Portugalsko 420 8 104 1 003
061328 01.09.2006 Mistrovství ČR-CERE regata Lipno-Jestřábí 420 4 3 1 291
062131 14.09.2006 Mistrovství ČR Nové Mlýny 420 6 7 2 010
061121 14.10.2006 Primátorský štít Vltava - Praha 420 4 1 3 200
061730 21.10.2006 Baban Cup III. Máchovo jezero 420 2 1 2 110
061124 04.11.2006 Mistrovství ČR Vltava - Praha TR 6 2 5 048
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052137 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 1 5 774
051122 Velká Cena Prahy 2005 Vltava - Praha TR 4 1 3 784
051203 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 1 3 427
053322 Interpohár+ M Slov. Orava Cad 5 7 4 343
051807 Fair Play Rozkoš Cad 4 3 3 865
051605 Cena RIVETEC Nechranice Cad 4 3 4 016
051316 Mistrovství ČR Lipno Cad 6 3 5 914
053336 Puchar PZŽ Puck, POL Cad 5 11 2 824
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Cad 4 5 3 682
051119 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 3 3 417
053100 MS Cadet Austrálie Cad 12 26 3 051
052111 Pavlovská regata Nové Mlýny 420 4 3 2 812
051802 Jarní premiéra II. + KP Rozkoš 420 4 4 2 580
051229 Pohár města Neratovic Tišice Cad 4 1 4 989
053107 MSJ Cadet 2005 Sanxenxo, ŠP Cad 12 40 4 053
051307 Cena Šumavy Lipno 420 4 3 2 661
053357 Cadet Central European Cup Balaton Cad 5 4 5 152
053358 Puchar Ribnika - Cadet Central European Rybnik Cad 5 18 2 542
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042103 O velikonoční vajíčko Brno Cad 3 4 2 691
043478 Mistrovství Austrálie Adeleide Cad 6 17 4 769
041609 Cena RIVETEC Nechranice Cad 4 2 4 647
041314 Youth CERE regata Lipno - Hruštice 420 6 7 2 219
043468 Puchar Pucka Puck Cad 4 9 3 417
043428 Balnea Cup Piešťany Cad 5 2 5 505
043462 Puchar Rybnika+Interpohár Rybnik - PL Cad 4 3 3 700
041315 Mezinárodní MČR Lipno Cad 6 2 7 290
042131 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 3 4 087
042107 Velká cena Optimist Nové Mlýny Cad 5 4 4 730
041202 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 1 4 139
043440 Mistrovství Slovenska Orava Cad 6 3 5 275
041620 Hop regata Nechranice 420 1 6 437
041224 Pohár města Neratovic Tišice Cad 1 4 703
043452 Betón Cup Orava Cad 5 6 2 891
041114 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 2 4 647
041227 Toušeňský pohár Cadet Jezero Poděbrady Cad 3 3 3 117
041810 Pohár Velly Rozkoš Cad 4 2 4 792
041210 3.memoriál Josefa Šenkýře Orlík Cad 3 2 3 303
041808 MČR Rozkoš 420 6 9 3 051
042132 Poslední vítr Brno Cad 4 2 4 647
041211 Přebor Stč.kraje Orlík Cad 4 2 3 904
041334 Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 4 7 841
043112 ME Cadet Weymouth Cad 10 15 11 180
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
033108 International Cadet Class World Champion Nieuwpoort Cad 12 48 3 325
033442 Hungarian Youth Championship Balatonfusto, HUN 420 4 14 524
033463 Puchar Elektrowni Rybnik Cad 5 16 1 641
033462 Puchar Leby Leba Cad 5 12 1 130
033461 Puchar Pucka Puck Cad 5 19 1 952
031105 Pražská regata mládeže Praha - Vltava Cad 3 3 2 484
031116 Primátorský štít Praha Vltava Cad 3 2 3 594
031208 43. Cena Spolany Neratovice-MemoriálJose Orlík - Velký vír Cad 3 4 2 025
031209 Přebor stč kraje Orlík - Velký vír Cad 4 4 1 813
031219 Pohár města Neratovic pískovna Tišice Cad 3 1 4 069
031318 MR Lipno Cad 6 3 6 131
031317 Pohárový závod Lipno Cad 4 3 4 016
031334 Jubilejní regata110 let jachtingu v Čech Lipno Cad 4 3 3 700
031610 Cena RIVETEC Nechranice Cad 2 3 1 892
031704 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Cad 2 2 1 892
031801 Jarní premiera Rozkoš 420 4 11 943
031808 MR Q + 420 + 470 Rozkoš 420 6 19 1 522
031810 Pohár Velly Rozkoš Cad 4 3 4 016
032114 O kapitánskou čepici Nové Mlýny 420 4 13 765
032130 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 2 4 721
032132 Poslední vítr II Brněnská přehrada Cad 4 3 4 284
032134 A.S.A.Cup - MČR TR Lipno TR 6 3 3 162
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021613 Cena RIVETEC Nechranice Cad 1 3 903
021705 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Cad 4 7 2 312
021809 Pohár Velly Rozkoš Cad 4 6 2 496
021907 Pohár EOP Seč Cad 3 3 2 563
022129 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 4 3 017
022127 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 5 2 723
022133 Cadetské zahájení Brněnská přehrada Cad 3 5 1 897
023107 MS Cadet Ribnitz Cad 12 60 2 646
023409 Bernsteinpokal von Ribnitz Ribnitz, GER Cad 4 23 1 531
023417 O Puchar 70-lecia klubu Pocztowiec Poznaň, POL Cad 4 21 965
021318 Mistrovství ČR 2002 Lipno Cad 6 3 5 914
021228 Pohár města Neratovic přeloženo: Poděbrady Cad 4 5 1 925
021219 Letní závod mládeže Poděbrady Cad 3 3 1 206
021214 Cena Kožlí - dálkový závod Orlík - Velký Vír Cad 3 5 1 444
021213 Cena Velkého Víru Orlík - Velký Vír Cad 2 2 1 758
021212 Krajský přebor (přebor StČ kraje) Orlík - Velký Vír Cad 1 5 548
021211 42. Cena Spolany Neratovice Orlík - Velký Vír Cad 4 3 3 611
021201 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 2 5 713
021106 Pražská regata mládeže Vltava Cad 3 4 2 025

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ