Tereza Ottová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu 2205-0308 01.04.2022 - 31.03.2024
 Stáhnout výsledky 2023 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
234236 07.12.2023 St.Nicholas Regatta 2023 Pula, Chorvatsko Q 8 245 2 762
234209 28.10.2023 Helloween Cup Lago Di Garda Q 8 197 3 380
232303 14.10.2023 Pohár Kroměříže Štěrkovna Hráza Q 4 4 2 580
234189 07.10.2023 V Dzierżno Cup Dzierżno Duże QMZ 7 11 5 964
232168 30.09.2023 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 7 1 534
232441 23.09.2023 Hornická Regata Žermanice Q 3 2 3 367
232211 16.09.2023 Azurová stuha Plumlova Plumlov Q 4 3 3 312
232155 09.09.2023 Podzimní regata Nové Mlýny QMZ 7 3 7 497
231322 30.08.2023 Regata 130 let - Czech Junior Nationals - Bravo Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 4 19 024
232148 26.08.2023 O pohár Vranova Vranovská přehrada Q 1 2 499
232429 05.08.2023 Interpohár 2023 Olešná Q 7 2 9 658
231318 29.07.2023 Zmrzlinový pohár Bezdrev Q 3 3 2 899
231330 29.07.2023 Bezdrevský marathon bezdrev Q 1 8 499
232008 15.07.2023 Bambusová regata Velké Dářko QMZ 7 2 8 730
232007 08.07.2023 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 3 6 3 039
232423 01.07.2023 Bermuda cup Slezská Harta Q 2 2 1 290
231311 24.06.2023 MC Donalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QMZ 7 3 7 707
232414 17.06.2023 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Q 2 9 586
232122 10.06.2023 Pavlovská regata Nové Mlýny QMZ 7 4 6 932
232125 03.06.2023 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 14 1 110
232003 27.05.2023 Májový pohár Velké Dářko Q 4 4 3 111
232204 20.05.2023 Májový závod Chomoutov Q 3 2 1 734
232111 17.05.2023 Pohár JMK I. Brněnská přehrada Q 2 5 962
231604 13.05.2023 Nechranice week Nechranice QMZ 7 2 7 707
231801 06.05.2023 Jarní premiéra Rozkoš QMZ 7 3 6 623
232405 29.04.2023 Cena Olešné Olešná Q 2 2 1 828
232175 22.04.2023 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 12 1 996
232301 15.04.2023 O Hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 3 9 1 468
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
222303 15.10.2022 Pohár Kroměříže Štěrkovna Hráza Q 2 4 1 600
222437 08.10.2022 Fleximont CUP Štěrkovna Hlučín Q 1 2 879
222167 05.10.2022 Pohár JMK IV. Brněnská přehrada Q 2 7 1 069
222161 24.09.2022 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 1 11 507
222212 17.09.2022 Azurová stuha Plumlova Plumlov Q 2 6 452
222431 10.09.2022 Hornická Regata Žermanice Q 3 23 812
222152 07.09.2022 Pohár JMK III. Brněnská přehrada Q 1 12 323
222211 03.09.2022 Podzimní Sokolská regata Tovačov Q 2 2 1 683
222147 27.08.2022 O pohár Vranova Vranovská přehrada Q 1 3 101
222426 20.08.2022 Olešná regata Olešná Q 2 3 1 156
222425 06.08.2022 Interpohár 2022 Olešná Q 8 23 2 062
222302 30.07.2022 O Hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 2 9 521
222207 23.07.2022 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 15 360
222007 16.07.2022 Bambusová Regata Velké Dářko QMZ 7 19 2 292
222006 09.07.2022 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 3 47 685
222422 02.07.2022 Bermuda CUP Slezská Harta Q 4 13 1 237
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Brněnská přehrada Q 3 27 782
222125 15.06.2022 Pohár JMK II. Brněnská přehrada Q 2 15 452
222204 28.05.2022 Jarní Sokolská regata Tovačov Q 3 12 1 206
222117 18.05.2022 Pohár JMK I. Brněnská přehrada Q 2 9 896
222202 14.05.2022 Májový závod Chomoutov Q 4 23 617
221901 07.05.2022 Jarní závod Seč Q 2 5 713
222103 30.04.2022 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Q 1 5 101
222201 23.04.2022 Jarní závod - mem. M. Kouřila Chomoutov Q 2 3 452

nahoru