Milan Němec

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
Ověřená licence domácího klubu
2403-0033 11.08.2015 - 31.03.2020
Člen HZS
VMP: 310298 Velikost: XL Skupina: LS Brno 24.2.2018
0207 16.03.2013 - 24.02.2023
Trenér 3. třídy
0282 01.05.2011 - 03.04.2026
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
194190 12.10.2019 Pohár Slovana Senec Fin 7 7 2 589
192422 05.10.2019 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín Fin 3 6 831
192156 20.09.2019 MČR Nové Mlýny Fin 12 30 1 383
192209 14.09.2019 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Fin 3 9 564
192417 07.09.2019 FLEXIMONT Cup Štěrkovna Hlučín Fin 2 2 998
192415 31.08.2019 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 1 1 402
192416 17.08.2019 Olešná regata - mem. Václava Klementa Olešná Fin 2 3 202
192410 21.06.2019 Veteran CUP Finn Olešná Fin 3 14 831
192408 15.06.2019 Mladý vítr Těrlicko Fin 1 1 402
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182420 10.11.2018 EVROPA CUP sterkovna hlucin Evr 1 38 193
182210 20.10.2018 O kuře na rožni Chomoutov Fin 2 6 202
182417 13.10.2018 Hlučínská regata II. Štěrkovna Hlučín LaR 4 5 989
182421 06.10.2018 Hlučinská Regata I. Štěrkovna Hlučín Fin 3 6 678
182211 22.09.2018 Podzimní závod chomoutov Fin 2 8 304
182416 15.09.2018 FLEXIMONT Cup Štěrkovna Hlučín Fin 0 0
182415 08.09.2018 OMA Cup Olešná Fin 1 9 147
181326 30.08.2018 MMČR FINN Lipno - Kovářov Fin 12 30 2 162
182413 25.08.2018 Olešná regata - mem. Václava Klementa Olešná Fin 2 3 0
182174 18.08.2018 Finnlandia Cup jedovnice Fin 1 5 305
182409 07.07.2018 Bermuda CUP Slezská Harta Fin 4 10 721
182130 22.06.2018 Veteran Cup Finn Brněnská přehrada Fin 3 14 701
182407 16.06.2018 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Evr 2 2 804
182406 02.06.2018 Bobova regata Petrův rybník - Krnov Fin 3 5 741
182405 26.05.2018 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 2 2 804
182203 19.05.2018 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Fin 2 8 396
182202 12.05.2018 Májový Závod Chomoutov Fin 0 0
182402 21.04.2018 Cena Olešné Olešná Fin 3 2 1 497
181703 14.04.2018 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero Fin 7 21 1 791
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Fin 8 25 1 666
172404 20.05.2017 Hornický kahan Žermanice Fin 3 5 541
172405 27.05.2017 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 2 4 396
172406 03.06.2017 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 8 202
172407 10.06.2017 Mladý vítr Těrlicko Fin 1 5 305
172211 24.06.2017 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Fin 4 4 1 376
172414 19.08.2017 Olešná regata Petrův rybník Fin 0 0 0
174002 15.09.2017 Velká cena Slovenska MMSR - okruhový jachting Liptovská Mara Fin 12 18 1 761
174292 14.10.2017 Pohár Slovana Senec Fin 4 12 1 202
172417 21.10.2017 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín Fin 3 7 768
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Fin 8 20 1 441
162407 28.05.2016 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 3 4 831
162408 04.06.2016 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 10 285
162409 11.06.2016 Mladý vítr Těrlicko Fin 3 5 741
162411 18.06.2016 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 4 4 1 376
161710 01.07.2016 Czech Finn Masters Máchovo jezero Fin 3 16 884
162412 09.07.2016 Bermuda Cup Slezská Harta Fin 3 7 630
162205 30.07.2016 Mohelnická regata Moravičany Fin 1 6 101
162140 13.08.2016 Finlandia Cup Jedovnice Fin 1 7 335
162418 03.09.2016 Hornická regata Žermanice Fin 3 6 678
162422 10.09.2016 Závod Finařských nadějí před MMČR 2016 Petrův Rybník Fin 1 7 101
162174 16.09.2016 MMČR FINN 2016 Nové Mlýny Fin 12 29 1 885
162421 01.10.2016 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín Fin 3 6 969
161720 08.10.2016 Baban Cup Máchovo jezero Fin 7 10 1 940
164315 15.10.2016 Pohár Slovana Senec Fin 4 14 524
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152403 25.04.2015 Cena Olešné Olešná Fin 2 7 318
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny Fin 7 24 707
152406 23.05.2015 Hornický kahan Žermanice Fin 2 6 202
152408 06.06.2015 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 6 452
152412 11.07.2015 Bermuda CUP Slezská Harta Fin 3 8 456
152417 22.08.2015 Olešná regata Olešná Fin 4 7 636
151336 28.08.2015 MČR Černá v Pošumaví Fin 12 34 1 510
152419 05.09.2015 Hornická regata Žermanice Fin 2 2 554
152206 12.09.2015 Burčáková regata Chomoutov Fin 3 8 1 032
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Fin 7 16 891
152422 03.10.2015 O hlučínský řízek Štěrkovna Hlučín Fin 3 7 303
152209 10.10.2015 O kuře na rožni Chomoutov Fin 2 7 512
154297 17.10.2015 Pohár Slovana SENEC,SLOVENSKO Fin 4 9 1 043
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
172407 10.06.2017 Mladý vítr Těrlicko Evr-3M,Fb-3M,Fin-3M,420-2,Q-1 Rozhodčí 3 2
172413 11.08.2017 Interpohár 2017 Slezská Harta Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 6 3
172415 02.09.2017 Hornická regata Žermanice Q-4K,Evr-3M,Fb-3M,420-2,Fin-2 Rozhodčí 4 2
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162403 30.04.2016 Moravský pohár I Těrlicko - KJT Rac-4K,Rac-3M Rozhodčí 7 2
162416 05.08.2016 INTERPOHÁR 2016 Slezská Harta Q-6ip,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip Rozhodčí 6 3

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ