Kateřina Tomolová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Český Yacht Klub
ověřená licence domácího klubu
1101-0505 29.03.2018 - 31.03.2025
 Stáhnout výsledky 2023 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
231141 03.11.2023 O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 9 3 874
234209 28.10.2023 Helloween Cup Lago Di Garda Q 8 194 3 433
231138 14.10.2023 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 8 2 452
231137 07.10.2023 Memoriál R. Holého Vltava - Praha Q 2 5 1 564
232441 23.09.2023 Hornická Regata Žermanice Q 3 10 1 270
232155 09.09.2023 Podzimní regata Nové Mlýny QMZ 7 1 10 837
231334 03.09.2023 Regata 130 let - Slavnostní plavba Lipno - Černá v Pošumaví Q 1 11 264
231322 30.08.2023 Regata 130 let - Czech Junior Nationals - Bravo Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 32 8 187
234151 22.08.2023 Österreichische Jugendmeisterschaft 2023 Attersee Q 12 24 7 863
231143 12.08.2023 Chicken race lipno - ern v poumav Q 1 8 477
232008 15.07.2023 Bambusová regata Velké Dářko QMZ 7 6 5 390
232007 08.07.2023 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 3 10 2 374
231311 24.06.2023 MC Donalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QMZ 7 9 4 367
232122 10.06.2023 Pavlovská regata Nové Mlýny QMZ 7 3 7 807
234072 18.05.2023 Dutch Youth Regatta IJsselmeer QMZ 12 5 13 416
231604 13.05.2023 Nechranice week Nechranice QMZ 7 6 4 367
231801 06.05.2023 Jarní premiéra Rozkoš QMZ 7 4 5 748
231108 29.04.2023 Memoriál A. Bürgermeistra Vltava - Praha Q 2 1 2 610
231704 22.04.2023 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 3 3 645
234010 09.03.2023 3rd Youth Centenary Regatta 2023 Riva del Garda, Itálie Q 8 119 1 726
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221119 04.11.2022 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 11 3 165
224208 30.10.2022 10. Halloween Cup Torbole, Lago di Garda, Itálie QMZ 8 53 3 925
221115 15.10.2022 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 10 2 580
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals Nechranice Q 12 57 4 543
222431 10.09.2022 Hornická Regata Žermanice Q 3 10 1 897
221329 03.09.2022 MC Donalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QMZ 2 8 1 555
224150 23.08.2022 Österreichischen Jugendmeisterschaften 2022 Traunsee Q 12 36 4 526
221152 06.08.2022 Chicken Race lipno - cerna v posumavi Q 1 5 657
222007 16.07.2022 Bambusová Regata Velké Dářko QMZ 7 7 5 327
222006 09.07.2022 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 3 30 1 270
221633 11.06.2022 Jarní Nechranice - Nechra week Nechranice QMZ 7 4 5 444
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QMZ 7 17 3 231
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš QMZ 7 7 4 811
221704 23.04.2022 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 17 1 244
224031 14.04.2022 40th Lake Garda Meeting Optimist Lago di Garda QMZ 8 49 3 286
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
214182 30.10.2021 Halloween Cup Lago do Garda QMZ 8 72 2 405
211135 16.10.2021 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 16 1 108
211133 09.10.2021 Memoriál Rudolfa Holého Vltava - Praha Q 2 9 521
211630 02.10.2021 Podzimní regata Václava Vacka 25.ročník Oldřichov Q 0 0
214134 17.09.2021 MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ POLSKA - MMPSKO Dziwnow, Polsko Q 12 321 1 419
211126 04.09.2021 CERE regata Nechranice QMZ 1 8 703
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Nové Mlýny Q 12 67 3 982
211309 21.08.2021 McDonalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QMZ 2 11 1 323
211151 14.08.2021 Chicken Race lipno - cerna v posumavi Q 1 9 377
212010 17.07.2021 Bambusová regata Velké Dářko QMZ 7 18 3 932
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 34 1 419
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
201135 05.09.2020 CERE regata Nechranice Q 7 59 1 396
201343 29.08.2020 Jihočeský pohár dvoriste Q 3 8 718
201328 15.08.2020 Marmeláda Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 68 1 124
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 91 1 054
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q 7 82 847
201504 16.05.2020 Stříbrná plachetnice Jesenice Q 3 33 416
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191148 12.10.2019 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 29 680
191146 05.10.2019 Memoriál A.Bürgermeistera Vltava - Praha Q 2 18 202
191218 14.09.2019 Pohár krále Jiřího Jezero Poděbrady Q 3 15 541
Související články

Zlato z Gardy pro Davida Hrubého

04.11.2022
David Hrubý z Yacht Clubu Nechranice vyhrál Halloween regatu třídy Optimist na Gardě! Jeho poslední závod v kategorii Cadetti pro něj nemohl dopadnout lépe!

Jarní premiéra na Rozkoši

09.05.2022
První závod série Českého poháru tříd Optimist a ILCA 4 se odjel o víkendu 7.–8. května na Rozkoši. Třída ILCA 4 už měla za sebou jeden pokus o pohár na Nových Mlýnech, ale tam se kvůli bezvětří nic neodjelo, Optimisti se sjeli letos poprvé.


nahoru