Vítězslav Moučka

 Zpět

Datum narození: 2002
Adresa Uhlířská 2410/4
Žďár nad Sázavou
591 01
Telefon 731 946 223
E-mail moucka.vitezslav@student.gymzr.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Reprezentační družstvo ČSJ 01.01.2018 - 31.12.2018
Člen ČSJ s licencí: Yacht Club Velké Dářko
Ověřená licence domácího klubu
2001-0214 11.08.2015 - 31.03.2019
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
184050 11.08.2018 LASER EUROPA CUP POLAND 2018 Dziwnow LaR 10 35 2 645
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 7 5 4 243
181307 02.06.2018 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Las 7 9 1 825
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 7 7 1 471
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny LaR 12 11 8 437
184029 07.04.2018 MISTROVSTVÍ EVROPY LASER 4.7 - CHLAPCI Patras L47 18 157 3 710
184026 28.03.2018 Laser Youth Easter Meeting Lago di Garda L47 10 134 1 292
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
173201 15.04.2017 2017 LASER 4.7 EUROPEAN CHAMPIONSHIP Los Alcazares L47 18 122 7 042
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny LaR 12 8 9 051
172118 13.05.2017 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 1 1 1 142
171307 03.06.2017 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví L47 7 1 5 600
171606 10.06.2017 Cena Nechranic Nechranice L47 7 6 1 940
174249 17.06.2017 Kieler Woche 2017 29er Německo L47 10 42 3 470
174252 04.07.2017 Warnemunde woche Warnemunde L47 10 27 5 673
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 4 1 4 016
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko L47 7 2 6 397
173211 16.07.2017 2017 LASER 4.7 YOUTH WORLD CHAMPIONSHIPS Nieuwpoort, Belgie L47 24 127 8 794
177023 12.08.2017 Laser Grandprix Wolfgansee - AUT LaR 7 5 6 051
174267 25.08.2017 Europa cup - POL Poland-Dziwów L47 8 6 6 160
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny L47 12 1 17 553
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164224 15.04.2016 Italia Cup Laser Malcesine, Italy L47 8 56 2 570
164236 15.04.2016 Italia Cup Laser Malcesine Malcesine ITA L47 8 56 2 570
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny LaR 7 9 4 047
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny LaR 12 13 5 393
164245 14.05.2016 YES - Young Europeans Sailing 2016 Kiel-Schilksee L47 8 22 4 677
162120 21.05.2016 Velka cena YC Dyje I. Nové Mlýny L47 7 3 5 165
161312 04.06.2016 Cena Sumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví L47 2 6 554
161608 11.06.2016 Závod Olympijských nadějí 2016 Nechranice L47 0 0 0
164202 18.06.2016 Kieler Woche Kiel L47 10 61 2 747
164265 02.07.2016 79. WARNEMÜNDER WOCHE 2016 Warnemünde L47 10 44 3 268
164267 08.07.2016 EP POL Dziwnov POL L47 10 28 4 864
162006 16.07.2016 Bambusová regata Velké Dářko L47 7 6 3 873
164290 16.09.2016 EuropaCup Austria Attersee, Rakousko L47 7 5 5 719
161140 08.10.2016 MČR - Laser 4.7 + Laser Nechranice L47 12 9 3 515
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152111 25.04.2015 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 7 2 544
151801 02.05.2015 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 16 5 321
152001 16.05.2015 Májový pohár Velké Dářko Q 7 12 5 890
152130 23.05.2015 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 21 3 689
151313 06.06.2015 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Poš. Q 2 9 1 709
151407 15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže Bolevecký rybník Q 5 9 1 130
152003 26.06.2015 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 7 9 1 582
152005 04.07.2015 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 2 5 1 096
152006 11.07.2015 Bambusová regata Velké Dářko L47 3 4 1 360
152415 07.08.2015 Interpohar Olešná L47 6 3 3 162
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Lipno - Černá v Poš. L47 7 4 3 493
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny L47 12 9 6 324
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142122 24.05.2014 Velká cena YC Dyje I. Nové Mlýny Q 4 10 3 904
142302 31.05.2014 O Hanáckó klobáso štěrkovna Hráza Q 2 1 1 758
142133 20.06.2014 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 1 4 206
142006 05.07.2014 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 4 4 404
142007 12.07.2014 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 5 2 762
142204 19.07.2014 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 3 2 2 263
141332 21.08.2014 MČR - Optimistická hvězdička Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 15 4 902
142176 20.09.2014 Modrý Hrozen II. Nové Mlýny Q 4 3 4 570
142303 18.10.2014 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza Q 4 2 3 517
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131307 27.04.2013 Velká cena YC Lipna Lipno nad Vltavou Q 4 31 1 717
131802 11.05.2013 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 22 2 058
132002 18.05.2013 Májový pohár Velké Dářko Q 3 10 1 330
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 19 2 372
132007 06.07.2013 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 10 3 200
132008 13.07.2013 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 7 2 472
132122 27.07.2013 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 5 1 734
131911 03.08.2013 Krajsky prebor Q Dlouhý rybník Lanškroun Q 4 4 3 845
131333 07.09.2013 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Q 3 3 3 466
132305 21.09.2013 Valašskoslovácké mistrovství štěrkovna Hráza Q 4 4 3 845
131625 28.09.2013 2nd COOC Pohár YachtClubu Štětí Nechranice Q 4 22 1 898
132146 12.10.2013 Znojemský pohár Vranovská přehrada Q 3 4 1 621
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122002 19.05.2012 Májový pohár Velké Dářko Q 3 11 945
127010 02.06.2012 Mlýny jinak Pasohlávky Q 3 11 617
122120 16.06.2012 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 11 791
122006 07.07.2012 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 21 1 689
122007 14.07.2012 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 20 1 961
122411 27.07.2012 50.Beskydská regata - Memoriál Břetislav Žermanice Q 5 6 1 821
121344 08.09.2012 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Q 3 19 1 240
122305 22.09.2012 Mistrovství Valašskoslovácka Štěrkovna Hráza Q 4 9 2 034
122415 06.10.2012 Cena BorsodChem MCHZ Štěrkovna Hlučín Q 4 13 653
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112008 09.07.2011 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 19 1 078
111906 13.08.2011 O štít města Pardubic Seč Q 3 2 1 497
Související články

M.B.Keramika Pálavská regata

02.05.2018
Jakub Halouzka, olympionička Veronika Kozelská Fenclová a junior Ben Přikryl berou tituly z prvního letošního MČR.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ