Karolína Lojková

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Ověřená licence domácího klubu
1305-0321 11.08.2015 - 31.03.2025
Reprezentační družstvo ČSJ 02.01.2019 - 31.12.2024
 Stáhnout výsledky 2024 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
241311 23.06.2024 XI. letní Olympiáda dětí a mládeže 2024 Bezdrev RsF 10 5 5 482
241308 15.06.2024 8. McDonalds Cup Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 3 4 921
241301 06.06.2024 49er, 49erFX and Nacra17 Junior European Championships & 29er Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví 29r 8 6 6 514
242117 01.06.2024 Pavlovská regata Nové Mlýny 29r 7 1 8 261
244072 24.05.2024 Regata Nazionale 29er Garda Circolo Vela Arco 29r 8 45 2 583
244067 09.05.2024 Dutch Youth Regatta 2024 Workum 29r 12 6 8 437
241105 20.04.2024 Skiffmania Nechranice 29r 7 2 6 397
244031 28.03.2024 29er EuroCup 2024 Slovenia Koper 29r 8 22 4 829
244003 15.02.2024 MedSailing 29er EuroCup #3 El Balis Španělsko 29r 8 45 4 128
 Stáhnout výsledky 2023 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
234209 28.10.2023 Helloween Cup Lago Di Garda Q 8 388 1 025
232163 23.09.2023 Modrý hrozen Nové Mlýny 29r 7 6 2 260
234171 14.09.2023 29er Eurocup Balaton Balaton 29r 8 25 1 441
231334 03.09.2023 Regata 130 let - Slavnostní plavba Lipno - Černá v Pošumaví 29r 1 3 0
231323 30.08.2023 Regata 130 let - Czech Junior Nationals - Charlie Lipno - Černá v Pošumaví 29r 12 9 4 824
231612 24.07.2023 Mistrovství Světa RS500 Nechranice Rs5 36 15 20 461
231316 05.07.2023 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 3 4 1 497
231313 01.07.2023 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 7 2 589
231303 02.06.2023 Euro Cup 29er Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 20 1 619
234072 18.05.2023 Dutch Youth Regatta IJsselmeer Qsz 12 150 2 737
231604 13.05.2023 Nechranice week Nechranice Qsz 7 16 3 917
234047 29.04.2023 HYC Kupa 2023 Balaton Q 4 9 1 043
231104 15.04.2023 Nechranický skluz Nechranice 29r 7 10 997
234024 06.04.2023 41st Lake Garda Meeting Optimist Riva del Garda, Itálie Qsz 8 539 3 141
234010 09.03.2023 3rd Youth Centenary Regatta 2023 Riva del Garda, Itálie Q 8 112 1 937
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221119 04.11.2022 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 3 9 936
224202 21.10.2022 Portorož Halloween regatta 2022 Portorož Q 8 60 3 440
221115 15.10.2022 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 15 1 876
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals Nechranice Q 12 17 10 848
224156 17.09.2022 19. Müggelschlösschen-Cup SGaM Großer Müggelsee Berlin, Německo Q 8 27 3 752
221329 03.09.2022 MC Donalds cup Lipno - Černá v Pošumaví Qsz 2 4 2 510
221302 25.08.2022 The Crown Cup - RS Feva Europeans Lipno - Černá v Pošumaví RsF 18 7 20 461
221322 23.07.2022 Zmrzlinový pohár Bezdrev Q 3 2 2 109
222007 16.07.2022 Bambusová Regata Velké Dářko Qsz 7 16 4 674
222006 09.07.2022 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 3 5 3 604
224083 02.07.2022 Obelix trophy Obertrumersee Q 7 1 11 337
221318 25.06.2022 Bezdrevský vítr Lipno - Černá v Pošumaví RsF 2 1 1 156
221633 11.06.2022 Jarní Nechranice - Nechra week Nechranice Qsz 7 25 1 899
227015 02.06.2022 Puchar Dzwnowa kvalifiakce MS a ME Dziwnów (POL) Q 8 109 2 163
224055 27.05.2022 Worlds, European and Nordic DK Qualification Sondeborg, Dánsko Q 8 56 2 925
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Qsz 7 8 7 168
221505 14.05.2022 Stříbrná Plachetnice Jesenice Q 3 2 3 485
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš Qsz 7 30 1 801
221704 23.04.2022 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 35 303
224029 14.04.2022 Sailing Point Easter Regatta 2022 Portorož, Slovinsko Q 8 290 2 335
224013 10.03.2022 2. Youth Centenary Regatta Riva del Garda, Itálie Q 8 108 2 108
224032 10.02.2022 Yachting Malta BSC International Regatta 2022 Birzebbuga, Malta Q 8 38 2 337
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211140 05.11.2021 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 5 5 321
214182 30.10.2021 Halloween Cup Lago do Garda Qsz 8 157 4 357
211135 16.10.2021 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 11 1 759
211630 02.10.2021 Podzimní regata Václava Vacka 25.ročník Oldřichov Q 0 0
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš Qsz 7 10 5 279
214134 17.09.2021 MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ POLSKA - MMPSKO Dziwnow, Polsko Q 12 172 4 671
211126 04.09.2021 CERE regata Nechranice Qsz 1 6 828
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Nové Mlýny Q 12 18 10 832
211309 21.08.2021 McDonalds cup Lipno - Černá v Pošumaví Qsz 2 11 1 256
214087 10.08.2021 Trofeo Simone Lombardi Garda Qsz 8 171 2 908
214082 06.08.2021 Ora cup ORA 2021 - Juniores Garda Qsz 8 200 3 671
211317 24.07.2021 Zmrzlinový pohár Bezdrev Q 3 1 3 012
212010 17.07.2021 Bambusová regata Velké Dářko Qsz 7 12 5 444
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 6 4 433
214080 20.06.2021 Mistrovství Evropy třídy Optimist El Puerto de Santa Maria, Spain Q 24 101 3 867
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Qsz 7 17 3 152
214025 08.06.2021 YOUTH CENTENARY REGATTA OPTIMIST Riva del Garda Q 10 123 1 634
214018 20.05.2021 39th Lake Garda Meeting Riva del Garda Qsz 8 243 3 384
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 27 8 532
204024 18.09.2020 Mezinárodní Mistrovství Polska - MMPO Dziwnow - Polsko Q 12 276 1 361
201135 05.09.2020 CERE regata Nechranice Q 7 8 7 470
205004 21.08.2020 Österreichische Jugendmeisterschaft 2020 Optimist Litzlberg - Attersee, Austria Q 2 29 955
201328 15.08.2020 Marmeláda Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 46 2 312
204987 11.08.2020 Trofeo Simone Lombardi 2020 - juniores Garda - Itálie Q 10 194 1 879
204982 07.08.2020 ORA CUP ORA 2020 - Juniores LAGO DI GARDA - Itálie Q 10 177 2 278
204984 25.07.2020 JoJo Pokal 2020 Attersee Q 2 18 1 276
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 22 5 370
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 15 2 841
204971 06.07.2020 XI. Choco cup 2020 Balatonfoldvár Q 7 48 3 782
204937 27.06.2020 POKAL BURJA 2020 Izola, Slovenia Q 10 88 3 149
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q 7 19 5 435
201707 30.05.2020 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Q 3 9 2 180
201504 16.05.2020 Stříbrná plachetnice Jesenice Q 3 3 3 541
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 5 7 274
194217 01.11.2019 7. Halloween cup optimist Garda Lake Q 10 331 2 449
191144 21.09.2019 CERE regata Nechranice Q 2 43 574
194159 13.09.2019 International Championship of the Polish Optimist Dziwnów Q 12 220 2 299
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 23 8 437
191325 31.08.2019 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Q 3 4 1 839
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Nové Mlýny Q 2 32 1 200
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 23 4 716
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 16 5 279
192116 25.05.2019 Velká cena Q Nové Mlýny Q 0 0
191801 04.05.2019 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 13 5 781
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 14 1 572
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi Q 7 32 2 999
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 17 9 218
181329 01.09.2018 Borůvková regata lipno - lipno nad vltavou Q 2 2 1 952
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 7 2 449
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 19 5 189
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 15 2 351
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví RsF 7 12 707
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q 0 0
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 35 3 064
181301 14.04.2018 Uniqa Cup Bezdrev Q 2 3 646
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171301 08.04.2017 Slavoj Cup Bezdrev Q 2 2 1 156
171302 22.04.2017 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Q 1 2 578
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 48 1 485
171305 27.05.2017 Krajský přebor Bezdrev Q 4 2 2 580
171606 10.06.2017 Cena Nechranic Nechranice Q 7 36 2 050
171312 17.06.2017 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 7 768
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada Qdi 10 10 2 149
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 41 2 701
171318 22.07.2017 Modrá stuha Lipna 52.roč. Lipno - Černá v Pošumaví OT 1 1 402
171151 12.08.2017 Skiffmania II. Nechranice Q 1 5 548
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q 12 38 5 346
171331 02.09.2017 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Q 3 2 2 400
171333 09.09.2017 Babí léto Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 8 5 600
171113 14.10.2017 Primátorský Štít Vltava Praha Q 4 13 2 022
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TRQ 12 14 1 572
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161138 13.08.2016 Olympic Chicken Race Lipno - Černá v Pošumaví Q 1 7 460
161338 03.09.2016 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Q 3 15 860
161339 10.09.2016 Borůvková regata 2 Lipno - Lipno nad Vltavou Q 1 43 121
161116 08.10.2016 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Q 2 10 360
161118 22.10.2016 Primátorský štít Vltava Praha Q 4 12 904
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151338 05.09.2015 Borůvková regata Lipno - Lipno n.Vltavou Q 3 23 303
Související články

Titul na ME třídy 29er

09.07.2024
V polské Gdyni se první červencový týden konalo Mistrovství Evropy třídy 29er a Karolína Lojková s Petrem Pelnářem si odvážejí titul v kategorii U17 mix.

Mistrovství Evropy juniorů 2024 v olympijských třídách 49er a 49erFX na českém moři

10.06.2024
Černá v Pošumaví 9. června 2024 - Lipenské jezero přineslo nezapomenutelný týden plný olympijského závodního jachtingu, když se na juniorském evropském šampionátu sešli ti nejlepší mladí jachtaři z celé Evropy, aby bojovali o cenné kovy. Široká variabilita větrných podmínek a slunečné počasí zajistily napínavé závodění a skvělé zážitky na vodě i na břehu pro všechny účastníky....

Dutch Youth Regatta s hojnou českou účastí

14.05.2024
Ve Workumu se od čtvrtka 9. 5. do neděle 12. 5. konala Dutch Youth Regatta, aneb mezinárodní mistrovství Holandska. Mladí jachtaři si kromě báječné atmosféry užili i slunce a poslední den i parádní vítr. Hojná česká účast (Češi zde byli nejpočetnější zahraniční skupinou) přinesla své ovoce.

Skvělý výkon českých posádek na Eurocupu 29er ve slovinském Koperu

01.04.2024
Ve dnech Velikonoc se na startu prestižního Eurocupu třídy 29er ve slovinském Koperu sešlo 70 posádek z 12 zemí, včetně exotické Indie. Mezi nimi nechybělo ani pět českých týmů.

Osmé místo pro český tým na Eurocupu třídy 29er

19.02.2024
V El Balis nedaleko Barcelony se od 15. do 18. února je Eurocup třídy 29er. Na startu bylo 117 lodí ze 17 zemí z celé Evropy (Německo, Rakousko, Belgie, Brazílie, Slovinsko, Španělsko, Finsko, Francie, Velká Británie, Maďarsko, Irsko, Itálie, Norsko, Nizozemsko, Polsko, Česká republika, Švýcarsko a Švédsko).

Mistrovství ČR v team racingu třídy Optimist

07.11.2022
Od pátku 4. do neděle 6. listopadu se v Praze na Vltavě jelo mistrovství ČR v team racingu třídy Optimist nazvané O krále Prahy. Závod tradičně pořádal Yacht Club CERE. Přihlášeno bylo 16 tříčlenných týmů z celé republiky.

Mistrovství Evropy třídy RS Feva na Lipně – The Crown Cup – druhá část

29.08.2022
Na mistrovství Evropy mládežnické třídy RS Feva to pro české barvy zacinkalo jak v absolutním pořadí, tak ve všech kategoriích. Do první desítky celkového pořadí ze 79 lodí se vešlo hned pět českých posádek.

Optimisti závodili na mistrovství Evropy

28.06.2021
Pět kluků a tři dívky pod vedením trenérky Nikol Staňkové a teamleadera Michala Lojky reprezentovali Českou republiku na Mistrovství Evropy třídy Optimist v Cádizu. 


nahoru