Jindřich Piňos

 Zpět

Osobní údaje jsou neveřejné

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s. 2110-0231 07.03.2024 - 31.03.2025
Člen klubu neregistrovaný do ČSJ : JACHT KLUB Prostějov, spolek
ověřená licence domácího klubu
2201-0051 26.02.2017 - 31.03.2025
 Stáhnout výsledky 2024 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
247005 08.06.2024 Pohár Rozkoše Rozkoš T93 7 13 1 338
 Stáhnout výsledky 2023 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
237012 07.10.2023 Pohár Rozkoše - Nechranice Nechranice T93 7 13 707
232159 16.09.2023 Vítr z vinohradů Nové Mlýny T93 7 12 1 385
231331 30.08.2023 Regata 130 let - Czech Junior Nationals - Alfa Lipno - Černá v Pošumaví T93 12 23 2 597
232209 12.08.2023 Tvarůžková Regata Moravičany T93 3 3 969
232006 06.07.2023 Bochnatková regata Velké Dářko T93 2 16 776
232128 24.06.2023 Starobrno cup - krajský přebor Brněnská přehrada T93 4 4 1 608
232414 17.06.2023 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Q 2 3 1 540
232122 10.06.2023 Pavlovská regata Nové Mlýny Qsz 7 30 3 058
232125 03.06.2023 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 7 2 013
234089 27.05.2023 Balnea cup Slňava Q 7 6 6 068
232002 20.05.2023 Pohár Vysočiny Velké Dářko T93 3 11 303
232110 13.05.2023 Věstonická Venuše Nové Mlýny T93 7 23 836
234071 06.05.2023 Puchar NYSY Jezero Nysa Qsz 7 4 5 444
234049 29.04.2023 Majstrovstvá BA Senec Q 7 6 5 046
232175 22.04.2023 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 10 2 312
232301 15.04.2023 O Hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 3 6 1 996
234025 06.04.2023 CLIVO SAILING CUP Medulin Q 8 94 2 907
234030 25.03.2023 Pohár mládeže Senec Q 4 18 1 404
234017 25.03.2023 Pohár mládeže Senec Qch 7 18 2 456
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
222303 15.10.2022 Pohár Kroměříže Štěrkovna Hráza Q 2 2 2 202
221908 08.10.2022 Krajský přebor Dlouhý rybník - Lanškroun Q 4 2 3 365
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals Nechranice Q 12 50 5 225
222212 17.09.2022 Azurová stuha Plumlova Plumlov Q 2 1 2 008
222431 10.09.2022 Hornická Regata Žermanice Q 3 8 2 188
224158 03.09.2022 PUCHAR BESKlDOW lNTERPUCHAR Jezioro Żywieckie Q 7 10 6 254
222425 06.08.2022 Interpohár 2022 Olešná Q 8 9 5 322
222006 09.07.2022 Závod mladých nadějí Velké Dářko T93 7 20 1 940
222422 02.07.2022 Bermuda CUP Slezská Harta Q 4 6 2 580
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Brněnská přehrada Q 3 9 2 213
224062 11.06.2022 PUCHAR NYSY GŁĘBINÓW / AKWEN: JEZIORO NYSKIE Qmz 8 10 7 203
222204 28.05.2022 Jarní Sokolská regata Tovačov Q 3 9 1 581
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Qmz 7 10 4 844
222115 14.05.2022 Věstonická Venuše Nové Mlýny T93 7 16 1 229
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš Qmz 7 10 3 727
222301 30.04.2022 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané Štěrkovna Hráza Q 2 10 1 127
222105 23.04.2022 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 8 2 239
224029 14.04.2022 Sailing Point Easter Regatta 2022 Portorož, Slovinsko Q 8 260 2 714
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
212303 13.11.2021 Pohár Kroměříž Štěrkovna Hráza Q 3 8 1 560
212212 09.10.2021 O kuře na rožni Chomoutov Q 2 1 1 758
212169 02.10.2021 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 10 1 859
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš Qmz 7 7 6 081
212001 18.09.2021 Májový pohár Velké Dářko Q 3 6 2 162
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Nové Mlýny Q 12 74 3 464
212302 14.08.2021 O Hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 4 10 1 996
212412 07.08.2021 Interpohár Olešná Q 8 12 4 323
212010 17.07.2021 Bambusová regata Velké Dářko Qmz 7 24 3 058
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 33 1 471
212409 03.07.2021 Bermuda CUP Slezská Harta Q 1 13 349
212133 26.06.2021 Pavlovská regata Nové Mlýny Qmz 2 11 630
212127 19.06.2021 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 4 9 2 661
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Qmz 7 17 0
212204 05.06.2021 Jarní Sokolská regata Tovačov Q 4 8 2 081
212203 29.05.2021 Bleděmodrá Stuha Plumlova chomoutov Q 3 8 1 935
214006 01.04.2021 CSC Cup – Memorijal Antolić-Česić Medulin Q 12 171 2 307
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
201717 03.10.2020 Skiregata - 45. ročník Jablonec Q 1 6 277
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 73 3 349
202002 12.09.2020 Májový pohár Velké Dářko Q 3 17 697
202209 05.09.2020 Podzimní Sokolská regata Tovačov Q 2 3 1 476
202208 29.08.2020 Prázdninový závod Chomoutovské jezero Q 3 13 988
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 61 1 531
202210 15.08.2020 Tvarůžková regata Moravičany T93 1 2 101
202415 07.08.2020 Interpohár 2020 Olešná Q 8 23 1 491
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 71 1 808
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 47 857
202411 04.07.2020 Bermuda CUP Slezská Harta Q 4 16 876
204936 27.06.2020 Dunaj regata Vd. Gabčíkovo Q 4 19 1 608
202103 20.06.2020 Krajský přebor (Veletržní regata) Brněnská přehrada Q 4 18 672
202302 13.06.2020 O hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 3 16 1 122
202204 06.06.2020 Jarní Sokolská regata Tovačov Q 2 4 1 156
202203 30.05.2020 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 4 24 849
202202 16.05.2020 Májový závod Chomoutov Q 2 14 202
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192303 16.11.2019 Pohár města Kroměříže Štěrkovna Hráza Q 2 10 202
192211 19.10.2019 O kuře na rožni Chomoutov Q 2 7 318
192164 05.10.2019 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 21 581
191720 28.09.2019 Skiregata - 44. ročník Jablonec Q 1 7 159
192209 14.09.2019 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 1 8 277
192207 31.08.2019 Prázdninový závod Chomoutovské jezero Q 4 14 636
192140 17.08.2019 Dálková plavba Brněnská přehrada Q 1 6 437
192128 14.08.2019 Pohár JMK III Brněnská přehrada Q 2 20 202
192302 15.06.2019 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza Q 4 7 636
192203 01.06.2019 Jarní sokolská regata Tovačov Q 2 7 318
Související články

Optimisti v Medulinu

16.04.2023
Zatímco 31 českých dětí závodilo o Velikonocích na Gardě, další početná skupina Optimistů z Brna, Prostějova a Ostravy vyrazila na Clivo Sailing Cup do chorvatského Medulinu. Na startu bylo 172 lodí ze šesti zemí. Odjelo se 12 rozjížděk. Naše děti jely stříbrnou skupinu, nejlépe to šlo Jindrovi Piňosovi.


nahoru