212001 18.09.2021 Májový pohár Velké Dářko L47 7 7 4 921
211507 31.07.2021 O pohár KK Jesenice L47 2 3 452
211521 24.07.2021 Jesenický pohár V. jesenice L47 1 2 402
211519 02.07.2021 Jesenický pohár IV. jesenice L47 1 2 402
211504 19.06.2021 Sdružený krajský přebor II. Jesenice L47 4 1 3 200
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 7 19 1 011
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
201518 19.09.2020 Švestková regata Jesenice L47 1 1 578
201710 18.07.2020 Mistrovství české flotily - Bacardi Cup Máchovo jezero Lar 3 9 440

18.03.2024
Dnes se začíná na Mallorce v Port de Pollenca závodit na mistrovství Evropy do 21 let ve třídách ILCA 6 dívky a ILCA 7 chlapci.

Evropská kvalifikace třídy ILCA do Paříže začíná

17.02.2024
Mistrovství Evropy olympijských tříd ILCA 6 a 7 začíná zítra v Nautical Clubu Kalamaki v Athénách v Řecku.

Dvojnásobné vítězství na Europa Cupu třídy ILCA 4 pro české barvy

06.02.2024
Jiří Tomeš vyhrál Europa Cup ve třídě ILCA 4. Na 11. místě ze 78 závodníků skončila Tatjana Bělunková, která vyhrála kategorii dívek! Parádní výkony! Závod se jel v portugalském Portimau od 2. do 4. února ve třídách ILCA 4, 6 a 7.

Kristýna Piňosová z RODOP iQFoil týmu veze z Brazílie zlato!

16.12.2023
Kristýna Piňosová z RODOP iQFoil týmu potvrdila, že právem obhájila titul Jachtaře roku, a v brazilském Búzios na juniorském mistrovství světa World Sailing vybojovala zlatou medaili.

Kristýna Piňosová z RODOP iQFoil týmu ve vedení!

13.12.2023
Kristýna Piňosová z RODOP iQFoil týmu je po dvou závodních dnech na juniorském mistrovství světa World Sailing v Brazílii ve vedení! Daří se celému českému týmu!

Juniorské mistrovství světa World Sailing začíná

11.12.2023
Náš hvězdný tým začíná dnes závodit v brazilském Búzios juniorském mistrovství světa World Sailing.

Juniorské mistrovství Evropy olympijské třídy ILCA 6 v Gdyni

22.07.2023
Od 12. do 19. 7. proběhlo v Gdyni juniorské mistrovství Evropy olympijské třídy ILCA 6. Mezi více než 400 účastníky byl i náš reprezentační tým ve složení Linda Dokoupilová, Kristýna Flosmanová, Helena Hýžová, Jan Kříž, Jan Bělík a Michal Rais.

Mistrovství světa juniorů do 18 let v olympijské třídě ILCA 6

10.07.2023
Včera v Dziwnowě skončilo mistrovství světa juniorů do 18 let v olympijské třídě ILCA 6. Český tým se představil ve složení Kristýna Flosmanová, Linda Dokoupilová, Helena Hýžová, Jan Kříž, Jan Bělík, Michal Rais, Jan Záhornacký a Ondřej Muller.

Top ten pro Lindu Dokoupilovou na Mistrovství Evropy třídy ILCA 4

23.04.2023
O víkendu skončilo mistrovství Evropy třídy ILCA 4 v Cadizu. Linda Dokoupilová z JAchtklubu Brno vybojoval skvělé 10. místo a byla devátá z Evropanek.

Mistrovství Evropy třídy ILCA 4 začalo skvěle

17.04.2023
Dnes se začalo závodit na mistrovství Evropy ILCA 4 v Cádizu. A Kristýna Flosmanová je mezi dívkami na průběžném 3. místě s dojezdy 2 a 4. Na 6. místě Linda Dokoupilová s dojezdy 4 a 4!

SCM ILCA 4 trénuje v Cadizu před mistrovstvím Evropy

21.03.2023
Tým SCM ILCA 4 má za sebou další zimní soustředění v Cadizu před blížícím se mistrovstvím Evropy, které se zde bude konat od 15. do 22. dubna.

SCM třídy ILCA 4 v Cadizu

15.02.2023
Tým SCM ILCA 4 se poprvé v letošním roce připravoval v Cadizu na mistrovství Evropy, které se zde pojede ve druhé polovině dubna.

Krásný podzim na Gardě pro závodníky tříd ILCA

28.10.2022
Od 16. do 24. 10. se konal trénink v Itálii na Gardě za účasti členů SCM ILCA a dalších zájemců z ALT ILCA pod vedením trenérů Johanky Rozlivkové a Štěpána Novotného.

Mistrovství Německa mládežnických lodních tříd

18.08.2022
V úterý 16. 8. skončilo Mistrovství Německa mládežnických lodních tříd, kde měla Česká republika zastoupení ve třídách ILCA 4, Optimist a Open Windfoil Youth. Závod se jel u příležitosti výročí olympijských her, které se v Kielu konaly přesně před 50 lety.

Mistrovství Evropy třídy ILCA 4 v Dziwnově

28.06.2022
V sobotu 25. 6. skončilo mistrovství Evropy třídy ILCA 4 v Dziwnowě. Ze šesti dnů se závodilo pouze 4 dny. První a poslední den nefoukalo.

Dutch Youth Regatta 2022

31.05.2022
Tři české posádky lodní třídy Cadet, pět posádek třídy RS Feva a jeden závodník třídy ILCA 4 se v termínu 26.–29. 5. účastnili mistrovství mládežnických tříd Holandska ve Workumu – Dutch Youth Regatty 2022.

Evropský pohár tříd ILCA 4, 6 a 7

16.05.2022
Na Gardě v Torbole se jel od 12. do 15. května závod Evropského poháru tříd ILCA 4, 6 a 7. Mezi více než 500 startujícími z 28 zemí bylo také jedenáct českých závodníků. Nejvíce foukalo první dva dny, pak byl vítr o něco slabší.

Tým ILCA na Gardě

21.04.2022
V jachetním klubu Fraglia Vela Malcesine se od neděle 10. do neděle 17. dubna konal mezinárodní tréninkový kemp zaměřený na závodníky lodních tříd ILCA 4 v počtu 25 závodníků a ILCA 6 v počtu 28 závodníků. Pořadatelem byla Norská jachtařská federace. Soustředění se zúčastnili dva členové SCM Kristýna Flosmanová a Michal Rais a skupinu doplnil Jan Bělík....