Vlastimil Valouch

 Zpět

Datum narození: 1960
Adresa
Olomouc

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachetní klub Olomouc z.s.
ověřená licence domácího klubu
2203-0151 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192201 20.04.2019 Jarní závod - mem. M. Kouřila Chomoutovské jezero Fin 3 5 1 330
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182210 20.10.2018 O kuře na rožni Chomoutov Fin 2 3 804
182211 22.09.2018 Podzimní závod chomoutov Fin 2 7 420
182415 08.09.2018 OMA Cup Olešná Fin 1 7 256
181326 30.08.2018 MMČR FINN Lipno - Kovářov Fin 12 22 3 779
182174 18.08.2018 Finnlandia Cup jedovnice Fin 1 3 527
182207 28.07.2018 Modrá stuha Plumlova Plumlov Vau 0 0
182409 07.07.2018 Bermuda CUP Slezská Harta Fin 4 9 904
182205 30.06.2018 Červnový závod Chomoutov Fin 4 8 957
182130 22.06.2018 Veteran Cup Finn Brněnská přehrada Fin 3 13 797
182406 02.06.2018 Bobova regata Petrův rybník - Krnov Fin 3 3 1 407
182203 19.05.2018 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Fin 2 6 646
182202 12.05.2018 Májový Závod Chomoutov Fin 0 0
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Fin 8 23 1 955
172404 20.05.2017 Hornický kahan Žermanice Fin 3 1 2 637
172405 27.05.2017 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 2 2 998
172406 03.06.2017 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 3 1 054
172407 10.06.2017 Mladý vítr Těrlicko Fin 1 4 402
172211 24.06.2017 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Fin 4 2 2 580
172409 08.07.2017 Bermuda CUP Slezská Harta Fin 4 5 1 425
172140 15.07.2017 Prázdninovej rejs Brněnská přehrada Fin 1 12 136
172205 29.07.2017 Modrá stuha Plumlova Plumlov Vau 1 2 101
172414 19.08.2017 Olešná regata Petrův rybník Fin 0 0 0
172158 08.09.2017 MČR Nové Mlýny Fin 12 19 2 429
174002 15.09.2017 Velká cena Slovenska MMSR - okruhový jachting Liptovská Mara Fin 12 15 2 711
174292 14.10.2017 Pohár Slovana Senec Fin 4 8 1 907
172417 21.10.2017 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín Fin 3 5 1 206
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162201 16.04.2016 Jarní závod Chomoutov Fin 2 6 452
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Fin 8 15 2 441
162407 28.05.2016 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 3 2 1 734
162408 04.06.2016 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 7 595
162409 11.06.2016 Mladý vítr Těrlicko Fin 3 4 1 032
162411 18.06.2016 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 4 3 1 876
161710 01.07.2016 Czech Finn Masters Máchovo jezero Fin 3 9 1 634
162412 09.07.2016 Bermuda Cup Slezská Harta Fin 3 5 1 069
162205 30.07.2016 Mohelnická regata Moravičany Fin 1 4 277
162140 13.08.2016 Finlandia Cup Jedovnice Fin 1 6 402
162418 03.09.2016 Hornická regata Žermanice Fin 3 4 1 206
162422 10.09.2016 Závod Finařských nadějí před MMČR 2016 Petrův Rybník Fin 1 1 946
162174 16.09.2016 MMČR FINN 2016 Nové Mlýny Fin 12 26 2 454
162421 01.10.2016 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín Fin 3 4 1 497
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152403 25.04.2015 Cena Olešné Olešná Fin 2 5 610
152406 23.05.2015 Hornický kahan Žermanice Fin 2 4 554
152407 30.05.2015 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 2 3 452
152408 06.06.2015 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 3 1 054
152203 20.06.2015 Červnový závod Chomoutov Fin 4 5 1 608
152145 26.06.2015 Finn Masters Brněnská přehrada Fin 3 19 808
152411 04.07.2015 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 1 4 277
152412 11.07.2015 Bermuda CUP Slezská Harta Fin 3 4 1 360
152156 25.07.2015 Finlandia Cup jedovnice Fin 1 3 527
152417 22.08.2015 Olešná regata Olešná Fin 4 4 1 608
152206 12.09.2015 Burčáková regata Chomoutov Fin 3 3 2 310
152422 03.10.2015 O hlučínský řízek Štěrkovna Hlučín Fin 3 4 1 032
152209 10.10.2015 O kuře na rožni Chomoutov Fin 2 3 1 248
154297 17.10.2015 Pohár Slovana SENEC,SLOVENSKO Fin 4 6 1 747
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142201 19.04.2014 Jarní závod Chomoutov Fin 3 3 969
142404 24.05.2014 Hornický kahan Žermanice Fin 2 3 646
142405 31.05.2014 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 2 4 554
142406 07.06.2014 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 7 202
142407 14.06.2014 Mladý vítr Těrlicko Fin 3 4 1 360
142408 05.07.2014 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 4 4 1 813
142409 12.07.2014 Bermuda CUP Slezská Harta Fin 3 5 1 206
142145 26.07.2014 Finlandia Cup Jedovnice Fin 1 1 703
142411 09.08.2014 Beskydská regata Žermanice Fin 5 5 2 010
142413 23.08.2014 Olešná regata Olešná Fin 3 5 541
144295 18.10.2014 Pohár Slovana SENEC,SLOVENSKO Fin 3 12 902
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
132402 20.04.2013 Cena Olešné Olešná Fin 2 1 1 758
132404 25.05.2013 Hornický kahan Žermanice Fin 2 3 1 054
132405 01.06.2013 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 3 7 768
132406 08.06.2013 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 7 512
132407 15.06.2013 Mladý vítr Těrlicko Fin 2 4 906
132203 22.06.2013 Červnový závod Chomoutov Fin 4 4 2 161
132408 06.07.2013 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 4 4 1 996
132409 13.07.2013 Bermuda Cup Slezská Harta Fin 3 3 1 734
132411 19.07.2013 51.Beskydská regata - Memoriál Břetislav Žermanice Fin 5 8 1 559
132130 03.08.2013 Finnlandia Cup Jedovnice Fin 1 1 879
132412 24.08.2013 Olešná regata Olešná Fin 3 5 915
132413 07.09.2013 Hornická regata Žermanice Fin 2 3 0
132208 14.09.2013 Burčáková regata Chomoutov Fin 3 2 1 935
132209 12.10.2013 O kuře na rožni Chomoutov Fin 1 6 226
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122201 14.04.2012 Jarní závod Chomoutov Fin 2 2 1 508
122404 26.05.2012 Hornický kahan Žermanice Fin 2 1 1 600
122405 02.06.2012 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 2 1 1 600
122407 16.06.2012 Mladý vítr Těrlicko Fin 2 3 452
122202 23.06.2012 Červnový závod Chomoutov Fin 2 6 804
122408 07.07.2012 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 4 3 2 108
122409 14.07.2012 Bermuda Cup Slezská Harta Fin 2 3 1 054
122411 27.07.2012 50.Beskydská regata - Memoriál Břetislav Žermanice Fin 5 7 1 486
121911 11.08.2012 O štít města Pardubic Seč Fin 3 4 1 497
122412 25.08.2012 Olešná regata Olešná Fin 1 6 323
122413 09.09.2012 Hornická regata Žermanice Fin 2 4 554
122210 15.09.2012 Burčáková regata Chomoutov Fin 4 6 1 608
122415 06.10.2012 Cena BorsodChem MCHZ Štěrkovna Hlučín Fin 2 2 1 290
122211 13.10.2012 O kuře na rožni Chomoutov Fin 2 3 1 054
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112201 16.04.2011 Jarní závod Chomoutov Fin 4 4 1 376
112202 21.05.2011 Olomoucká regata Chomoutov Fin 2 4 804
112404 28.05.2011 Hornický kahan Žermanice Fin 2 1 1 600
112406 18.06.2011 Mladý vítr Těrlicko Fin 2 2 1 156
112204 25.06.2011 Červnový závod Chomoutov Fin 2 2 1 406
112408 09.07.2011 Modrá stuha Č.Těšína Těrlicko Fin 4 2 1 608
112409 16.07.2011 Bermuda Cup Slezská Harta Fin 1 1 946
112410 05.08.2011 49.Beskydská regata - Mem. Břetislava Hr Žermanice Fin 5 8 2 495
111906 13.08.2011 O štít města Pardubic Seč Fin 3 7 1 296
111907 20.08.2011 Modrá vlajka Seče Seč Fin 4 6 2 406
112206 27.08.2011 Prázdninová regata Chomoutov Fin 2 2 1 683
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Fin 4 12 792
112211 22.10.2011 O kuře na rožni Chomoutov Fin 2 3 646
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
102201 17.04.2010 Jarní závod Chomoutov Fin 4 2 3 017
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny Fin 4 20 404
102114 26.06.2010 Krajský přebor KSJ21 Brněnská přehrada Fin 4 6 904
102411 10.07.2010 Bermuda Cup Slezská Harta Fin 1 2 402
102412 17.07.2010 Modrá stuha Č.Těšína Těrlicko Fin 4 2 2 812
102413 23.07.2010 48.Beskydská regata-Mem.B.Hrubého Žermanice Fin 5 6 1 821
101904 14.08.2010 Štít města Pardubic Seč Fin 3 9 1 343
101905 21.08.2010 Modrá vlajka Seče Seč Fin 4 7 1 945
101727 27.08.2010 Veterán Finn Máchovo jezero Fin 3 8 1 206
102209 18.09.2010 Burčáková regata Chomoutov Fin 2 2 804
112209 18.09.2010 Tvarůžková regata Mohelnice Fin 2 2 804
102418 02.10.2010 Cena Borsodchem těrkovna Hlučín Fin 1 2 578
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin 6 17 1 998
102210 23.10.2010 Kuře na rožni Chomoutov Fin 2 2 998
102203 28.10.2010 Olomoucká regata Chomoutov Fin 2 3 646
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
092420 04.07.2009 BERmuda CUP Slezská Harta Fin 1 1 402
092411 11.07.2009 Mladý vítr Těrlicko Fin 2 1 1 406
092412 18.07.2009 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 4 3 1 291
092413 24.07.2009 47. Beskydská regata - Mem. B.Hrubého Žermanice Fin 2 3 804
091906 15.08.2009 Modrá vlajka Seče Seč Fin 2 7 1 114
092134 22.08.2009 Jedovnický kapr Jedovnice Fin 1 2 402
091907 29.08.2009 Opatovický pohár Seč Fin 2 6 646
091383 04.09.2009 MČR - Lipno Regata Lipno - Kovářov Fin 6 32 984
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin 4 23 617
092418 03.10.2009 Cena Borsodchem Hlučín Fin 1 2 402
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082201 19.04.2008 Jarní závod Chomoutov Fin 2 3 1 331
082104 02.05.2008 Pálavská regata Nové Mlýny Fin 4 8 1 376
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Fin 4 6 1 291
081311 14.06.2008 Frymburský pohár Lipno-Kovářov Fin 1 13 191
082118 21.06.2008 Krajský přebor KSJ21 Brněnská přehrada Fin 4 7 404
082413 19.07.2008 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 2 2 998
082414 25.07.2008 46. Beskydská regata - Mem. Bř.Hrubého ermanice Fin 2 6 938
082126 15.08.2008 Veteran Cup Finn Nové Mlýny Fin 4 6 2 213
081906 23.08.2008 Modrá vlajka Seče Seč Fin 4 6 2 496
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví Fin 1 14 277
081617 13.09.2008 PETROM regata Nechranice Fin 4 12 1 291
084293 20.09.2008 Pohár Slovana - Mem. T. Malej Senec - SVK Fin 4 17 1 658
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin 6 16 1 663
082420 04.10.2008 Cena BorsodChem Hlučín Fin 1 1 578
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
072201 28.04.2007 Jarní závod Chomoutov Fin 2 2 1 892
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Fin 4 14 1 108
071310 16.06.2007 Frymburský pohár Lipno - Kovářov Fin 4 12 1 376
072117 23.06.2007 Krajský přebor Brněnská přehrada Fin 4 5 1 220
072423 07.07.2007 Bermuda Cup Slezská Harta Fin 1 1 578
072414 27.07.2007 45. Beskydská regata Žermanice Fin 5 3 3 119
072121 11.08.2007 Veletržní regata Brněnská přehrada Fin 3 8 831
072206 25.08.2007 Prázdninová regata Chomoutov Fin 4 2 3 656
071382 29.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Bravo) Lipno - Jestřábí Fin 6 21 1 784
71382 29.08.2007 testovac9 plzen Fin 6 21 1 784
072008 08.09.2007 Štít města Pardubic Velké Dářko Fin 4 12 1 108
071619 15.09.2007 Cena YC Tušimice Nechranice Fin 4 10 1 108
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin 4 10 989
072210 06.10.2007 Burčáková regata II. Chomoutov Fin 2 2 1 758
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
062201 15.04.2006 Jarní regata Chomoutov Fin 2 3 1 331
062203 27.05.2006 Olomoucká regata Chomoutov Fin 4 4 2 580
062416 28.07.2006 44.Beskydská regata Žermanice Fin 5 3 3 119
062207 05.08.2006 Prázdninová regata Chomoutov Fin 2 3 1 758
062122 12.08.2006 Veletržní regata Brněnská přehrada Fin 3 5 915
062418 18.08.2006 Veteran Cup Finn 2006 Žermanice Fin 1 6 437
061328 01.09.2006 Mistrovství ČR-CERE regata Lipno-Jestřábí Fin 4 11 823
062005 09.09.2006 Štít města Pardubic Velké Dářko Fin 4 6 1 608
062136 28.09.2006 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin 4 4 1 813
062212 07.10.2006 O kuře na rožni Chomoutov Fin 2 2 1 892
062208 21.10.2006 Burčáková regata II Chomoutov Fin 2 4 1 290
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052203 Olomoucká regata Chomoutov Fin 2 1 2 494
052117 Krajský přebor Brněnská přehrada Fin 4 4 1 376
052127 Veletržní regata Brněnská přehrada Fin 2 7 318
051328 Mistrovství ČR Lipno Fin 6 14 1 112
052207 Prázdninová regata Chomoutov Fin 2 2 1 758
052206 Modrá stuha Plumlova Plumlovská přehrada Fin 1 2 277
052109 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Fin 5 19 722
052210 Burčáková regata II. Chomoutov Fin 2 1 2 202
052128 Veteran CUP Finn Brněnská přehrada Fin 2 16 554
052213 O kuře na rožni Chomoutov Fin 2 3 1 248
052201 Jarní regata Chomoutov Fin 2 1 2 008
052420 43.Beskydská regata Žermanice Fin 4 6 1 996
051908 Štít města Pardubic Rozkoš Fin 4 11 1 055
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
041725 Veterán Cup Finn Máchovo jezero Fin 3 21 810
042201 Jarní regata Chomoutov Fin 2 5 1 096
042423 42. Beskydská regata Žermanice Fin 5 8 1 385
042202 Olomoucká regata Chomoutov Fin 4 5 2 193
042209 Burčáková regata II. Chomoutov Fin 2 3 1 156
042432 Cena BC Chem Hlučín Fin 1 1 578
042133 MČR Nové Mlýny Fin 6 21 727
041907 O perníkovou chaloupku Seč Fin 2 5 494
042206 Prázdninová regata Chomoutov Fin 2 2 1 600
042213 O kuře na rožni Chomoutov Fin 2 3 1 406
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032202 Olomoucká regata Chomoutov Fin 4 2 3 904
032201 Jarní regata I Chomoutov Fin 2 1 2 360
032208 Burčáková regata I Chomoutov Fin 2 2 1 758
032207 Prázdninová regata Chomoutov Fin 2 4 1 156
032212 O kuře na rožni Chomoutov Fin 2 1 2 110
031906 Modrá vlajka Seče + KP Seč Fin 4 10 989
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
022201 Jarní závod Chomoutov Fin 2 3 1 406
022204 Memoriál M. Hanzlíka + KP II (přebor OC Chomoutov Fin 4 5 2 064
022208 Podzimní závod Chomoutov Fin 2 1 2 285
022206 Prázdninový závod Chomoutov Fin 2 2 1 683
022211 O kuře na rožni Chomoutov Fin 2 1 2 202
022419 40. Beskydská regata Žermanice Fin 5 10 712

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ