Největší úspěchy

2004

Olympijské hry Athény – 2. místo Lenka Šmídová třída Evropa 

 

 

2. místo Mistrovství světa třídy Fireball Tomáš Musil a Jan Daněk

1. místo Mistrovství Evropy třídy Fireball Tomáš Musil a Jan Štantejský

1. místo Mistrovství Evropy třídy Cadet Petr Fiala a Hynek Barkman

 

2005

4. místo Mistrovství světa třídy 470 Lenka Šmídová a Elizabeth Kratzig

3. místo Mistrovství Evropy třídy Fireball Tomáš Musil a Jan Štantejský

 

2006

1. místo Mistrovství světa Masters třídy Finn Michael Maier (také v letech 2010, 2011, 2012, 2013, 2014)

2. místo Mistrovství Evropy třídy Fireball Tomáš Musil a Pavel Winkler

 

2007

3. místo Minitransat kategorie Série David Křížek

2. místo Mistrovství světa IMS BOHEMIA EXPRESS Richard Vojta

 

2008

Olympijské hry Peking – 7. místo Lenka Šmídová – Lenka Mrzílková třída 470

1. místo Mistrovství Evropy ORC BOHEMIA EXPRESS Richard Vojta

2. místo Rolex Middle Sea Race ORC TŘI SESTRY SAILING TEAM Milan Hájek

 

2009

4. místo Světový pohár třídy Laser Radial Veronika Fenclová

2. místo Mistrovství Evropy třídy Fireball Martin Kubový a Milan Čáp

1. místo Mistrovství světa ORC BOHEMIA EXPRESS Richard Vojta

 

2010

2. místo Světový pohár třídy Laser Radial Veronika Fenclová

 

2011

4. místo Mistrovství světa třídy Laser Radial Veronika Fenclová

4. místo Mistrovství Evropy třídy Optimist Nikol Staňková

 

2012

Olympijské hry Londýn – 9. místo Veronika Fenclová třída Laser Radial

1. místo Mistrovství světa třídy D-One Martin Trčka

1. místo Mistrovství Evropy třídy D-One Viktor Teplý

 

2013

2. místo Mistrovství světa třídy D-One Viktor Teplý, 3. místo Petr Fiala

2. místo Mistrovství světa třídy Raceboard ženy Jana Slívová

2. místo Mistrovství Evropy třídy Melges 24 Tým ICZ Martin Trčka

 

2014

5. místo Mistrovství světa třídy Laser Radial Veronika Kozelská Fenclová – kvalifikace na olympiádu v Riu

2. místo Mistrovství světa třídy D-One Petr Fiala

3. místo Mistrovství světa ORC TŘI SESTRY SAILING TEAM Milan Hájek

3. místo Mistrovství světa třídy RS Feva Nikol Staňková a Václav Brabec

 

2015

1. místo Mistrovství světa juniorů třídy Finn Ondřej Teplý

14. místo Mistrovství světa třídy 2.4mR Daniel Bína - kvalifikace na paralympiádu v Riu

1. místo Rolex Middle Sea Race  ORC TŘI SESTRY SAILING TEAM Milan Hájek

1. místo Mistrovství světa třídy Raceboard Těžcí Petr Kučera junior

 

2016

Olympijské hry Rio – 12. místo třída Laser Radial Veronika Kozelská Fenclová

Paralympijské hry Rio – 13. místo třída 2.4mR Daniel Bína

2. místo Mistrovství světa juniorů třídy Finn Ondřej Teplý

2. místo Giraglia Rolex Cup ORC TŘI SESTRY SAILING TEAM Milan Hájek

 

2017

1. místo Mistrovství Evropy třídy RS700 Milan Hájek

3. místo Rolex Middle Sea Race ORC TEAM HÉBÉ

1. místo Mistrovství Evropy třídy RS Feva Michal Koštýř ­– Klára Kulhánková

2. místo Mistrovství Evropy třídy RS Feva Jakub a Tereza Dobří


nahoru