Největší úspěchy

2004

Olympijské hry Athény – 2. místo Lenka Šmídová třída Evropa 

 

 

2. místo Mistrovství světa třídy Fireball Tomáš Musil a Jan Daněk

1. místo Mistrovství Evropy třídy Fireball Tomáš Musil a Jan Štantejský

1. místo Mistrovství Evropy třídy Cadet Petr Fiala a Hynek Barkman

 

2005

4. místo Mistrovství světa třídy 470 Lenka Šmídová a Elizabeth Kratzig

3. místo Mistrovství Evropy třídy Fireball Tomáš Musil a Jan Štantejský

 

2006

1. místo Mistrovství světa Masters třídy Finn Michael Maier (také v letech 2010, 2011, 2012, 2013, 2014)

2. místo Mistrovství Evropy třídy Fireball Tomáš Musil a Pavel Winkler

 

2007

3. místo Minitransat kategorie Série David Křížek

2. místo Mistrovství světa IMS BOHEMIA EXPRESS Richard Vojta

 

2008

Olympijské hry Peking – 7. místo Lenka Šmídová – Lenka Mrzílková třída 470

1. místo Mistrovství Evropy ORC BOHEMIA EXPRESS Richard Vojta

2. místo Rolex Middle Sea Race ORC TŘI SESTRY SAILING TEAM Milan Hájek

 

2009

4. místo Světový pohár třídy Laser Radial Veronika Fenclová

2. místo Mistrovství Evropy třídy Fireball Martin Kubový a Milan Čáp

1. místo Mistrovství světa ORC BOHEMIA EXPRESS Richard Vojta

 

2010

2. místo Světový pohár třídy Laser Radial Veronika Fenclová

 

2011

4. místo Mistrovství světa třídy Laser Radial Veronika Fenclová

4. místo Mistrovství Evropy třídy Optimist Nikol Staňková

 

2012

Olympijské hry Londýn – 9. místo Veronika Fenclová třída Laser Radial

1. místo Mistrovství světa třídy D-One Martin Trčka

1. místo Mistrovství Evropy třídy D-One Viktor Teplý

 

2013

2. místo Mistrovství světa třídy D-One Viktor Teplý, 3. místo Petr Fiala

2. místo Mistrovství světa třídy Raceboard ženy Jana Slívová

2. místo Mistrovství Evropy třídy Melges 24 Tým ICZ Martin Trčka

 

2014

5. místo Mistrovství světa třídy Laser Radial Veronika Kozelská Fenclová – kvalifikace na olympiádu v Riu

2. místo Mistrovství světa třídy D-One Petr Fiala

2. místo Mistrovství světa třídy O´pen BIC Veronika Živná

3. místo Mistrovství světa ORC TŘI SESTRY SAILING TEAM Milan Hájek

3. místo Mistrovství světa třídy RS Feva Nikol Staňková a Václav Brabec

 

2015

1. místo Mistrovství světa juniorů třídy Finn Ondřej Teplý

14. místo Mistrovství světa třídy 2.4mR Daniel Bína - kvalifikace na paralympiádu v Riu

1. místo Rolex Middle Sea Race  ORC TŘI SESTRY SAILING TEAM Milan Hájek

1. místo Mistrovství světa třídy Raceboard Těžcí Petr Kučera junior

1. místo Mistrovství světa třídy O´pen BIC Veronika Živná

1. místo Mistrovství Evropy třídy O´pen BIC Veronika Živná

 

2016

Olympijské hry Rio – 12. místo třída Laser Radial Veronika Kozelská Fenclová

Paralympijské hry Rio – 13. místo třída 2.4mR Daniel Bína

2. místo Mistrovství světa juniorů třídy Finn Ondřej Teplý

2. místo Giraglia Rolex Cup ORC TŘI SESTRY SAILING TEAM Milan Hájek

1. místo Mistrovství světa třídy O´pen BIC Veronika Živná

 

2017

1. místo Mistrovství Evropy třídy RS700 Milan Hájek

3. místo Rolex Middle Sea Race ORC tým HEBE

1. místo Mistrovství Evropy třídy RS Feva Michal Koštýř ­– Klára Kulhánková

2. místo Mistrovství Evropy třídy RS Feva Jakub a Tereza Dobří

 

2018

1. místo Rolex Middle Sea Race ORC  tým BOHEMIA PRAHA DEBRA – Milan Koláček, Pavel Roubal, Pavel Štolba, Milan Tomek, Ondřej Vachel

1. místo Mistrovství světa juniorů třídy Finn Ondřej Teplý

3. místo Mistrovství Evropy juniorů třídy Finn Ondřej Teplý

2. místo Mistrovství světa D-One Viktor Teplý
2. místo Mistrovství Evropy D-One Viktor Teplý

5. místo Extreme Sailing Series Flying Phantom tým MASTERLAN – David Křížek, Zdeněk Adam, Milan Harmáček

2. místo Mistrovství Evropy ORC A TŘI SESTRY SAILING TEAM Milan Hájek

2. místo Mistrovství Evropy ORC B GIULIA SAILING TEAM Jan Hirnšal

 

2019

1. místo Mistrovství Evropy Laser 4.7 Alessia Palanti
1. místo Mistrovství Evropy D-One Viktor Teplý
2. místo Mistrovství světa ORC C tým HEBE Martin Trčka
2. místo Mistrovství Evropy Fireball Marin Kubový a Roman Roček
2. místo Mistrovství Evropy třídy RS700 Milan Hájek
2. místo Mistrovství světa Windsurfer Karel Lavický
Karel Lavický třída RS:X – kvalifikace na olympiádu do Tokia

 

2020
12. místo Mistrovství Evropy Finn Ondřej Teplý
2. místo Mistrovství světa D-One Viktor Teplý
3. místo Mistrovství Evropy juniorek iQFoil Kateřina Švíková

 

2021
22. místo OH Tokio Karel Lavický

12. místo Mistrovství Evropy Finn Ondřej Teplý

1. místo Mistrovství světa RS500 Jakub a Tereza Dobří

1. místo Mistrovství světa juniorek ILCA 6 Alessia Palanti

1. místo Mistrovství světa juniorek Techno 293 Kristýna Chalupníková

3. místo Mistrovství Evropy juniorů Slalom David Drda

 

Kompletní účast na olympijských hrách:


Tokio 2021 Karel Lavický RS:X 22. místo

 

Rio 2016 Veronika Kozelská-Fenclová Laser Radial 12. místo
Rio 2016 Viktor Teplý Laser 28. místo
Rio 2016 Karel Lavický RS:X 31. místo

 

Londýn 2012 Veronika Kozelská-Fenclová Laser Radial 9. místo
Londýn 2012 Michael Maier Finn 21. místo
Londýn 2012 Viktor Teplý Laser 28. místo
Londýn 2012 Karel Lavický RS:X 36. místo

 

Peking 2008 Lenka Vydra Šmídová – Lenka Mrzílková 470  7. místo
Peking 2008 Michael Maier Finn 25. místo
Peking 2008 Martin Trčka Laser 31. místo

 

Atény 2004 Lenka Vydra Šmídová Evropa 2. místo
Atény 2004 Michael Maier Finn 15. místo
Atény 2004 Martin Trčka Laser 25. místo
Atény 2004 Tomáš Malina Mistral 31. místo

 

Sydney 2000 Lenka Vydra Šmídová Evropa 7. místo
Sydney 2000 Michael Maier Finn 19. místo

 

Atlanta 1996 Michael Maier Finn 14. místo
Atlanta 1996 Patrik Hrdina Mistral 30. místo

 

Barcelona 1992 Renata Srbová – Radka Dobnerová 470 16. místo
Barcelona 1992 Patrik Hrdina Lechner 25. místo

 

Moskva 1980 bratři Brandejsové Létající Holanďan 12. místo
Moskva 1980 Josef Šenkýř Finn 14. místo

 

Mnichov 1972 Miroslav Vejvoda Finn 16. místo

 

Tokio 1964 Miroslav Vejvoda Finn 18. místo

 

Berlín 1936 Vítězslav Pavlousek O-Jola 25. místo

 

Amsterdam 1928 Rudolf Winter O-Jola 17. místo

 

Paříž 1924 Eduard Bürgmeister O-Jola nedokončil


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ