Ondřej Vích

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Sokol Dobřichovice
Ověřená licence domácího klubu
1201-0124 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 16 2 408
191209 22.06.2019 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 8 718
191126 15.06.2019 FIFE Cup Nechranice FB 7 17 1 491
192105 27.04.2019 Spring Cup Nové Mlýny FB 7 14 2 081
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181319 28.07.2018 Lázeňská regata Svět FB 2 5 1 032
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 20 2 320
181209 23.06.2018 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 4 6 1 747
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 25 1 052
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171802 13.05.2017 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 0 0 0
171105 10.06.2017 FIFE Cup Nechranice FB 7 18 1 825
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 8 1 122
171320 29.07.2017 Lázeňská regata Svět FB 3 5 1 818
171218 09.09.2017 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 1 1 406
172169 22.09.2017 Modrý Hrozen Nové Mlýny FB 7 15 2 814
171110 28.09.2017 MČR + Eurocup Nechranice FB 7 18 2 050
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161202 16.04.2016 Pohár Bohemia Poděbrady FB 2 2 2 008
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír FB 3 7 1 604
161211 28.06.2016 Přebor ČOS-dálková plavba Orlík FB 3 2 831
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 12 23 4 096
161326 23.07.2016 Lázeňská regata Svět FB 1 8 344
161215 03.09.2016 Hurá do školy Poděbrady FB 2 3 1 054
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 7 14 3 220
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151202 18.04.2015 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 7 804
151802 16.05.2015 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 24 1 385
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír FB 3 9 1 206
151326 25.07.2015 Lázeňská regata Svět FB 3 9 969
151214 29.08.2015 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 3 1 156
152177 19.09.2015 Modrý Hrozen Nové Mlýny FB 7 16 2 515
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny FB 12 20 5 201
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141203 26.04.2014 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 4 688
142115 10.05.2014 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 19 1 014
141805 14.06.2014 Fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 4 17 852
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 10 915
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 24 2 357
141326 26.07.2014 Lázeňská regata Svět FB 3 11 617
142161 20.09.2014 Modrý Hrozen I. Nové Mlýny FB 4 22 884
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131202 20.04.2013 Toušeňský pohár Poděbrady FB 3 11 945
131203 27.04.2013 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 8 554
131801 04.05.2013 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 0 0 0
132109 11.05.2013 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 18 753
131606 01.06.2013 Hop regata Nechranice FB 4 20 404
131213 22.06.2013 12. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 7 1 206
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 14 3 138
131724 07.09.2013 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 8 594
131224 21.09.2013 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 2 1 406
132150 27.09.2013 Pohár Fireball a CECC Nové Mlýny FB 4 12 1 876
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121204 21.04.2012 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 9 896
121201 28.04.2012 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 6 938
121809 19.05.2012 Fireball Regata 2012 Rozkoš - Surfcentrum FB 4 15 989
121606 02.06.2012 Hop regata Nechranice FB 4 10 1 925
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 12 757
122137 22.09.2012 Modrý hrozen B Nové Mlýny FB 4 27 699
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111202 23.04.2011 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 6 728
112113 14.05.2011 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 16 1 553
111718 28.05.2011 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero FB 4 6 1 608
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice FB 4 22 1 000
111208 25.06.2011 Memoriál J.Šenkýře Orlík FB 3 9 1 206
111210 29.06.2011 Přebor ČOS-dálková plavba Orlík - Radava FB 3 2 831
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 19 2 546
111320 30.07.2011 Lázeňská regata Svět - Třeboň FB 3 12 902
111215 03.09.2011 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 6 938
112148 24.09.2011 Pohár ALT FB Nové Mlýny FB 4 21 965
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101607 12.06.2010 Cena Damet Nechranice FB 4 22 884
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík FB 3 10 1 139
101312 03.07.2010 MČR - Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 24 1 514
101213 21.08.2010 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 1 4 277
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 20 1 108
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091201 18.04.2009 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 5 1 096
091210 20.06.2009 8.Memoriál Josefa Šenkýře + KP KSJ 11 Orlík - Velký Vír FB 1 5 402
091211 22.06.2009 Přebor středočes. Kraje Orlík - Velký Vír FB 4 2 2 580
091320 01.08.2009 Lázeňská regata Svět FB 3 7 1 604
091214 22.08.2009 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 1 1 946
091220 26.09.2009 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 1 1 892
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081802 17.05.2008 Jarní premiéra II. + KP Rozkoš FB 4 15 721
081322 02.08.2008 Regata pivovaru Bohemia Regent Třeboň - Svět FB 3 7 1 459
081326 16.08.2008 Bezdrevský Kapr Bezdrev FB 3 9 440
081215 23.08.2008 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 1 2 402
081221 13.09.2008 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 1 1 758
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071203 28.04.2007 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 3 1 476
071607 16.06.2007 Cena Damet Nechranice FB 4 19 736
071209 23.06.2007 6. Mem. Josefa Šenkýře Orlík FB 3 5 1 548
071324 11.08.2007 Bezdrevský Kapr Bezdrev FB 1 8 198
071219 08.09.2007 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 1 1 758
072131 15.09.2007 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 12 1 291
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061202 22.04.2006 Toušeňský pohár Poděbrady - Jezero FB 2 9 586
061106 29.04.2006 Cena Regulusu Vrané n./Vlt. FB 1 3 226
061203 29.04.2006 Župní přebor Vranská přehrada FB 1 3 226
062107 13.05.2006 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 18 587
061608 10.06.2006 Hop regata Nechranice FB 4 17 852
061209 24.06.2006 Mem. Josefa Šenkýře Orlík FB 3 7 1 206
061317 01.07.2006 MČR - O krále Šumavy Lipno FB 4 17 1 142
061318 06.07.2006 MČR - Grand Nationals Lipno FB 8 23 2 365
061214 19.08.2006 Letní závod mládeže Poděbrady - Jezero FB 2 2 1 156
061219 02.09.2006 Štít města Poděbrad Poděbrady - Jezero FB 2 4 998
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051223 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 0 0 0
051320 Cena Domanína Svět - Třeboň FB 3 8 1 032
051212 4.memoriál Josefa Šenkýře Orlík FB 3 10 831
051604 Cena FB Nechranice FB 4 13 1 063
051321 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 9 678
051316 Mistrovství ČR Lipno FB 6 16 1 769
051220 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 1 5 101
051401 Bohemia Regata Bolevák FB 3 11 521
051802 Jarní premiéra II. + KP Rozkoš FB 4 17 686
051204 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 4 906
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
041321 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 9 678
041116 Cena Avie Vltava (Poděbrady) FB 2 2 1 156
041206 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 4 804
042128 Kutálkův memoriál Nové Mlýny FB 4 19 659
041609 Cena RIVETEC Nechranice FB 4 15 1 147
041320 Cena Domanína Třeboň - Svět FB 3 12 678
041223 Regeta Casino Bohemia Vranská přehrada FB 1 2 578
041315 Mezinárodní MČR Lipno FB 6 28 1 402
041222 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 1 2 008
041113 Cena MOPO Vranovská přehrada FB 1 2 578
041401 Zahájení v Plzni Bolevák FB 3 10 427
041802 Jarní Premiéra II. Rozkoš FB 4 13 1 237
041211 Přebor Stč.kraje Orlík FB 4 2 2 312
041216 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 2 3 938
041212 Cená Kožlí - dálkový závod Orlík FB 3 1 2 109
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
033469 Open Slovenian Fireball Nationals Izola, SLO FB 6 21 2 285
031208 43. Cena Spolany Neratovice-MemoriálJose Orlík - Velký vír FB 3 6 1 206
031211 Memoriál Vlast. Šindýlka Jezero Poděbrady FB 2 4 396
031210 Cena Kožlí, dálkový závod Orlík - Velký vír FB 3 2 1 206
031209 Přebor stč kraje Orlík - Velký vír FB 4 5 1 425
031212 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 2 4 906
031318 MR Lipno FB 6 20 1 748
031609 Pohár elektráren Nechranice FB 0 0 0
031610 Cena RIVETEC Nechranice FB 2 16 479
031706 Memoriál Bruno Hámy Máchovo jezero FB 4 10 989
031801 Jarní premiera Rozkoš FB 4 17 597
032130 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 15 1 291
032128 Kutálkův memoriál Nové Mlýny FB 4 15 1 069
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
022127 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 22 404
021607 Cena Lučana Nechranice FB 2 16 479
021318 Mistrovství ČR 2002 Lipno FB 6 27 966
021228 Pohár města Neratovic přeloženo: Poděbrady FB 4 10 1 220
021222 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 5 713
021219 Letní závod mládeže Poděbrady FB 2 4 688
021214 Cena Kožlí - dálkový závod Orlík - Velký Vír FB 2 2 554
021213 Cena Velkého Víru Orlík - Velký Vír FB 2 4 396
021212 Krajský přebor (přebor StČ kraje) Orlík - Velký Vír FB 1 6 168
021211 42. Cena Spolany Neratovice Orlík - Velký Vír FB 4 14 741
021206 Župní přebor ČOS Vranská přehrada FB 1 2 277
021205 Malá cena Berounky Berounka Evr 1 5 101
021203 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 4 688
021201 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 7 670
021104 Cena Modřan Vranská přehrada FB 1 2 277

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ