Lenka Kališová

 Zpět

Datum narození: 1999
Adresa
Brno

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Brno z.s.
ověřená licence domácího klubu
2101-0637 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192107 03.05.2019 M.B Keramika Pálavská regata Nové Mlýny LaR 8 15 2 441
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
184075 14.09.2018 MM Slovenska 2018 - VC Slovenska 2018 VD Gabčíkovo, Slovensko LaR 12 2 9 600
181327 30.08.2018 MČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví LaR 7 2 5 279
187015 25.08.2018 Laser Grandprix Wolfgangsee LaR 2 1 3 185
182118 26.05.2018 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 0 0
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny LaR 12 19 5 588
182103 18.04.2018 Štatl Cup I Brněnská přehrada LaR 2 2 1 290
182102 14.04.2018 Krajský přebor Brněnská přehrada LaR 3 5 1 206
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172103 08.04.2017 Krajský přebor Brněnská přehrada LaR 4 7 0
174221 12.04.2017 Laser Youth Easter Meeting Malcesine, Itálie LaR 10 113 1 378
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny LaR 7 15 1 582
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny LaR 12 15 5 775
172301 20.05.2017 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza LaR 3 4 1 032
172123 27.05.2017 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 7 12 2 814
172004 01.07.2017 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 7 7 2 346
173216 06.07.2017 Laser Radial Youth European Championship Gdynia Polsko LaR 18 59 2 575
171328 01.09.2017 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví De1 12 9 1 761
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny L47 12 2 13 940
172174 07.10.2017 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada LaR 3 4 1 360
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164224 15.04.2016 Italia Cup Laser Malcesine, Italy L47 8 55 2 633
164236 15.04.2016 Italia Cup Laser Malcesine Malcesine ITA L47 8 55 2 633
162129 18.06.2016 Veletržní regata Brněnská přehrada LaR 3 2 1 935
162301 25.06.2016 Pohár Kroměříže štěrkovna Hráza L47 2 4 396
164265 02.07.2016 79. WARNEMÜNDER WOCHE 2016 Warnemünde L47 10 46 3 075
164267 08.07.2016 EP POL Dziwnov POL L47 10 44 2 901
162006 16.07.2016 Bambusová regata Velké Dářko L47 7 5 4 427
163216 30.07.2016 Laser 4.7 World Championship 2016 30/07 Kiel-Schilksee L47 24 113 3 559
161334 26.08.2016 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví L47 7 1 7 707
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152111 25.04.2015 Krajský přebor Brněnská přehrada L47 4 2 2 312
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny LaR 12 32 2 989
152126 16.05.2015 Věstonická Venuše Nové Mlýny L47 7 7 2 814
152129 23.05.2015 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 7 8 2 999
151312 06.06.2015 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. L47 7 4 4 047
152143 20.06.2015 Veletržní regata Brněnská přehrada L47 2 3 452
154268 04.07.2015 2015 Europa Cup Germany Warnemunde L47 8 24 1 344
153311 17.07.2015 European Laser 4.7 Youth Championship & Gdynia, Poland L47 18 56 3 102
152301 22.08.2015 O hanáckó klobáso Kroměříž L47 4 4 1 376
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Lipno - Černá v Poš. L47 7 6 2 260
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny L47 12 11 5 278
152188 10.10.2015 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada L47 1 2 402
152302 17.10.2015 Mistrovství Valašskoslovácka Kroměříž L47 3 2 1 734
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
144221 18.04.2014 EASTER REGATTA 2014 Slovinsko, Portorož Q 5 231 1 996
142105 23.04.2014 Závod 1 Brněnská přehrada Q 1 2 841
141801 10.05.2014 Jarní Premiéra I. Rozkoš Q 4 13 3 200
142001 17.05.2014 Májový pohár Velké Dářko Q 3 22 1 145
142122 24.05.2014 Velká cena YC Dyje I. Nové Mlýny Q 4 12 3 588
142302 31.05.2014 O Hanáckó klobáso štěrkovna Hráza L47 4 2 2 312
142133 20.06.2014 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 3 2 775
142006 05.07.2014 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 7 3 432
141332 21.08.2014 MČR - Optimistická hvězdička Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 10 5 959
142158 17.09.2014 Závod 4 Brněnská přehrada L47 1 2 277
142176 20.09.2014 Modrý Hrozen II. Nové Mlýny Q 4 1 6 478
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny L47 6 10 3 194
142303 18.10.2014 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza L47 2 3 1 406
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
132102 20.04.2013 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 1 4 016
134226 26.04.2013 F. W. Raiffeisen Private Bankig Cup HUN Balatonföldvár Q 5 50 1 757
131802 11.05.2013 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 8 3 815
132002 18.05.2013 Májový pohár Velké Dářko Q 3 4 2 524
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 12 3 171
132304 22.06.2013 O hanáckó klobáso štěrkovna Hráza Q 2 1 2 110
133110 29.06.2013 IODA European Championship HUN - Balatonföldvár Q 8 67 2 268
132008 13.07.2013 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 5 2 911
132122 27.07.2013 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 3 2 400
132136 22.08.2013 Mistrovství ČR, závod olympijských naděj Nové Mlýny Q 6 16 4 561
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Q 4 19 1 608
131623 14.09.2013 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice Q 4 24 1 937
132305 21.09.2013 Valašskoslovácké mistrovství štěrkovna Hráza L47 2 2 998
131625 28.09.2013 2nd COOC Pohár YachtClubu Štětí Nechranice Q 4 8 3 656
132146 12.10.2013 Znojemský pohár Vranovská přehrada Q 3 3 1 996
131126 02.11.2013 MČR Vltava - Praha TRQ 6 7 1 261
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122102 14.04.2012 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 8 1 608
122402 21.04.2012 Cena Olešné Olešná Q 3 8 1 122
121307 28.04.2012 Velká cena YC Lipno Lipno nad Vltavou Q 4 21 1 689
122107 05.05.2012 Znojemský pohár Vranovská přehrada Q 3 15 678
121808 12.05.2012 Jarní vánek - Velká cena YC CSA Rozkoš - Surfcentrum Q 4 22 1 307
122002 19.05.2012 Májový pohár Velké Dářko Q 3 7 1 534
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 16 2 276
124242 02.06.2012 4BSD, Sail Danube Tohether Bělohrad, Srbsko Q 1 7 889
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Q 4 14 1 945
122120 16.06.2012 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 5 1 818
122006 07.07.2012 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 5 4 182
122007 14.07.2012 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 9 3 348
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 13 4 955
122306 25.08.2012 Pohár Kroměříže Štěrkovna Hráza Q 2 4 998
122129 08.09.2012 Jedovnický kapr Jedovnice Q 2 3 1 248
121806 15.09.2012 Fair Play Rozkoš Q 4 9 3 728
122305 22.09.2012 Mistrovství Valašskoslovácka Štěrkovna Hráza Q 4 3 3 942
122415 06.10.2012 Cena BorsodChem MCHZ Štěrkovna Hlučín Q 4 7 1 728
124292 13.10.2012 Herbstpokal Schwerin, Germany Q 5 123 2 147
121121 03.11.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TRQ 6 2 5 048
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112416 13.03.2011 Sailing Academy - Ledoborci "Q" Rybnik - Polsko Q 1 2 645
112301 10.04.2011 Jarní rozcvička JNS Otrokovice Q 2 6 874
112102 16.04.2011 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 1 4 277
112402 23.04.2011 Pohár Olešné Olešná Q 3 3 2 213
111303 30.04.2011 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 21 1 291
111801 14.05.2011 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 7 2 812
112003 21.05.2011 Májový pohár Velké Dářko Q 3 10 1 444
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 11 2 511
111309 11.06.2011 Cena Šumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Q 4 6 2 738
112126 18.06.2011 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 9 969
112305 25.06.2011 O hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 2 3 938
112008 09.07.2011 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 3 4 284
112009 16.07.2011 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 15 1 876
112207 13.08.2011 Tovačovskéma zátokama Tovačov Q 4 3 2 951
114260 20.08.2011 IODA AUDI QUATTRO JUNIOR CUP 2011 Koper / Capodistria, Slovenija Q 5 85 1 461
114017 22.08.2011 Austria National championship 2011 Neusiedel am See, Rakousko Q 6 57 1 767
111331 03.09.2011 Lipenský drak Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 13 2 312
112304 10.09.2011 Krajský přebor JNS Otrokovice Q 4 7 2 045
112147 23.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 29 2 128
112414 01.10.2011 Cena Bordochem Štěrkovna Hlučín Q 3 11 1 473
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
102301 10.04.2010 Jarní rozcvička JNS. Otrokovice Q 2 7 804
102102 24.04.2010 Putovní pohár Brněnská přehrada Q 2 1 1 892
101303 01.05.2010 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 15 1 488
102105 08.05.2010 Pohár Pasohlávek Pasohlávky Q 3 10 1 444
101801 15.05.2010 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 14 1 608
102003 22.05.2010 Majový pohár Velké Dářko Q 3 18 622
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 28 1 411
102202 05.06.2010 Jarní Sokolská regata Těrlice Q 3 12 969
102112 12.06.2010 ervnový závod Jedovnice Q 3 14 950
102007 10.07.2010 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 11 2 147
102008 17.07.2010 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 23 1 450
104001 20.08.2010 Velká cena Slovenska Králová - SVK Q 3 18 782
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 38 1 104
101333 04.09.2010 Lipenský drak Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 15 1 488
101335 11.09.2010 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt. Q 3 16 1 497
101341 28.09.2010 Soustředění mládeže Lipno n/Vlt. Q 1 7 256
102418 02.10.2010 Cena Borsodchem těrkovna Hlučín Q 3 12 969
102134 09.10.2010 Pohárový závod Nové Mlýny Q 4 14 2 228
104330 02.12.2010 St. Nicholas Race 2010 Chorvatsko, Pula Q 5 189 1 662
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
092301 18.04.2009 Jarní rozcvička JNS Otrokovice Q 2 7 318
092201 18.04.2009 Jarní závod Chomoutov Q 2 4 202
092402 25.04.2009 Pohár Olešné Olešná Q 3 16 456
091303 01.05.2009 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt Q 4 29 575
092109 09.05.2009 Pohár Jedovnic I. Jedovnice Q 3 14 393
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 31 513
092004 23.05.2009 Májový pohár Velké Dářko Q 3 18 440
092203 06.06.2009 Sokolská regata Tovačov Q 4 12 672
092011 10.07.2009 Kontrolní závod Velké Dářko Q 1 18 188
092008 11.07.2009 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 1 18 293
092009 18.07.2009 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 23 605
092204 15.08.2009 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 6 452
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Q 6 33 759
091382 04.09.2009 Lipno Regata 2009 Lipno - Jestřábí Q 4 18 404
091337 12.09.2009 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt Q 3 14 1 110
092304 19.09.2009 Pohár Kroměříže těrkovna Hráza Kroměříž Q 2 4 906
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 27 1 130
092418 03.10.2009 Cena Borsodchem Hlučín Q 3 16 831
092305 10.10.2009 Krajský přebor ZK těrkovna Hráza Kroměříž Q 4 13 1 237
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082008 09.07.2008 Závod mladých nadějí II. Velké Dářko Q 2 25 202
082010 14.07.2008 Závod mladých nadějí II. Velké Dářko Q 1 15 101
081335 13.09.2008 Borůvková regata Lipno Q 3 22 361
082210 20.09.2008 Moravský pohár II. Plumlovská přehrada Q 3 14 303
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 42 404
082141 04.10.2008 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 13 574
082307 18.10.2008 Tulení závody JNS Otrokovice Q 2 7 420
082308 28.10.2008 Poslední réčko Stězkovna Hráza Kroměříž Q 2 7 670
Související články

Laser Grand Prix na Wolfgangsee

28.08.2018
Viktor Teplý vyhrál 39. Int. Laser Grand Prix ve třídě Laser Standard a Lenka Kališová ve třídě Laser Radial.

Regata 49 Trofeo Princesa Sofía Iberostar skončila

06.04.2018
Pro naše reprezentanty závod na Mallorce skončil. Zítra už jsou na programu jen medailové rozjížďky pro prvních deset v každé třídě. Do nich se nikdo z našich neprobojoval.

Na Mallorce se začne závodit v pondělí

29.03.2018
Čeští jachtaři jsou připraveni a trénují na místě, kde se bude konat 49. ročník regaty Trofeo Princesa Sofía Iberostar.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ