Emma Mahr

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. 1702-0278 16.10.2023 - 31.03.2025
 Stáhnout výsledky 2024 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
244033 28.03.2024 Sailing Point Easter Regatta Portorož Q 8 346 2 387
244018 29.02.2024 4th Youth Centenary Regatta – TROFEO FACCENDA Riva del Garda Q 8 73 1 936
244016 24.02.2024 18. Memorijal Z. Pečenkovića Pula, Chorvatsko Q 8 60 3 468
 Stáhnout výsledky 2023 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
234236 07.12.2023 St.Nicholas Regatta 2023 Pula, Chorvatsko Q 8 271 2 412
231141 03.11.2023 O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 5 6 937
234209 28.10.2023 Helloween Cup Lago Di Garda Q 8 224 2 934
234173 15.09.2023 Baltic Cup MMPSKO 2023 DZIWNÓW Q 12 201 3 050
232155 09.09.2023 Podzimní regata Nové Mlýny QSZ 7 21 2 956
231322 30.08.2023 Regata 130 let - Czech Junior Nationals - Bravo Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 51 5 757
234135 15.07.2023 2023 Optimist European Championship Thessaloniki, Greece Q-di 18 114 2 600
232007 08.07.2023 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 3 14 1 935
231311 24.06.2023 MC Donalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QSZ 7 16 3 983
232122 10.06.2023 Pavlovská regata Nové Mlýny QSZ 7 12 5 843
232003 27.05.2023 Májový pohár Velké Dářko Q 4 12 1 202
234072 18.05.2023 Dutch Youth Regatta IJsselmeer QSZ 12 111 4 306
231604 13.05.2023 Nechranice week Nechranice QSZ 7 29 2 110
231801 06.05.2023 Jarní premiéra Rozkoš QSZ 7 20 4 147
231704 22.04.2023 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 21 1 110
231703 15.04.2023 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero Q 1 6 226
234024 06.04.2023 41st Lake Garda Meeting Optimist Riva del Garda, Itálie QSZ 8 476 3 573
234010 09.03.2023 3rd Youth Centenary Regatta 2023 Riva del Garda, Itálie Q 8 98 2 401
234002 25.02.2023 17. Memorijal Z. Pečenkovića Pula, Croatia Q 8 64 3 106
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
224442 01.12.2022 31 St.Nicholas Regatta 2022 Pula Q 8 284 1 287
221119 04.11.2022 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 5 7 274
222012 08.10.2022 Druhá klubovka velke darko Q 1 1 800
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals Nechranice Q 12 24 9 051
222161 24.09.2022 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 1 8 645
224168 16.09.2022 Baltic Cup MMPSKO Dziwnów, PL Q 12 238 1 733
222431 10.09.2022 Hornická Regata Žermanice Q 3 14 1 459
221329 03.09.2022 MC Donalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QSZ 2 36 601
224134 23.08.2022 Hungarian Open Optimist Championship 2022 Balaton, Hungary Q 12 111 2 496
227017 20.08.2022 Pohár SNP - náhradní termín Q7P Gabčíkovo (SVK) Q 7 27 2 519
222008 18.08.2022 Krajský přebor Q Velké Dářko Q 4 3 1 876
222007 16.07.2022 Bambusová Regata Velké Dářko QSZ 7 35 2 294
222006 09.07.2022 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 3 25 1 507
224092 05.07.2022 ChocoCUP 2022 Balatonföldvár, Móló Q 8 95 1 349
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Brněnská přehrada Q 3 14 1 638
221633 11.06.2022 Jarní Nechranice - Nechra week Nechranice QSZ 7 31 1 245
222204 28.05.2022 Jarní Sokolská regata Tovačov Q 3 15 915
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 52 1 478
222010 15.05.2022 První klubovka velke darko Q 1 1 800
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš QSZ 7 27 2 122
222301 30.04.2022 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané Štěrkovna Hráza Q 2 19 569
221704 23.04.2022 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 28 594
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
212014 09.10.2021 Druhá klubovka velke darko Q 1 2 800
212169 02.10.2021 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 20 955
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš QMZ 7 39 859
212001 18.09.2021 Májový pohár Velké Dářko Q 3 15 969
211126 04.09.2021 CERE regata Nechranice QMZ 1 28 159
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Nové Mlýny Q 12 102 1 792
211906 14.08.2021 Modrá Vlajka Seče Seč Q 4 6 1 608
212013 13.08.2021 První klubovka velke darko Q 1 1 1 055
212010 17.07.2021 Bambusová regata Velké Dářko QMZ 7 48 950
Související články

Zlato a bronz z Puly

26.02.2024
O víkendu se část reprezentačního družstva SPS Optimist zúčastnila v rámci přípravy na kvalifikaci na ME/MS prvního jarního závodu v chorvatské Pule. Na 18. Memoriálu Zlatana Pečenkoviće závodil také Jeremiáš Přikryl ve třídě ILCA 4, který vybojoval zlatou medaili!

I Češi zanechali stopu na mistrovství Evropy třídy Optimist

23.07.2023
Vedro, většinou slabý vítr, delfíni, sedm dětí, jeden trenér a team leader, deset rozjížděk a česká vlajka na pódiu, tak by se dalo stručně charakterizovat mistrovství Evropy třídy Optimist, které skončilo v pátek 21. 7. v řecké Soluni.

Mistrovství Evropy třídy Optimist provází vlna veder

17.07.2023
Český tým ve složení Roxie Berta Bartušková, Liliana Dymáková, Emma Mahr, Tomáš Grodl, David Hrubý, Vladimír Kováč, Václav Zákoucký a trenér Jakub Halouzka již od minulého týdne trénuje v řecké Soluni, v dějišti mistrovství Evropy třídy Optimist.


nahoru