Aleš Soukup

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachetní oddíl VS Duchcov
ověřená licence domácího klubu
1606-0194 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191716 07.09.2019 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Evr 3 10 541
191616 17.08.2019 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr 2 8 0
191615 15.08.2019 Kontrolní závod II Oldřichov Evr 2 3 1 156
191614 14.08.2019 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 4 1 935
191613 12.08.2019 Kontrolní závod I Oldřichov Evr 2 5 962
191612 10.08.2019 Cena Duchcova Oldřichov Evr 2 4 1 156
191603 11.05.2019 Cena Oldřichova 32. ročník+KP oldrichov Evr 4 4 2 452
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182420 10.11.2018 EVROPA CUP sterkovna hlucin Evr 1 41 130
181221 13.10.2018 Pohár 156 let Sokola Vranská přehrada Evr 4 8 1 608
181623 06.10.2018 Podzimní regata Václava Vacka 22. ročník Oldřichov Evr 3 10 831
181717 08.09.2018 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Evr 0 0
181615 11.08.2018 Regata Petra Zouhara Oldřichov Rs5 1 2 101
181614 09.08.2018 Kontrolní závod II Oldřichov Evr 2 10 285
181613 08.08.2018 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 3 2 213
181612 06.08.2018 Kontrolní závod I Oldřichov Evr 1 11 139
181611 04.08.2018 Cena Duchcova Oldřichov Evr 2 5 1 156
181604 19.05.2018 Cena Oldřichova 31. ročník+KP Oldřichov Evr 4 9 1 608
181602 28.04.2018 Zlatá plachta Barbory 48. ročník Oldřichov Evr 2 4 688
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171602 15.04.2017 Zlatá plachta Barbory 47. ročník Oldřichov Evr 3 7 892
171603 20.05.2017 Cena Oldřichova 30. ročník+KP Oldřichov Evr 4 2 3 365
171605 10.06.2017 Štít města Litoměřic Labe-Křešice Evr 2 1 1 758
171610 12.08.2017 Cena Duchcova Oldřichov Evr 2 2 1 600
171611 14.08.2017 Kontrolní závod I Oldřichov Evr 1 1 0
171612 16.08.2017 Dálková plavba Oldřichov 470 3 1 1 206
171613 17.08.2017 Kontrolní závod II Oldřichov Evr 2 2 1 406
171614 19.08.2017 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr 2 8 479
171714 02.09.2017 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Evr 3 10 1 069
171511 23.09.2017 Švestková regata Jesenice Evr 2 5 804
171621 07.10.2017 Podzimní regata Václava Vacka 21. ročník Oldřichov Evr 3 7 1 459
171223 14.10.2017 Pohár 155 let Sokola Vranská přehrada Evr 2 4 1 226
171722 11.11.2017 Evropa Cup Máchovo jezero Evr 1 16 578
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161603 16.04.2016 Zlatá plachta Barbory 46. ročník Oldřichov Evr 3 6 1 310
161604 21.05.2016 Cena Oldřichova 26. ročník+KP Oldřichov Evr 2 1 2 008
161606 04.06.2016 Štít města Litoměřic Labe-Křešice Evr 2 3 452
161613 13.08.2016 Cena Duchcova Oldřichov Evr 4 6 1 608
161614 15.08.2016 Kontrolní závod I Oldřichov Evr 2 3 1 248
161615 17.08.2016 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 3 2 109
161616 18.08.2016 Kontrolní závod II Oldřichov Evr 0 0 0
161618 20.08.2016 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr 0 0 0
161715 03.09.2016 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Evr 3 8 831
161504 17.09.2016 Švestková regata Jesenice Evr 3 9 678
161625 01.10.2016 Podzimní regata Václava Vacka 20. ročník Oldřichov Evr 3 9 303
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151603 18.04.2015 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 10 541
151605 23.05.2015 Cena Oldřichova 25 ročník+KP Oldřichov Evr 4 1 4 404
151614 15.08.2015 Cena Duchcova Oldřichov Evr 2 5 887
151615 17.08.2015 Kontrolní závod I Oldřichov Evr 1 3 703
151616 19.08.2015 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 2 2 400
151617 20.08.2015 Kontrolní závod II Oldřichov Evr 2 4 1 156
151619 22.08.2015 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr 2 2 1 406
151510 19.09.2015 Švestková regata II. Jesenice Evr 3 9 879
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141603 19.04.2014 Zlatá plachta Barbory Oldřichov - Barbora Evr 3 4 1 206
141606 24.05.2014 Cena Oldřichova 25.ročník Oldřichov - Barbora Evr 4 1 4 016
141607 31.05.2014 Jarní cena Labe Labe-Církvice Kaj 2 9 202
141609 07.06.2014 Štít města Litoměřic Labe-Křešice Evr 2 1 1 156
141211 21.06.2014 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Evr 1 3 527
141212 25.06.2014 Přebor ČOS - Dálková plavba Orlík - Radava Evr 3 1 3 012
141616 16.08.2014 Cena Duchcova Oldřichov - Barbora Evr 2 4 998
141617 18.08.2014 Kontrolní závod I Oldřichov - Barbora Evr 2 1 2 110
141618 20.08.2014 Dálková plavba Oldřichov - Barbora Evr 3 2 2 263
141619 21.08.2014 Kontrolní závod II Oldřichov - Barbora Evr 1 3 624
141620 23.08.2014 Regata Petra Zouhara Oldřichov - Barbora Evr 2 1 1 892
141512 20.09.2014 Švestková Regata II Jesenice Evr 4 11 694
141630 04.10.2014 Regata V.Vacka Oldřichov - Barbora Evr 2 4 688
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131603 20.04.2013 Zlatá plachta Barbory Barbora Evr 3 8 831
131604 25.05.2013 Cena Oldřichova+KP 16,17 Barbora Evr 4 1 4 221
131213 22.06.2013 12. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Evr 2 4 998
131214 24.06.2013 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Evr 4 9 0
131614 19.08.2013 Kontrolní závod I Barbora Evr 2 2 1 508
131615 21.08.2013 Dálková plavba Barbora Evr 3 1 2 838
131616 22.08.2013 Kontrolní závod II Barbora Evr 2 1 1 892
131617 24.08.2013 Regata Petra Zouhara Barbora Evr 2 1 2 202
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121601 16.04.2012 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 13 400
121604 26.05.2012 Cena Oldřichova + SKP Oldřichov Evr 4 4 1 376
121613 18.08.2012 Cena Duchcova Oldřichov Evr 2 5 887
121614 20.08.2012 Kontrolní závod I Oldřichov Evr 1 6 277
121615 22.08.2012 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 5 915
121617 25.08.2012 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr 2 5 962
121620 01.09.2012 Štít města Litoměřic Labe-Křešice Evr 0 0 0
121627 06.10.2012 Podzimní regata V.Vacka Oldřichov Evr 2 2 1 156
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111602 23.04.2011 Zlatá plachta Barbory + KP Barbora - Oldřichov Evr 3 14 477
111605 28.05.2011 Cena Oldřichova+KP Barbora - Oldřichov Evr 4 7 636
111606 04.06.2011 Jarní cena Labe Labe-Církvice Kaj 2 17 252
111508 30.07.2011 Femina regata Regent Evr 1 3 101
111613 08.08.2011 Cena Duchcova+KP Barbora - Oldřichov Evr 2 7 420
111614 15.08.2011 Kontrolní závod I. Barbora - Oldřichov Evr 1 7 210
111615 17.08.2011 Dálková plavba Barbora - Oldřichov Evr 1 9 147
111616 18.08.2011 Kontrolní závod II. Barbora - Oldřichov 470 1 2 277
111617 20.08.2011 Regata Petra Zouhara Barbora - Oldřichov Evr 2 4 906
111620 03.09.2011 Štít města Litoměřic Labe-Křešice Kaj 2 11 411
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101602 24.04.2010 Zlatá plachta Barbory+SKP Oldřichov - Barbora Evr 1 15 101
101604 29.05.2010 Cena Oldřichova+SKP Oldřichov - Barbora Evr 4 5 721
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík Evr 3 9 303
101209 28.06.2010 Přebor středočes. Kraje Orlík Evr 1 6 168
101210 30.06.2010 Přebor ČOS-Dálková plavba Orlík Evr 2 3 202
101611 14.08.2010 Cena Duchcova Oldřichov - Barbora Evr 2 4 554
101612 16.08.2010 Kontrolní závod I Oldřichov - Barbora 470 1 2 101
101613 18.08.2010 Dálkoví plavba Oldřichov - Barbora 470 1 2 101
101615 21.08.2010 Men.Petra Zouhara Oldřichov - Barbora Evr 0 0 0
101624 02.10.2010 Podzim.regata V.Vacka Oldřichov - Barbora Evr 2 4 202
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091602 25.04.2009 Zlatá plachta Barbory + KP Oldřichov Evr 3 17 377
091204 01.05.2009 Pohár SOSIOS Vranská přehrada Evr 2 4 688
091604 30.05.2009 Cena Oldřichova + Sdružený KP Oldřichov Evr 4 4 1 108
091605 06.06.2009 Jarní cena Labe Labe - Církvice Kaj 2 17 202
091210 20.06.2009 8.Memoriál Josefa Šenkýře + KP KSJ 11 Orlík - Velký Vír Evr 1 6 277
091211 22.06.2009 Přebor středočes. Kraje Orlík - Velký Vír Evr 4 5 989
091212 23.06.2009 Přebor ČOS-Dálková plavba Orlík Evr 3 3 969
091341 11.07.2009 Modrá stuha Lipna Lipno Kaj 1 25 110
091611 15.08.2009 Cena Duchcova Oldřichov Evr 1 8 312
091612 17.08.2009 Kontrolní závod I. Oldřichov Evr 2 5 610
091613 19.08.2009 Dálková plavba Oldřichov 470 3 3 303
091614 20.08.2009 Kontrolní závod II. Oldřichov Evr 2 3 938
091615 22.08.2009 Cena Teplic Oldřichov 470 2 1 1 156
091624 03.09.2009 Podzimní regata V.Vacka Oldřichov Evr 2 6 452
091225 10.10.2009 Pohár ČOS Vranská přehrada Evr 2 5 713
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081602 26.04.2008 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 2 18 202
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 32 457
081604 31.05.2008 Cena Oldřichova + Sdruž. KP Oldřichov Evr 4 12 404
081210 21.06.2008 7. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Evr 3 13 400
081211 23.06.2008 Krajský přebor střč. Kraje Orlík - Velký Vír Evr 4 10 721
081212 25.06.2008 Přebor ČOS - Dálková plavba Orlík - Radava Evr 3 10 303
081609 16.08.2008 Cena Duchcova Oldřichov Evr 2 9 586
081610 18.08.2008 Kontrolní závod I Oldřichov Evr 2 8 624
081611 20.08.2008 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 10 541
081612 21.08.2008 Kontrolní závod II Oldřichov 470 1 3 226
081613 23.08.2008 Cena Teplic Oldřichov Evr 2 6 646
081623 04.10.2008 Podzimní reg. V.Vacka Oldřichov Evr 2 4 688
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071602 21.04.2007 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 19 433
071603 05.05.2007 Cena Oldřichova Oldřichov Evr 1 4 344
071604 02.06.2007 Sdružený krajský přebor Oldřichov Evr 4 4 1 108
071609 11.08.2007 Cena Duchcova Oldřichov Evr 2 8 479
071610 13.08.2007 Kontrolní závod I. Oldřichov Evr 1 8 152
071611 15.08.2007 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 9 782
071612 16.08.2007 Kontrolní závod II. Oldřichov Evr 2 12 396
071513 22.09.2007 Švestková regata Jesenice Evr 1 18 188
071621 29.09.2007 Podzimní regata V.Vacka Oldřichov Evr 2 6 452
071417 06.10.2007 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 15 611
071117 13.10.2007 Primátorský štít + KP Vltava Praha Evr 4 9 753
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061602 22.04.2006 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 17 515
061604 06.05.2006 Cena Oldřichova Oldřichov Evr 1 6 168
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 36 498
061606 27.05.2006 Sdružený krajský přebor Oldřichov Evr 4 7 1 024
061209 24.06.2006 Mem. Josefa Šenkýře Orlík Evr 3 12 594
061210 26.06.2006 Přebor středočeského kraje Orlík Evr 4 10 1 326
061211 28.06.2006 Sletová regata - dálková plavba Orlík Evr 3 6 1 497
061612 12.08.2006 Cena Duchcova Oldřichov Evr 2 11 347
061613 14.08.2006 Kontrolní závod I Oldřichov Evr 2 10 360
061614 16.08.2006 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 11 410
061615 17.08.2006 Kontrolní závod II Oldřichov 420 2 1 1 156
061616 19.08.2006 Cena Teplic Oldřichov 420 1 1 402
061512 09.09.2006 Modrá stuha Regent Evr 3 28 349
061621 16.09.2006 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 31 564
061513 23.09.2006 Švestková regata Jesenice Evr 3 24 456
061622 30.09.2006 Podzimní regata V.Vacka Oldřichov Evr 1 4 101
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051514 Švestková regata Jesenice Evr 0 0 0
051807 Fair Play Rozkoš Evr 1 9 147
051801 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 21 636
051602 Zlatá plachta Barbory Barbora - Oldřichov Evr 3 12 757
051231 Přebor ČOS Vranská přehrada Evr 4 7 1 189
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
041116 Cena Avie Vltava (Poděbrady) Evr 2 2 998
041719 Mem. Bruno Hámy Máchovo jezero Evr 3 22 303
041213 Cena povodí Orlík Evr 1 4 344
041624 Podzimní regata V.Vacka Oldřichov Evr 0 0 0
041606 Krajský přebor sdružený KSJ 16+17 II. Oldřichov Evr 4 8 404
041602 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 14 303
041210 3.memoriál Josefa Šenkýře Orlík Evr 2 6 554
043429 Arnoldi Preis Německo Q 4 18 1 108
041512 Švestková regata Jesenice Evr 3 23 463
041611 Pohár elektráren + přebor KSJ 11 Nechranice Evr 4 18 498
041626 Cena Teplic Oldřichov Evr 2 3 202
041211 Přebor Stč.kraje Orlík Evr 4 6 1 608
041212 Cená Kožlí - dálkový závod Orlík Evr 3 5 741
041603 Cena Oldřichova Oldřichov Evr 2 6 336
041618 Podzimní závod Oldřichov Evr 2 6 554
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
031403 Bohemia regata Bolevák Q 3 15 387
031604 Cena Oldřichova Oldřichov Q 1 7 101
031603 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 25 541
031615 Letní závod I Oldřichov Q 2 10 430
031617 Kontrolní závod III Oldřichov Q 2 13 326
031616 Kontrolní závod I Oldřichov Q 2 13 382
031619 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 2 998
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021619 Kontrolní závod I Oldřichov Q 2 10 494
021620 Kontrolní závod II Oldřichov Q 2 11 347
021622 Cena Duchcova Oldřichov Q 1 6 323
021629 Podzimní regata V. Vacka Oldřichov Q 2 7 202
021705 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Q 3 16 456
021608 Krajský přebor Oldřichov Q 4 11 823
021605 Cena Oldřichova Oldřichov Q 2 3 1 248

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ