Jiří Svoboda

 Zpět

Datum narození: 1980
Adresa
Dobřichovice

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Sokol Dobřichovice
generovaný zaznam
1201-0097 11.08.2015 - 31.12.2018
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181209 23.06.2018 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 4 5 2 064
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 20 1 730
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 12 594
171320 29.07.2017 Lázeňská regata Svět FB 3 10 915
171218 09.09.2017 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady Pir 1 2 499
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161202 16.04.2016 Pohár Bohemia Poděbrady FB 2 3 1 656
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír FB 3 7 1 604
161211 28.06.2016 Přebor ČOS-dálková plavba Orlík FB 3 2 831
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 12 29 2 888
161215 03.09.2016 Hurá do školy Poděbrady FB 2 2 1 406
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 7 19 2 292
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151202 18.04.2015 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 9 586
151802 16.05.2015 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 12 3 493
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír FB 3 18 303
151326 25.07.2015 Lázeňská regata Svět FB 3 6 1 497
151214 29.08.2015 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 1 2 110
152177 19.09.2015 Modrý Hrozen Nové Mlýny FB 7 21 1 688
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141203 26.04.2014 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 3 938
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 11 791
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 17 3 256
141326 26.07.2014 Lázeňská regata Svět FB 3 5 1 644
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131203 27.04.2013 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 4 1 156
132109 11.05.2013 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 5 2 978
131606 01.06.2013 Hop regata Nechranice FB 4 13 1 152
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 16 2 790
131224 21.09.2013 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 3 1 054
132150 27.09.2013 Pohár Fireball a CECC Nové Mlýny FB 4 15 1 488
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121201 28.04.2012 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 3 1 540
121809 19.05.2012 Fireball Regata 2012 Rozkoš - Surfcentrum FB 4 5 2 897
121606 02.06.2012 Hop regata Nechranice FB 4 12 1 608
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 14 556
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 10 2 254
122137 22.09.2012 Modrý hrozen B Nové Mlýny FB 4 30 516
124033 12.10.2012 Državno prvenstvo Slovenije Portorož, SLO FB 6 6 4 427
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111202 23.04.2011 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 2 1 683
112113 14.05.2011 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 5 3 574
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice FB 4 10 2 369
111609 11.06.2011 Cena Damet Nechranice FB 4 8 2 580
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 8 4 800
111320 30.07.2011 Lázeňská regata Svět - Třeboň FB 3 4 2 333
111215 03.09.2011 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 3 1 540
112148 24.09.2011 Pohár ALT FB Nové Mlýny FB 4 8 2 641
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101202 24.04.2010 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 3 1 248
102107 15.05.2010 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 3 3 865
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. Rozkoš FB 4 4 3 517
101605 05.06.2010 Hop regata Nechranice FB 2 6 1 290
101607 12.06.2010 Cena Damet Nechranice FB 4 10 2 254
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík FB 3 7 1 604
101312 03.07.2010 MČR - Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 7 4 724
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 5 3 268
104007 12.08.2010 Schweizer Meisterschaft 2010 Segelclub Aegeri, Switzerland FB 6 7 4 310
101213 21.08.2010 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 1 1 879
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 6 3 200
102130 25.09.2010 ME Fireball Nové Mlýny FB 10 12 7 120
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091202 25.04.2009 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 1 1 758
092112 16.05.2009 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 6 3 017
091802 23.05.2009 Jarní Premiéra II. + KP Rozkoš FB 4 10 1 925
091607 13.06.2009 Hop regata Nechranice FB 4 9 1 702
091316 03.07.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. FB 6 11 3 547
091320 01.08.2009 Lázeňská regata Svět FB 3 4 2 333
091214 22.08.2009 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 1 2 645
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 5 3 129
092143 19.09.2009 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 8 2 383
094013 16.10.2009 Državno Prvenstvo Slovenije FB Izola, Slovinsko FB 5 7 2 992
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081203 19.04.2008 Toušenský pohár Poděbrady FB 2 5 1 156
081206 03.05.2008 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 3 804
082107 10.05.2008 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 1 9 469
081802 17.05.2008 Jarní premiéra II. + KP Rozkoš FB 4 15 721
081605 07.06.2008 Hop regata Nechranice FB 4 7 2 684
081607 14.06.2008 Cena Damet Nechranice FB 1 8 578
081210 21.06.2008 7. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 4 1 935
081315 28.06.2008 O krále Šumavy - MČR Lipno FB 6 8 3 776
084261 03.07.2008 Belgian Trophy Nieuwpoort (BEL) FB 4 12 1 813
083119 31.07.2008 ME_FIREBALL BEL FB 10 28 4 020
081322 02.08.2008 Regata pivovaru Bohemia Regent Třeboň - Svět FB 3 12 757
081218 30.08.2008 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 6 452
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví FB 1 11 290
082136 20.09.2008 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 4 3 111
084016 17.10.2008 Državno Prvenstvo Slovenije Izola - Slovinsko FB 6 9 3 370
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071203 28.04.2007 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 6 874
072108 12.05.2007 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 14 1 108
071607 16.06.2007 Cena Damet Nechranice FB 4 3 3 942
071209 23.06.2007 6. Mem. Josefa Šenkýře Orlík FB 3 8 936
071314 30.06.2007 O krále Šumavy - MČR Lipno FB 4 9 2 312
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR Lipno FB 6 7 4 310
071214 25.08.2007 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 1 2 578
071218 01.09.2007 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 8 202
074015 19.10.2007 Državno prvenstvo Fireball 2007 Izola, SLO FB 6 6 4 968
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061202 22.04.2006 Toušeňský pohár Poděbrady - Jezero FB 2 5 1 096
061106 29.04.2006 Cena Regulusu Vrané n./Vlt. FB 1 2 402
061203 29.04.2006 Župní přebor Vranská přehrada FB 1 2 402
061204 06.05.2006 Pohár Bohemia Poděbrady - Jezero FB 2 1 1 758
062107 13.05.2006 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 5 2 812
061802 20.05.2006 Jarní premiéra II. Rozkoš FB 4 6 2 108
061608 10.06.2006 Hop regata Nechranice FB 4 5 2 978
061610 17.06.2006 Cena Damet Nechranice FB 4 4 2 918
061209 24.06.2006 Mem. Josefa Šenkýře Orlík FB 3 13 400
061317 01.07.2006 MČR - O krále Šumavy Lipno FB 4 7 2 684
061318 06.07.2006 MČR - Grand Nationals Lipno FB 8 11 4 927
061321 05.08.2006 Cena Domanína Svět - Třeboň FB 3 12 407
061219 02.09.2006 Štít města Poděbrad Poděbrady - Jezero FB 2 3 1 248
062133 16.09.2006 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 9 2 034
063148 13.10.2006 2006 Slovenian Open National Izola FB 6 1 9 795
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
053356 Mistrovství Slovinska - Fireball Izola FB 5 6 3 604
052136 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 11 1 759
051802 Jarní premiéra II. + KP Rozkoš FB 4 14 1 024
051718 Krajský přebor sdružený Máchovo jezero FB 4 8 792
051607 Cena elektráren Nechranice FB 4 8 1 907
051604 Cena FB Nechranice FB 4 6 2 406
051401 Bohemia Regata Bolevák FB 3 3 2 213
051320 Cena Domanína Svět - Třeboň FB 3 13 400
051316 Mistrovství ČR Lipno FB 6 19 1 321
051223 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 0 0 0
051220 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 1 3 323
051212 4.memoriál Josefa Šenkýře Orlík FB 3 6 1 497
051204 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 7 420
051118 Cena Avie Jezero Poděbrady FB 2 3 1 156
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
041321 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 4 1 734
041116 Cena Avie Vltava (Poděbrady) FB 2 3 804
041206 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 3 1 054
042128 Kutálkův memoriál Nové Mlýny FB 4 12 1 457
041609 Cena RIVETEC Nechranice FB 4 14 1 266
041320 Cena Domanína Třeboň - Svět FB 3 11 791
041223 Regeta Casino Bohemia Vranská přehrada FB 1 5 180
041315 Mezinárodní MČR Lipno FB 6 17 2 702
041222 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady FB 2 2 1 406
043409 Mistrovství Slovinska Izola - SLO FB 6 16 3 358
041313 Král Šumavy Lipno FB 4 10 2 129
041113 Cena MOPO Vranovská přehrada FB 1 3 402
041210 3.memoriál Josefa Šenkýře Orlík FB 3 8 1 206
041722 Bohemia Cup Máchovo jezero FB 2 4 804
041401 Zahájení v Plzni Bolevák FB 3 7 892
043116 ME Fireball Izola - SLO FB 10 62 2 380
041802 Jarní Premiéra II. Rozkoš FB 4 12 1 376
041611 Pohár elektráren + přebor KSJ 11 Nechranice FB 4 9 1 876
041216 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 2 2 1 290
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
033469 Open Slovenian Fireball Nationals Izola, SLO FB 6 9 4 493
032130 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 13 1 540
032128 Kutálkův memoriál Nové Mlýny FB 4 14 1 189
031801 Jarní premiera Rozkoš FB 4 11 1 353
031610 Cena RIVETEC Nechranice FB 2 19 329
031609 Pohár elektráren Nechranice FB 0 0 0
031402 Zahájení v Plzni Bolevák FB 3 3 969
031318 MR Lipno FB 6 14 2 677
031317 Pohárový závod Lipno FB 4 9 1 791
031212 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 2 3 1 156
031211 Memoriál Vlast. Šindýlka Jezero Poděbrady FB 2 3 646
031210 Cena Kožlí, dálkový závod Orlík - Velký vír FB 3 3 678
031209 Přebor stč kraje Orlík - Velký vír FB 4 4 1 813
031208 43. Cena Spolany Neratovice-MemoriálJose Orlík - Velký vír FB 3 7 1 005
031204 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 2 1 290
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021801 Jarní premiera Rozkoš FB 4 13 1 318
021607 Cena Lučana Nechranice FB 2 15 535
021413 Cena Lokomotivy + KP (přebor PL&KV kraj Bolevák FB 4 3 2 108
021318 Mistrovství ČR 2002 Lipno FB 6 15 2 498
021228 Pohár města Neratovic přeloženo: Poděbrady FB 4 12 904
021227 48. Modrá stuha Berounky Berounka Evr 1 2 499
021222 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 4 906
021220 Táborová regata I Jezero Poděbrady FB 1 1 703
021219 Letní závod mládeže Poděbrady FB 2 2 1 290
021217 Memoriál Vlastimila Šindýlka Jezero Poděbrady FB 1 2 277
021213 Cena Velkého Víru Orlík - Velký Vír FB 2 6 0
021212 Krajský přebor (přebor StČ kraje) Orlík - Velký Vír FB 1 3 469
021211 42. Cena Spolany Neratovice Orlík - Velký Vír FB 4 9 1 509
021205 Malá cena Berounky Berounka Evr 1 1 800
021203 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 3 938
021201 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 6 804

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ