Kristýna Piňosová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
ověřená licence domácího klubu
2110-0194 18.03.2018 - 31.03.2020
Reprezentační družstvo ČSJ 01.01.2018 - 31.12.2019
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic 7 2 9 320
192127 22.06.2019 Veterán Cup Brněnská přehrada Bic 3 10 831
194081 08.06.2019 Supercup Hungary Balaton Bic 8 3 8 808
191607 01.06.2019 Cena YCN Nechranice Bic 0 0
192117 25.05.2019 Starobrno Cup Brněnská přehrada Bic 4 2 3 656
192111 11.05.2019 Věstonická Venuše - Czech supercup Nové Mlýny Bic 7 3 7 604
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 10 3 325
184125 20.10.2018 European Championships Bic Techno 293 - U15 Girl Vari, Varkiza near Athens, Greece Bic 18 22 7 752
184107 12.10.2018 Nazionale Techno 293 e RS:X Lago di Garda Bic 12 22 5 168
184122 22.09.2018 MAGYAR SZÖRF BAJNOKSÁG VI. FORDULÓ Balaton, Balatonaliga Bic 4 4 1 608
184075 14.09.2018 MM Slovenska 2018 - VC Slovenska 2018 VD Gabčíkovo, Slovensko Bic 12 3 7 487
182156 08.09.2018 Czech Supercup velke darko Bic 7 13 3 539
181617 30.08.2018 MMČR Bic Nechranice Bic 12 16 6 116
181616 25.08.2018 MČR - Nechranická buchta Nechranice Bic 7 7 5 028
187111 23.07.2018 MČR FUS Viganj Bic 1 5 516
187011 23.07.2018 MČR FUN Viganj Bic 1 6 578
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic 7 9 4 836
183202 22.06.2018 European Championship Sheveningen Q 18 108 2 241
184043 08.06.2018 Supercup Balaton Balaton - Balatonfüzfö Bic 8 19 2 155
181803 02.06.2018 Pohár Rozkoše Rozkoš Bic 7 4 5 890
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q 0 0
182115 19.05.2018 Věstonická Venuše Nové Mlýny Bic 7 13 2 929
181603 12.05.2018 Cena YCN Nechranice Bic 7 10 3 727
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 10 6 873
184009 29.03.2018 36° Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda Q 10 590 3 555
184099 25.01.2018 The XI International Trophy “Ciudad de Torrevieja” Torrevieja Spain Q 10 349 1 380
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172103 08.04.2017 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 2 3 365
174213 14.04.2017 Sailing Point Easter Regatta 2017 Portorož Q 10 104 7 579
172201 22.04.2017 Mem. M.Kouřila Chomoutov Q 4 3 2 496
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 26 3 349
172001 13.05.2017 Májový pohár Velké Dářko Q 3 10 2 076
172301 20.05.2017 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza Q 4 4 3 017
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 7 16 5 748
171606 10.06.2017 Cena Nechranic Nechranice Q 7 11 5 655
172002 17.06.2017 Pohár Vysočiny Velké Dářko Bic 7 20 1 619
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada Q 10 2 9 139
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic 7 26 2 306
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 14 5 967
171615 19.08.2017 Nechranická buchta Nechranice Bic 7 19 1 993
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q 12 14 10 550
172156 01.09.2017 MČR Bic, Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny Bic 12 30 3 325
172168 23.09.2017 Modrý hrozen Q Nové Mlýny Q 7 18 4 316
171720 30.09.2017 Skiregata Jablonec Bic 4 6 2 312
172174 07.10.2017 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 6 1 407
174287 21.10.2017 Trofeo Ezio Torboli Riva del Garda - Italy Q 10 64 1 581
174289 29.10.2017 5 Halloween Cup Optimist Garda - Italy Q 10 116 4 039
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TRQ 12 6 5 987
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162104 16.04.2016 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 4 2 452
161801 30.04.2016 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 27 3 603
162121 21.05.2016 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 44 2 030
162202 28.05.2016 Jarní sokolská regata Tovačov Q 2 2 1 290
161313 04.06.2016 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 17 1 104
161608 11.06.2016 Závod Olympijských nadějí 2016 Nechranice Q 0 0 0
162129 18.06.2016 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 4 1 734
162301 25.06.2016 Pohár Kroměříže štěrkovna Hráza Q 2 3 1 156
162005 09.07.2016 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 14 1 608
162006 16.07.2016 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 13 1 348
162205 30.07.2016 Mohelnická regata Moravičany Q 1 4 729
162204 19.08.2016 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 3 1 3 012
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q 12 30 7 164
164283 01.09.2016 Puchar Beskidow XXII Zarzece, Polsko Q 8 23 5 095
161339 10.09.2016 Borůvková regata 2 Lipno - Lipno nad Vltavou Q 1 23 392
162208 17.09.2016 Podzimní sokolská regata Tovačov Q 1 1 1 055
164298 01.10.2016 XVII PUCHAR PREZYDENTA KRAKOWA Kraków Q 1 8 1 166
162171 08.10.2016 Mem. Jana Sedláka Brněská přehrada Q 4 3 3 417
164316 14.10.2016 IV.Interpohár Puchr Rybnika Rybnik, Polsko Q 10 11 11 668
164317 22.10.2016 Halloween Regatta 2016 Piran Q 10 35 6 968
161120 04.11.2016 MČR Team race Q Vltava Praha TRQ 12 10 2 966
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152107 18.04.2015 Mem. Hynka Švédy Jedovnice Q 2 4 396
151801 02.05.2015 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 51 1 797
152202 30.05.2015 Jarní sokolská regata Tovačov Q 2 1 1 892
151313 06.06.2015 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Poš. Q 2 38 458
151407 15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže Bolevecký rybník Q 5 7 1 486
152143 20.06.2015 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 8 594
152005 04.07.2015 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 2 15 887
152006 11.07.2015 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 16 1 032
152204 18.07.2015 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 3 4 1 360
152205 01.08.2015 Mohelnická regata Moravičany Q 4 3 2 312
152301 22.08.2015 O hanáckó klobáso Kroměříž Q 1 3 101
152419 05.09.2015 Hornická regata Žermanice Q 4 1 3 517
152206 12.09.2015 Burčáková regata Chomoutov Q 2 2 1 508
152178 19.09.2015 Modrý Hrozen Q Nové Mlýny Q 7 38 2 607
151626 26.09.2015 proteodesign MMČR Optimist 2015 Nechranice Q 12 31 5 457
152188 10.10.2015 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 12 902
152302 17.10.2015 Mistrovství Valašskoslovácka Kroměříž Q 4 5 1 608
151123 07.11.2015 MČR - TMR Q Vltava - Praha TRQ 12 10 2 162
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142302 31.05.2014 O Hanáckó klobáso štěrkovna Hráza Q 2 5 360
142203 21.06.2014 Červnový závod Chomoutov Q 2 1 1 758
142006 05.07.2014 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 32 792
142007 12.07.2014 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 27 564
142204 19.07.2014 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 3 7 630
142141 26.07.2014 Fidorkap Jedovnice Q 2 3 452
142206 16.08.2014 Tovačovskéma zátokama Tovačov Q 4 2 1 996
142303 18.10.2014 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza Q 4 8 1 108
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
132304 22.06.2013 O hanáckó klobáso štěrkovna Hráza Q 2 9 202
132007 06.07.2013 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 49 439
132008 13.07.2013 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 35 375
132204 27.07.2013 Modrá stuha Plumlova Mohelnice - Moravičany Q 1 2 101
132305 21.09.2013 Valašskoslovácké mistrovství štěrkovna Hráza Q 4 25 662
Související články

Úspěch české výpravy na Gardě

16.10.2018
Poslední Italský pohár BIC Techno a RS-X se konal o prodlouženém víkendu od 12. do 14. října 2018 na Lago Di Garda v Malcesine. Za Českou Republiku se závodu zúčastnilo 10 dětí ve třídě BIC Techno 293 a 2 junioři na RS-X.

Větrná Jarní premiéra na Rozkoši

07.05.2018
První letošní pohárový závod třídy Optimist se skutečně povedl. Slunečné počasí a po celý víkend 5.–6. 5. vítr kolem 10 m/s. Společně s dětmi závodila také třída 420.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ