Ondřej Müller

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: YachtClub SK Štětí
ověřená licence domácího klubu
1609-0212 11.08.2015 - 31.03.2020
Reprezentační družstvo ČSJ 01.01.2018 - 31.12.2019
Člen HZS
VMP: 205854; Velikost: M; Skupina: Duchcov 23.2.2019
0690 01.05.2019 - 23.02.2024
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191625 12.10.2019 O pohár města Štětí Labe - Štětí LaR 2 1 1 758
191144 21.09.2019 CERE regata Nechranice LaR 7 6 3 283
191322 30.08.2019 MČR - Lipno regata I. Lipno - Černá v Pošumaví LaR 12 18 2 711
191617 17.08.2019 Nechranická buchta Nechranice Rac 7 10 2 320
194016 13.07.2019 Worlds Youth Gdynia Rsx 24 28 2 790
192115 25.05.2019 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny 29r 0 0
197004 13.05.2019 Mistrovství Evropy Raceboard Nové Mlýny Rac 24 72 3 258
192111 11.05.2019 Věstonická Venuše - Czech supercup Nové Mlýny Rsx 7 4 1 940
194042 27.02.2019 XIV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK Cadiz, Spain Rsx 10 16 3 440
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
184107 12.10.2018 Nazionale Techno 293 e RS:X Lago di Garda Rsx 12 16 1 212
181625 07.10.2018 O Excalibur krále Arthura Chorvatsko LaR 2 2 804
181624 06.10.2018 O pohár města Štětí labe - steti LaR 2 1 1 758
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice L47 12 2 9 600
184071 07.09.2018 Laser Europacup 2018 Attersee, Rakousko L47 1 10 305
181617 30.08.2018 MMČR Bic Nechranice Bic 12 5 12 178
184069 19.08.2018 2018 RS:X WINDSURFING EC & OPEN TROPHY Sopot, POL OT 18 80 1 818
184053 04.08.2018 Mistrovství světa Bic Techno293 plus Liepaja, Lotyšsko Bic 24 35 2 424
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko L47 7 1 6 623
184018 21.06.2018 Kieler Woche Kiel L47 14 54 5 684
184043 08.06.2018 Supercup Balaton Balaton - Balatonfüzfö Rsx 2 2 804
181803 02.06.2018 Pohár Rozkoše Rozkoš Bic 7 8 3 782
182118 26.05.2018 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 0 0
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny LaR 12 24 4 371
181704 21.04.2018 Optimistický Mácháč Máchovo jezero L47 4 2 2 812
181601 14.04.2018 O Pohár YachtClubu Štětí labe - roudnice LaR 2 1 1 600
181702 07.04.2018 Finn premiera Máchovo jezero L47 3 1 2 400
184026 28.03.2018 Laser Youth Easter Meeting Lago di Garda L47 10 28 8 092
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171601 01.04.2017 O Pohár YachtClubu Štětí Labe L47 2 3 452
174219 01.04.2017 LASER YOUTH EASTER MEETING Lago di Garda L47 10 16 7 661
171703 22.04.2017 Optimistický Mácháč Máchovo jezero L47 2 1 1 406
171303 29.04.2017 Velký cena YC Lipna Lipno - Lipno nad Vltavou 29r 7 6 707
171104 06.05.2017 Skiffmania Nechranice 29r 7 6 1 582
172118 13.05.2017 Pavlovská regata Nové Mlýny 29r 1 8 101
172120 20.05.2017 Věstonická Venuše Nové Mlýny Bic 7 26 765
172123 27.05.2017 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 7 2 3 493
171803 03.06.2017 Pohár Rozkoše Rozkoš Bic 7 2 7 855
171606 10.06.2017 Cena Nechranic Nechranice L47 7 4 3 172
172002 17.06.2017 Pohár Vysočiny Velké Dářko Bic 7 27 707
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada RsF 10 13 3 673
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic 7 19 3 260
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko L47 7 1 8 505
171710 22.07.2017 Mistrovství české flotily Máchovo jezero L47 2 1 1 758
172413 11.08.2017 Interpohár 2017 Slezská Harta LaR 6 2 4 800
171615 19.08.2017 Nechranická buchta Nechranice Bic 7 5 6 051
174267 25.08.2017 Europa cup - POL Poland-Dziwów L47 8 25 1 202
172156 01.09.2017 MČR Bic, Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny Bic 12 6 11 713
171151 16.09.2017 Skiffmania II. Nechranice 29r 0 0 0
171620 23.09.2017 Cena YCN Nechranice Bic 7 3 5 600
171110 28.09.2017 MČR + Eurocup Nechranice 29r 12 10 1 212
171624 14.10.2017 O pohár města Štětí Labe L47 2 1 1 892
171626 15.10.2017 O Excalibur krále Arthura Labe - Štětí L47 2 2 804
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164201 03.02.2016 23.Trofeo Marcello Campobasso Neapol - Itálie Q 10 61 2 795
164276 05.02.2016 Ora Cup Ora Arco, Itálie Q 10 82 5 011
164277 09.02.2016 Trofeo Simone Lombardi Malcesine, Itálie Q 10 53 6 247
161601 02.04.2016 Pohár YC Štětí Labe Q 2 2 1 508
161603 16.04.2016 Zlatá plachta Barbory 46. ročník Oldřichov Q 4 1 5 220
161703 23.04.2016 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 1 4 777
161801 30.04.2016 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 1 13 623
162117 14.05.2016 Věstonická Venuše Nové Mlýny Bic 7 8 2 183
162121 21.05.2016 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 6 8 088
161313 04.06.2016 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 1 3 564
161608 11.06.2016 Závod Olympijských nadějí 2016 Nechranice Q 0 0 0
162002 18.06.2016 Pohár Vysočiny Velké Dářko Bic 7 4 4 515
163181 27.06.2016 MS Optimist Vilamoura Q 24 235 3 397
162005 09.07.2016 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic 7 8 3 917
162006 16.07.2016 Bambusová regata Velké Dářko L47 7 2 7 213
161630 19.08.2016 MČR Bic Nechranice Bic 12 2 13 940
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q 12 7 14 748
161339 10.09.2016 Borůvková regata 2 Lipno - Lipno nad Vltavou Q 1 3 1 277
164013 16.09.2016 International Championship of PODA Dziwnów, Poland Q 10 62 8 000
161719 01.10.2016 Skiregata Jablonecká přehrada Bic 4 1 5 108
161140 08.10.2016 MČR - Laser 4.7 + Laser Nechranice L47 12 3 9 240
161626 15.10.2016 O pohár města Štětí Labe L47 1 2 277
164320 22.10.2016 Halloween Cup Lago di Garda, Torbole, Italia Q 10 61 4 555
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154314 05.02.2015 Helloween regata Slovinsko, Portorož Q 7 124 2 280
151602 11.04.2015 Pohár YC Štětí Labe Q 2 2 1 600
151603 18.04.2015 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 4 9 2 552
151601 25.04.2015 Pohár Roudnice Máchovo jezero Q 1 1 1 215
151801 02.05.2015 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 6 8 303
154258 06.05.2015 VI. Choco cup 2015 Balatonföldvár - Balaton, Maďarsko Q 10 18 8 832
154242 08.05.2015 SEEOOC 2015 Palič, Serbia - IODA regata Q 10 11 9 941
152001 16.05.2015 Májový pohár Velké Dářko Q 7 6 7 997
152130 23.05.2015 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 5 8 052
151313 06.06.2015 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Poš. Q 2 8 1 811
151407 15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže Bolevecký rybník Q 5 3 3 515
152008 30.06.2015 První Bic závod Velké Dářko Bic 7 19 0
152009 02.07.2015 Závod mladých nadějí WS Velké Dářko Bic 7 10 2 658
153204 17.07.2015 Magic Marine Optimist European Champions Pwllheli Q 18 100 2 593
154272 04.08.2015 Trofeo Simeone Lombardi Garda - Malcesine Q 10 76 4 216
154274 08.08.2015 ORA CUP ORA Lago di Garda Q 10 67 4 272
151618 22.08.2015 Nechranická buchta Nechranice Bic 7 9 2 814
151509 12.09.2015 Švestková regata Jesenice Q 3 5 2 451
152178 19.09.2015 Modrý Hrozen Q Nové Mlýny Q 7 12 6 112
151626 26.09.2015 proteodesign MMČR Optimist 2015 Nechranice Q 12 5 14 966
151613 10.10.2015 O pohár města Štětí Labe L47 1 1 402
151630 11.10.2015 O Excalibur krále Arthura Igrane-Chorvatsko L47 1 2 101
154302 31.10.2015 Halloween cup 2015 Torbole, Lago di Garda Q 10 23 8 696
151123 07.11.2015 MČR - TMR Q Vltava - Praha TRQ 12 2 10 550
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
191626 13.10.2019 O Excalibur krále Arthura Labe - Štětí L47-2,Lar-2,Q-1 Záchranář 2 1
Související články

Laser Youth Easter Meeting - Garda

09.04.2018
O velikonocoích závodily na Gardě také Lasery. Člen SCM Ondřej Müller z SK Štětí zajel ve třídě Laser 4.7 pěkné 28. místo ze 147 startujících.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ