Zdeněk Dybal

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Yachtclub Baník Ostrava
ověřená licence domácího klubu
2404-0427 11.08.2015 - 31.03.2020
Klubový rozhodčí
jazyk: AJ,PJ
0777 09.03.2013 - 31.12.2020
Trenér 3. třídy 0211 06.03.2011 - 03.04.2026
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192410 21.06.2019 Veteran CUP Finn Olešná Fin 3 21 303
192401 27.04.2019 Cena Olešné Olešná Fin 3 5 303
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
187021 13.10.2018 22. Česká námořní rallye Chorvatsko Ela 7 8 1 675
182211 22.09.2018 Podzimní závod chomoutov Fin 2 9 202
182415 08.09.2018 OMA Cup Olešná Fin 1 10 101
182413 25.08.2018 Olešná regata - mem. Václava Klementa Olešná Fin 2 3 0
182409 07.07.2018 Bermuda CUP Slezská Harta Fin 4 12 404
182406 02.06.2018 Bobova regata Petrův rybník - Krnov Fin 3 4 1 032
182405 26.05.2018 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 2 3 452
182203 19.05.2018 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Fin 2 10 202
182202 12.05.2018 Májový Závod Chomoutov Fin 0 0
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Fin 8 32 1 019
182402 21.04.2018 Cena Olešné Olešná Fin 3 4 594
182201 07.04.2018 Jarní závod Chomoutov Fin 3 7 630
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
174222 08.04.2017 EUROPA CUP LASER 2017 Hyeres LaR 10 220 1 259
172201 22.04.2017 Mem. M.Kouřila Chomoutov Fin 3 11 416
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Fin 8 31 918
172404 20.05.2017 Hornický kahan Žermanice Fin 3 6 303
172407 10.06.2017 Mladý vítr Těrlicko Fin 1 8 101
173216 06.07.2017 Laser Radial Youth European Championship Gdynia Polsko LaR 18 173 2 128
172414 19.08.2017 Olešná regata Petrův rybník Fin 0 0 0
174002 15.09.2017 Velká cena Slovenska MMSR - okruhový jachting Liptovská Mara Fin 12 19 1 479
172417 21.10.2017 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín LaR 4 4 1 376
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164244 09.04.2016 Rybnickie regaty zeglarskie Rybnik (Polsko) Fin 4 11 555
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Fin 8 21 1 272
162408 04.06.2016 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 9 376
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142405 31.05.2014 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 2 6 202
142406 07.06.2014 Bobova regata Petrův rybník Fin 2 6 336
142407 14.06.2014 Mladý vítr Těrlicko Fin 3 9 303
142408 05.07.2014 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 4 8 609
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
132404 25.05.2013 Hornický kahan Žermanice Fin 2 8 202
132405 01.06.2013 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 3 10 303
132408 06.07.2013 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 4 10 404
132411 19.07.2013 51.Beskydská regata - Memoriál Břetislav Žermanice Fin 5 13 505
132412 24.08.2013 Olešná regata Olešná Fin 3 7 477
132413 07.09.2013 Hornická regata Žermanice Fin 2 3 0
132415 05.10.2013 Cena MCHZ Štěrkovna Hlučín Fin 2 5 360
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122404 26.05.2012 Hornický kahan Žermanice Fin 2 5 202
122202 23.06.2012 Červnový závod Chomoutov Fin 2 8 554
122408 07.07.2012 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 4 6 904
122409 14.07.2012 Bermuda Cup Slezská Harta Fin 2 7 318
122412 25.08.2012 Olešná regata Olešná Fin 1 10 101
122415 06.10.2012 Cena BorsodChem MCHZ Štěrkovna Hlučín Fin 2 5 494
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112405 04.06.2011 Pohár Radegastu Žermanice Fin 1 1 402
112406 18.06.2011 Mladý vítr Těrlicko Fin 2 5 360
112407 25.06.2011 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 1 1 402
112408 09.07.2011 Modrá stuha Č.Těšína Těrlicko Fin 4 4 404
112410 05.08.2011 49.Beskydská regata - Mem. Břetislava Hr Žermanice Fin 5 18 734
112411 27.08.2011 Olešná regata Olešná Fin 1 3 226
112412 10.09.2011 Hornická regata Žermanice Fin 2 2 804
112414 01.10.2011 Cena Bordochem Štěrkovna Hlučín Fin 2 3 804
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
102404 08.05.2010 Santi Cup Těrlicko Fin 1 3 226
102406 29.05.2010 Hornický kahan ermanice Fin 2 3 202
102407 12.06.2010 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 2 3 202
102410 26.06.2010 Mladý vítr Žermanická přehrada Fin 2 3 202
102412 17.07.2010 Modrá stuha Č.Těšína Těrlicko Fin 4 5 1 220
102205 14.08.2010 Modrá stuha Plumlova Mohelnice Vau 3 4 594
102415 11.09.2010 Hornická regata ermanice Fin 2 4 202
102418 02.10.2010 Cena Borsodchem těrkovna Hlučín Fin 1 5 180
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
092401 18.04.2009 Jarní závod Hlučín Fin 1 3 101
092404 09.05.2009 SANTI Cup Těrlicko Fin 1 6 168
092407 30.05.2009 Hornický kahan Žermanice Fin 2 2 554
092408 06.06.2009 Velká cena Ostravy Žermanice Fin 2 5 202
092412 18.07.2009 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Fin 4 4 792
092413 24.07.2009 47. Beskydská regata - Mem. B.Hrubého Žermanice Fin 2 6 202
092415 22.08.2009 Olešná regata Olešná Fin 2 4 202
092416 12.09.2009 Hornická regata Žermanice Fin 2 3 202
092418 03.10.2009 Cena Borsodchem Hlučín Fin 1 4 101
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Lar-7P,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 7 7
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179909 18.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 24 Soběšovice, Hotel Maják, Žermanická přeh R2, R3 Rozhodčí 1 1
172421 31.07.2017 Soustředění Olešná Olešná Q-1 Rozhodčí 1 1
172413 11.08.2017 Interpohár 2017 Slezská Harta Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 6 6
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162301 25.06.2016 Pohár Kroměříže štěrkovna Hráza Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Předseda protestní komise 2 3
162416 05.08.2016 INTERPOHÁR 2016 Slezská Harta Q-6ip,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip Rozhodčí 6 6
161140 08.10.2016 MČR - Laser 4.7 + Laser Nechranice L47-12mr,Las-12mr Rozhodčí 12 12
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
152415 07.08.2015 Interpohar Olešná Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 6 6
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
142402 26.04.2014 Cena Olešné Štěrkovna Hlučín Q-3M,Evr-2,Fin-2 Rozhodčí 3 3
142412 15.08.2014 Interpohar Olešná Evr-5ip,L47-5ip,Lar-5ip,Q-5ip Rozhodčí 5 5
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139910 09.03.2013 Školení rozhodčích KSJ 24 Těrlicko R2,R3 Rozhodčí 1 1
132402 20.04.2013 Cena Olešné Olešná Q-3M,Evr-2,Fin-2 Předseda protestní komise 3 5
132406 08.06.2013 Bobova regata Petrův rybník Fin-2,Evr-1 Předseda protestní komise 2 3
132304 22.06.2013 O hanáckó klobáso štěrkovna Hráza L47-4K,Q-2,Evr-4K,L47-2 Člen protestní komise 4 4
132008 13.07.2013 Bambusová regata Velké Dářko Q-3M Člen protestní komise 3 3
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
121808 12.05.2012 Jarní vánek - Velká cena YC CSA Rozkoš - Surfcentrum Evr-4P,Q-4P,Spl-4P Rozhodčí 4 4
122305 22.09.2012 Mistrovství Valašskoslovácka Štěrkovna Hráza Q-4K,Vau-4K,Evr-2 Předseda protestní komise 4 6
121807 27.09.2012 Czech Open Optimist Cup Rozkoš Q-5mz Rozhodčí 5 5
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119901 05.03.2011 Školení rozhodčích R2 + R3 Praha - YC CERE R2,R3 Rozhodčí 1 1
112416 13.03.2011 Sailing Academy - Ledoborci "Q" Rybnik - Polsko Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162416 05.08.2016 INTERPOHÁR 2016 Slezská Harta Q-6ip,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip Rozhodčí 6 3

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ