nahrávám, chvilku strpení...
Toggle navigation
Jachting
Lodní třídy
Kluby a vodní plochy
Námořní jachting
Windsurfing a kiteboarding
Historie
Největší úspěchy
Síň slávy
Jachtařská akademie
Český svaz jachtingu
O Českém svazu jachtingu
Aktuality
Články regionálních organizací
Dokumenty
Kalendář závodů
Výsledky závodů
Žebříček závodníků
Žebříček klubů
Reprezentace
Reprezentační team
Reprezentační trenéři
Články a aktulity
Média
Ke stažení
Jachting v médiích
Pro členy
Seznam členů
Rozhodčí
Trenéři
HZS
Úřední měřiči
Využití majetku ČSJ
Newsletter
Pojištění
Cestovní pojištění
Kontakty
Výkonný výbor ČSJ
Kontrolní komise ČSJ
Disciplinární komise ČSJ
Orgány ČSJ a odborné komise
Regionální organizace ČSJ
Kontakty
Přihlásit
0
POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2021
Vyhledat v žebříčku závodníků
Jméno nebo reg.č.
Číslo/název klubu:
Celkem
Dospělí
Mládež
Lodní třídy
2.4mR
29er
420
470
49er
49erFX
Cadet
Catamaran Open
Česká jachtařská liga
Devoti One
Evropa
Finn
Fireball
Flying Dutchman
Formule Foil/IQ Foil/IQ F
Funboard
Funboard - SLALOM
ILCA 4
ILCA 6
ILCA 7
IQ Foil
IQ Foil Junior
Kajutové lodě
Kiteboarding
Lední jachty DN
Match Racing
Melges 24
Nacra 17
Námořní jachty
O.R.C.-I
O.R.C.-II
O.R.C.-III
Optimist
Optimist - dívky
Optimist - chlapci
Optimist - mladší žactvo
Optimist - starší žactvo
ORC
ostatní třídy
Pirát
Raceboard
RS 400
RS 500
RS 700
RS Aero
RS Feva
RS Tera
RS Vareo
RS:X
Slalom
SLALOM Techno 293
Star
Team Racing
Team Racing - Q
Techno 293
Techno 293 - Slalom
Techno 293 OPEN
Tornado
Vaurien
Waszp
Windsurfer
Wing Foil
Sezóna :
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Seskupit podle
členů
reg.čísel
Stáhnout žebříček jako XLS
Celkem hodnoceno 1574 závodníků.
Poř.
Jméno
Ročník
Klub
Startů
Body
1.
Pospíšil Martin
Jachtklub Brno
45
126 079
2.
Fanta Miroslav
YC LS Brno
27
66 460
3.
Bureš Zdeněk
YC LS Brno
26
11 290
4.
Nováková Ludmila
YC LS Brno
24
15 090
5.
Čaganová Julie
Jachtklub Brno
23
79 654
6.
Daněk Jan
YC LS Brno
23
93 601
7.
Dokoupilová Beáta
Jachtklub Brno
23
146 596
8.
Filip Miroslav
YC LS Brno
23
16 278
9.
Kováč Vladimír
JK Prostějov
22
109 829
10.
Kudrna Jan
YC LS Brno
22
7 423
11.
Kováč Richard
JK Prostějov
22
70 304
12.
Tomeš Jiří
JK Česká Lípa
22
150 265
13.
Ach-Hübner Otakar
YC LS Brno
21
7 166
14.
Hartl Radim
YC LS Brno
21
39 129
15.
Křenková Monika
YC LS Brno
21
22 181
16.
Beroun Daniel
Jachtklub Brno
21
60 217
17.
Beroun Marek
Jachtklub Brno
20
17 948
18.
Blatecká Veronika
Jachtklub Brno
20
38 424
19.
Valenta Jan
YC CERE
20
96 836
20.
Přikryl Jeremiáš
LS Kroměříž
20
148 819
21.
Otevřel Pavel
YC LS Brno
20
26 659
22.
Burda František
JK Česká Lípa
20
130 322
23.
Nevelöš Tibor
SK Štětí
20
141 831
24.
Křenková Kristýna
YC LS Brno
20
21 251
25.
Marečková Renata
Jachtklub Brno
20
31 152
26.
Pavlík Jiří
YC LS Brno
20
34 705
27.
Skořepová Anna
JK Toušeň
19
55 091
28.
Peterka Tomáš
ČYK
19
95 747
29.
Štěpánková Markéta
Delfín Jablonec
19
75 169
30.
Kříž Jan
SK Štětí
18
85 423
31.
Klíma Jáchym
ČYK
18
56 643
32.
Čaganová Sofie
Jachtklub Brno
18
42 198
33.
Klímová Johana
ČYK
18
51 019
34.
Dokoupil Hynek
Jachtklub Brno
18
21 490
35.
Drda David
Delfín Jablonec
18
203 816
36.
Nevelöš Adam
SK Štětí
18
137 032
37.
Lojková Karolína
2008
JK Černá v Pošumaví
18
65 808
38.
Kubeš Fedor
YC LS Brno
17
66 686
39.
Schwanzer Albert
YC LS Brno
17
29 036
40.
Piňos Jindřich
TJ Rapid Brno
17
37 695
41.
Ráža Matyáš
VS Duchcov
17
34 684
42.
Lojka Jakub
JK Černá v Pošumaví
16
52 526
43.
Skřepek Šimon
TJ Rapid Brno
16
52 290
44.
Janáček Vojtěch
YC LS Brno
16
30 460
45.
Janáček Petr
YC LS Brno
16
22 325
46.
Blatecká Michaela
Jachtklub Brno
16
31 480
47.
Bělunková Tatiana
Baník Ostrava
16
70 388
48.
Palanti Alessia
YC CERE
16
237 986
49.
Zajíček Alf
LS Kroměříž
16
15 453
50.
Chalupníková Kristýna
TJ Rapid Brno
16
194 875
51.
Sadílková Nela
Delfín Jablonec
16
158 057
52.
Piňosová Kristýna
TJ Rapid Brno
16
134 969
53.
Spousta Petr
YC LS Brno
16
13 287
54.
Rais Michal
SK Štětí
16
81 508
55.
Lojínová Alexandra
Delfín Jablonec
16
92 489
56.
Kamenský Pavel
YC Velké Dářko
15
61 814
57.
Konopáč Daniel
T. J. Sokol Vrané II
15
19 040
58.
Dymáková Liliana
YC Vysoké Mýto
15
53 993
59.
Balzerová Mariana
Jachtklub Brno
15
28 022
60.
Hýžová Helena
Jachtklub Brno
15
31 146
61.
Himmelová Klára
YC Nechranice
15
87 701
62.
Fikáček Jan
Sokol Palkovice
15
32 446
63.
Viščorová Nela
YC LS Brno
15
28 392
64.
Růžička Luděk
JK Toušeň
15
38 364
65.
Mlejnek Tomáš
SK Štětí
15
44 731
66.
Pavlovský Josef
YC LS Brno
15
43 186
67.
Krč Lukáš
JK Prostějov
15
75 557
68.
Vlčková Světlana
VS Duchcov
14
16 103
69.
Staněk Jan
YC Doksy
14
5 251
70.
Valenta Max
YC CERE
14
35 027
71.
Mátl Albert
Jachtklub Brno
14
13 250
72.
Zákoucký Václav
ČYK
14
36 998
73.
Mikula Daniel
LS Kroměříž
14
29 519
74.
Knorr Petr
VS Duchcov
14
18 061
75.
Blatecká Eliška
Jachtklub Brno
14
8 604
76.
Cintlová Zuzana
JK Cheb
14
51 930
77.
Dítětová Tereza
YC Neratovice
14
92 418
78.
Loužek Štěpán
JK Plzeň
14
24 770
79.
Dokoupilová Linda
Jachtklub Brno
14
76 829
80.
Štolbová Ela
ČYK
14
69 146
81.
Blatecký Martin
Jachtklub Brno
14
23 032
82.
Lidaříková Ema
Jachtklub Brno
14
8 046
83.
Bílek Tomáš
Sokol Palkovice
14
7 902
84.
Pavlovská Alexandra
YC LS Brno
14
20 618
85.
Vít Jaroslav
Prazdroj Plzeň
14
9 811
86.
Šlechtická Kateřina
YC LS Brno
14
25 554
87.
Krejčiřík Daniel
YC LS Brno
14
10 169
88.
Hasman Radim
2006
Delfín Jablonec
14
83 363
89.
Klíma Ondřej
YC Doksy
14
55 138
90.
Hejnová Karolina
Baník Ostrava
13
26 166
91.
Vlach Viktor
YC LS Brno
13
16 557
92.
Ptáčková Tereza
YC Velké Dářko
13
41 534
93.
Chlumská Tereza
JK Staré Splavy
13
40 106
94.
Roček Matyáš
YC Neratovice
13
29 392
95.
Himmel Jiří
YC Nechranice
13
42 226
96.
Ščerba Kamil
1969
Sokol Palkovice
13
22 818
97.
Nováček Vojtěch
Jachtklub Brno
13
14 563
98.
Hejnová Anna
Baník Ostrava
13
13 183
99.
Šmidtmajer Lukáš
YC LS Brno
13
9 908
100.
Rážová Lea
VS Duchcov
13
5 105
101.
Vaculka Zbyněk
YC LS Brno
13
9 926
102.
Drahorádová Ema
JK Cheb
13
31 287
103.
Chlupová Kateřina
Jachtklub Brno
13
21 786
104.
Janáček Martin
YC LS Brno
13
33 307
105.
Zajíček Teo
LS Kroměříž
13
33 190
106.
Ptáčková Markéta
YC Velké Dářko
13
33 032
107.
Pešková Adéla
YC LS Brno
13
22 077
108.
Lokajíčková Kateřina
ČYK
13
28 733
109.
Zahornacký Jan
LS Kroměříž
13
49 097
110.
Dadák Lukáš
YC LS Brno
13
113 461
111.
Štafa Patrick
MYK
13
105 193
112.
Kuchař Jan
YC CERE
13
47 990
113.
Kamenský Radim
YC Velké Dářko
13
126 707
114.
Navrátilová Vanda
YC LS Brno
12
29 935
115.
Tlapák Vojtěch
SK Štětí
12
29 058
116.
Soukal Miloslav
YC Neratovice
12
26 808
117.
Novák Vojtěch
YC Doksy
12
17 455
118.
Konopík Šimon
Jachtklub Brno
12
31 876
119.
Všetečka Jan
YC LS Brno
12
12 001
120.
Cvikrová Berenika
JK Toušeň
12
47 012
121.
Sadílek Alexander
JK Staré Splavy
12
52 590
122.
Buchtová Sarah
YC LS Brno
12
12 561
123.
Karas Filip
Jachtklub Brno
12
6 866
124.
Navrátilová Helena
YC LS Brno
12
29 935
125.
Kubík Martin
Olšovec Jedovnice
12
12 773
126.
Kubík Michal
Olšovec Jedovnice
12
36 124
127.
Gebhart Zdeněk
JK Cheb
12
51 324
128.
Kunicová Alena
YC CERE
12
13 200
129.
Chalupníková Klára
TJ Rapid Brno
12
29 570
130.
Knetig Jindřich
YC LS Brno
12
32 277
131.
Štěpánek Jiří
Delfín Jablonec
12
32 594
132.
Culek Jindřich
YC Kotva Pha
12
9 841
133.
Buchta Jan
YC LS Brno
12
36 062
134.
Brejník Lubomír
1979
Slavoj Litoměřice
12
7 563
135.
Podrábská Adéla
SK Štětí
12
22 238
136.
Krsička Lukáš
YC CERE
12
132 774
137.
Dítětová Anna Marie
YC Neratovice
12
89 319
138.
Podrábská Denisa
SK Štětí
12
9 805
139.
Žáček Jiří
Baník Ostrava
12
40 911
140.
Pavlišová Michaela
YC Kovářov
12
131 753
141.
Snížek Jan
VS Duchcov
12
10 300
142.
Tlapáková Zuzana
SK Štětí
12
21 978
143.
Martiš Max
Jachtklub Brno
12
7 633
144.
Štolba Marek
ČYK
12
49 182
145.
Kališová Markéta
Jachtklub Brno
12
68 856
146.
Halouzková Marie
MYK
12
25 345
147.
Winkler Adam
JK Toušeň
12
63 176
148.
Nejezchlebová Dominika
YC LS Brno
12
8 074
149.
Chlup Zdeněk
Jachtklub Brno
11
28 117
150.
Seibt Miloš
YC Neratovice
11
12 578
151.
Dvořák Jiří
T. J. Sokol Vrané II
11
6 828
152.
Horváth Pavel
ČYK
11
8 822
153.
Hlavsa Tomáš
Jachtklub Brno
11
27 993
154.
Plotěná Viktorie
Jachtklub Brno
11
8 606
155.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
11
10 243
156.
Skala Filip
JK Cheb
11
9 439
157.
Sachs Vojtěch
Jachtklub Brno
11
11 565
158.
Zákoucký Hynek
ČYK
11
17 500
159.
Sivý Josef
Slavoj Hluboká
11
90 221
160.
Šercl Ondřej
Delfín Jablonec
11
26 946
161.
Povolný Jakub
JK Staré Splavy
11
18 402
162.
Tomolová Kateřina
ČYK
11
17 189
163.
Altmannová Kateřina
Lokomotiva Plzeň
11
73 431
164.
Lambl Vojtěch
1989
YC Neratovice
11
42 234
165.
Dragoun Ivan
1966
JK Plzeň
11
6 979
166.
Motlíková Pavlína
JK Cheb
11
15 371
167.
Rezková Ludmila
JK Cheb
11
5 991
168.
Kučerová Michaela
TJ Lanškroun
11
36 909
169.
Winklerová Anna
JK Toušeň
11
48 610
170.
Vacula Martin
JK Staré Splavy
11
33 350
171.
Halouzka Jakub
1997
MYK
11
116 451
172.
Štěpánek Jan
1973
Delfín Jablonec
10
27 255
173.
Nalezenec Vojtěch
YC Vysoké Mýto
10
14 153
174.
Vinterlíková Karolína
YC Doksy
10
17 296
175.
Cibulka Vojtěch
JK Plzeň
10
37 528
176.
Grabarczyková Anna
YC LS Brno
10
7 132
177.
Vinterlíková Karolína
YC Doksy
10
17 296
178.
Dobrý Jakub
Lokomotiva Plzeň
10
116 147
179.
Novák Adam
YC Doksy
10
10 434
180.
Parůžek Jiří
JK Toušeň
10
70 066
181.
Lavický Karel
YC DIM Bezdrev
10
121 282
182.
Viščor Dan
YC LS Brno
10
100 762
183.
Moucha Pavel
YC Doksy
10
39 907
184.
Karas Hynek
Jachtklub Brno
10
2 480
185.
Košlerová Marie
Slavoj Litoměřice
10
2 409
186.
Jedlička Jan
YC Neratovice
10
68 259
187.
Prax Jakub
YC LS Brno
10
7 606
188.
Pitelová Ema
JK Sokolov
10
15 996
189.
Grodl Tomáš
2010
YC Velké Dářko
10
18 820
190.
Kramář Petr
JK Česká Lípa
10
23 092
191.
Krsička Michal
YC CERE
10
108 801
192.
Kafka Roman
YC Velké Dářko
10
11 541
193.
Hanák Jakub
Sokol Tovačov
10
18 655
194.
Sivý Dalibor
Slavoj Hluboká
10
83 002
195.
Košvica Jakub
YC LS Brno
10
67 983
196.
Chládek Dan
YC LS Brno
10
21 916
197.
Hubáček Michal
2006
LS Kroměříž
10
9 333
198.
Horáček Jiří
YC CERE
10
14 713
199.
Skřepek Jan
1978
TJ Rapid Brno
10
49 111
200.
Maier Michael
JK Staré Splavy
10
108 914
201.
Svobodová Sára
JK Česká Lípa
10
15 124
202.
Pavliš Zdeněk
YC Kovářov
10
78 325
203.
Dvořák Jan
1978
JK Staré Splavy
10
41 384
204.
Beretová Adéla
ČYK
10
10 221
205.
Outrata Jiří
JK Toušeň
10
33 053
206.
Trubačíková Hana
YC LS Brno
10
19 422
207.
Hanák Vít
Sokol Tovačov
10
15 188
208.
Loužek Karel
JK Plzeň
10
12 658
209.
Richter Zdeněk
YC Doksy
10
29 535
210.
Jiřička Tomáš
JK Toušeň
10
21 652
211.
Fetterle Jiří
JK Česká Lípa
10
16 967
212.
Krchňavý Vít
YCR Roudnice
10
16 170
213.
Říčanová Nicol
SK Štětí
10
75 816
214.
Hrubý David
YC Nechranice
10
51 715
215.
Nevelöšová Sára
SK Štětí
9
1 861
216.
Nantl Ondřej
YC CERE
9
24 003
217.
Bilerová Rozálie
TJ Lanškroun
9
23 634
218.
Gemperle Jiří
Sokol Dobřichovice
9
37 597
219.
Nápravníková Kořanová Johana
YC Neratovice
9
43 240
220.
Novotný Alexandr
YC Krnov
9
10 974
221.
Labuda Ondřej
YC LS Brno
9
20 431
222.
Lambl Vladimír
YC Neratovice
9
8 544
223.
Audy Dan
Jachtklub Brno
9
21 444
224.
Čížková Zuzana
JK Staré Splavy
9
10 966
225.
Bartušková Roxie Berta
ČYK
9
18 862
226.
Muchová Kateřina
JK Česká Lípa
9
22 356
227.
Rezek Richard
JK Cheb
9
9 248
228.
Bezušek Kristian
YC CERE
9
21 338
229.
Hrubý Roman
Lokomotiva Cheb
9
9 507
230.
Pavlišová Klára
YC Kovářov
9
71 925
231.
Ptáčník Ondřej
JK Staré Splavy
9
22 796
232.
Krchňavý Vojtěch
YCR Roudnice
9
10 547
233.
Zima Daniel
Delfín Jablonec
9
14 103
234.
Raška Marek
ČWA
9
21 314
235.
Kramář Tomáš
JK Česká Lípa
9
43 312
235.
Zanker Zbyněk
JK Staré Splavy
9
43 312
237.
Drahorád Petr
JK Cheb
9
15 367
238.
Dojmazov Petr
YC LS Brno
9
10 545
239.
Kaloš Martin
YC CERE
9
22 127
240.
Buchtová Agnes
YC LS Brno
9
3 739
241.
De Vita Carla
9
11 062
242.
Lička Radim
YC LS Brno
9
5 566
243.
Pitel Šimon
JK Sokolov
9
12 360
244.
Čermák Josef
YC Neratovice
9
17 266
245.
Beneš Pavel
YC DIM Bezdrev
9
28 371
246.
Sidopulos Andreas
YC Krnov
9
2 971
247.
Dressler Antonín
ČYK
9
5 373
248.
Soukup Aleš
VS Duchcov
9
5 542
249.
Pašteková Eva Klára
LS Kroměříž
9
12 562
250.
Ottová Hana
Sokol Tovačov
9
33 963
251.
Kubáňová Nikita
YC CERE
9
27 856
252.
Cviček Josef
Sokol Tovačov
9
12 602
253.
Pokorná Sára
LS Kroměříž
9
5 598
254.
Chlumský Tomáš
JK Staré Splavy
9
5 790
255.
Svoboda Petr
1969
Bohemia Poděbrady
9
16 673
255.
Bulušek Jiří
Bohemia Poděbrady
9
16 673
257.
Pavliš Marek
YC Kovářov
9
109 803
258.
Sklářová Julie
LS Kroměříž
9
12 804
259.
Halouzka Michal
MYK
9
46 929
260.
Moudrý Miroslav
JK Staré Splavy
9
34 801
261.
Houštěk Jindřich
YC CERE
9
46 442
262.
Košík Benjamín
ČYK
9
7 435
263.
Pfeifer Matyáš
YC Neratovice
9
24 221
264.
Mlčoch Bronislav
Sokol Tovačov
9
24 487
265.
Zíma Jakub
ČWA
9
63 225
266.
Pitel Štěpán
JK Sokolov
9
13 932
267.
Sklenář Matěj
YC LS Brno
9
17 692
268.
Bernt Bartoloměj
JK Staré Splavy
9
16 096
269.
Pitel David
JK Sokolov
9
7 674
270.
Will Jan
Lokomotiva Plzeň
9
55 389
271.
Beerová Anežka
SK Štětí
9
7 420
272.
Baštář Ondřej
Lokomotiva Plzeň
9
46 018
273.
Jeništa Milan
Sokol Dobřichovice
8
12 511
274.
Vachel Ondřej
JK Černá v Pošumaví
8
17 929
275.
Mlčoch Jan
Sokol Tovačov
8
17 800
276.
Šmídová Pavla
YC Neratovice
8
15 738
277.
Doležel František
YC Krnov
8
12 738
278.
Vojík Matěj
YCR Roudnice
8
9 993
279.
Vondra Vojtěch
TJ Lanškroun
8
19 294
280.
Bělík Jan
JK Sokolov
8
18 149
281.
Valenta Jan
TJ Jiskra Třeboň
8
17 867
282.
Harmáček Milan
2007
Lokomotiva Plzeň
8
12 678
283.
Jindřichová Markéta
JK Cheb
8
11 610
284.
Hrubá Dagmar
Lokomotiva Cheb
8
16 887
285.
Ira David
Jachtklub Brno
8
12 639
286.
Výška Tomáš
Prazdroj Plzeň
8
12 863
287.
Svoboda Pavel
Bohemia Poděbrady
8
17 121
288.
Povolný Adam
JK Staré Splavy
8
17 258
289.
Rek Adam
TJ Lanškroun
8
12 837
290.
Šturma Petr
YC Regent
8
8 546
291.
Mudra Martin
Lokomotiva Plzeň
8
28 854
292.
Koláčný Rudolf
YC CERE
8
6 931
293.
Paigerová Nina
YC CERE
8
25 316
294.
Kramplová Annamaria
ČYK
8
30 969
295.
Bartoš Richard
1969
YC Lískovec
8
45 545
296.
Holý Jiří
Baník Ostrava
8
4 593
297.
Navrátil Václav
Jachtklub Brno
8
4 819
298.
Pokoš Radim
VS Duchcov
8
5 344
299.
Štěpánková Kristýna
Delfín Jablonec
8
7 257
300.
Čechura Jiří
Lokomotiva Plzeň
8
54 648
301.
Rabasová Adéla
JK Ostrava
8
53 791
302.
Šnajdr Milan
Lokomotiva Plzeň
8
48 114
303.
Brejšová Nevena
JK Cheb
8
6 916
304.
Němec Jiří
Slavoj Hluboká
8
24 870
305.
Kováčová Tereza
JK Prostějov
8
6 901
306.
Záluský Kamil
YC Nechranice
8
20 591
307.
Škvařil Patrik
YC LS Brno
8
28 957
308.
Skalický Vladimír
LK Štěchovice
8
29 173
309.
Čechura Přemysl
Lokomotiva Plzeň
8
48 619
310.
Kučerová Martina
YC Ústí n L
8
6 136
311.
Valouch Vlastimil
JK Olomouc
8
6 741
312.
Hrubý Pavel
ČWA
8
31 168
313.
Petrová Kristýna
VS Duchcov
8
2 654
314.
Kučera Michal
YC Ústí n L
8
6 136
315.
Škoda Jan
Lokomotiva Plzeň
8
24 934
316.
Červenka Matouš
JK Olomouc
8
26 550
317.
Plecitý Martin
JK Toušeň
8
30 735
318.
Ptašnik Vladislav
1963
YK Jestřábí
8
39 550
319.
Ptáčník Matěj
JK Staré Splavy
8
22 695
320.
Beneš Filip
T. J. Sokol Vrané II
8
8 585
321.
Směšný Marek
JK Prostějov
8
23 049
322.
Šimánek Jiří
Lokomotiva Plzeň
8
8 728
323.
Novák Jaroslav
JK Plzeň
8
2 230
324.
Karas Tomáš
Jachtklub Brno
8
43 057
325.
Zbořil Vladimír
JK Staré Splavy
8
7 854
326.
Novotný Michal
YC DIM Bezdrev
8
8 304
327.
Komárek Martin
YC LS Brno
8
8 289
328.
Brejšová Violeta
JK Cheb
8
3 246
329.
Vaszi Victoria
SK Štětí
8
3 034
330.
Roček Roman
YC Neratovice
8
66 831
331.
Jiránek Radek
YCR Roudnice
8
8 619
332.
Zalabáková Denisa
YC Ústí n L
7
13 086
333.
Čeřovský Jonáš
JK Česká Lípa
7
14 519
334.
Žemlička Pavel
T. J. Sokol Vrané II
7
3 615
335.
Kučera Matěj
TJ Lanškroun
7
12 837
336.
Hýský Lukáš
VS Duchcov
7
3 261
337.
Vojáčková Kateřina
T. J. Sokol Vrané II
7
1 582
338.
Zalabák Petr
YC Ústí n L
7
13 086
339.
Hlavsová Sofie
YC Krnov
7
3 771
340.
Hromádka Josef
Lokomotiva Cheb
7
3 050
341.
Neumann Jakub
T. J. Sokol Vrané II
7
1 301
342.
Dušek Josef
TJ Jiskra Třeboň
7
13 155
343.
Čeřovský Jakub
JK Česká Lípa
7
14 519
344.
Pokorný Jiří
LS Kroměříž
7
6 085
345.
Keršner Ferdinand
Sokol Letovice
7
2 661
346.
Dvořák Pavel
T. J. Sokol Vrané II
7
5 592
347.
Čajčík Jan
YC LS Brno
7
14 465
348.
Rollerová Nella
TJ Lanškroun
7
5 157
349.
Ščerba David
YC Krnov
7
3 649
350.
Lejhanec David
YC Pardubice
7
3 000
351.
Kleiner Otakar
YC DIM Bezdrev
7
13 172
352.
Vigh Aoife
YC LS Brno
7
2 123
353.
Beneš Pavel
T. J. Sokol Vrané II
7
6 387
354.
Lokajíčková Lucie
ČYK
7
7 762
355.
Perničková Lucie
Jachtklub Brno
7
10 039
356.
Flídr Jaromír
TJ Lanškroun
7
10 151
357.
Štruncová Michaela
YC Neratovice
7
9 710
358.
Svanovská Helena
YC LS Brno
7
9 603
359.
Manič Petr
YC Ústí n L
7
2 134
360.
Heneš David
JK Olomouc
7
9 081
361.
Horáková Karolína
T. J. Sokol Vrané II
7
2 057
362.
Busta Anna
ČYK
7
8 696
363.
Březina Jan
1984
YC LS Brno
7
8 661
364.
Balažíkova Lada
YC Krnov
7
3 114
365.
Veselý Vilém
JK Staré Splavy
7
8 461
366.
Netík Pavel
YC Velké Dářko
7
8 041
367.
Michalík Marek
Delfín Jablonec
7
7 981
368.
Neumann Vojtěch
T. J. Sokol Vrané II
7
1 934
369.
Záchvěj Filip
Baník Most
7
11 646
370.
Křížek David
Lokomotiva Plzeň
7
6 397
371.
Bauer František
1983
YC CERE
7
12 442
372.
Knapčiková Kristína
YC Krnov
7
2 586
373.
Knetig Jindřich
YC LS Brno
7
6 759
374.
Sosnovec Josef
T. J. Sokol Vrané II
7
6 796
375.
Valdhans Vít
T. J. Sokol Vrané II
7
6 846
376.
Fetterle David
JK Česká Lípa
7
12 563
377.
Krása Štěpán
YC CERE
7
14 896
378.
Řezníček Tomáš
YC Velké Dářko
7
12 413
379.
Cviček Jan
Sokol Tovačov
7
7 403
380.
Michalík Daniel
Delfín Jablonec
7
6 998
381.
Rešl Pavel
VS Duchcov
7
7 104
382.
Zimová Martina
Delfín Jablonec
7
7 168
383.
Šrubařová Kristýna
YC LS Brno
7
7 351
384.
Binko Šimon
JK Plzeň
7
7 352
385.
Vrána Petr
TJ Rapid Brno
7
11 971
386.
Kudláčková Karolína
TJ Lanškroun
7
14 785
387.
Šormová Marcela
YC LS Brno
7
10 346
388.
Doležel Ondřej
YC CERE
7
14 896
389.
Mastník Štěpán
YC CERE
7
17 314
390.
Ciglerová Lenka
YC Neratovice
7
31 734
391.
Tupý Petr
YC LS Brno
7
31 318
392.
Dobrá Tereza
Lokomotiva Plzeň
7
103 858
393.
Hyrš Ladislav
JK Ostrava Poruba
7
29 900
394.
Tobolka Michal
TJ Jiskra Třeboň
7
29 077
395.
Kubový Martin
JK Toušeň
7
73 663
396.
Gardavský Petr
TJ Jiskra Třeboň
7
29 077
397.
Jedličková Michaela
YC Neratovice
7
28 434
398.
Bobek Pavel
Baník Ostrava
7
41 817
399.
Čutka Jan
YC DIM Bezdrev
7
28 312
400.
Vomáčko Ladislav
Bohemia Poděbrady
7
27 619
401.
Rašková Adéla
ČWA
7
27 383
402.
Bezušková Jana
YC Neratovice
7
26 842
403.
Flosmanová Kristýna
TJ Jiskra Třeboň
7
40 236
404.
Kořan Petr
YC Neratovice
7
43 584
405.
Košťálová Bára
YC Pardubice
7
17 730
406.
Pavlíček Zdeněk
YC Regent
7
24 098
407.
Václavík Jakub
JK Česká Lípa
7
47 763
408.
Pavelková Sofie
ČYK
7
17 832
409.
Martan Matěj
Lokomotiva Plzeň
7
17 920
410.
Rameš Ivan
JK Česká Lípa
7
18 145
411.
Sláma Ivo
Jachtklub Brno
7
22 134
412.
Houšková Klára
YC CERE
7
49 693
413.
Tkadlecová Sára
JK Toušeň
7
51 681
414.
Mertlová Michaela
YC Regent
7
19 775
415.
Vinkl Petr
YC Kladno
7
19 656
416.
Netík Pavel
YC Velké Dářko
7
16 189
417.
Verl Jan
Delfín Jablonec
7
16 599
418.
Matoušek Ondřej
Slavoj Hluboká
7
19 065
419.
Najvárková Magdaléna
Orthodocks YC
7
35 390
420.
Nápravník Jakub
ČYK
7
36 250
421.
Stibůrková Eliška
Orthodocks YC
7
35 390
422.
Hanák Vladimír
Lokomotiva Cheb
7
15 443
423.
Guryča Daniel
YC CERE
7
36 590
424.
Pelnář Petr
Lokomotiva Plzeň
7
34 925
425.
Verl Vojtěch
Delfín Jablonec
7
15 184
426.
Skalová Ema
ČYK
6
4 346
427.
Hošek David
Lokomotiva Cheb
6
8 300
428.
Čermák Josef
YC Neratovice
6
8 200
429.
Cákoci Marek
YC CERE
6
8 019
430.
Bryxová Lucie
YC Nechranice
6
1 127
431.
Szmaragowski Dominik
YC DIM Bezdrev
6
23 112
432.
Hanáková Marcela
Sokol Tovačov
6
24 130
433.
Kutálek Lubomír
YC Krnov
6
941
434.
Klusáčková Radka
Sokol Dobřichovice
6
7 808
435.
Naxerová Nina
YC CERE
6
7 753
436.
Haken Vladimír
WS Club VD
6
7 675
437.
Trčka Martin
Baník Most
6
43 222
438.
Holá Magdaléna
Lokomotiva Plzeň
6
23 251
439.
Stibůrek Matěj
Orthodocks YC
6
23 112
440.
Lederer Tomáš
VS Duchcov
6
4 343
441.
Krejčiřík Jan
YC LS Brno
6
3 920
442.
Kršňák Jan
VS Duchcov
6
10 274
443.
Hykrda Jan
Jachtklub Brno
6
19 578
444.
Hegrová Naďa
Delfín Jablonec
6
4 157
445.
Štěpánková Jana
Delfín Jablonec
6
4 216
446.
Diviš Lukáš
TJ Rapid Brno
6
10 147
447.
Mravináč Petr
YC Kladno
6
4 247
448.
Brabec Václav
YC CERE
6
20 248
449.
Čermák Jaroslav
YC Pardubice
6
21 172
450.
Bláha Martin
JK Plzeň
6
7 577
451.
Kubíková Dana
Olšovec Jedovnice
6
21 225
452.
Szmaragowski David
YC DIM Bezdrev
6
21 235
453.
Fiala Alexandr
YC LS Brno
6
9 310
454.
Veselá Ema
YC Vysoké Mýto
6
21 381
455.
Mrázová Sylvia
YC Nechranice
6
9 209
456.
Pfeiferová Veronika
YC Nechranice
6
1 127
457.
Makrlík Dušan
JK Klatovy
6
4 323
458.
Dymák Vojtěch
YC Vysoké Mýto
6
8 696
459.
Babický Josef
JK Česká Lípa
6
25 826
460.
Iljuchin Jonáš
2011
ČYK
6
5 355
461.
Binko Štěpán
JK Plzeň
6
3 068
462.
Klíma Vojtěch
ČYK
6
6 004
463.
Kšír Vladislav
YC CERE
6
6 364
464.
Leffler Alois
YC Pardubice
6
3 392
465.
Stříž Tobiáš
YC Krnov
6
3 468
466.
Daněk Tomáš
YC LS Brno
6
5 163
467.
Kala Roman
YC Doksy
6
6 120
468.
Mucska Pavol
YC LS Brno
6
5 163
469.
Kutálková Kateřina
YC Krnov
6
819
470.
Šamšulová Tereza
YC CERE
6
40 491
471.
Výprachtický Petr
TJ Lanškroun
6
5 177
472.
Berka Radek
YC LS Brno
6
1 362
473.
Plachý Jonáš
YC Pardubice
6
14 868
474.
Městka Josef
Lokomotiva Cheb
6
5 679
475.
Sladký Martin
ČWA
6
33 302
476.
Plhoň Adam
SK Tři sestry
6
33 827
477.
Herudková Anna
YC Krnov
6
1 310
478.
Lefflerová Zuzana
YC Pardubice
6
3 392
479.
Nejezchleba Jakub
YC LS Brno
6
41 690
480.
Čížková Barbora
JK Staré Splavy
6
4 534
481.
Cikrt Tomáš
JK Toušeň
6
28 056
482.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
6
27 371
483.
Herudek Jan
YC Krnov
6
1 310
484.
Kvasnik Milan
YC Neratovice
6
42 938
485.
Formánek Jindřich
Jachtklub Brno
6
7 288
486.
Vetíšková Lenka
YC CERE
6
4 650
487.
Přikryl Benjamín
LS Kroměříž
6
27 939
488.
Procházka Libor
YC Neratovice
6
28 056
489.
Navrátil Vojtěch
Jachtklub Brno
6
3 142
490.
Plch Zdeněk
YC DIM Bezdrev
6
6 802
491.
Wehrenberg Lukáš
YC Kladno
6
3 819
492.
Vlachová Eliška
YCR Roudnice
6
6 994
493.
Berntová Ela
JK Staré Splavy
6
4 704
494.
Dvořák Tobiáš
JK Staré Splavy
6
6 885
495.
Musil Tomáš
1976
YC RODOP
6
57 495
496.
Neumann Lukáš
YC RODOP
6
38 948
497.
Mužík Martin
YC CERE
6
5 082
498.
Čudek Radim
Slavoj Český Těšín
6
4 573
499.
Mielec Lubomír
Sokol Palkovice
6
7 667
500.
Košťálová Anna
YC Pardubice
6
10 778
501.
Šimek Karel
Slavoj Hluboká
6
12 929
502.
Záruba Adam
YC CERE
6
11 581
503.
Vaidiš Tomáš
JK Sokolov
6
11 628
504.
Paigerová Vanda
YC CERE
6
11 830
505.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
6
12 116
506.
Bauerová Šárka
YC CERE
6
12 215
507.
Dressler Josef
ČYK
6
12 298
508.
Švejdová Michala
YC CERE
6
17 244
509.
Bryx Petr
YC Nechranice
6
17 230
510.
Licková Aneta
Bohemia Poděbrady
6
17 133
511.
Spurný Kryštof
YC Neratovice
6
17 085
512.
Vychová Zuzana
YC Neratovice
6
17 040
513.
Hnitka Martin
YC Nechranice
6
16 757
514.
Kacálek Zdeněk
YC Markop FL
6
16 729
515.
Kuthanová Eliška
YC LS Brno
6
2 228
516.
Teplý Jakub
YC CERE
6
2 180
517.
Samcová Klára
TJ Rapid Brno
6
18 837
518.
Švíková Barbora
YC CERE
6
77 129
519.
Jochovič Josef
YC Neratovice
6
16 414
520.
Kršňák Jakub
VS Duchcov
6
16 313
521.
Lidařík Rudolf
YC LS Brno
6
16 203
522.
Plch Jiří
2005
YC DIM Bezdrev
6
13 311
523.
Vaszi Mikuláš
SK Štětí
6
13 756
524.
Bobek Ondřej
1987
Baník Ostrava
6
15 887
525.
Schwarzová Markéta
YC CERE
6
14 070
526.
Hrubý Karel
Jachtklub Brno
6
15 709
527.
Medek Pavel
VS Duchcov
6
2 017
528.
Hrdina Patrik
YC CERE
6
15 432
529.
Konopík Tomáš
Jachtklub Brno
6
14 604
530.
Hadašová Jana
Lokomotiva Cheb
6
14 736
531.
Rozsypal Martin
JK Olomouc
6
14 758
532.
Janderová Klára
YC SaS
6
11 097
533.
Kalivoda Ondřej
YC LS Brno
6
4 048
534.
Vít Radek
JK Česká Lípa
6
10 904
535.
Pavliš Jiří
YC Kovářov
5
20 920
536.
Kuš Emil
Slavoj Hluboká
5
16 130
537.
Benovič Vojtěch
YC CERE
5
13 008
538.
Pfeifer Josef
YC CERE
5
1 411
539.
Lorenz Alan
JK Česká Lípa
5
6 091
540.
Vacula Jan
YC Znojmo
5
16 217
541.
Jára Jaroslav
Jachtklub Brno
5
1 778
542.
Hanton Josef
Lokomotiva Plzeň
5
32 320
543.
Mareš Miloslav
YC Kladno
5
5 599
544.
Petrák Jan
ALT Tornado
5
19 106
545.
Kotek Michal
JK Staré Splavy
5
30 676
546.
Richterová Eliška
YC Pardubice
5
34 117
546.
Richter Jan
YC Pardubice
5
34 117
548.
Hornof Tomáš
YC Ústí n L
5
1 311
549.
Keprda Jan
YC LS Brno
5
5 415
550.
Storch Petr
YC Ústí n L
5
34 815
551.
Ručka Tomáš
YC Kladno
5
5 330
552.
Palkovský Tomáš
SK Štětí
5
34 815
553.
Teplý Viktor
Jachtklub Brno
5
82 830
554.
Rathousová Berta
YC CERE
5
6 494
554.
Beránková Klára
YC CERE
5
6 494
556.
Sedláček Petr
JK Prostějov
5
2 432
557.
Lassig Jiří
JK Staré Splavy
5
17 104
558.
Krejčiříková Karolína
YC LS Brno
5
2 245
559.
Svoboda Pavel
Bohemia Poděbrady
5
7 050
560.
Verner Jaroslav
JK Toušeň
5
28 323
561.
Drábek Oldřich
YC Vysoké Mýto
5
19 941
562.
Staniek Štěpán
Orthodocks YC
5
12 685
563.
Ziegenfuss Denis
YC CERE
5
6 854
564.
Šulc Jan
YC Vysoké Mýto
5
3 180
565.
Šnajdr Matěj
Lokomotiva Plzeň
5
40 069
566.
Berg Petr
VS Duchcov
5
3 192
567.
Gelnar Lukáš
KJ Těrlicko
5
6 794
568.
Halouzka Jiří
MYK
5
29 458
569.
Dragula Lukáš
KJ Těrlicko
5
6 731
570.
Opletalová Ivana
JK Plzeň
5
2 186
571.
Hamáčková Alice
YC Neratovice
5
6 675
571.
Hálová Lucie
JK Toušeň
5
6 675
573.
Svoboda Petr
Bohemia Poděbrady
5
10 624
574.
Vychová Eliška
YC Neratovice
5
13 757
575.
Janda Martin
ASK Lovosice
5
13 812
575.
Procházková Petra
ASK Lovosice
5
13 812
577.
Němec Milan
KJ Těrlicko
5
2 028
578.
Preiss Jan Egon
YC LS Brno
5
1 156
579.
Piak Ivan
Jachtklub Brno
5
932
580.
Šáňa Jan
Slavoj Český Těšín
5
10 482
581.
Novák David
YC CERE
5
4 415
582.
Bónová Julia
YC LS Brno
5
4 401
583.
Háma Martin
YC Doksy
5
3 875
584.
Novák Václav
YC LS Brno
5
1 146
585.
Vrána Adam
ČYK
5
14 647
586.
Rohovský Martin
YC LS Brno
5
4 521
587.
Licková Nikola
Bohemia Poděbrady
5
15 103
588.
Červenková Veronika
KJ Těrlicko
5
4 230
589.
Hegrová Julie
Delfín Jablonec
5
3 928
590.
Daněk Kryštof
YC LS Brno
5
3 949
591.
Mikošková Jana
YC CERE
5
3 963
592.
Machovská Lucie
ALT Vaurien
5
15 088
593.
Kaspřík Tomáš
YC CERE
5
1 064
593.
Haramija Josef
YC CERE
5
1 064
595.
Valouch Libor
JK Olomouc
5
4 506
596.
Smetana Radek
Lokomotiva Plzeň
5
10 455
597.
Sehnal Pavel
ČWA
5
27 456
598.
Hohenberger Jiří
YC Ústí n L
5
4 918
599.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
5
10 358
600.
Brejcha Viktor
YC CERE
5
5 080
601.
Vachel Petr
JK Černá v Pošumaví
5
5 017
602.
Steiner Michal
YC Vysoké Mýto
5
14 092
603.
Kafková Petra
1991
YC Velké Dářko
5
3 724
604.
Hasman Janek
Delfín Jablonec
5
3 735
605.
Hohenbergerová Ivona
YC Ústí n L
5
4 918
606.
Svoboda Lukáš
YC Neratovice
5
4 866
607.
Gugalov Petr
Lokomotiva Cheb
5
4 596
608.
Šanda Radek
YC CERE
5
4 852
609.
Marek František
ALT Tornado
5
19 106
610.
Hošek Tomáš
Lokomotiva Cheb
5
4 773
611.
Bílek Vladimír
Sokol Palkovice
5
3 800
612.
Michalčín Šimon
YC CERE
5
15 584
613.
Dymák Matyáš
YC Vysoké Mýto
5
4 690
614.
Vysloužil Zdeněk
JK Staré Splavy
5
14 207
615.
Dragoun Vítek
JK Plzeň
5
3 828
616.
Stibůrková Tereza
Orthodocks YC
5
20 147
617.
Motlík Vít
JK Cheb
5
707
618.
Koubek Zdeněk
Slavoj Hluboká
5
17 331
619.
Pačanda Jiří
Bohemia Poděbrady
5
2 941
620.
Juda Filip
YCR Roudnice
5
2 847
621.
Kuthan Jiří
YC Lískovec
5
8 006
622.
Jurečka Matěj
Císařská louka
5
8 339
623.
Kouřil Vít
2006
Jachtklub Brno
5
8 306
624.
Koška Vojtěch
YC Dyje
5
48 079
625.
Janovský Tomáš
YC CERE
5
11 622
626.
Indrák Jiří
Sokol Tovačov
5
22 036
627.
Červeň Matěj
Lokomotiva Plzeň
5
9 811
628.
Ďásek František
JK Cheb
5
7 683
629.
Havrda Luboš
Delfín Jablonec
5
8 458
630.
Beneš Vlastimil
Vodní stavby Pha
5
7 753
630.
Průcha Alexandr
Vodní stavby Pha
5
7 753
632.
Hirnšal Jan
JK Staré Splavy
5
24 611
633.
Motal Tomáš
ČANY
5
3 044
634.
Staňková Kateřina
SK Tři sestry
5
8 980
635.
Lasztowka Vlastimil
KJ Těrlicko
5
11 992
636.
Trnková Daniela
Bohemia Poděbrady
5
2 941
637.
Baštářová Veronika
Lokomotiva Plzeň
5
9 202
638.
Kučera Petr
TJ Rapid Brno
5
24 297
639.
Štolba Pavel
JK Černá v Pošumaví
5
8 371
640.
Jurečka Šimon
Císařská louka
5
8 339
641.
Karbusický Jaroslav
Bohemia Poděbrady
5
9 129
642.
Grabarczyk Darek
YC LS Brno
5
9 339
643.
Hakl David
Jachtklub Brno
5
26 733
644.
Brázdová Roxana Adelaida
Delfín Jablonec
5
8 030
645.
Slívová Jana
YC Nechranice
5
22 657
646.
Vastl Tomáš
JK Černá v Pošumaví
5
24 029
647.
Bidlová Jitka
YC LS Brno
5
7 571
648.
Novotný Karel
YC DIM Bezdrev
5
8 180
649.
Bauerová Markéta
YC CERE
5
22 196
650.
Falc Federico Milan
YC CERE
5
17 957
651.
Kilb Robin
2007
YC Dyje
4
2 093
652.
Najvárek Ondřej
YC Lískovec
4
5 660
652.
Najvárek Matěj
YC Lískovec
4
5 660
654.
Bulušek Matěj
Bohemia Poděbrady
4
5 656
655.
Dragoun Dominik
JK Plzeň
4
9 009
656.
Zelinka Jiří
YC CERE
4
13 489
657.
Bobková Michaela
JK Cheb
4
5 639
658.
Švíková Kateřina
YC CERE
4
34 502
659.
Mojdl Martin
YC Kladno
4
2 022
660.
Hanuš Viktor
Lokomotiva Cheb
4
1 627
661.
Rohlík Šimon
YC Pardubice
4
870
662.
Jícha Zdeněk
YC CERE
4
575
663.
Snopek Martin
Slavoj Hluboká
4
5 412
663.
Svoboda Stanislav
Slavoj Hluboká
4
5 412
665.
Bielik Ivan
YC LS Brno
4
1 316
666.
Dudák Marek
YC CERE
4
12 342
667.
Dolejš Rudolf
ČWA
4
11 705
668.
Liška Matěj
JK Sokolov
4
2 992
669.
Doležel Martin
JK Černá v Pošumaví
4
5 430
670.
Bílková Lucie
Sokol Palkovice
4
1 313
671.
Šiknerová Adriana
YC CERE
4
24 041
672.
Kilb Amber
YC Dyje
4
2 093
673.
Munzar Jakub
YC Pardubice
4
3 616
674.
Kmenta Martin
Jachtklub Brno
4
4 781
675.
Kašpar Antonín
YC CERE
4
3 848
676.
Drašnar Tomáš
ASK Lovosice
4
3 839
677.
Nalevajko Šimon
ČYK
4
2 002
678.
Wehrenberg Anna
Orthodocks YC
4
1 201
679.
Havel Filip
YC Neratovice
4
4 664
680.
Kulhavý Jiří
YCR Roudnice
4
4 674
681.
Řezáč Jindřich
Baník Ostrava
4
1 710
682.
Čermák Petr
YC Kladno
4
2 723
683.
Šedivák Kryštof
Lokomotiva Plzeň
4
23 002
684.
Kuřava Jaromír
Baník Ostrava
4
1 710
685.
Panocha Tomáš
YC Kladno
4
2 001
686.
Krátký Jan
Slavoj Hluboká
4
3 770
687.
Všetečka Ladislav
YC LS Brno
4
4 777
688.
Nedvědický Alexandr
ČYK
4
11 325
689.
Přikryl David
YC LS Brno
4
877
690.
Plch Jan
YC DIM Bezdrev
4
4 916
691.
Opršal Juraj
YC CERE
4
2 361
692.
Němeček Milan
YC LS Brno
4
905
693.
Krob Michal
YC Kladno
4
3 713
694.
Filinger Marek
YC CERE
4
2 681
695.
Kilb Robin
2007
YC Dyje
4
2 093
696.
Fuchsová Edita
YC Velké Dářko
4
886
697.
Mrůzek Pavel
YC Regent
4
5 151
698.
Štrait Martin
YC CERE
4
2 489
699.
Štěpánek Jakub
JK Staré Splavy
4
5 715
700.
Vacula Jiří
JK Staré Splavy
4
8 915
701.
Jančová Claudia
YC LS Brno
4
1 652
702.
Gvenetadze Hana
JK Černá v Pošumaví
4
961
703.
Vlach Miroslav
YCR Roudnice
4
5 177
704.
Dymák Jonáš
YC Vysoké Mýto
4
16 159
705.
Buřil Miloš
ALT RS
4
10 805
706.
Brezík Michal
Prazdroj Plzeň
4
1 008
707.
Holý Ivo
Baník Ostrava
4
7 664
708.
Cibulková Veronika
JK Plzeň
4
18 751
709.
Sadílek Adam
Delfín Jablonec
4
28 599
710.
Fiala Petr
YC Neratovice
4
28 811
711.
Jelínek Stanislav
YC CERE
4
6 896
712.
Jozíf Martin
YC Pardubice
4
20 363
713.
Krejsa Milan
YC CERE
4
7 648
714.
Joachimsthaler Ivo
ASK Lovosice
4
4 093
715.
Krejčí Jakub
YC LS Brno
4
10 898
716.
Červená Monika
YC LS Brno
4
2 396
717.
Štrunc Jan
YC Neratovice
4
25 556
718.
Prchal Vít
JK Staré Splavy
4
12 017
719.
Tlach Michal
YC LS Brno
4
1 561
720.
Krejza Filip
ALT FB
4
20 868
721.
Netopilík Zdeněk
JK Sokolov
4
4 357
722.
Neužil Pavel
1961
YC Nechranice
4
20 114
723.
Deutscher Patrik
JK Staré Splavy
4
9 927
724.
Čulenová Karolína
YC CERE
4
1 531
725.
Kuthan Jiří
1973
YC Lískovec
4
7 171
726.
Fiala Martin
YC Znojmo
4
4 122
727.
Jakoubek Zdeněk
ČYK
4
57 572
728.
Bankov Sava
YC LS Brno
4
1 774
729.
Škoda Michal
YC Neratovice
4
7 320
730.
Košíková Matilda
ČYK
4
2 251
731.
Hrubý Jan
ALT RS
4
12 551
732.
Satranská Zuzana
YC Pardubice
4
2 249
733.
Kuřil Jan
Baník Ostrava
4
12 600
734.
Štantejský Jan
ALT RS
4
26 475
735.
Šťastná Tereza
JK Staré Splavy
4
7 162
736.
Čechura Ladislav
Lokomotiva Plzeň
4
2 660
737.
Beerová Eliška
SK Štětí
4
611
738.
Vacula Karel
YC Znojmo
4
12 274
739.
Bareš David
YC CERE
4
1 588
740.
Smrčka Jiří
ČYK
4
6 693
741.
Gelnar Tomáš
KJ Těrlicko
4
4 543
742.
Čudková Josefína
Slavoj Český Těšín
4
1 395
743.
Nosková Klára
TJ Rapid Brno
4
4 270
744.
Szmaragowski Daniel
YC DIM Bezdrev
4
804
745.
Nováková Barbora
YC CERE
4
3 498
746.
Winkler Pavel
JK Toušeň
4
21 491
747.
Jeřábek Petr
YC CERE
4
5 906
748.
Vaďurová Dominika
JK Toušeň
4
32 140
749.
Vítovec Matěj
YC CERE
4
10 831
750.
Hofmann Bořek
YC Velké Dářko
4
2 559
751.
Mušálek Pavel
YC Kozmice
4
818
752.
Matoušek Matěj
Slavoj Hluboká
4
3 325
753.
Mareš Michael
YC Pardubice
4
3 920
754.
Boháč Daniel
YC LS Brno
4
1 420
755.
Toth Martin
ČWA
4
5 874
756.
Vika Tomáš
Orthodocks YC
4
14 257
757.
Szmaragowski Michaela
YC DIM Bezdrev
4
804
758.
Pokorný Jan
ALT 29er a 49er
4
14 563
759.
Vít Ladislav
JK Plzeň
4
3 431
760.
Sivý Filip
Slavoj Hluboká
4
4 351
761.
Vodáček Lukáš
YC LS Brno
4
3 404
762.
Iljuchin Matěj
JK Staré Splavy
4
4 238
763.
Ščerba Patrik
Sokol Palkovice
4
1 836
764.
Jeništa Martin
Sokol Dobřichovice
4
5 780
765.
Kuthan Martin
YC Neratovice
4
11 983
766.
Bazler Petr
ASK Lovosice
4
2 441
767.
Daněk Michal
LS Kroměříž
4
10 153
768.
Sušil Jan
Císařská louka
4
3 392
769.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
4
10 568
770.
Kučerová Lucie
JK Prostějov
4
3 536
771.
Munclinger Daniel
YC LS Brno
4
804
772.
Zelinková Alena
YC CERE
3
3 871
773.
Tichý Jonáš
YC Neratovice
3
3 892
774.
Šiffner Jan
YC Kladno
3
1 174
775.
Janatka Jakub
YC CERE
3
1 165
776.
Vachel Jiří
JK Černá v Pošumaví
3
2 484
777.
Koblasa Stanislav
Lokomotiva Cheb
3
1 079
778.
Kaláb Jindřich
VS Duchcov
3
3 983
779.
Bednář Martin
YC LS Brno
3
2 712
780.
Hofmann Jáchym
YC Velké Dářko
3
2 369
781.
Bříza Petr
1972
YC Pardubice
3
3 931
782.
Pouva Jaroslav
ASK Lovosice
3
1 913
783.
Fojtášek Kristian
YC Dyje
3
2 068
784.
Kabát Jiří
YC LS Brno
3
1 622
785.
Šuma Stanislav
ASK Lovosice
3
1 912
786.
Stoklásek Petr
YC CERE
3
1 940
787.
Košatová Lucie
ČYK
3
44 042
788.
Bína Daniel
JK Staré Splavy
3
68 063
789.
Křenek Marek
Delfín Jablonec
3
1 459
790.
Bulušek Ondřej
Bohemia Poděbrady
3
3 401
791.
Krieglstein Jan
JK Cheb
3
3 384
792.
Hrouda Petr
YC CERE
3
1 465
793.
Janoušek Vojtěch
YC LS Brno
3
2 212
794.
Hrubý Jiří
JK Plzeň
3
1 942
795.
Ptáčník Milan
1974
JK Staré Splavy
3
1 559
796.
Pavel Aleš
YC CERE
3
2 219
797.
Formánková Kateřina
ALT Vaurien
3
3 175
798.
Svoboda Vincenc
YC Velké Dářko
3
2 422
799.
Doležal Jan
JK Sokolov
3
3 057
800.
Chomát Martin
Lokomotiva Plzeň
3
3 148
801.
Staniek Pavel
KJ Těrlicko
3
1 774
802.
Valík Martin
YCR Roudnice
3
3 112
803.
Štursová Pavla
YC PARS
3
1 376
804.
Žalud Tomáš
ČANY
3
2 268
805.
Nevole Antonín
YC Doksy
3
2 762
806.
Grochal Štěpán
YC Dyje
3
2 863
807.
Horáčková Tereza
YC Doksy
3
2 762
808.
Čajčík Karel
YC Pardubice
3
3 814
809.
Jaroš Lukáš
Bohemia Poděbrady
3
1 258
810.
Doležal Tomáš
JK Sokolov
3
1 719
811.
Vlach Martin
YC Neratovice
3
1 286
812.
Hošek Libor
JK Česká Lípa
3
36 824
813.
Prokopec Petr
YC Pardubice
3
3 735
814.
Hájek Libor
JK Cheb
3
1 885
815.
Šílený Jáchym
YC DIM Bezdrev
3
1 695
816.
Jaroš Marek
Bohemia Poděbrady
3
3 503
817.
Rešlová Jana
VS Duchcov
3
2 922
818.
Havelková Josefina
ČYK
3
1 682
819.
Halmoši Dominik
ALT Tornado
3
3 649
820.
Spivak Galyna
1989
YC CERE
3
1 770
821.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
3
1 789
822.
Záluský Tomáš
YC CERE
3
2 991
823.
Divíšková Vanda
Delfín Jablonec
3
1 321
824.
Štěpán David
Jachtklub Brno
3
1 330
825.
Koleňák Matěj
YC LS Brno
3
1 986
826.
Petrus van Vegchel Václav
Slavoj Litoměřice
3
1 435
827.
Kuncová Marie
JK Sokolov
3
859
828.
Beneš Petr
YK Jestřábí
3
4 095
829.
Skořepová Eva
1971
JK Toušeň
3
6 190
830.
Petřina Ondřej
YC CERE
3
243
831.
Trčka Miroslav
Baník Most
3
714
832.
Mareš Jan
TJ Jiskra Třeboň
3
10 754
833.
Mareček Šimon
Jachtklub Brno
3
6 464
834.
Hrabalová Veronika
YC SaS
3
6 457
835.
Klíma Bohuslav
JK Černá v Pošumaví
3
479
836.
Plodek Adam
YC Pardubice
3
6 399
837.
Turba Marek
YC LS Brno
3
471
838.
Černý Matěj
JK Cheb
3
6 250
839.
Krejza Tomáš
YC Regent
3
10 845
840.
Tomáš Marek
Truc JK Plzeň
3
10 354
841.
Hýža Jiří
1975
Jachtklub Brno
3
11 127
842.
Jakubec David
ASK Lovosice
3
786
843.
Tkadlec Tadeáš
JK Toušeň
3
5 902
844.
Balzer Robert
JK Prostějov
3
828
845.
Kratochvíl Jan
Lokomotiva Cheb
3
5 782
846.
Maršálková Blanka
YC LS Brno
3
8 369
847.
Kocour Ladislav
JK Černá v Pošumaví
3
11 728
848.
Hlaváček Jiří
YC LS Brno
3
460
849.
Kučera Tomáš
Orthodocks YC
3
12 317
850.
Guryča Nikola
YC CERE
3
5 432
851.
Ondráček Radovan
YC LS Brno
3
693
852.
Matoušková Eva
YC Frymburk
3
10 354
853.
Popov Adam
YC CERE
3
5 431
854.
Justová Anna
2002
YC LS Brno
3
7 611
855.
Stejskal Petr
ČANY
3
23 053
856.
Němcová Lara
YC CERE
3
8 596
857.
Jašíková Darina
JK Staré Splavy
3
505
858.
Kupka Petr
ČYK
3
22 493
859.
Raff Lilia
TJ Jiskra Třeboň
3
569
860.
Křížek David
Lokomotiva Plzeň
3
24 426
861.
Plášil Roman
Orthodocks YC
3
7 841
862.
Cvikrová Michaela
JK Toušeň
3
7 799
863.
Kaláb Karel
VS Duchcov
3
226
864.
Viták František
JK Plzeň
3
7 377
865.
Šír Michal
YC LS Brno
3
684
866.
Benovičová Viktorie
YC CERE
3
20 524
867.
Sünderhauf Zdeněk
ČYK
3
28 307
868.
Novotný Štěpán
1994
JK Cheb
3
9 853
869.
Veit Martin
ALT FB
3
20 150
870.
Benovič Martin
YC CERE
3
4 110
871.
Pour Václav
Slavoj Hluboká
3
6 860
872.
Utíkal Petr
JK Olomouc
3
9 911
873.
Kuthan Karel
JK Staré Splavy
3
19 523
874.
Vosyka Ondřej
JK Černá v Pošumaví
3
19 457
875.
Procházka Filip
YC Neratovice
3
29 248
876.
Nuc Jindřich
JK Plzeň
3
869
877.
Stýblo Petr
JK Cheb
3
837
878.
Košťál Petr
YC Pardubice
3
5 290
879.
Svobodová Annie
YC Velké Dářko
3
4 210
880.
Joza Vladimír
JK Staré Splavy
3
4 540
880.
Nejedlý Libor
JK Staré Splavy
3
4 540
882.
Drda Filip
Delfín Jablonec
3
4 505
883.
Novotný Václav
JK Cheb
3
4 481
884.
Vranková Daniela
TJ Lanškroun
3
415
885.
Ouřada Jaroslav
Lokomotiva Cheb
3
4 367
886.
Mádle Jiří
YC DIM Bezdrev
3
16 447
887.
Kopún Jan
Lokomotiva Cheb
3
13 405
888.
Milerová Anna
Sokol Dobřichovice
3
13 732
889.
Horánska Magdalena
YC CERE
3
4 191
890.
Čutka Oliver Jan
YC DIM Bezdrev
3
4 693
891.
Veselý Šimon
YC Pardubice
3
1 050
892.
Klucká Lucie
VS Duchcov
3
14 238
893.
Horyna Otakar
Bohemia Poděbrady
3
4 174
894.
Mika Radek
YC SaS
3
14 238
895.
Horynová Jitka
Bohemia Poděbrady
3
4 174
896.
Hendrych Václav
YC Doksy
3
14 271
897.
Stránský Martin
Lokomotiva Cheb
3
4 146
898.
Veselý Šimon
YC Pardubice
3
1 050
899.
Blatecký David
Jachtklub Brno
3
14 617
900.
Formánek Patrik
Jachtklub Brno
3
4 113
901.
Šebková Kristýna
YC LS Brno
3
4 684
902.
Kulík Martin
YC RODOP
3
23 390
903.
Dastych Petr
ASK Lovosice
3
4 842
904.
Solfronk Antonín
YC Nechranice
3
4 743
905.
Tesař David
ASK Lovosice
3
4 728
906.
Horynová Alexandra
Bohemia Poděbrady
3
4 778
907.
Kryštof Šimon
YC LS Brno
3
303
908.
Balada Michal
VaS Pardubice
3
909
909.
Levová Ilona
Lokomotiva Plzeň
3
905
910.
Bauer Janek
YC CERE
3
4 750
911.
Ptáčník Ivan
YC Neratovice
3
4 904
912.
Komárek Zdeněk
YC Pardubice
2
1 730
913.
Valík David
YCR Roudnice
2
480
914.
Beránková Ilona
ASK Lovosice
2
1 880
914.
Beránek Ivo
ASK Lovosice
2
1 880
916.
Kališová Lenka
Jachtklub Brno
2
277
917.
Juha Roman
Lokomotiva Plzeň
2
481
917.
Sedláček Miloslav
Lokomotiva Plzeň
2
481
919.
Madi Michaela
YC CERE
2
499
920.
Skalníková Lucie
YC LS Brno
2
503
920.
Rečka Petr
YC Regent
2
503
922.
Pavlíček Jaroslav
YC LS Brno
2
281
923.
Klíma Petr
JK Černá v Pošumaví
2
378
924.
Valeš Jáchym
YC CERE
2
239
925.
Střítězský Jiří
JK Černá v Pošumaví
2
237
926.
Brezík Michal
Prazdroj Plzeň
2
303
926.
Palová Anna
SK Štětí
2
303
928.
Kučera Petr
TJ Rapid Brno
2
1 919
929.
Kujalová Dana
JK Černá v Pošumaví
2
346
930.
Jakubec Vlastimil
ASK Lovosice
2
382
931.
Cotte Pamela
YC CERE
2
297
932.
Kujalová Anna
JK Černá v Pošumaví
2
346
933.
Vaszi Kateřina
SK Štětí
2
477
934.
Popper Šimon
YC Doksy
2
360
935.
Blábol Jiří
YC CERE
2
1 849
936.
Klíma Pavel
JK Černá v Pošumaví
2
465
937.
Vastl Ladislav
JK Černá v Pošumaví
2
1 827
938.
Hyspecký Jakub
ALT Tornado
2
1 919
939.
Roubová Karolína
Lokomotiva Cheb
2
437
940.
Kubisz Michael
Slavoj Český Těšín
2
253
941.
Švancara Petr
Sokol Letovice
2
471
942.
Malý Lukáš
Český Kiting, z.s.
2
1 868
943.
Kristan Josef
YC CERE
2
415
944.
Svoboda Oldřich
JK Černá v Pošumaví
2
403
945.
Hlaváček Jiří
YC LS Brno
2
460
946.
Krausová Miroslava
JK Černá v Pošumaví
2
401
946.
Kraus Vladimír
JK Černá v Pošumaví
2
401
948.
Borčická Lucie
ALT Vaurien
2
1 875
949.
Švéda Miroslav
YC Vranovská přehr.
2
386
950.
Vitouch Jan
YC LS Brno
2
1 824
951.
Řebík Libor
JK Černá v Pošumaví
2
641
952.
Skála Petr
ALT FB
2
1 703
953.
Holubová Tereza
ČYK
2
1 176
954.
Luhan Radek
JK Černá v Pošumaví
2
859
955.
Junek Vladimír
JK Olomouc
2
1 327
956.
Luhanová Lenka
JK Černá v Pošumaví
2
859
956.
Soukupová Marie
JK Černá v Pošumaví
2
859
958.
Jegorov Alexandr
JK Černá v Pošumaví
2
863
958.
Jegorov Alexandr
JK Černá v Pošumaví
2
863
960.
Havelka Jonáš
ČYK
2
883
960.
Ježowicz Zbigniew
KJ Těrlicko
2
883
962.
Plch Jiří
YC DIM Bezdrev
2
887
963.
Zielonka Tomáš
KJ Těrlicko
2
913
963.
Zielonková Ivona
KJ Těrlicko
2
913
965.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
2
1 202
966.
Matyášová Viktire
Český Kiting, z.s.
2
921
967.
Hýža Petr
1973
Jachtklub Brno
2
928
968.
Zmeko Jan
JK Plzeň
2
101
969.
Soukup Filip
YC Regent
2
804
970.
Motejlová Klára
ČYK
2
1 113
971.
Meškán Nicolas
YC DIM Bezdrev
2
1 055
972.
Mego Emil
ASK Lovosice
2
1 063
973.
Jelínek Peter
YC DIM Bezdrev
2
1 069
974.
Šup Robert
YC Regent
2
1 105
975.
Dražil Zdeněk
YC Doksy
2
1 109
976.
Pavka Tomáš
YC Znojmo
2
1 047
976.
Pavka Lukáš
YC Znojmo
2
1 047
978.
Lapiš Jiří
KJ Těrlicko
2
1 156
979.
Jenšík David
JK Česká Lípa
2
1 012
980.
Jiřičková Nikola
JK Toušeň
2
1 010
981.
Kraus Pavel
Český Kiting, z.s.
2
1 004
982.
Dolejš Tomáš
Lokomotiva Cheb
2
989
983.
Tomková Natálie Adriana
LS Kroměříž
2
979
984.
Remešová Petra
YC LS Brno
2
943
985.
Vitoň Jan
YC Znojmo
2
1 348
986.
Čoupek Ondřej
YC LS Brno
2
202
987.
Skála David
ALT FB
2
1 703
988.
Forst Matouš
YC Velké Dářko
2
583
989.
Škráčková Vendula
JK Ostrava
2
638
990.
Pivovarčík Milan
YC Znojmo
2
621
991.
Chamradová Eva
JK Ostrava
2
600
992.
Ročková Alena
YC Neratovice
2
1 620
993.
Kantorík Ivan
JK Ostrava Poruba
2
226
994.
Veselka Adam
Lokomotiva Cheb
2
597
995.
Bartoš René
KJ Těrlicko
2
582
996.
Diviš Michal
YC Dyje
2
1 578
997.
Brandtl Petr
YC CERE
2
554
998.
Vaněk Václav
YC Regent
2
544
999.
Hanf František
YC CERE
2
516
1000.
Cvičková Jitka
Sokol Tovačov
2
505
1000.
Běhal Miroslav
Baník Ostrava
2
505
1002.
Soukup Václav
YC Regent
2
503
1003.
Tlapáková Pavlína
SK Štětí
2
207
1004.
Pačanda David
Bohemia Poděbrady
2
1 577
1005.
Zouhar Jan
TJ Rapid Brno
2
778
1006.
Novák Dušan
ASK Lovosice
2
720
1007.
Všetečka Jan
YC LS Brno
2
771
1008.
Lindová Karolína
Prazdroj Plzeň
2
770
1009.
Vítová Jana
JK Plzeň
2
753
1010.
Schwanzer Pavel
YC LS Brno
2
750
1011.
Uhrich Martin
ASK Lovosice
2
1 461
1012.
Kaleta Bohdan
KJ Těrlicko
2
737
1013.
Macháček Otakar Andrew
2009
YC CERE
2
1 461
1014.
Drábková Kateřina
YC Vysoké Mýto
2
202
1015.
Lipták Richard
YC CERE
2
1 461
1016.
Luštinec Ladislav
YC CERE
2
720
1017.
Šplíchalová Petra
YC CERE
2
1 465
1018.
Veselý Štěpán
YC Pardubice
2
707
1019.
John Vladimír
ASK Lovosice
2
1 540
1020.
Pivnička Jakub
YC Znojmo
2
1 553
1021.
Kopřiva Luděk
VS Duchcov
2
2 046
1022.
Šenovská Laura
KJ Těrlicko
2
1 211
1023.
Motlík Ondřej
JK Cheb
2
5 543
1024.
Fanfrlová Eliška
JK Ostrava
2
2 375
1025.
Verner Kamil
JK Toušeň
2
13 248
1026.
Svobodová Lucie
YC Lískovec
2
31 119
1027.
Tomažic Adam
Orthodocks YC
2
3 481
1028.
Centrichová Hana
KJ Těrlicko
2
2 481
1029.
Čáp Milan
YC Neratovice
2
29 248
1030.
Skala Pavel
JK Cheb
2
2 454
1031.
Dlouhá Martina
YC Velké Dářko
2
4 607
1032.
Čeněk Jiří
Bohemia Poděbrady
2
3 503
1033.
Myšková Ema
TJ Rapid Brno
2
2 400
1034.
Beneš Štěpán
YK Jestřábí
2
3 579
1035.
Mlčoch Matěj
Sokol Tovačov
2
2 583
1036.
Fantová Kateřina
1968
YC LS Brno
2
4 447
1037.
Uhlár Milan
Orthodocks YC
2
4 427
1038.
Hepner Jaromír
YC LS Brno
2
3 584
1038.
Bačík Martin
YC LS Brno
2
3 584
1040.
Kovařík David
ČYK
2
36 389
1041.
Mezera Michal
YC LS Brno
2
3 584
1041.
Mezera Michal
YC LS Brno
2
3 584
1043.
Šlechta Jiří
JK Černá v Pošumaví
2
3 216
1044.
Hořejší Miroslav
Český Kiting, z.s.
2
3 621
1045.
Parchomenko Ondřej
YC Nechranice
2
5 836
1046.
Hanzl Jáchym
Slavoj Litoměřice
2
2 606
1047.
Teplý Ondřej
Jachtklub Brno
2
6 397
1048.
Navrátil Jan
Sokol Tovačov
2
2 929
1049.
Ott Adam
Jachtklub Brno
2
5 168
1050.
Myslíková Eliška
Sail&Ski Lipno
2
3 220
1051.
Hruska Simon
2
3 170
1052.
Sivý Štěpán
Slavoj Hluboká
2
3 166
1053.
Nebeská Josefína
ČYK
2
3 099
1054.
Šercl Miroslav
Delfín Jablonec
2
3 254
1055.
Balzerová Lenka
Jachtklub Brno
2
2 940
1056.
Navrátil Petr
Sokol Tovačov
2
2 929
1057.
Mertinová Nicole
ČWA
2
16 519
1058.
Adamová Tereza
2
2 920
1059.
Pavlovský Marek
1970
YC LS Brno
2
3 404
1060.
Kátrik Viktor
JK Toušeň
2
2 816
1061.
Hošek Jan
Lokomotiva Cheb
2
3 290
1062.
Janeček Adam
YC Doksy
2
5 279
1063.
Topiarzová Mokas
YC CERE
2
5 432
1064.
Zima Tomáš
YC Kladno
2
15 353
1065.
Iljuchin Ilja
ALT RS
2
3 984
1066.
Šplíchal Filip
JK Plzeň
2
3 386
1067.
Houdek Roman
YC LS Brno
2
14 134
1068.
Steiner Jiří
YC Vysoké Mýto
2
14 032
1069.
Matoušová Štěpánka
ČWA
2
3 390
1070.
Diviš Ivo
YC Dyje
2
17 086
1071.
Tomek Milan
NOT FOR SAIL
2
29 083
1072.
Smutek Jan
YC Vysoké Mýto
2
6 622
1073.
Podhorec Štefan
YC Kladno
2
7 375
1074.
Novotný Ondřej
YC LS Brno
2
4 126
1075.
Chlebna Milan
YC Kovářov
2
8 892
1076.
Schmied Martin
ALT RS
2
17 202
1077.
Hlaváč Ondřej
Newton YC
2
22 563
1077.
Bouma Jan
Newton YC
2
22 563
1079.
Zgraja Martin
Orthodocks YC
2
7 071
1080.
Solař Petr
ČYK
2
18 957
1081.
Chmelová Lucie
YC Bystrc Brno
2
7 071
1082.
Hájek Milan
1968
Lokomotiva Plzeň
2
18 200
1083.
Stýblo Petr
JK Cheb
2
4 200
1084.
Jelínek Robert
YC CERE
2
3 891
1085.
Šupolík Petr
Sokol Dobřichovice
2
3 895
1085.
Vích Ondřej
Sokol Dobřichovice
2
3 895
1087.
Rexa Adam
2
2 089
1088.
Indrák Václav
Sokol Tovačov
2
2 083
1089.
Ouška Miloslav
YC Ústí n L
2
2 062
1090.
Koval Kristián
KJ Těrlicko
2
2 059
1090.
Centrichová Eva
KJ Těrlicko
2
2 059
1090.
Pacek Alexandr
KJ Těrlicko
2
2 059
1093.
Fořt Jiří
YC CERE
2
3 811
1094.
Deák Tomi
Český Kiting, z.s.
2
6 761
1095.
Václavík Radek
JK Česká Lípa
2
4 983
1096.
Podzimek Antonín
ČYK
2
25 608
1097.
Koblasa David
Lokomotiva Cheb
2
6 643
1098.
Schmiedová Petra
ALT RS
2
17 202
1099.
Hykrdová Monika
Jachtklub Brno
2
3 758
1100.
Dítětová Kornelie
Bohemia Poděbrady
2
6 688
1101.
Rozsypal Jakub
1990
JK Olomouc
2
4 317
1102.
Koenigsmark Jan
Český Kiting, z.s.
2
4 314
1103.
Drábek Martin
YC Vysoké Mýto
2
10 832
1104.
Šabatová Barbora
YC LS Brno
2
9 746
1105.
Bachtík Marek
YC CERE
2
25 976
1106.
Lorenz Matyáš
JK Česká Lípa
2
4 275
1107.
Štěrba Igor
YC Znojmo
2
9 342
1108.
Bilej Konstantin
YC CERE
1
304
1109.
Cejnar Aleš
Císařská louka
1
293
1110.
Gebhart Jan
JK Cheb
1
303
1111.
Miler Martin
YC RODOP
1
16 557
1111.
Buček Martin
YC RODOP
1
16 557
1113.
Čulák Tomáš
YC Neratovice
1
303
1114.
Krutil Jan
Český Kiting, z.s.
1
301
1115.
Rozsypal Jakub
SK Tři sestry
1
17 867
1116.
Čulen Jakub
YC CERE
1
343
1117.
Mynarz Roman
KJ Těrlicko
1
277
1118.
Bureš Jan
Sokol Mohelnice
1
303
1119.
Strejček Radim
Sokol Palkovice
1
323
1120.
Klabouch Tomáš
Slavoj Hluboká
1
277
1121.
Podolský Miloš
YC Ústí n L
1
278
1122.
Blatecká Kateřina
1
303
1123.
Sklenář Petr
YC Neratovice
1
277
1124.
Šplíchal Marek
JK Plzeň
1
318
1125.
Kulísek Jan
PS Eletrika
1
303
1126.
Schwobová Agáta
Lokomotiva Cheb
1
277
1127.
Soukup Michal
YC Regent
1
305
1128.
Sivý Daniel
Slavoj Hluboká
1
303
1129.
Chlubnová Leona
KJ Těrlicko
1
305
1130.
Šachl Zděnek
VS Duchcov
1
277
1131.
Has Michael
YC CERE
1
294
1132.
Hron Petr
PS Eletrika
1
303
1133.
Venuta Premysl
Český Kiting, z.s.
1
2 050
1134.
Hradec František
Císařská louka
1
344
1135.
Habarová Kristýna
JK Prostějov
1
499
1136.
Babinčák Tomáš
1
11 782
1137.
Komárek Vojtěch
ČYK
1
11 216
1138.
Krsička Martin
YC CERE
1
10 940
1139.
Bulant Jiří
Císařská louka
1
469
1140.
Bezdíček Petr
YC Vysoké Mýto
1
10 832
1140.
Lukeš Jiří
YC Vysoké Mýto
1
10 832
1142.
Krupica Miloš
YC LS Brno
1
473
1143.
Havel Jan
YC Vysoké Mýto
1
10 832
1144.
Bartoš Petr
JK Královská
1
9 618
1145.
Svoboda Jiří
JK Černá v Pošumaví
1
489
1145.
Gvenetadze Nina
JK Černá v Pošumaví
1
489
1145.
Luhanová Beata
JK Černá v Pošumaví
1
489
1148.
Herda Alexandr
ČYK
1
9 172
1149.
Bednářová Markéta
Český Kiting, z.s.
1
499
1150.
Slíva Jakub
YC Nechranice
1
8 753
1151.
Štrambach Ladislav
Sokol Mohelnice
1
456
1152.
Fajfrlík Václav
ČANY
1
8 261
1153.
Bezušek Štěpán
YC CERE
1
504
1154.
Raban Jan
YC SaS
1
8 261
1154.
Špilar Vojtěch
1
8 261
1156.
Kvašnovský Michael
ČWA
1
8 247
1157.
Svanovský Evžen
YC LS Brno
1
516
1158.
Sehnal Jaroslav
Newton YC
1
8 169
1159.
Benc Partik
Český Kiting, z.s.
1
535
1160.
Hadravová Romana
YCR Roudnice
1
540
1161.
Ivankovič Ivan
Newton YC
1
8 169
1162.
Jakubův Václav
Císařská louka
1
548
1163.
Barth Alena
1
554
1163.
Barth Kristina
1
554
1165.
Ivankovič Goran
Newton YC
1
8 169
1166.
Zapletal Zdeněk
TJ Prostějov
1
456
1167.
Ćmok Lech
KJ Těrlicko
1
453
1168.
Durec Petr
YC Znojmo
1
344
1169.
Vice Kateřina
JK Plzeň
1
402
1170.
Klement Pavel
YC RODOP
1
16 557
1170.
Švihlík Martin
YC RODOP
1
16 557
1172.
Peterka Petr
ASK Lovosice
1
360
1173.
Brejcha Anna
YC CERE
1
364
1174.
Malínek David
YC CERE
1
370
1175.
Maruška Karel
JK Černá v Pošumaví
1
377
1176.
Vlach Marek
Český Kiting, z.s.
1
380
1177.
Juřina Igor
1
389
1178.
Srdínková Simona
YC Pardubice
1
396
1179.
Harcuba Petr
JK Staré Splavy
1
400
1180.
Ostrý Dominik
YC LS Brno
1
13 212
1181.
Jurečka Pavel
Císařská louka
1
402
1181.
Ochec Jan
ČYK
1
402
1181.
Novák Ondřej
Slavoj Hluboká
1
402
1184.
Putna Petr
Jachtklub Brno
1
13 026
1185.
Kantor Arthur
YC CERE
1
453
1186.
Randák Jiří
YC Vysoké Mýto
1
404
1186.
Šulcová Pavla
YC Vysoké Mýto
1
404
1186.
Randáková Věra
YC Vysoké Mýto
1
404
1186.
Štěpánek Jiří
Delfín Jablonec
1
404
1186.
Běhal Radek
JK Ostrava
1
404
1191.
Huvar Miloslav
Newton YC
1
12 945
1191.
Myrončuk Miroslav
Newton YC
1
12 945
1193.
Stojanov Štěpán
YC CERE
1
420
1193.
Ernst Václav
YC CERE
1
420
1195.
Baranovič František
Český Kiting, z.s.
1
426
1196.
Voskovec Filip
YC Kladno
1
12 945
1197.
Pouvová Daniela
ASK Lovosice
1
452
1197.
Šachl Zdeněk
VS Duchcov
1
452
1197.
Karasová Daniela
1
452
1200.
Kuřáková Marie
Delfín Jablonec
1
277
1201.
Matýsek Radan
KJ Těrlicko
1
226
1202.
Kuřák Michal
Delfín Jablonec
1
277
1203.
Peroutková Johana
JK Sokolov
1
101
1204.
Richtr Zdeněk
YC Doksy
1
0
1204.
Solík Jakub
JK Česká Lípa
1
0
1204.
Malý Matěj
YC Doksy
1
0
1204.
Malínský Lubomír
YC Doksy
1
0
1204.
Pokorný Miloslav
YC Doksy
1
0
1204.
Novák Jaroslav
YC Doksy
1
0
1204.
Masopust Jaroslav
YC Doksy
1
0
1204.
Rybáček Josef
YC Doksy
1
0
1204.
Libovická Jiřina
YC Doksy
1
0
1204.
Beránková Daniela
YC Doksy
1
0
1204.
Král Karel
JK Sokolov
1
0
1215.
Sedláček Michal
Prazdroj Plzeň
1
101
1215.
Koblasa David
Lokomotiva Cheb
1
101
1215.
Doležalová Barbora
JK Sokolov
1
101
1218.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
1
0
1219.
Nováková Nela
YC Doksy
1
101
1219.
Novotný Adam
YC DIM Bezdrev
1
101
1219.
Sedláček Cyril
Slavoj Hluboká
1
101
1219.
Dragoun Daniel
JK Plzeň
1
101
1219.
Dlouhý Aleš
YC Znojmo
1
101
1219.
Heczko Karel
KJ Těrlicko
1
101
1219.
Beneš Marián
Sokol Palkovice
1
101
1219.
Fuchs Ondřej
YC Velké Dářko
1
101
1219.
Arrufí-Franch Enric
YC Velké Dářko
1
101
1219.
Kučera Miroslav
Delfín Jablonec
1
101
1219.
Šormová Soňa
YC LS Brno
1
101
1219.
Kovařík Martin
YC LS Brno
1
101
1219.
Straka Marek
YC CERE
1
101
1232.
Lőwová Sabina
Slavoj Hluboká
1
0
1232.
Novotná Jaroměřská Tereza
YC Neratovice
1
0
1234.
Cach Zdeněk
YC Regent
1
101
1235.
Hýža Vít
Jachtklub Brno
1
0
1235.
Němec Vojtěch
1
0
1235.
Hrebicek Tobias
Orthodocks YC
1
0
1235.
Hrebicek Bruno
Orthodocks YC
1
0
1235.
Mojdlová Kateřina
Orthodocks YC
1
0
1235.
Hájek Daniel
Orthodocks YC
1
0
1235.
Mikula Luboš
JK Ostrava
1
0
1235.
Mikula Josef
JK Ostrava
1
0
1235.
Hájek Tomáš
Orthodocks YC
1
0
1235.
Mannelová Alžběta
TJ Lanškroun
1
0
1235.
Výprachtická Monika
TJ Lanškroun
1
0
1235.
Lis Jáchym
ALT RS
1
0
1235.
Wawrosz Jan
YC CERE
1
0
1235.
Zezula Michal
Jachtklub Brno
1
0
1235.
Novotný Radim
YC LS Brno
1
0
1235.
Guryča Jan
YC CERE
1
0
1235.
Štěpánský Jan
Slávia Česká Skalice
1
0
1235.
Holanec Martin
Slávia Česká Skalice
1
0
1235.
Lehovcová Martina
Slávia Česká Skalice
1
0
1235.
Šmídová Petra
ALT Evropa
1
0
1235.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
1
0
1235.
Brchaň Šimon
KJ Těrlicko
1
0
1235.
Wolk Roland
YC LS Brno
1
0
1235.
Huk Václav
YC LS Brno
1
0
1235.
Kramolišová Tereza
YC LS Brno
1
0
1235.
Vallová Anna Viktorie
YC LS Brno
1
0
1235.
Procházková Bára
YC Znojmo
1
0
1235.
Procházka Jan
YC Znojmo
1
0
1235.
Boháček David
Bohemia Poděbrady
1
0
1264.
Klabík Josef
Císařská louka
1
101
1264.
Podlenová Šárka
ČYK
1
101
1266.
Jedlovská Gabriela
YC Razová
1
277
1267.
Fikáček Albert
Newton YC
1
8 169
1268.
Barnard James
1
202
1268.
Hozáková Anna
YC CERE
1
202
1270.
Procházka Jan
Český Kiting, z.s.
1
204
1271.
Jelínek Jiří
Císařská louka
1
206
1271.
Švéda Miroslav
YC Vranovská přehr.
1
206
1273.
Bučány Miloš
YC CERE
1
210
1273.
Prokopcova Nina
1
210
1273.
Hruskova Sara
1
210
1273.
Zielonková Lucie
KJ Těrlicko
1
210
1277.
Vachel František
JK Černá v Pošumaví
1
213
1277.
Vachelová Hana
JK Černá v Pošumaví
1
213
1279.
Fišer Roman
JK Královská
1
218
1280.
Zbořil Matyáš
JK Staré Splavy
1
226
1280.
Holoubková Magdalena
YC Doksy
1
226
1282.
Zdražil Josef
YC Vysoké Mýto
1
202
1283.
Krejčíková Klára
YC CERE
1
226
1283.
Michalčín Jiří
YC CERE
1
226
1283.
Nováková Veronika
Slavoj Hluboká
1
226
1283.
Nováková Viktorie
JK Plzeň
1
226
1283.
Vyšín Miroslav
ČYK
1
226
1288.
Buchta Marian
Český Kiting, z.s.
1
234
1289.
Preibisch Richard
YC Regent
1
239
1290.
Polák Jiří
YC LS Brno
1
242
1291.
Svatoš Martin
Císařská louka
1
247
1292.
Košátko Jan
1
256
1293.
Machač Štěpán
Český Kiting, z.s.
1
266
1294.
Kosina Václav
YC Pardubice
1
272
1295.
Šeminský Sebastian
YC Razová
1
277
1296.
Krystýnek Pavel
1
202
1296.
Bohuš Vojtěch
YC LS Brno
1
202
1298.
Blažek Jaroslav
JK Mokropsy
1
101
1299.
Foltýn Jiří
KJ Těrlicko
1
159
1300.
Žák Petr
1
101
1300.
Průša Jakub
1
101
1302.
Juřina Antonín
1
114
1303.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
1
115
1304.
Kozák Zdeněk
JK Černá v Pošumaví
1
121
1304.
Zemková Jiřina
JK Černá v Pošumaví
1
121
1306.
Stejskal Tomáš
Sokol Letovice
1
123
1307.
Bílek Lukáš
ČANY
1
127
1307.
Musil Marek
ČYK
1
127
1309.
Papánek Dimitrij
Císařská louka
1
133
1310.
Černý Max
YC CERE
1
136
1311.
Hoch Lukáš
Slavoj Hluboká
1
139
1312.
Brandtlová Martina
YC CERE
1
152
1313.
Trčková Stella
Baník Most
1
163
1314.
Valík Jiří
YCR Roudnice
1
202
1315.
Pivnička Eva
1
168
1315.
Pezl Aleš
Císařská louka
1
168
1317.
Kurc David
YC Regent
1
180
1317.
Havránek Zdenek
YC Razová
1
180
1317.
Holoubková Anežka
YC Doksy
1
180
1317.
Hegr Vlastimil
Delfín Jablonec
1
180
1317.
Hegr Vojtěch
Delfín Jablonec
1
180
1317.
Fic Petr
YC Vranovská přehr.
1
180
1323.
Bartoš Vítězslav
YC LS Brno
1
188
1323.
Klíma Matěj
JK Černá v Pošumaví
1
188
1325.
Jakl René
1
198
1326.
Ročková Anežka
YC Neratovice
1
202
1326.
Holčák Michal
Slavoj Litoměřice
1
202
1326.
Lehman René
YCR Roudnice
1
202
1329.
Kraus Petr
Newton YC
1
8 169
1330.
Vondráček Tomáš
YC CERE
1
707
1331.
Cachová Šárka
YC Regent
1
578
1332.
Drvota Jaromír
YC Kladno
1
1 747
1333.
Švec Ladislav
YC Dvořiště-Lišov
1
1 582
1333.
Krátký Ondřej
Sokol Dobřichovice
1
1 582
1335.
Kubarski Adam
ČWA
1
3 043
1336.
Gončar Martin
1
1 635
1337.
Raff Oleg
TJ Jiskra Třeboň
1
1 675
1338.
Drahokoupil Tomáš
YC Doksy
1
2 918
1339.
Zavadil Pavel
1
2 814
1339.
Tippl Pavel
Český Kiting, z.s.
1
2 814
1341.
Joachimsthalerová Jitka
ASK Lovosice
1
1 713
1342.
Parůžek Zdeněk
JK Toušeň
1
2 637
1343.
Motz Dan
1
2 630
1344.
Falta Miroslav
ALT Tornado
1
1 730
1345.
Podhorec Štefan
YC Kladno
1
1 747
1346.
Kafka Tomáš
YC Velké Dářko
1
3 190
1347.
Holub Jan
YC Kladno
1
1 747
1347.
Vogltanz Vladimír
YC Kladno
1
1 747
1349.
Šikner Jiří
Orthodocks YC
1
2 618
1350.
Juda Jakub
YCR Roudnice
1
2 530
1351.
Láznička Miloš
YC Kovářov
1
2 494
1352.
Hrabálek Jakub
YC LS Brno
1
1 792
1352.
Nevřiva Václav
YC LS Brno
1
1 792
1352.
Voráč Pavel
YC LS Brno
1
1 792
1352.
Voráč Pavel
YC LS Brno
1
1 792
1352.
Bělehrad Pavel
YC LS Brno
1
1 792
1357.
Dlouhý Radek
YC Pardubice
1
1 826
1357.
Mikulec Martin
TJ Rapid Brno
1
1 826
1359.
Chlup Jan
YC Dyje
1
3 190
1360.
Řehoušková Eva
1
3 220
1361.
Martan Jiří
Lokomotiva Plzeň
1
1 828
1362.
Cígler Jaromír
YC Neratovice
1
3 607
1363.
Mazgaj Robert
ALT RS
1
1 212
1364.
Malina Eduard
WS Nechranice
1
1 224
1365.
Janatka Jan
Císařská louka
1
1 247
1365.
Altmann Tomáš
Lokomotiva Plzeň
1
1 247
1367.
Korbová Ivana
JK Olomouc
1
1 261
1367.
Chodora Miroslav
Prazdroj Plzeň
1
1 261
1369.
Karhánek Jiří
YC SaS
1
3 757
1370.
Kulawiak Šimon
Lokomotiva Plzeň
1
1 291
1370.
Svoboda Jiří
Sokol Dobřichovice
1
1 291
1372.
Ketner Václav
ČYK
1
3 611
1372.
Vonka Martin
YC CERE
1
3 611
1374.
Štrunc Jan
YC Neratovice
1
3 607
1375.
Krupi4ka# Petr
1
1 317
1376.
Krčmář Karel
Orthodocks YC
1
3 283
1377.
Koláček Milan
YC LS Brno
1
1 331
1378.
Valenta Jan
ČWA
1
1 338
1379.
Ott Vítězslav
YC Znojmo
1
3 493
1380.
Brychta Jan
Lokomotiva Cheb
1
1 385
1381.
Ott Stanislav
YC Znojmo
1
3 493
1382.
Grusser Přemysl
ASK Lovosice
1
1 406
1383.
Fanfrla Dalibor
JK Ostrava
1
1 407
1384.
Hraník Ivo
1
1 409
1385.
Vysloužil Zdeněk
JK Staré Splavy
1
3 457
1385.
Lawson Andrew
2002
JK Staré Splavy
1
3 457
1387.
Mahor Martin
YK Jestřábí
1
3 445
1388.
Záruba Vladimír
JK Cheb
1
3 365
1389.
Šuplatavá Katarina
1
1 471
1390.
Kuchař Jan
YC CERE
1
2 456
1391.
Škola Jan
Lokomotiva Cheb
1
1 846
1392.
Hanák Ondřej
1
1 212
1393.
Roušal Jaroslav
ČWA
1
2 292
1394.
Stránecký Marian
1
1 874
1394.
Sobek Jiří
1
1 874
1394.
Krygel Ondřej
1
1 874
1394.
Bezouška Jaroslav
1
1 874
1394.
Dvořák Radim
YC Kladno
1
1 874
1394.
Richta Tomáš
YC LS Brno
1
1 874
1394.
Janečková Ester
YC LS Brno
1
1 874
1394.
Chovanec Luděk
Sokol Palkovice
1
1 874
1394.
Markant Miroslav
ČANY
1
1 874
1403.
Sehnal Libor
YC SaS
1
2 312
1403.
Korytář Václav
JK Ostrava
1
2 312
1403.
Korytář Jaroslav
JK Ostrava
1
2 312
1406.
Olša Jiří
YC LS Brno
1
2 260
1407.
Eliáš Radim
1
1 874
1408.
Krejčí Tomáš
JK Cheb
1
2 260
1409.
Švecová Markéta
ČYK
1
2 226
1410.
Nuc Mario
JK Plzeň
1
2 183
1411.
Krejčiříková Barbara
YC LS Brno
1
2 108
1412.
Kuthanová Kateřina
YC Lískovec
1
1 940
1412.
Sluka Zdeněk
Orthodocks YC
1
1 940
1412.
Vorel Petr
YC LS Brno
1
1 940
1415.
Mátlová Kateřina
Jachtklub Brno
1
2 108
1415.
Kupská Martina
YC LS Brno
1
2 108
1415.
Pavlíková Gabriela
YC LS Brno
1
2 108
1418.
Pšenička Štěpán
YC CERE
1
1 996
1418.
Jelínek Šimon
YC DIM Bezdrev
1
1 996
1420.
Širc Filip
1
1 874
1420.
Koblása Michal
1
1 874
1422.
Lafek Martin
Český Kiting, z.s.
1
2 408
1423.
Pieronkiewicz Daniel
1
1 874
1424.
Koblasa Lukáš
Lokomotiva Cheb
1
1 872
1425.
Chwalek Radomir
JK Ostrava
1
1 874
1425.
Bernáthová Pavlína
TJ STAR Praha
1
1 874
1425.
Janeček Zdeněk
YC SaS
1
1 874
1425.
Kolář František
YC CERE
1
1 874
1425.
Zitová Klára
YC CERE
1
1 874
1425.
Heissiger Jindřich
1
1 874
1425.
Kubínek Jaroslav
1
1 874
1425.
Beneš Jiří
1
1 874
1425.
Bárta Marek
1
1 874
1425.
Eliáš Vojtěch
1
1 874
1425.
Fajtl Jan
1
1 874
1425.
Vejlupek Tomáš
1
1 874
1425.
Urban Miroslav
1
1 874
1425.
Müller Miloň
1
1 874
1425.
Jošt Martin
1
1 874
1425.
Rejtar Milan
1
1 874
1425.
Zemen Pavel
1
1 874
1425.
Wroblowsky Petr
1
1 874
1425.
Krákora Jiří
1
1 874
1425.
Špačková Jana
1
1 874
1425.
Turzó Bedřich
1
1 874
1425.
Taubelová Daniela
1
1 874
1425.
Uzdař Zdeněk
1
1 874
1425.
Böhm Jaromír
1
1 874
1425.
Šimůnková Tereza
1
1 874
1425.
Cundr Luděk
1
1 874
1451.
Jenček Petr
ALT RS
1
1 212
1452.
Urbánek Roman
Český Kiting, z.s.
1
4 515
1453.
Binko Jan
JK Plzeň
1
578
1454.
Píša Martin
Český Kiting, z.s.
1
778
1455.
Vacula Karel
YC Znojmo
1
707
1455.
Hrňa Jan
YC Kovářov
1
707
1457.
Sláma Eduard
Jachtklub Brno
1
6 623
1458.
John Stanislav
YC Kovářov
1
729
1459.
Koubek Miroslav
WS Nechranice
1
6 350
1460.
Bauerová Eliška
YC CERE
1
741
1461.
Fabinger Luděk
1
6 154
1461.
Fól Tomáš
1
6 154
1463.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
1
768
1464.
Kolín Robert
1
6 154
1465.
Huss Tomáš
YC Znojmo
1
770
1466.
Šafránek Libor
1
6 154
1466.
Houser František
1
6 154
1468.
Hübnerová Karolina
Jachtklub Brno
1
707
1469.
Sroka Pavel
1
6 154
1470.
Lejhanec Pavel
YC Pardubice
1
792
1471.
Tichánek Michal
Sokol Palkovice
1
800
1472.
Hasová Veronika
YC CERE
1
804
1473.
Sadílek Viktor
JK Staré Splavy
1
5 892
1474.
Řihošek Aleš
YC CERE
1
5 890
1475.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
1
804
1476.
Syrový Tomáš
1983
YC CERE
1
5 890
1476.
Tomášek Radim
YC CERE
1
5 890
1478.
Červený Mojmír
ASK Lovosice
1
804
1478.
Červený Aleš
ASK Lovosice
1
804
1480.
Frank Robert
Lokomotiva Cheb
1
808
1481.
Novický Michal
YC Znojmo
1
707
1481.
Víšek Jan
Slávia Česká Skalice
1
707
1483.
Jaroš Roman
MYK
1
5 890
1484.
Kotek Kamil
JK Staré Splavy
1
6 937
1485.
Ráža Tomáš
VS Duchcov
1
578
1485.
Remeš Bohumír
YC LS Brno
1
578
1485.
Zimová Lenka
Delfín Jablonec
1
578
1485.
Luštěk Vlastimil
KJ Těrlicko
1
578
1489.
Koleňák Jiří
Newton YC
1
8 169
1489.
Kraus Petr
Newton YC
1
8 169
1491.
Červený Martin
1997
JK Plzeň
1
594
1492.
Špidlen Jan
YC CERE
1
7 903
1493.
Rapala Tomáš
Český Kiting, z.s.
1
602
1494.
Šorm Milan
1979
YC LS Brno
1
620
1495.
Žíla Jiří
Slavoj Hluboká
1
630
1496.
Frolík Petr
1
7 029
1497.
Konopáč Aleš
T. J. Sokol Vrané II
1
645
1498.
Huček Jakub
Slávia Česká Skalice
1
707
1499.
Janča Jean-Baptiste
YC LS Brno
1
645
1500.
Dymák Petr
YC Vysoké Mýto
1
672
1501.
Kopcová Markéta
Jachtklub Brno
1
6 716
1502.
Busta Ondřej
JK Královská
1
703
1502.
Křenek Miloš
1
703
1502.
Křenek Miloš
1
703
1505.
Polášková Petra
1
707
1505.
Pazderník Ondřej
1
707
1505.
Menšík Matyáš
1
707
1505.
Pazderník Stanislav
1
707
1505.
Stárková Anna
1
707
1510.
Fejtek Rudolf
Lokomotiva Cheb
1
2 047
1511.
Oleníček Pavel
YC CERE
1
707
1512.
Zákoucký Petr
ČYK
1
5 890
1513.
Davidová Anna
Sailing Pálava
1
820
1514.
Vavrla Lukáš
Sokol Palkovice
1
1 202
1515.
Slíva Martin
ČWA
1
3 977
1516.
Rozsypal Jan
SK Tři sestry
1
4 367
1517.
Morávek Petr
1
1 032
1518.
Müller Ondřej
SK Štětí
1
4 185
1519.
Novák Luboš
1
4 047
1519.
Maindl Julius
1
4 047
1519.
Seitl Martin
1
4 047
1519.
Sobotka Miloš
1
4 047
1523.
Plotěný Jan
TJ Rapid Brno
1
1 065
1524.
Voves Jiří
1
4 047
1525.
Bednář Pavel
Český Kiting, z.s.
1
1 079
1526.
Bartoš Václav
1
4 047
1527.
Mašková Tereza
YC DIM Bezdrev
1
1 088
1528.
Severa Miloslav
1
1 113
1529.
Kubů Alvin
YC Pardubice
1
998
1530.
Konupčík Michal
SK Halza
1
3 927
1531.
Škola Jaroslav
Lokomotiva Cheb
1
1 113
1532.
Solfronk Antonín
YC Nechranice
1
1 131
1533.
Cicvárek Martin
YC CERE
1
3 857
1533.
Mareš Jan
YC CERE
1
3 857
1533.
Kubová Kateřina
YC CERE
1
3 857
1533.
Kočí Jakub
YC CERE
1
3 857
1537.
Martinec František
Lokomotiva Cheb
1
1 174
1538.
Petřík Roman
YC Velké Dářko
1
1 176
1538.
Hofmann Filip
YC Velké Dářko
1
1 176
1540.
Szabo Vladimír
YC CERE
1
3 857
1540.
Roubal Pavel
YC LS Brno
1
3 857
1542.
Sehnal René
YC SaS
1
1 202
1543.
Satoránský Pavel
SK Tři sestry
1
4 367
1543.
Doležal Tomáš
SK Tři sestry
1
4 367
1545.
Šlemín Pavel
YC CERE
1
5 720
1546.
Šenkýř Ivan
YC Neratovice
1
5 165
1547.
Vík Viktor
YC CERE
1
5 720
1547.
Vítovec Dan
YC CERE
1
5 720
1549.
Nováková Miroslava
Lokomotiva Cheb
1
5 600
1549.
Hadroušek Kamil
YC Znojmo
1
5 600
1551.
Myška Filip
IWS Club Nechra
1
5 438
1552.
Mareček Josef
JK Staré Splavy
1
5 373
1553.
Michalíková Petra
Delfín Jablonec
1
879
1553.
Tkáč Tomáš
Sokol Palkovice
1
879
1553.
Tkačová Veronika
Sokol Palkovice
1
879
1553.
Zezula Vojtěch
1
879
1553.
Fialová Martina
1
879
1553.
Mikuláš František
1
879
1559.
König Václav
YC DIM Bezdrev
1
5 106
1560.
Pařízková Kateřina
SK Tři sestry
1
4 367
1561.
Jaroušek Radek
Český Kiting, z.s.
1
903
1561.
Mynarz Marcel
KJ Těrlicko
1
903
1561.
Balabán Karel
WS Nechranice
1
903
1564.
Kubaczka Robert
1
4 921
1564.
Webr Otakar
1
4 921
1564.
Jakeš Michal
1
4 921
1564.
Berný Jan
1
4 921
1564.
Pytlík Milan
1
4 921
1569.
Borovka Vojtěch
YC CERE
1
4 657
1570.
Mikuláštík Pavel
YC LS Brno
1
4 367
1571.
Löwit Harry
Císařská louka
1
946
1571.
Petrovský Jan
Jachtklub Brno
1
946
1573.
Trenda Karel
Slavoj Hluboká
1
4 367
1574.
Lis Jonáš
1
0
↑
nahoru
×
Přihlášení člena ČSJ
Zapomenuté heslo
Registrace