Bc. Lucie Klucká

 Zpět

Datum narození: 1988
Adresa Roztylské nám. 2619/46
Praha 4
141 00
Telefon 723443798
E-mail stranska88@gmail.com
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Trenér 3. třídy 0235 06.03.2011 - 06.03.2021
Člen HZS
VMP: 137857 Velikost: L Skupina: Duchcov 10.2.2018
0266 01.01.2011 - 10.02.2023
Klubový rozhodčí
0666 25.02.2017 - 31.12.2020
Krajský rozhodčí-soudce
0666 25.02.2017 - 31.12.2020
Krajský rozhodčí-na-vodě
0666 25.02.2017 - 31.12.2020
Člen ČSJ s licencí: Jachetní oddíl VS Duchcov
Ověřená licence domácího klubu
1606-0186 24.03.1996 - 31.03.2019
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181319 28.07.2018 Lázeňská regata Svět FB 2 6 874
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 12 14 5 987
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 12 3 873
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 19 1 886
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 11 3 437
161802 14.05.2016 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 9 3 135
161107 04.06.2016 FIFE Cup Nechranice FB 2 7 1 375
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 12 16 5 987
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 21 1 891
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 7 6 5 796
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 15 2 814
151802 16.05.2015 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 9 4 367
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír FB 3 11 945
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 13 3 146
151325 10.07.2015 O krále Šumavy Lipno - Černá v Poš. FB 7 11 3 437
151326 25.07.2015 Lázeňská regata Svět FB 3 5 1 734
152177 19.09.2015 Modrý Hrozen Nové Mlýny FB 7 10 3 944
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny FB 12 14 7 060
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141401 05.04.2014 Bohemia regata Cup Bolevák FB 3 10 915
141603 19.04.2014 Zlatá plachta Barbory Oldřichov - Barbora FB 3 6 1 093
142115 10.05.2014 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 9 2 312
141608 31.05.2014 HOP Regata Nechranice FB 4 9 2 034
141805 14.06.2014 Fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 4 10 1 774
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 11 2 415
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 13 3 955
141326 26.07.2014 Lázeňská regata Svět FB 3 7 1 206
142161 20.09.2014 Modrý Hrozen I. Nové Mlýny FB 4 10 2 254
147020 13.11.2014 Jabuka Chorvatsko NJ 5 50 1 922
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131101 12.01.2013 CERE Match Racing I. Vltava - Praha Mr 4 6 770
131601 13.04.2013 Casanovy červené koule Barbora FB 3 3 1 581
131202 20.04.2013 Toušeňský pohár Poděbrady FB 3 8 1 360
131801 04.05.2013 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 0 0 0
132109 11.05.2013 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 12 1 457
131606 01.06.2013 Hop regata Nechranice FB 4 5 2 812
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 11 1 964
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 7 4 945
131323 27.07.2013 Lázeňská regata Svět FB 3 3 2 109
131325 03.08.2013 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 0 0 0
131328 21.08.2013 ME Pirát Lipno - Černá v Pošumaví Pir 10 38 2 202
131724 07.09.2013 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 9 440
133127 11.09.2013 Fireball european championship Portorož,slovinsko FB 10 23 5 317
133128 13.09.2013 Fireball world championship Portorož,slovinsko FB 12 34 5 606
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121401 07.04.2012 Bohemia Regata Bolevák FB 4 11 943
121606 02.06.2012 Hop regata Nechranice FB 4 17 1 003
121608 09.06.2012 Cena Damet Nechranice FB 4 7 2 684
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 2 3 091
121324 30.06.2012 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 7 2 749
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 9 2 437
123130 21.07.2012 2012 European Championships ITA - Bracciano Lake FB 10 28 6 750
121332 11.08.2012 Lázeňská regata Svět FB 3 5 1 972
124026 06.09.2012 Regatta Swiss Sailing Week 2012 Estavayer -Le Lac FB 8 7 5 498
122137 22.09.2012 Modrý hrozen B Nové Mlýny FB 4 2 5 220
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny FB 6 14 3 067
121227 06.10.2012 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice FB 2 4 804
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111401 09.04.2011 Bohemia regata Bolevák FB 3 8 1 430
112110 07.05.2011 To je celá, to je půl Brněnská přehrada FB 4 1 3 784
112113 14.05.2011 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 9 2 552
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice FB 4 9 2 552
111609 11.06.2011 Cena Damet Nechranice FB 4 23 746
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 17 2 836
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 10 2 369
111320 30.07.2011 Lázeňská regata Svět - Třeboň FB 3 10 1 139
111724 10.09.2011 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 10 831
112148 24.09.2011 Pohár ALT FB Nové Mlýny FB 4 7 2 873
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101401 10.04.2010 Bohemia regata cup Bolevák FB 3 4 2 333
102107 15.05.2010 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 10 1 774
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. Rozkoš FB 4 9 2 108
101607 12.06.2010 Cena Damet Nechranice FB 4 14 1 669
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík FB 3 3 2 708
101312 03.07.2010 MČR - Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 17 2 412
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 10 2 064
101412 24.07.2010 Letní Vánoční regata Bolevák FB 4 4 1 813
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 9 2 496
102130 25.09.2010 ME Fireball Nové Mlýny FB 10 20 4 902
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091201 18.04.2009 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 10 494
091602 25.04.2009 Zlatá plachta Barbory + KP Oldřichov Evr 3 4 2 263
092112 16.05.2009 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 15 1 425
091802 23.05.2009 Jarní Premiéra II. + KP Rozkoš FB 4 15 1 220
091722 30.05.2009 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero FB 4 6 1 608
091607 13.06.2009 Hop regata Nechranice FB 4 11 1 353
091210 20.06.2009 8.Memoriál Josefa Šenkýře + KP KSJ 11 Orlík - Velký Vír FB 1 8 198
091313 27.06.2009 Král Šumavy Lipno - Černá v Poš. FB 4 10 1 925
091316 03.07.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. FB 6 21 1 862
091411 25.07.2009 Letní Vánoční regata Bolevák FB 2 5 887
091320 01.08.2009 Lázeňská regata Svět FB 3 8 1 430
091323 08.08.2009 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 1 19 0
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 14 1 340
091732 12.09.2009 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 3 1 206
092143 19.09.2009 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 6 2 883
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081602 26.04.2008 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 2 1 2 713
081604 31.05.2008 Cena Oldřichova + Sdruž. KP Oldřichov Evr 4 2 3 517
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví Evr 1 31 141
081617 13.09.2008 PETROM regata Nechranice Evr 4 13 1 063
082136 20.09.2008 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 13 1 063
081623 04.10.2008 Podzimní reg. V.Vacka Oldřichov Evr 2 1 1 892
081226 11.10.2008 Cena Tišic Tišice FB 2 8 0
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
077005 05.04.2007 Jarní Šplouch Rybnik - Polsko Evr 1 8 428
071602 21.04.2007 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 2 3 367
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 4 26 1 318
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 17 1 332
071604 02.06.2007 Sdružený krajský přebor Oldřichov Evr 4 1 3 517
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Evr 2 17 695
071506 04.08.2007 Femina regata Regent Evr 3 4 1 360
071611 15.08.2007 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 1 3 645
071612 16.08.2007 Kontrolní závod II. Oldřichov Evr 2 1 2 554
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 23 1 365
071511 08.09.2007 Modrá stuha Regentu Regent Evr 3 10 1 444
071619 15.09.2007 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 13 1 237
071513 22.09.2007 Švestková regata Jesenice Evr 1 9 489
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
067001 13.04.2006 Jarní Šplouch Rybnik - Polsko Evr 1 5 657
061602 22.04.2006 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 1 4 206
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny Evr 3 10 1 497
062105 05.05.2006 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 4 24 1 644
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 17 1 801
061306 20.05.2006 Jihočeský pohár Dvořiště Evr 3 4 2 400
061606 27.05.2006 Sdružený krajský přebor Oldřichov Evr 4 1 4 404
061310 10.06.2006 Cena Šumavy Lipno Evr 4 25 1 263
062004 30.06.2006 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 26 1 432
061612 12.08.2006 Cena Duchcova Oldřichov Evr 2 1 2 430
061614 16.08.2006 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 11 410
061616 19.08.2006 Cena Teplic Oldřichov Evr 2 1 2 285
061512 09.09.2006 Modrá stuha Regent Evr 3 11 1 566
061621 16.09.2006 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 21 1 241
061513 23.09.2006 Švestková regata Jesenice Evr 3 11 1 473
061121 14.10.2006 Primátorský štít Vltava - Praha Evr 4 6 1 457
061124 04.11.2006 Mistrovství ČR Vltava - Praha TR 6 9 1 129
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051328 Mistrovství ČR Lipno Evr 6 25 1 958
051609 Cena Duchcova Barbora - Oldřichov Evr 2 1 2 554
051611 Dálková plavba Barbora - Oldřichov Evr 3 1 2 838
051620 Podzimní regata V.Vacka Barbora - Oldřichov Evr 1 10 0
051612 Kontrolní závod II. Barbora - Oldřichov Evr 1 2 754
052109 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 5 35 1 051
051807 Fair Play Rozkoš Evr 1 4 499
051605 Cena RIVETEC Nechranice Evr 4 19 1 415
051717 Mem. Bruno Hámy Máchovo jezero Evr 2 8 906
051613 Cena Teplic Barbora - Oldřichov Evr 2 3 1 156
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Evr 3 9 1 277
052113 MČR TR Brněnská přehrada TR 6 1 4 800
052003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 18 1 917
051602 Zlatá plachta Barbory Barbora - Oldřichov Evr 3 5 1 897
052420 43.Beskydská regata Žermanice Evr 4 8 2 081
052136 Modrý hrozen Nové Mlýny Evr 4 33 981
051307 Cena Šumavy Lipno Evr 4 19 1 014
051231 Přebor ČOS Vranská přehrada Evr 4 2 3 365
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 23 1 531
042402 Jarní šplouch Ribnik - POL Evr 1 4 578
042401 Optimist párty Těrlicko Evr 1 2 754
041719 Mem. Bruno Hámy Máchovo jezero Evr 3 15 802
041624 Podzimní regata V.Vacka Oldřichov Evr 0 0 0
041314 Youth CERE regata Lipno - Hruštice Evr 1 6 323
041606 Krajský přebor sdružený KSJ 16+17 II. Oldřichov Evr 4 1 4 016
041602 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 5 1 644
041327 Lipno CERE regata Lipno Evr 4 9 2 906
042108 Pálavská regata Home credit Nové Mlýny Evr 5 42 1 010
042107 Velká cena Optimist Nové Mlýny Evr 3 9 564
041620 Hop regata Nechranice Evr 1 21 297
041810 Pohár Velly Rozkoš Evr 1 3 469
042133 MČR Nové Mlýny Evr 6 39 1 201
041611 Pohár elektráren + přebor KSJ 11 Nechranice Evr 4 12 1 202
041801 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 29 919
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032401 Optimist párty Těrlicko Q 1 3 1 022
032420 41. Beskydská regata Žermanice Q 4 10 2 580
033449 Mistrovství Slovenska Králová Q 6 9 4 968
033476 Šlaski Puchar Optimista Rybnik, POL Q 5 60 1 157
031116 Primátorský štít Praha Vltava Q 4 1 4 570
031309 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 2 4 139
031319 MR LaR Lipno - Hruštice Q 4 5 3 833
031335 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 2 4 032
031336 Bohemia RAWDY Cup Bezdrev Q 4 9 3 348
031505 Krajský přebor II 14 + 15 Jesenice Q 4 1 4 570
031509 FEMINA regata - ženy K3 Regent Q 1 1 1 215
031508 Veřejný závod Regent Evr 2 3 646
031507 Závod nadějí Regent Evr 1 2 402
031514 Švestková regata Jesenice Q 3 2 3 787
031603 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 1 4 734
031606 Krajský přebor Svč Oldřichov Q 4 1 5 326
031610 Cena RIVETEC Nechranice Q 2 4 2 008
031615 Letní závod I Oldřichov Q 2 2 1 828
031617 Kontrolní závod III Oldřichov Evr 2 2 1 156
031616 Kontrolní závod I Oldřichov Evr 2 3 804
031625 Podzimní regata V. Vacka Oldřichov Evr 1 2 754
031704 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Q 2 1 3 469
031801 Jarní premiera Rozkoš Q 2 2 1 508
031808 MR Q + 420 + 470 Rozkoš Q 6 7 6 453
031809 TR Q Rozkoš TR 4 5 1 925
031810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 21 2 045
032108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 5 5 5 972
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021617 Letní závod Oldřichov Q 2 2 1 683
021616 Junior regata III Žernoseky Q 2 1 1 758
021613 Cena RIVETEC Nechranice Q 1 20 443
021619 Kontrolní závod I Oldřichov Q 2 4 1 290
021620 Kontrolní závod II Oldřichov Q 2 1 2 430
021811 Závod družstev Optimist Rozkoš TR 5 3 3 119
021809 Pohár Velly Rozkoš Q 4 14 2 812
021808 Mistrovství ČR 2002 Rozkoš Q 6 16 4 177
022105 Pálavská regata Nové Mlýny Q 4 18 2 661
022419 40. Beskydská regata Žermanice Q 5 18 3 260
023302 Volvo Optimist Dutch Open Championship Workum, NED Q 6 173 1 823
023425 Slaszskij Puchar Oprimista Rybnik Q 5 91 975
023440 PUCHAR RYBNIKA 2002 Rybnik, Polsko Q 5 14 4 031
023454 SV.NIKOLA 2001 Pula, CRO Q 4 156 1 674
023458 YOUNG BARCOLANA 2002 Trieste, ITA Q 5 174 1 221
021608 Krajský přebor Oldřichov Q 4 2 3 784
021603 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 2 3 367
021516 Švestková regata Jesenice Q 1 8 540
021509 Femina regata - ženy K3 Regent Q 2 1 2 360
021416 Cena primátora Bolevák Q 2 3 1 054
021334 Bohemia ROWDY CUP Bezdrev Q 3 7 2 437
021332 Cena Dvořiště Dvořiště Q 2 13 1 372
021319 Mistrovství ČR 2002 (LaR) Lipno - Hruštice Q 4 6 2 108
021311 Velká cena ALT Q Lipno - Hruštice Q 4 13 2 561
021304 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 10 1 818
021213 Cena Velkého Víru Orlík - Velký Vír Q 2 1 2 846
021212 Krajský přebor (přebor StČ kraje) Orlík - Velký Vír Q 1 2 1 142
021211 42. Cena Spolany Neratovice Orlík - Velký Vír Q 4 1 6 129
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179902 25.02.2017 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
171306 27.05.2017 MČR - Compotech Catamaran Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr,CaO-7P Člen protestní komise 12 12
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
169901 12.03.2016 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
161603 16.04.2016 Zlatá plachta Barbory 46. ročník Oldřichov Q-4K,Evr-3C,Spl-3C,L47-2,Lar-1 Předseda protestní komise 4 6
161603 16.04.2016 Zlatá plachta Barbory 46. ročník Oldřichov Q-4K,Evr-3C,Spl-3C,L47-2,Lar-1 Umpire 4 4
161308 21.05.2016 MČR - CompoTech Catamaran Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr,CaO-7P Člen protestní komise 12 12
161317 17.06.2016 Mistrovství ČR a Mistrovství Evropy Lipno - Černá v Pošumaví De1-24me,De1-12mr Rozhodčí 24 24
161336 02.09.2016 MČR Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P,De1-7P Člen protestní komise 12 12
161343 08.10.2016 Jestřábí Cup 2016 Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Rozhodčí 7 7
161121 06.11.2016 MČR ORC 2016 Vodice - Chorvatsko Orc-12mr Člen protestní komise 12 12
161121 06.11.2016 MČR ORC 2016 Vodice - Chorvatsko Orc-12mr Rozhodčí 12 12
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
151404 25.04.2015 Prague Catamaran Regata 2015 Vltava - Praha Tor-7P Rozhodčí 7 7
151420 25.04.2015 Broker bussines regatta 2015 Vltava - Praha Tor-1 Rozhodčí 1 1
151307 23.05.2015 MČR - CompoTech Catamaran Open 2015 Lipno - Černá v Poš. CaO-12mr,CaO-7P Člen protestní komise 12 12
151315 09.06.2015 MČR Lipno - Černá v Poš. Tor-12mr,Tor-7P Rozhodčí 12 12
151316 11.06.2015 ME Tornado 2015 Lipno - Černá v Poš. Tor-24me Rozhodčí 24 24
151321 20.06.2015 Plynovody Praha - The Crown cup Lipno - Černá v Poš. RsF-12mr,RsT-8vc,RsT-7P,Rs7-12mr,De1-7P,Rs7-7P Rozhodčí 12 12
151213 15.08.2015 Poděbradský TEAM RACE Jezero Poděbrady TR-3R Rozhodčí 3 3
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Lipno - Černá v Poš. Las-7P,Evr-7P,L47-7P,Spl-12mr,29r-7P Člen protestní komise 12 12
151122 24.10.2015 MČR - TMR 420 Vltava - Praha Tr-12mr Umpire 12 12
151124 07.11.2015 MČR ORC 2015 Kremik - Chorvatsko Orc-12mr Člen protestní komise 12 12
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
149901 08.03.2014 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
141103 15.03.2014 Cere Matchrace I. Praha - Vltava Mr-4P Umpire 4 4
141136 14.05.2014 Colins Yacht Match Race Vltava - CERE Mr-1 Hlavní rozhodčí 1 2
141111 24.05.2014 MČR - Comtech Catamaran Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-6mr,CaO-4P Člen protestní komise 6 6
141111 24.05.2014 MČR - Comtech Catamaran Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-6mr,CaO-4P Rozhodčí 6 6
141805 14.06.2014 Fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb-4P,Fd-4P Člen protestní komise 4 4
141321 21.06.2014 The Crown Cup Lipno - Lipno n/Vlt. RsF-5mz,RsF-4P Rozhodčí 5 5
141214 09.08.2014 Jubilejní Matchrace Jezero Poděbrady Mr-3R Hlavní rozhodčí 3 5
141332 21.08.2014 MČR - Optimistická hvězdička Lipno - Černá v Pošumaví Q-6mr,Lar-4P Člen protestní komise 6 6
141116 05.09.2014 MČR Lipno - Černá v Pošumaví Tor-6mr,Tor-4P Člen protestní komise 6 6
141138 27.09.2014 MMČR TOR Lipno - Jestřábí kemp I. Tor-6mr,Tor-4P Předseda protestní komise 6 9
141124 04.10.2014 Jestřábí Cup 2014 Lipno - Černá v Pošumaví Tor-4P,CaO-4P Předseda protestní komise 4 6
141114 11.10.2014 MČR Cere Match race III. Vltava Mr-6mr,Mr-4P Umpire 6 6
141129 01.11.2014 MČR TMR 420 Vltava Tmr-6mr,Tmr-4P Umpire 6 6
141133 08.11.2014 CHAMPAGNE RACE - MČR v ORC 2014 Kremik (CRO) Orc-6mr Člen protestní komise 6 6
141133 08.11.2014 CHAMPAGNE RACE - MČR v ORC 2014 Kremik (CRO) Orc-6mr Rozhodčí 6 6
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139904 23.03.2013 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
131317 22.06.2013 The Crown Cup RS Reva Lipno nad Vltavou RsF-5mz Rozhodčí 5 5
131125 26.10.2013 MČR Vltava - Praha TMR-6mr Rozhodčí 6 6
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
121103 14.04.2012 Prague Catamaran Speed Regatta 2012 Vltava Praha Tor-5vc Rozhodčí 5 5
121126 14.04.2012 Broker Bussines Regatta 2012 Vltava Tor-1 Rozhodčí 1 1
121601 21.04.2012 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q-4K,Evr-3C,Fd-3C,Spl-3C,470-1 Člen protestní komise 4 4
123134 30.07.2012 MEJ_PIR Lipno nad Vltavou Pir-8me Rozhodčí 8 8
121124 25.08.2012 CEREmatchRACE 03 Vltava MR-4P Umpire 4 4
121341 31.08.2012 Lipno regata 2012 Lipno - Černá v Pošumaví Fin-6mr,Evr-4P,Fin-4P,L47-4P,Las-4P Rozhodčí 6 6
121120 27.10.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TR-6mr Umpire 6 6
121121 03.11.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TrQ-6mr Umpire 6 6
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119901 05.03.2011 Školení rozhodčích R2 + R3 Praha - YC CERE R2,R3 Rozhodčí 1 1
119902 12.03.2011 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
111102 15.04.2011 Katamarán Match Race Vltava - Praha Mr-6mr,Tor-4P Rozhodčí 6 6
111602 23.04.2011 Zlatá plachta Barbory + KP Barbora - Oldřichov Q-4K,Evr-3C,Fd-3C,Spl-3C Člen protestní komise 4 4
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Evr-4P,Fin-4P,L47-4P,Las-4P Člen protestní komise 4 4
111330 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví De1-6mr Člen protestní komise 6 6
112145 16.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fd-6mr,Vau-6mr Člen protestní komise 6 6
112146 17.09.2011 Modrý hrozen Nové Mlýny 420-4P,Cad-4P Člen protestní komise 4 4
111116 18.09.2011 MČR - Velká cena YFA Chorvatsko Nj-6mr,Nj-5ip Člen protestní komise 6 6
111626 01.10.2011 Podzimní regata V.Vacka Barbora - Oldřichov 470-2,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
111120 15.10.2011 Primátorský štít Vltava - Praha Cad-4K,Kaj-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Spl-3C,Cad-2,Evr-2,L47-2,Lar-2,Q Předseda protestní komise 4 6
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
109901 13.03.2010 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
101602 24.04.2010 Zlatá plachta Barbory+SKP Oldřichov - Barbora Q-4K,Evr-3C,Spl-3C,470-1 Člen protestní komise 4 4
101309 19.06.2010 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr-4P,L47-4P,Las-4P,Spl-4P Člen protestní komise 4 4
101611 14.08.2010 Cena Duchcova Oldřichov - Barbora 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 Předseda protestní komise 2 3
101329 27.08.2010 Mistrovství ČR - Šumavský vítr Lipno - Černá v Pošumaví Fla-6mr,Spl-6mr,T24-6mr,T24-4P Člen protestní komise 6 6
101332 03.09.2010 Lipno regatta 2010 Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Evr-4P,L47-4P,Las-4P Člen protestní komise 4 4
101334 10.09.2010 Mistrovství ČR - Babí léto Lipno - Černá v Pošumaví Fd-6mr,Fd-5ip Rozhodčí 6 6
101121 30.10.2010 Mistrovství ČR - Velká cena Prahy Vltava pod Vyšehradem TR-6mr Umpire 6 6
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
099902 28.03.2009 Školení krajských rozhodčích KSJ 16+17 Duchcov R1,R2,R3 Rozhodčí 1 1
099903 29.03.2009 Školení krajských rozhodčích KSJ 11+12 Praha R2,R3,J2,U2 Rozhodčí 1 1
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Fla-6mr,Q-6mr,Lar-6mr,Spl-6mr Rozhodčí 6 6
097002 14.09.2009 Velká cena YFA - MČR Bavaria 42 Chorvatsko Bav-6mr Člen protestní komise 6 6
091117 17.10.2009 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Cad-4K,Evr-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,Fla-3C,Spl-3C,Cad-2,Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2,Kaj-1 Rozhodčí 4 4
091120 07.11.2009 Mistrovství ČR Vltava pod Vyšehradem TR-6mr,TR-4P Umpire 6 6
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
081315 28.06.2008 O krále Šumavy - MČR Lipno Fb-6mr,Fd-6mr,Cad-5ip,420-4P,Cad-4P Rozhodčí 6 6
081318 03.07.2008 Mistrovství ČR Lipno 420-6mr,Cad-6mr,Pir-6mr,Cad-4P Rozhodčí 6 6
081412 26.07.2008 Letní Vánoční regata Bolevák T24-4P,Evr-2,Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Fin-1 Rozhodčí 4 4
081327 16.08.2008 Lipenská vlna Lipno Q-4P Rozhodčí 4 4
082128 23.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny TRQ-6mr,TRQ-4P Umpire 6 6
082129 28.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny 470-6mr,Lar-6mr,Q-6mr,470-5mz,470-5iz,470-4P Člen protestní komise 6 6
081117 18.10.2008 Primátorský štít Vltava Praha 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,L47-4K,Pir-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,L47-2,Pir-2,Q-2,K Člen protestní komise 4 4
081119 01.11.2008 Mistrovství ČR - Velká cena Prahy Vltava Praha TR-6mr,TR-4P Umpire 6 6
 Stáhnout aktivitu 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
071106 19.05.2007 Regata mládeže Vltava Praha Cad-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Q-2,Fb-1,Pir-1 Rozhodčí 3 3
072111 26.05.2007 Mistrovství ČR Brněnská přehrada Tmr-6mr,Tmr-4P,T24-3M, Umpire 6 6
071314 30.06.2007 O krále Šumavy - MČR Lipno Fd-6mr,420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fb-4K,Fd-4P Člen protestní komise 6 6
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR Lipno 420-6mr,Cad-6mr,Fb-6mr,Cad-4P Rozhodčí 6 6
071724 10.08.2007 Mistrovství ČR Máchovo jezero Star-6mr,Fd-4P Člen protestní komise 6 6
071610 13.08.2007 Kontrolní závod I. Oldřichov Evr-2,Q-2,Vau-2 Hlavní rozhodčí 2 3
071330 27.08.2007 Mistrovství ČR - TMR Q Lipno Tmr-6mr (na vlastních lodích Q, děti do 15 let) Umpire 6 6
074002 30.09.2007 SANY Audi Cup Biograd - Chorvatsko Orc-6mm,Orc-5ip Člen protestní komise 6 6
071117 13.10.2007 Primátorský štít + KP Vltava Praha 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Pir-4K, Q-4K,420-3C,Cad-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Pir-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
071120 03.11.2007 Velká cena Prahy Vltava Praha TMR-4P Umpire 4 4
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
171306 27.05.2017 MČR - Compotech Catamaran Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr,CaO-7P Záchranář 1 2
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
161603 16.04.2016 Zlatá plachta Barbory 46. ročník Oldřichov Q-4K,Evr-3C,Spl-3C,L47-2,Lar-1 Záchranář 4 2
161308 21.05.2016 MČR - CompoTech Catamaran Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr,CaO-7P Záchranář 1 2
161317 17.06.2016 Mistrovství ČR a Mistrovství Evropy Lipno - Černá v Pošumaví De1-24me,De1-12mr Záchranář 2 3
161336 02.09.2016 MČR Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P,De1-7P Záchranář 1 3
161343 08.10.2016 Jestřábí Cup 2016 Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Záchranář 7 2

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ