David Pačanda

 Zpět

Datum narození: 2004
Adresa Kostelní Lhota 340
Sadská
289 12
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: JO TJ Bohemia Poděbrady
Ověřená licence domácího klubu
1206-0338 06.09.2018 - 31.03.2019
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice Evr 12 27 1 212
181215 08.09.2018 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady Evr 1 5 180
181327 30.08.2018 MČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 21 707
181339 25.08.2018 Modrá stuha Bezdreva II. bezdrev Evr 3 13 400
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 14 404
181313 21.06.2018 The Crown Cup Lipno - Lipno nad Vltavou RsT 8 9 1 505
181310 16.06.2018 Pohár Hluboké Bezdrev Pir 2 12 272
181903 02.06.2018 Memoriál Tomáše Dymáka Seč Evr 2 3 202
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171102 08.04.2017 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava Praha Cad 3 8 303
171203 22.04.2017 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 10 303
171704 29.04.2017 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Cad 7 12 1 176
171305 27.05.2017 Krajský přebor Bezdrev Cad 7 14 707
177019 10.06.2017 CECC GER Geierswaldersee Cad 6 36 606
171608 17.06.2017 Hop Regata Nechranice Cad 7 13 707
171608 17.06.2017 Hop Regata Nechranice Cad 7 13 707
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 4 11 404
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 12 829
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 19 1 734
171331 02.09.2017 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 7 14 707
172185 23.09.2017 CECC CZE Nové Mlýny Cad 6 23 606
172173 29.09.2017 Pohárový závod Nové Mlýny Cad 7 10 997
171111 07.10.2017 Memoriál A. Bürgermeistra Vltava Praha Cad 2 12 202
171113 14.10.2017 Primátorský Štít Vltava Praha Cad 4 9 404
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161201 09.04.2016 Toušeňský pohár Poděbrady Cad 3 2 2 637
161201 09.04.2016 Toušeňský pohár Poděbrady Cad 3 2 2 637
161103 16.04.2016 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava Praha Cad 3 6 969
161103 16.04.2016 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava Praha Cad 3 6 969
167018 22.04.2016 CECC HUN Balatón Cad 6 23 717
167018 22.04.2016 CECC HUN Balatón Cad 6 23 717
164281 11.06.2016 Goldener Geier Geierswaldersee Cad 1 21 210
164281 11.06.2016 Goldener Geier Geierswaldersee Cad 1 21 210
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír Cad 3 11 303
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír Cad 3 11 303
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 10 707
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 10 707
161214 13.08.2016 Poděbradský TEAM RACE Poděbrady TR 3 3 1 407
161214 13.08.2016 Poděbradský TEAM RACE Poděbrady TR 3 3 1 407
161338 03.09.2016 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 7 11 707
161338 03.09.2016 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 7 11 707
161216 10.09.2016 Štít města Poděbrad Poděbrady Q 1 5 101
161216 10.09.2016 Štít města Poděbrad Poděbrady Q 1 5 101
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 7 12 707
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 7 12 707
161116 08.10.2016 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Cad 2 7 202
161116 08.10.2016 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Cad 2 7 202
161118 22.10.2016 Primátorský štít Vltava Praha Cad 4 9 587
161118 22.10.2016 Primátorský štít Vltava Praha Cad 4 9 587

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ