nahrávám, chvilku strpení...
Funkce | Reg.číslo | Platnost |
---|---|---|
Trenér licence C (3. třídy) AJ, ČYK Praha 30. - 31.10.2021 |
0608 | 31.10.2021 - 31.10.2026 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
212164 | 25.09.2021 | Mistrovství České republiky | Nové Mlýny | 420 | 0 | 0 | |
211713 | 06.08.2021 | MČR Star | Máchovo jezero | 420 | 7 | 6 | 1 176 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
191148 | 12.10.2019 | Primátorský štít | Vltava - Praha | Cad | 4 | 2 | 2 812 |
191325 | 31.08.2019 | Borůvková regata | Lipno - Lipno nad Vltavou | Cad | 7 | 3 | 4 047 |
191313 | 04.07.2019 | MMČR CADET - Vítr a slunce | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 12 | 3 | 8 437 |
191312 | 29.06.2019 | O krále Šumavy | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 7 | 2 | 4 515 |
194010 | 08.06.2019 | CECC GER | Geierswaldersee | Cad | 6 | 11 | 2 946 |
191802 | 11.05.2019 | Jarní fireballistická Rozkoš | Rozkoš | Cad | 7 | 1 | 6 623 |
194188 | 27.04.2019 | Ostseecup | Warnemunde | Cad | 7 | 13 | 3 804 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
181141 | 13.10.2018 | Primátorský štít | Vltava - Praha | Cad | 3 | 1 | 3 012 |
181620 | 15.09.2018 | Zlatá sekyrka | Labe Roudnice | Cad | 1 | 3 | 469 |
187016 | 08.09.2018 | Stauseepokal | Bautzen | Cad | 2 | 2 | 804 |
181329 | 01.09.2018 | Borůvková regata | lipno - lipno nad vltavou | Cad | 2 | 7 | 202 |
181317 | 05.07.2018 | MMČR - Vítr a slunce | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 12 | 1 | 14 162 |
181315 | 30.06.2018 | O krále Šumavy | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 7 | 2 | 5 600 |
187007 | 09.06.2018 | CECC GER | Geierswaldersee | Cad | 6 | 13 | 2 412 |
181802 | 12.05.2018 | Jarní fireballistická Rozkoš | Rozkoš | Cad | 7 | 2 | 5 279 |
181705 | 28.04.2018 | Mem. Ing. Böhma | Máchovo jezero | Cad | 7 | 6 | 1 940 |
181201 | 14.04.2018 | Toušeňský pohár | Jezero Poděbrady | Cad | 3 | 3 | 1 581 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
171704 | 29.04.2017 | Mem. Ing. Böhma | Máchovo jezero | Cad | 7 | 8 | 2 408 |
171305 | 27.05.2017 | Krajský přebor | Bezdrev | Cad | 7 | 9 | 2 050 |
177019 | 10.06.2017 | CECC GER | Geierswaldersee | Cad | 6 | 25 | 1 556 |
171209 | 24.06.2017 | Memorial Josefa Šenkýře | Orlík - Velký Vír | Cad | 4 | 2 | 3 365 |
171315 | 01.07.2017 | O krále Šumavy | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 7 | 7 | 2 589 |
171316 | 05.07.2017 | MČR - Vítr a slunce | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 12 | 12 | 4 128 |
171331 | 02.09.2017 | Borůvková regata | Lipno - Lipno nad Vltavou | Cad | 7 | 6 | 3 283 |
172185 | 23.09.2017 | CECC CZE | Nové Mlýny | Cad | 6 | 16 | 1 552 |
172173 | 29.09.2017 | Pohárový závod | Nové Mlýny | Cad | 7 | 5 | 3 104 |
171113 | 14.10.2017 | Primátorský Štít | Vltava Praha | Cad | 4 | 5 | 1 425 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
161201 | 09.04.2016 | Toušeňský pohár | Poděbrady | Cad | 3 | 10 | 541 |
161103 | 16.04.2016 | Memoriál Rösslera-Ořovského | Vltava Praha | Cad | 3 | 9 | 440 |
167018 | 22.04.2016 | CECC HUN | Balatón | Cad | 6 | 21 | 954 |
164281 | 11.06.2016 | Goldener Geier | Geierswaldersee | Cad | 1 | 21 | 210 |
161209 | 25.06.2016 | Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q | Orlík - Velký Vír | Cad | 3 | 7 | 892 |
161324 | 02.07.2016 | MČR - Vítr a slunce | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 7 | 6 | 2 550 |
167029 | 29.07.2016 | MEJ Cadet | Balatón | Cad | 18 | 63 | 3 285 |
161338 | 03.09.2016 | Borůvková regata | Lipno - Lipno nad Vltavou | Cad | 7 | 6 | 2 550 |
162163 | 17.09.2016 | Modrý hrozen | Nové Mlýny | Cad | 7 | 10 | 1 261 |
161118 | 22.10.2016 | Primátorský štít | Vltava Praha | Cad | 4 | 7 | 1 024 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
151201 | 11.04.2015 | Toušeňský pohár | Poděbrady | Cad | 2 | 3 | 452 |
151304 | 25.04.2015 | Velká cena YC Lipna | Lipno - Lipno n.Vltavou | Cad | 3 | 6 | 678 |
157015 | 08.05.2015 | CECC POL | Zegrze | Cad | 6 | 30 | 774 |
152130 | 23.05.2015 | Velká cena YC Dyje II. | Nové Mlýny | Cad | 7 | 7 | 1 113 |
151324 | 04.07.2015 | MČR Vítr a slunce | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 7 | 7 | 1 471 |
151325 | 10.07.2015 | O krále Šumavy | Lipno - Černá v Poš. | Cad | 7 | 5 | 2 136 |
151338 | 05.09.2015 | Borůvková regata | Lipno - Lipno n.Vltavou | Cad | 7 | 7 | 1 791 |
157031 | 12.09.2015 | Stauseepokal | Talsperre Bautzen | Cad | 7 | 11 | 972 |
152181 | 25.09.2015 | MČR + CECC | Nové Mlýny | Cad | 12 | 18 | 2 015 |
151120 | 10.10.2015 | Modrá stuha Vltavy | Vltava Praha | Cad | 2 | 3 | 202 |
151121 | 17.10.2015 | Primátorský štít | Vltava Praha | Cad | 2 | 8 | 297 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
141104 | 05.04.2014 | Mem. Dr. Štěpána | Praha - Vltava | Cad | 2 | 2 | 804 |
141201 | 12.04.2014 | Toušenský pohár | Poděbrady | Cad | 3 | 2 | 1 935 |
141310 | 26.04.2014 | Velká cena YC Lipna | Lipno - Lipno n/Vlt. | Cad | 4 | 8 | 404 |
147001 | 09.05.2014 | CECC POL | Kiekrz | Cad | 5 | 30 | 1 741 |
142122 | 24.05.2014 | Velká cena YC Dyje I. | Nové Mlýny | Cad | 3 | 5 | 303 |
141322 | 28.06.2014 | O krále Šumavy | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 4 | 10 | 404 |
142163 | 26.09.2014 | MČR - CECC CZE | Nové Mlýny | Cad | 5 | 22 | 505 |
147011 | 10.10.2014 | CECC HUN | Balaton | Cad | 5 | 20 | 712 |
141127 | 18.10.2014 | Primátorský štít 70. ročník | Vltava | Cad | 1 | 5 | 172 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
131307 | 27.04.2013 | Velká cena YC Lipna | Lipno nad Vltavou | Cad | 3 | 7 | 477 |
134201 | 10.05.2013 | CECC POL | Kiekrz | Cad | 5 | 32 | 1 340 |
131319 | 29.06.2013 | O krále Šumavy | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 4 | 8 | 1 108 |
131333 | 07.09.2013 | Borůvková regata | Lipno nad Vltavou | Cad | 4 | 8 | 792 |
131120 | 05.10.2013 | Memoriál A. Bürgermeistera | Vltava pod Vyšehradem | Cad | 2 | 2 | 554 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
121101 | 17.03.2012 | Jarní RS svezení | Vltava- Praha | RsF | 1 | 4 | 198 |
121102 | 14.04.2012 | Memoriál Dr. Štěpána - Regata mládeže | Vltava- Praha | Cad | 2 | 1 | 1 156 |
121307 | 28.04.2012 | Velká cena YC Lipno | Lipno nad Vltavou | RsF | 4 | 10 | 570 |
121105 | 12.05.2012 | Memoriál Arnošta Bürgermeistera | Vltava- Praha | RsF | 2 | 2 | 554 |
121211 | 23.06.2012 | Memoriál J.Šenkýře | Orlík - Velký Vír | Cad | 3 | 4 | 831 |
121324 | 30.06.2012 | Král Šumavy | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 4 | 9 | 1 291 |
121326 | 05.07.2012 | MČR - Vítr a slunce | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 6 | 9 | 1 937 |
121344 | 08.09.2012 | Borůvková regata | Lipno nad Vltavou | Cad | 5 | 21 | 505 |
122135 | 15.09.2012 | Modrý hrozen A | Nové Mlýny | Cad | 4 | 10 | 721 |
121118 | 13.10.2012 | Primátorský štít | Vltava- Praha | Cad | 2 | 2 | 804 |
121119 | 20.10.2012 | Modrá stuha Vltavy | Vltava- Praha | Cad | 2 | 2 | 554 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
111120 | 15.10.2011 | Primátorský štít | Vltava - Praha | Cad | 4 | 2 | 2 580 |