Štefan Podhorec

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Yacht Club Kladno
Ověřená licence domácího klubu
1213-0110 11.08.2015 - 31.03.2022
Yacht Club Kladno: Místopředseda 16.04.2015 - 31.03.2022
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
201709 11.07.2020 Maier Star Cup Máchovo jezero Sta 7 9 1 317
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
194214 02.09.2019 STAR EASTERN HEMISPHERE CHAMPIONSHIP Attersee Sta 10 40 2 149
194215 30.08.2019 DISTRICT CHAMPIONSHIP 17TH DISTRICT Attersee Sta 10 28 1 979
191714 09.08.2019 MČR Star Máchovo jezero Sta 12 9 3 515
191713 03.08.2019 Mem. Oldy Vintišky Máchovo jezero Sta 2 6 452
191712 20.07.2019 Mistrovství české flotily Máchovo jezero Sta 0 0
194236 29.06.2019 Falkensteintrophy 2019 Star Wolfgangsee Sta 8 23 1 098
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121710 14.04.2012 Pohár HAAS+SOHN Máchovo Jezero Fin 4 14 1 108
121203 21.04.2012 Jarní závod Turyňský rybník Fin 2 3 1 248
124233 28.04.2012 Kornati cup 12. Murter Croatia Orc 4 4 3 784
121208 19.05.2012 Cena Izoglass Turyňský rybník Fin 3 3 2 563
121210 09.06.2012 Izoglass regata Jesenice Fin 4 13 2 022
121215 04.08.2012 Prázdniny v půli Turyňský rybník Fin 2 2 1 683
121335 17.08.2012 MČR Lipno - Hůrka Fin 2 30 573
121220 01.09.2012 Letní přeháňka Turyňský rybník Fin 1 2 0
121222 15.09.2012 Zhasnutý kahan Turyňský rybník Fin 2 2 1 758
121125 24.09.2012 MČR Onedesign a Elektrovod Cup 2012 Kaštěla - Chorvatsko NJ 6 5 2 412
121730 13.10.2012 Baban Cup III. Máchovo jezero Fin 3 6 969
121628 20.10.2012 Zlatá sekyrka Labe - Roudnice Fin 2 6 336
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111203 23.04.2011 Jarní závod Turyňský rybník Fin 2 4 1 350
114226 30.04.2011 Kornati cup 11. Murter Croatia Orc 5 4 4 952
111206 21.05.2011 Cena Izoglass Turyňský rybník Fin 3 4 1 935
111207 04.06.2011 Izoglass regata Jesenice Fin 4 9 2 608
111208 25.06.2011 Memoriál J.Šenkýře Orlík Fin 3 6 1 581
111211 30.07.2011 Prázdniny v půli Turyňský rybník Fin 2 3 1 248
114256 06.08.2011 Copa Patella Traunsee - Austria Fin 4 19 1 014
114263 20.08.2011 ROFI Pokal Attersee Fin 5 8 3 647
111217 17.09.2011 Zhasnutý kahan Turyňský rybník Fin 2 3 1 248
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin 6 18 1 245
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101715 17.04.2010 Pohár HAAS + SOHN Rukov Máchovo jezero Fin 4 24 672
101203 24.04.2010 Jarní závod Turyňský rybník Fin 2 2 1 758
104234 02.05.2010 Kornati Cup 2010 Murter Orc 4 9 2 376
104233 06.05.2010 Jubileums Regata 2010 Murter Orc 5 4 6 811
101206 15.05.2010 Regata IZOGLASS Turyňský rybník Fin 3 3 2 109
101207 05.06.2010 Velká cena IZOGLASS Jesenice Fin 0 0 0
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík Fin 3 9 1 343
101209 28.06.2010 Přebor středočes. Kraje Orlík Fin 1 8 428
104256 03.07.2010 18.Offene Bradenburgische Meisterschaft Schwielochsee Fin 3 14 1 005
101211 31.07.2010 Prázdniny v půli Turyňský rybník Fin 2 4 1 290
104296 21.08.2010 Coppa Patella-Finn Dinghy Traunsee- Austria Fin 5 22 1 319
101219 11.09.2010 Zhasnutý kahan Turyňský rybník Fin 1 4 540
107025 25.09.2010 14.Česká námořní rally Chorvatsko NJ 5 4 3 771
101625 23.10.2010 Zlatá sekyrka Labe-Roudnice Fin 2 6 336
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091713 04.04.2009 NOPROSU CUP Máchovo jezero Fin 3 11 1 082
091714 11.04.2009 Pohár Haas&Sohn Máchovo jezero Fin 2 22 471
091206 18.04.2009 Květnová regata Turyňský rybník Fin 2 2 1 952
091203 25.04.2009 Jarní závod Turyňský rybník Fin 2 3 1 248
094248 03.05.2009 Kornati cup 2009 Murter Chorvatsko Orc 4 6 3 080
091208 23.05.2009 Isoglass regata Jesenice Fin 1 15 430
091504 30.05.2009 Krajský přebor Jesenice Fin 4 6 904
091723 06.06.2009 Melges Tour II. Máchovo jezero M24 4 6 404
091209 13.06.2009 Kontrolní závod Turyňský rybník Fin 1 2 754
091210 20.06.2009 8.Memoriál Josefa Šenkýře + KP KSJ 11 Orlík - Velký Vír Fin 1 8 520
091211 22.06.2009 Přebor středočes. Kraje Orlík - Velký Vír Fin 4 4 3 017
091212 23.06.2009 Přebor ČOS-Dálková plavba Orlík Fin 3 4 1 935
094262 04.07.2009 Brandenburgische Meisterschaft 1,15 Schwielochsee Fin 4 20 860
091321 01.08.2009 Velká cena ALT Lipno - Kovářov M24 4 5 1 220
091322 07.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Kovářov M24 6 11 833
094279 21.08.2009 Rofi Pokal Attersee Attersee am Attersee Fin 5 24 1 061
091383 04.09.2009 MČR - Lipno Regata Lipno - Kovářov Fin 6 27 1 427
091620 12.09.2009 Cena YC Tušimice Nechranice Fin 4 17 404
091221 19.09.2009 Zhasnutý kahan Turyňský rybník Fin 2 2 2 110
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin 4 17 1 142
097003 10.10.2009 13. Česká námorní rallye Chorvatsko Ela 5 4 3 771
091626 24.10.2009 Zlatá sekyrka Labe - Roudnice Fin 1 5 101
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081713 05.04.2008 Jarní závod Máchovo jezero Fin 2 16 202
081714 12.04.2008 Pohár HAAS+SOHN Máchovo jezero Fin 4 18 498
084249 28.04.2008 Kornaty cup Austria race trophy Murter Chorvatsko Orc 5 12 3 470
081207 10.05.2008 Župní přebor Vranská přehrada Fin 2 2 1 406
081208 17.05.2008 Květnová regata Turyňský rybník Fin 2 5 713
081504 31.05.2008 Krajský přebor Jesenice Fin 4 11 694
081202 07.06.2008 Jarní vítr Turyňský rybník Fin 2 6 646
081209 08.06.2008 Kontrolní závod Turyňský rybník Fin 1 5 247
081210 21.06.2008 7. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Fin 3 9 969
081211 23.06.2008 Krajský přebor střč. Kraje Orlík - Velký Vír Fin 4 7 1 340
081212 25.06.2008 Přebor ČOS - Dálková plavba Orlík - Radava Fin 3 5 1 069
082414 25.07.2008 46. Beskydská regata - Mem. Bř.Hrubého ermanice Fin 2 10 494
081213 02.08.2008 Prázdniny v půli Turyňský rybník Fin 1 1 1 055
081906 23.08.2008 Modrá vlajka Seče Seč Fin 4 17 686
081220 30.08.2008 Záplavská liga III Turyňský rybník Fin 1 3 624
081617 13.09.2008 PETROM regata Nechranice Fin 4 15 904
081222 20.09.2008 Zhasnutý kahan Turyňský rybník Fin 2 5 887
081224 21.09.2008 Svatováclavský závan Turyňský rybník Fin 1 4 499
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin 6 20 1 081
084325 04.10.2008 BMW Ofshore Chalenge Murter-Dubrovník-Murter Orc 4 9 2 437
081227 18.10.2008 Záplavská liga IV Turyňský rybník Fin 1 2 578
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
074209 21.04.2007 Kornaty Cup 2007 - Austria Race Throphy Murter - Chorvatsko Orc 5 13 3 249
071205 12.05.2007 Župní přebor Orlík Fin 2 6 646
071207 19.05.2007 Květnová regata Turynský rybník Fin 2 11 411
071310 16.06.2007 Frymburský pohár Lipno - Kovářov Fin 4 20 489
071209 23.06.2007 6. Mem. Josefa Šenkýře Orlík Fin 3 13 489
071408 05.07.2007 MS Hracholusek Hracholusky Fin 3 12 678
071212 28.07.2007 Prázdniny v půli Turynský rybník Fin 1 7 335
071207 29.07.2007 Květnová regata Turynský rybník Fin 1 6 277
071124 10.08.2007 YFA Melges Tour - Hodně štěstí Lipno M24 4 6 904
071382 29.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Bravo) Lipno - Jestřábí Fin 6 31 769
71382 29.08.2007 testovac9 plzen Fin 6 31 769
071220 08.09.2007 Zhasnutý kahan Turynský rybník Fin 2 4 804
071619 15.09.2007 Cena YC Tušimice Nechranice Fin 4 15 404
071221 22.09.2007 Cena Neumann Inst. Vranská přehrada Fin 2 4 1 081
071222 29.09.2007 Svatováclavský závan Turynský rybník Fin 1 5 356
071225 06.10.2007 Pohár ČOS Vranská přehrada Fin 1 2 800
071116 06.10.2007 Cena Spartaku Modřan Vranská přehrada Fin 1 7 256
071623 13.10.2007 Zlatá sekyrka Máchovo jezero Fin 3 12 303
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061208 17.06.2006 Kontrolní závod Turynský rybník Fin 1 7 210
061212 29.07.2006 Prázdniny v půli Turynský rybník Fin 1 10 101
061220 16.09.2006 Zhasnutý kahan Turynský rybník Fin 2 9 521
061221 28.09.2006 Svatováclavský závan Turynský rybník Fin 1 10 142

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ