Klára Janderová

 Zpět

Datum narození: 1984
Adresa Květn.Vítězství 1742/6
Praha 4
149 00
Telefon 775339533
E-mail klarja@post.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Trenér 3. třídy
0113 01.02.2005 - 06.03.2021
Člen ČSJ s licencí: YACHT CLUB SaS, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1124-0004 11.08.2015 - 31.03.2019
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181342 28.09.2018 Bez vody nemůžeme jezdit lipno - cerna v poumavi FB 7 17 1 755
181510 15.09.2018 Švestková regata Jesenice FB 3 1 3 427
181337 08.09.2018 Last Summer Day Lipno - Hrdoňov FB 7 5 5 346
181320 04.08.2018 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 3 1 734
181319 28.07.2018 Lázeňská regata Svět FB 2 3 1 476
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 12 19 4 396
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 19 2 476
181209 23.06.2018 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 4 4 2 452
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice FB 0 0
181802 12.05.2018 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 7 12 2 938
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 16 2 408
181201 14.04.2018 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 3 5 1 644
181401 07.04.2018 Bohemia Sekt Regata Bolevák FB 3 8 1 206
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171203 22.04.2017 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 3 7 1 604
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny FB 7 13 1 861
171802 13.05.2017 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 0 0 0
171105 10.06.2017 FIFE Cup Nechranice FB 7 14 2 589
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 7 1 296
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 17 2 331
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 15 2 379
171320 29.07.2017 Lázeňská regata Svět FB 3 2 3 012
171321 05.08.2017 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 3 2 109
171715 09.09.2017 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 2 1 497
172169 22.09.2017 Modrý Hrozen Nové Mlýny FB 7 10 4 047
171110 28.09.2017 MČR + Eurocup Nechranice FB 7 4 6 623
171417 21.10.2017 Optimistrace Bolevák OT 1 8 402
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 5 5 775
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161401 02.04.2016 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník FB 3 9 1 053
161201 09.04.2016 Toušeňský pohár Poděbrady FB 3 6 1 497
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 13 2 929
161708 21.05.2016 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 3 1 608
161107 04.06.2016 FIFE Cup Nechranice FB 2 19 507
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír FB 3 9 1 277
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 12 17 5 671
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 19 2 195
161326 23.07.2016 Lázeňská regata Svět FB 1 4 645
161716 10.09.2016 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 0 0 0
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 7 10 4 243
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151401 04.04.2015 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník FB 3 6 1 805
151201 11.04.2015 Toušeňský pohár Poděbrady FB 2 1 2 663
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 7 20 1 940
151708 23.05.2015 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 1 3 517
151503 30.05.2015 Stříbrná plachetnice Jesenice FB 4 9 753
151109 06.06.2015 FiFe Cup Nechranice FB 7 17 1 626
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír FB 3 8 1 360
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 7 14 2 921
151325 10.07.2015 O krále Šumavy Lipno - Černá v Poš. FB 7 13 2 929
151326 25.07.2015 Lázeňská regata Svět FB 3 7 1 296
151328 01.08.2015 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 2 5 804
157023 17.08.2015 GBR Nationals Pwllheli, GBR FB 12 44 2 828
153309 23.08.2015 2015 World Championships Pwllheli, GBR FB 36 74 9 401
151716 12.09.2015 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 7 477
152177 19.09.2015 Modrý Hrozen Nové Mlýny FB 7 17 2 331
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny FB 12 18 5 750
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141401 05.04.2014 Bohemia regata Cup Bolevák FB 3 3 2 484
141201 12.04.2014 Toušenský pohár Poděbrady FB 3 6 1 734
141603 19.04.2014 Zlatá plachta Barbory Oldřichov - Barbora FB 3 4 1 621
142111 03.05.2014 To je celá, to je půl Brněnská přehrada FB 3 5 915
142115 10.05.2014 Pavlovská regata Nové Mlýny FB 4 15 1 425
141608 31.05.2014 HOP Regata Nechranice FB 4 10 1 851
141805 14.06.2014 Fireballistická Rozkoš Rozkoš FB 4 8 2 161
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 14 477
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 8 2 968
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 14 3 762
141326 26.07.2014 Lázeňská regata Svět FB 3 8 1 032
141329 09.08.2014 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 8 831
142161 20.09.2014 Modrý Hrozen I. Nové Mlýny FB 4 13 1 798
141417 25.10.2014 Optimist Race Bolevák OT 1 3 703
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131401 06.04.2013 Bohemia Regata Bolevecký rybník FB 1 4 198
131601 13.04.2013 Casanovy červené koule Barbora FB 3 6 678
131202 20.04.2013 Toušeňský pohár Poděbrady FB 3 9 1 206
131203 27.04.2013 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 3 1 406
131716 25.05.2013 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 4 1 108
131606 01.06.2013 Hop regata Nechranice FB 4 8 1 996
131213 22.06.2013 12. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír FB 3 8 1 032
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 16 1 313
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 12 3 540
131323 27.07.2013 Lázeňská regata Svět FB 3 7 1 005
131325 03.08.2013 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 0 0 0
131724 07.09.2013 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 6 969
133127 11.09.2013 Fireball european championship Portorož,slovinsko FB 10 20 5 924
133128 13.09.2013 Fireball world championship Portorož,slovinsko FB 12 40 4 759
132150 27.09.2013 Pohár Fireball a CECC Nové Mlýny FB 4 7 2 812
132163 05.10.2013 Burčáková regata Nové Mlýny FB 4 16 876
131418 12.10.2013 Poslední vítr Bolevecký rybník FB 2 4 554
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121401 07.04.2012 Bohemia Regata Bolevák FB 4 7 1 728
121204 21.04.2012 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 8 998
121718 26.05.2012 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 11 694
121606 02.06.2012 Hop regata Nechranice FB 4 18 904
121608 09.06.2012 Cena Damet Nechranice FB 4 15 1 360
122123 21.06.2012 Mistrovství ČR Vranovská přehrada Kaj 6 3 6 331
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 19 1 139
123130 21.07.2012 2012 European Championships ITA - Bracciano Lake FB 10 64 3 160
121330 04.08.2012 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 1 1 1 055
121332 11.08.2012 Lázeňská regata Svět FB 3 18 303
121913 25.08.2012 Modrá vlajka Seče Seč FB 4 4 1 608
121219 01.09.2012 Hurá do školy Jezero Poděbrady FB 2 7 0
121725 08.09.2012 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 4 1 206
122137 22.09.2012 Modrý hrozen B Nové Mlýny FB 4 19 1 310
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny FB 6 21 2 010
121227 06.10.2012 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice FB 2 6 452
124033 12.10.2012 Državno prvenstvo Slovenije Portorož, SLO FB 6 16 1 871
121120 27.10.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TR 6 3 4 218
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111401 09.04.2011 Bohemia regata Bolevák FB 3 19 303
111718 28.05.2011 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero FB 4 7 1 340
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice FB 4 19 1 254
111609 11.06.2011 Cena Damet Nechranice FB 4 22 823
111208 25.06.2011 Memoriál J.Šenkýře Orlík FB 3 12 831
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 28 1 535
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 9 2 552
111213 27.08.2011 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 2 1 2 008
111724 10.09.2011 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 8 1 122
111116 18.09.2011 MČR - Velká cena YFA Chorvatsko Bav 6 6 1 356
112148 24.09.2011 Pohár ALT FB Nové Mlýny FB 4 13 1 798
112149 01.10.2011 Poslední vítr Brněnská přehrada FB 3 5 2 173
114030 21.10.2011 Jesenski pokal - DP Fireball Portorož - SLO FB 6 6 3 870
111122 28.10.2011 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 6 1 7 081
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101122 20.03.2010 St. Patrick`s Fleet Race Vltava pod Vyšehradem TR 1 5 443
101101 21.03.2010 St.Patrick`s team race Vltava pod Vyšehradem TR 2 3 202
101401 10.04.2010 Bohemia regata cup Bolevák FB 3 14 701
107004 16.04.2010 Czech & Slovak Grand Prix Chorvatsko Orc 5 3 2 891
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. Rozkoš FB 4 16 1 108
101722 29.05.2010 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero FB 4 8 1 496
101605 05.06.2010 Hop regata Nechranice FB 2 12 688
101607 12.06.2010 Cena Damet Nechranice FB 4 19 1 139
101609 25.06.2010 Mistrovství ČR Labe - Církvice Kaj 6 1 5 275
101312 03.07.2010 MČR - Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FB 6 16 2 570
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 18 1 043
101412 24.07.2010 Letní Vánoční regata Bolevák FB 4 6 1 108
101320 31.07.2010 Lázeňská regata Svět FB 1 9 469
101323 07.08.2010 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 7 1 206
101905 21.08.2010 Modrá vlajka Seče Seč FB 4 4 1 813
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 7 2 932
102130 25.09.2010 ME Fireball Nové Mlýny FB 10 35 2 471
101115 07.10.2010 Czech & Slovak Championship Chorvatsko Orc 6 7 3 342
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
094225 11.04.2009 Primošten cup Primošten Orc 3 5 541
094101 12.04.2009 Grand Prix Slovakia Chorvatsko NJ 5 3 3 119
091201 18.04.2009 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 8 688
091722 30.05.2009 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero FB 4 10 721
091210 20.06.2009 8.Memoriál Josefa Šenkýře + KP KSJ 11 Orlík - Velký Vír FB 1 6 323
091313 27.06.2009 Král Šumavy Lipno - Černá v Poš. FB 4 13 1 469
091316 03.07.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. FB 6 26 1 305
091411 25.07.2009 Letní Vánoční regata Bolevák FB 2 11 202
091320 01.08.2009 Lázeňská regata Svět FB 3 13 797
091323 08.08.2009 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 1 7 511
091325 15.08.2009 Mistrovství ČR - AVAR Cup Lipno - Černá v Poš. NJ 1 1 1 215
091326 21.08.2009 Mistrovství ČR - Lipenská vlna Lipno - Černá v Poš. Kaj 6 3 3 992
091219 29.08.2009 Truc Regata VPOZ Slapy - Modrá loděnice Kaj 1 1 1 380
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví FB 4 20 721
091732 12.09.2009 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero FB 3 6 303
097002 14.09.2009 Velká cena YFA - MČR Bavaria 42 Chorvatsko Bav 6 5 3 469
091118 10.10.2009 Vytrvalostní závod kautových lodí Vltava pod Vyšehradem Kaj 3 3 2 484
091117 17.10.2009 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Kaj 1 3 703
091120 06.11.2009 Mistrovství ČR Vltava pod Vyšehradem TR 6 1 7 081
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081401 12.04.2008 Bohemia regata Bolevák FB 3 5 1 444
081403 02.05.2008 24 LeBle Bolevák FB 3 4 831
083201 01.06.2008 ORC European Championship Cres, Chorvatsko Orc 5 11 868
081109 14.06.2008 Barrandovský pohár Orlík - Velký Vír SpR 1 2 402
081313 20.06.2008 Mistrovství ČR Orlík-Radava Kaj 6 2 7 388
081211 23.06.2008 Krajský přebor střč. Kraje Orlík - Velký Vír FB 4 3 1 876
081212 25.06.2008 Přebor ČOS - Dálková plavba Orlík - Radava FB 3 3 303
081412 26.07.2008 Letní Vánoční regata Bolevák FB 2 11 411
081328 22.08.2008 Avar Cup-MČR Lipno Kaj 1 2 976
087020 16.09.2008 MČR - Velká cena YFA Biograd na Moru Bav 6 3 4 427
084015 21.09.2008 Mistrovství Rakouska Chorvatsko,Kremik NJ 6 8 1 187
081115 11.10.2008 Vytrvalostní závod kajutových lodí Vltava Praha Kaj 4 2 3 784
081119 01.11.2008 Mistrovství ČR - Velká cena Prahy Vltava Praha TR 6 1 7 081
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
072111 26.05.2007 Mistrovství ČR Brněnská přehrada TR 6 1 5 275
071109 23.06.2007 Regata Sasanek Slapy - Měřín Kaj 4 1 4 721
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR Lipno FB 6 19 1 708
071327 18.08.2007 Mistrovství ČR Lipno Kaj 6 6 1 937
071215 25.08.2007 Truc regata Slapy - Modrá loděnice Kaj 3 2 3 166
071113 08.09.2007 Pirátský šátek Slapy - Měřín Kaj 1 3 879
072131 15.09.2007 Modrý hrozen Nové Mlýny FD 4 8 792
074013 23.09.2007 Internationale Osterreichische Hochseeme Chorvatsko,Kremik Orc 6 7 954
071118 13.10.2007 Vytrvalostní závod kajutových lodí Vltava Praha Kaj 4 1 5 608
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061401 15.04.2006 Bohemia regata Bolevák FB 3 5 1 069
061202 22.04.2006 Toušeňský pohár Poděbrady - Jezero FB 2 10 494
063011 06.05.2006 Junácká Pasovačka Chorvatsko NJ 5 1 5 712
061608 10.06.2006 Hop regata Nechranice FB 4 18 753
061610 17.06.2006 Cena Damet Nechranice FB 4 14 741
061317 01.07.2006 MČR - O krále Šumavy Lipno FB 4 21 775
061318 06.07.2006 MČR - Grand Nationals Lipno FB 8 31 1 328
061906 02.09.2006 Velká cena VS Lanškroun Otmuchovské jezero FD 4 3 1 291
061120 07.10.2006 MČR - Pohár Niké 2006 Chorvatsko Orc 6 8 2 719
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051122 Velká Cena Prahy 2005 Vltava - Praha TR 4 5 989
051117 Pohár Niké 2005 Chorvatsko NJ 6 4 4 050
051203 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 11 411
051320 Cena Domanína Svět - Třeboň FB 3 12 504
051321 Bezdrevský kapr Bezdrev FB 3 12 303
051101 TRR Praha - Mem. Dr. Štěpána Vltava - Praha TR 4 1 4 221
051401 Bohemia Regata Bolevák FB 3 8 936
052136 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 21 636
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
041101 Team racing regata Praha Vltava - Praha TR 4 3 1 291
042128 Kutálkův memoriál Nové Mlýny FB 4 21 485
042113 MČR TR Brno TR 6 2 3 469
041609 Cena RIVETEC Nechranice FB 4 19 736
042501 Májová regata Chorvatsko NJ 5 5 1 781
043130 Eurosaf Team racing Europeans Lago di Ledro TR 10 6 1 679
041315 Mezinárodní MČR Lipno FB 6 24 1 803
042105 Team racing regata Brno Brno TR 4 3 1 291
041313 Král Šumavy Lipno FB 4 26 470
041210 3.memoriál Josefa Šenkýře Orlík FB 3 10 915
041722 Bohemia Cup Máchovo jezero FB 2 7 318
041611 Pohár elektráren + přebor KSJ 11 Nechranice FB 4 18 672
041334 Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 4 3 2 312
041212 Cená Kožlí - dálkový závod Orlík FB 3 3 678
043411 Audi SANY Cup + Mistrovství Slovenska Chorvatsko NJ 6 8 2 244
041112 Pohár Niké + MČR offshore Chorvatsko NJ 6 2 6 472
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
033469 Open Slovenian Fireball Nationals Izola, SLO FB 6 36 881
031113 MR Offshore-Pohár Niké Chorvatsko NJ 6 12 2 412
031115 6. SaS Cup - dálka Chorvatsko NJ 4 1 5 425
031204 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady FB 2 4 688
031202 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady FB 2 10 285
031208 43. Cena Spolany Neratovice-MemoriálJose Orlík - Velký vír FB 3 9 678
031209 Přebor stč kraje Orlík - Velký vír FB 4 6 1 108
031212 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady FB 2 8 304
031318 MR Lipno FB 6 21 1 621
031317 Pohárový závod Lipno FB 4 8 1 996
031334 Jubilejní regata110 let jachtingu v Čech Lipno FB 3 10 427
031609 Pohár elektráren Nechranice FB 0 0 0
031801 Jarní premiera Rozkoš FB 4 18 498
032130 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 21 707
032128 Kutálkův memoriál Nové Mlýny FB 4 20 570
032134 A.S.A.Cup - MČR TR Lipno TR 6 2 4 218
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021810 Fair Play Rozkoš FB 4 16 609
022104 Team Racing Regatta Brno Brněnská přehrada TR 4 7 404
022127 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 18 753
023319 Mistrovství Slovinska Fireball Izola, Slovenia FB 6 17 1 998
021401 Team Racing Regatta Plzeň Bolevák TR 4 4 1 376
021318 Mistrovství ČR 2002 Lipno FB 6 25 1 167
021220 Táborová regata I Jezero Poděbrady FB 1 3 226
021219 Letní závod mládeže Poděbrady FB 2 6 336
021213 Cena Velkého Víru Orlík - Velký Vír FB 2 3 646
021212 Krajský přebor (přebor StČ kraje) Orlík - Velký Vír FB 1 4 344
021211 42. Cena Spolany Neratovice Orlík - Velký Vír FB 4 11 1 160
021102 Team Racing Regatta Praha Vltava TR 4 6 404

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ