Petra Šmídová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Asociace lodní třídy Evropa, z.s.
Ověřená licence domácího klubu
7013-0001 16.05.2019 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192005 29.06.2019 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 9 4 367
191334 08.06.2019 Cena Šumavy II. lipno - cerna v posumavi Evr 7 5 4 921
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181143 26.10.2018 MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 3 8 437
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 8 5 015
181307 02.06.2018 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 12 2 550
182001 12.05.2018 Májový pohár Velké Dářko Evr 7 10 4 147
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Evr 7 12 3 961
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Evr 7 8 5 279
172001 13.05.2017 Májový pohár Velké Dářko Evr 7 8 4 405
171307 03.06.2017 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 11 2 204
172004 01.07.2017 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 6 5 165
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny Evr 12 11 7 673
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 2 10 550
171722 11.11.2017 Evropa Cup Máchovo jezero Evr 1 9 828
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161802 14.05.2016 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Evr 7 6 3 058
162004 02.07.2016 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 4 6 832
162204 19.08.2016 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 1 5 774
162008 12.11.2016 Evropa Cup 2016 Velké Dářko Evr 1 5 1 065
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny Evr 7 4 7 213
151802 16.05.2015 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Evr 7 5 3 612
151312 06.06.2015 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Evr 7 2 8 132
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Evr 12 8 9 600
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
144204 01.01.2014 Internationale regatte de Noël Cannes, Francie Evr 4 7 2 228
144203 02.01.2014 International Grand Prix Vila de Blanes Blanes, Španělsko Evr 5 32 1 720
144217 12.04.2014 16 Torbole Europe Meeting Torbole, Italy Evr 5 53 2 280
142110 02.05.2014 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 9 2 661
142005 28.06.2014 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 2 4 721
143126 18.07.2014 Europe Class World Championship 2014 La Rochelle, Francie Evr 10 29 4 240
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Evr 6 1 9 870
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
134211 01.01.2013 Regate internationale de Noel Cannes, Francie Evr 3 2 3 367
134216 23.03.2013 XV. Torbole Europa Meeting Torbole, Itálie Evr 5 39 2 415
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny Evr 4 4 4 315
131802 11.05.2013 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 1 5 608
132407 15.06.2013 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 1 3 831
132006 29.06.2013 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 4 4 122
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Evr 6 6 5 346
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
124203 01.01.2012 Régate Internationale de Noel Toulon, Francie Evr 5 10 3 162
124202 02.01.2012 Grand Prix Vila de Blanes Blanes, Španělsko Evr 5 17 4 218
124215 01.04.2012 14 Torbole Europa Meeting Lago di Garda Evr 5 64 2 495
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 5 3 972
121808 12.05.2012 Jarní vánek - Velká cena YC CSA Rozkoš - Surfcentrum Evr 4 1 5 608
124008 17.05.2012 Championnat de France de Voile Légegrav Cap d Agde Evr 5 15 2 282
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 1 6 530
122407 16.06.2012 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 2 2 838
124246 21.06.2012 Kieler Woche Kiel, Německo Evr 5 29 2 510
122005 30.06.2012 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 2 3 2 430
123128 12.07.2012 MS_EVR_Ž L Escala Evr 12 31 5 306
121341 31.08.2012 Lipno regata 2012 Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 1 6 254
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Evr 6 3 7 720
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
114214 16.04.2011 13th TORBOLE EUROPE MEETING Lago de Garda, Itálie Evr 5 118 1 818
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 8 3 365
111801 14.05.2011 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 1 6 478
112404 28.05.2011 Hornický kahan Žermanice Evr 3 1 3 831
111309 11.06.2011 Cena Šumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 10 2 369
112406 18.06.2011 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 3 2 637
113308 18.06.2011 Kiel Woche Kiel - GER Evr 5 52 1 494
112006 02.07.2011 ilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 13 2 173
112409 16.07.2011 Bermuda Cup Slezská Harta Evr 2 1 2 760
112205 30.07.2011 Modrá stuha Plumlova Mohelnici – Moravičanech Evr 4 4 3 200
113126 05.08.2011 World Champiopionship Lago di Como Evr 12 25 6 797
112133 18.08.2011 MS Veterán Evropa Nové Mlýny Evr 10 27 4 331
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 2 5 376
112414 01.10.2011 Cena Bordochem Štěrkovna Hlučín Evr 3 2 3 831
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 5 6 658
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101303 01.05.2010 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. LaR 4 17 929
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny Evr 4 5 4 369
101801 15.05.2010 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 7 2 989
101309 19.06.2010 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 7 3 475
104201 24.06.2010 Kieler Woche Kiel - Německo Evr 5 27 3 260
102006 03.07.2010 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 2 5 564
104260 08.07.2010 Nord cup Gdańsk, Polsko Evr 3 2 3 874
103136 04.08.2010 Youth European Championship Aarhus, Denmark Evr 8 15 6 667
101332 03.09.2010 Lipno regatta 2010 Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 7 3 044
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 16 3 469
101125 06.11.2010 EVROPACUP Vltava Evr 1 5 1 055
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
094217 04.04.2009 11° TORBOLE EUROPE MEETING Lago di Garda Evr 5 80 1 559
092108 08.05.2009 Pálavská regata - Luxplan 2009 Nové Mlýny Evr 4 6 3 743
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 8 2 580
092407 30.05.2009 Hornický kahan Žermanice Evr 3 3 3 166
092408 06.06.2009 Velká cena Ostravy Žermanice Evr 2 1 2 663
091309 13.06.2009 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Evr 4 14 1 945
094256 19.06.2009 Kieler Woche Kiel Evr 5 25 3 084
092411 11.07.2009 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 2 3 012
093134 08.08.2009 Youth European Championship Dénia, Španělsko Evr 8 16 4 552
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. LaR 6 19 2 343
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 4 4 016
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 7 5 568
094320 07.11.2009 Putovní pohár Evropa Senec Evr 5 1 7 217
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
084236 11.04.2008 Puchar Elektrowni Rybnik Rybnik - Polsko Evr 3 1 3 741
082104 02.05.2008 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 17 2 095
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 7 3 098
082407 31.05.2008 Velká cena Ostravy ermanice Evr 4 4 3 443
081308 07.06.2008 Cena Šumavy Lipno Evr 4 2 4 647
084212 25.06.2008 Kiel Week Kiel Evr 5 29 2 120
082006 28.06.2008 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 18 1 656
082414 25.07.2008 46. Beskydská regata - Mem. Bř.Hrubého ermanice Evr 5 2 5 990
083129 31.08.2008 MEJ_EVROPA_W ITA Evr 8 31 3 486
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví Evr 1 16 428
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 12 4 163
084308 17.10.2008 Puchar Rybnika Rybnik Evr 5 7 2 991
082421 08.11.2008 Evropa cup Těrlicko Evr 1 2 1 262
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
074214 13.04.2007 Puchar Elektrowni Rybnik Rybnik - Polsko Evr 3 3 2 213
074003 28.04.2007 Mistrovství Rakouska Neusiedler see Evr 6 4 1 187
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 4 18 1 957
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 14 1 669
072406 26.05.2007 Hornický kahan Žermanice Evr 3 2 3 236
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Evr 2 7 1 466
074227 16.06.2007 Kiel Week Kiel Evr 5 18 2 891
072006 30.06.2007 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 14 2 045
072413 14.07.2007 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Evr 2 2 1 952
072414 27.07.2007 45. Beskydská regata Žermanice Evr 5 3 5 194
074250 07.08.2007 Letná Bobria regata Liptovská Mara Evr 3 6 1 093
073135 11.08.2007 MEJ EVROPA-W FRA Evr 8 35 3 064
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 10 2 812
074253 08.09.2007 Puchar Beskidow - Interpuchar Žywiec - Polsko Evr 5 4 2 891
071619 15.09.2007 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 7 2 312
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 12 3 870
072212 13.10.2007 Evropa Cup Chomoutov Evr 2 6 1 540
074276 20.10.2007 Inter Puchar, Rybnik Rybnik, Polsko Evr 5 3 4 000
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
067001 13.04.2006 Jarní Šplouch Rybnik - Polsko Evr 1 10 356
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny Evr 3 4 2 691
062105 05.05.2006 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 4 16 2 348
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 10 2 723
061306 20.05.2006 Jihočeský pohár Dvořiště Evr 3 2 3 303
063111 03.06.2006 Spring cup Neusiedlersee Evr 4 7 1 189
061310 10.06.2006 Cena Šumavy Lipno Evr 4 20 1 651
062414 24.06.2006 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 2 2 928
062004 30.06.2006 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 21 1 804
063141 08.07.2006 Sustredenie 2006 Liptovská Mara - Slovensko Evr 4 1 4 570
063142 22.07.2006 Mistrovství Evropy juniorů LT Evropa L´Estartit - Španělsko Evr 8 47 2 192
063121 04.08.2006 Mistrovství Slovenska Orava - Slovensko Evr 6 3 5 126
063140 07.08.2006 Mezinárodní mistrovství Slovenska Liptovská Mara - Slovensko Evr 6 3 4 800
061328 01.09.2006 Mistrovství ČR-CERE regata Lipno-Jestřábí Evr 4 11 1 964
063155 09.09.2006 Puchar Beskidow Tresna Evr 4 2 2 812
061621 16.09.2006 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 14 1 945
062136 28.09.2006 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 12 4 107
062424 07.10.2006 Cena BC MCHZ Hlučín Evr 3 2 3 166
063156 13.10.2006 Puchar Rybnika - Interpuchar Rybnik - Polsko Evr 4 6 1 747
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052401 Jarní šplouch Rybnik, PL Q 3 8 1 360
051806 MČR Rozkoš TR 6 1 7 081
051330 Bohemia Cup Dvořiště Q 4 10 3 301
053101 MSJ - Optimist Silvaplana/Švýcarsko Q 12 235 1 343
053323 VC Slovenska,Závod OH nadějí Piešťany Q 5 19 1 832
052402 První závod Hlučín Q 1 3 578
053322 Interpohár+ M Slov. Orava Q 5 16 2 750
053305 YKP Gdynia Cup Gdynia Q 5 120 1 004
051807 Fair Play Rozkoš Q 4 32 1 525
053304 ?laski puchar Optimista Rybnik-PL Q 5 50 1 781
052119 Letní Olympiáda dětí a mládeže Brněnská přehrada Q 5 4 5 990
053302 Puchar Beskidow-Interpohár Zarzecze- Polsko Q 5 20 3 225
052422 Olešná regata Olešná Evr 3 3 2 400
051605 Cena RIVETEC Nechranice Q 4 9 3 121
051314 Mistrovství ČR Lipno Q 6 12 5 238
053301 Blue Sky Racing Days Neusiedlersee Q 5 22 2 153
051801 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 7 3 854
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 19 2 459
052425 Hornická regata Žermanice Evr 2 2 1 828
052426 Cena BC MCHZ Hlučín Evr 3 5 2 291
052418 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 4 2 109
052136 Modrý hrozen Nové Mlýny Evr 4 35 879
052114 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Q 4 9 3 484
051908 Štít města Pardubic Rozkoš Evr 4 11 2 027
053358 Puchar Ribnika - Cadet Central European Rybnik Q 5 58 1 435
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042402 Jarní šplouch Ribnik - POL Q 3 6 2 957
042401 Optimist párty Těrlicko Q 1 12 675
042416 Velká cena Ostravy Žermanice Q 2 8 804
041314 Youth CERE regata Lipno - Hruštice Q 4 6 3 784
042406 Cena Olešné Olešná Q 3 8 1 621
043457 Mistrovství Slovenska v team racingu Senec TR 6 4 2 064
043462 Puchar Rybnika+Interpohár Rybnik - PL Q 5 27 2 836
043425 Májová regata Slňava, Piešťany Q 5 3 5 505
042423 42. Beskydská regata Žermanice Q 5 10 3 287
042107 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 5 4 749
043440 Mistrovství Slovenska Orava Q 5 35 1 145
042421 Mladý vítr Těrlicko Q 3 4 1 935
043430 Springcup Neusiedlersee Q 5 64 1 385
041810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 26 1 885
043431 Kľuč Kráľovej Kráľová Q 6 35 1 018
041328 Bali Cup Bezdrev Q 4 11 2 963
043420 Slaski Puchar Optimista Rybnik, POL Q 4 52 1 318
041808 MČR Rozkoš Q 6 26 3 435
042115 Brněnský závod Brno Q 3 10 1 206
041809 MČR - TR mládeže Rozkoš TR 6 3 4 800
041801 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 15 2 629
043458 Puchar Beskidow Zarzecze Q 5 11 4 329
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032203 Květnová sokolská regata štěrkovna Tovačov Q 3 5 1 818
032204 Putovní pohár Plumlova Plumlov Q 4 4 1 996
032206 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 1 1 1 004
032211 Moravský pohár II Chomoutov Q 3 9 1 956
032401 Optimist párty Těrlicko Q 1 7 654
032408 Hornický kahan I Žermanice Q 4 11 1 759
032404 Cena Olešné Olešná Q 3 3 2 637
032418 Mladý vítr Těrlicko Q 1 1 475
032415 Přebor města Ostravy štěrkovna Hlučín Q 3 5 2 042
032420 41. Beskydská regata Žermanice Q 4 20 1 376
032426 Cena BC Chem štěrkovna Hlučín Q 2 6 998
033449 Mistrovství Slovenska Králová Q 6 26 2 204
033478 Puchar Rybnika Rybnik, POL Q 5 24 3 092
033477 Puchar Beskydow Zarzecze Q 5 11 3 793
033476 Šlaski Puchar Optimista Rybnik, POL Q 5 72 761
033475 Interpohár Orava Orava Q 6 19 2 910
031319 MR LaR Lipno - Hruštice Q 4 12 2 312
031336 Bohemia RAWDY Cup Bezdrev Q 4 18 2 144
031808 MR Q + 420 + 470 Rozkoš Q 6 32 2 492
031809 TR Q Rozkoš TR 4 9 904
031810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 16 2 517
032108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 5 11 4 260
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021613 Cena RIVETEC Nechranice Q 1 39 153
021801 Jarní premiera Rozkoš Q 2 3 1 331
021806 Prázdninové předhánění Rozkoš Q 0 0 0
021809 Pohár Velly Rozkoš Q 4 32 1 376
021808 Mistrovství ČR 2002 Rozkoš Q 6 30 2 539
022105 Pálavská regata Nové Mlýny Q 4 39 1 318
022203 Putovní pohár Plumlova Plumlov Q 3 6 1 734
022202 Květnová sokolská regata + KP (přebor OC štěrkovna Tovačov Q 4 7 1 189
022207 Modrá stuha Plumlova + KP IV (přebor OC Plumlov Q 1 1 800
022404 Cena Olešné Olešná Q 3 3 2 310
022401 Optimist párty Těrlicko Q 1 3 527
022408 Hornický kahan + KP II (přebor MS kraje) Žermanice Q 4 9 1 957
022413 Pohár Radegastu Žermanice Q 3 6 1 660
022416 Mladý vítr Těrlicko Q 3 6 1 734
022419 40. Beskydská regata Žermanice Q 5 43 1 369
022426 Cena BC CHEM štěrkovna Hlučín Q 2 6 1 156
022425 Optimistický vánek Těrlicko Q 3 9 1 206
023425 Slaszskij Puchar Oprimista Rybnik Q 4 46 1 787
023433 Interpohár lodních tříd E, Q Oravská přehrada Q 4 26 1 469
023441 Utex-Ski-Yachting Rybnik, Polsko Q 4 15 1 608
023440 PUCHAR RYBNIKA 2002 Rybnik, Polsko Q 5 32 2 235
023459 Puchar Beskidow Zarzecze, POL Q 4 10 2 629
021332 Cena Dvořiště Dvořiště Q 2 18 1 089
021311 Velká cena ALT Q Lipno - Hruštice Q 4 28 1 228

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ