Cestovní pojištění pro členy ČSJ


ČSJ sjednal prostřednictvím samostatného zprostředkovatele pojištění OK GROUP a.s., IČO 25561804 (v pozici pojišťovacího agenta) se společností Allianz pojišťovna, a.s. IČO 47115971 skupinovou pojistnou smlouvu na cestovní pojištění.
Nyní se tedy mohou závodníci, doprovod a trenéři pojistit na krátkodobé léčebné výlohy do zahraničí.

V tomto pojištění jsou kryté i situace při závodech, při přípravě na ně (tréninky), je určen i pro doprovod na vodě, trenéry na vodě.
Ne všechny pojišťovny tato rizika kryjí – pokud máte sjednáno své pojištění, je nutné ověřit v pojistných podmínkách – většinou se tyto informace uvádějí ve výlukách.

Rozsah krytí/výši pojistného za den naleznete v přiloženém souboru "Sportovní svazy limity a krytí".

Sjednání pojištění se uskuteční vyplněním dat po přihlášení do interního systému ČSJ a zaplacením. Po úhradě pojistného prostřednictvím platební brány, obratem obdržíte potvrzovací e-mail ke sjednanému pojištění, asistenční kartu, pojistné podmínky a další povinné dokumenty ke sjednanému pojištění.

Pojistit lze občany ČR i cizí státní příslušníky. Cizí státní příslušník může být pojištěným jen v případě, pokud má bydliště v ČR.

Kontakty:
Oddělení služeb zákazníkům: Tel.: +420 283 002 702 (po-pá: 9-19 hod.). Volejte v případě otázek o rozsahu pojistného krytí nebo pro nahlášení a registraci pojistné události.
Asistenční linka: Tel.: +420 283 002 771 (24 hodin denně), e-mail: medical@allianz-assistance.cz nebo chat: www.medickaasistence.cz. Volejte v případě pojistné události během pobytu v zahraničí.
V případě nejasností/dotazů kontaktujte zástupce OK GROUP a.s., Štěpánku Fialovou +420 602 161 002, sfialova@okgroup.cz.


Konfigurátor pojištění


Pokud chcete uzavřít cestovní pojištění, musíte se nejprve přihlásit.

nahoru