Michaela Cvikrová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Český Yacht Klub
ověřená licence domácího klubu
1101-0364 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181342 28.09.2018 Bez vody nemůžeme jezdit lipno - cerna v poumavi 420 12 9 3 874
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví 420 7 4 2 408
183205 26.07.2018 MS CADET Bodsted Cad 24 55 3 839
181609 16.06.2018 Hop Regata Nechranice Cad 0 0
187007 09.06.2018 CECC GER Geierswaldersee Cad 6 9 3 370
181802 12.05.2018 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Cad 7 4 3 172
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš 420 7 7 2 081
181705 28.04.2018 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Cad 7 1 7 387
181704 21.04.2018 Optimistický Mácháč Máchovo jezero 420 7 6 2 550
181201 14.04.2018 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 1 3 012
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171102 08.04.2017 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava Praha Cad 3 4 1 206
171203 22.04.2017 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 5 1 206
171704 29.04.2017 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Cad 7 6 3 283
177017 12.05.2017 CECC POL Zalew Zegrziňski Cad 6 23 2 112
171305 27.05.2017 Krajský přebor Bezdrev Cad 7 7 2 814
177019 10.06.2017 CECC GER Geierswaldersee Cad 6 16 2 719
171608 17.06.2017 Hop Regata Nechranice Cad 7 6 3 058
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 4 3 2 661
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 5 3 612
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 10 5 079
173221 03.08.2017 Mistrovství světa Bruinisee, Nizozemí Cad 24 62 2 755
171331 02.09.2017 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 7 8 2 408
177027 09.09.2017 Stauseepokal Bautzen Cad 3 7 1 206
172185 23.09.2017 CECC CZE Nové Mlýny Cad 6 17 1 394
171111 07.10.2017 Memoriál A. Bürgermeistra Vltava Praha Cad 2 6 804
171113 14.10.2017 Primátorský Štít Vltava Praha Cad 4 2 3 017
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161201 09.04.2016 Toušeňský pohár Poděbrady Cad 3 8 831
161103 16.04.2016 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava Praha Cad 3 6 969
167018 22.04.2016 CECC HUN Balatón Cad 6 20 1 081
164281 11.06.2016 Goldener Geier Geierswaldersee Cad 1 21 210
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír Cad 3 5 1 330
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 7 2 081
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 7 1 791
167029 29.07.2016 MEJ Cadet Balatón Cad 18 71 2 350
161338 03.09.2016 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 7 5 3 104
167036 10.09.2016 Stauseepokal Tallsperre Bautzen Cad 7 11 2 204
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 7 6 2 814
161116 08.10.2016 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Cad 2 3 938
161118 22.10.2016 Primátorský štít Vltava Praha Cad 4 6 1 291
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151201 11.04.2015 Toušeňský pohár Poděbrady Cad 2 4 202
151103 18.04.2015 Memoriál Rosslera - Ořovského Vltava Praha Cad 2 4 202
151304 25.04.2015 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n.Vltavou Cad 3 7 477
157015 08.05.2015 CECC POL Zegrze Cad 6 31 689
152130 23.05.2015 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Cad 7 8 707
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 8 1 065
151325 10.07.2015 O krále Šumavy Lipno - Černá v Poš. Cad 7 8 707
151338 05.09.2015 Borůvková regata Lipno - Lipno n.Vltavou Cad 7 6 2 260
157031 12.09.2015 Stauseepokal Talsperre Bautzen Cad 7 12 707
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny Cad 12 20 1 466
157028 03.10.2015 CEEC HUN Balaton Cad 6 20 1 081
151120 10.10.2015 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Cad 2 2 554
151121 17.10.2015 Primátorský štít Vltava Praha Cad 2 7 512
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141201 12.04.2014 Toušenský pohár Poděbrady Cad 3 6 504
141310 26.04.2014 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Cad 4 8 404
142122 24.05.2014 Velká cena YC Dyje I. Nové Mlýny Cad 3 5 303
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 3 5 303
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 10 404
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 11 1 234
142163 26.09.2014 MČR - CECC CZE Nové Mlýny Cad 5 22 505
147011 10.10.2014 CECC HUN Balaton Cad 5 20 712
141127 18.10.2014 Primátorský štít 70. ročník Vltava Cad 1 5 172
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131124 19.10.2013 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Cad 2 4 396
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
114212 08.04.2011 Memorijal Branko Tudor Jedriličarski klub PLAV Krk Q 2 171 261
112003 21.05.2011 Májový pohár Velké Dářko Q 3 16 831
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 28 888
111311 18.06.2011 O pohár starosty Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Q 3 10 1 388
111324 13.08.2011 Optík regata - Grand Prix Orlík-YCPK Radava Q 2 11 677
111113 27.08.2011 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava - Praha Q 2 5 494
111120 15.10.2011 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 11 2 259
111121 22.10.2011 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Q 2 7 740
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101105 08.05.2010 Memoriál A.Bürgermeistera Vltava pod Vyšehradem Q 2 6 646
101107 15.05.2010 Regata mládeže Vltava pod Vyšehradem Q 1 3 527
101304 22.05.2010 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 14 892
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 43 666
101307 05.06.2010 Pohár Hluboké Bezdrev Q 3 10 915
102134 09.10.2010 Pohárový závod Nové Mlýny Q 4 34 686
101118 16.10.2010 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Q 4 10 1 108
101119 23.10.2010 Modrá stuha Vltavy Vltava pod Vyšehradem Q 2 7 740
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091101 25.04.2009 Memoriál Dr. Štěpána Vltava pod Vyšehradem Q 1 9 101
091102 09.05.2009 Memoriál Bürgermeistera Vltava pod Vyšehradem Q 2 5 610
091308 06.06.2009 Bali Cup Bezdrev Q 3 12 407
091310 13.06.2009 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 8 936
092009 18.07.2009 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 22 663
091337 12.09.2009 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt Q 3 24 407
091117 17.10.2009 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Q 4 14 741
091119 24.10.2009 Modrá stuha Vltavy Vltava pod Vyšehradem Q 2 8 479

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ