POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2018




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1437 závodníků.
Poř.JménoRočníkKlubStartů Body
1. Teplý Viktor Jachtklub Brno 15 215 640
2. Maier Michael JK Staré Splavy 16 194 582
3. Nevelöš Adam SK Štětí 22 184 916
4. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 13 171 835
5. Nevelöš Tibor SK Štětí 22 145 937
6. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 34 141 818
7. Houdek Roman YC LS Brno 11 140 629
8. Hájek Milan 1968 Lokomotiva Plzeň 11 134 756
9. Hrubý Jiří SK Štětí 10 134 475
10. Chalupníková Kristýna TJ Rapid Brno 19 115 142
11. Kamenský Radim YC Velké Dářko 13 115 089
12. Nápravník Jakub ČYK 14 113 812
13. Nápravníková Kořanová Johana YC Neratovice 14 111 347
14. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 13 107 328
15. Jaroš Adam MYK 19 106 283
16. Vacula Martin JK Staré Splavy 16 105 701
17. Novotný Štěpán JK Cheb 17 103 710
18. Kraus Lukáš JK Česká Lípa 19 102 778
19. Kovařík David ČYK 10 102 125
20. Tlapák Vojtěch SK Štětí 23 100 187
21. Šindelka Ondřej MYK 15 100 048
22. Havelka Jakub ČYK 11 99 321
23. Roček Roman YC Neratovice 11 97 479
24. Kubový Martin JK Toušeň 9 95 915
25. Solař Petr ČYK 8 94 908
26. Košvica Jakub YC LS Brno 13 94 888
27. Plhoň Adam 1982 SK Tři sestry 9 94 509
28. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 13 93 898
29. Parůžek Jiří JK Toušeň 13 92 738
30. Košatová Lucie ČYK 13 89 823
31. Jakoubek Zdeněk ČYK 10 87 535
32. Halouzka Jakub MYK 13 87 128
33. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 10 85 454
34. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 13 84 956
35. Verner Jaroslav JK Toušeň 15 83 231
36. Richterová Eliška YC Pardubice 12 83 150
37. Křížek David Lokomotiva Plzeň 10 82 569
38. Zima Tomáš YC Kladno 9 81 670
39. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 15 81 194
39. Sivý Josef Slavoj Hluboká 15 81 194
41. Sünderhauf Zdeněk ČYK 10 81 054
42. Viták František JK Plzeň 16 79 984
43. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 10 79 532
44. Procházka Filip YC Neratovice 6 79 503
44. Čáp Milan YC Neratovice 6 79 503
46. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 13 79 239
47. Pavlišová Michaela YC Kovářov 10 78 611
48. Mikulec Martin TJ Rapid Brno 11 78 557
49. Kořan Petr YC Neratovice 14 78 017
50. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 15 77 846
51. Krsička Martin YC CERE 12 77 738
52. Kvasnik Milan YC Neratovice 13 77 335
53. Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 20 76 875
54. Winkler Pavel JK Toušeň 10 76 675
55. Zíma Jakub ČWA 9 76 029
56. Gebhart Zdeněk JK Cheb 14 75 324
57. Ptáčník Milan 1974 JK Staré Splavy 11 74 798
58. Piňosová Kristýna TJ Rapid Brno 20 74 703
59. Skalický Vladimír LK Štěchovice 11 74 203
60. Labuda Ondřej YC LS Brno 5 73 602
61. Kraus Tobiáš JK Česká Lípa 18 73 532
62. Čermák Jaroslav YC Pardubice 14 72 986
63. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 17 72 381
64. Košťál Petr YC Pardubice 12 71 580
65. Soukal Miloslav YC Neratovice 20 71 123
66. Doležal Tomáš SK Tři sestry 4 70 544
67. Fanta Miroslav YC LS Brno 26 70 180
68. Viščor Dan YC LS Brno 14 70 082
69. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 9 69 737
70. Jozíf Martin YC Pardubice 7 69 225
71. Tlapáková Zuzana SK Štětí 22 69 214
72. Hošek Libor JK Česká Lípa 7 69 171
73. Himmelová Klára YC Nechranice 16 68 408
74. Will Jan Lokomotiva Plzeň 14 68 101
75. Rameš Ivan JK Česká Lípa 14 66 829
76. Kučera Petr TJ Rapid Brno 11 66 583
77. Kučera Matěj TJ Lanškroun 14 66 375
78. Müller Ondřej SK Štětí 18 66 267
79. Lokajíčková Lucie ČYK 17 65 094
80. Tupý Petr YC LS Brno 14 64 957
81. Cintl Václav JK Česká Lípa 18 64 399
82. Outrata Jiří JK Toušeň 16 64 225
83. Richter Jan YC Pardubice 11 64 140
84. Viščorová Nela YC LS Brno 14 63 160
85. Tomek Milan NOT FOR SAIL 3 63 149
86. Drda David Delfín Jablonec 14 62 869
87. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 11 62 203
88. Bína Daniel JK Staré Splavy 4 61 751
89. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 12 61 027
90. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 9 60 320
91. Ráža Matyáš VS Duchcov 17 59 797
92. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 16 59 600
93. Justová Anna 2002 YC LS Brno 14 59 179
94. Košata Lukáš ČYK 10 59 164
95. Rais Michal SK Štětí 24 59 067
96. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 14 58 628
97. Kotek Michal JK Staré Splavy 7 57 945
98. Karas Tomáš Jachtklub Brno 11 57 899
99. Storch Petr Chemička Ústí 8 57 247
99. Palkovský Tomáš SK Štětí 8 57 247
101. Žáček Jiří Baník Ostrava 18 57 085
102. Plecitý Martin JK Toušeň 9 56 704
103. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 12 56 306
104. Roubal Pavel YC LS Brno 1 55 932
105. Pavlovský Josef YC LS Brno 15 55 300
106. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 16 55 291
107. Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 17 55 200
108. Jochovič Josef YC Neratovice 8 54 916
109. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 17 54 391
110. Vychová Eliška YC Neratovice 11 53 874
111. Mlejnek Tomáš SK Štětí 16 53 429
112. Halouzka Michal MYK 11 53 290
113. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 11 52 699
114. Slívová Jana YC Nechranice 8 52 584
115. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 11 52 448
116. Halouzka Jiří MYK 12 52 308
117. Valenová Barbora JK Olomouc 19 51 855
118. Vítovec Matěj YC CERE 13 51 800
119. Fiala Petr YC Neratovice 7 51 317
120. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 16 51 135
121. Pavlík Jiří YC LS Brno 19 50 894
122. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 16 50 713
123. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 13 50 470
124. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 12 50 108
125. Švíková Barbora YC CERE 15 49 774
126. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 11 49 429
127. Směšný Marek JK Prostějov 8 49 297
128. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 16 48 787
129. Himmel Jiří YC Nechranice 17 48 505
130. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 10 48 263
131. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 14 48 102
132. Satoránský Pavel SK Tři sestry 3 47 917
132. Tříska Aleš SK Tři sestry 3 47 917
132. Pařízek Radim 3 47 917
135. Hrubý Karel Jachtklub Brno 10 47 597
136. Daněk Jan YC LS Brno 15 46 889
137. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 23 46 888
138. Stoklásek Petr YC CERE 2 46 725
139. Kafková Petra YC Velké Dářko 14 46 341
140. Audy Dan Jachtklub Brno 12 45 845
141. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 13 45 537
142. Kršňák Jakub VS Duchcov 16 45 400
143. Jedličková Michaela YC Neratovice 15 45 113
144. Sehnal Pavel ČWA 6 44 790
145. Vlachová Veronika YC Neratovice 10 44 650
146. Lidařík Rudolf YC LS Brno 10 44 530
147. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 6 44 104
148. Moucha Pavel YC Doksy 13 43 321
149. Bobek Pavel Baník Ostrava 6 43 158
150. Nejezchleba Jakub YC LS Brno 8 43 068
151. Jedlička Jan YC Neratovice 13 43 032
152. Hlavsa Tomáš Jachtklub Brno 11 42 854
153. Kellner Martin YC CERE 2 42 853
154. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 15 42 481
155. Klíma Vojtěch ČYK 17 41 762
156. Vika Tomáš Orthodocks YC 7 41 734
157. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 8 41 656
158. Neumann Lukáš YC RODOP 9 41 558
159. Páleníčková Aneta YC CERE 12 41 302
160. Rašková Adéla ČWA 10 40 844
161. Bílek Stanislav ČYK 1 40 692
162. Škvařil Patrik YC LS Brno 15 40 592
163. Maršálková Blanka YC LS Brno 7 40 426
164. Hýža Jiří Jachtklub Brno 4 40 227
165. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 7 39 836
166. Vinkl Petr YC Kladno 11 39 691
167. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 7 39 494
168. Vlach Martin YC Neratovice 10 39 371
169. Raška Marek ČWA 10 39 055
170. Jirounek Kamil YC CERE 5 39 042
171. Schwarzová Markéta YC CERE 8 38 937
172. Burda František JK Česká Lípa 22 38 502
173. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 11 38 266
174. Brabec Václav 1998 YC CERE 10 37 982
175. Lambl Vojtěch 1989 YC Neratovice 12 37 812
176. Ostrý Dominik YC LS Brno 11 37 700
177. Neuwirth Josef YC Markop FL 3 37 520
177. Hirnšal Pavel JK Česká Lípa 3 37 520
179. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 8 37 487
180. Švíková Kateřina YC CERE 9 37 205
181. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 11 36 754
182. Sadílková Nela Delfín Jablonec 12 36 696
183. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 8 36 483
184. Kramář Petr JK Česká Lípa 12 36 462
185. Bidlová Jitka YC LS Brno 13 36 382
186. Prokýšek Petr Orthodocks YC 11 36 141
187. Krsička Michal YC CERE 13 35 970
188. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 9 35 954
189. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 14 35 731
190. Němec Jiří Slavoj Hluboká 12 35 668
190. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 13 35 668
192. Holubová Tereza ČYK 10 35 461
193. Vacula Libor JK Staré Splavy 5 35 110
194. Sladký Martin ČWA 6 34 871
195. Winklerová Anna JK Toušeň 8 34 790
196. Hudec Adam YC Neratovice 17 34 718
197. Borkovec Bořek ČYK 13 34 639
198. Ptáčník Ondřej JK Staré Splavy 13 34 600
199. Dadák Lukáš YC LS Brno 9 34 517
200. Drahorád Petr JK Cheb 9 33 999
201. Kršňák Jan VS Duchcov 16 33 917
202. Kříž Jan SK Štětí 22 33 569
203. Mrzílková Lenka YC Neratovice 10 33 247
204. Hartig Bartoloměj YC Doksy 19 33 038
205. Kališová Markéta Jachtklub Brno 10 32 859
206. Němec František ALT Tornado z.s. 8 32 765
207. Bachtík Marek YC CERE 3 32 719
208. Mareček Josef JK Staré Splavy 6 32 698
209. Štěpánek Jan 1973 Delfín Jablonec 9 32 647
210. Kubeš Fedor YC LS Brno 8 32 475
211. Parchomenko Ondřej YC Nechranice 8 32 330
212. Bauerová Šárka YC CERE 9 32 074
213. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 7 31 991
214. Fanfrlová Eliška YC Jezero Hlučín 20 31 718
215. Slíva Jakub YC Nechranice 4 31 715
216. Babický Josef JK Česká Lípa 13 31 691
217. Cibulková Veronika JK Plzeň 2 31 598
218. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 12 31 421
219. Dvořáková Nela YC Neratovice 14 31 334
220. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 7 31 263
221. Janderová Klára YC SaS 13 31 258
222. Kafka Richard YC Velké Dářko 15 31 181
223. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 16 31 080
224. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 11 31 028
225. Dymák Matyáš YC Vysoké Mýto 9 31 025
226. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 14 30 812
227. Ottová Hana Sokol Tovačov 8 30 767
228. Klíma Ondřej YC Doksy 17 30 646
229. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 13 30 509
230. Hála Jan AYCK 13 30 502
231. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 11 30 147
232. Martan Jiří Lokomotiva Plzeň 4 29 982
233. Roček Matyáš YC Neratovice 8 29 921
234. Plodek Adam YC Pardubice 12 29 731
235. Kolářová Terezie Orthodocks YC 8 29 720
236. Veit Martin ALT FB 7 29 614
236. Krejza Filip ALT FB 7 29 614
238. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 14 29 544
239. Sadílek Adam Delfín Jablonec 12 29 202
240. Říčanová Nicol SK Štětí 11 29 109
241. Kaláb Jindřich VS Duchcov 9 28 803
242. Václavík Jakub JK Česká Lípa 9 28 725
243. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 12 28 512
244. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 10 28 490
245. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 14 28 465
246. Vychová Zuzana YC Neratovice 7 28 272
247. Kafka Roman YC Velké Dářko 13 28 267
248. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 7 28 248
249. Beneš Jiří YC CERE 13 28 067
250. Šimek Karel Slavoj Hluboká 14 27 788
251. Konopáč Daniel T. J. Sokol Vrané II 19 27 727
252. Adam Zdeněk VS Duchcov 3 27 724
253. Pavlíček Zdeněk YC Regent 7 27 705
254. Bobková Michaela JK Cheb 6 27 667
255. Kašpar Antonín YC CERE 8 27 585
256. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 7 27 580
257. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 13 27 563
258. Neckařova Martina TJ Rapid Brno 12 27 457
259. Hálová Lucie JK Toušeň 6 27 273
260. Peterka Tomáš ČYK 11 27 140
261. Štafa Patrick MYK 16 27 113
262. Krsička Lukáš YC CERE 12 26 906
263. Šulc David 2003 YC Nechranice 8 26 895
264. Vacula Jiří JK Staré Splavy 13 26 875
265. Kmenta Martin Jachtklub Brno 12 26 867
266. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 12 26 814
267. Indrák Jiří Sokol Tovačov 8 26 668
268. Motlíková Pavlína JK Cheb 19 26 626
269. Procházka Libor YC Neratovice 8 26 610
270. Sivý Filip Slavoj Hluboká 12 26 423
271. Hykrda Jan Jachtklub Brno 7 26 276
272. Kališová Lenka Jachtklub Brno 7 26 148
273. Hrubý Pavel ČWA 9 26 127
274. Ott Adam Jachtklub Brno 10 26 125
274. Ščerba Kamil 1969 Sokol Palkovice 15 26 125
276. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 16 25 970
277. Trčka Martin Baník Most 4 25 944
278. Diviš Lukáš TJ Rapid Brno 10 25 735
279. Bezušková Jana YC Neratovice 5 25 397
280. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 7 25 275
281. Jírovec Jakub YC CERE 2 25 082
282. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 4 25 044
282. Lojková Petra JK Černá v Pošumaví 4 25 044
284. Kaltounková Klára ČYK 12 25 019
285. Vacula Karel YC Znojmo 10 24 996
286. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 7 24 979
287. Pavliš Jiří YC Kovářov 6 24 869
288. Červenka Matouš JK Olomouc 9 24 633
289. Musil Tomáš 1976 YC RODOP 6 24 604
290. Kováčová Tereza JK Prostějov 8 24 535
291. Vaszi Mikuláš SK Štětí 14 24 436
292. Mika Radek YC SaS 9 24 433
292. Záruba Adam YC CERE 13 24 433
294. Ptáčková Tereza YC Velké Dářko 13 24 391
295. Voldán Franrišek ČYK 1 24 373
296. Grecmanová Denisa YC RODOP 5 24 243
297. Cintl Václav JK Česká Lípa 9 24 241
298. Půhonný Štěpán 1 24 098
299. Šenkýř Ivan YC Neratovice 6 23 922
300. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 7 23 887
301. Kvašnovský Michael ČWA 3 23 733
302. Štursová Jana JK Plzeň 10 23 691
303. Kotek Kamil JK Staré Splavy 7 23 639
304. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 11 23 549
305. Kulík Martin YC RODOP 5 23 384
306. Paigerová Vanda YC CERE 14 23 380
307. Loužek Karel JK Plzeň 9 23 177
308. Tkadlecová Sára JK Toušeň 7 23 140
309. Vaďurová Dominika JK Toušeň 5 23 003
310. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 13 22 991
311. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 9 22 929
312. Muzikář David Jachtklub Brno 7 22 845
313. Chlebna Milan YC Kovářov 4 22 770
314. Blatecký David Jachtklub Brno 6 22 732
315. Staňková Kateřina SK Tři sestry 2 22 627
316. Buřil Miloš ALT RS 9 22 535
317. Slíva Martin ČWA 3 22 280
318. Vacula Jan YC Znojmo 9 22 158
319. Hálová Anna AYCK 13 22 128
320. Cikrt Tomáš JK Toušeň 8 22 082
321. Košťálová Bára YC Pardubice 8 22 051
322. Machovský Jan ALT Vaurien 7 21 951
322. Machovská Lucie ALT Vaurien 7 21 951
324. Křenková Kristýna YC LS Brno 11 21 861
325. Šplíchal Filip JK Plzeň 7 21 807
326. Horáček Jiří YC CERE 3 21 778
327. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 11 21 653
328. Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 14 21 519
329. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 12 21 518
330. Muchová Kateřina JK Česká Lípa 6 21 499
331. Buchtová Sarah YC LS Brno 13 21 262
332. Bauer František YC CERE 11 21 062
333. Čech Petr YC DIM Bezdrev 3 20 893
334. Štrunc Jan YC Neratovice 7 20 759
335. Jurečka Matěj Císařská louka 10 20 574
336. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 13 20 520
337. Špaček Matěj YC CERE 11 20 262
338. Knetig Jindřich YC LS Brno 8 20 206
339. Mertlová Michaela YC Regent 4 20 196
340. Štantejský Jan ALT RS 6 20 186
341. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 5 20 184
342. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 8 20 178
343. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 10 19 908
344. Pešková Adéla YC LS Brno 9 19 886
345. Mertinová Nicole ČWA 4 19 708
346. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 13 19 645
347. Šamšulová Tereza YC CERE 3 19 493
348. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 13 19 470
349. Bartoš Richard 1969 YC Lískovec 8 19 024
350. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 12 18 852
351. Vrána Petr TJ Rapid Brno 9 18 674
352. Hejnová Karolína Baník Ostrava 19 18 604
353. Zalabák Petr Chemička Ústí 7 18 555
353. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 7 18 555
355. Lawson Andrew JK Staré Splavy 8 18 339
356. Rezek Richard JK Cheb 14 18 335
357. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 2 18 263
357. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 2 18 263
359. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 17 18 259
360. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 7 18 168
361. Štursová Lucie YC Nelahozeves 10 18 132
362. Pokoš Radim VS Duchcov 12 18 118
363. Suchomel Ondřej Spartak Modřany 7 18 112
363. Pešek Lukáš Spartak Modřany 7 18 112
365. Šlechtická Kateřina 2005 YC LS Brno 11 17 949
366. Novák Vojtěch YC Doksy 16 17 942
367. Dítětová Tereza YC Neratovice 14 17 769
368. Buchtová Agnes YC LS Brno 13 17 715
369. Kozelská Fenclová Veronika YC Markop FL 1 17 321
369. Kuklík Radek YC LS Brno 6 17 321
371. Hýžová Helena Jachtklub Brno 13 17 201
372. Pavlovská Alexandra YC LS Brno 11 17 026
373. Bauerová Markéta YC CERE 11 16 990
374. Szmaragowski Michaela YC DIM Bezdrev 6 16 808
374. Szmaragowski Daniel YC DIM Bezdrev 6 16 808
376. Lokajíčková Kateřina ČYK 16 16 807
377. Otevřel Pavel YC LS Brno 13 16 681
378. Podrábská Adéla SK Štětí 13 16 656
379. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 12 16 644
380. Jirkovec Zdenek YC RODOP 5 16 632
381. Sokol Petr ALT Vaurien 1 16 557
382. Szmaragowski Dominik YC DIM Bezdrev 10 16 527
383. Kala Roman YC Doksy 6 16 381
384. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 11 16 195
385. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 13 16 152
386. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 4 16 124
387. Elstner Pavel ČYK 1 16 010
388. Regetskiy Artem VS Duchcov 14 16 000
389. Toth Martin ČWA 7 15 931
390. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 9 15 864
391. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 7 15 750
392. Skořepová Eva 1971 JK Toušeň 2 15 575
393. Hnitka Martin YC Nechranice 5 15 559
394. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 8 15 469
395. Makrlík Dušan JK Klatovy 13 15 405
396. Holubová Kristýna ČYK 9 15 242
397. Hackl Miroslav Spartak Modřany 3 15 215
397. Jelínek Petr Spartak Modřany 3 15 215
399. Klucká Lucie VS Duchcov 5 15 191
400. Valenta Jan YC CERE 7 15 171
401. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 12 15 162
402. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 7 15 105
403. Kováč Richard JK Prostějov 9 15 096
404. Sláma Eduard Jachtklub Brno 3 15 094
405. Dolejš Rudolf ČWA 7 15 078
406. Svoboda Lukáš YC Neratovice 10 15 075
407. Nováková Ludmila YC LS Brno 14 15 057
408. Fröhlich Lukáš ALT Tornado z.s. 3 14 972
409. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 5 14 791
410. Paigerová Nina YC CERE 13 14 727
411. Kaiser Ondřej YC Příbram 13 14 616
412. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 14 567
413. Hrubý Jan ALT RS 9 14 542
414. Brhelová Iva ČYK 12 14 531
415. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 12 14 418
416. Grabarczyk Darek YC LS Brno 9 14 397
417. Krejza Tomáš YC Regent 3 14 350
418. Myška Filip IWS Club Nechra 2 14 332
419. Blažek Martin YC CERE 9 14 307
419. Blažek Marek YC CERE 9 14 307
421. Pavlovský Marek YC LS Brno 5 14 286
422. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 1 14 162
422. Jaroměřská Tereza YC Neratovice 1 14 162
422. Bobek Ondřej 1987 Baník Ostrava 1 14 162
425. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 5 14 095
426. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 4 13 990
427. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 5 13 965
427. Havrda Luboš Delfín Jablonec 5 13 965
429. Rusňák Štěpán JK Plzeň 10 13 914
430. Himmel Jiří YC Nechranice 4 13 889
431. Beerová Anežka SK Štětí 14 13 824
432. Kučera Petr TJ Rapid Brno 11 13 810
433. Hasman Radim 2006 Delfín Jablonec 8 13 775
434. Beroun Daniel Jachtklub Brno 14 13 724
435. Hendrych Václav YC Doksy 3 13 708
436. Tomáš Marek Truc JK Plzeň 4 13 693
437. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 7 13 680
438. Veselý Štěpán YC Pardubice 8 13 648
439. Marečková Renata Jachtklub Brno 8 13 637
440. Štursová Pavla YC Nelahozeves 6 13 600
441. Staniek Štěpán Orthodocks YC 8 13 576
442. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 6 13 532
443. Klíma Jáchym ČYK 12 13 508
444. Hanáková Marcela Sokol Tovačov 4 13 453
445. Špidlen Jan YC CERE 1 13 440
446. Maruš Max YC Písek 6 13 396
447. Záruba Vladimír JK Cheb 5 13 372
448. Kučerová Lucie JK Prostějov 7 13 338
449. Kramplová Annamaria ČYK 8 13 300
450. Buřil Adam ALT RS 3 13 174
451. Zbořil Matyáš JK Staré Splavy 13 13 173
452. Rešl Pavel VS Duchcov 13 13 150
453. Ručka Tomáš YC Kladno 9 13 114
454. Štolbová Ela ČYK 15 13 103
455. Richter Zdeněk YC Doksy 8 13 084
456. Dvořák Pavel T. J. Sokol Vrané II 7 12 997
457. Šturc Petr 1 12 945
457. Šturc Jan 1 12 945
459. Solfronk Antonín YC Nechranice 6 12 883
460. Valouch Libor JK Olomouc 12 12 793
461. Solík Jakub JK Česká Lípa 2 12 609
462. Čajčík Jan YC LS Brno 7 12 559
463. Bína Rudolf YC LS Brno 9 12 537
464. Mašková Eliška Bohemia Poděbrady 6 12 454
465. Němec Milan KJ Těrlicko 19 12 435
466. Guryča Nikola YC CERE 5 12 297
467. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 3 12 192
468. Majchrák Lukáš Orthodocks YC 8 12 128
469. Komendová Kateřina Jachtklub Brno 6 12 090
470. Sazama Michal ČYK 9 12 020
471. Lejhanec David YC Pardubice 6 12 001
472. Dlouhá Martina YC Velké Dářko 6 11 964
473. Pour Jan Orthodocks YC 8 11 943
474. Šeliga Teodor TJ Rapid Brno 9 11 885
475. Šiknerová Adriana YC CERE 8 11 876
476. Motejlová Klára ČYK 4 11 804
477. Ronovský Jonáš ČYK 13 11 781
478. Ptáčková Markéta YC Velké Dářko 13 11 779
479. Dragoun Dominik JK Plzeň 8 11 718
480. Cvachová Adéla Spartak Modřany 6 11 662
481. Veselá Ema YC Vysoké Mýto 8 11 648
482. Žižka Zdeněk ČYK 1 11 620
482. Ondráček Petr 1949 ČANY 1 11 620
484. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 9 11 601
485. Hanák Jakub Sokol Tovačov 7 11 546
486. Taschner Karel ALT Melges 24 3 11 539
487. Szmaragowski David YC DIM Bezdrev 8 11 375
488. Benovičová Viktorie YC CERE 9 11 356
489. Lehovcová Martina Slávia Česká Skalice 4 11 344
490. Vaculka Zbyněk YC LS Brno 13 11 332
491. Havel Filip YC Neratovice 8 11 245
492. Knorr Petr VS Duchcov 13 11 242
493. Čeřovský Jakub JK Česká Lípa 7 11 239
494. Vacula Karel YC Znojmo 9 11 034
495. Krejčiřík Jan YC LS Brno 4 11 008
496. Zahornacký Jan LS Kroměříž 8 11 004
497. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 7 10 974
497. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 7 10 974
499. Sedlák Štěpán JK Česká Lípa 8 10 916
500. Cákoci Marek YC CERE 13 10 882
501. Tomeš Jiří JK Česká Lípa 13 10 851
502. Zeman Jan ALT Melges 24 1 10 832
502. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 10 832
504. Samcová Klára TJ Rapid Brno 9 10 807
505. Bezděková Martina 1 10 792
506. Šabatová Barbora YC LS Brno 10 10 777
507. Pourová Barbora Orthodocks YC 3 10 749
507. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 7 10 749
509. Jindřichová Markéta JK Cheb 12 10 747
510. Filip Miroslav YC LS Brno 15 10 746
511. Brejník Lubomír 1979 Slavoj Litoměřice 13 10 546
512. Bělehrad Pavel YC LS Brno 2 10 544
513. Burska Zofia YC CERE 2 10 520
514. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 6 10 517
515. Valouch Vlastimil JK Olomouc 12 10 497
516. Verner Kamil JK Toušeň 4 10 440
517. Dvořák Jiří T. J. Sokol Vrané II 12 10 402
518. Buchar Petr YC CERE 9 10 392
519. Tichánek Michal Sokol Palkovice 10 10 370
520. Liška Jakub 3 10 340
521. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 5 10 276
522. Valík Jiří YCR Roudnice 8 10 235
523. Kubů Alvin YC Pardubice 7 10 153
524. Malina Tomáš IWS Club Nechra 1 10 104
525. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 5 10 091
526. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 11 10 020
527. Hlubuček Pavel YC Doksy 2 9 936
528. Hála Jakub AYCK 13 9 921
529. Doležalová Zuzana YC Neratovice 5 9 896
530. Bříza Petr 1972 YC Pardubice 10 9 879
531. Medek Pavel VS Duchcov 11 9 877
532. König Václav YC DIM Bezdrev 6 9 845
533. Košťálová Anna YC Pardubice 5 9 824
534. Hartl Radim YC LS Brno 4 9 798
535. Perničková Lucie Jachtklub Brno 4 9 731
536. Vít Ladislav JK Plzeň 8 9 728
537. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 3 9 679
538. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 5 9 658
539. Pinďáková Monika SK Štětí 1 9 600
540. Mojdl Ondřej YC Kladno 11 9 591
541. Kilarová Marie Baník Ostrava 10 9 590
542. Nalezenec Vojtěch YC Vysoké Mýto 7 9 574
543. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 11 9 513
544. Krejčiřík Daniel YC LS Brno 8 9 511
545. Kováč Vladimír JK Prostějov 9 9 493
546. Bezděk David 1 9 483
547. Tesař David ASK Lovosice 5 9 459
548. Sláma Ivo Jachtklub Brno 2 9 443
549. Svoboda Petr 1969 Bohemia Poděbrady 8 9 436
550. Harmáček Milan YC Lipno nad Vltavou 1 9 357
551. Pour Václav Slavoj Hluboká 7 9 342
551. Kuš Emil Slavoj Hluboká 7 9 342
553. Švihlík Martin YC RODOP 1 9 332
553. Buček Martin YC RODOP 1 9 332
553. Miler Martin YC RODOP 1 9 332
556. Valík David YCR Roudnice 6 9 301
557. Fantová Kateřina 1968 YC LS Brno 4 9 275
558. Holoubek David TJ Jiskra Třeboň 4 9 269
559. Miková Žaneta YC SaS 4 9 242
560. Flídr Jaromír TJ Lanškroun 7 9 215
561. Iljuchin Ilja ALT RS 4 9 166
562. Škoda Jan ČYK 9 9 146
563. Novák David YC CERE 16 9 090
564. Kraus Jan JK Česká Lípa 6 9 086
565. Heneš David JK Olomouc 11 9 071
566. Novák Adam YC Doksy 16 9 065
567. Šmídová Pavla YC Neratovice 10 9 029
568. Štruncová Michaela YC Neratovice 5 9 009
569. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 8 915
569. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 8 915
571. Fetterle David JK Česká Lípa 5 8 911
572. Kolomý Jonáš TJ Lanškroun 6 8 910
573. Hlaváček Matouš ČYK 3 8 882
574. Šmidtmajer Lukáš YC LS Brno 10 8 875
575. Sehnal René YC SaS 2 8 837
576. Skořepová Anna JK Toušeň 14 8 834
577. Křenková Monika YC LS Brno 10 8 800
578. Soukup Aleš VS Duchcov 11 8 759
579. Lukačovič Samuel ALT RS 5 8 754
580. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 8 8 728
581. Procházková Tereza Bohemia Poděbrady 11 8 715
582. Jirsa Petr 2 8 704
582. Matějka Jan 2 8 704
582. Faktor Vlastimil SK Nový Knín 2 8 704
585. Kuthanová Kateřina YC Lískovec 5 8 685
586. Jenšík David JK Česká Lípa 7 8 670
587. Motlík Ondřej JK Cheb 6 8 646
588. Dvořák Filip Jachtklub Brno 9 8 634
589. Blatecký Martin Jachtklub Brno 11 8 623
590. Hrabalová Veronika YC SaS 4 8 604
591. Grabarczyková Anna YC LS Brno 9 8 509
592. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 11 8 502
592. Snopek Martin Slavoj Hluboká 11 8 502
594. Kuřil Jan Baník Ostrava 6 8 477
595. Mojdl Martin YC Kladno 10 8 448
596. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 10 8 447
597. Doležalová Eva SK Tři sestry 1 8 442
598. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 5 8 436
599. Luhan Radek JK Černá v Pošumaví 2 8 350
600. Hajn Ladislav SK Štětí 5 8 337
601. Pšeidl Pavel YC SaS 2 8 300
602. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 8 265
603. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 5 8 196
604. Uhlár Samuel Orthodocks YC 3 8 183
605. Malec Martin YC LS Brno 1 8 169
606. Bláha Martin JK Plzeň 8 8 164
607. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 4 8 149
607. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 4 8 149
609. Lederer Tomáš VS Duchcov 12 8 128
610. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 6 8 105
610. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 6 8 105
612. Lassig Jiří JK Staré Splavy 5 8 068
613. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 5 8 043
614. Kupka Petr ČYK 2 7 975
614. Vašek Robin ČYK 2 7 975
616. Záluský Kamil YC Nechranice 3 7 895
617. Holý Ivo Baník Ostrava 7 7 865
618. Nováková Miroslava Lokomotiva Cheb 3 7 836
619. Prax Jakub YC LS Brno 6 7 831
620. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 5 7 816
621. Škoda Michal YC Neratovice 4 7 651
622. Netík Pavel YC Velké Dářko 8 7 633
623. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 5 7 621
624. Janáček Martin YC LS Brno 1 7 590
625. Dvořák Ota YC CERE 3 7 583
626. Haňkovský David YC CERE 10 7 582
627. Kašpar Antonín YC CERE 1 7 566
628. Knorr Luděk VS Duchcov 5 7 556
629. Karas Filip Jachtklub Brno 13 7 518
630. Novák Jaroslav YC Doksy 6 7 495
631. Szabo Vladimír YC CERE 1 7 487
631. Bartoš Petr JK Královská 1 7 487
631. Bašk Milan 1 7 487
634. Indrák Václav Sokol Tovačov 7 7 369
635. Beneš Petr YK Jestřábí 5 7 365
636. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 6 7 357
637. Haltmarová Dominika YC SaS 1 7 355
638. Teplý Jakub YC CERE 16 7 316
639. Ďásek František JK Cheb 5 7 263
640. Nedvědický Alexandr ČYK 9 7 260
641. Hulínský Martin ČWA 1 7 244
642. Vurm Miroslav 1 7 219
642. Vácha Radek 1 7 219
642. Musil Pavel 1 7 219
642. Masarik Jozef 1 7 219
646. Záhora Tomáš ČYK 2 7 217
646. Komárek Vojtěch ČYK 2 7 217
646. Sünderhauf Jan ČYK 2 7 217
649. Hušková Lia Bohemia Poděbrady 10 7 210
650. Dymáková Liliana YC Vysoké Mýto 9 7 152
651. Beneš Filip T. J. Sokol Vrané II 13 7 045
652. Šercl Ondřej Delfín Jablonec 6 6 971
652. Čeřovský Jonáš JK Česká Lípa 9 6 971
654. Smrčka Jiří ČYK 9 6 958
655. Háma Martin YC Doksy 2 6 937
656. Klusáček Jan YC Bystrc Brno 1 6 931
656. Svobodová Lucie YC Lískovec 2 6 931
658. Staněk Jan YC Doksy 14 6 905
659. Olša Jiří YC LS Brno 5 6 904
660. Kadlec Aleš Lokomotiva Cheb 2 6 842
661. Boháček David Bohemia Poděbrady 11 6 836
662. Král Karel JK Sokolov 5 6 827
663. Kuřák Michal Delfín Jablonec 2 6 822
664. Sovadina Petr LS Kroměříž 3 6 815
665. Novotný Václav JK Cheb 5 6 798
666. Kupská Martina YC LS Brno 2 6 775
667. Chlumská Tereza JK Staré Splavy 14 6 771
668. Podzimek Antonín ČYK 3 6 661
669. Vízner Karel YC Doksy 9 6 650
670. Bulušek Jiří Bohemia Poděbrady 7 6 622
670. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 10 6 622
672. Beretová Adéla ČYK 10 6 619
673. Kubů Jáchym YC Pardubice 8 6 602
674. Zidková Nadine ČWA 5 6 598
675. Vít Jaroslav Prazdroj Plzeň 11 6 593
676. Budín Aleš YC CERE 4 6 569
677. Štengl Michal YC Doksy 3 6 535
678. Kučera Michal Chemička Ústí 7 6 480
678. Kučerová Martina Chemička Ústí 7 6 480
680. Sedláček Petr JK Prostějov 6 6 477
681. Kovařík Jan ČYK 1 6 466
681. Ernstberger Petr YC SaS 1 6 466
683. Hýža Petr 1973 Jachtklub Brno 2 6 441
684. Daněk Michal LS Kroměříž 1 6 416
684. Rozsypal Martin JK Olomouc 1 6 416
686. Trnavský Martin Jachtklub Brno 3 6 414
687. Hanák Vít Sokol Tovačov 7 6 393
688. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 6 392
689. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 2 6 365
690. Vašík Roman YC LS Brno 3 6 359
691. Beneš Pavel T. J. Sokol Vrané II 13 6 331
692. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 12 6 311
693. Mareš Michael YC Pardubice 8 6 305
694. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 6 6 275
695. Staniek Pavel KJ Těrlicko 6 6 190
696. Vorel Petr YC LS Brno 9 6 176
697. Keblová Lucie ČYK 1 6 168
698. Matouš Martin ČWA 2 6 163
699. Falta Miroslav ALT Tornado z.s. 4 6 162
700. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 4 6 151
701. Novohradský Filip YC Pardubice 8 6 147
702. Guryča Jan YC CERE 3 6 131
703. Šindelář Vojtěch YC CERE 2 6 129
704. Altman Jiří Císařská louka 2 6 127
705. Schwanzer Albert YC LS Brno 7 6 115
706. Utíkal Petr JK Olomouc 5 6 099
707. Dragoun Ivan JK Plzeň 10 6 076
708. Kmetík Matyáš YC Jezero Hlučín 13 6 024
709. Reichert Richard ALT Vaurien 8 5 993
710. Černý Matěj JK Cheb 3 5 986
711. Blatecká Michaela Jachtklub Brno 6 5 966
712. Jenček Petr ALT RS 4 5 956
712. Mazgaj Robert ALT RS 4 5 956
714. Kir Milan IWS Club Nechra 3 5 950
715. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 2 5 894
716. Zima Daniel Delfín Jablonec 7 5 844
717. Veselý Vladislav ČYK 2 5 842
717. Kovář Martin ČYK 2 5 842
719. Čajčík Karel YC Pardubice 6 5 820
720. Bilerová Rozálie TJ Lanškroun 9 5 796
721. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 10 5 785
722. Hájek Daniel Orthodocks YC 1 5 775
722. Seidl Šimon YC LS Brno 1 5 775
722. Uhlár Milan Orthodocks YC 1 5 775
725. Novák Matěj YC Jezero Hlučín 14 5 768
726. Švecová Markéta ČYK 1 5 727
727. Jakešová Svatava YC LS Brno 1 5 720
727. Mátlová Kateřina Jachtklub Brno 1 5 720
729. Marek Václav TJ Rapid Brno 7 5 697
729. Plotěný Jan TJ Rapid Brno 7 5 697
731. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 4 5 686
732. Hofmann Filip YC Velké Dářko 3 5 637
732. Petřík Roman YC Velké Dářko 3 5 637
734. Vlachová Eliška YCR Roudnice 8 5 603
735. Krátký Martin YC SaS 1 5 600
735. Česal Danilo SK Nový Knín 1 5 600
735. Teubner Zdeněk Císařská louka 1 5 600
738. Vlach Miroslav YCR Roudnice 8 5 555
739. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 4 5 533
740. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 2 5 525
741. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 2 5 508
742. Baudyšová Klára Bohemia Poděbrady 6 5 506
743. Koblasa David Lokomotiva Cheb 2 5 362
744. Topiarzová Mokas YC CERE 4 5 350
745. Kučera Jan Jachtklub Brno 2 5 279
746. Žlabová Markéta ČWA 2 5 255
747. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 8 5 205
747. Sobotka Jakub ALT Cat Open 4 5 205
749. Pavlíková Barbora YC CERE 5 5 183
750. Kuthan Jiří 1973 YC Lískovec 5 5 160
751. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 5 110
752. Cígler Jaromír YC Neratovice 1 5 106
752. Spousta Petr YC LS Brno 1 5 106
752. Lambl Vladimír YC Neratovice 1 5 106
752. Štrunc Jan YC Neratovice 1 5 106
756. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 7 5 088
757. Audy Petr Jachtklub Brno 3 4 973
758. Kmoníček Jiří YC Pardubice 3 4 926
759. Doležel Ondřej YC CERE 6 4 911
760. Janáček Vojtěch YC LS Brno 6 4 903
761. Havel Jan YC Vysoké Mýto 2 4 891
762. Klímová Johana ČYK 7 4 873
763. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 5 4 867
763. Hemelík Antonín ASK Lovosice 5 4 867
765. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 2 4 864
766. Bělík Jan JK Sokolov 3 4 847
767. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 8 4 842
768. Beránek Václav 1 4 824
768. Novák Pavel 1 4 824
768. Řeháček Jan 1 4 824
768. Řeháček Karel 1 4 824
768. Procházka Miroslav 1 4 824
768. Harvlik Patrik 1 4 824
768. Voříšek Jan 1 4 824
775. Behenský Jan YC CERE 5 4 821
776. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 4 4 813
777. Kölbl Josef ALT Tornado z.s. 4 4 752
778. Chmelíček Petr ČYK 1 4 727
779. Novák Dušan ASK Lovosice 5 4 679
780. Majchrák Kristian Orthodocks YC 2 4 677
780. Kuthan Jan YC Lískovec 5 4 677
782. Martan Matěj Lokomotiva Plzeň 7 4 666
783. Scháněl Jan 1 4 657
783. Dvořák Dalibor ČWA 1 4 657
785. Harcuba Petr JK Staré Splavy 4 4 622
786. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 3 4 605
787. Rosík Alex YC CERE 4 4 570
788. Nevřiva Václav YC LS Brno 1 4 557
788. Hrabálek Jakub YC LS Brno 1 4 557
788. Hepner Jaromír YC LS Brno 1 4 557
791. Quasniczka Josef JK Litoměřice 9 4 554
792. Čoupek Ondřej YC LS Brno 5 4 529
793. Richtr Zdeněk YC Doksy 4 4 495
793. Masopust Jaroslav YC Doksy 4 4 495
795. Zídek Zdeněk YC Lipno nad Vltavou 2 4 464
795. Kubeš Jaromír 2 4 464
797. Hájek Adam YC CERE 4 4 461
798. Sosnovec Josef T. J. Sokol Vrané II 6 4 453
799. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 2 4 415
800. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 7 4 398
801. Mareš Miloš YC Kladno 5 4 395
802. Berg Petr VS Duchcov 6 4 348
803. Petrák Jan ALT Tornado z.s. 3 4 324
804. Vallová Anna Viktorie YC LS Brno 3 4 290
805. Melika Jan YC CERE 3 4 281
806. Šimánek Jiří Lokomotiva Plzeň 7 4 260
807. Hýža Vít Jachtklub Brno 9 4 227
808. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 4 4 216
809. Všetečka Ladislav YC LS Brno 5 4 140
810. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 2 4 131
811. Nalevajko Radek YC CERE 3 4 119
812. Pavel Aleš YC CERE 8 4 112
813. Bulušek Ondřej Bohemia Poděbrady 7 4 094
814. Štěpán David Jachtklub Brno 8 4 074
815. Bezdíček Petr YC Vysoké Mýto 1 4 060
815. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 1 4 060
817. Myška Daniel Bohemia Poděbrady 1 4 047
818. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 4 4 024
819. Hála Petr AYCK 6 4 008
820. Dudák Marek YC CERE 2 4 001
821. Pačanda David Bohemia Poděbrady 6 3 995
822. Petrová Kristýna VS Duchcov 7 3 992
823. Dastych Petr ASK Lovosice 4 3 991
824. Kuřilová Kateřina Baník Ostrava 6 3 987
825. Mrzílek Antonín YC Neratovice 2 3 978
826. Hodačová Veronika YC Pardubice 4 3 946
827. Kučera Tomáš Orthodocks YC 4 3 921
827. Zgraja Martin Orthodocks YC 4 3 921
829. Blatecká Veronika Jachtklub Brno 7 3 884
829. Mrůzek Pavel YC Regent 3 3 884
831. Hrubý Jiří JK Plzeň 7 3 883
832. Čermák Josef YC Neratovice 4 3 880
833. Hodík Daniel 1 3 874
833. Bakrlíková Ivona 1 3 874
833. Horký Michal 1 3 874
833. Kolomazníková Klára 1 3 874
833. Kovařík Zdeněk 1 3 874
833. Šlemr Jiří 1 3 874
839. Moudrý David JK Staré Splavy 2 3 837
840. Joza Vladimír JK Staré Splavy 5 3 830
841. David Robert YC CERE 7 3 774
842. Šindelka Jakub MYK 3 3 770
843. Skala Pavel JK Cheb 3 3 718
844. Mašková Michaela Bohemia Poděbrady 5 3 708
845. Krása Štěpán YC CERE 4 3 705
846. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 6 3 691
847. Maršík Karel Chemička Ústí 4 3 690
848. Matoušová Štěpánka ČWA 2 3 654
849. Čeněk Jiří Bohemia Poděbrady 6 3 638
850. Vastl Ladislav JK Černá v Pošumaví 1 3 607
851. Brožová Monika ALT RS 3 3 550
852. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 3 3 535
853. Marek František ALT Tornado z.s. 2 3 524
854. Písařová Pavla JK Černá v Pošumaví 1 3 493
854. Bém Jiří 1 3 493
854. Fajtl Jan 1 3 493
854. Berný Jan 1 3 493
854. Kubaczka Robert 1 3 493
859. Pečková Markéta YC Nelahozeves 3 3 464
859. Chodora Miroslav Prazdroj Plzeň 3 3 464
861. Šára Marek Bohemia Poděbrady 7 3 430
862. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 5 3 421
863. Dymák Vojtěch YC Vysoké Mýto 3 3 416
864. Kuřák Štěpán Delfín Jablonec 3 3 413
865. Klimeš Ondřej JK Plzeň 5 3 405
866. Mušálek Pavel YC Kozmice 5 3 393
867. Diviš Ivo YC Dyje 2 3 371
867. Hanzl Jáchym Slavoj Litoměřice 5 3 371
869. Křiváková Magdalena YC LS Brno 5 3 363
870. Winkler Adam JK Toušeň 1 3 325
870. Žáková Alžběta YC CERE 1 3 325
870. Homolková Barbora YC CERE 1 3 325
873. Navrátil Petr Sokol Tovačov 2 3 302
873. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 3 302
875. Lorenz Alan JK Česká Lípa 2 3 285
875. Václavík Radek JK Česká Lípa 2 3 285
877. Ptáčník Ivan YC Neratovice 4 3 269
878. Benovič Vojtěch YC CERE 4 3 254
879. Bílková Lucie Sokol Palkovice 12 3 242
880. Porkert Jan 1 3 190
880. Nováček Miloš 1 3 190
882. Verl Jan Delfín Jablonec 4 3 160
883. Daněk Tomáš YC LS Brno 4 3 157
884. Červín Jiří Chemička Ústí 5 3 153
885. Kučera Lukáš SK Tři Sestry YC 3 3 145
886. Krč Lukáš JK Prostějov 5 3 126
887. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 4 3 123
888. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 5 3 122
889. Mouchová Karolína YC Doksy 3 3 117
890. Balínek Petr ALT Melges 24 1 3 104
890. Homolka Miloš ALT Tornado z.s. 1 3 104
890. Novák Miroslav SK Nový Knín 1 3 104
890. Vrňák Pavel 1 3 104
894. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 5 3 102
894. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 5 3 102
896. Lejhanec Pavel YC Pardubice 3 3 099
897. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 3 3 098
898. Pavka Lukáš YC Znojmo 6 3 076
899. Černý Jakub 1 3 071
899. Pavlíčková Anežka 1 3 071
899. Pavlíček Martin 1 3 071
899. Doležal Jindřich 1 3 071
899. Holečková Michaela 1 3 071
904. Kolář Jan Orthodocks YC 7 3 065
905. Kuncová Jitka JK Sokolov 2 3 064
905. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 2 3 064
907. Knorr Jindřich VS Duchcov 3 3 037
908. Vaculka Patrik YC LS Brno 1 3 027
909. Semler Jan TJ Lanškroun 6 3 026
910. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 2 3 014
911. Kouřil Vít Jachtklub Brno 5 3 011
912. Krejčiříková Karolína YC LS Brno 7 2 996
913. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 7 2 965
914. Kroupa Rostislav Sokol Palkovice 7 2 959
915. Loužek Štěpán JK Plzeň 3 2 941
916. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 7 2 938
917. Ročková Alena YC Neratovice 3 2 924
918. Plch Zdeněk YC DIM Bezdrev 3 2 915
919. Hlavsa Vilém YC Krnov 3 2 878
920. Navrátil Václav Jachtklub Brno 5 2 876
921. Pitel Šimon JK Sokolov 3 2 865
922. Rada Filip SK Štětí 2 2 856
922. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 2 2 856
924. Záchvěj Martin Baník Most 1 2 814
924. Kudláček Pavel ČWA 1 2 814
926. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 3 2 799
927. Beneš Štěpán YK Jestřábí 2 2 790
928. Rod Jiří ALT Tornado z.s. 2 2 777
929. Zapadlo Štěpán JK Olomouc 2 2 756
930. Městka Josef Lokomotiva Cheb 4 2 739
931. Müller Zdeněk ASK Lovosice 2 2 734
932. Valenová Klára JK Olomouc 4 2 732
933. Hejna Jan Baník Ostrava 3 2 720
934. Lubas Pavel Delfín Jablonec 3 2 697
935. Bendová Emma JK Černá v Pošumaví 2 2 672
936. Czinner Michal YC Kladno 6 2 667
937. Šebková Kristýna YC LS Brno 3 2 606
938. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 4 2 603
939. Sadílek Pavel Delfín Jablonec 2 2 538
940. Sluka Zdeněk Orthodocks YC 3 2 536
941. Busta Anna ČYK 6 2 535
942. Dymák Jonáš YC Vysoké Mýto 3 2 534
943. Neumann Jakub T. J. Sokol Vrané II 6 2 533
943. Michalčín Šimon YC CERE 3 2 533
945. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 1 2 522
946. Krchňavý Vít YCR Roudnice 3 2 520
946. Kuthan Martin YC Neratovice 3 2 520
948. Balzer Robert JK Prostějov 4 2 509
949. Kudláčková Zuzana 1 2 504
950. Vojáčková Kateřina T. J. Sokol Vrané II 6 2 494
951. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 4 2 477
952. Richterová Ludmila TJ Rapid Brno 3 2 475
953. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 4 2 474
954. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 2 2 450
955. Koláčný Rudolf YC CERE 1 2 444
955. Tonar Jiří ALT Melges 24 1 2 444
957. Teubnerová Anna Císařská louka 3 2 441
958. Sklenář Matěj YC LS Brno 3 2 430
959. Lubasová Pavlína Delfín Jablonec 2 2 415
959. Vobořil Petr Karel Delfín Jablonec 2 2 415
961. Marek Filip TJ Rapid Brno 4 2 393
962. Holčák Michal Slavoj Litoměřice 7 2 379
963. Windisch Martin 1 2 375
963. Muzikář Martin 1 2 375
963. Vlasáková Věra 1 2 375
963. Blahna Michal 1 2 375
963. Beneš Petr 1 2 375
963. Pinďák Josef SK Štětí 2 2 375
963. Korčák Petr YC Příbram 1 2 375
970. Sadílek Viktor JK Staré Splavy 2 2 362
970. Krchňavý Vojtěch YCR Roudnice 2 2 362
972. Turba Marek YC LS Brno 4 2 360
973. Mačát Matyáš YC Velké Dářko 3 2 359
974. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 3 2 354
975. Skořepa Martin Bohemia Poděbrady 2 2 344
976. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 4 2 342
977. Krátký Jan Slavoj Hluboká 3 2 325
978. Kleinová Jana JK ČZU 2 2 298
979. Kubů Blahoslav YC Vysoké Mýto 2 2 289
980. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 4 2 274
981. Holoubková Jaroslava JK Litoměřice 3 2 272
982. Najvárek Vít YC Lískovec 2 2 267
983. Plch Jan YC DIM Bezdrev 3 2 262
984. Kolář František SK Štětí 1 2 260
985. Cvach Matěj Spartak Modřany 1 2 258
986. Baudyšová Tereza Sokol Dobřichovice 3 2 252
987. Popper Šimon YC Doksy 6 2 214
988. Plachý Jonáš YC Pardubice 3 2 212
989. Stibůrková Barbora 2 2 209
990. Valík Martin YCR Roudnice 5 2 199
991. Hraník Ivo 1 2 192
992. Chamradová Eva YC Jezero Hlučín 6 2 191
993. Friedl Jakub YC CERE 8 2 190
994. Veselá Elena YC Pardubice 2 2 187
995. Stříž Tobiáš YC Krnov 2 2 160
996. Fialová Adéla YC CERE 8 2 150
997. Soukupová Marie JK Černá v Pošumaví 3 2 148
997. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 3 2 148
999. Fiala Eduard Spolek Vodník 2 2 147
1000. Kafka Richard YC Velké Dářko 2 2 137
1001. Ketner Václav ČYK 1 2 133
1002. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 3 2 121
1003. Minář Jaromír 1 2 108
1003. Dvořák Vojtěch 1 2 108
1005. Löwitová Barbora Císařská louka 3 2 098
1005. Löwit Harry Císařská louka 3 2 098
1007. Janáček Petr YC LS Brno 3 2 091
1008. Pačanda Roman Bohemia Poděbrady 6 2 081
1009. Krob Michal YC Kladno 4 2 064
1010. Balák Martin Jachtklub Brno 2 2 054
1011. Mudra Zbyněk 1972 Lokomotiva Plzeň 4 2 036
1012. Drda Filip Delfín Jablonec 2 1 984
1013. Rážová Lea VS Duchcov 9 1 977
1014. Novák Adam Sokol Dobřichovice 3 1 960
1015. Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 1 1 940
1015. Černá Adéla YK Jestřábí 1 1 940
1015. Jamná Natálie Bohemia Poděbrady 1 1 940
1015. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 1 1 940
1019. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 1 1 935
1020. Hájek Libor JK Cheb 4 1 933
1021. Vaculka Tomáš YC LS Brno 3 1 911
1022. Korbová Ivana JK Olomouc 3 1 908
1023. Žák Michal YC LS Brno 2 1 905
1024. Fiala Michal Spolek Vodník 1 1 844
1025. Sobotová Kristýna JK Prostějov 4 1 798
1026. Hubáček Michal 2006 LS Kroměříž 2 1 767
1027. Vlčková Světlana VS Duchcov 8 1 764
1028. Moravcová Jana YC Vysoké Mýto 3 1 762
1029. Jakubec Pavel YC SaS 1 1 761
1029. Klát Roman ALT Vaurien 1 1 761
1029. Doubek Jiří 1 1 761
1029. Doubková Ivana 1 1 761
1029. Wolf Martin 1 1 761
1029. Doubek Vojtěch 1 1 761
1035. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 1 1 758
1035. Grusser Přemysl ASK Lovosice 1 1 758
1037. Bartoň Jiří YC CERE 1 1 753
1038. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 3 1 750
1039. Rohovský Martin YC LS Brno 2 1 746
1040. Doležal Jan JK Sokolov 2 1 737
1041. Kuchejda Petr YC Kozmice 4 1 734
1042. Hlavsová Sofie YC Krnov 2 1 732
1043. Jiráková Anna Anděla ČYK 1 1 730
1044. Bazler Petr ASK Lovosice 4 1 710
1044. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 4 1 710
1046. Buráň Marek 1 1 696
1047. Sitař Robin ALT RS 1 1 675
1048. Beneš Marián Sokol Palkovice 3 1 662
1049. Brejšová Nevena JK Cheb 4 1 655
1050. Wolk Roland YC LS Brno 2 1 647
1051. Korbová Helena JK Olomouc 2 1 644
1052. Pavka Tomáš YC Znojmo 4 1 639
1053. Tic Tomáš YC Jezero Hlučín 4 1 634
1054. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 7 1 632
1055. Oříšek Tomáš TJ Prostějov 4 1 628
1056. Kudláčková Zuzana Saxana 1 1 611
1057. Altmann Tomáš Lokomotiva Plzeň 1 1 608
1058. Kristan Josef YC CERE 7 1 598
1059. Mravináč Petr YC Kladno 3 1 591
1060. Jaroš Marek Bohemia Poděbrady 3 1 587
1061. Neumayer Matyáš 2 1 581
1062. Pačanda Jiří Bohemia Poděbrady 2 1 580
1063. Krejčíková Klára YC CERE 5 1 572
1064. Videršperk Jaroslav Lokomotiva Plzeň 3 1 559
1064. Videršperk Pavel Lokomotiva Plzeň 3 1 559
1066. Shejbal Martin Lokomotiva Cheb 2 1 553
1067. Čížek Jan YC Velké Dářko 1 1 545
1068. Opletalová Ivana JK Plzeň 7 1 542
1068. Vyhnálek Rostislav YC CERE 1 1 542
1070. Munclinger Daniel YC LS Brno 2 1 538
1071. Červený Aleš ASK Lovosice 2 1 531
1071. Červený Mojmír ASK Lovosice 2 1 531
1073. Ersternberger Petr ČYK 1 1 509
1074. Alexová Michaela ALT Vaurien 1 1 505
1074. Gončár Jan 1 1 505
1076. Urbanová Miluše 1 1 494
1077. Petrásek Tomáš TJ Prostějov 4 1 477
1078. Horáková Karolína T. J. Sokol Vrané II 6 1 473
1079. Komárek Zdeněk YC Pardubice 2 1 468
1080. Čermák Petr YC Kladno 3 1 416
1081. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 3 1 414
1082. Staněk Zdeněk Delfín Jablonec 1 1 406
1082. Páleníček Milan YC Kladno 1 1 406
1082. Valeš Jáchym YC CERE 1 1 406
1085. Mendík Jan JK Staré Splavy 1 1 385
1086. Žáková Věra YC LS Brno 3 1 363
1087. Dragoun Vítek JK Plzeň 3 1 362
1088. Gvenetadze Nina JK Černá v Pošumaví 2 1 348
1088. Gvenetadze Hana JK Černá v Pošumaví 2 1 348
1090. Pitel Štěpán JK Sokolov 2 1 339
1091. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 3 1 336
1091. Vachel František JK Černá v Pošumaví 3 1 336
1093. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 3 1 335
1094. Kokeš Petr YC CERE 1 1 317
1094. Najvárek Matěj YC Lískovec 1 1 317
1094. Kizeková Patricie YC Dyje 1 1 317
1097. Brejcha Anna YC CERE 7 1 314
1098. Havelka Pavel YC Pardubice 3 1 310
1099. Vítovec Dan YC CERE 1 1 305
1099. Ott Vítězslav YC Znojmo 1 1 305
1101. Lubasová Tereza Delfín Jablonec 2 1 291
1102. Procházka Oliver YC CERE 1 1 290
1102. Volena Karel Lokomotiva Cheb 3 1 290
1102. Karbusický Jaroslav Bohemia Poděbrady 4 1 290
1105. Sklenář Petr YC Neratovice 2 1 281
1106. Kuchař Jan YC CERE 1 1 279
1107. Cintlová Zuzana JK Cheb 2 1 278
1108. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 3 1 252
1109. Pešta Roman YC CERE 2 1 243
1110. Štolbová Jana ČYK 1 1 242
1111. Hájek Tomáš Orthodocks YC 1 1 217
1112. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 1 1 215
1112. Dohnal David 1 1 215
1114. Effenberger Aleš YC CERE 1 1 212
1114. Kubáň Vít YC SaS 1 1 212
1114. Ferwerda Jacob YC Pardubice 1 1 212
1114. Babický Roman JK Česká Lípa 2 1 212
1114. Petrovský Jan Jachtklub Brno 1 1 212
1114. Chudoba Stanislav YC CERE 1 1 212
1114. Dlouhý Lukáš YC CERE 1 1 212
1114. Mahor Martin YK Jestřábí 1 1 212
1114. Hajn Petr YC CERE 1 1 212
1123. Křupala Jan YC LS Brno 1 1 206
1124. Ježíková Kristýna JK Olomouc 2 1 200
1124. Snížek Jan VS Duchcov 2 1 200
1126. Rott Petr JK Plzeň 2 1 199
1127. Čermák Josef YC Neratovice 3 1 181
1128. Teissing René ALT RS 1 1 174
1129. Riedel Oto VS Duchcov 3 1 157
1130. Ráža Tomáš VS Duchcov 1 1 156
1130. Červená Monika YC LS Brno 2 1 156
1130. Pop Tomáš YC Pardubice 1 1 156
1133. Rabas Štěpán YC Jezero Hlučín 6 1 150
1134. Sachs Vojtěch Jachtklub Brno 3 1 139
1135. Brož Vojtěch ALT RS 1 1 113
1136. Žemlička Pavel T. J. Sokol Vrané II 6 1 111
1137. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 3 1 108
1138. Mátl Albert Jachtklub Brno 3 1 082
1139. Hraníková Andrea 1 1 076
1140. Kocman Miroslav YC Lipno nad Vltavou 2 1 072
1141. Nováková Barbora YC CERE 5 1 069
1142. Pišťáček Jan Bohemia Poděbrady 2 1 058
1143. Graf Miroslav 1 1 046
1143. Janáček Jaroslav 1 1 046
1143. Motyčka Přemysl 1 1 046
1143. Horák Pavel ČYK 1 1 046
1143. Opěla Richard ČANY 1 1 046
1143. Čáp Jiří ČYK 1 1 046
1149. Chlupová Kateřina Jachtklub Brno 2 1 027
1149. Dvořák Radim YC Kladno 1 1 027
1151. Koupil Jiří Chemička Ústí 2 1 019
1152. Skála Kryštof VS Duchcov 5 1 015
1153. Pfeifer Tomáš YC CERE 2 1 006
1154. Formánek Patrik Jachtklub Brno 5 1 005
1155. Zezula Vojtěch 1 1 004
1155. Nuc Mario JK Plzeň 1 1 004
1155. Fialová Hana 1 1 004
1155. Fiala Martin YC Znojmo 1 1 004
1155. Fialová Martina 1 1 004
1155. Cihelka Petr JK ČZU 1 1 004
1155. Vitoň Roman YC Znojmo 1 1 004
1162. Štěpánková Kristýna Delfín Jablonec 2 1 003
1163. Jeřábek Stanislav 1 997
1163. Feist Patrik 1 997
1165. Navrátil Vojtěch Jachtklub Brno 4 987
1166. Hlinka Robert Lokomotiva Cheb 2 984
1167. Švejdová Michala YC CERE 1 978
1168. Žák Marek YC LS Brno 1 960
1169. Haramija Josef YC CERE 4 952
1170. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 1 950
1171. Šára Michal Sokol Dobřichovice 1 938
1171. Čaganová Julie Jachtklub Brno 1 938
1173. Uhlíř Bedřich YC Znojmo 2 929
1173. David František YC Znojmo 2 929
1175. Pitel David JK Sokolov 2 922
1176. Březina Jan 1984 YC LS Brno 1 915
1177. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 4 908
1178. Ježowicz Zbigniew KJ Těrlicko 4 907
1179. Lenz David ČWA 1 881
1179. Iljuchin Matěj JK Staré Splavy 1 881
1181. Lehman René YCR Roudnice 1 879
1182. Nosek Michal YC Znojmo 2 862
1183. Šušková Julie YC Jezero Hlučín 4 856
1184. Beerová Eliška SK Štětí 2 848
1185. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 3 847
1186. Čepová Klára YC Krnov 2 819
1187. Kšír Vladislav YC CERE 1 808
1187. Setvak Pavel 1 808
1187. Vavrlová Kateřina Sokol Palkovice 3 808
1187. Balada Michal FD Club UO 3 808
1191. Kučerová Jana JK Prostějov 2 804
1191. Cotte Pamela YC CERE 2 804
1193. Sekera Petr VS Duchcov 2 797
1194. Běhal Miroslav Baník Ostrava 2 792
1195. Nováček Vojtěch Jachtklub Brno 2 786
1196. Neumann Vojtěch T. J. Sokol Vrané II 5 782
1197. Doležal Tomáš JK Sokolov 2 772
1198. Košlerová Marie Slavoj Litoměřice 1 765
1199. Huss Tomáš YC Znojmo 2 753
1200. Novotný Adam YC DIM Bezdrev 1 740
1201. Polášková Tereza TJ Lanškroun 2 737
1202. Štrait Martin YC CERE 3 734
1203. Drábek Oldřich YC Vysoké Mýto 2 708
1204. Taschnerová Jana ALT Melges 24 2 707
1204. Kozelská Markéta YC CERE 2 707
1204. Holečková Yveta ALT Melges 24 2 707
1204. Svanovská Helena YC LS Brno 2 707
1204. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 1 707
1204. Vinterlíková Karolína YC Doksy 1 707
1204. Plhoň Eduard SK Tři sestry 2 707
1204. Stibůrek Jan 1 707
1204. Horánska Magdalena YC CERE 1 707
1204. Dvořák Tobiáš JK Staré Splavy 1 707
1204. Kotrč Jan Orthodocks YC 1 707
1204. Ivanová Radka YC LS Brno 1 707
1216. Holub Miloslav YC Znojmo 1 703
1216. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 703
1216. Procházka Jan YC Znojmo 1 703
1216. Pivnička Jakub YC Znojmo 1 703
1220. Trubačíková Hana YC LS Brno 1 678
1220. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 2 678
1220. Waas František Lokomotiva Plzeň 2 678
1223. Gvenetadze Timur YC SaS 1 675
1224. Brejšová Violeta JK Cheb 3 667
1225. Janatka Jan Císařská louka 1 665
1226. Ira David Jachtklub Brno 2 640
1227. Kretěk Tomáš Slavoj Litoměřice 1 636
1228. Čulák Tomáš YC Neratovice 1 630
1229. Teplý Tomáš YC CERE 2 612
1230. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 1 610
1231. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 606
1231. Klabouch Matěj Slavoj Hluboká 2 606
1231. Klabouch Jakub Slavoj Hluboká 2 606
1234. Strejček Radim Sokol Palkovice 3 599
1235. Řepecká Silvie YC Jezero Hlučín 2 587
1236. Zapadlo Aleš JK Olomouc 2 580
1236. Stefanidis Aristidos YC Krnov 2 580
1238. Klíma Matěj JK Černá v Pošumaví 1 578
1238. Wiendl Jan JK Klatovy 1 578
1238. Klimeš Jan JK Černá v Pošumaví 1 578
1238. Jelínek Pavel JK Olomouc 1 578
1238. Jelínek Václav JK Olomouc 1 578
1243. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 1 565
1244. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 2 564
1244. Šup Robert YC Regent 1 564
1246. Kříž Pavel SK Štětí 1 554
1246. Lachout Jiří YC CERE 2 554
1246. Formánková Kateřina ALT Vaurien 1 554
1249. Mašek Tomáš Baník Ostrava 1 541
1250. Konopáč Aleš T. J. Sokol Vrané II 1 540
1250. Plzenská Jana T. J. Sokol Vrané II 1 540
1252. Krieglstein Jan JK Cheb 2 528
1253. Povolný Jakub JK Staré Splavy 1 517
1254. Gugalov Petr Lokomotiva Cheb 1 504
1255. Splítek Roman JK Plzeň 2 503
1255. Zemková Jiřina JK Černá v Pošumaví 2 503
1257. Bátěk Šimon JK Olomouc 2 479
1258. Výška Jan Prazdroj Plzeň 3 475
1259. Vitouch Jan YC LS Brno 1 469
1260. Binko Jan JK Plzeň 2 461
1261. Vlach Miroslav YCR Roudnice 2 457
1262. Luhanová Lenka JK Černá v Pošumaví 2 456
1262. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 2 456
1264. Lederer Jaroslav VS Duchcov 1 452
1264. Srb Dušan Delfín Jablonec 1 452
1264. Krč Martin JK Prostějov 1 452
1264. Lederová Štěpánka YC CERE 1 452
1268. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 1 449
1269. Chmelová Anna Císařská louka 1 443
1269. Ježková Jana YC CERE 1 443
1271. Fialkin Viktor YC CERE 2 436
1272. Drahorádová Ema JK Cheb 2 432
1273. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 1 416
1274. Bernt Bartoloměj JK Staré Splavy 1 415
1275. Ott Stanislav YC Znojmo 2 406
1276. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 2 404
1276. Sivá Helena Slavoj Hluboká 2 404
1276. Sivý Josef Slavoj Hluboká 2 404
1276. Brančík Adam YC Krnov 2 404
1276. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 3 404
1276. Fiala Alexandr YC LS Brno 2 404
1276. Mikula Daniel LS Kroměříž 1 404
1283. Vaněk Václav YC Regent 1 402
1283. Gvenetadze Tim JK Černá v Pošumaví 1 402
1283. Šplíchal Marek JK Plzeň 1 402
1286. Zankerová Aneta SK Štětí 1 396
1286. Korba Martin JK Olomouc 2 396
1288. Zapletal Zdeněk TJ Prostějov 2 395
1289. Procházková Petra ASK Lovosice 1 374
1289. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 1 374
1291. Kujalová Anna JK Černá v Pošumaví 3 370
1291. Kujalová Dana JK Černá v Pošumaví 3 370
1293. Hakl David YC LS Brno 1 365
1294. Cejnar Aleš Císařská louka 1 364
1295. Šachl Zděnek VS Duchcov 1 360
1296. Zajíček Kryštof TJ Lanškroun 1 356
1297. Dokoupil Hynek Jachtklub Brno 2 348
1298. Mašek Daniel Bohemia Poděbrady 2 327
1299. De Roeck Joffrey YC LS Brno 1 323
1299. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 1 323
1299. Novák Václav YC LS Brno 1 323
1299. Klímová Zuzana YC CERE 1 323
1303. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 1 318
1303. Binko Šimon JK Plzeň 1 318
1303. Postránecký Jan 1 318
1306. Kuncová Marie JK Sokolov 2 316
1307. Ottová Daniela YC Znojmo 1 305
1307. Selucká Veronika Císařská louka 1 305
1307. Selucký Martin Císařská louka 1 305
1310. Jakubec David ASK Lovosice 2 303
1310. Skalka Miroslav Slavoj Český Těšín 4 303
1310. Fiala Šimon Spolek Vodník 1 303
1310. Koskuba David Prazdroj Plzeň 3 303
1310. Vyšín Miroslav ČYK 2 303
1310. Lédl Tomáš JK Plzeň 3 303
1310. Valdhans Radek Slavoj Litoměřice 1 303
1310. Kuřáková Marie Delfín Jablonec 2 303
1310. Piak Ivan Jachtklub Brno 3 303
1310. Líbl Lubomír JK Plzeň 1 303
1310. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 1 303
1310. Tkadlec Viktor JK Toušeň 1 303
1322. Jankulová Natali Slavoj Hluboká 1 299
1323. Pezl Aleš Císařská louka 1 297
1323. Fryč Vojtěch Císařská louka 1 297
1323. Dlouhý Antonín Císařská louka 1 297
1326. Luhanová Beata JK Černá v Pošumaví 1 293
1327. Pitelová Ema JK Sokolov 1 290
1328. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 2 281
1329. Koupil Martin Chemička Ústí 1 278
1329. Skala Filip JK Cheb 1 278
1329. Nováková Dana YC Jezero Hlučín 2 278
1332. Ulmaier Aleš YC CERE 1 277
1332. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 1 277
1332. Zajíček Matyáš TJ Lanškroun 1 277
1332. Stříž Matyáš YC Krnov 1 277
1332. Bielik Ivan YC LS Brno 1 277
1337. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 1 272
1338. Marek Michal TJ Rapid Brno 1 262
1339. Kotek Petr YC CERE 2 253
1340. Bultasová Denisa YC CERE 2 248
1341. Jára Jaroslav Jachtklub Brno 2 247
1342. Hlízová Rozálie Slavoj Hluboká 1 240
1342. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 1 240
1344. Černý Mikoláš Císařská louka 1 239
1344. Nový Radek Císařská louka 1 239
1346. Hanton Karel YC Příbram 1 226
1346. Červený Martin JK Plzeň 1 226
1346. Durec Petr YC Znojmo 1 226
1346. Novotný Alexandr YC Krnov 1 226
1350. Hubená Magdalena TJ Lanškroun 1 210
1351. Kusá Nela TJ Lanškroun 1 202
1351. Petr Jiří VS Duchcov 1 202
1351. Zvěřina Václav VS Duchcov 1 202
1351. Škaroupková Tereza SK Štětí 1 202
1351. Fiala Jaroslav YC Pardubice 1 202
1351. Kudelová Magdaléna YC Jezero Hlučín 3 202
1351. Šachl Zdeněk VS Duchcov 1 202
1351. Egerle Jan Jachtklub Brno 1 202
1351. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 202
1351. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 202
1351. Verl Jan Delfín Jablonec 1 202
1351. Haselmannová Mirka YC Vysoké Mýto 1 202
1351. Šnytrová Romana JK Plzeň 1 202
1351. Munzarová Monika YC Pardubice 1 202
1351. Munzar Jakub YC Pardubice 1 202
1351. Šikner Jakub YC CERE 1 202
1351. Vrátník Tomáš 1 202
1351. Binko Štěpán JK Plzeň 1 202
1351. Zapadlo Petr JK Olomouc 1 202
1370. Klas Šimon YC CERE 1 198
1370. Nuc Jindřich JK Plzeň 1 198
1370. Krupica Miloš YC LS Brno 1 198
1373. Hrňa Jan YC Kovářov 1 189
1374. Stojanov Štěpán YC CERE 1 188
1374. Beneš Jan YC CERE 1 188
1374. Klabík Josef Císařská louka 1 188
1377. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 2 180
1377. Doležel František YC Krnov 1 180
1379. Horynová Alexandra Bohemia Poděbrady 1 168
1380. Maršík Karel Chemička Ústí 1 163
1381. Drozda Jan ČYK 1 159
1381. Payer Miky YC CERE 1 159
1383. Kollert Krištof TJ Lanškroun 1 152
1384. Popper Jakub YC Doksy 1 149
1385. Kotek Michal YC CERE 1 147
1386. Kolonějová Sabina Císařská louka 1 142
1387. Valenová Adéla JK Olomouc 1 101
1387. Beňová Kateřina YC CERE 1 101
1387. Podlenová Šárka ČYK 1 101
1387. Herold Čeněk YC Znojmo 1 101
1387. Hlaváček Jiří YC LS Brno 1 101
1387. Barta Bartoloměj YC Doksy 1 101
1387. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 101
1387. Chládek David TJ Lanškroun 1 101
1387. Pospíšil Petr 1 101
1387. Meškán Jan ALT Tornado z.s. 1 101
1387. Hrubá Sára 1 101
1387. Němeček Milan YC LS Brno 1 101
1387. Štursa Pavel ČYK 1 101
1387. Vaněk Libor Orthodocks YC 1 101
1387. Kopřiva Luděk VS Duchcov 1 101
1387. Kulawiak Šimon Lokomotiva Plzeň 1 101
1387. Pivovarčík Milan YC Znojmo 1 101
1387. Žitník Zdeněk YC Krnov 1 101
1387. Konvalina Matyáš JK Česká Lípa 2 101
1387. Zavázal Jaroslav YCR Roudnice 1 101
1387. Křupka Vojmír TJ Prostějov 1 101
1387. Bíbr Matěj Baník Ostrava 1 101
1387. Klabík Jiří Císařská louka 1 101
1387. Spurný Vojtěch JK Olomouc 1 101
1387. Špedlová Veronika JK Klatovy 1 101
1387. Pinc Tomáš Baník Most 1 101
1387. Pavlíček Jaroslav YC LS Brno 1 101
1414. Spurný Slávek JK Olomouc 1 0
1414. Mareček Šimon Jachtklub Brno 1 0
1414. Myslík Matyáš YC Lipno nad Vltavou 1 0
1414. Kazey Konstantin ALT RS 1 0
1414. Sládková Kateřina Slavoj Hluboká 1 0
1414. Klabouch Tomáš Slavoj Hluboká 1 0
1414. Bartošová Diana YC Lískovec 1 0
1414. Sládková Veronika Slavoj Hluboká 1 0
1414. Richter Jan YC Pardubice 1 0
1414. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 1 0
1414. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 0
1414. Zeman Tomáš Lokomotiva Cheb 1 0
1414. Dlabač Libor JK Klatovy 1 0
1414. Pavlíková Kateřina Slavoj Hluboká 1 0
1414. Kliková Vanda Slavoj Hluboká 1 0
1414. Kliková Linda Slavoj Hluboká 1 0
1414. Rejdová Berenika Slavoj Hluboká 1 0
1414. Kraus Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 0
1414. Junek Vladimír JK Olomouc 1 0
1414. Chalupníková Kateřina YC LS Brno 1 0
1414. Hála Martin AYCK 1 0
1414. Chalupník Miloslav YC Dyje 1 0
1414. Caran Marian Lokomotiva Cheb 1 0
1414. Běhal Miroslav Baník Ostrava 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ