nahrávám, chvilku strpení...
Funkce | Reg.číslo | Platnost |
---|---|---|
Člen ČSJ s licencí: AYCK z.s. Ověřená licence domácího klubu |
2306-0004 | 14.04.2018 - 31.03.2024 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
192007 | 13.07.2019 | Bambusová regata | Velké Dářko | Q | 7 | 21 | 4 993 |
192006 | 06.07.2019 | Závod mladých nadějí | Velké Dářko | Q | 4 | 24 | 1 572 |
192121 | 08.06.2019 | Modrý hrozen | Nové Mlýny | Q | 7 | 31 | 3 269 |
192116 | 25.05.2019 | Velká cena Q | Nové Mlýny | Q | 0 | 0 | |
191801 | 04.05.2019 | Jarní premiéra | Rozkoš | Q | 7 | 23 | 4 047 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
182412 | 03.08.2018 | Interpohár 2018 | olesna | Q | 6 | 12 | 3 242 |
182207 | 28.07.2018 | Modrá stuha Plumlova | Plumlov | Q | 0 | 0 | |
184039 | 20.07.2018 | Limar Cup - Interpohár | Liptovská Mara | Q | 6 | 14 | 2 010 |
182006 | 14.07.2018 | Bambusová regata | Velké Dářko | Q | 7 | 28 | 4 010 |
182005 | 07.07.2018 | Závod mladých nadějí | Velké Dářko | Q | 4 | 20 | 1 851 |
181119 | 09.06.2018 | CERE regata | Nechranice | Q | 1 | 23 | 0 |
184013 | 02.06.2018 | Trim Cup - PLM | Liptovská Mara | Q | 4 | 16 | 1 179 |
182119 | 26.05.2018 | Velká cena ALT Q | Nové Mlýny | Q | 0 | 0 | |
182404 | 19.05.2018 | Yacht-tenis regata | Petrův rybník | RsF | 3 | 3 | 1 996 |
182001 | 12.05.2018 | Májový pohár | Velké Dářko | Q | 3 | 11 | 1 319 |
181801 | 05.05.2018 | Jarní premiéra | Rozkoš | Q | 7 | 36 | 2 979 |
182402 | 21.04.2018 | Cena Olešné | Olešná | Q | 2 | 2 | 998 |
182102 | 14.04.2018 | Krajský přebor | Brněnská přehrada | Q | 4 | 7 | 2 544 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
172304 | 11.03.2017 | Mezi kry I. | štěrkovna Hráza | OT | 1 | 1 | 578 |
172201 | 22.04.2017 | Mem. M.Kouřila | Chomoutov | Q | 4 | 6 | 1 291 |
171801 | 29.04.2017 | Jarní premiéra | Rozkoš | Q | 7 | 47 | 1 549 |
172001 | 13.05.2017 | Májový pohár | Velké Dářko | Q | 3 | 27 | 782 |
172301 | 20.05.2017 | Mistrovství Valašskoslovácka na Hané | štěrkovna Hráza | Q | 4 | 8 | 1 813 |
172122 | 27.05.2017 | Velká cena Optimist | Nové Mlýny | Q | 7 | 56 | 1 940 |
171606 | 10.06.2017 | Cena Nechranic | Nechranice | Q | 7 | 29 | 2 708 |
172134 | 25.06.2017 | Hry VIII. LODM | Brněnská přehrada | Q-di | 10 | 12 | 1 358 |
172005 | 08.07.2017 | Závod mladých nadějí | Velké Dářko | Q | 4 | 15 | 1 425 |
172006 | 15.07.2017 | Bambusová regata | Velké Dářko | Q | 7 | 39 | 2 853 |
172168 | 23.09.2017 | Modrý hrozen Q | Nové Mlýny | Q | 7 | 43 | 1 669 |
172174 | 07.10.2017 | Mem. Jana Sedláka | Brněnská přehrada | Q | 3 | 10 | 741 |
171116 | 03.11.2017 | MMČR Teamracing Q | Vltava - Praha | TRQ | 12 | 12 | 2 375 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
162104 | 16.04.2016 | Krajský přebor | Brněnská přehrada | Q | 4 | 11 | 694 |
161801 | 30.04.2016 | Jarní premiéra | Rozkoš | Q | 7 | 54 | 1 085 |
162121 | 21.05.2016 | Velká cena YC Dyje II. | Nové Mlýny | Q | 7 | 49 | 1 179 |
161313 | 04.06.2016 | Cena Šumavy II. | Lipno - Černá v Pošumaví | Q | 2 | 40 | 360 |
161608 | 11.06.2016 | Závod Olympijských nadějí 2016 | Nechranice | Q | 0 | 0 | 0 |
162301 | 25.06.2016 | Pohár Kroměříže | štěrkovna Hráza | Q | 2 | 8 | 304 |
162006 | 16.07.2016 | Bambusová regata | Velké Dářko | Q | 3 | 26 | 445 |
162302 | 23.07.2016 | Mistrovství Valašskoslovácka na Hané | štěrkovna Hráza | Q | 2 | 6 | 646 |
162205 | 30.07.2016 | Mohelnická regata | Moravičany | Q | 1 | 5 | 632 |
162416 | 05.08.2016 | INTERPOHÁR 2016 | Slezská Harta | Q | 6 | 18 | 1 663 |
164216 | 12.08.2016 | Limar Cup | Liptovská Mara | Q | 4 | 18 | 1 291 |
162204 | 19.08.2016 | Modrá stuha Plumlova | Plumlov | Q | 3 | 3 | 1 581 |
162150 | 25.08.2016 | MČR Optimist | Nové Mlýny | Q | 12 | 80 | 2 052 |
164283 | 01.09.2016 | Puchar Beskidow XXII | Zarzece, Polsko | Q | 8 | 47 | 2 612 |
161339 | 10.09.2016 | Borůvková regata 2 | Lipno - Lipno nad Vltavou | Q | 1 | 33 | 236 |
164013 | 16.09.2016 | International Championship of PODA | Dziwnów, Poland | Q | 10 | 302 | 1 123 |
164292 | 01.10.2016 | Jesenná regata | Senec | Q | 4 | 28 | 888 |
162171 | 08.10.2016 | Mem. Jana Sedláka | Brněská přehrada | Q | 4 | 5 | 2 530 |
164316 | 14.10.2016 | IV.Interpohár Puchr Rybnika | Rybnik, Polsko | Q | 10 | 75 | 3 331 |
164317 | 22.10.2016 | Halloween Regatta 2016 | Piran | Q | 10 | 165 | 1 190 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
152202 | 30.05.2015 | Jarní sokolská regata | Tovačov | Q | 2 | 5 | 494 |
151407 | 15.06.2015 | Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže | Bolevecký rybník | Q-di | 5 | 11 | 505 |
152204 | 18.07.2015 | Modrá stuha Plumlova | Plumlov | Q | 3 | 8 | 380 |
151907 | 25.07.2015 | Prázdninová regata | Dlouhý rybník Lanškroun | Q | 2 | 11 | 411 |
154270 | 31.07.2015 | Interpohár Orava | Orava | Q | 6 | 13 | 2 093 |
152415 | 07.08.2015 | Interpohar | Olešná | Q | 6 | 15 | 1 222 |
157036 | 15.08.2015 | Limar Cup | Liptovská Mara | Q | 3 | 14 | 556 |
154282 | 04.09.2015 | Interpuchar, Puchr Beskidów | Zarzece | Q | 8 | 88 | 1 321 |
152206 | 12.09.2015 | Burčáková regata | Chomoutov | Q | 2 | 8 | 304 |
152178 | 19.09.2015 | Modrý Hrozen Q | Nové Mlýny | Q | 7 | 67 | 794 |
152188 | 10.10.2015 | Memoriál Jana Sedláka | Brněnská přehrada | Q | 3 | 16 | 527 |
152302 | 17.10.2015 | Mistrovství Valašskoslovácka | Kroměříž | Q | 4 | 8 | 792 |