Jakub Šindelka

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192115 25.05.2019 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Lar 0 0
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
187015 25.08.2018 Laser Grandprix Wolfgangsee Lar 2 31 202
182118 26.05.2018 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Lar 0 0
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Lar 12 28 3 568
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
174234 07.04.2017 RYBNICKIE REGATY ŻEGLARSKIE Rybník Lar 4 23 478
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny Lar 7 18 1 027
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Lar 12 30 2 162
174233 20.05.2017 PUCHAR NYSY Nysa Lar 7 5 1 261
172123 27.05.2017 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Lar 7 22 972
174260 09.06.2017 PUCHAR BURMISTRZA PSZCZYNY Pszczyna Lar 1 1 402
174248 17.06.2017 PUCHAR POLSKI POŁUDNIOWO-ZACHODNIEJ Mietkow Lar 2 3 202
174252 04.07.2017 Warnemunde woche Warnemunde L47 10 69 1 598
177023 12.08.2017 Laser Grandprix Wolfgansee - AUT Lar 7 12 3 390
174264 12.08.2017 International Laser Grand Prix Wolfgangsee - Rakousko Lar 7 12 3 390
174269 01.09.2017 PUCHAR BESKIDÓW - INTERPUCHAR Žywiec Lar 2 3 452
174323 15.09.2017 PUCHAR WÓJTA GMINY CHEŁM ŚLĄSKI Chelm Slaski Lar 2 3 452
172174 07.10.2017 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Lar 3 6 831
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162401 16.04.2016 Jarní závod Štěrkovna Hlučín Lar 2 2 1 290
164227 23.04.2016 OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI LOK Dzierżno -Polsko Lar 4 13 533
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny Lar 7 24 1 065
164246 14.05.2016 IINTER PUCHAR ZAGŁĘBIA 2016 Pogoria 3 Lar 2 4 202
162120 21.05.2016 Velka cena YC Dyje I. Nové Mlýny L47 7 8 2 183
161312 04.06.2016 Cena Sumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví L47 2 8 304
164252 11.06.2016 PUCHAR BURMISTRZA PSZCZYNY ŁĄKA Lar 2 1 1 156
164260 18.06.2016 PUCHAR DOLNEGO ŚLĄSKA Mietków Lar 4 3 1 608
164265 02.07.2016 79. WARNEMÜNDER WOCHE 2016 Warnemünde L47 10 71 1 190
164267 08.07.2016 EP POL Dziwnov POL L47 10 58 1 701
162302 23.07.2016 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza Lar 2 5 360
164283 01.09.2016 Puchar Beskidow XXII Zarzece, Polsko Lar 3 4 594
164297 09.09.2016 OTWARTE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA CHEŁM ŚLASKI Lar 1 11 174
162420 17.09.2016 FLEXIMONT Cup Štěrkovna Hlučín L47 2 1 1 406

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ