David Bezděk

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtsport Brno, z.s.
Ověřená licence domácího klubu
2111-0002 01.01.2015 - 31.03.2022
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Lar 12 9 9 483
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Lar 12 9 8 437
174249 17.06.2017 Kieler Woche 2017 29er Německo Lar 10 39 5 270
174252 04.07.2017 Warnemunde woche Warnemunde Lar 10 35 3 830
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164236 15.04.2016 Italia Cup Laser Malcesine Malcesine ITA Lar 8 34 4 341
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny Lar 7 11 3 437
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Lar 12 7 8 620
163202 07.05.2016 MS + ME Laser Radial Men Gran Canaria Lar 36 62 4 849
164202 18.06.2016 Kieler Woche Kiel Las 14 100 2 420
164202 18.06.2016 Kieler Woche Kiel Lar 14 59 5 731
163222 20.08.2016 European Championship U21 Split, Chorvatsko Las 18 72 2 642
161140 08.10.2016 MČR - Laser 4.7 + Laser Nechranice Las 12 8 5 987
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny Lar 12 6 11 713
152126 16.05.2015 Věstonická Venuše Nové Mlýny Las 7 13 2 441
152129 23.05.2015 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Lar 7 2 6 623
154268 04.07.2015 2015 Europa Cup Germany Warnemunde Lar 10 51 2 627
151113 05.09.2015 Cena CERE Nechranice Lar 7 5 4 047
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Las 12 17 3 995
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
144310 10.04.2014 Europacup France Marseille L47 5 69 1 688
144229 24.04.2014 Europa Cup Italy Lago di Garda L47 5 29 4 294
142110 02.05.2014 Pálavská regata Nové Mlýny Lar 4 5 2 978
142115 10.05.2014 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 4 4 2 700
142123 23.05.2014 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny L47 4 2 4 221
144255 21.06.2014 Kieler Woche Kiel, Německo L47 5 25 2 137
144264 05.07.2014 Europa Cup Germany Warnemuende L47 5 39 1 291
144263 11.07.2014 Europa Cup Poland Dziwnów L47 5 8 5 422
143134 08.08.2014 MS Karatsu Karatsu, Japonsko L47 10 46 2 578
141332 21.08.2014 MČR - Optimistická hvězdička Lipno - Černá v Pošumaví Lar 4 7 2 228
144278 04.09.2014 Europa Cup Austria Attersee, Austria Lar 4 2 4 489
144283 19.09.2014 Europa Cup Hungary Balatonfured-Balaton Lar 5 23 1 354
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny L47 6 6 4 525
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
134290 21.03.2013 Europa Cup Italy ITA,Malcesine L47 5 90 1 166
134223 27.03.2013 LASER YOUTH EASTER MEETING 2013 Malcesine, Italy L47 5 18 2 345
134225 19.04.2013 Europacup Marathon 2013 Schinias, Greece L47 4 16 1 376
132109 11.05.2013 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 4 1 5 108
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 4 6 2 406
131606 01.06.2013 Hop regata Nechranice L47 4 2 2 580
134253 28.06.2013 OTP Junior BYC Cup Balaton Laser Worlds Balatonfüred L47 5 32 1 043
133107 06.07.2013 Laser 4.7 Youth World & European Champio Balatonfüred, Balaton L47 10 122 3 930
134258 01.08.2013 LASER EUROPA CUP POLAND 2013 Puck L47 5 24 3 146
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví L47 4 2 3 017
134286 13.09.2013 Europa Cup Austria Breitenbrunn, Lake Neusiedl L47 3 8 1 285
134285 20.09.2013 Europa Cup Hungary Balatonfuredi L47 4 10 2 064
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny L47 6 3 5 416
134316 01.11.2013 Europa Cup Spain Palamos L47 5 38 2 279
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
124214 01.01.2012 Memorijal Z. Roić Hvar Q 5 14 4 730
124213 01.01.2012 61 Trofeo Ciutat de Palma Palma de Malorca Q 5 45 5 161
124212 17.03.2012 Spomladanski pokal 2012 Portorož Q 5 9 6 075
124211 23.03.2012 KOPER CUP Koper Q 5 25 3 427
124217 05.04.2012 XXX Lake Garda Meeting Optimist Class Riva del Garda Q 5 52 6 449
122102 14.04.2012 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 1 5 220
124229 03.05.2012 SEEOOC Palič Q 5 1 9 668
121808 12.05.2012 Jarní vánek - Velká cena YC CSA Rozkoš - Surfcentrum Q 4 2 5 473
124009 17.05.2012 Dutch Youth Regatta (Open Championship) Workum, Nederland Q 6 116 3 065
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 3 5 184
124303 02.06.2012 Goldener Optimist Kiel-Schilksee Q 5 46 4 146
123127 10.07.2012 MSJ_OPT_M Santo Domingo Q 10 133 3 389
124037 08.08.2012 Swiss Open Championship Sihlsee, Švýcarsko Q 6 22 6 140
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 1 11 639
124277 07.09.2012 Europacup Balaton Balaton, Maďarsko L47 5 18 2 239
121806 15.09.2012 Fair Play Rozkoš Q 4 2 6 341
124288 20.09.2012 LASER EUROPA CUP 2012 Puck L47 5 21 1 420
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny L47 6 11 1 740
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
113202 01.01.2011 IODA WORLD SAILING CHAMPIONSHIP Langkawi, Malaysia Q 10 195 1 746
114207 19.03.2011 Odyssea Cup Athens Q 5 82 1 000
114211 02.04.2011 Trofej mesta Piran Piran, Slovenija Q 5 6 6 503
114218 21.04.2011 XXIX Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda, Italie Q 5 102 4 479
111303 30.04.2011 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 3 4 672
114227 07.05.2011 Boddenpokal 2011 Greifswald Q 3 1 5 203
111801 14.05.2011 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 2 4 989
114235 20.05.2011 Memorijal Antolic-Cešic 2011 Pula Q 2 11 2 170
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 1 6 677
111309 11.06.2011 Cena Šumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Q 4 1 5 851
112126 18.06.2011 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 1 3 831
114239 20.06.2011 Dutch Youth Regatta Workum , NL Q 6 34 6 271
113135 02.07.2011 IODA EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2011 - BOYS Portugal, Tavira Q 8 9 10 086
112009 16.07.2011 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 3 4 672
114257 08.08.2011 Ora cup Ora Italy, Riva del Garda Q 5 21 4 994
114266 13.08.2011 Trofeo Simone Lombardi Lago di Garda Q 5 7 7 327
114018 17.08.2011 Swiss Open Championship 2011 Lake Silvaplana Q 6 14 7 842
114017 22.08.2011 Austria National championship 2011 Neusiedel am See, Rakousko Q 6 3 9 440
111331 03.09.2011 Lipenský drak Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 2 5 564
114273 17.09.2011 Battle of Marathon 2011 Marathon Řecko Q 3 2 4 300
112147 23.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 1 10 902
124214 28.12.2011 Memorijal Z. Roić Hvar Q 5 14 4 730
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
104230 01.01.2010 INTERNATIONAL OPTIMIST BLUE GREECE CUP Řecko, Porto Rafti Q 5 41 2 891
104214 01.04.2010 28th Lake Garda optimeeting Lake Garda Q 5 391 1 884
102101 14.04.2010 Volba Brněnská přehrada Q 2 3 1 156
104227 24.04.2010 Schwerpunktregatta Optimist u. 420er Podersdorf, Austria Q 5 17 3 578
101303 01.05.2010 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 3 4 284
102105 08.05.2010 Pohár Pasohlávek Pasohlávky Q 3 1 4 444
102106 12.05.2010 Závod 2 - Komu co chybí Brněnská přehrada Q 1 3 578
101801 15.05.2010 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 1 6 193
104238 22.05.2010 Spring Cup Neusiedlersee Q 5 9 5 276
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 3 5 291
104254 11.06.2010 Kamien Pomorski Cup Kamien Pomorski Q 5 115 1 429
104253 18.06.2010 35. Trofeo Optimist d Argento Lago di Garda Q 5 61 2 114
102114 26.06.2010 Krajský přebor KSJ21 Brněnská přehrada Q 4 2 2 812
102008 17.07.2010 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 7 3 517
104285 07.08.2010 4 LAGHI 2010 -IV TAPPA Lago di Garda Q 5 24 3 351
104292 09.08.2010 ORA CUP ORA 2010 Lago di Garda Q 5 36 4 129
104293 13.08.2010 Trofeo Simone Lombardi Lago di garda Q 5 79 1 716
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 3 7 720
101333 04.09.2010 Lipenský drak Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 3 4 284
101335 11.09.2010 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt. Q 3 2 4 206
104025 17.09.2010 OPEN POLISH CHAMPIONSHIP Kamien Pomorski Q 6 151 1 909
102134 09.10.2010 Pohárový závod Nové Mlýny Q 4 4 4 404
104318 23.10.2010 TROFEO TORBOLI - Juniores Riva del Garda, Itálie Q 5 21 3 616
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
094223 18.04.2009 Opti-Müggel-Pokal 2009 Muggelsee Q 3 40 1 238
091303 01.05.2009 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt Q 4 11 2 259
094237 09.05.2009 Greifswalder Boddenpokal 2009 Greifswalder Bodden Q 3 5 3 194
092110 13.05.2009 Závod mládeže č.2 Brněnská přehrada Q 1 2 800
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 6 3 365
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny Q 4 3 4 815
094246 06.06.2009 Goldener Opti 2009 Kiel Schilksee Q 5 165 1 291
091609 20.06.2009 Cena Damet Nechranice Q 4 9 2 034
094257 27.06.2009 Intercup 2009 Warnemunde Q 3 30 2 319
093140 07.08.2009 IODA MS Niteroi Niteroi, Brazílie Q 10 204 1 157
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Q 6 9 4 145
094012 11.09.2009 Open Polish Optimist Championship Kamień Pomorski Q 6 85 2 849
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 8 3 243
094312 17.10.2009 Crewsaver Opti-Herbstpokal Berlin/Großer Müggelsee Q 5 58 2 335
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082102 16.04.2008 Závod pod záštitou myšlenky Piera de Cou Brněnská přehrada Q 2 1 2 110
084233 26.04.2008 SP OPTIMIST Rakousko, Podersdorf Q 4 33 1 634
084234 02.05.2008 Blue Sky Racing Days Optimist Rakousko, Breitenbrun Q 4 28 1 996
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 16 2 276
082108 14.05.2008 Závod pod záštitou myšlenky Fair-Play Brněnská přehrada Q 2 1 2 202
084241 17.05.2008 Optimist Schwerpunktregatta Krumpendorf am Wörther See Q 4 26 2 074
082110 24.05.2008 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 2 20 1 096
084258 05.06.2008 II REGATY O PUCHAR REKTORA AM W GDYNI Gdynia Q 3 19 1 061
084248 06.06.2008 PUCHAR LEBY, závod IODA Leba, Polsko Q 5 109 986
081722 14.06.2008 Bohemia Cup Máchovo jezero Q 3 2 3 831
082117 18.06.2008 Závod pod záštitou myšlenky Lence Amstro Brněnská přehrada Q 2 1 2 360
081312 21.06.2008 Bali Cup Bezdrev Q 4 7 3 432
084268 09.08.2008 Trofeo 4 Laghi Lago gi Garda Q 5 6 4 513
084273 11.08.2008 Ora cup Ora Garda Q 5 31 2 937
081327 16.08.2008 Lipenská vlna Lipno Q 4 9 2 376
084280 23.08.2008 Optiregatta 2008 Werbellinsee Werbellinsee Q 3 18 1 438
082129 28.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 9 5 177
081382 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh BRAVO Lipno - hotel Jestřábí Q 1 15 456
084324 18.09.2008 9. Opti-Herbstpokal 2008 Berlin Berlin/Großer Müggelsee Q 4 109 1 038
084013 19.09.2008 Open Polish Optimist Championship Kamień Pomorski Q 6 266 858
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 10 2 897
084297 04.10.2008 Frankonia Cup Brombachsee Q 4 20 2 312
084311 25.10.2008 Trofeo Torboli Lago di Garda Q 5 19 3 515
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
072104 18.04.2007 Závod pod záštitou myšlenky Piera de Cou Brněnská přehrada Q 1 5 402
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 17 2 412
072109 16.05.2007 Závod pod záštitou myšlenky Fair-Play Brněnská přehrada Q 2 2 1 758
072113 26.05.2007 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 29 1 350
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Q 1 16 653
072116 20.06.2007 Závod pod záštitou myšlenky Lence Armstr Brněnská přehrada Q 1 2 754
071312 23.06.2007 Bali Cup Bezdrev Q 4 37 995
074255 05.08.2007 TROFEO 4 LAGHI Lago di Garda Q 5 23 1 537
074256 09.08.2007 ORA CUP ORA Lago di Garda Q 5 68 1 114
074009 18.08.2007 Junior Danmarks Mesterskab Dánsko Q 6 125 708
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 40 1 619
072127 08.09.2007 Brněnský závod Brněnská přehrada Q 3 12 594
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 43 983
074302 27.10.2007 TROFEO TORBOLI Lago di Garda Q 5 38 1 893
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
062202 06.05.2006 Květnová sokolská regata Tovačov Q 4 9 587
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 50 472
062142 17.05.2006 Závod mladých nadějí 2 Brněnská přehrada Q 1 11 236
062203 27.05.2006 Olomoucká regata Chomoutov Q 2 9 294
062143 07.06.2006 Závod mladých nadějí 3 Brněnská přehrada Q 1 6 553
062307 10.06.2006 Pohár DDM Sluníčko štěrk. Otrokovice Q 2 8 396
062144 21.06.2006 Závod mladých nadějí 4 Brněnská přehrada Q 1 9 426
062114 24.06.2006 Krajský přebor II. Brněnská přehrada Q 4 9 1 791
062116 08.07.2006 Pohár Jedovnic Jedovnice Q 3 20 594
062119 15.07.2006 Pohár Mladých nadějí Jedovnice Q 2 18 646
062120 20.07.2006 Milen Cup Jedovnice Q 1 17 302
062206 22.07.2006 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 17 502
062122 12.08.2006 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 12 407
062123 18.08.2006 O Jedovnického kapra Jedovnice Q 2 7 420
062128 09.09.2006 Brněnský závod Brněnská přehrada Q 3 11 1 015
061332 16.09.2006 BALI Cup Bezdrev Q 4 50 721
062145 20.09.2006 Závod mladých nadějí 5 Brněnská přehrada Q 1 8 239
062211 23.09.2006 Moravský pohár II Chomoutov Q 3 16 594
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052212 Moravský pohár II. Chomoutov Q 0 0 0
052141 Závod mladých nadějí Jedovnice Q 2 27 234
052138 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 2 9 376
052135 Brněnský závod Brněnská přehrada Q 3 28 349
052121 Milen Cup Jedovnice Q 1 27 132

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ