nahrávám, chvilku strpení...
Funkce | Reg.číslo | Platnost |
---|
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
182108 | 28.04.2018 | M.B.Keramika - Palavská regata | Nové Mlýny | Lar | 12 | 9 | 9 483 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
172115 | 06.05.2017 | M.B. Keramika - Pálavská regata | Nové Mlýny | Lar | 12 | 9 | 8 437 |
174249 | 17.06.2017 | Kieler Woche 2017 29er | Německo | Lar | 10 | 39 | 5 270 |
174252 | 04.07.2017 | Warnemunde woche | Warnemunde | Lar | 10 | 35 | 3 830 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
164236 | 15.04.2016 | Italia Cup Laser Malcesine | Malcesine ITA | Lar | 8 | 34 | 4 341 |
162112 | 30.04.2016 | Pavlovská regata | Nové Mlýny | Lar | 7 | 11 | 3 437 |
162114 | 06.05.2016 | M.B.Keramika Pálavská regata 2016 | Nové Mlýny | Lar | 12 | 7 | 8 620 |
163202 | 07.05.2016 | MS + ME Laser Radial Men | Gran Canaria | Lar | 36 | 62 | 4 849 |
164202 | 18.06.2016 | Kieler Woche | Kiel | Las | 14 | 100 | 2 420 |
164202 | 18.06.2016 | Kieler Woche | Kiel | Lar | 14 | 59 | 5 731 |
163222 | 20.08.2016 | European Championship U21 | Split, Chorvatsko | Las | 18 | 72 | 2 642 |
161140 | 08.10.2016 | MČR - Laser 4.7 + Laser | Nechranice | Las | 12 | 8 | 5 987 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
152121 | 08.05.2015 | M.B.Keramika Pálavská regata 2015 | Nové Mlýny | Lar | 12 | 6 | 11 713 |
152126 | 16.05.2015 | Věstonická Venuše | Nové Mlýny | Las | 7 | 13 | 2 441 |
152129 | 23.05.2015 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Lar | 7 | 2 | 6 623 |
154268 | 04.07.2015 | 2015 Europa Cup Germany | Warnemunde | Lar | 10 | 51 | 2 627 |
151113 | 05.09.2015 | Cena CERE | Nechranice | Lar | 7 | 5 | 4 047 |
152182 | 25.09.2015 | MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn | Nové Mlýny | Las | 12 | 17 | 3 995 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
144310 | 10.04.2014 | Europacup France | Marseille | L47 | 5 | 69 | 1 688 |
144229 | 24.04.2014 | Europa Cup Italy | Lago di Garda | L47 | 5 | 29 | 4 294 |
142110 | 02.05.2014 | Pálavská regata | Nové Mlýny | Lar | 4 | 5 | 2 978 |
142115 | 10.05.2014 | Pavlovská regata | Nové Mlýny | L47 | 4 | 4 | 2 700 |
142123 | 23.05.2014 | Velká cena YC Dyje II. | Nové Mlýny | L47 | 4 | 2 | 4 221 |
144255 | 21.06.2014 | Kieler Woche | Kiel, Německo | L47 | 5 | 25 | 2 137 |
144264 | 05.07.2014 | Europa Cup Germany | Warnemuende | L47 | 5 | 39 | 1 291 |
144263 | 11.07.2014 | Europa Cup Poland | Dziwnów | L47 | 5 | 8 | 5 422 |
143134 | 08.08.2014 | MS Karatsu | Karatsu, Japonsko | L47 | 10 | 46 | 2 578 |
141332 | 21.08.2014 | MČR - Optimistická hvězdička | Lipno - Černá v Pošumaví | Lar | 4 | 7 | 2 228 |
144278 | 04.09.2014 | Europa Cup Austria | Attersee, Austria | Lar | 4 | 2 | 4 489 |
144283 | 19.09.2014 | Europa Cup Hungary | Balatonfured-Balaton | Lar | 5 | 23 | 1 354 |
142164 | 26.09.2014 | MČR | Nové Mlýny | L47 | 6 | 6 | 4 525 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
134290 | 21.03.2013 | Europa Cup Italy | ITA,Malcesine | L47 | 5 | 90 | 1 166 |
134223 | 27.03.2013 | LASER YOUTH EASTER MEETING 2013 | Malcesine, Italy | L47 | 5 | 18 | 2 345 |
134225 | 19.04.2013 | Europacup Marathon 2013 | Schinias, Greece | L47 | 4 | 16 | 1 376 |
132109 | 11.05.2013 | Pavlovská regata | Nové Mlýny | L47 | 4 | 1 | 5 108 |
132114 | 25.05.2013 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | L47 | 4 | 6 | 2 406 |
131606 | 01.06.2013 | Hop regata | Nechranice | L47 | 4 | 2 | 2 580 |
134253 | 28.06.2013 | OTP Junior BYC Cup Balaton Laser Worlds | Balatonfüred | L47 | 5 | 32 | 1 043 |
133107 | 06.07.2013 | Laser 4.7 Youth World & European Champio | Balatonfüred, Balaton | L47 | 10 | 122 | 3 930 |
134258 | 01.08.2013 | LASER EUROPA CUP POLAND 2013 | Puck | L47 | 5 | 24 | 3 146 |
131331 | 30.08.2013 | Lipno regata | Lipno - Černá v Pošumaví | L47 | 4 | 2 | 3 017 |
134286 | 13.09.2013 | Europa Cup Austria | Breitenbrunn, Lake Neusiedl | L47 | 3 | 8 | 1 285 |
134285 | 20.09.2013 | Europa Cup Hungary | Balatonfuredi | L47 | 4 | 10 | 2 064 |
132149 | 27.09.2013 | MČR | Nové Mlýny | L47 | 6 | 3 | 5 416 |
134316 | 01.11.2013 | Europa Cup Spain | Palamos | L47 | 5 | 38 | 2 279 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
124214 | 01.01.2012 | Memorijal Z. Roić | Hvar | Q | 5 | 14 | 4 730 |
124213 | 01.01.2012 | 61 Trofeo Ciutat de Palma | Palma de Malorca | Q | 5 | 45 | 5 161 |
124212 | 17.03.2012 | Spomladanski pokal 2012 | Portorož | Q | 5 | 9 | 6 075 |
124211 | 23.03.2012 | KOPER CUP | Koper | Q | 5 | 25 | 3 427 |
124217 | 05.04.2012 | XXX Lake Garda Meeting Optimist Class | Riva del Garda | Q | 5 | 52 | 6 449 |
122102 | 14.04.2012 | Krajský přebor | Brněnská přehrada | Q | 4 | 1 | 5 220 |
124229 | 03.05.2012 | SEEOOC | Palič | Q | 5 | 1 | 9 668 |
121808 | 12.05.2012 | Jarní vánek - Velká cena YC CSA | Rozkoš - Surfcentrum | Q | 4 | 2 | 5 473 |
124009 | 17.05.2012 | Dutch Youth Regatta (Open Championship) | Workum, Nederland | Q | 6 | 116 | 3 065 |
122113 | 26.05.2012 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Q | 4 | 3 | 5 184 |
124303 | 02.06.2012 | Goldener Optimist | Kiel-Schilksee | Q | 5 | 46 | 4 146 |
123127 | 10.07.2012 | MSJ_OPT_M | Santo Domingo | Q | 10 | 133 | 3 389 |
124037 | 08.08.2012 | Swiss Open Championship | Sihlsee, Švýcarsko | Q | 6 | 22 | 6 140 |
121334 | 16.08.2012 | Mezinárodní MČR + Eurocup | Lipno - Černá v Pošumaví | Q | 6 | 1 | 11 639 |
124277 | 07.09.2012 | Europacup Balaton | Balaton, Maďarsko | L47 | 5 | 18 | 2 239 |
121806 | 15.09.2012 | Fair Play | Rozkoš | Q | 4 | 2 | 6 341 |
124288 | 20.09.2012 | LASER EUROPA CUP 2012 | Puck | L47 | 5 | 21 | 1 420 |
122139 | 27.09.2012 | MČR | Nové Mlýny | L47 | 6 | 11 | 1 740 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
113202 | 01.01.2011 | IODA WORLD SAILING CHAMPIONSHIP | Langkawi, Malaysia | Q | 10 | 195 | 1 746 |
114207 | 19.03.2011 | Odyssea Cup | Athens | Q | 5 | 82 | 1 000 |
114211 | 02.04.2011 | Trofej mesta Piran | Piran, Slovenija | Q | 5 | 6 | 6 503 |
114218 | 21.04.2011 | XXIX Lake Garda Meeting Optimist Class | Lago di Garda, Italie | Q | 5 | 102 | 4 479 |
111303 | 30.04.2011 | Velká cena YC Lipna | Lipno - Lipno n/Vlt. | Q | 4 | 3 | 4 672 |
114227 | 07.05.2011 | Boddenpokal 2011 | Greifswald | Q | 3 | 1 | 5 203 |
111801 | 14.05.2011 | Jarní premiéra I. | Rozkoš | Q | 4 | 2 | 4 989 |
114235 | 20.05.2011 | Memorijal Antolic-Cešic 2011 | Pula | Q | 2 | 11 | 2 170 |
112117 | 28.05.2011 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Q | 4 | 1 | 6 677 |
111309 | 11.06.2011 | Cena Šumavy I. | Lipno - Černá v Pošumaví | Q | 4 | 1 | 5 851 |
112126 | 18.06.2011 | Veletržní regata | Brněnská přehrada | Q | 3 | 1 | 3 831 |
114239 | 20.06.2011 | Dutch Youth Regatta | Workum , NL | Q | 6 | 34 | 6 271 |
113135 | 02.07.2011 | IODA EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2011 - BOYS | Portugal, Tavira | Q | 8 | 9 | 10 086 |
112009 | 16.07.2011 | Bambusová regata | Velké Dářko | Q | 4 | 3 | 4 672 |
114257 | 08.08.2011 | Ora cup Ora | Italy, Riva del Garda | Q | 5 | 21 | 4 994 |
114266 | 13.08.2011 | Trofeo Simone Lombardi | Lago di Garda | Q | 5 | 7 | 7 327 |
114018 | 17.08.2011 | Swiss Open Championship 2011 | Lake Silvaplana | Q | 6 | 14 | 7 842 |
114017 | 22.08.2011 | Austria National championship 2011 | Neusiedel am See, Rakousko | Q | 6 | 3 | 9 440 |
111331 | 03.09.2011 | Lipenský drak | Lipno - Lipno n/Vlt. | Q | 4 | 2 | 5 564 |
114273 | 17.09.2011 | Battle of Marathon 2011 | Marathon Řecko | Q | 3 | 2 | 4 300 |
112147 | 23.09.2011 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | Q | 6 | 1 | 10 902 |
124214 | 28.12.2011 | Memorijal Z. Roić | Hvar | Q | 5 | 14 | 4 730 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
104230 | 01.01.2010 | INTERNATIONAL OPTIMIST BLUE GREECE CUP | Řecko, Porto Rafti | Q | 5 | 41 | 2 891 |
104214 | 01.04.2010 | 28th Lake Garda optimeeting | Lake Garda | Q | 5 | 391 | 1 884 |
102101 | 14.04.2010 | Volba | Brněnská přehrada | Q | 2 | 3 | 1 156 |
104227 | 24.04.2010 | Schwerpunktregatta Optimist u. 420er | Podersdorf, Austria | Q | 5 | 17 | 3 578 |
101303 | 01.05.2010 | Velká cena YC Lipna | Lipno - Lipno n/Vlt. | Q | 4 | 3 | 4 284 |
102105 | 08.05.2010 | Pohár Pasohlávek | Pasohlávky | Q | 3 | 1 | 4 444 |
102106 | 12.05.2010 | Závod 2 - Komu co chybí | Brněnská přehrada | Q | 1 | 3 | 578 |
101801 | 15.05.2010 | Jarní premiéra I. | Rozkoš | Q | 4 | 1 | 6 193 |
104238 | 22.05.2010 | Spring Cup | Neusiedlersee | Q | 5 | 9 | 5 276 |
102109 | 29.05.2010 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Q | 4 | 3 | 5 291 |
104254 | 11.06.2010 | Kamien Pomorski Cup | Kamien Pomorski | Q | 5 | 115 | 1 429 |
104253 | 18.06.2010 | 35. Trofeo Optimist d Argento | Lago di Garda | Q | 5 | 61 | 2 114 |
102114 | 26.06.2010 | Krajský přebor KSJ21 | Brněnská přehrada | Q | 4 | 2 | 2 812 |
102008 | 17.07.2010 | Bambusová regata | Velké Dářko | Q | 4 | 7 | 3 517 |
104285 | 07.08.2010 | 4 LAGHI 2010 -IV TAPPA | Lago di Garda | Q | 5 | 24 | 3 351 |
104292 | 09.08.2010 | ORA CUP ORA 2010 | Lago di Garda | Q | 5 | 36 | 4 129 |
104293 | 13.08.2010 | Trofeo Simone Lombardi | Lago di garda | Q | 5 | 79 | 1 716 |
102121 | 26.08.2010 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | Q | 6 | 3 | 7 720 |
101333 | 04.09.2010 | Lipenský drak | Lipno - Lipno n/Vlt. | Q | 4 | 3 | 4 284 |
101335 | 11.09.2010 | Borůvková regata | Lipno - Lipno n/Vlt. | Q | 3 | 2 | 4 206 |
104025 | 17.09.2010 | OPEN POLISH CHAMPIONSHIP | Kamien Pomorski | Q | 6 | 151 | 1 909 |
102134 | 09.10.2010 | Pohárový závod | Nové Mlýny | Q | 4 | 4 | 4 404 |
104318 | 23.10.2010 | TROFEO TORBOLI - Juniores | Riva del Garda, Itálie | Q | 5 | 21 | 3 616 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
094223 | 18.04.2009 | Opti-Müggel-Pokal 2009 | Muggelsee | Q | 3 | 40 | 1 238 |
091303 | 01.05.2009 | Velká cena YC Lipna | Lipno - Lipno n/Vlt | Q | 4 | 11 | 2 259 |
094237 | 09.05.2009 | Greifswalder Boddenpokal 2009 | Greifswalder Bodden | Q | 3 | 5 | 3 194 |
092110 | 13.05.2009 | Závod mládeže č.2 | Brněnská přehrada | Q | 1 | 2 | 800 |
091801 | 16.05.2009 | Jarní Premiéra I. + KP | Rozkoš | Q | 4 | 6 | 3 365 |
092117 | 30.05.2009 | Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu | Nové Mlýny | Q | 4 | 3 | 4 815 |
094246 | 06.06.2009 | Goldener Opti 2009 | Kiel Schilksee | Q | 5 | 165 | 1 291 |
091609 | 20.06.2009 | Cena Damet | Nechranice | Q | 4 | 9 | 2 034 |
094257 | 27.06.2009 | Intercup 2009 | Warnemunde | Q | 3 | 30 | 2 319 |
093140 | 07.08.2009 | IODA MS Niteroi | Niteroi, Brazílie | Q | 10 | 204 | 1 157 |
091330 | 27.08.2009 | Mistrovství ČR | Lipno - Černá v Poš. | Q | 6 | 9 | 4 145 |
094012 | 11.09.2009 | Open Polish Optimist Championship | Kamień Pomorski | Q | 6 | 85 | 2 849 |
092145 | 26.09.2009 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | Q | 4 | 8 | 3 243 |
094312 | 17.10.2009 | Crewsaver Opti-Herbstpokal | Berlin/Großer Müggelsee | Q | 5 | 58 | 2 335 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
082102 | 16.04.2008 | Závod pod záštitou myšlenky Piera de Cou | Brněnská přehrada | Q | 2 | 1 | 2 110 |
084233 | 26.04.2008 | SP OPTIMIST | Rakousko, Podersdorf | Q | 4 | 33 | 1 634 |
084234 | 02.05.2008 | Blue Sky Racing Days Optimist | Rakousko, Breitenbrun | Q | 4 | 28 | 1 996 |
081801 | 10.05.2008 | Jarní premiéra I. + KP | Rozkoš | Q | 4 | 16 | 2 276 |
082108 | 14.05.2008 | Závod pod záštitou myšlenky Fair-Play | Brněnská přehrada | Q | 2 | 1 | 2 202 |
084241 | 17.05.2008 | Optimist Schwerpunktregatta | Krumpendorf am Wörther See | Q | 4 | 26 | 2 074 |
082110 | 24.05.2008 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Q | 2 | 20 | 1 096 |
084258 | 05.06.2008 | II REGATY O PUCHAR REKTORA AM W GDYNI | Gdynia | Q | 3 | 19 | 1 061 |
084248 | 06.06.2008 | PUCHAR LEBY, závod IODA | Leba, Polsko | Q | 5 | 109 | 986 |
081722 | 14.06.2008 | Bohemia Cup | Máchovo jezero | Q | 3 | 2 | 3 831 |
082117 | 18.06.2008 | Závod pod záštitou myšlenky Lence Amstro | Brněnská přehrada | Q | 2 | 1 | 2 360 |
081312 | 21.06.2008 | Bali Cup | Bezdrev | Q | 4 | 7 | 3 432 |
084268 | 09.08.2008 | Trofeo 4 Laghi | Lago gi Garda | Q | 5 | 6 | 4 513 |
084273 | 11.08.2008 | Ora cup Ora | Garda | Q | 5 | 31 | 2 937 |
081327 | 16.08.2008 | Lipenská vlna | Lipno | Q | 4 | 9 | 2 376 |
084280 | 23.08.2008 | Optiregatta 2008 Werbellinsee | Werbellinsee | Q | 3 | 18 | 1 438 |
082129 | 28.08.2008 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | Q | 6 | 9 | 5 177 |
081382 | 05.09.2008 | LIPNO Regatta - okruh BRAVO | Lipno - hotel Jestřábí | Q | 1 | 15 | 456 |
084324 | 18.09.2008 | 9. Opti-Herbstpokal 2008 Berlin | Berlin/Großer Müggelsee | Q | 4 | 109 | 1 038 |
084013 | 19.09.2008 | Open Polish Optimist Championship | Kamień Pomorski | Q | 6 | 266 | 858 |
082138 | 26.09.2008 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | Q | 4 | 10 | 2 897 |
084297 | 04.10.2008 | Frankonia Cup | Brombachsee | Q | 4 | 20 | 2 312 |
084311 | 25.10.2008 | Trofeo Torboli | Lago di Garda | Q | 5 | 19 | 3 515 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
072104 | 18.04.2007 | Závod pod záštitou myšlenky Piera de Cou | Brněnská přehrada | Q | 1 | 5 | 402 |
071801 | 12.05.2007 | Jarní premiéra I. + KP | Rozkoš | Q | 4 | 17 | 2 412 |
072109 | 16.05.2007 | Závod pod záštitou myšlenky Fair-Play | Brněnská přehrada | Q | 2 | 2 | 1 758 |
072113 | 26.05.2007 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Q | 4 | 29 | 1 350 |
071307 | 09.06.2007 | Cena Šumavy | Lipno | Q | 1 | 16 | 653 |
072116 | 20.06.2007 | Závod pod záštitou myšlenky Lence Armstr | Brněnská přehrada | Q | 1 | 2 | 754 |
071312 | 23.06.2007 | Bali Cup | Bezdrev | Q | 4 | 37 | 995 |
074255 | 05.08.2007 | TROFEO 4 LAGHI | Lago di Garda | Q | 5 | 23 | 1 537 |
074256 | 09.08.2007 | ORA CUP ORA | Lago di Garda | Q | 5 | 68 | 1 114 |
074009 | 18.08.2007 | Junior Danmarks Mesterskab | Dánsko | Q | 6 | 125 | 708 |
071381 | 30.08.2007 | MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) | Lipno - Černá v Pošumaví | Q | 6 | 40 | 1 619 |
072127 | 08.09.2007 | Brněnský závod | Brněnská přehrada | Q | 3 | 12 | 594 |
072134 | 28.09.2007 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | Q | 4 | 43 | 983 |
074302 | 27.10.2007 | TROFEO TORBOLI | Lago di Garda | Q | 5 | 38 | 1 893 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
062202 | 06.05.2006 | Květnová sokolská regata | Tovačov | Q | 4 | 9 | 587 |
061801 | 13.05.2006 | Jarní premiéra I. + KP | Rozkoš | Q | 4 | 50 | 472 |
062142 | 17.05.2006 | Závod mladých nadějí 2 | Brněnská přehrada | Q | 1 | 11 | 236 |
062203 | 27.05.2006 | Olomoucká regata | Chomoutov | Q | 2 | 9 | 294 |
062143 | 07.06.2006 | Závod mladých nadějí 3 | Brněnská přehrada | Q | 1 | 6 | 553 |
062307 | 10.06.2006 | Pohár DDM Sluníčko | štěrk. Otrokovice | Q | 2 | 8 | 396 |
062144 | 21.06.2006 | Závod mladých nadějí 4 | Brněnská přehrada | Q | 1 | 9 | 426 |
062114 | 24.06.2006 | Krajský přebor II. | Brněnská přehrada | Q | 4 | 9 | 1 791 |
062116 | 08.07.2006 | Pohár Jedovnic | Jedovnice | Q | 3 | 20 | 594 |
062119 | 15.07.2006 | Pohár Mladých nadějí | Jedovnice | Q | 2 | 18 | 646 |
062120 | 20.07.2006 | Milen Cup | Jedovnice | Q | 1 | 17 | 302 |
062206 | 22.07.2006 | Modrá stuha Plumlova | Plumlov | Q | 2 | 17 | 502 |
062122 | 12.08.2006 | Veletržní regata | Brněnská přehrada | Q | 3 | 12 | 407 |
062123 | 18.08.2006 | O Jedovnického kapra | Jedovnice | Q | 2 | 7 | 420 |
062128 | 09.09.2006 | Brněnský závod | Brněnská přehrada | Q | 3 | 11 | 1 015 |
061332 | 16.09.2006 | BALI Cup | Bezdrev | Q | 4 | 50 | 721 |
062145 | 20.09.2006 | Závod mladých nadějí 5 | Brněnská přehrada | Q | 1 | 8 | 239 |
062211 | 23.09.2006 | Moravský pohár II | Chomoutov | Q | 3 | 16 | 594 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
052212 | Moravský pohár II. | Chomoutov | Q | 0 | 0 | 0 | |
052141 | Závod mladých nadějí | Jedovnice | Q | 2 | 27 | 234 | |
052138 | Mem. Jana Sedláka | Brněnská přehrada | Q | 2 | 9 | 376 | |
052135 | Brněnský závod | Brněnská přehrada | Q | 3 | 28 | 349 | |
052121 | Milen Cup | Jedovnice | Q | 1 | 27 | 132 |