Adam Hudec

 Zpět

Datum narození: 2004
Adresa
Neratovice

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: YC Neratovice
ověřená licence domácího klubu
1203-0561 11.08.2015 - 31.03.2020
Reprezentační družstvo ČSJ 02.01.2019 - 31.12.2019
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192115 25.05.2019 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny 29r 0 0
191201 06.04.2019 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 8 456
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181142 20.10.2018 Modrá stuha Vltavy                                    vltava - praha Cad 2 1 1 758
181141 13.10.2018 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 3 2 2 109
181220 06.10.2018 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady 420 2 4 804
181342 28.09.2018 Bez vody nemůžeme jezdit lipno - cerna v poumavi 420 12 7 5 184
187026 22.09.2018 Uckermark Open CECC CZE Unteruckersee - GER Cad 7 18 1 582
181620 15.09.2018 Zlatá sekyrka Labe Roudnice Cad 1 1 946
181329 01.09.2018 Borůvková regata lipno - lipno nad vltavou Cad 2 5 494
184120 26.07.2018 Promotion Bodstedt Cad 10 51 1 569
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 4 6 937
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 4 3 493
181209 23.06.2018 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 4 2 1 608
181609 16.06.2018 Hop Regata Nechranice Cad 0 0
187007 09.06.2018 CECC GER Geierswaldersee Cad 6 7 4 025
187005 25.05.2018 CECC POL Ostróda Cad 6 39 1 036
181705 28.04.2018 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Cad 7 5 2 494
181201 14.04.2018 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 7 477
181103 07.04.2018 Memoriál Rosslera-Ořovského vltava - praha Cad 2 4 202
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171704 29.04.2017 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Cad 7 4 4 515
177017 12.05.2017 CECC POL Zalew Zegrziňski Cad 6 14 3 406
171305 27.05.2017 Krajský přebor Bezdrev Cad 7 12 1 176
177019 10.06.2017 CECC GER Geierswaldersee Cad 6 11 3 695
171608 17.06.2017 Hop Regata Nechranice Cad 7 12 950
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 4 9 753
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 12 829
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 5 8 691
173221 03.08.2017 Mistrovství světa Bruinisee, Nizozemí Cad 24 40 7 323
171331 02.09.2017 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 7 13 932
177027 09.09.2017 Stauseepokal Bautzen Cad 3 9 879
172185 23.09.2017 CECC CZE Nové Mlýny Cad 6 19 1 104
172173 29.09.2017 Pohárový závod Nové Mlýny Cad 7 9 1 317
171111 07.10.2017 Memoriál A. Bürgermeistra Vltava Praha Cad 2 8 554
171113 14.10.2017 Primátorský Štít Vltava Praha Cad 4 4 1 813
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161201 09.04.2016 Toušeňský pohár Poděbrady Cad 3 9 678
167018 22.04.2016 CECC HUN Balatón Cad 6 16 1 663
164281 11.06.2016 Goldener Geier Geierswaldersee Cad 1 9 578
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír Cad 3 8 718
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 3 4 657
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 1 7 707
167029 29.07.2016 MEJ Cadet Balatón Cad 18 15 14 503
161338 03.09.2016 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 7 3 4 657
167036 10.09.2016 Stauseepokal Tallsperre Bautzen Cad 7 15 1 261
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 7 3 4 921
167044 26.12.2016 MSJ Cadet Buenos Aieres Cad 24 19 13 503
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151304 25.04.2015 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n.Vltavou Cad 3 3 1 581
152130 23.05.2015 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Cad 7 3 3 689
157019 13.06.2015 CECC GER Geierswaldersee Cad 7 6 6 318
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 2 5 279
151325 10.07.2015 O krále Šumavy Lipno - Černá v Poš. Cad 7 2 4 921
153308 31.07.2015 MS CADET Riva del Garda Cad 24 26 10 787
151338 05.09.2015 Borůvková regata Lipno - Lipno n.Vltavou Cad 7 8 1 385
157031 12.09.2015 Stauseepokal Talsperre Bautzen Cad 7 2 6 154
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny Cad 12 6 7 741
157028 03.10.2015 CEEC HUN Balaton Cad 6 6 4 218
151121 17.10.2015 Primátorský štít Vltava Praha Cad 2 1 2 202
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141310 26.04.2014 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Cad 4 3 2 108
147001 09.05.2014 CECC POL Kiekrz Cad 5 28 1 891
144240 17.05.2014 Ostseecup Warnemünde Cad 3 18 1 132
144243 22.05.2014 Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego Puck, Polsko Cad 5 29 1 092
147004 14.06.2014 Parzival Cup Ruppiner See Německo Cad 4 26 1 318
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 3 1 2 400
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 4 1 996
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 6 2 814
143144 14.08.2014 Mistrovství světa Weymouth Cad 10 48 1 010
147009 12.09.2014 CECC GER Bautzener Talsperre Cad 5 9 2 723
142163 26.09.2014 MČR - CECC CZE Nové Mlýny Cad 5 14 1 486
147011 10.10.2014 CECC HUN Balaton Cad 5 17 1 065
141127 18.10.2014 Primátorský štít 70. ročník Vltava Cad 1 1 946
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131307 27.04.2013 Velká cena YC Lipna Lipno nad Vltavou Cad 3 2 2 109
134201 10.05.2013 CECC POL Kiekrz Cad 5 24 1 964
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 4 3 1 876
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 2 3 517
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 3 4 218
133118 25.07.2013 MS CAD Niewport Cad 10 51 2 195
131333 07.09.2013 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Cad 4 1 4 404
134204 11.10.2013 CECC HUN Balaton Cad 5 6 2 766
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121204 21.04.2012 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 5 915
127021 11.05.2012 CECC POL Kiekrz - Polsko Cad 5 45 777
122002 19.05.2012 Májový pohár Velké Dářko Cad 4 7 1 608
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 3 3 1 206
121324 30.06.2012 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 3 3 200
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 2 5 856
121344 08.09.2012 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Cad 5 10 2 116
122135 15.09.2012 Modrý hrozen A Nové Mlýny Cad 4 3 2 812
124030 28.09.2012 Mezinárodní Mistrovství Německa Unteruckersee, Prenzlau Cad 3 14 1 671
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111208 25.06.2011 Memoriál J.Šenkýře Orlík Cad 3 1 3 166
117017 01.10.2011 15. Česká námořní rally Chorvatsko Ela 5 11 1 803
111221 08.10.2011 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady Cad 3 7 477

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ