Petr Hála

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: AYCK z.s.
Ověřená licence domácího klubu
2306-0001 01.01.2017 - 31.03.2022
RO rozhodčí
jazyk: AJ,NJ
0905 18.06.2017 - 31.03.2025
Trenér 3. třídy
jazyk: AJ,NJ
0520 18.06.2020 - 22.10.2027
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Evr 6 6 2 185
182207 28.07.2018 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 0 0
184039 20.07.2018 Limar Cup - Interpohár Liptovská Mara L47 2 3 452
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice RsF 0 0
182404 19.05.2018 Yacht-tenis regata Petrův rybník RsF 3 9 564
182001 12.05.2018 Májový pohár Velké Dářko Evr 7 30 807
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172304 11.03.2017 Mezi kry I. štěrkovna Hráza OT 1 3 101
172201 22.04.2017 Mem. M.Kouřila Chomoutov Q 4 1 4 404
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 6 7 807
172114 06.05.2017 To je celá to je půl Brněnská přehrada RsF 2 5 1 489
172001 13.05.2017 Májový pohár Velké Dářko Q 3 7 2 541
172301 20.05.2017 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza Q 4 2 4 221
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 7 7 8 261
171606 10.06.2017 Cena Nechranic Nechranice Q 7 1 12 944
172137 24.06.2017 Kiss my RS II. Brněnská přehrada RsF 3 1 2 637
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada Q-ch 10 3 7 031
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 2 4 925
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 3 10 651
173215 31.07.2017 Eurepean Optimist Championship 2017 Burgas, Bulgaria Q 18 126 3 336
172168 23.09.2017 Modrý hrozen Q Nové Mlýny Q 7 9 6 423
172174 07.10.2017 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 1 3 741
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TRQ 12 4 8 100
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162101 06.04.2016 Prigl rejs I Brněnská přehrada RsF 1 3 226
162104 16.04.2016 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 1 4 860
161303 23.04.2016 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno nad Vltavou RsF 2 5 1 528
161801 30.04.2016 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 10 6 623
161305 07.05.2016 jaRní Svezení Lipno - Černá v Pošumaví RsF 7 6 5 796
161306 13.05.2016 ME RS FEVA Lipno - Černá v Pošumaví RsF 18 19 12 447
162121 21.05.2016 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 15 5 302
161313 04.06.2016 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 2 2 962
161608 11.06.2016 Závod Olympijských nadějí 2016 Nechranice Q 0 0 0
164261 17.06.2016 VII Choco Cup Balatonfoldvár, Hungary Q 10 13 11 043
162301 25.06.2016 Pohár Kroměříže štěrkovna Hráza Q 2 1 2 110
162005 09.07.2016 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 1 6 193
162006 16.07.2016 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 1 4 690
162302 23.07.2016 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza Q 2 2 1 600
162205 30.07.2016 Mohelnická regata Moravičany Q 1 1 1 331
162416 05.08.2016 INTERPOHÁR 2016 Slezská Harta Q 6 1 9 194
164216 12.08.2016 Limar Cup Liptovská Mara Q 4 1 6 312
162147 20.08.2016 Kiss my RS II Brněnská přehrada RsF 7 5 5 070
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q 12 6 15 552
164283 01.09.2016 Puchar Beskidow XXII Zarzece, Polsko Q 8 2 13 581
161339 10.09.2016 Borůvková regata 2 Lipno - Lipno nad Vltavou Q 1 14 608
164013 16.09.2016 International Championship of PODA Dziwnów, Poland Q 10 163 3 802
164292 01.10.2016 Jesenná regata Senec Q 4 1 6 677
162171 08.10.2016 Mem. Jana Sedláka Brněská přehrada Q 4 1 5 326
164316 14.10.2016 IV.Interpohár Puchr Rybnika Rybnik, Polsko Q 10 6 14 301
164317 22.10.2016 Halloween Regatta 2016 Piran Q 10 38 7 567
161120 04.11.2016 MČR Team race Q Vltava Praha TRQ 12 1 14 966
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152111 25.04.2015 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 1 5 925
151801 02.05.2015 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 4 9 536
152001 16.05.2015 Májový pohár Velké Dářko Q 7 8 7 122
152202 30.05.2015 Jarní sokolská regata Tovačov Q 2 4 688
151407 15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže Bolevecký rybník Q-ch 5 2 4 396
152206 12.09.2015 Burčáková regata Chomoutov Evr 2 8 554
152178 19.09.2015 Modrý Hrozen Q Nové Mlýny Q 7 14 5 643
152188 10.10.2015 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 1 4 139
151123 07.11.2015 MČR - TMR Q Vltava - Praha TRQ 12 1 14 162
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
144210 21.03.2014 KOPER CUP 2014 Koper Q 5 57 1 913
142301 05.04.2014 Jarní rozcvička JNS. Otrokovice Q 2 1 1 600
144214 12.04.2014 Pohár mládeže Senec Slovensko Q 3 1 4 139
142103 19.04.2014 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 1 4 989
141710 26.04.2014 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 6 3 012
144237 09.05.2014 SEEOOC 2014 IODA Palic, Serbia Q 5 39 1 680
142001 17.05.2014 Májový pohár Velké Dářko Q 3 7 2 637
142122 24.05.2014 Velká cena YC Dyje I. Nové Mlýny Q 4 7 4 524
141209 31.05.2014 YC Kladno RACE Jesenice Q 4 2 3 784
141318 14.06.2014 O pohár starosty Lipno - Lipno n/Vlt. Q 3 4 2 582
144253 20.06.2014 Choco Cup Balatonfoldvár, Hungary Q 5 35 2 891
142006 05.07.2014 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 3 4 904
142007 12.07.2014 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 1 4 859
142204 19.07.2014 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 3 1 3 166
147006 01.08.2014 Interpuchar Orava Q 5 2 5 394
144265 09.08.2014 Limar Cup Liptovská Mara Q 3 1 3 741
142412 15.08.2014 Interpohar Olešná Q 5 1 7 010
141332 21.08.2014 MČR - Optimistická hvězdička Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 5 7 765
144003 29.08.2014 Mezinárodní mistrovství SR Domača Q 3 1 4 270
147010 12.09.2014 Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski Chełm Śląski Q 5 7 1 280
144021 19.09.2014 Polish Open Optimist Championship Kamień Pomorski, Polsko Q 6 117 3 737
141628 27.09.2014 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice Q 4 3 5 720
142303 18.10.2014 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza Q 4 1 4 721
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
134218 26.03.2013 MEOR Umag, Chorvatsko Q 3 4 2 524
134219 29.03.2013 Easter Regatta Portorož, Slovinsko Q 5 258 1 446
132301 06.04.2013 Jarní rozcvička JNS. Otrokovice Q 2 2 1 156
131403 20.04.2013 Štít města Plzně Bolevecký rybník Q 4 2 5 165
131307 27.04.2013 Velká cena YC Lipna Lipno nad Vltavou Q 4 4 5 274
132302 01.05.2013 1. máj na vodě JNS. Otrokovice Q 2 2 1 406
131206 04.05.2013 Krajský přebor Optimistů Turyňský rybník Q 4 1 5 774
132303 08.05.2013 Ahoj Sluníčko JNS. Otrokovice Q 2 1 2 110
131802 11.05.2013 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 2 6 223
132002 18.05.2013 Májový pohár Velké Dářko Q 3 3 2 899
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 15 2 783
134238 01.06.2013 Pohár mládeže Senec Slovensko Q 3 1 2 637
134247 21.06.2013 IV. Choco Cup Balatonfoldvár, Hungary Q 5 79 1 536
132007 06.07.2013 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 4 4 792
132008 13.07.2013 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 3 3 576
132411 19.07.2013 51.Beskydská regata - Memoriál Břetislav Žermanice Q 2 2 998
132131 23.07.2013 Fidorkap Jedovnice Q 2 1 1 600
131229 27.07.2013 Kladenská šestidenní Dlouhý rybník Lanškroun Q 2 8 1 226
132122 27.07.2013 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 1 3 831
131911 03.08.2013 Krajsky prebor Q Dlouhý rybník Lanškroun Q 4 2 5 049
134209 09.08.2013 Velká cena Slovenska Liptovská Mara Q 3 2 3 091
134262 16.08.2013 IODA Audi junior cup Koper Q 5 83 1 847
132136 22.08.2013 Mistrovství ČR, závod olympijských naděj Nové Mlýny Q 6 2 9 980
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Q 4 2 5 519
132413 07.09.2013 Hornická regata Žermanice Q 4 1 4 221
131623 14.09.2013 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice Q 4 7 4 077
132305 21.09.2013 Valašskoslovácké mistrovství štěrkovna Hráza Q 4 1 6 254
131625 28.09.2013 2nd COOC Pohár YachtClubu Štětí Nechranice Q 4 7 3 888
132415 05.10.2013 Cena MCHZ Štěrkovna Hlučín Q 3 1 3 012
132146 12.10.2013 Znojemský pohár Vranovská přehrada Q 3 1 3 427
132306 26.10.2013 Poslední réčko JNS. Otrokovice Q 2 2 804
131126 02.11.2013 MČR Vltava - Praha TRQ 6 6 1 663
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122301 07.04.2012 Jarní rozcvička JNS. Otrokovice Q 2 2 804
122101 11.04.2012 Dřevák správná volba Brněnská přehrada Q 1 4 613
122102 14.04.2012 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 11 1 055
122402 21.04.2012 Cena Olešné Olešná Q 3 9 969
121307 28.04.2012 Velká cena YC Lipno Lipno nad Vltavou Q 4 25 1 386
122302 01.05.2012 Májový vítr JNS. Otrokovice Q 2 1 1 406
122107 05.05.2012 Znojemský pohár Vranovská přehrada Q 3 13 864
122303 08.05.2012 Ahoj Sluníčko JNS. Otrokovice Q 2 2 998
122108 09.05.2012 Komu co chybí Brněnská přehrada Q 1 4 578
121808 12.05.2012 Jarní vánek - Velká cena YC CSA Rozkoš - Surfcentrum Q 4 24 1 156
122002 19.05.2012 Májový pohár Velké Dářko Q 3 10 1 069
121902 25.05.2012 Mákový junior závod Dlouhý rybník Lanškroun Q 1 1 1 180
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 43 559
127010 02.06.2012 Mlýny jinak Pasohlávky Q 3 7 1 206
121905 08.06.2012 Bobří regata Dlouhý rybník Lanškroun Q 1 1 1 180
121906 09.06.2012 Závod všestranných jachtařů Dlouhý rybník Lanškroun Q 2 2 2 110
122119 13.06.2012 Na hranici možností Brněnská přehrada Q 1 1 1 004
122120 16.06.2012 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 9 1 053
122304 23.06.2012 O hanáckó klobáso těrkovna Hráza Q 2 4 1 459
122006 07.07.2012 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 13 2 522
122007 14.07.2012 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 21 1 876
122411 27.07.2012 50.Beskydská regata - Memoriál Břetislav Žermanice Q 5 5 2 217
122205 04.08.2012 Modrá stuha Plumlova Mohelnice Q 2 1 1 892
121912 11.08.2012 Prázdninový závod mládeže Dlouhý rybník Lanškroun Q 2 2 2 202
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 22 3 585
122306 25.08.2012 Pohár Kroměříže Štěrkovna Hráza Q 2 5 804
127016 01.09.2012 Memoriál Františka Ehla Glebinowskie - Nisa - Polsko Q 2 3 1 850
122305 22.09.2012 Mistrovství Valašskoslovácka Štěrkovna Hráza Q 4 4 3 443
121807 27.09.2012 Czech Open Optimist Cup Rozkoš Q 1 8 520
121915 06.10.2012 Regata o Neptunův pohár Dlouhý rybník Lanškroun Q 2 2 2 202
124103 12.10.2012 Puchar Rybnika Rybnik Q 5 5 5 827
122307 20.10.2012 Poslední réčko JNS. Otrokovice Q 2 2 1 406
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112203 04.06.2011 Jarní sokolská regata Tovačov Q 2 2 998
112305 25.06.2011 O hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 2 6 336
112008 09.07.2011 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 15 1 488
112009 16.07.2011 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 32 560
112205 30.07.2011 Modrá stuha Plumlova Mohelnici – Moravičanech Q 2 3 646
111905 06.08.2011 Prázdninový závod mládeže Dlouhý rybník Lanškroun Q 2 3 1 331
112207 13.08.2011 Tovačovskéma zátokama Tovačov Q 4 7 1 479
111907 20.08.2011 Modrá vlajka Seče Seč Q 4 7 636
112411 27.08.2011 Olešná regata Olešná Q 2 7 260
111909 03.09.2011 Mem. Františka Ehla jezero Glebinowskie - POL Q 2 4 1 156
112304 10.09.2011 Krajský přebor JNS Otrokovice Q 4 13 969
112143 14.09.2011 Závod 4 - Drž pínu za konec Brněnská přehrada Q 1 8 277
112306 17.09.2011 Pohár Kroměříže Štěrkovna Hráza Q 2 7 670
112210 23.09.2011 Burčáková regata Chomoutov Q 1 1 800
112414 01.10.2011 Cena Bordochem Štěrkovna Hlučín Q 3 15 1 069
112151 08.10.2011 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 2 5 610
112303 15.10.2011 Mistrovství Valašsko-Slovácka na Hané Štěrkovna Hráza Q 2 6 1 107
112211 22.10.2011 O kuře na rožni Chomoutov Q 1 1 402
112212 28.10.2011 Konec sezóny Chomoutov Q 1 1 402
112307 29.10.2011 Poslední réčko JNS Otrokovice Q 2 6 336
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
102305 18.09.2010 Mistrovství Valašskoslovácka Štěrkovna Hráza Q 4 23 404
102306 23.10.2010 Poslední réčko JNS. Otrokovice Q 2 9 202
102203 28.10.2010 Olomoucká regata Chomoutov Q 4 12 672
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179901 18.02.2017 Školení rozhodčích - KSJ20,21,22,23 LS Brno R2, R3 Rozhodčí 1 1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ