Barbora Vachelová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Ověřená licence domácího klubu
1305-0307 11.08.2015 - 31.03.2020
Člen HZS
VMP: 135701Velikost: MSkupina: České Budějovice 14.3.2015
0559 14.03.2015 - 14.03.2020
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191334 08.06.2019 Cena Šumavy II. lipno - cerna v posumavi Evr 7 16 1 385
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181307 02.06.2018 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 15 1 871
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Evr 7 21 2 260
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171307 03.06.2017 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 17 881
171326 25.08.2017 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 18 1 706
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161334 26.08.2016 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 12 1 940
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny LaR 12 30 3 325
151312 06.06.2015 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Evr 7 15 2 006
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Lipno - Černá v Poš. Evr 7 16 2 515
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Evr 12 30 2 711
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
147024 08.08.2014 Velká cena ALT Melges 24 Kovářov - Lipno M24 4 3 1 876
141332 21.08.2014 MČR - Optimistická hvězdička Lipno - Černá v Pošumaví LaR 4 11 1 443
141336 29.08.2014 MČR Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 10 1 326
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Evr 6 29 1 096
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny LaR 4 8 1 108
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 13 533
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny LaR 4 15 1 220
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 21 1 241
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví LaR 6 17 1 611
121623 08.09.2012 Cena YC Nechranice Nechranice LaR 4 10 721
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Evr 6 37 1 173
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111303 30.04.2011 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. LaR 4 17 852
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny LaR 4 19 949
111306 21.05.2011 Jihočeský pohár - Grand Prix Dvořiště LaR 4 6 1 608
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 21 404
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 34 454
112147 23.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 30 932
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 34 1 663
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101304 22.05.2010 Jihočeský pohár Dvořiště LaR 4 22 626
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 10 1 925
101309 19.06.2010 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 23 1 408
102006 03.07.2010 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 12 404
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 30 1 420
101332 03.09.2010 Lipno regatta 2010 Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 16 1 608
101512 17.09.2010 Švestková regata Jesenice Evr 3 5 2 042
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 26 2 204
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
092108 08.05.2009 Pálavská regata - Luxplan 2009 Nové Mlýny LaR 5 27 1 069
091306 23.05.2009 Jihočeský pohár Dvořiště LaR 4 18 587
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny LaR 4 14 1 189
091309 13.06.2009 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Evr 4 19 1 415
092007 27.06.2009 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 10 1 108
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. LaR 6 30 1 152
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 13 1 969
091620 12.09.2009 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 13 1 540
091513 19.09.2009 Švestková regata Jesenice Evr 3 11 1 015
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 22 2 584
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082104 02.05.2008 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 32 996
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 18 1 457
081305 17.05.2008 Jihočeský pohár Dvořiště Evr 3 4 1 621
082110 24.05.2008 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 4 3 2 812
081308 07.06.2008 Cena Šumavy Lipno Evr 4 11 1 685
081320 19.07.2008 Krajský přebor Jč.kraje Bezdrev Evr 4 5 1 608
084298 26.08.2008 Austrian Europacup 26. - 29. Juni 2008 Attersee L47 5 23 1 289
082129 28.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 23 1 625
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví Evr 1 28 185
081335 13.09.2008 Borůvková regata Lipno L47 1 3 402
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 26 2 149
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071602 21.04.2007 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 8 1 560
071516 26.04.2007 Kontrolní závod Jesenice Evr 1 5 101
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 4 39 614
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 29 404
071305 19.05.2007 Jihočeský pohár Dvořiště Evr 3 8 1 206
072113 26.05.2007 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 4 11 1 055
071306 02.06.2007 Krajský přebor Jč.kraje Bezdrev Evr 4 2 3 656
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Evr 2 16 748
071309 16.06.2007 Bohemia Cup Dvořiště Evr 3 8 1 360
072006 30.06.2007 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 23 1 182
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 24 1 291
071619 15.09.2007 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 17 771
071513 22.09.2007 Švestková regata Jesenice Evr 1 21 121
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 24 2 064
071417 06.10.2007 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 6 1 805
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061401 15.04.2006 Bohemia regata Bolevák Q 3 3 1 996
061602 22.04.2006 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 8 1 888
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 8 4 016
061306 20.05.2006 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 6 2 213
061307 27.05.2006 Krajský přebor JČ.Kraje Svět - Třeboň Q 4 1 5 220
062111 03.06.2006 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Q 4 9 3 200
061310 10.06.2006 Cena Šumavy Lipno Q 4 13 2 812
061319 15.07.2006 Prázdninový závod  Bezdrev Evr 2 5 887
061325 19.08.2006 AVAR Cup Lipno Kaj 1 3 469
061806 26.08.2006 Mistrovství ČR Rozkoš Q 6 8 6 221
061807 30.08.2006 Mistrovství ČR - TR mládeže Rozkoš TR 6 3 4 218
061808 02.09.2006 Fair Play Rozkoš Q 4 9 3 484
061331 09.09.2006 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 2 3 012
061332 16.09.2006 BALI Cup Bezdrev Q 4 5 4 721
061513 23.09.2006 Švestková regata Jesenice Q 3 4 2 971
062136 28.09.2006 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 31 1 634
061417 07.10.2006 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 14 393
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051514 Švestková regata Jesenice Q 0 0 0
051318 Prázdninový závod  Bezdrev Q 2 5 887
051806 MČR Rozkoš TR 6 5 2 887
051330 Bohemia Cup Dvořiště Q 4 12 2 984
051603 Cena Oldřichova Barbora - Oldřichov Q 4 13 1 674
053323 VC Slovenska,Závod OH nadějí Piešťany Q 5 16 2 205
051331 BALI Cup Bezdrev Q 3 8 1 734
051807 Fair Play Rozkoš Q 4 23 2 098
051305 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 11 1 610
052119 Letní Olympiáda dětí a mládeže Brněnská přehrada Q 5 19 2 606
051306 KP Jč.kraje - dospělí,mládež Dvořiště Q 4 5 2 530
051605 Cena RIVETEC Nechranice Q 4 6 3 825
051314 Mistrovství ČR Lipno Q 6 13 5 030
051801 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 16 2 418
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 8 3 961
051401 Bohemia Regata Bolevák Q 3 7 1 671
051319 Pohár Imego            Bezdrev Q 2 2 1 508
051602 Zlatá plachta Barbory Barbora - Oldřichov Q 3 7 1 671
052114 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Q 4 16 2 485
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042402 Jarní šplouch Ribnik - POL Q 3 18 1 525
042401 Optimist párty Těrlicko Q 1 19 475
041402 Bohemia regata Bolevák Q 2 11 1 044
041306 Cena Šumavy + KP II.-mládež Lipno Q 4 8 2 312
041609 Cena RIVETEC Nechranice Q 4 12 2 053
041314 Youth CERE regata Lipno - Hruštice Q 4 22 1 527
041602 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 10 1 548
041330 Bohemia Cup Dvořiště Q 2 8 1 379
042107 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 26 1 885
041303 IV.Lipno CERE Marathon Lipno Kaj 3 3 969
041310 Andrle - Mobil Cup Bezdrev Q 1 10 331
041328 Bali Cup Bezdrev Q 4 17 2 207
041512 Švestková regata Jesenice Q 3 9 1 872
041808 MČR Rozkoš Q 6 35 2 661
041809 MČR - TR mládeže Rozkoš TR 6 10 1 663
041801 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 26 1 674
041305 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 10 1 444
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
033449 Mistrovství Slovenska Králová Q 6 22 2 639
031304 KP II - mládež Dvořiště Q 4 11 1 685
031303 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Q 2 11 843
031309 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 17 1 351
031315 Modrá stuha Světa Svět Q 2 5 1 315
031319 MR LaR Lipno - Hruštice Q 4 16 1 813
031335 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 20 1 032
031336 Bohemia RAWDY Cup Bezdrev Q 4 21 1 876
031337 Poslední vítr I Bezdrev Q 0 0 0
031610 Cena RIVETEC Nechranice Q 2 7 1 522
031808 MR Q + 420 + 470 Rozkoš Q 6 34 2 334
031810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 10 3 334
032108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 5 48 1 061
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021613 Cena RIVETEC Nechranice Q 1 33 226
021808 Mistrovství ČR 2002 Rozkoš Q 6 29 2 628
021334 Bohemia ROWDY CUP Bezdrev Q 3 21 1 005
021332 Cena Dvořiště Dvořiště Q 2 35 512
021321 Král Šumavy Lipno Q 2 6 554
021319 Mistrovství ČR 2002 (LaR) Lipno - Hruštice Q 4 12 904
021314 Modrá stuha Světa Svět Q 2 10 962
021307 Pohár IMEGO Bezdrev Q 1 12 323
021305 Krajský přebor II (přebor JČ kraje) Dvořiště Q 4 14 1 728
021304 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 23 733

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ