Ondřej Šindelka

 Zpět

Datum narození: 2006
Adresa
Brno

Telefon 725617813
E-mail ondra10ondra@seznam.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Moravský Yacht Klub, z.s.
ověřená licence domácího klubu
2116-0008 26.02.2017 - 31.03.2020
Reprezentační družstvo ČSJ 01.01.2018 - 31.12.2019
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
194053 02.05.2019 Puchar K.S. Zatoka Puck Puck Q 10 15 11 263
194044 18.04.2019 CSC CUP 2019 Medulin - Croatia Q 10 19 7 517
194040 05.04.2019 Rybnickie Regaty Żeglarskie Rybnik - Polsko Q 2 1 4 071
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
184129 01.11.2018 VI° Optimist Halloween Cup Lake Garda Q 10 100 4 848
182417 13.10.2018 Hlučínská regata II. Štěrkovna Hlučín Q 2 1 2 360
184084 27.09.2018 Optimist Open Hungarian National Championships Balatonfüredi Q 12 21 11 762
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi Q 7 6 8 088
184076 14.09.2018 Mezinárodní mistrovství Polska Dziwnów, Balt, Polsko Q 12 144 4 430
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 14 10 230
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 1 4 139
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 1 14 141
183202 22.06.2018 European Championship Sheveningen Q 18 137 2 527
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice Q 1 5 744
184017 31.05.2018 Puchar Dziwnowa Dziwnow Q 10 53 5 038
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q 0 0
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 3 10 533
184057 13.04.2018 RYBNICKIE REGATY ŻEGLARSKIE Rybnik Q 8 2 13 581
184009 29.03.2018 36° Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda Q 10 231 7 627
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
174214 07.04.2017 Int. Spring Optimist Cup 2017. Opatija Q 10 66 3 228
174213 14.04.2017 Sailing Point Easter Regatta 2017 Portorož Q 10 229 4 151
174223 21.04.2017 XXVII ŚLĄSKI PUCHAR OPTIMISTA 2017 Rybník Q 7 10 7 855
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 14 5 231
174233 20.05.2017 PUCHAR NYSY Nysa Q 7 3 8 261
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 7 8 7 855
174247 09.06.2017 PUCHAR BURMISTRZA PSZCZYNY Pszczyna Q 4 2 6 812
174248 17.06.2017 PUCHAR POLSKI POŁUDNIOWO-ZACHODNIEJ Mietkow Q 4 4 4 609
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada Q 10 5 4 812
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 20 4 883
174259 04.08.2017 Srebrny Żagiel Optimista Poznaň-Kiekrz Q 7 14 8 837
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q 12 8 13 466
174269 01.09.2017 PUCHAR BESKIDÓW - INTERPUCHAR Žywiec Q 8 2 12 849
174284 15.09.2017 MM Otwarte PSKO Dziwnow, Polsko Q 12 181 3 863
172168 23.09.2017 Modrý hrozen Q Nové Mlýny Q 7 4 8 889
172174 07.10.2017 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 2 2 838
174288 13.10.2017 V.Interpohar - Puchar Rybnika Rybník Q 10 3 16 451
174287 21.10.2017 Trofeo Ezio Torboli Riva del Garda - Italy Q 10 43 4 360
174289 29.10.2017 5 Halloween Cup Optimist Garda - Italy Q 10 32 7 131
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TRQ 12 4 8 100
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164215 25.03.2016 Easter Regatta 2016 Portorož, Slovinsko Q 10 253 4 197
164219 06.04.2016 ŚLĄSKI PUCHAR OPTIMISTA Rybnik Rybník - Polsko Q 7 31 4 298
164226 23.04.2016 OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI LOK Dzierżno Q 4 3 5 069
161801 30.04.2016 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 33 2 993
164242 07.05.2016 NTER PUCHAR ZAGŁĘBIA 2016 Pogoria 3 Q 4 11 3 292
162121 21.05.2016 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 34 2 814
161313 04.06.2016 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 7 1 874
164252 11.06.2016 PUCHAR BURMISTRZA PSZCZYNY ŁĄKA Q 4 12 3 961
164260 18.06.2016 PUCHAR DOLNEGO ŚLĄSKA Mietków Q 4 3 5 108
162302 23.07.2016 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza Q 2 1 2 202
162416 05.08.2016 INTERPOHÁR 2016 Slezská Harta Q 6 4 5 582
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q 12 23 8 549
164283 01.09.2016 Puchar Beskidow XXII Zarzece, Polsko Q 8 8 8 764
164297 09.09.2016 OTWARTE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA CHEŁM ŚLASKI Q 1 26 695
164013 16.09.2016 International Championship of PODA Dziwnów, Poland Q 10 278 1 483
164298 01.10.2016 XVII PUCHAR PREZYDENTA KRAKOWA Kraków Q 1 17 839
164316 14.10.2016 IV.Interpohár Puchr Rybnika Rybnik, Polsko Q 10 8 13 051
164317 30.10.2016 Halloween Regatta 2016 Piran Q 10 45 5 877
161120 04.11.2016 MČR Team race Q Vltava Praha TRQ 12 1 14 966
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154224 18.04.2015 XXV Śląski Puchar Optimista Rybník -Polsko Q 7 73 1 240
152403 25.04.2015 Cena Olešné Olešná Q 2 1 1 156
152404 27.04.2015 Kontrolní závod I Štěrkovna Hlučín Q 1 1 101
154246 05.05.2015 Inter Puchar Zagłębia - Pogoria III Pogoria III-Polsko Q 4 33 1 710
154008 08.05.2015 Mistrzowstwa Polski do lat 9 Tarnobrzeg-Polsko Q 11 3 12 419
154284 09.05.2015 Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski-Otwarte Chełm Śląski-Polsko Q 7 27 5 112
152130 23.05.2015 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 40 1 730
152407 30.05.2015 Velká cena Ostravy Žermanice Q 2 1 2 110
154252 05.06.2015 Puchar Burmistrza Pszczyny Łąka-Polsko Q 4 36 2 328
151407 15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže Bolevecký rybník Q 5 8 1 385
154262 27.06.2015 Kacper Sailor Poraj-Polsko Q 2 7 2 190
152005 04.07.2015 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 2 3 2 285
157034 10.07.2015 Velká cena Slovenska SZJ-závod OH nadějí Králová Q 7 16 1 940
152204 18.07.2015 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 3 2 2 263
152415 07.08.2015 Interpohar Olešná Q 6 5 4 085
152301 22.08.2015 O hanáckó klobáso Kroměříž Q 1 2 277
154282 04.09.2015 Interpuchar, Puchr Beskidów Zarzece Q 8 11 8 546
152178 19.09.2015 Modrý Hrozen Q Nové Mlýny Q 7 40 2 451
154285 26.09.2015 Puchar Ziemi Sądeckiej Znamirowice -Polsko Q 3 10 3 354
152422 03.10.2015 O hlučínský řízek Štěrkovna Hlučín Q 2 1 1 156
152302 17.10.2015 Mistrovství Valašskoslovácka Kroměříž Q 4 2 3 200
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142402 26.04.2014 Cena Olešné Štěrkovna Hlučín Q 3 3 678
142418 28.04.2014 Kontrolní závod I. Štěrkovna Hlučín Q 1 2 277
141801 10.05.2014 Jarní Premiéra I. Rozkoš Q 4 61 459
142419 12.05.2014 Kontrolní závod II. Štěrkovna Hlučín Q 1 2 402
142404 24.05.2014 Hornický kahan Žermanice Q 2 1 1 600
142405 31.05.2014 Velká cena Ostravy Žermanice Q 4 4 2 161
142407 14.06.2014 Mladý vítr Těrlicko Q 1 3 402
144270 21.06.2014 Puchar Burmistrza Pszczyny Pszczyna Q 3 58 325
142420 23.06.2014 Kontrolní závod III. Štěrkovna Hlučín Q 1 2 499
144271 28.06.2014 Regaty Poraj Poraj Q 3 32 884
142006 05.07.2014 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 29 963
142204 19.07.2014 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 3 9 303
147006 01.08.2014 Interpuchar Orava Q 5 15 1 018
142412 15.08.2014 Interpohar Olešná Q 5 10 2 010
142413 23.08.2014 Olešná regata Olešná Q 1 1 800
147008 05.09.2014 Puchar Beskidów Tresna Q 5 15 2 345
147010 12.09.2014 Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski Chełm Śląski Q 5 19 3 834
142415 20.09.2014 FLEXIMONT Cup Štěrkovna Hlučín Q 1 1 578
142170 11.10.2014 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 2 1 1 892
142303 18.10.2014 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza Q 4 6 1 608
Související články

Větrná Jarní premiéra na Rozkoši

07.05.2018
První letošní pohárový závod třídy Optimist se skutečně povedl. Slunečné počasí a po celý víkend 5.–6. 5. vítr kolem 10 m/s. Společně s dětmi závodila také třída 420.

Optimisti na Gardě

03.04.2018
Soustředění se vydařilo, každý den foukala ora a jezdili jsme tedy na odpolední vítr. Podařilo se domluvit dvě rozjížďky s polským týmem. Během regaty už se počasí zhoršilo a klasická ora přišla až v neděli odpoledne. 


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ