Ondřej Šindelka

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Moravský Yacht Klub, z.s.
ověřená licence domácího klubu
2116-0008 26.02.2017 - 31.03.2020
Reprezentační družstvo ČSJ 01.01.2018 - 31.12.2019
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 2 12 141
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 1 7 092
194012 22.06.2019 European Championship France, Crozon-Morgat Q 18 101 6 159
194089 14.06.2019 45.Trophy Optimist silver 6.Trophy D. Turazza Lago di Garda Q 10 71 5 802
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 2 11 601
192116 25.05.2019 Velká cena Q Nové Mlýny Q 0 0
194064 16.05.2019 Puchar Dziwnowa Dziwnow Q 10 48 6 157
194053 02.05.2019 Puchar K.S. Zatoka Puck Puck Q 10 15 11 263
194044 18.04.2019 CSC CUP 2019 Medulin - Croatia Q 10 19 7 517
194040 05.04.2019 Rybnickie Regaty Żeglarskie Rybnik - Polsko Q 2 1 4 071
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
184129 01.11.2018 VI° Optimist Halloween Cup Lake Garda Q 10 100 4 848
182417 13.10.2018 Hlučínská regata II. Štěrkovna Hlučín Q 2 1 2 360
184084 27.09.2018 Optimist Open Hungarian National Championships Balatonfüredi Q 12 21 11 762
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi Q 7 6 8 088
184076 14.09.2018 Mezinárodní mistrovství Polska Dziwnów, Balt, Polsko Q 12 144 4 430
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 14 10 230
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 1 4 139
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 1 14 141
183202 22.06.2018 European Championship Sheveningen Q 18 137 2 527
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice Q 1 5 744
184017 31.05.2018 Puchar Dziwnowa Dziwnow Q 10 53 5 038
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q 0 0
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 3 10 533
184057 13.04.2018 RYBNICKIE REGATY ŻEGLARSKIE Rybnik Q 8 2 13 581
184009 29.03.2018 36° Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda Q 10 231 7 627
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
174214 07.04.2017 Int. Spring Optimist Cup 2017. Opatija Q 10 66 3 228
174213 14.04.2017 Sailing Point Easter Regatta 2017 Portorož Q 10 229 4 151
174223 21.04.2017 XXVII ŚLĄSKI PUCHAR OPTIMISTA 2017 Rybník Q 7 10 7 855
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 14 5 231
174233 20.05.2017 PUCHAR NYSY Nysa Q 7 3 8 261
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 7 8 7 855
174247 09.06.2017 PUCHAR BURMISTRZA PSZCZYNY Pszczyna Q 4 2 6 812
174248 17.06.2017 PUCHAR POLSKI POŁUDNIOWO-ZACHODNIEJ Mietkow Q 4 4 4 609
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada Q 10 5 4 812
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 20 4 883
174259 04.08.2017 Srebrny Żagiel Optimista Poznaň-Kiekrz Q 7 14 8 837
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q 12 8 13 466
174269 01.09.2017 PUCHAR BESKIDÓW - INTERPUCHAR Žywiec Q 8 2 12 849
174284 15.09.2017 MM Otwarte PSKO Dziwnow, Polsko Q 12 181 3 863
172168 23.09.2017 Modrý hrozen Q Nové Mlýny Q 7 4 8 889
172174 07.10.2017 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 2 2 838
174288 13.10.2017 V.Interpohar - Puchar Rybnika Rybník Q 10 3 16 451
174287 21.10.2017 Trofeo Ezio Torboli Riva del Garda - Italy Q 10 43 4 360
174289 29.10.2017 5 Halloween Cup Optimist Garda - Italy Q 10 32 7 131
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TRQ 12 4 8 100
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164215 25.03.2016 Easter Regatta 2016 Portorož, Slovinsko Q 10 253 4 197
164219 06.04.2016 ŚLĄSKI PUCHAR OPTIMISTA Rybnik Rybník - Polsko Q 7 31 4 298
164226 23.04.2016 OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI LOK Dzierżno Q 4 3 5 069
161801 30.04.2016 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 33 2 993
164242 07.05.2016 NTER PUCHAR ZAGŁĘBIA 2016 Pogoria 3 Q 4 11 3 292
162121 21.05.2016 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 34 2 814
161313 04.06.2016 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 7 1 874
164252 11.06.2016 PUCHAR BURMISTRZA PSZCZYNY ŁĄKA Q 4 12 3 961
164260 18.06.2016 PUCHAR DOLNEGO ŚLĄSKA Mietków Q 4 3 5 108
162302 23.07.2016 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza Q 2 1 2 202
162416 05.08.2016 INTERPOHÁR 2016 Slezská Harta Q 6 4 5 582
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q 12 23 8 549
164283 01.09.2016 Puchar Beskidow XXII Zarzece, Polsko Q 8 8 8 764
164297 09.09.2016 OTWARTE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA CHEŁM ŚLASKI Q 1 26 695
164013 16.09.2016 International Championship of PODA Dziwnów, Poland Q 10 278 1 483
164298 01.10.2016 XVII PUCHAR PREZYDENTA KRAKOWA Kraków Q 1 17 839
164316 14.10.2016 IV.Interpohár Puchr Rybnika Rybnik, Polsko Q 10 8 13 051
164317 30.10.2016 Halloween Regatta 2016 Piran Q 10 45 5 877
161120 04.11.2016 MČR Team race Q Vltava Praha TRQ 12 1 14 966
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154224 18.04.2015 XXV Śląski Puchar Optimista Rybník -Polsko Q 7 73 1 240
152403 25.04.2015 Cena Olešné Olešná Q 2 1 1 156
152404 27.04.2015 Kontrolní závod I Štěrkovna Hlučín Q 1 1 101
154246 05.05.2015 Inter Puchar Zagłębia - Pogoria III Pogoria III-Polsko Q 4 33 1 710
154008 08.05.2015 Mistrzowstwa Polski do lat 9 Tarnobrzeg-Polsko Q 11 3 12 419
154284 09.05.2015 Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski-Otwarte Chełm Śląski-Polsko Q 7 27 5 112
152130 23.05.2015 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 40 1 730
152407 30.05.2015 Velká cena Ostravy Žermanice Q 2 1 2 110
154252 05.06.2015 Puchar Burmistrza Pszczyny Łąka-Polsko Q 4 36 2 328
151407 15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže Bolevecký rybník Q 5 8 1 385
154262 27.06.2015 Kacper Sailor Poraj-Polsko Q 2 7 2 190
152005 04.07.2015 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 2 3 2 285
157034 10.07.2015 Velká cena Slovenska SZJ-závod OH nadějí Králová Q 7 16 1 940
152204 18.07.2015 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 3 2 2 263
152415 07.08.2015 Interpohar Olešná Q 6 5 4 085
152301 22.08.2015 O hanáckó klobáso Kroměříž Q 1 2 277
154282 04.09.2015 Interpuchar, Puchr Beskidów Zarzece Q 8 11 8 546
152178 19.09.2015 Modrý Hrozen Q Nové Mlýny Q 7 40 2 451
154285 26.09.2015 Puchar Ziemi Sądeckiej Znamirowice -Polsko Q 3 10 3 354
152422 03.10.2015 O hlučínský řízek Štěrkovna Hlučín Q 2 1 1 156
152302 17.10.2015 Mistrovství Valašskoslovácka Kroměříž Q 4 2 3 200
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142402 26.04.2014 Cena Olešné Štěrkovna Hlučín Q 3 3 678
142418 28.04.2014 Kontrolní závod I. Štěrkovna Hlučín Q 1 2 277
141801 10.05.2014 Jarní Premiéra I. Rozkoš Q 4 61 459
142419 12.05.2014 Kontrolní závod II. Štěrkovna Hlučín Q 1 2 402
142404 24.05.2014 Hornický kahan Žermanice Q 2 1 1 600
142405 31.05.2014 Velká cena Ostravy Žermanice Q 4 4 2 161
142407 14.06.2014 Mladý vítr Těrlicko Q 1 3 402
144270 21.06.2014 Puchar Burmistrza Pszczyny Pszczyna Q 3 58 325
142420 23.06.2014 Kontrolní závod III. Štěrkovna Hlučín Q 1 2 499
144271 28.06.2014 Regaty Poraj Poraj Q 3 32 884
142006 05.07.2014 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 29 963
142204 19.07.2014 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 3 9 303
147006 01.08.2014 Interpuchar Orava Q 5 15 1 018
142412 15.08.2014 Interpohar Olešná Q 5 10 2 010
142413 23.08.2014 Olešná regata Olešná Q 1 1 800
147008 05.09.2014 Puchar Beskidów Tresna Q 5 15 2 345
147010 12.09.2014 Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski Chełm Śląski Q 5 19 3 834
142415 20.09.2014 FLEXIMONT Cup Štěrkovna Hlučín Q 1 1 578
142170 11.10.2014 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 2 1 1 892
142303 18.10.2014 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza Q 4 6 1 608
Související články

Optimisti na mistrovství Evropy

27.06.2019
Od 24. do 28. června se ve Francii konal Optimist European Championship 2019. Lukáš Kraus zajel poslední den skvělé dvě rozjížďky ve zlaté skupině, v jedné skončil třetí a v jedné šestý. Celkově se posunul na 39. místo.

Větrná Jarní premiéra na Rozkoši

07.05.2018
První letošní pohárový závod třídy Optimist se skutečně povedl. Slunečné počasí a po celý víkend 5.–6. 5. vítr kolem 10 m/s. Společně s dětmi závodila také třída 420.

Optimisti na Gardě

03.04.2018
Soustředění se vydařilo, každý den foukala ora a jezdili jsme tedy na odpolední vítr. Podařilo se domluvit dvě rozjížďky s polským týmem. Během regaty už se počasí zhoršilo a klasická ora přišla až v neděli odpoledne. 


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ