Lucie Keblová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Český Yacht Klub
ověřená licence domácího klubu
1101-0372 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny LaR 12 17 6 168
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
174222 08.04.2017 EUROPA CUP LASER 2017 Hyeres L47 10 53 5 754
173201 15.04.2017 2017 LASER 4.7 EUROPEAN CHAMPIONSHIP Los Alcazares L47 18 48 7 633
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny LaR 7 10 2 814
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny LaR 12 13 6 520
172118 13.05.2017 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 1 4 540
172301 20.05.2017 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza LaR 3 2 1 935
172123 27.05.2017 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 7 8 4 047
174257 03.06.2017 Young Europeans Sailing Kiel, Německo L47 8 66 860
174249 17.06.2017 Kieler Woche 2017 29er Německo L47 10 34 4 388
172004 01.07.2017 Šilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 7 6 2 814
173211 16.07.2017 2017 LASER 4.7 YOUTH WORLD CHAMPIONSHIPS Nieuwpoort, Belgie L47 24 57 9 740
172205 29.07.2017 Modrá stuha Plumlova Plumlov Las 2 3 202
173229 11.08.2017 2017 ILCA Laser Radial Youth World Champ Medemblik LaR 24 91 4 014
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164210 01.01.2016 Memorial Zdenko Roić Hvar, Chorvatsko Q 10 1 17 445
164224 15.04.2016 Italia Cup Laser Malcesine, Italy L47 8 47 3 179
164236 15.04.2016 Italia Cup Laser Malcesine Malcesine ITA L47 8 47 3 179
161105 30.04.2016 Nechranický Skluz Nechranice 29r 7 3 3 283
161305 07.05.2016 jaRní Svezení Lipno - Černá v Pošumaví RsF 7 5 6 350
161306 13.05.2016 ME RS FEVA Lipno - Černá v Pošumaví RsF 18 14 14 834
162120 21.05.2016 Velka cena YC Dyje I. Nové Mlýny 29r 7 3 2 260
161312 04.06.2016 Cena Sumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví 29r 2 1 1 600
161608 11.06.2016 Závod Olympijských nadějí 2016 Nechranice L47 0 0 0
164202 18.06.2016 Kieler Woche Kiel 29r 10 60 2 573
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 3 3 689
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r 7 3 2 260
162006 16.07.2016 Bambusová regata Velké Dářko L47 7 1 9 320
167028 25.07.2016 MS 29er Medemblik 29r 24 145 7 142
163216 30.07.2016 Laser 4.7 World Championship 2016 30/07 Kiel-Schilksee L47 24 92 5 702
162204 19.08.2016 Modrá stuha Plumlova Plumlov L47 2 1 1 156
161334 26.08.2016 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví L47 7 4 3 493
161338 03.09.2016 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou 420 2 2 554
164290 16.09.2016 EuropaCup Austria Attersee, Rakousko L47 7 7 4 696
161140 08.10.2016 MČR - Laser 4.7 + Laser Nechranice L47 12 1 14 966
164327 02.12.2016 Europa Cup Monaco Monaco LaR 7 15 1 426
163139 14.12.2016 Youth Sailing World Championship Auckland LaR 24 43 3 351
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154208 01.01.2015 Memorial Zdenko Roić Hvar, Chorvatsko Q 4 2 4 570
154209 01.01.2015 38th New Years regatta Hvar, Chorvatsko Q 10 8 12 313
154211 02.02.2015 33 Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda Q 10 66 11 108
154314 05.02.2015 Helloween regata Slovinsko, Portorož Q 7 20 7 826
151101 14.03.2015 Jarní RS svezení Vltava - Praha RsF 3 1 4 069
154228 01.04.2015 1st Country Cup Lago di Garda Q 7 4 6 025
151801 02.05.2015 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 2 11 643
152130 23.05.2015 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 1 12 944
151309 30.05.2015 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 3 2 637
154260 05.06.2015 Energa sailing cup puchar Dziwńowa Dziwńow, Poland Q 10 89 4 416
154254 10.06.2015 41° TROFEO OPTIMIST D ARGENTO Torbole, Lago di Garda Q 10 21 7 519
151407 15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže Bolevecký rybník Q 5 1 5 712
151321 20.06.2015 Plynovody Praha - The Crown cup Lipno - Černá v Poš. RsF 12 5 11 202
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r 12 8 2 872
157034 10.07.2015 Velká cena Slovenska SZJ-závod OH nadějí Králová Q 7 2 8 261
151907 25.07.2015 Prázdninová regata Dlouhý rybník Lanškroun Q 2 1 2 494
152205 01.08.2015 Mohelnická regata Moravičany Q 4 1 4 221
151345 08.08.2015 ChickenRace Lipno - Černá v Pošumaví Q 1 1 1 356
153130 25.08.2015 OPTIMIST WORLD CHAMPIONSHIP Dziwńow, Poland Q 24 100 12 070
151338 05.09.2015 Borůvková regata Lipno - Lipno n.Vltavou Q 3 1 4 388
151509 12.09.2015 Švestková regata Jesenice Q 3 1 4 548
152178 19.09.2015 Modrý Hrozen Q Nové Mlýny Q 7 1 13 666
151626 26.09.2015 proteodesign MMČR Optimist 2015 Nechranice Q 12 2 19 741
151343 10.10.2015 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno n.Vltavou 29r 2 2 554
151121 17.10.2015 Primátorský štít Vltava Praha Q 2 2 2 360
154315 31.10.2015 Halloween cup Lago di Garda Q 10 6 14 532
151123 07.11.2015 MČR - TMR Q Vltava - Praha TRQ 12 3 8 437
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
144205 01.01.2014 37th International New years Chorvatsko, Hvar Q 5 56 2 178
144202 02.01.2014 Memoriál Zdenko Roič Chorvatsko, Hvar Q 1 2 1 231
141102 15.03.2014 Jarní RS svezení Praha - Vltava RsF 2 1 2 494
144222 17.04.2014 32 Garda meeting Juniores Riva del Garda Q 5 191 3 079
144233 01.05.2014 Energa sailing cup Polsko Puck Q 5 31 3 855
141801 10.05.2014 Jarní Premiéra I. Rozkoš Q 4 2 6 452
142001 17.05.2014 Májový pohár Velké Dářko Q 3 3 3 741
142122 24.05.2014 Velká cena YC Dyje I. Nové Mlýny Q 4 5 5 108
144247 30.05.2014 ENERGA Sailing Cup Puchar Mariny Kamien Kamień Pomorski, Polsko Q 5 36 2 950
141318 14.06.2014 O pohár starosty Lipno - Lipno n/Vlt. Q 3 2 3 485
144253 20.06.2014 Choco Cup Balatonfoldvár, Hungary Q 5 12 5 215
141407 28.06.2014 Cena Prazdroje Hracholusky Q 2 1 1 892
143131 12.07.2014 IODA European Championship Dún Laoghaire, Ireland Q 8 32 4 801
147006 01.08.2014 Interpuchar Orava Q 5 1 6 899
141135 16.08.2014 Závod nadějí II. Lipno - Černá v Pošumaví Q 1 3 1 115
141332 21.08.2014 MČR - Optimistická hvězdička Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 2 10 152
144003 29.08.2014 Mezinárodní mistrovství SR Domača Q 3 2 3 367
141511 13.09.2014 Švestková regata I. Jesenice Q 4 3 4 087
144021 19.09.2014 Polish Open Optimist Championship Kamień Pomorski, Polsko Q 6 144 3 196
141628 27.09.2014 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice Q 4 1 7 629
141122 04.10.2014 Mem. Bürgermeistera Praha - Vltava Q 1 2 800
144290 18.10.2014 Trofeo Torboli Riva del Garda Q 5 15 3 755
144303 31.10.2014 OPTIMIST JUNIORES HALLOWEEN CUP 2014 Lago di Garda Q 5 6 5 236
141131 08.11.2014 MČR Praha - Vltava TRQ 6 1 6 606
144305 15.11.2014 Kup Svetog Krševana Zadar, Chorvatsko Q 5 7 5 822
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131102 16.03.2013 Jarní svezení Vltava - Praha RsF 2 1 1 892
134220 28.03.2013 31. LAKE GARDA MEETING OPTIMIST CLASS-A Riva del Garda Q 5 410 2 093
131129 06.04.2013 Memoriál Dr. Štěpána Vltava Q 2 1 2 110
131228 13.04.2013 Jarní závod II. Turyňský rybník Q 2 1 2 713
131105 20.04.2013 Mem.R.Ořovského - závod k 120 let ČYK Vltava - Praha Q 2 3 1 805
131307 27.04.2013 Velká cena YC Lipna Lipno nad Vltavou Q 4 2 6 478
134228 02.05.2013 South East European Open Optimist Cup Lake Palic, Srbsko Q 5 5 6 327
134201 10.05.2013 CECC POL Kiekrz Q 5 56 2 178
131802 11.05.2013 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 5 4 632
132002 18.05.2013 Májový pohár Velké Dářko Q 3 1 4 330
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 4 5 079
131315 15.06.2013 O pohár starosty Lipna Lipno nad Vltavou Q 3 3 3 012
134251 29.06.2013 Regata 53 MDF Chorvatsko, Šibenik Q 3 9 1 782
133113 15.07.2013 OPTIMIST WORLDS CHAMPIONSHIP 2013 Riva del Garda, Italy Q 10 216 1 798
131326 10.08.2013 Optík regata Orlík Radava Q 2 2 2 061
132136 22.08.2013 Mistrovství ČR, závod olympijských naděj Nové Mlýny Q 6 3 8 923
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Q 4 3 4 815
131333 07.09.2013 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Q 3 4 3 091
131623 14.09.2013 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice Q 4 2 6 254
131514 21.09.2013 Švestková regata Jesenice Q 3 1 4 597
131625 28.09.2013 2nd COOC Pohár YachtClubu Štětí Nechranice Q 4 2 6 064
131120 05.10.2013 Memoriál A. Bürgermeistera Vltava pod Vyšehradem Q 2 2 2 110
131123 12.10.2013 69. Primátorský Štít Vltava pod Vyšehradem Q 4 3 4 155
131124 19.10.2013 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Q 2 2 2 008
134301 26.10.2013 Halloween regata Portorož Q 5 38 3 515
131126 02.11.2013 MČR Vltava - Praha TRQ 6 1 6 331
131127 09.11.2013 Podzimní svezení - Match Race Vltava - Praha RsF 2 2 1 758
134312 05.12.2013 IODA St.Nicolas Pula Q 5 109 2 368
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
124217 05.04.2012 XXX Lake Garda Meeting Optimist Class Riva del Garda Q 5 503 1 521
121307 28.04.2012 Velká cena YC Lipno Lipno nad Vltavou Q 4 14 2 393
124229 03.05.2012 SEEOOC Palič Q 5 6 5 777
121808 12.05.2012 Jarní vánek - Velká cena YC CSA Rozkoš - Surfcentrum Q 4 6 3 564
121309 19.05.2012 Jihočeský pohár - Grand Prix Dvořiště Q 3 2 2 637
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 6 3 980
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Q 4 3 4 621
121320 16.06.2012 O pohár starosty Lipna Lipno nad Vltavou Q 3 3 2 838
123113 30.06.2012 MEJ_OPT_Ž ITA Q 8 88 1 455
122007 14.07.2012 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 3 5 256
124263 28.07.2012 Novljanska regata Novi Vinodolski - Chorvatsko Q 4 8 3 365
121333 11.08.2012 Optík regata Orlík-YCPK Radava Q 2 1 2 663
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 2 9 833
121344 08.09.2012 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Q 3 2 4 173
121806 15.09.2012 Fair Play Rozkoš Q 4 3 5 637
121514 22.09.2012 Švestková regata Jesenice Q 3 3 3 012
121807 27.09.2012 Czech Open Optimist Cup Rozkoš Q 1 1 1 423
124292 13.10.2012 Herbstpokal Schwerin, Germany Q 5 27 5 440
124294 20.10.2012 Trofeo Torboli Lago di Garda Q 5 28 3 456
121121 03.11.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TRQ 6 1 6 854
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
114212 08.04.2011 Memorijal Branko Tudor Jedriličarski klub PLAV Krk Q 2 130 499
111602 23.04.2011 Zlatá plachta Barbory + KP Barbora - Oldřichov Q 4 1 4 404
111303 30.04.2011 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 12 2 264
111801 14.05.2011 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 17 1 271
111306 21.05.2011 Jihočeský pohár - Grand Prix Dvořiště Q 3 2 3 012
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 29 827
111311 18.06.2011 O pohár starosty Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Q 3 6 2 054
114239 20.06.2011 Dutch Youth Regatta Workum , NL Q 6 131 976
111313 25.06.2011 Bali Cup Bezdrev - malý Q 3 2 2 109
111209 27.06.2011 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Q 2 3 804
114244 01.07.2011 REGATA MEĐUNARODNOG DJEČJEG FESTIVALA Croatia, Šibenik Q 4 16 1 376
112009 16.07.2011 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 13 2 124
111324 13.08.2011 Optík regata - Grand Prix Orlík-YCPK Radava Q 2 2 2 157
114264 27.08.2011 TRAMONTANA KUP 2011 Chorvatsko, Pag Q 4 11 1 527
111331 03.09.2011 Lipenský drak Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 17 1 846
111516 17.09.2011 Švestková regata Jesenice Q 3 2 3 831
112147 23.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 16 3 677
111119 08.10.2011 Modrá stuha Vranské přehrady Vranská přehrada Q 1 2 841
111222 09.10.2011 Pohár ČOS Vranská přehrada Q 1 1 1 142
114281 15.10.2011 22 Inter. Herbstpokal Schwerin, DE Q 5 239 999
114290 22.10.2011 Trofeo Torboli Cadeti Lago di Garda Italy Q 5 24 3 199
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101103 01.05.2010 Cena Spartaku Vranská přehrada Q 2 2 998
101204 01.05.2010 Pohár SOSIOS Vranská přehrada Q 1 3 323
101105 08.05.2010 Memoriál A.Bürgermeistera Vltava pod Vyšehradem Q 2 10 202
101107 15.05.2010 Regata mládeže Vltava pod Vyšehradem Q 1 6 226
101304 22.05.2010 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 17 639
101307 05.06.2010 Pohár Hluboké Bezdrev Q 3 9 1 053
101322 07.08.2010 Optík regata Orlík-YCPK Radava Q 1 8 578
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 41 906
101333 04.09.2010 Lipenský drak Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 13 1 737
101335 11.09.2010 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt. Q 3 12 1 872
101512 17.09.2010 Švestková regata Jesenice Q 3 6 2 162
101114 25.09.2010 Cena Modřan Vranská přehrada Q 2 1 1 892
101220 25.09.2010 Mem. J. Sosnovce-veterán regata Vranská přehrada Q 1 1 946
102134 09.10.2010 Pohárový závod Nové Mlýny Q 4 19 1 697
101118 16.10.2010 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Q 4 11 943
101119 23.10.2010 Modrá stuha Vltavy Vltava pod Vyšehradem Q 2 4 1 226
102203 28.10.2010 Olomoucká regata Chomoutov Q 4 9 1 172
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091117 17.10.2009 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Q 4 16 509
091119 24.10.2009 Modrá stuha Vltavy Vltava pod Vyšehradem Q 2 10 285
Související články

Mistrovství světa mládeže v Texasu

22.07.2018
V Texasu v sobotu 21. 7. skončilo mistrovství světa mládeže. A jak ho hodnotí trenér David Křížek?

Mistrovství světa mládeže v Corpus Christi v Texasu

16.07.2018
Juniorský reprezentační tým Lucie Keblová (Laser Radial), Ben Přikryl(Laser Radial), Jaroslav Čermák a Petr Košťál (29er) a Zuzana a Eliška Vychovy(420) se pod trenérským vedením Davida Křížka a Johany Rozlivkové účastní mistrovství světa mládeže v Corpus Christi v americkém Texasu, které začíná dnes, tedy 16. července.

M.B.Keramika Pálavská regata

02.05.2018
Jakub Halouzka, olympionička Veronika Kozelská Fenclová a junior Ben Přikryl berou tituly z prvního letošního MČR.

Nevyzpytatelný Balaton

19.04.2018
Laser Radial Youth Europeans Chamiponship and Trophy 2018, 5.–12. 4. Balatonföldvar Juniorské mistrovství Evropy do 19 let v lodní třídě Laser Radial se letos odehrávalo v kraji pálivé kuchyně, zvláštního jazyku a soudíc dle organizátorů závodu i extrémně hodných lidí – na maďarském Balatonu. Počasí a hlavně vítr už ale bohužel elán představitelůdomácího klubu Sparta...


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ