nahrávám, chvilku strpení...
Funkce | Reg.číslo | Platnost |
---|---|---|
Člen ČSJ s licencí: AYCK z.s. Ověřená licence domácího klubu |
2306-0002 | 14.04.2018 - 31.03.2024 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
192007 | 13.07.2019 | Bambusová regata | Velké Dářko | Q | 7 | 37 | 3 271 |
192006 | 06.07.2019 | Závod mladých nadějí | Velké Dářko | Q | 4 | 16 | 2 276 |
192121 | 08.06.2019 | Modrý hrozen | Nové Mlýny | Q | 7 | 20 | 4 601 |
192116 | 25.05.2019 | Velká cena Q | Nové Mlýny | Q | 0 | 0 | |
191801 | 04.05.2019 | Jarní premiéra | Rozkoš | Q | 7 | 25 | 3 793 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
182412 | 03.08.2018 | Interpohár 2018 | olesna | Q | 6 | 16 | 2 492 |
182207 | 28.07.2018 | Modrá stuha Plumlova | Plumlov | Q | 0 | 0 | |
184039 | 20.07.2018 | Limar Cup - Interpohár | Liptovská Mara | Q | 6 | 12 | 2 412 |
182006 | 14.07.2018 | Bambusová regata | Velké Dářko | Q | 7 | 27 | 4 121 |
182005 | 07.07.2018 | Závod mladých nadějí | Velké Dářko | Q | 4 | 13 | 2 599 |
181119 | 09.06.2018 | CERE regata | Nechranice | Q | 1 | 1 | 1 443 |
184013 | 02.06.2018 | Trim Cup - PLM | Liptovská Mara | Q | 4 | 14 | 1 411 |
182119 | 26.05.2018 | Velká cena ALT Q | Nové Mlýny | Q | 0 | 0 | |
182404 | 19.05.2018 | Yacht-tenis regata | Petrův rybník | RsF | 3 | 3 | 1 996 |
182001 | 12.05.2018 | Májový pohár | Velké Dářko | Q | 3 | 2 | 3 541 |
181801 | 05.05.2018 | Jarní premiéra | Rozkoš | Q | 7 | 13 | 6 075 |
182402 | 21.04.2018 | Cena Olešné | Olešná | Q | 2 | 1 | 1 600 |
182102 | 14.04.2018 | Krajský přebor | Brněnská přehrada | Q | 4 | 6 | 2 812 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
172304 | 11.03.2017 | Mezi kry I. | štěrkovna Hráza | OT | 1 | 3 | 101 |
172201 | 22.04.2017 | Mem. M.Kouřila | Chomoutov | Q | 4 | 2 | 3 200 |
171801 | 29.04.2017 | Jarní premiéra | Rozkoš | Q | 7 | 17 | 4 641 |
172114 | 06.05.2017 | To je celá to je půl | Brněnská přehrada | RsF | 2 | 5 | 1 489 |
172001 | 13.05.2017 | Májový pohár | Velké Dářko | Q | 3 | 9 | 2 213 |
172301 | 20.05.2017 | Mistrovství Valašskoslovácka na Hané | štěrkovna Hráza | Q | 4 | 3 | 3 517 |
172122 | 27.05.2017 | Velká cena Optimist | Nové Mlýny | Q | 7 | 12 | 6 623 |
171606 | 10.06.2017 | Cena Nechranic | Nechranice | Q | 7 | 12 | 5 390 |
172133 | 21.06.2017 | Prigl rejs XII | Brněnská přehrada | RsF | 1 | 3 | 323 |
172137 | 24.06.2017 | Kiss my RS II. | Brněnská přehrada | RsF | 3 | 1 | 2 637 |
172134 | 25.06.2017 | Hry VIII. LODM | Brněnská přehrada | RsF | 10 | 15 | 3 051 |
172005 | 08.07.2017 | Závod mladých nadějí | Velké Dářko | Q | 4 | 7 | 2 749 |
172006 | 15.07.2017 | Bambusová regata | Velké Dářko | Q | 7 | 27 | 3 971 |
172168 | 23.09.2017 | Modrý hrozen Q | Nové Mlýny | Q | 7 | 24 | 3 441 |
172174 | 07.10.2017 | Mem. Jana Sedláka | Brněnská přehrada | Q | 3 | 7 | 1 206 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
162101 | 06.04.2016 | Prigl rejs I | Brněnská přehrada | RsF | 1 | 3 | 226 |
162104 | 16.04.2016 | Krajský přebor | Brněnská přehrada | Q | 4 | 8 | 1 247 |
161801 | 30.04.2016 | Jarní premiéra | Rozkoš | Q | 7 | 44 | 2 119 |
162121 | 21.05.2016 | Velká cena YC Dyje II. | Nové Mlýny | Q | 7 | 33 | 2 905 |
161313 | 04.06.2016 | Cena Šumavy II. | Lipno - Černá v Pošumaví | Q | 2 | 20 | 962 |
161608 | 11.06.2016 | Závod Olympijských nadějí 2016 | Nechranice | Q | 0 | 0 | 0 |
164261 | 17.06.2016 | VII Choco Cup | Balatonfoldvár, Hungary | Q | 10 | 78 | 3 262 |
162301 | 25.06.2016 | Pohár Kroměříže | štěrkovna Hráza | Q | 2 | 2 | 1 508 |
162005 | 09.07.2016 | Závod mladých nadějí | Velké Dářko | Q | 4 | 15 | 1 488 |
162006 | 16.07.2016 | Bambusová regata | Velké Dářko | Q | 3 | 18 | 924 |
162302 | 23.07.2016 | Mistrovství Valašskoslovácka na Hané | štěrkovna Hráza | Q | 2 | 3 | 1 248 |
162205 | 30.07.2016 | Mohelnická regata | Moravičany | Q | 1 | 2 | 1 030 |
162416 | 05.08.2016 | INTERPOHÁR 2016 | Slezská Harta | Q | 6 | 5 | 5 000 |
164216 | 12.08.2016 | Limar Cup | Liptovská Mara | Q | 4 | 11 | 2 147 |
162147 | 20.08.2016 | Kiss my RS II | Brněnská přehrada | RsF | 7 | 5 | 5 070 |
162150 | 25.08.2016 | MČR Optimist | Nové Mlýny | Q | 12 | 29 | 7 341 |
164283 | 01.09.2016 | Puchar Beskidow XXII | Zarzece, Polsko | Q | 8 | 21 | 5 411 |
161339 | 10.09.2016 | Borůvková regata 2 | Lipno - Lipno nad Vltavou | Q | 1 | 25 | 356 |
164013 | 16.09.2016 | International Championship of PODA | Dziwnów, Poland | Q | 10 | 250 | 1 944 |
164292 | 01.10.2016 | Jesenná regata | Senec | Q | 4 | 14 | 2 092 |
162171 | 08.10.2016 | Mem. Jana Sedláka | Brněská přehrada | Q | 4 | 9 | 1 509 |
164316 | 14.10.2016 | IV.Interpohár Puchr Rybnika | Rybnik, Polsko | Q | 10 | 35 | 6 641 |
164317 | 22.10.2016 | Halloween Regatta 2016 | Piran | Q | 10 | 121 | 2 537 |
161120 | 04.11.2016 | MČR Team race Q | Vltava Praha | TRQ | 12 | 11 | 2 469 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
152111 | 25.04.2015 | Krajský přebor | Brněnská přehrada | Q | 4 | 6 | 2 812 |
151801 | 02.05.2015 | Jarní premiéra | Rozkoš | Q | 7 | 48 | 1 982 |
152001 | 16.05.2015 | Májový pohár | Velké Dářko | Q | 7 | 31 | 3 004 |
152202 | 30.05.2015 | Jarní sokolská regata | Tovačov | Q | 2 | 2 | 1 290 |
152204 | 18.07.2015 | Modrá stuha Plumlova | Plumlov | Q | 3 | 3 | 1 734 |
151907 | 25.07.2015 | Prázdninová regata | Dlouhý rybník Lanškroun | Q | 2 | 5 | 1 096 |
152206 | 12.09.2015 | Burčáková regata | Chomoutov | Q | 2 | 1 | 2 110 |
152178 | 19.09.2015 | Modrý Hrozen Q | Nové Mlýny | Q | 7 | 42 | 2 303 |
152188 | 10.10.2015 | Memoriál Jana Sedláka | Brněnská přehrada | Q | 3 | 7 | 1 604 |
154300 | 17.10.2015 | Trofeo Torboli | Lake Garda | Q | 2 | 90 | 336 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
142301 | 05.04.2014 | Jarní rozcvička | JNS. Otrokovice | Q | 2 | 2 | 998 |
144214 | 12.04.2014 | Pohár mládeže | Senec Slovensko | Q | 3 | 6 | 1 805 |
142103 | 19.04.2014 | Krajský přebor | Brněnská přehrada | Q | 4 | 9 | 1 172 |
141710 | 26.04.2014 | Optimistický Mácháč | Máchovo jezero | Q | 3 | 27 | 1 053 |
144237 | 09.05.2014 | SEEOOC 2014 IODA | Palic, Serbia | Q | 5 | 51 | 1 098 |
142001 | 17.05.2014 | Májový pohár | Velké Dářko | Q | 3 | 36 | 504 |
142122 | 24.05.2014 | Velká cena YC Dyje I. | Nové Mlýny | Q | 4 | 52 | 1 040 |
141209 | 31.05.2014 | YC Kladno RACE | Jesenice | Q | 4 | 6 | 1 876 |
144253 | 20.06.2014 | Choco Cup | Balatonfoldvár, Hungary | Q | 5 | 99 | 633 |
142006 | 05.07.2014 | Závod mladých nadějí | Velké Dářko | Q | 4 | 23 | 1 365 |
142007 | 12.07.2014 | Bambusová regata | Velké Dářko | Q | 3 | 21 | 892 |
142204 | 19.07.2014 | Modrá stuha Plumlova | Plumlov | Q | 3 | 4 | 1 360 |
147006 | 01.08.2014 | Interpuchar | Orava | Q | 5 | 8 | 2 383 |
144265 | 09.08.2014 | Limar Cup | Liptovská Mara | Q | 3 | 7 | 1 206 |
142412 | 15.08.2014 | Interpohar | Olešná | Q | 5 | 6 | 3 119 |
141332 | 21.08.2014 | MČR - Optimistická hvězdička | Lipno - Černá v Pošumaví | Q | 6 | 52 | 1 663 |
144003 | 29.08.2014 | Mezinárodní mistrovství SR | Domača | Q | 3 | 8 | 1 560 |
147010 | 12.09.2014 | Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski | Chełm Śląski | Q | 5 | 20 | 3 722 |
144021 | 19.09.2014 | Polish Open Optimist Championship | Kamień Pomorski, Polsko | Q | 6 | 346 | 911 |
141628 | 27.09.2014 | Český pohár www.najachtu.cz | Nechranice | Q | 4 | 37 | 1 356 |
142303 | 18.10.2014 | Mistrovství Valašskoslovácka na Hané | štěrkovna Hráza | Q | 4 | 3 | 2 812 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
134218 | 26.03.2013 | MEOR | Umag, Chorvatsko | Q | 3 | 21 | 364 |
134219 | 29.03.2013 | Easter Regatta | Portorož, Slovinsko | Q | 5 | 356 | 747 |
132301 | 06.04.2013 | Jarní rozcvička | JNS. Otrokovice | Q | 2 | 4 | 554 |
131403 | 20.04.2013 | Štít města Plzně | Bolevecký rybník | Q | 4 | 11 | 2 204 |
131307 | 27.04.2013 | Velká cena YC Lipna | Lipno nad Vltavou | Q | 4 | 44 | 1 108 |
132302 | 01.05.2013 | 1. máj na vodě | JNS. Otrokovice | Q | 2 | 4 | 804 |
131206 | 04.05.2013 | Krajský přebor Optimistů | Turyňský rybník | Q | 4 | 13 | 1 318 |
132303 | 08.05.2013 | Ahoj Sluníčko | JNS. Otrokovice | Q | 2 | 3 | 1 156 |
131802 | 11.05.2013 | Jarní premiéra I. | Rozkoš | Q | 4 | 46 | 776 |
132002 | 18.05.2013 | Májový pohár | Velké Dářko | Q | 3 | 19 | 494 |
132114 | 25.05.2013 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Q | 4 | 48 | 762 |
134238 | 01.06.2013 | Pohár mládeže | Senec Slovensko | Q | 3 | 2 | 1 734 |
132304 | 22.06.2013 | O hanáckó klobáso | štěrkovna Hráza | Q | 2 | 3 | 1 156 |
132007 | 06.07.2013 | Závod mladých nadějí | Velké Dářko | Q | 4 | 33 | 1 126 |
132008 | 13.07.2013 | Bambusová regata | Velké Dářko | Q | 3 | 32 | 492 |
132411 | 19.07.2013 | 51.Beskydská regata - Memoriál Břetislav | Žermanice | Q | 2 | 4 | 396 |
132122 | 27.07.2013 | Veletržní regata | Brněnská přehrada | Q | 3 | 10 | 831 |
131229 | 27.07.2013 | Kladenská šestidenní | Dlouhý rybník Lanškroun | Q | 2 | 17 | 571 |
131911 | 03.08.2013 | Krajsky prebor Q | Dlouhý rybník Lanškroun | Q | 4 | 17 | 1 332 |
134209 | 09.08.2013 | Velká cena Slovenska | Liptovská Mara | Q | 3 | 7 | 1 459 |
134262 | 16.08.2013 | IODA Audi junior cup | Koper | Q | 5 | 150 | 562 |
132136 | 22.08.2013 | Mistrovství ČR, závod olympijských naděj | Nové Mlýny | Q | 6 | 58 | 1 205 |
131331 | 30.08.2013 | Lipno regata | Lipno - Černá v Pošumaví | Q | 4 | 32 | 703 |
132413 | 07.09.2013 | Hornická regata | Žermanice | Q | 4 | 4 | 1 813 |
131623 | 14.09.2013 | Český pohár www.najachtu.cz | Nechranice | Q | 4 | 52 | 594 |
132305 | 21.09.2013 | Valašskoslovácké mistrovství | štěrkovna Hráza | Q | 4 | 9 | 2 437 |
131625 | 28.09.2013 | 2nd COOC Pohár YachtClubu Štětí | Nechranice | Q | 4 | 46 | 617 |
132415 | 05.10.2013 | Cena MCHZ | Štěrkovna Hlučín | Q | 3 | 5 | 915 |
132146 | 12.10.2013 | Znojemský pohár | Vranovská přehrada | Q | 3 | 11 | 303 |
132306 | 26.10.2013 | Poslední réčko | JNS. Otrokovice | Q | 2 | 3 | 452 |
131126 | 02.11.2013 | MČR | Vltava - Praha | TRQ | 6 | 9 | 606 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
121307 | 28.04.2012 | Velká cena YC Lipno | Lipno nad Vltavou | Q | 4 | 41 | 465 |
122302 | 01.05.2012 | Májový vítr | JNS. Otrokovice | Q | 2 | 3 | 452 |
122303 | 08.05.2012 | Ahoj Sluníčko | JNS. Otrokovice | Q | 2 | 4 | 396 |
121808 | 12.05.2012 | Jarní vánek - Velká cena YC CSA | Rozkoš - Surfcentrum | Q | 4 | 37 | 404 |
122002 | 19.05.2012 | Májový pohár | Velké Dářko | Q | 3 | 18 | 303 |
121902 | 25.05.2012 | Mákový junior závod | Dlouhý rybník Lanškroun | Q | 1 | 7 | 335 |
121904 | 26.05.2012 | Májová regata Lanškroun | Dlouhý rybník Lanškroun | Q | 1 | 6 | 364 |
121905 | 08.06.2012 | Bobří regata | Dlouhý rybník Lanškroun | Q | 1 | 5 | 481 |
121906 | 09.06.2012 | Závod všestranných jachtařů | Dlouhý rybník Lanškroun | Q | 2 | 10 | 713 |
122006 | 07.07.2012 | Závod mladých nadějí | Velké Dářko | Q | 4 | 41 | 527 |
122007 | 14.07.2012 | Bambusová regata | Velké Dářko | Q | 4 | 43 | 631 |
122411 | 27.07.2012 | 50.Beskydská regata - Memoriál Břetislav | Žermanice | Q | 5 | 9 | 941 |
121912 | 11.08.2012 | Prázdninový závod mládeže | Dlouhý rybník Lanškroun | Q | 2 | 15 | 452 |
121334 | 16.08.2012 | Mezinárodní MČR + Eurocup | Lipno - Černá v Pošumaví | Q | 6 | 65 | 762 |
127016 | 01.09.2012 | Memoriál Františka Ehla | Glebinowskie - Nisa - Polsko | Q | 2 | 12 | 646 |
121807 | 27.09.2012 | Czech Open Optimist Cup | Rozkoš | Q | 1 | 20 | 122 |
121915 | 06.10.2012 | Regata o Neptunův pohár | Dlouhý rybník Lanškroun | Q | 2 | 10 | 804 |
124103 | 12.10.2012 | Puchar Rybnika | Rybnik | Q | 5 | 47 | 962 |
122307 | 20.10.2012 | Poslední réčko | JNS. Otrokovice | Q | 2 | 6 | 452 |