nahrávám, chvilku strpení...
Funkce | Reg.číslo | Platnost |
---|
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
201331 | 28.08.2020 | MMČR - Lipno regata | Lipno - Černá v Pošumaví | Lar | 12 | 7 | 6 937 |
202103 | 20.06.2020 | Krajský přebor (Veletržní regata) | Brněnská přehrada | Lar | 7 | 7 | 3 743 |
202114 | 23.05.2020 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Lar | 7 | 11 | 2 814 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
192107 | 03.05.2019 | M.B Keramika Pálavská regata | Nové Mlýny | Lar | 8 | 2 | 9 441 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
182108 | 28.04.2018 | M.B.Keramika - Palavská regata | Nové Mlýny | Lar | 12 | 7 | 10 792 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
174006 | 25.02.2017 | XII. AOW + Mistrovství Španělska LaR | Cádiz | Lar | 12 | 48 | 5 720 |
174221 | 12.04.2017 | Laser Youth Easter Meeting | Malcesine, Itálie | Lar | 10 | 36 | 6 346 |
172111 | 29.04.2017 | Spring Cup | Nové Mlýny | Lar | 7 | 3 | 6 474 |
172115 | 06.05.2017 | M.B. Keramika - Pálavská regata | Nové Mlýny | Lar | 12 | 11 | 7 391 |
174242 | 23.05.2017 | Delta Lloyd Regatta | Medemblik, Nizozemsko | Lar | 10 | 54 | 2 011 |
174249 | 17.06.2017 | Kieler Woche 2017 29er | Německo | Lar | 14 | 46 | 3 967 |
174252 | 04.07.2017 | Warnemunde woche | Warnemunde | Lar | 10 | 20 | 2 913 |
174263 | 08.08.2017 | Aarhus Sailing Week 2017 | Aarhus, Dánsko | Lar | 10 | 21 | 2 259 |
173217 | 21.08.2017 | MS LaR ženy | Medemblik, Nizozemsko | Lar | 36 | 64 | 10 614 |
174021 | 14.09.2017 | M Polska jun. a sen. | Gdaňsk - Gorki Zachodnie | Lar | 12 | 8 | 8 271 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
163205 | 28.02.2016 | ME LaR ženy 2016 | Las Palmas, Gran Canaria, Španělsko | Lar | 24 | 84 | 4 137 |
164225 | 28.03.2016 | 47 Trofeo S.A.R. Princesa Sofia | Palma de Mallorca | Lar | 14 | 79 | 1 787 |
164224 | 15.04.2016 | Italia Cup Laser | Malcesine, Italy | Lar | 8 | 28 | 5 016 |
164236 | 15.04.2016 | Italia Cup Laser Malcesine | Malcesine ITA | Lar | 8 | 28 | 5 016 |
162114 | 06.05.2016 | M.B.Keramika Pálavská regata 2016 | Nové Mlýny | Lar | 12 | 25 | 1 985 |
164243 | 09.05.2016 | Garda Trentino Olympic Week | Riva del Garda, Itálie | Lar | 8 | 16 | 1 753 |
164202 | 18.06.2016 | Kieler Woche | Kiel | Lar | 14 | 74 | 4 353 |
164202 | 18.06.2016 | Kieler Woche | Kiel | Lar | 14 | 41 | 3 729 |
164265 | 02.07.2016 | 79. WARNEMÜNDER WOCHE 2016 | Warnemünde | Lar | 10 | 30 | 4 627 |
164267 | 08.07.2016 | EP POL | Dziwnov POL | Lar | 10 | 27 | 5 389 |
164025 | 27.10.2016 | Mezinárodní Mistrovství Chorvatska | Split | Lar | 12 | 20 | 4 557 |
164328 | 02.12.2016 | Sv. Nikola 2016 | Pula | Lar | 10 | 18 | 4 478 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
154245 | 25.02.2015 | Andalucian olympic week | Cadiz | Lar | 10 | 41 | 1 115 |
152121 | 08.05.2015 | M.B.Keramika Pálavská regata 2015 | Nové Mlýny | Lar | 12 | 10 | 9 051 |
151312 | 06.06.2015 | Cena Šumavy | Lipno - Černá v Poš. | 29r | 7 | 5 | 707 |
151318 | 13.06.2015 | O pohár starosty | Lipno - Lipno n.Vltavou | 29r | 3 | 6 | 303 |
154206 | 20.06.2015 | Kieler Woche | Kiel | Lar | 14 | 47 | 4 336 |
154268 | 04.07.2015 | 2015 Europa Cup Germany | Warnemunde | Lar | 10 | 47 | 2 550 |
143113 | 19.07.2015 | ME LASER RADIAL ZENY | Aarhus, Dánsko | Lar | 24 | 96 | 2 639 |
153135 | 17.08.2015 | ME Laser Radial U21 | Medemblik, Holandsko | Lar | 18 | 65 | 2 832 |
153138 | 30.08.2015 | ME Laser Radial U21 | Los Alcazares, Španělsko | Lar | 18 | 39 | 2 761 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
144228 | 29.03.2014 | 45 Trofeo S.A.R. Princesa Sofía Worldcup | Palma de Mallorca | Lar | 8 | 88 | 1 110 |
144229 | 24.04.2014 | Europa Cup Italy | Lago di Garda | Lar | 7 | 22 | 4 093 |
142110 | 02.05.2014 | Pálavská regata | Nové Mlýny | Lar | 4 | 2 | 4 570 |
142123 | 23.05.2014 | Velká cena YC Dyje II. | Nové Mlýny | Lar | 6 | 7 | 3 706 |
143110 | 09.06.2014 | ME LaR ženy Split | Split, Chorvatsko | Lar | 10 | 78 | 1 727 |
144255 | 21.06.2014 | Kieler Woche | Kiel, Německo | Lar | 7 | 11 | 5 310 |
144264 | 05.07.2014 | Europa Cup Germany | Warnemuende | Lar | 7 | 12 | 3 592 |
143119 | 14.07.2014 | ME LaR U21 | Garda, Itálie | Lar | 8 | 48 | 1 281 |
143136 | 16.08.2014 | MS LaR U21 | Douarnenez, Francie | Lar | 10 | 55 | 1 165 |
144278 | 04.09.2014 | Europa Cup Austria | Attersee, Austria | Lar | 3 | 3 | 2 109 |
144283 | 19.09.2014 | Europa Cup Hungary | Balatonfured-Balaton | Lar | 5 | 12 | 2 766 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
133401 | 14.03.2013 | Europacup Malcesine 2013 | Malcesine, Italy | Lar | 7 | 66 | 1 878 |
134223 | 27.03.2013 | LASER YOUTH EASTER MEETING 2013 | Malcesine, Italy | Lar | 5 | 7 | 3 269 |
134225 | 19.04.2013 | Europacup Marathon 2013 | Schinias, Greece | Lar | 5 | 14 | 1 583 |
131307 | 27.04.2013 | Velká cena YC Lipna | Lipno nad Vltavou | Lar | 4 | 5 | 1 774 |
132106 | 03.05.2013 | Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR | Nové Mlýny | Lar | 4 | 1 | 4 721 |
132114 | 25.05.2013 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Lar | 4 | 5 | 2 193 |
134255 | 26.06.2013 | Euro Radial Youth 2013 | Split, Chorvatsko | Lar | 5 | 67 | 1 072 |
133114 | 15.07.2013 | ISAF YOUTH WORLDS 2013 | Limassol, Kypr | Lar | 10 | 34 | 1 716 |
134258 | 01.08.2013 | LASER EUROPA CUP POLAND 2013 | Puck | Lar | 5 | 31 | 947 |
132136 | 22.08.2013 | Mistrovství ČR, závod olympijských naděj | Nové Mlýny | Lar | 6 | 15 | 2 412 |
131621 | 07.09.2013 | Cena YC Nechranice | Nechranice | Lar | 1 | 6 | 226 |
134286 | 13.09.2013 | Europa Cup Austria | Breitenbrunn, Lake Neusiedl | Lar | 5 | 19 | 1 497 |
134288 | 20.09.2013 | Europacup Balaton | Balaton | Lar | 5 | 13 | 1 329 |
134028 | 22.10.2013 | Mistrovství Španělska 2013 | Tenerife | Lar | 6 | 49 | 1 883 |
134315 | 05.12.2013 | Canary Olympic Sailing week | Las Palmas, Gran Canaria | Lar | 5 | 33 | 976 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
124211 | 23.03.2012 | KOPER CUP | Koper | L47 | 5 | 51 | 858 |
123501 | 23.03.2012 | Europa Cup Torbole | Torbole, Italy | Lar | 7 | 88 | 809 |
122105 | 04.05.2012 | Pálavská regata | Nové Mlýny | Lar | 4 | 18 | 904 |
122109 | 12.05.2012 | Pavlovská regata | Nové Mlýny | L47 | 4 | 5 | 1 925 |
124009 | 17.05.2012 | Dutch Youth Regatta (Open Championship) | Workum, Nederland | L47 | 6 | 39 | 1 549 |
122113 | 26.05.2012 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Lar | 4 | 19 | 578 |
124011 | 07.06.2012 | Mezinárodní mistrovství Rakouska 2012 | Attersee | Lar | 3 | 5 | 1 972 |
124250 | 17.06.2012 | Grid Kerekded Kupa | Csopak, Hungary | Lar | 3 | 6 | 1 581 |
123124 | 01.07.2012 | MSJ_ISAF_LASE_R_Ž | IRL | Lar | 10 | 38 | 1 445 |
123139 | 01.08.2012 | MEJ_LASE_R_Ž | BEL | Lar | 8 | 69 | 1 004 |
121334 | 16.08.2012 | Mezinárodní MČR + Eurocup | Lipno - Černá v Pošumaví | Lar | 6 | 10 | 2 994 |
124277 | 07.09.2012 | Europacup Balaton | Balaton, Maďarsko | Lar | 5 | 21 | 1 420 |
124277 | 07.09.2012 | Europacup Balaton | Balaton, Maďarsko | Lar | 5 | 21 | 1 420 |
124288 | 20.09.2012 | LASER EUROPA CUP 2012 | Puck | Lar | 5 | 27 | 660 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
113202 | 01.01.2011 | IODA WORLD SAILING CHAMPIONSHIP | Langkawi, Malaysia | Q | 10 | 225 | 1 124 |
114202 | 19.02.2011 | ALEXANDRIA CUP 2011 | Athens | L47 | 3 | 24 | 718 |
114209 | 25.03.2011 | Europa Cup Torbole | Lago di Garda | L47 | 5 | 170 | 1 190 |
112102 | 16.04.2011 | Krajský přebor | Brněnská přehrada | L47 | 1 | 2 | 402 |
111303 | 30.04.2011 | Velká cena YC Lipna | Lipno - Lipno n/Vlt. | L47 | 3 | 6 | 831 |
112113 | 14.05.2011 | Pavlovská regata | Nové Mlýny | L47 | 4 | 7 | 1 728 |
112117 | 28.05.2011 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | L47 | 4 | 7 | 1 608 |
111609 | 11.06.2011 | Cena Damet | Nechranice | L47 | 4 | 9 | 753 |
111505 | 18.06.2011 | Jesenický pohár | Jesenice | L47 | 4 | 7 | 1 189 |
114239 | 20.06.2011 | Dutch Youth Regatta | Workum , NL | L47 | 5 | 40 | 1 559 |
113110 | 06.07.2011 | ME Laser 4,7 | NL,Workum | L47 | 8 | 52 | 3 938 |
114265 | 25.08.2011 | Eurpa Cup Puck, PL | Puck, PL | L47 | 5 | 25 | 1 356 |
111329 | 02.09.2011 | Lipno regata | Lipno - Černá v Pošumaví | L47 | 4 | 4 | 2 312 |
114272 | 08.09.2011 | Europa Cup , Austria | Breitenbrunn | L47 | 4 | 10 | 2 129 |
112147 | 23.09.2011 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | Lar | 6 | 17 | 2 412 |
112151 | 08.10.2011 | Mem. Jana Sedláka | Brněnská přehrada | Lar | 1 | 1 | 402 |
112152 | 14.10.2011 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | L47 | 6 | 11 | 2 030 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
104230 | 01.01.2010 | INTERNATIONAL OPTIMIST BLUE GREECE CUP | Řecko, Porto Rafti | Q | 5 | 66 | 1 857 |
104214 | 01.04.2010 | 28th Lake Garda optimeeting | Lake Garda | Q | 5 | 541 | 1 179 |
102101 | 14.04.2010 | Volba | Brněnská přehrada | Q | 2 | 4 | 906 |
104227 | 24.04.2010 | Schwerpunktregatta Optimist u. 420er | Podersdorf, Austria | Q | 5 | 43 | 1 563 |
101303 | 01.05.2010 | Velká cena YC Lipna | Lipno - Lipno n/Vlt. | Q | 4 | 10 | 2 193 |
102105 | 08.05.2010 | Pohár Pasohlávek | Pasohlávky | Q | 3 | 5 | 2 347 |
102106 | 12.05.2010 | Závod 2 - Komu co chybí | Brněnská přehrada | Q | 1 | 2 | 754 |
101801 | 15.05.2010 | Jarní premiéra I. | Rozkoš | Q | 4 | 7 | 2 812 |
104238 | 22.05.2010 | Spring Cup | Neusiedlersee | Q | 5 | 21 | 3 436 |
102109 | 29.05.2010 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Q | 4 | 9 | 3 383 |
104254 | 11.06.2010 | Kamien Pomorski Cup | Kamien Pomorski | Q | 5 | 84 | 2 111 |
104253 | 18.06.2010 | 35. Trofeo Optimist d Argento | Lago di Garda | Q | 5 | 76 | 1 637 |
102008 | 17.07.2010 | Bambusová regata | Velké Dářko | Q | 4 | 9 | 3 080 |
104285 | 07.08.2010 | 4 LAGHI 2010 -IV TAPPA | Lago di Garda | Q | 5 | 48 | 1 846 |
104292 | 09.08.2010 | ORA CUP ORA 2010 | Lago di Garda | Q | 5 | 61 | 2 984 |
104293 | 13.08.2010 | Trofeo Simone Lombardi | Lago di garda | Q | 5 | 81 | 1 662 |
102121 | 26.08.2010 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | Q | 6 | 11 | 4 334 |
101333 | 04.09.2010 | Lipenský drak | Lipno - Lipno n/Vlt. | Q | 4 | 14 | 1 608 |
101335 | 11.09.2010 | Borůvková regata | Lipno - Lipno n/Vlt. | Q | 3 | 5 | 3 012 |
104025 | 17.09.2010 | OPEN POLISH CHAMPIONSHIP | Kamien Pomorski | Q | 6 | 108 | 2 783 |
102134 | 09.10.2010 | Pohárový závod | Nové Mlýny | Q | 4 | 10 | 2 812 |
104318 | 23.10.2010 | TROFEO TORBOLI - Juniores | Riva del Garda, Itálie | Q | 5 | 76 | 823 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
094223 | 18.04.2009 | Opti-Müggel-Pokal 2009 | Muggelsee | Q | 3 | 49 | 974 |
091303 | 01.05.2009 | Velká cena YC Lipna | Lipno - Lipno n/Vlt | Q | 4 | 7 | 3 044 |
094237 | 09.05.2009 | Greifswalder Boddenpokal 2009 | Greifswalder Bodden | Q | 3 | 28 | 950 |
092110 | 13.05.2009 | Závod mládeže č.2 | Brněnská přehrada | Q | 1 | 6 | 323 |
091801 | 16.05.2009 | Jarní Premiéra I. + KP | Rozkoš | Q | 4 | 13 | 2 022 |
092117 | 30.05.2009 | Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu | Nové Mlýny | Q | 4 | 12 | 2 406 |
094246 | 06.06.2009 | Goldener Opti 2009 | Kiel Schilksee | Q | 5 | 176 | 1 151 |
091609 | 20.06.2009 | Cena Damet | Nechranice | Q | 4 | 16 | 1 034 |
094257 | 27.06.2009 | Intercup 2009 | Warnemunde | Q | 3 | 76 | 1 108 |
093141 | 07.08.2009 | IODA MS Niterol | Niteroi, Brazílie | Q | 10 | 202 | 1 199 |
091330 | 27.08.2009 | Mistrovství ČR | Lipno - Černá v Poš. | Q | 6 | 17 | 2 488 |
091382 | 04.09.2009 | Lipno Regata 2009 | Lipno - Jestřábí | Q | 4 | 7 | 2 045 |
094012 | 11.09.2009 | Open Polish Optimist Championship | Kamień Pomorski | Q | 6 | 124 | 1 865 |
092145 | 26.09.2009 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | Q | 4 | 14 | 2 271 |
094312 | 17.10.2009 | Crewsaver Opti-Herbstpokal | Berlin/Großer Müggelsee | Q | 5 | 92 | 1 838 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
082102 | 16.04.2008 | Závod pod záštitou myšlenky Piera de Cou | Brněnská přehrada | Q | 2 | 3 | 1 156 |
084233 | 26.04.2008 | SP OPTIMIST | Rakousko, Podersdorf | Q | 4 | 32 | 1 688 |
084234 | 02.05.2008 | Blue Sky Racing Days Optimist | Rakousko, Breitenbrun | Q | 4 | 33 | 1 710 |
081801 | 10.05.2008 | Jarní premiéra I. + KP | Rozkoš | Q | 4 | 18 | 2 071 |
082108 | 14.05.2008 | Závod pod záštitou myšlenky Fair-Play | Brněnská přehrada | Q | 2 | 3 | 1 248 |
084241 | 17.05.2008 | Optimist Schwerpunktregatta | Krumpendorf am Wörther See | Q | 4 | 23 | 2 287 |
082110 | 24.05.2008 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Q | 2 | 27 | 836 |
084258 | 05.06.2008 | II REGATY O PUCHAR REKTORA AM W GDYNI | Gdynia | Q | 3 | 29 | 510 |
084248 | 06.06.2008 | PUCHAR LEBY, závod IODA | Leba, Polsko | Q | 5 | 113 | 907 |
081722 | 14.06.2008 | Bohemia Cup | Máchovo jezero | Q | 3 | 12 | 1 497 |
081312 | 21.06.2008 | Bali Cup | Bezdrev | Q | 4 | 17 | 1 890 |
084268 | 09.08.2008 | Trofeo 4 Laghi | Lago gi Garda | Q | 5 | 52 | 1 647 |
084273 | 11.08.2008 | Ora cup Ora | Garda | Q | 5 | 158 | 812 |
081327 | 16.08.2008 | Lipenská vlna | Lipno | Q | 4 | 12 | 1 876 |
084280 | 23.08.2008 | Optiregatta 2008 Werbellinsee | Werbellinsee | Q | 3 | 8 | 2 494 |
082129 | 28.08.2008 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | Q | 6 | 14 | 4 025 |
081382 | 05.09.2008 | LIPNO Regatta - okruh BRAVO | Lipno - hotel Jestřábí | Q | 1 | 5 | 934 |
084324 | 18.09.2008 | 9. Opti-Herbstpokal 2008 Berlin | Berlin/Großer Müggelsee | Q | 4 | 112 | 991 |
084013 | 19.09.2008 | Open Polish Optimist Championship | Kamień Pomorski | Q | 6 | 190 | 1 735 |
082138 | 26.09.2008 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | Q | 4 | 23 | 1 450 |
084297 | 04.10.2008 | Frankonia Cup | Brombachsee | Q | 4 | 31 | 1 551 |
084311 | 25.10.2008 | Trofeo Torboli | Lago di Garda | Q | 5 | 44 | 1 250 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
072104 | 18.04.2007 | Závod pod záštitou myšlenky Piera de Cou | Brněnská přehrada | Q | 1 | 8 | 198 |
071801 | 12.05.2007 | Jarní premiéra I. + KP | Rozkoš | Q | 4 | 34 | 1 208 |
072109 | 16.05.2007 | Závod pod záštitou myšlenky Fair-Play | Brněnská přehrada | Q | 2 | 10 | 360 |
072113 | 26.05.2007 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Q | 4 | 27 | 1 474 |
071307 | 09.06.2007 | Cena Šumavy | Lipno | Q | 1 | 7 | 1 012 |
072116 | 20.06.2007 | Závod pod záštitou myšlenky Lence Armstr | Brněnská přehrada | Q | 1 | 4 | 453 |
071312 | 23.06.2007 | Bali Cup | Bezdrev | Q | 4 | 38 | 949 |
074255 | 05.08.2007 | TROFEO 4 LAGHI | Lago di Garda | Q | 5 | 89 | 714 |
074256 | 09.08.2007 | ORA CUP ORA | Lago di Garda | Q | 5 | 214 | 604 |
074009 | 18.08.2007 | Junior Danmarks Mesterskab | Dánsko | Q | 6 | 124 | 729 |
071381 | 30.08.2007 | MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) | Lipno - Černá v Pošumaví | Q | 6 | 32 | 2 200 |
072127 | 08.09.2007 | Brněnský závod | Brněnská přehrada | Q | 3 | 5 | 1 734 |
074018 | 14.09.2007 | OPEN POLISH OPTIMIST CHAMPIONSHIP | Kamien Pomorski | Q | 6 | 190 | 633 |
072132 | 19.09.2007 | Závod pod záštitou myšlenky Josefa Rössl | Brněnská přehrada | Q | 1 | 6 | 168 |
072134 | 28.09.2007 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | Q | 4 | 26 | 1 857 |
074302 | 27.10.2007 | TROFEO TORBOLI | Lago di Garda | Q | 5 | 72 | 1 805 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
061801 | 13.05.2006 | Jarní premiéra I. + KP | Rozkoš | Q | 4 | 51 | 421 |
062142 | 17.05.2006 | Závod mladých nadějí 2 | Brněnská přehrada | Q | 1 | 14 | 131 |
062143 | 07.06.2006 | Závod mladých nadějí 3 | Brněnská přehrada | Q | 1 | 10 | 331 |
062307 | 10.06.2006 | Pohár DDM Sluníčko | štěrk. Otrokovice | Q | 2 | 10 | 202 |
062144 | 21.06.2006 | Závod mladých nadějí 4 | Brněnská přehrada | Q | 1 | 13 | 266 |
062114 | 24.06.2006 | Krajský přebor II. | Brněnská přehrada | Q | 4 | 13 | 1 152 |
062116 | 08.07.2006 | Pohár Jedovnic | Jedovnice | Q | 3 | 23 | 412 |
062119 | 15.07.2006 | Pohár Mladých nadějí | Jedovnice | Q | 2 | 19 | 599 |
062120 | 20.07.2006 | Milen Cup | Jedovnice | Q | 1 | 20 | 231 |
062206 | 22.07.2006 | Modrá stuha Plumlova | Plumlov | Q | 2 | 11 | 880 |
062122 | 12.08.2006 | Veletržní regata | Brněnská přehrada | Q | 3 | 10 | 645 |
062123 | 18.08.2006 | O Jedovnického kapra | Jedovnice | Q | 2 | 8 | 304 |
062128 | 09.09.2006 | Brněnský závod | Brněnská přehrada | Q | 3 | 13 | 797 |
061332 | 16.09.2006 | BALI Cup | Bezdrev | Q | 4 | 49 | 756 |
062145 | 20.09.2006 | Závod mladých nadějí 5 | Brněnská přehrada | Q | 1 | 12 | 0 |
062211 | 23.09.2006 | Moravský pohár II | Chomoutov | Q | 3 | 13 | 864 |
062137 | 30.09.2006 | Mem. Jana Sedláka | Brněnská přehrada | Q | 2 | 4 | 804 |
062146 | 04.10.2006 | Závod mladých nadějí 6 | Brněnská přehrada | Q | 1 | 6 | 469 |