Martina Bezděková

 Zpět

Datum narození: 1995
Adresa Mečířova 13
Brno
612 00
Telefon 775 656 122
E-mail marta.mb@seznam.cz
Facebook www.facebook.com/martina.bezdekova.31
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtsport Brno, z.s.
Ověřená licence domácího klubu
2111-0001 01.01.2018 - 31.03.2020
Reprezentační družstvo ČSJ 01.01.2015 - 31.12.2020
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192107 03.05.2019 M.B Keramika Pálavská regata Nové Mlýny LaR 8 2 9 441
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny LaR 12 7 10 792
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
174006 25.02.2017 XII. AOW + Mistrovství Španělska LaR Cádiz LaR 12 48 5 720
174221 12.04.2017 Laser Youth Easter Meeting Malcesine, Itálie LaR 10 36 6 346
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny LaR 7 3 6 474
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny LaR 12 11 7 391
174242 23.05.2017 Delta Lloyd Regatta Medemblik, Nizozemsko LaR 10 54 2 011
174249 17.06.2017 Kieler Woche 2017 29er Německo LaR 14 46 3 967
174252 04.07.2017 Warnemunde woche Warnemunde LaR 10 20 2 913
174263 08.08.2017 Aarhus Sailing Week 2017 Aarhus, Dánsko LaR 10 21 2 259
173217 21.08.2017 MS LaR ženy Medemblik, Nizozemsko LaR 36 64 10 614
174021 14.09.2017 M Polska jun. a sen. Gdaňsk - Gorki Zachodnie LaR 12 8 8 271
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
163205 28.02.2016 ME LaR ženy 2016 Las Palmas, Gran Canaria, Španělsko LaR 24 84 4 137
164225 28.03.2016 47 Trofeo S.A.R. Princesa Sofia Palma de Mallorca LaR 14 79 1 787
164236 15.04.2016 Italia Cup Laser Malcesine Malcesine ITA LaR 8 28 5 016
164224 15.04.2016 Italia Cup Laser Malcesine, Italy LaR 8 28 5 016
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny LaR 12 25 1 985
164243 09.05.2016 Garda Trentino Olympic Week Riva del Garda, Itálie LaR 8 16 1 753
164202 18.06.2016 Kieler Woche Kiel LaR 14 74 4 353
164202 18.06.2016 Kieler Woche Kiel LaR 14 41 3 729
164265 02.07.2016 79. WARNEMÜNDER WOCHE 2016 Warnemünde LaR 10 30 4 627
164267 08.07.2016 EP POL Dziwnov POL LaR 10 27 5 389
164025 27.10.2016 Mezinárodní Mistrovství Chorvatska Split LaR 12 20 4 557
164328 02.12.2016 Sv. Nikola 2016 Pula LaR 10 18 4 478
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154245 25.02.2015 Andalucian olympic week Cadiz LaR 10 41 1 115
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny LaR 12 10 9 051
151312 06.06.2015 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. 29r 7 5 707
151318 13.06.2015 O pohár starosty Lipno - Lipno n.Vltavou 29r 3 6 303
154206 20.06.2015 Kieler Woche Kiel LaR 14 47 4 336
154268 04.07.2015 2015 Europa Cup Germany Warnemunde LaR 10 47 2 550
143113 19.07.2015 ME LASER RADIAL ZENY Aarhus, Dánsko LaR 24 96 2 639
153135 17.08.2015 ME Laser Radial U21 Medemblik, Holandsko LaR 18 65 2 832
153138 30.08.2015 ME Laser Radial U21 Los Alcazares, Španělsko LaR 18 39 2 761
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
144228 29.03.2014 45 Trofeo S.A.R. Princesa Sofía Worldcup Palma de Mallorca LaR 8 88 1 110
144229 24.04.2014 Europa Cup Italy Lago di Garda LaR 7 22 4 093
142110 02.05.2014 Pálavská regata Nové Mlýny LaR 4 2 4 570
142123 23.05.2014 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny LaR 6 7 3 706
143110 09.06.2014 ME LaR ženy Split Split, Chorvatsko LaR 10 78 1 727
144255 21.06.2014 Kieler Woche Kiel, Německo LaR 7 11 5 310
144264 05.07.2014 Europa Cup Germany Warnemuende LaR 7 12 3 592
143119 14.07.2014 ME LaR U21 Garda, Itálie LaR 8 48 1 281
143136 16.08.2014 MS LaR U21 Douarnenez, Francie LaR 10 55 1 165
144278 04.09.2014 Europa Cup Austria Attersee, Austria LaR 3 3 2 109
144283 19.09.2014 Europa Cup Hungary Balatonfured-Balaton LaR 5 12 2 766
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
133401 14.03.2013 Europacup Malcesine 2013 Malcesine, Italy LaR 7 66 1 878
134223 27.03.2013 LASER YOUTH EASTER MEETING 2013 Malcesine, Italy LaR 5 7 3 269
134225 19.04.2013 Europacup Marathon 2013 Schinias, Greece LaR 5 14 1 583
131307 27.04.2013 Velká cena YC Lipna Lipno nad Vltavou LaR 4 5 1 774
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny LaR 4 1 4 721
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 5 2 193
134255 26.06.2013 Euro Radial Youth 2013 Split, Chorvatsko LaR 5 67 1 072
133114 15.07.2013 ISAF YOUTH WORLDS 2013 Limassol, Kypr LaR 10 34 1 716
134258 01.08.2013 LASER EUROPA CUP POLAND 2013 Puck LaR 5 31 947
132136 22.08.2013 Mistrovství ČR, závod olympijských naděj Nové Mlýny LaR 6 15 2 412
131621 07.09.2013 Cena YC Nechranice Nechranice LaR 1 6 226
134286 13.09.2013 Europa Cup Austria Breitenbrunn, Lake Neusiedl LaR 5 19 1 497
134288 20.09.2013 Europacup Balaton Balaton LaR 5 13 1 329
134028 22.10.2013 Mistrovství Španělska 2013 Tenerife LaR 6 49 1 883
134315 05.12.2013 Canary Olympic Sailing week Las Palmas, Gran Canaria LaR 5 33 976
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
124211 23.03.2012 KOPER CUP Koper L47 5 51 858
123501 23.03.2012 Europa Cup Torbole Torbole, Italy LaR 7 88 809
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny LaR 4 18 904
122109 12.05.2012 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 4 5 1 925
124009 17.05.2012 Dutch Youth Regatta (Open Championship) Workum, Nederland L47 6 39 1 549
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny LaR 4 19 578
124011 07.06.2012 Mezinárodní mistrovství Rakouska 2012 Attersee LaR 3 5 1 972
124250 17.06.2012 Grid Kerekded Kupa Csopak, Hungary LaR 3 6 1 581
123124 01.07.2012 MSJ_ISAF_LASE_R_Ž IRL LaR 10 38 1 445
123139 01.08.2012 MEJ_LASE_R_Ž BEL LaR 8 69 1 004
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví LaR 6 10 2 994
124277 07.09.2012 Europacup Balaton Balaton, Maďarsko LaR 5 21 1 420
124277 07.09.2012 Europacup Balaton Balaton, Maďarsko LaR 5 21 1 420
124288 20.09.2012 LASER EUROPA CUP 2012 Puck LaR 5 27 660
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
113202 01.01.2011 IODA WORLD SAILING CHAMPIONSHIP Langkawi, Malaysia Q 10 225 1 124
114202 19.02.2011 ALEXANDRIA CUP 2011 Athens L47 3 24 718
114209 25.03.2011 Europa Cup Torbole Lago di Garda L47 5 170 1 190
112102 16.04.2011 Krajský přebor Brněnská přehrada L47 1 2 402
111303 30.04.2011 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. L47 3 6 831
112113 14.05.2011 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 4 7 1 728
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 4 7 1 608
111609 11.06.2011 Cena Damet Nechranice L47 4 9 753
111505 18.06.2011 Jesenický pohár Jesenice L47 4 7 1 189
114239 20.06.2011 Dutch Youth Regatta Workum , NL L47 5 40 1 559
113110 06.07.2011 ME Laser 4,7 NL,Workum L47 8 52 3 938
114265 25.08.2011 Eurpa Cup Puck, PL Puck, PL L47 5 25 1 356
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví L47 4 4 2 312
114272 08.09.2011 Europa Cup , Austria Breitenbrunn L47 4 10 2 129
112147 23.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 17 2 412
112151 08.10.2011 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada LaR 1 1 402
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny L47 6 11 2 030
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
104230 01.01.2010 INTERNATIONAL OPTIMIST BLUE GREECE CUP Řecko, Porto Rafti Q 5 66 1 857
104214 01.04.2010 28th Lake Garda optimeeting Lake Garda Q 5 541 1 179
102101 14.04.2010 Volba Brněnská přehrada Q 2 4 906
104227 24.04.2010 Schwerpunktregatta Optimist u. 420er Podersdorf, Austria Q 5 43 1 563
101303 01.05.2010 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 10 2 193
102105 08.05.2010 Pohár Pasohlávek Pasohlávky Q 3 5 2 347
102106 12.05.2010 Závod 2 - Komu co chybí Brněnská přehrada Q 1 2 754
101801 15.05.2010 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 7 2 812
104238 22.05.2010 Spring Cup Neusiedlersee Q 5 21 3 436
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 9 3 383
104254 11.06.2010 Kamien Pomorski Cup Kamien Pomorski Q 5 84 2 111
104253 18.06.2010 35. Trofeo Optimist d Argento Lago di Garda Q 5 76 1 637
102008 17.07.2010 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 9 3 080
104285 07.08.2010 4 LAGHI 2010 -IV TAPPA Lago di Garda Q 5 48 1 846
104292 09.08.2010 ORA CUP ORA 2010 Lago di Garda Q 5 61 2 984
104293 13.08.2010 Trofeo Simone Lombardi Lago di garda Q 5 81 1 662
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 11 4 334
101333 04.09.2010 Lipenský drak Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 14 1 608
101335 11.09.2010 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt. Q 3 5 3 012
104025 17.09.2010 OPEN POLISH CHAMPIONSHIP Kamien Pomorski Q 6 108 2 783
102134 09.10.2010 Pohárový závod Nové Mlýny Q 4 10 2 812
104318 23.10.2010 TROFEO TORBOLI - Juniores Riva del Garda, Itálie Q 5 76 823
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
094223 18.04.2009 Opti-Müggel-Pokal 2009 Muggelsee Q 3 49 974
091303 01.05.2009 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt Q 4 7 3 044
094237 09.05.2009 Greifswalder Boddenpokal 2009 Greifswalder Bodden Q 3 28 950
092110 13.05.2009 Závod mládeže č.2 Brněnská přehrada Q 1 6 323
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 13 2 022
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny Q 4 12 2 406
094246 06.06.2009 Goldener Opti 2009 Kiel Schilksee Q 5 176 1 151
091609 20.06.2009 Cena Damet Nechranice Q 4 16 1 034
094257 27.06.2009 Intercup 2009 Warnemunde Q 3 76 1 108
093141 07.08.2009 IODA MS Niterol Niteroi, Brazílie Q 10 202 1 199
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Q 6 17 2 488
091382 04.09.2009 Lipno Regata 2009 Lipno - Jestřábí Q 4 7 2 045
094012 11.09.2009 Open Polish Optimist Championship Kamień Pomorski Q 6 124 1 865
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 14 2 271
094312 17.10.2009 Crewsaver Opti-Herbstpokal Berlin/Großer Müggelsee Q 5 92 1 838
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082102 16.04.2008 Závod pod záštitou myšlenky Piera de Cou Brněnská přehrada Q 2 3 1 156
084233 26.04.2008 SP OPTIMIST Rakousko, Podersdorf Q 4 32 1 688
084234 02.05.2008 Blue Sky Racing Days Optimist Rakousko, Breitenbrun Q 4 33 1 710
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 18 2 071
082108 14.05.2008 Závod pod záštitou myšlenky Fair-Play Brněnská přehrada Q 2 3 1 248
084241 17.05.2008 Optimist Schwerpunktregatta Krumpendorf am Wörther See Q 4 23 2 287
082110 24.05.2008 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 2 27 836
084258 05.06.2008 II REGATY O PUCHAR REKTORA AM W GDYNI Gdynia Q 3 29 510
084248 06.06.2008 PUCHAR LEBY, závod IODA Leba, Polsko Q 5 113 907
081722 14.06.2008 Bohemia Cup Máchovo jezero Q 3 12 1 497
081312 21.06.2008 Bali Cup Bezdrev Q 4 17 1 890
084268 09.08.2008 Trofeo 4 Laghi Lago gi Garda Q 5 52 1 647
084273 11.08.2008 Ora cup Ora Garda Q 5 158 812
081327 16.08.2008 Lipenská vlna Lipno Q 4 12 1 876
084280 23.08.2008 Optiregatta 2008 Werbellinsee Werbellinsee Q 3 8 2 494
082129 28.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 14 4 025
081382 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh BRAVO Lipno - hotel Jestřábí Q 1 5 934
084324 18.09.2008 9. Opti-Herbstpokal 2008 Berlin Berlin/Großer Müggelsee Q 4 112 991
084013 19.09.2008 Open Polish Optimist Championship Kamień Pomorski Q 6 190 1 735
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 23 1 450
084297 04.10.2008 Frankonia Cup Brombachsee Q 4 31 1 551
084311 25.10.2008 Trofeo Torboli Lago di Garda Q 5 44 1 250
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
072104 18.04.2007 Závod pod záštitou myšlenky Piera de Cou Brněnská přehrada Q 1 8 198
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 34 1 208
072109 16.05.2007 Závod pod záštitou myšlenky Fair-Play Brněnská přehrada Q 2 10 360
072113 26.05.2007 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 27 1 474
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Q 1 7 1 012
072116 20.06.2007 Závod pod záštitou myšlenky Lence Armstr Brněnská přehrada Q 1 4 453
071312 23.06.2007 Bali Cup Bezdrev Q 4 38 949
074255 05.08.2007 TROFEO 4 LAGHI Lago di Garda Q 5 89 714
074256 09.08.2007 ORA CUP ORA Lago di Garda Q 5 214 604
074009 18.08.2007 Junior Danmarks Mesterskab Dánsko Q 6 124 729
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 32 2 200
072127 08.09.2007 Brněnský závod Brněnská přehrada Q 3 5 1 734
074018 14.09.2007 OPEN POLISH OPTIMIST CHAMPIONSHIP Kamien Pomorski Q 6 190 633
072132 19.09.2007 Závod pod záštitou myšlenky Josefa Rössl Brněnská přehrada Q 1 6 168
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 26 1 857
074302 27.10.2007 TROFEO TORBOLI Lago di Garda Q 5 72 1 805
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 51 421
062142 17.05.2006 Závod mladých nadějí 2 Brněnská přehrada Q 1 14 131
062143 07.06.2006 Závod mladých nadějí 3 Brněnská přehrada Q 1 10 331
062307 10.06.2006 Pohár DDM Sluníčko štěrk. Otrokovice Q 2 10 202
062144 21.06.2006 Závod mladých nadějí 4 Brněnská přehrada Q 1 13 266
062114 24.06.2006 Krajský přebor II. Brněnská přehrada Q 4 13 1 152
062116 08.07.2006 Pohár Jedovnic Jedovnice Q 3 23 412
062119 15.07.2006 Pohár Mladých nadějí Jedovnice Q 2 19 599
062120 20.07.2006 Milen Cup Jedovnice Q 1 20 231
062206 22.07.2006 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 11 880
062122 12.08.2006 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 10 645
062123 18.08.2006 O Jedovnického kapra Jedovnice Q 2 8 304
062128 09.09.2006 Brněnský závod Brněnská přehrada Q 3 13 797
061332 16.09.2006 BALI Cup Bezdrev Q 4 49 756
062145 20.09.2006 Závod mladých nadějí 5 Brněnská přehrada Q 1 12 0
062211 23.09.2006 Moravský pohár II Chomoutov Q 3 13 864
062137 30.09.2006 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 2 4 804
062146 04.10.2006 Závod mladých nadějí 6 Brněnská přehrada Q 1 6 469
Související články

Vstupenka do Tokia unikla jen těsně

11.08.2018
Od 2. srpna se v dánském Aarhusu konal nejdůležitější závod letošní sezony – mistrovství světa olympijských tříd, které bylo zároveň první kvalifikací na olympijské hry v Tokiu. Česká republika zatím bohužel žádné místo nezískala.

Aarhus den druhý – Ondřej Teplý třikrát v první desítce

03.08.2018
Ondřej Teplý se dnes svým vynikajícím výkonem posunul ve výsledkové listině hodně nahoru.

Kdo bude bojovat o olympiádu v Tokiu?

17.05.2018
Český tým se chystá na mistrovství světa v Aarhusu   Od 2. do 12. srpna se v dánském Aarhusu pojede nejdůležitější závod letošní sezony – mistrovství světa olympijských tříd, které je zároveň první kvalifikací na olympijské hry v Tokiu.

Mistrovství Evropy Laserů v La Rochelle

16.05.2018
Austrálie, Nový Zéland, Guatemala, nebo Spojené státy nejsou zrovna země, které bychom na mistrovství Evropy očekávali. To proběhlo minulý týden v La Rochelle.

M.B.Keramika Pálavská regata

02.05.2018
Jakub Halouzka, olympionička Veronika Kozelská Fenclová a junior Ben Přikryl berou tituly z prvního letošního MČR.

Regata 49 Trofeo Princesa Sofía Iberostar skončila

06.04.2018
Pro naše reprezentanty závod na Mallorce skončil. Zítra už jsou na programu jen medailové rozjížďky pro prvních deset v každé třídě. Do nich se nikdo z našich neprobojoval.

Na Mallorce se začne závodit v pondělí

29.03.2018
Čeští jachtaři jsou připraveni a trénují na místě, kde se bude konat 49. ročník regaty Trofeo Princesa Sofía Iberostar.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ