Adam Jaroš

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Moravský Yacht Klub, z.s.
ověřená licence domácího klubu
2116-0006 11.08.2015 - 31.03.2020
Reprezentační družstvo ČSJ 01.01.2018 - 31.12.2019
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 1 24 777
194148 27.08.2019 MM Rakouska, ÖSTERREICHISCHE JUGENDMEISTERSCHAFT Neusiedler See, Austria Q 12 2 19 741
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Nové Mlýny Q 2 48 848
194127 02.08.2019 Ora Cup Ora Garda Q 10 206 4 702
194111 06.07.2019 Optimist World Champions Antigua Yacht Club Q 24 220 3 963
192125 22.06.2019 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 3 2 310
194089 14.06.2019 45.Trophy Optimist silver 6.Trophy D. Turazza Lago di Garda Q 10 40 8 294
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 3 10 368
192406 01.06.2019 Jarní závod Štěrkovna Hlučín Q 2 1 2 110
192116 25.05.2019 Velká cena Q Nové Mlýny Q 0 0
194064 16.05.2019 Puchar Dziwnowa Dziwnow Q 10 19 10 181
191801 04.05.2019 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 1 13 579
192103 27.04.2019 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 1 4 570
194044 18.04.2019 CSC CUP 2019 Medulin - Croatia Q 10 13 9 165
194039 01.01.2019 EUROMED REGATTA Malta Q 10 40 5 817
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 2 11 713
184129 01.11.2018 VI° Optimist Halloween Cup Lake Garda Q 10 113 4 317
181142 20.10.2018 Modrá stuha Vltavy                                    vltava - praha Q 2 3 1 600
182171 06.10.2018 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 1 3 831
184084 27.09.2018 Optimist Open Hungarian National Championships Balatonfüredi Q 12 27 10 452
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi Q 7 5 8 642
184076 14.09.2018 Mezinárodní mistrovství Polska Dziwnów, Balt, Polsko Q 12 71 8 115
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 7 13 842
182147 25.08.2018 Lanex Cup 2018 Brněnská přehrada Q 3 1 4 270
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 44 852
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Q 6 7 4 646
182207 28.07.2018 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 0 0
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 8 7 819
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 1 7 055
181907 30.06.2018 Neptunova regata Dlouhý rybník Lanškroun Q 2 1 2 360
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q 0 0
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 9 7 193
182102 14.04.2018 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 1 5 925
184009 29.03.2018 36° Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda Q 10 577 3 651
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
174214 07.04.2017 Int. Spring Optimist Cup 2017. Opatija Q 10 91 1 834
174213 14.04.2017 Sailing Point Easter Regatta 2017 Portorož Q 10 380 1 952
174223 21.04.2017 XXVII ŚLĄSKI PUCHAR OPTIMISTA 2017 Rybník Q 7 14 707
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 34 2 533
172001 13.05.2017 Májový pohár Velké Dářko Q 3 12 1 839
172181 17.05.2017 Pohár JMK 2 Brněnská přehrada Q 2 1 2 430
172301 20.05.2017 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza Q 4 6 2 312
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 7 32 3 641
171606 10.06.2017 Cena Nechranic Nechranice Q 7 19 3 993
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Q 4 3 2 496
172182 28.06.2017 Pohár JMK 3 Brněnská přehrada Q 2 1 2 360
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 4 3 721
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 7 8 075
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q 12 17 9 538
172415 02.09.2017 Hornická regata Žermanice Q 4 1 4 570
171333 09.09.2017 Babí léto Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 30 1 582
172168 23.09.2017 Modrý hrozen Q Nové Mlýny Q 7 14 5 080
172183 04.10.2017 Pohár JMK 4 Brněnská přehrada Q 2 1 2 663
172174 07.10.2017 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 5 1 644
174287 21.10.2017 Trofeo Ezio Torboli Riva del Garda - Italy Q 10 68 1 318
174289 29.10.2017 5 Halloween Cup Optimist Garda - Italy Q 10 163 2 562
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161801 30.04.2016 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 54 1 085
162121 21.05.2016 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 49 1 179
162118 25.05.2016 KonicaMinolta Cup Brněnská přehrada Q 2 2 1 600
161313 04.06.2016 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 12 1 406
162301 25.06.2016 Pohár Kroměříže štěrkovna Hráza Q 2 6 554
162134 29.06.2016 Corfix Cup Brněnská přehrada Q 2 3 1 054
162006 16.07.2016 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 19 854
162302 23.07.2016 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza Q 2 8 396
162205 30.07.2016 Mohelnická regata Moravičany Q 1 3 854
162416 05.08.2016 INTERPOHÁR 2016 Slezská Harta Q 6 7 4 124
162204 19.08.2016 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 3 4 1 206
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q 12 26 7 910
162155 06.09.2016 Pohár Jachtklubu Brno Brněnská přehrada Q 2 2 1 758
164298 01.10.2016 XVII PUCHAR PREZYDENTA KRAKOWA Kraków Q 1 41 457
162171 08.10.2016 Mem. Jana Sedláka Brněská přehrada Q 4 10 1 326
164316 14.10.2016 IV.Interpohár Puchr Rybnika Rybnik, Polsko Q 10 83 2 891
Související články

Mistrovství světa třídy Optimist

09.07.2019
Včera bylo zahájeno Mistrovství světa třídy Optimist, které se historicky poprvé koná na nádherném karibském ostrově Antigua v English Harbouru. Na startu se sešlo 259 závodníků z 65 zemí, mezi nimi je i Adam Jaroš z Moravského Yacht Klubu, jediný zástupce České republiky.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ