POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2018




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1595 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 34 141 818
2. Fanta Miroslav YC LS Brno 26 70 180
3. Rais Michal SK Štětí 24 59 067
4. Tlapák Vojtěch SK Štětí 23 100 187
5. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 23 46 888
6. Nevelöš Adam SK Štětí 22 184 916
7. Nevelöš Tibor SK Štětí 22 145 937
8. Kříž Jan SK Štětí 22 33 569
9. Burda František JK Česká Lípa 22 38 502
10. Tlapáková Zuzana SK Štětí 22 69 214
11. Piňosová Kristýna TJ Rapid Brno 20 74 703
12. Fanfrlová Eliška YC Jezero Hlučín 20 31 718
13. Soukal Miloslav YC Neratovice 20 71 123
14. Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 20 76 875
15. Němec Milan KJ Těrlicko 19 12 435
16. Valenová Barbora JK Olomouc 19 51 855
17. Hartig Bartoloměj YC Doksy 19 33 038
18. Pavlík Jiří YC LS Brno 19 50 894
19. Kraus Lukáš JK Česká Lípa 19 102 778
20. Chalupníková Kristýna TJ Rapid Brno 19 115 142
21. Jaroš Adam MYK 19 106 283
22. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 19 27 727
23. Motlíková Pavlína JK Cheb 19 26 626
24. Hejnová Karolína Baník Ostrava 19 18 604
25. Kraus Tobiáš JK Česká Lípa 18 73 532
26. Žáček Jiří Baník Ostrava 18 57 085
27. Müller Ondřej SK Štětí 18 66 267
28. Cintl Václav JK Česká Lípa 18 64 399
29. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 17 54 391
30. Himmel Jiří YC Nechranice 17 48 505
31. Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 17 55 200
32. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 17 72 381
33. Klíma Ondřej YC Doksy 17 30 646
34. Lokajíčková Lucie ČYK 17 65 094
35. Ráža Matyáš VS Duchcov 17 59 797
36. Novotný Štěpán JK Cheb 17 103 710
37. Motal Filip ČYK 17 16 871
38. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 17 18 259
39. Hudec Adam YC Neratovice 17 34 718
40. Klíma Vojtěch ČYK 17 41 762
41. Novák Adam YC Doksy 16 9 065
42. Mlejnek Tomáš SK Štětí 16 53 429
43. Kršňák Jakub VS Duchcov 16 45 400
44. Lokajíčková Kateřina ČYK 16 16 807
45. Teplý Jakub YC CERE 16 7 316
46. Kršňák Jan VS Duchcov 16 33 917
47. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 16 55 291
48. Vacula Martin JK Staré Splavy 16 105 701
49. Himmelová Klára YC Nechranice 16 68 408
50. Maier Michael JK Staré Splavy 16 194 582
51. Novák David YC CERE 16 9 090
52. Outrata Jiří JK Toušeň 16 64 225
53. Štafa Patrick MYK 16 27 113
54. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 16 25 970
55. Novák Vojtěch YC Doksy 16 17 942
56. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 16 48 787
57. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 16 50 713
58. Viták František JK Plzeň 16 79 984
59. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 16 59 600
60. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 16 31 080
61. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 16 51 135
62. Daněk Jan YC LS Brno 15 46 889
63. Štolbová Ela ČYK 15 13 103
64. Verner Jaroslav JK Toušeň 15 83 231
65. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 15 81 194
66. Filip Miroslav YC LS Brno 15 10 746
67. Sivý Josef Slavoj Hluboká 15 81 194
68. Pavlovský Josef YC LS Brno 15 55 300
69. Kafka Richard YC Velké Dářko 15 31 181
70. Jedličková Michaela YC Neratovice 15 45 113
71. Švíková Barbora YC CERE 15 49 774
72. Šindelka Ondřej MYK 15 100 048
73. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 15 77 846
74. Škvařil Patrik YC LS Brno 15 40 592
75. Bělunková Tatiana YC Jezero Hlučín 15 23 878
76. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 15 42 481
77. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 15 26 125
78. Teplý Viktor Jachtklub Brno 15 215 640
79. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 14 58 628
80. Justová Anna YC LS Brno 14 59 179
81. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 14 48 102
82. Staněk Jan YC Doksy 14 6 905
83. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 14 35 731
84. Šimek Karel Slavoj Hluboká 14 27 788
85. Novák Matěj YC Jezero Hlučín 14 5 768
86. Dvořáková Nela YC Neratovice 14 31 334
87. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 14 29 544
88. Kafková Petra YC Velké Dářko 14 46 341
89. Skořepová Anna JK Toušeň 14 8 834
90. Postránecká Klára YC Neratovice 14 51 098
91. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 14 30 812
92. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 14 28 465
93. Tupý Petr YC LS Brno 14 64 957
94. Chlumská Tereza JK Staré Splavy 14 6 771
95. Čermák Jaroslav YC Pardubice 14 72 986
96. Regetskiy Artem VS Duchcov 14 16 000
97. Nováková Ludmila YC LS Brno 14 15 057
98. Nápravník Jakub ČYK 14 113 812
99. Nápravníková Kořanová Johana YC Neratovice 14 111 347
100. Dítětová Tereza YC Neratovice 14 17 769
101. Beerová Anežka SK Štětí 14 13 824
102. Rezek Richard JK Cheb 14 18 335
103. Beroun Daniel Jachtklub Brno 14 13 724
104. Drda David Delfín Jablonec 14 62 869
105. Kořan Petr YC Neratovice 14 78 017
106. Navrátilová Helena Jachtklub Brno 14 22 248
107. Gebhart Zdeněk JK Cheb 14 75 324
108. Paigerová Vanda YC CERE 14 23 380
109. Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 14 21 519
110. Viščor Dan YC LS Brno 14 70 082
111. Rameš Ivan JK Česká Lípa 14 66 829
112. Will Jan Lokomotiva Plzeň 14 68 101
113. Vaszi Mikuláš SK Štětí 14 24 436
114. Kučera Matěj TJ Lanškroun 14 66 375
115. Viščorová Nela YC LS Brno 14 63 160
116. Podrábská Adéla SK Štětí 13 16 656
117. Postránecký František YC Neratovice 13 17 787
118. Bryx Petr YC Neratovice 13 41 249
119. Buchtová Agnes YC LS Brno 13 17 715
120. Hýžová Helena Jachtklub Brno 13 17 201
121. Ptáčník Ondřej JK Staré Splavy 13 34 600
122. Borkovec Bořek ČYK 13 34 639
123. Kaiser Ondřej YC Příbram 13 14 616
124. Otevřel Pavel YC LS Brno 13 16 681
125. Hála Jakub AYCK 13 9 921
126. Beneš Filip TJ Sokol Vrané II 13 7 045
127. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 13 16 152
128. Mojdlová Kateřina YC Kladno 13 16 444
129. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 13 35 668
130. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 13 10 546
131. Krsička Michal YC CERE 13 35 970
132. Bidlová Jitka YC LS Brno 13 36 382
133. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 13 27 563
134. Paigerová Nina YC CERE 13 14 727
135. Karas Filip Jachtklub Brno 13 7 518
136. Babický Josef JK Česká Lípa 13 31 691
137. Beneš Jiří YC CERE 13 28 067
138. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 13 22 991
139. Knorr Petr VS Duchcov 13 11 242
140. Tomeš Jiří JK Česká Lípa 13 10 851
141. Chalupníková Klára Jachtklub Brno 13 28 788
142. Vaculka Zbyněk YC LS Brno 13 11 332
143. Ptáčková Tereza YC Velké Dářko 13 24 391
144. Hála Jan AYCK 13 30 502
145. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 13 30 509
146. Záruba Adam YC CERE 13 24 433
147. Stibůrková Eliška ČYK 13 30 593
148. Ptáčková Markéta YC Velké Dářko 13 11 779
149. Cákoci Marek YC CERE 13 10 882
150. Ronovský Jonáš ČYK 13 11 781
151. Hálová Anna AYCK 13 22 128
152. Kafka Roman YC Velké Dářko 13 28 267
153. Buchtová Sarah YC LS Brno 13 21 262
154. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 13 20 520
155. Janderová Klára YC SaS 13 31 258
156. Rešl Pavel VS Duchcov 13 13 150
157. Zbořil Matyáš JK Staré Splavy 13 13 173
158. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 13 19 645
159. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 13 19 470
160. Vacula Jiří JK Staré Splavy 13 26 875
161. Makrlík Dušan JK Klatovy 13 15 405
162. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 13 79 239
163. Jedlička Jan YC Neratovice 13 43 032
164. Kvasnik Milan YC Neratovice 13 77 335
165. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 13 6 331
166. Moucha Pavel YC Doksy 13 43 321
167. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 13 84 956
168. Halouzka Jakub MYK 13 87 128
169. Košatová Lucie ČYK 13 89 823
170. Parůžek Jiří JK Toušeň 13 92 738
171. Košvica Jakub YC LS Brno 13 94 888
172. Kmetík Matyáš YC Jezero Hlučín 13 6 024
173. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 13 93 898
174. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 13 50 470
175. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 13 107 328
176. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 13 171 835
177. Kamenský Radim YC Velké Dářko 13 115 089
178. Vítovec Matěj YC CERE 13 51 800
179. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 13 45 537
180. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 12 61 027
181. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 12 56 306
182. Sadílek Adam Delfín Jablonec 12 29 202
183. Krsička Martin YC CERE 12 77 738
184. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 12 28 512
185. Lederer Tomáš VS Duchcov 12 8 128
186. Košťál Petr YC Pardubice 12 71 580
187. Bílková Lucie Sokol Palkovice 12 3 242
188. Jindřichová Markéta JK Cheb 12 10 747
189. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 12 26 814
190. Stibůrková Tereza ČYK 12 31 915
191. Plodek Adam YC Pardubice 12 29 731
192. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 12 50 108
193. Neckařova Martina TJ Rapid Brno 12 27 457
194. Kaltounková Klára ČYK 12 25 019
195. Kmenta Martin Jachtklub Brno 12 26 867
196. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 12 10 402
197. Halouzka Jiří MYK 12 52 308
198. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 12 31 421
199. Sivý Filip Slavoj Hluboká 12 26 423
200. Krsička Lukáš YC CERE 12 26 906
201. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 12 21 518
202. Valouch Vlastimil JK Olomouc 12 10 497
203. Páleníčková Aneta YC CERE 12 41 302
204. Audy Dan Jachtklub Brno 12 45 845
205. Němec Jiří Slavoj Hluboká 12 35 668
206. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 12 15 162
207. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 12 16 644
208. Brhelová Iva ČYK 12 14 531
209. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 12 14 418
210. Lambl Vojtěch YC Neratovice 12 37 812
211. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 12 6 311
212. Sadílková Nela Delfín Jablonec 12 36 696
213. Kramář Petr JK Česká Lípa 12 36 462
214. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 12 18 852
215. Richterová Eliška YC Pardubice 12 83 150
216. Pokoš Radim VS Duchcov 12 18 118
217. Klíma Jáchym ČYK 12 13 508
218. Valouch Libor JK Olomouc 12 12 793
219. Bauerová Markéta YC CERE 11 16 990
220. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 11 15 885
221. Vychová Eliška YC Neratovice 11 53 874
222. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 11 21 653
223. Houdek Roman YC LS Brno 11 140 629
224. Heneš David JK Olomouc 11 9 071
225. Karas Tomáš Jachtklub Brno 11 57 899
226. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 11 16 195
227. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 11 9 513
228. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 11 134 756
229. Křenková Kristýna YC LS Brno 11 21 861
230. Peterka Tomáš ČYK 11 27 140
231. Havelka Jakub ČYK 11 99 321
232. Roček Roman YC Neratovice 11 97 479
233. Pavlovská Alexandra YC LS Brno 11 17 026
234. Skalický Vladimír LK Štěchovice 11 74 203
235. Mikulec Martin TJ Rapid Brno 11 78 557
236. Mojdl Ondřej YC Kladno 11 9 591
237. Bauer František YC CERE 11 21 062
238. Šlechtická Kateřina YC LS Brno 11 17 949
239. Medek Pavel VS Duchcov 11 9 877
240. Bryxová Lucie YC Neratovice 11 23 042
241. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 11 62 203
242. Špaček Matěj YC CERE 11 20 262
243. Kučera Petr TJ Rapid Brno 11 13 810
244. Richter Jan YC Pardubice 11 64 140
245. Ptáčník Milan JK Staré Splavy 11 74 798
246. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 11 23 549
247. Kučera Petr TJ Rapid Brno 11 66 583
248. Halouzka Michal MYK 11 53 290
249. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 11 10 020
250. Říčanová Nicol SK Štětí 11 29 109
251. Hlavsa Tomáš Jachtklub Brno 11 42 854
252. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 11 8 502
253. Motal Adam ČYK 11 7 993
254. Blatecký Martin Jachtklub Brno 11 8 623
255. Prokýšek Petr Orthodocks YC 11 36 141
256. Vít Jaroslav Prazdroj Plzeň 11 6 593
257. Procházková Tereza Bohemia Poděbrady 11 8 715
258. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 11 49 429
259. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 11 36 754
260. Ostrý Dominik YC LS Brno 11 37 700
261. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 11 52 448
262. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 11 30 147
263. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 11 38 266
264. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 11 31 028
265. Snopek Martin Slavoj Hluboká 11 8 502
266. Soukup Aleš VS Duchcov 11 8 759
267. Boháček David Bohemia Poděbrady 11 6 836
268. Vinkl Petr YC Kladno 11 39 691
269. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 11 52 699
270. Pavlišová Michaela YC Kovářov 10 78 611
271. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 10 19 908
272. Sünderhauf Zdeněk ČYK 10 81 054
273. Vlachová Veronika YC Neratovice 10 44 650
274. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 10 79 532
275. Jurečka Matěj Císařská louka 10 20 574
276. Haňkovský David YC CERE 10 7 582
277. Rašková Adéla ČWA 10 40 844
278. Hrubý Karel Jachtklub Brno 10 47 597
279. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 10 6 622
280. Žalud František ČYK 10 22 216
281. Mrzílková Lenka YC Neratovice 10 33 247
282. Winkler Pavel JK Toušeň 10 76 675
283. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 10 8 447
284. Štursová Jana JK Plzeň 10 23 691
285. Mojdl Martin YC Kladno 10 8 448
286. Holubová Tereza ČYK 10 35 461
287. Dvořák Jan YC CERE 10 39 262
288. Křížek David Lokomotiva Plzeň 10 82 569
289. Rusňák Štěpán JK Plzeň 10 13 914
290. Kovařík David ČYK 10 102 125
291. Brabec Václav YC CERE 10 37 982
292. Vlach Martin YC Neratovice 10 39 371
293. Hrubý Jiří SK Štětí 10 134 475
294. Hušková Lia Bohemia Poděbrady 10 7 210
295. Hatle Stella Marie ČYK 10 18 123
296. Štursová Lucie YC Nelahozeves 10 18 132
297. Szmaragowski Dominik YC DIM Bezdrev 10 16 527
298. Raška Marek ČWA 10 39 055
299. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 10 69 281
300. Beretová Adéla ČYK 10 6 619
301. Svoboda Lukáš YC Neratovice 10 15 075
302. Jakoubek Zdeněk ČYK 10 87 535
303. Krasauskas Tadas ČYK 10 6 887
304. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 10 85 454
305. Haubold Petr Delfín Jablonec 10 19 062
306. Lidařík Rudolf YC LS Brno 10 44 530
307. Kališová Markéta Jachtklub Brno 10 32 859
308. Diviš Lukáš TJ Rapid Brno 10 25 735
309. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 10 5 785
310. Pfeiferová Veronika YC Neratovice 10 25 237
311. Ott Adam Jachtklub Brno 10 26 125
312. Dragoun Ivan JK Plzeň 10 6 076
313. Bříza Petr YC Pardubice 10 9 879
314. Cvikrová Michaela ČYK 10 31 693
315. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 10 48 263
316. Kilarová Marie Baník Ostrava 10 9 590
317. Vacula Karel YC Znojmo 10 24 996
318. Křenková Monika YC LS Brno 10 8 800
319. Košata Lukáš ČYK 10 59 164
320. Šabatová Barbora YC LS Brno 10 10 777
321. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 10 28 490
322. Šmídová Pavla YC Neratovice 10 9 029
323. Tichánek Michal Sokol Palkovice 10 10 370
324. Šmídmajer Lukáš YC LS Brno 10 8 875
325. Hrubý Pavel ČWA 9 26 127
326. Václavík Jakub JK Česká Lípa 9 28 725
327. Vízner Karel YC Doksy 9 6 650
328. Holubová Kristýna ČYK 9 15 242
329. Vrána Petr TJ Rapid Brno 9 18 674
330. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 9 35 954
331. Quasniczka Josef JK Litoměřice 9 4 554
332. Dvořák Filip Jachtklub Brno 9 8 634
333. Synková Anna YC LS Brno 9 28 737
334. Hýža Vít Jachtklub Brno 9 4 227
335. Pešková Adéla YC LS Brno 9 19 886
336. Klusáčková Radka YC LS Brno 9 19 895
337. Mika Radek YC SaS 9 24 433
338. Zima Tomáš YC Kladno 9 81 670
339. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 9 15 864
340. Kováč Richard JK Prostějov 9 15 096
341. Plecitý Martin JK Toušeň 9 56 704
342. Smrčka Jiří ČYK 9 6 958
343. Plhoň Adam SK Tři sestry 9 94 509
344. Škoda Jan ČYK 9 9 146
345. Hrubý Jan ALT RS 9 14 542
346. Kubový Martin JK Toušeň 9 95 915
347. Čeřovský Jonáš JK Česká Lípa 9 6 971
348. Kováč Vladimír JK Prostějov 9 9 493
349. Grabarczyk Darek YC LS Brno 9 14 397
350. Dymáková Liliana YC Vysoké Mýto 9 7 152
351. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 9 60 320
352. Neumann Lukáš YC RODOP 9 41 558
353. Nedvědický Alexandr ČYK 9 7 260
354. Blažek Martin YC CERE 9 14 307
354. Blažek Marek YC CERE 9 14 307
356. Švíková Kateřina YC CERE 9 37 205
357. Bilerová Rozálie TJ Lanškroun 9 5 796
358. Dymák Matyáš YC Vysoké Mýto 9 31 025
359. Vorel Petr YC LS Brno 9 6 176
360. Ručka Tomáš YC Kladno 9 13 114
361. Loužek Karel JK Plzeň 9 23 177
362. Vacula Jan YC Znojmo 9 22 158
363. Kaláb Jindřich VS Duchcov 9 28 803
364. Buřil Miloš ALT RS 9 22 535
365. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 9 11 601
366. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 9 22 929
367. Zíma Jakub ČWA 9 76 029
368. Benovičová Viktorie YC CERE 9 11 356
369. Šeliga Teodor TJ Rapid Brno 9 11 885
370. Červenka Matouš JK Olomouc 9 24 633
371. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 9 32 647
372. Samcová Klára TJ Rapid Brno 9 10 807
373. Vacula Karel YC Znojmo 9 11 034
374. Cintl Václav JK Česká Lípa 9 24 241
375. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 9 69 737
376. Grabarczyková Anna YC LS Brno 9 8 509
377. Bauerová Šárka YC CERE 9 32 074
378. Bína Rudolf YC LS Brno 9 12 537
379. Iljuchin Matěj Orthodocks YC 9 20 842
380. Dadák Lukáš YC LS Brno 9 34 517
381. Buchar Petr YC CERE 9 10 392
382. Drahorád Petr JK Cheb 9 33 999
383. Rážová Lea VS Duchcov 9 1 977
384. Sazama Michal ČYK 9 12 020
385. Kramplová Annamaria ČYK 8 13 300
386. Netík Pavel YC Velké Dářko 8 7 633
387. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 8 5 205
388. Vlach Miroslav YCR Roudnice 8 5 555
389. Staniek Štěpán Orthodocks YC 8 13 576
390. Bláha Martin JK Plzeň 8 8 164
391. Pavel Aleš YC CERE 8 4 112
392. Fialová Adéla YC CERE 8 2 150
393. Sedlák Štěpán JK Česká Lípa 8 10 916
394. Havel Filip YC Neratovice 8 11 245
395. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 8 9 436
396. Friedl Jakub YC CERE 8 2 190
397. Richter Zdeněk YC Doksy 8 13 084
398. Záhornacký Jan LS Kroměříž 8 11 004
399. Szmaragowski David YC DIM Bezdrev 8 11 375
400. Hasman Radim Delfín Jablonec 8 13 775
401. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 8 15 469
402. Mareš Michael YC Pardubice 8 6 305
403. Kubů Jáchym YC Pardubice 8 6 602
404. Vít Ladislav JK Plzeň 8 9 728
405. Šiknerová Adriana YC CERE 8 11 876
406. Veselý Štěpán YC Pardubice 8 13 648
407. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 8 8 728
408. Majchrák Lukáš Orthodocks YC 8 12 128
409. Novohradský Filip YC Pardubice 8 6 147
410. Valík Jiří YCR Roudnice 8 10 235
411. Hrubý Lukáš Jachtklub Brno 8 11 469
412. Dragoun Dominik JK Plzeň 8 11 718
413. Veselá Ema YC Vysoké Mýto 8 11 648
414. Reichert Richard ALT Vaurien 8 5 993
415. Marečková Renata Jachtklub Brno 8 13 637
416. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 8 4 842
417. Krejčiřík Daniel YC LS Brno 8 9 511
418. Vlčková Světlana VS Duchcov 8 1 764
419. Pour Jan Orthodocks YC 8 11 943
420. Štěpán David Jachtklub Brno 8 4 074
421. Vlachová Eliška YCR Roudnice 8 5 603
422. Indrák Jiří Sokol Tovačov 8 26 668
423. Šulc David YC Nechranice 8 26 895
424. Bartoš Richard YC Lískovec 8 19 024
425. Němec František ALT Tornado 8 32 765
426. Nejezchleba Jakub YC LS Brno 8 43 068
427. Palkovský Tomáš SK Štětí 8 57 247
428. Winklerová Anna JK Toušeň 8 34 790
429. Solař Petr ČYK 8 94 908
430. Kováčová Tereza JK Prostějov 8 24 535
431. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 8 20 178
432. Kolářová Terezie Orthodocks YC 8 29 720
433. Kašpar Antonín YC CERE 8 27 585
434. Slívová Jana YC Nechranice 8 52 584
435. Cikrt Tomáš JK Toušeň 8 22 082
436. Košťálová Bára YC Pardubice 8 22 051
437. Roček Matyáš YC Neratovice 8 29 921
438. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 8 36 483
439. Kubeš Fedor YC LS Brno 8 32 475
440. Jochovič Josef YC Neratovice 8 54 916
441. Procházka Libor YC Neratovice 8 26 610
442. Schwarzová Markéta YC CERE 8 38 937
443. Parchomenko Ondřej YC Nechranice 8 32 330
444. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 8 37 487
445. Storch Petr Chemička Ústí 8 57 247
446. Lawson Andrew JK Staré Splavy 8 18 339
447. Směšný Marek JK Prostějov 8 49 297
448. Ottová Hana Sokol Tovačov 8 30 767
449. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 8 41 656
450. Hanák Jakub Sokol Tovačov 7 11 546
451. Vychová Zuzana YC Neratovice 7 28 272
452. Tkadlecová Sára JK Toušeň 7 23 140
453. Šplíchal Filip JK Plzeň 7 21 807
454. Machovská Lucie ALT Vaurien 7 21 951
455. Krejza Filip ALT FB 7 29 614
456. Bulušek Ondřej Bohemia Poděbrady 7 4 094
457. Klímová Johana ČYK 7 4 873
458. Muzikář David Jachtklub Brno 7 22 845
459. Kolář Jan Orthodocks YC 7 3 065
460. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 7 28 248
461. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 7 5 088
462. Hošek Libor JK Česká Lípa 7 69 171
463. Veit Martin ALT FB 7 29 614
464. Blatecká Veronika Jachtklub Brno 7 3 884
465. Machovský Jan ALT Vaurien 7 21 951
466. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 7 10 974
467. Kotek Kamil JK Staré Splavy 7 23 639
468. Bulušek Jiří Bohemia Poděbrady 7 6 622
469. Kališová Lenka Jachtklub Brno 7 26 148
470. Šára Marek Bohemia Poděbrady 7 3 430
471. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 7 2 938
472. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 7 39 494
473. Kubů Alvin YC Pardubice 7 10 153
474. Kroupa Rostislav Sokol Palkovice 7 2 959
475. Hanák Vít Sokol Tovačov 7 6 393
476. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 7 25 275
477. Nalezenec Vojtěch YC Vysoké Mýto 7 9 574
478. Petrová Kristýna VS Duchcov 7 3 992
479. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 7 27 580
480. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 7 2 965
481. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 7 24 979
482. Jozíf Martin YC Pardubice 7 69 225
483. Krejčiříková Karolína YC LS Brno 7 2 996
484. Pour Václav Slavoj Hluboká 7 9 342
485. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 7 10 749
486. Kuš Emil Slavoj Hluboká 7 9 342
487. Vika Tomáš Orthodocks YC 7 41 734
488. Flídr Jaromír TJ Lanškroun 7 9 215
489. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 7 10 974
490. Jenšík David JK Česká Lípa 7 8 670
491. Marek Václav TJ Rapid Brno 7 5 697
492. Pavlíček Zdeněk YC Regent 7 27 705
493. Plotěný Jan TJ Rapid Brno 7 5 697
494. Čeřovský Jakub JK Česká Lípa 7 11 239
495. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 7 23 887
496. Hrubý Jiří JK Plzeň 7 3 883
497. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 7 31 263
498. Hykrda Jan Jachtklub Brno 7 26 276
499. Kučerová Martina Chemička Ústí 7 6 480
500. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 7 4 398
501. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 7 18 168
502. Huk Vítězslav YC LS Brno 7 33 301
503. Maršálková Blanka YC LS Brno 7 40 426
504. Beringer Jan ČYK 7 7 637
505. Suchomel Ondřej Spartak Modřany 7 18 112
505. Pešek Lukáš Spartak Modřany 7 18 112
507. Martan Matěj Lokomotiva Plzeň 7 4 666
508. Zíta Tomáš Císařská louka 7 17 449
509. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 7 39 836
510. Indrák Václav Sokol Tovačov 7 7 369
511. Zalabák Petr Chemička Ústí 7 18 555
512. Šilhavý Jaromír YC Kladno 7 14 837
513. David Robert YC CERE 7 3 774
514. Dolejš Rudolf ČWA 7 15 078
515. Fiala Petr YC Neratovice 7 51 317
516. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 7 15 105
517. Schwanzer Albert YC LS Brno 7 6 115
518. Valenta Jan YC CERE 7 15 171
519. Holčák Michal Slavoj Litoměřice 7 2 379
520. Toth Martin ČWA 7 15 931
521. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 7 15 750
522. Kučera Michal Chemička Ústí 7 6 480
523. Holý Ivo Baník Ostrava 7 7 865
524. Kučerová Lucie JK Prostějov 7 13 338
525. Zima Daniel Delfín Jablonec 7 5 844
526. Štrunc Jan YC Neratovice 7 20 759
527. Outratová Anna YC CERE 7 1 314
528. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 7 12 997
529. Kotek Michal JK Staré Splavy 7 57 945
530. Opletalová Ivana JK Plzeň 7 1 542
531. Čajčík Jan YC LS Brno 7 12 559
532. Šimánek Jiří Lokomotiva Plzeň 7 4 260
533. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 7 31 991
534. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 7 13 680
535. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 7 1 632
536. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 7 18 555
537. Kristan Josef YC CERE 7 1 598
538. Hálová Lucie JK Toušeň 6 27 273
539. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 6 7 357
540. Čáp Milan YC Neratovice 6 79 503
541. Hanka Vilém ČYK 6 3 091
542. Stejskal Max YC Neratovice 6 8 374
543. Šercl Ondřej Delfín Jablonec 6 6 971
544. Mareček Josef JK Staré Splavy 6 32 698
545. Kuřilová Kateřina Baník Ostrava 6 3 987
546. Kuřil Jan Baník Ostrava 6 8 477
547. Najvárek Ondřej ČYK 6 7 473
548. Hanka Vojtěch ČYK 6 5 618
549. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 6 3 691
550. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 6 8 105
551. Hájek Ladislav YCR Roudnice 6 1 999
552. Sladký Martin ČWA 6 34 871
553. Zemanová Nicole ČWA 6 8 049
554. Kraus Jan JK Česká Lípa 6 9 086
555. Pačanda Roman Bohemia Poděbrady 6 2 081
556. Žemlička Pavel TJ Sokol Vrané II 6 1 111
557. Čeněk Jiří Bohemia Poděbrady 6 3 638
558. Prax Jakub YC LS Brno 6 7 831
559. Nahodil Alexander YC CERE 6 8 282
560. Valík David YCR Roudnice 6 9 301
561. Blatecká Michaela Jachtklub Brno 6 5 966
562. Semler Jan TJ Lanškroun 6 3 026
563. Sušil Jan YC CERE 6 8 282
564. Novák Jaroslav YC Doksy 6 7 495
565. Kolomý Jonáš TJ Lanškroun 6 8 910
566. Procházka Filip YC Neratovice 6 79 503
567. Čajčík Karel YC Pardubice 6 5 820
568. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 6 8 105
569. Bobková Michaela JK Cheb 6 27 667
570. Motlík Ondřej JK Cheb 6 8 646
571. Rabas Štěpán YC Jezero Hlučín 6 1 150
572. Štursová Pavla YC Nelahozeves 6 13 600
573. Brázdová Roxana Adelaida ČYK 6 4 715
574. Szmaragowski Michaela YC DIM Bezdrev 6 16 808
575. Sedláček Petr JK Prostějov 6 6 477
576. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 14 567
577. Šenkýř Ivan YC Neratovice 6 23 922
578. Szmaragowski Daniel YC DIM Bezdrev 6 16 808
579. Kuklík Radek YC LS Brno 6 17 321
580. Bobek Pavel Baník Ostrava 6 43 158
581. Solfronk Antonín YC Nechranice 6 12 883
582. Muchová Kateřina JK Česká Lípa 6 21 499
583. Doležel Ondřej YC CERE 6 4 911
584. Staniek Pavel KJ Těrlicko 6 6 190
585. Cvachová Adéla Spartak Modřany 6 11 662
586. Blatecký David Jachtklub Brno 6 22 732
587. Janáček Vojtěch YC LS Brno 6 4 903
588. Mašková Eliška Bohemia Poděbrady 6 12 454
589. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 6 4 453
590. Dlouhá Martina YC Velké Dářko 6 11 964
591. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 6 2 533
592. Lejhanec David YC Pardubice 6 12 001
593. Komendová Kateřina Jachtklub Brno 6 12 090
594. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 6 6 275
595. König Václav YC DIM Bezdrev 6 9 845
596. Štantejský Jan ALT RS 6 20 186
597. Horáková Karolína TJ Sokol Vrané II 6 1 473
598. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 6 13 532
599. Busta Anna ČYK 6 2 535
600. Berg Petr VS Duchcov 6 4 348
601. Maruš Max YC Písek 6 13 396
602. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 6 44 104
603. Chamradová Eva YC Jezero Hlučín 6 2 191
604. Pačanda David Bohemia Poděbrady 6 3 995
605. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 6 10 517
606. Popper Šimon YC Doksy 6 2 214
607. Baudyšová Klára Bohemia Poděbrady 6 5 506
608. Czinner Michal YC Kladno 6 2 667
609. Pavliš Jiří YC Kovářov 6 24 869
610. Sehnal Pavel ČWA 6 44 790
611. Musil Tomáš YC RODOP 6 24 604
612. Vojáčková Kateřina TJ Sokol Vrané II 6 2 494
613. Kala Roman YC Doksy 6 16 381
614. Hála Petr AYCK 6 4 008
615. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 5 8 043
616. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 5 14 095
617. Král Karel JK Sokolov 5 6 827
618. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 5 3 122
619. Havrda Luboš Delfín Jablonec 5 13 965
620. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 5 3 102
621. Lassig Jiří JK Staré Splavy 5 8 068
622. Skála Petr ALT SF 5 6 306
623. Novák Dušan ASK Lovosice 5 4 679
624. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 5 13 965
625. Košťálová Anna YC Pardubice 5 9 824
626. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 5 7 816
627. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 5 14 791
628. Filip Martin YC LS Brno 5 1 502
629. Klucká Lucie VS Duchcov 5 15 191
630. Křiváková Magdalena YC LS Brno 5 3 363
631. Hanzl Jáchym Slavoj Litoměřice 5 3 371
632. Tran Martin Lokomotiva Plzeň 5 1 919
633. Mašková Michaela Bohemia Poděbrady 5 3 708
634. Utíkal Petr JK Olomouc 5 6 099
635. Čoupek Ondřej YC LS Brno 5 4 529
636. Ďásek František JK Cheb 5 7 263
637. Jirkovec Zdenek YC RODOP 5 16 632
638. Joza Vladimír JK Staré Splavy 5 3 830
639. Beneš Petr YK Jestřábí 5 7 365
640. Olša Jiří YC LS Brno 5 6 904
641. Červín Jiří Chemička Ústí 5 3 153
642. Kuthan Jan YC Lískovec 5 4 677
643. Vacula Libor JK Staré Splavy 5 35 110
644. Knorr Luděk VS Duchcov 5 7 556
645. Behenský Jan YC CERE 5 4 821
646. Krč Lukáš JK Prostějov 5 3 126
647. Mušálek Pavel YC Kozmice 5 3 393
648. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 5 7 621
649. Pavlovský Marek YC LS Brno 5 14 286
650. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 5 8 436
651. Klimeš Ondřej JK Plzeň 5 3 405
652. Hnitka Martin YC Nechranice 5 15 559
653. Zidková Nadine ČWA 5 6 598
654. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 5 110
655. Kuthan Jiří YC Lískovec 5 5 160
656. Hrdina Patrik YC RODOP 5 24 002
657. Pavlíková Barbora YC CERE 5 5 183
658. Grecmanová Denisa YC RODOP 5 24 243
659. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 5 3 421
660. Krejčíková Klára YC CERE 5 1 572
661. Labuda Ondřej YC LS Brno 5 73 602
662. Kouřil Vít Jachtklub Brno 5 3 011
663. Doležal Tomáš YC Neratovice 5 10 732
664. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 5 3 102
665. Tesař David ASK Lovosice 5 9 459
666. Vinterlíková Karolína Bohemia Poděbrady 5 2 960
667. Valík Martin YCR Roudnice 5 2 199
668. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 5 10 276
669. Bezušková Jana YC Neratovice 5 25 397
670. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 5 9 658
671. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 5 10 091
672. Wehrenberg Anna YC Kladno 5 9 699
673. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 5 25 567
674. Doležalová Zuzana YC Neratovice 5 9 896
675. Kulík Martin YC RODOP 5 23 384
676. Vaďurová Dominika JK Toušeň 5 23 003
677. Štruncová Michaela YC Neratovice 5 9 009
678. Novotný Václav JK Cheb 5 6 798
679. Mareš Miloš YC Kladno 5 4 395
680. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 5 8 196
681. Formánek Patrik Jachtklub Brno 5 1 005
682. Záruba Vladimír JK Cheb 5 13 372
683. Hajn Ladislav SK Štětí 5 8 337
684. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 5 20 184
685. Všetečka Ladislav YC LS Brno 5 4 140
686. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 5 21 360
687. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 8 915
688. Skála Kryštof VS Duchcov 5 1 015
689. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 5 4 867
690. Guryča Nikola YC CERE 5 12 297
691. Kuthanová Kateřina YC Lískovec 5 8 685
692. Štěpánský Adam Slávia Česká Skalice 5 31 223
693. Lukačovič Samuel ALT RS 5 8 754
694. Plesníková Barbora YC CERE 5 1 069
695. Hemelík Antonín ASK Lovosice 5 4 867
696. Svobodová Sára YC Lískovec 5 11 672
697. Fetterle David JK Česká Lípa 5 8 911
698. Novotný Jiří ASK Lovosice 5 8 915
699. Jirounek Kamil YC CERE 5 39 042
700. Maršík Karel Chemička Ústí 4 3 690
701. Ježowicz Zbygniew KJ Těrlicko 4 907
702. Falta Miroslav ALT Tornado 4 6 162
703. Šušková Julie YC Jezero Hlučín 4 856
704. Brejšová Nevena JK Cheb 4 1 655
705. Navrátil Vojtěch Jachtklub Brno 4 987
706. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 4 6 151
707. Topiarzová Magdicka YC CERE 4 5 350
708. Harcuba Petr JK Staré Splavy 4 4 622
709. Petrásek Tomáš TJ Prostějov 4 1 477
710. Masopust Jaroslav YC Doksy 4 4 495
710. Richtr Zdeněk YC Doksy 4 4 495
712. Hájek Adam YC CERE 4 4 461
713. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 4 4 732
714. Kölbl Josef ALT Tornado 4 4 752
715. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 4 4 813
716. Karbusický Jaroslav Bohemia Poděbrady 4 1 290
717. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 4 4 216
718. Samec Marek Jachtklub Brno 4 1 245
719. Sobotka Jakub ALT Cat Open 4 5 205
720. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 4 4 024
721. Skála David ALT SF 4 5 317
722. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 4 5 533
723. Krása Štěpán YC CERE 4 3 705
724. Dastych Petr ASK Lovosice 4 3 991
725. Hodačová Veronika YC Pardubice 4 3 946
726. Zgraja Martin Orthodocks YC 4 3 921
727. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 4 5 686
728. Čermák Josef YC Neratovice 4 3 880
729. Vřešťál Rudolf YC LS Brno 4 54 345
730. Oříšek Tomáš TJ Prostějov 4 1 628
731. Haramija Josef YC CERE 4 952
732. Tic Tomáš YC Jezero Hlučín 4 1 634
733. Faltys David Bohemia Poděbrady 4 5 902
734. Pavka Tomáš YC Znojmo 4 1 639
735. Mazgaj Robert ALT RS 4 5 956
735. Jenček Petr ALT RS 4 5 956
737. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 4 908
738. Bazler Petr ASK Lovosice 4 1 710
739. Neumann Vojtěch TJ Sokol Vrané II 4 580
740. Bína Daniel JK Staré Splavy 4 61 751
741. Trčka Martin Baník Most 4 25 944
742. Valenová Klára JK Olomouc 4 2 732
743. Neužil Pavel SK Štětí 4 11 156
744. Krejčiřík Jan YC LS Brno 4 11 008
745. Městka Josef Lokomotiva Cheb 4 2 739
746. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 4 25 044
746. Lojková Petra JK Černá v Pošumaví 4 25 044
748. Verner Kamil JK Toušeň 4 10 440
749. Hartl Radim YC LS Brno 4 9 798
750. Chlebna Milan YC Kovářov 4 22 770
751. Perníčková Lucie Jachtklub Brno 4 9 731
752. Fantová Kateřina YC LS Brno 4 9 275
753. Holoubek David TJ Jiskra Třeboň 4 9 269
754. Miková Žaneta YC SaS 4 9 242
755. Iljuchin Ilja ALT RS 4 9 166
756. Martan Jiří Lokomotiva Plzeň 4 29 982
757. Hrabalová Veronika YC SaS 4 8 604
758. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 4 11 344
759. Skalka Miroslav Slavoj Český Těšín 4 303
760. Rosík Alex YC CERE 4 4 570
761. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 4 13 990
762. Marek Filip TJ Rapid Brno 4 2 393
763. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 4 2 474
764. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 4 16 124
765. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 4 2 477
766. Balzer Robert JK Prostějov 4 2 509
767. Pokorný Jan ALT SF 4 14 570
768. Turba Marek YC LS Brno 4 2 360
769. Himmel Jiří YC Nechranice 4 13 889
770. Valdhansová Klára ČYK 4 11 804
771. Tomáš Marek Truc JK Plzeň 4 13 693
772. Mertinová Nicole ČWA 4 19 708
773. Hanáková Marcela Sokol Tovačov 4 13 453
774. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 4 2 342
775. Mertlová Michaela YC Regent 4 20 196
776. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 4 2 274
777. Sieberová Monika Bohemia Poděbrady 4 2 272
778. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 4 2 603
779. Slíva Jakub YC Nechranice 4 31 715
780. Knetig Jindřich 4 10 103
781. Ptáčník Ivan YC Neratovice 4 3 269
782. Krob Michal YC Kladno 4 2 064
783. Benovič Vojtěch YC CERE 4 3 254
784. Hájek Libor JK Cheb 4 1 933
785. Doležal Tomáš SK Tři sestry 4 70 544
786. Sobotová Kristýna JK Prostějov 4 1 798
787. Hýža Jiří Jachtklub Brno 4 40 227
788. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 4 2 036
789. Verl Jan Delfín Jablonec 4 3 160
790. Budín Aleš YC CERE 4 6 569
791. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 4 3 123
792. Škoda Michal YC Neratovice 4 7 651
793. Vastl Ladislav ALT Tornado 4 6 535
794. Daněk Tomáš YC LS Brno 4 3 157
795. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 4 8 149
795. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 4 8 149
797. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 4 1 710
798. Kuchejda Petr YC Kozmice 4 1 734
799. Beneš Marián Sokol Palkovice 3 1 662
800. Dvořák Tobiáš YC CERE 3 2 621
801. Šebková Kristýna YC LS Brno 3 2 606
802. Vaculka Tomáš YC LS Brno 3 1 911
803. Korbová Ivana JK Olomouc 3 1 908
804. Richterová Ludmila TJ Rapid Brno 3 2 475
805. Janovský Tomáš Orthodocks YC 3 1 872
806. Prokopová Michala Bohemia Poděbrady 3 1 863
807. Tomek Milan NOT FOR SAIL 3 63 149
808. Krátký Jan Slavoj Hluboká 3 2 325
809. Melika Jan YC CERE 3 4 281
810. Petrák Jan ALT Tornado 3 4 324
811. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 3 1 750
812. Kuřák Štěpán Delfín Jablonec 3 3 413
813. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 3 2 354
814. Moravcová Jana YC Vysoké Mýto 3 1 762
815. Dymák Vojtěch YC Vysoké Mýto 3 3 416
816. Mačát Matyáš YC Velké Dářko 3 2 359
817. Pečková Markéta YC Nelahozeves 3 3 464
818. Komárek Zdeněk YC Pardubice 3 2 272
819. Sluka Zdeněk Orthodocks YC 3 2 536
820. Chodora Miroslav JK Plzeň 3 3 464
821. Pavka Lukáš YC Znojmo 3 1 538
822. Dymák Jonáš YC Vysoké Mýto 3 2 534
823. Krchňavý Vít YCR Roudnice 3 2 520
823. Kuthan Martin YC Neratovice 3 2 520
825. Michalčín Šimon YC CERE 3 2 533
826. Mravináč Petr YC Kladno 3 1 591
827. Hejna Jan Baník Ostrava 3 2 720
828. Nalejvajko Radek YC CERE 3 4 119
829. Soukupová Marie JK Černá v Pošumaví 3 2 148
830. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 3 3 535
831. Kučera Lukáš SK Tři Sestry YC 3 3 145
832. Loužek Štěpán JK Plzeň 3 2 941
833. Mouchová Karolína YC Doksy 3 3 117
834. Knorr Jindřich VS Duchcov 3 3 037
835. Mrůzek Pavel YC Regent 3 3 884
836. Lejhanec Pavel YC Pardubice 3 3 099
837. Plch Zdeněk YC DIM Bezdrev 3 2 915
838. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 3 2 148
839. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 3 2 121
840. Löwitová Barbora Císařská louka 3 2 098
841. Jaroš Marek Bohemia Poděbrady 3 1 587
842. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 3 3 098
843. Janáček Petr YC LS Brno 3 2 091
844. Ročková Alena YC Neratovice 3 2 924
845. Hlavsa Vilém YC Krnov 3 2 878
846. Lubas Pavel Delfín Jablonec 3 2 697
847. Šindelka Jakub MYK 3 3 770
848. Kuchař Jan ČWA 3 4 103
849. Löwit Harry Císařská louka 3 2 098
850. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 3 2 726
851. Skala Pavel JK Cheb 3 3 718
852. Videršperk Pavel Lokomotiva Plzeň 3 1 559
853. Hlaváč Jan Hugo Lokomotiva Plzeň 3 1 939
854. Videršperk Jaroslav Lokomotiva Plzeň 3 1 559
855. Pitel Šimon JK Sokolov 3 2 865
856. Holoubková Jaroslava JK Litoměřice 3 2 272
857. Novák Adam Sokol Dobřichovice 3 1 960
858. Plch Jan YC DIM Bezdrev 3 2 262
859. Baudyšová Tereza Sokol Dobřichovice 3 2 252
860. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 3 2 799
861. Plachý Jonáš YC Pardubice 3 2 212
862. Brožová Monika ALT RS 3 3 550
863. Teubnerová Anna Císařská louka 3 2 441
864. Pařízek Radim 3 47 917
865. Guryča Jan YC CERE 3 6 131
866. Trnavský Martin Jachtklub Brno 3 6 414
867. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 3 847
868. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 3 9 679
869. Vašík Roman YC LS Brno 3 6 359
870. Slíva Martin ČWA 3 22 280
871. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 3 12 192
872. Tříska Aleš SK Tři sestry 3 47 917
873. Horáček Jiří YC CERE 3 21 778
874. Vavrlová Kateřina Sokol Palkovice 3 808
875. Satoránský Pavel SK Tři sestry 3 47 917
876. Piak Ivan Jachtklub Brno 3 303
877. Černý Matěj JK Cheb 3 5 986
878. Kir Milan IWS Club Nechra 3 5 950
879. Čech Petr YC DIM Bezdrev 3 20 893
880. Dvořák Ota YC CERE 3 7 583
881. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 3 404
882. Lédl Tomáš JK Plzeň 3 303
883. Sklenář Matěj YC LS Brno 3 2 430
884. Taschner Karel ALT Melges 24 3 11 539
885. Šamšulová Tereza YC CERE 3 19 493
886. Liška Jakub 3 10 340
887. Hübnerová Tereza Jachtklub Brno 3 734
888. Neuwirth Josef YC Markop FL 3 37 520
888. Hirnšal Pavel JK Česká Lípa 3 37 520
890. Peterková Lucie Bohemia Poděbrady 3 7 123
891. Štrait Martin YC CERE 3 734
892. Pourová Barbora Orthodocks YC 3 10 749
893. Večeřová Simona Bohemia Poděbrady 3 749
894. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 3 4 605
895. Balada Michal FD Club UO 3 808
896. Sovadina Petr LS Kroměříž 3 6 815
897. Veselý Šimon Bohemia Poděbrady 3 782
898. Kujalová Anna JK Černá v Pošumaví 3 370
898. Kujalová Dana JK Černá v Pošumaví 3 370
900. Podzimek Antonín ČYK 3 6 661
901. Štengl Michal YC Doksy 3 6 535
902. Brejšová Violeta JK Cheb 3 667
903. Kvašnovský Michael ČWA 3 23 733
904. Nováková Miroslava Lokomotiva Cheb 3 7 836
905. Buřil Adam ALT RS 3 13 174
906. Hendrych Václav YC Doksy 3 13 708
907. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 3 1 336
908. Kmoníček Jiří YC Pardubice 3 4 926
909. Kudelová Magdaléna YC Jezero Hlučín 3 202
910. Sláma Eduard Jachtklub Brno 3 15 094
911. Bělík Jan JK Sokolov 3 4 847
912. Volena Karel Lokomotiva Cheb 3 1 290
913. Hlaváček Matouš ČYK 3 8 882
914. Havelka Pavel YC Pardubice 3 1 310
915. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 3 1 335
916. Vachel František JK Černá v Pošumaví 3 1 336
917. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 3 1 252
918. Hackl Miroslav Spartak Modřany 3 15 215
919. Uhlár Samuel Orthodocks YC 3 8 183
920. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 8 265
921. Jelínek Petr Spartak Modřany 3 15 215
922. Dragoun Vítek JK Plzeň 3 1 362
923. Žáková Věra YC LS Brno 3 1 363
924. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 3 1 414
925. Čermák Petr YC Kladno 3 1 416
926. Koskuba David Prazdroj Plzeň 3 303
927. Audy Petr Jachtklub Brno 3 4 973
928. Bachtík Marek YC CERE 3 32 719
929. Záluský Kamil YC Nechranice 3 7 895
930. Petřík Roman YC Velké Dářko 3 5 637
931. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 3 1 108
932. Sachs Vojtěch Jachtklub Brno 3 1 139
933. Fröhlich Lukáš ALT Tornado 3 14 972
934. Riedel Oto VS Duchcov 3 1 157
935. Výška Jan Prazdroj Plzeň 3 475
936. Strejček Radim Sokol Palkovice 3 599
937. Čermák Josef YC Neratovice 3 1 181
938. Krejza Tomáš YC Regent 3 14 350
939. Hofmann Filip YC Velké Dářko 3 5 637
940. Mátl Albert Jachtklub Brno 3 1 082
941. Adam Zdeněk VS Duchcov 3 27 724
942. Bátěk Šimon JK Olomouc 2 479
943. Vlach Miroslav YCR Roudnice 2 457
944. Splítek Roman JK Plzeň 2 503
945. Fiala Alexandr YC LS Brno 2 404
946. Binko Jan JK Plzeň 2 461
947. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 2 456
947. Luhanová Lenka JK Černá v Pošumaví 2 456
949. Brančík Adam YC Krnov 2 404
950. Ott Stanislav YC Znojmo 2 406
951. Stříž Tobiáš YC Krnov 2 2 160
952. Fialkin Viktor YC CERE 2 436
953. Drahorádová Ema JK Cheb 2 432
954. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 2 404
955. Červený Mojmír ASK Lovosice 2 1 531
956. Sivá Helena Slavoj Hluboká 2 404
957. Skořepa Martin Bohemia Poděbrady 2 2 344
958. Lubasová Pavlína Delfín Jablonec 2 2 415
959. Konvalina Matyáš JK Česká Lípa 2 101
960. Pinďák Josef SK Štětí 2 2 375
961. Sadílek Viktor JK Staré Splavy 2 2 362
962. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 2 180
963. Krchňavý Vojtěch YCR Roudnice 2 2 362
964. Jára Jaroslav Jachtklub Brno 2 247
965. Bultasová Denisa YC CERE 2 248
966. Kotek Petr YC CERE 2 253
967. Nováková Dana YC Jezero Hlučín 2 278
968. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 2 281
969. Klasová Johana ProYachting Team 2 299
970. Kleinová Jana JK ČZU 2 2 298
971. Stibůrková Barbora 2 2 209
972. Kubů Blahoslav YC Vysoké Mýto 2 2 289
973. Jakubec David ASK Lovosice 2 303
973. Kuřáková Marie Delfín Jablonec 2 303
975. Kafka Richard YC Velké Dářko 2 2 137
976. Vyšín Miroslav ČYK 2 303
977. Kuncová Marie JK Sokolov 2 316
978. Mašek Daniel Bohemia Poděbrady 2 327
979. Dokoupil Hynek Jachtklub Brno 2 348
980. Najvárek Vít YC Lískovec 2 2 267
981. Zapletal Zdeněk TJ Prostějov 2 395
982. Korba Martin JK Olomouc 2 396
983. Sivý Josef Slavoj Hluboká 2 404
984. Zemková Jiřina JK Černá v Pošumaví 2 503
985. Waas František Lokomotiva Plzeň 2 678
986. Kriegelstein Jan JK Cheb 2 528
987. Červená Monika YC LS Brno 2 1 156
988. Pitel David JK Sokolov 2 922
989. Uhlíř Bedřich YC Znojmo 2 929
989. David František YC Znojmo 2 929
989. Durec Petr YC Znojmo 2 929
992. Hlinka Robert Lokomotiva Cheb 2 984
993. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 2 2 856
994. Pop Tomáš YC Pardubice 2 1 608
995. Štěpánková Kristýna Delfín Jablonec 2 1 003
996. Pfeifer Tomáš YC CERE 2 1 006
997. Koupil Jiří Chemička Ústí 2 1 019
998. Chlupová Kateřina Jachtklub Brno 2 1 027
999. Pišťáček Jan Bohemia Poděbrady 2 1 058
1000. Kocman Miroslav YC Lipno nad Vltavou 2 1 072
1001. Neumayer Matyáš 2 1 581
1002. Pačanda Jiří Bohemia Poděbrady 2 1 580
1003. Korbová Helena JK Olomouc 2 1 644
1004. Lubasová Tereza Delfín Jablonec 2 1 291
1005. Žehrová Petra Lokomotiva Cheb 2 1 391
1006. Červený Aleš ASK Lovosice 2 1 531
1007. Gvenetadze Nina JK Černá v Pošumaví 2 1 348
1008. Munclinger Daniel YC LS Brno 2 1 538
1009. Gvenetadze Hana JK Černá v Pošumaví 2 1 348
1010. Pitel Štěpán JK Sokolov 2 1 339
1011. Sklenář Petr YC Neratovice 2 1 281
1012. Veselá Elena Bohemia Poděbrady 2 1 176
1013. Cintlová Zuzana JK Cheb 2 1 278
1014. Pešta Roman YC CERE 2 1 243
1015. Shejbal Martin Lokomotiva Cheb 2 1 553
1016. Babický Roman JK Česká Lípa 2 1 212
1017. Ježíková Kristýna JK Olomouc 2 1 200
1018. Rott Petr JK Plzeň 2 1 199
1019. Nosek Michal YC Znojmo 2 862
1020. Wolk Roland YC LS Brno 2 1 647
1021. Tomola Štěpán ČYK 2 543
1022. Klabouch Matěj Slavoj Hluboká 2 606
1023. Drda Filip Delfín Jablonec 2 1 984
1024. Ira David Jachtklub Brno 2 640
1025. Teplý Tomáš YC CERE 2 612
1026. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 606
1026. Kroupa Vladislav Sokol Palkovice 2 606
1026. Klabouch Jakub Slavoj Hluboká 2 606
1029. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 2 2 038
1030. Holečková Yveta ALT Melges 24 2 707
1031. Balák Martin Jachtklub Brno 2 2 054
1032. Řepecká Silvie YC Jezero Hlučín 2 587
1033. Zapadlo Aleš JK Olomouc 2 580
1033. Stefanidis Aristidos YC Krnov 2 580
1035. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 2 564
1036. Lachout Jiří YC CERE 2 554
1037. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 2 678
1038. Taschnerová Jana ALT Melges 24 2 707
1039. Beerová Eliška SK Štětí 2 848
1040. Nováček Vojtěch Jachtklub Brno 2 786
1041. Hlavsová Sofie YC Krnov 2 1 732
1042. Doležal Jan JK Sokolov 2 1 737
1043. Kučerová Jana JK Prostějov 2 804
1043. Cotte Pamela YC CERE 2 804
1045. Sekera Petr VS Duchcov 2 797
1046. Běhal Miroslav Baník Ostrava 2 792
1047. Doležal Tomáš JK Sokolov 2 772
1048. Plhoň Eduard SK Tři sestry 2 707
1049. Huss Tomáš YC Znojmo 2 753
1050. Hubáček Michal LS Kroměříž 2 1 767
1051. Polášková Tereza TJ Lanškroun 2 737
1052. Drábek Oldřich YC Vysoké Mýto 2 708
1053. Svanovská Helena YC LS Brno 2 707
1053. Kozelská Markéta YC CERE 2 707
1055. Čepová Klára YC Krnov 2 819
1056. Kuřák Michal Delfín Jablonec 2 6 822
1057. Vobořil Petr Karel Delfín Jablonec 2 2 415
1058. Graf Miroslav 2 4 828
1059. Šindelář Vojtěch YC CERE 2 6 129
1060. Altman Jiří Císařská louka 2 6 127
1061. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 2 5 894
1062. Veselý Vladislav ČYK 2 5 842
1062. Kovář Martin ČYK 2 5 842
1064. Borčická Lucie YC LS Brno 2 5 774
1065. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 2 5 525
1066. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 2 5 508
1067. Koblasa David Lokomotiva Cheb 2 5 362
1068. Kučera Jan Jachtklub Brno 2 5 279
1069. Žlabová Markéta ČWA 2 5 255
1070. Matoušová Alexandra ČWA 2 5 161
1071. Havel Jan YC Vysoké Mýto 2 4 891
1072. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 2 4 864
1073. Majchrák Kristian Orthodocks YC 2 4 677
1074. Stoklásek Petr YC CERE 2 46 725
1075. Zídek Zdeněk YC Lipno nad Vltavou 2 4 464
1075. Kubeš Jaromír 2 4 464
1077. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 2 4 415
1078. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 2 4 131
1079. Vejrosta Marek ČWA 2 4 021
1080. Dudák Marek YC CERE 2 4 001
1081. Mrzílek Antonín YC Neratovice 2 3 978
1082. Moudrý David JK Staré Splavy 2 3 837
1083. Matoušová Štěpánka ČWA 2 3 654
1084. Slavík Michal 2 3 636
1085. Marek František ALT Tornado 2 3 524
1086. Diviš Ivo YC Dyje 2 3 371
1087. Navrátil Petr Sokol Tovačov 2 3 302
1087. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 3 302
1089. Matouš Martin ČWA 2 6 163
1090. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 2 6 365
1091. Lorenz Alan JK Česká Lípa 2 3 285
1092. Matějka Jan 2 8 704
1093. Zanker Zbyněk SK Štětí 2 15 696
1094. Myška Filip IWS Club Nechra 2 14 332
1095. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 2 18 263
1095. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 2 18 263
1097. Solík Jakub JK Česká Lípa 2 12 609
1098. Staňková Kateřina SK Tři sestry 2 22 627
1099. Bělehrad Pavel YC LS Brno 2 10 544
1100. Burska Zosia YC CERE 2 10 520
1101. Jírovec Jakub YC CERE 2 25 082
1101. Kuthan Karel ČYK 2 25 082
1103. Hlubuček Pavel YC Doksy 2 9 936
1104. Sláma Ivo Jachtklub Brno 2 9 443
1105. Sehnal René YC SaS 2 8 837
1106. Faktor Vlastimil SK Nový Knín 2 8 704
1106. Jirsa Petr 2 8 704
1108. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 6 392
1109. Háma Martin YC Doksy 2 6 937
1110. Kellner Martin YC CERE 2 42 853
1111. Rott Jan JK Plzeň 2 6 676
1112. Kupská Martina YC LS Brno 2 6 775
1113. Skořepová Eva JK Toušeň 2 15 575
1114. Kadlec Aleš Lokomotiva Cheb 2 6 842
1115. Svobodová Lucie YC Lískovec 2 6 931
1116. Záhora Tomáš ČYK 2 7 217
1117. Cibulková Veronika JK Plzeň 2 31 598
1118. Sünderhauf Jan ČYK 2 7 217
1118. Komárek Vojtěch ČYK 2 7 217
1120. Vašek Robin ČYK 2 7 975
1120. Kupka Petr ČYK 2 7 975
1122. Pšeidl Pavel YC SaS 2 8 300
1123. Luhan Radek JK Černá v Pošumaví 2 8 350
1124. Václavík Radek JK Česká Lípa 2 3 285
1125. Hýža Petr Jachtklub Brno 2 6 441
1126. Bendová Emma JK Černá v Pošumaví 2 2 672
1127. Adamcová Jiřina YC LS Brno 2 2 905
1128. Müller Zdeněk ASK Lovosice 2 2 734
1129. Rada Filip SK Štětí 2 2 856
1130. Zapadlo Štěpán JK Olomouc 2 2 756
1131. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 2 3 014
1132. Rod Jiří ALT Tornado 2 2 777
1133. Sadílek Pavel Delfín Jablonec 2 2 538
1134. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 2 3 064
1134. Kuncová Jitka JK Sokolov 2 3 064
1136. Kolda Karel Lokomotiva Cheb 2 2 905
1137. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 2 2 450
1138. Beneš Štěpán YK Jestřábí 2 2 790
1139. Zankerová Aneta SK Štětí 1 396
1140. Krajčovič Milan 1 10 832
1140. Šikner Jiří 1 10 832
1142. Procházková Petra ASK Lovosice 1 374
1142. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 1 374
1144. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 10 832
1145. Vaněk Václav YC Regent 1 402
1146. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 1 1 935
1147. Šplíchal Marek JK Plzeň 1 402
1147. Gvenetadze Tim JK Černá v Pošumaví 1 402
1149. Bezděková Martina Jachtsport Brno 1 10 792
1150. Windisch Martin 1 2 375
1150. Blahna Michal 1 2 375
1150. Muzikář Martin 1 2 375
1153. Malina Tomáš IWS Club Nechra 1 10 104
1154. Mikula Daniel LS Kroměříž 1 404
1155. Kudláčková Zuzana 1 2 504
1156. Bernt Bartoloměj JK Staré Splavy 1 415
1157. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 1 416
1158. Pinďáková Monika SK Štětí 1 9 600
1159. Bezděk David Jachtsport Brno 1 9 483
1160. Zeman Jan ALT Melges 24 1 10 832
1161. Šachl Zděnek VS Duchcov 1 360
1162. Hakl David YC LS Brno 1 365
1163. Ottová Daniela YC Znojmo 1 305
1164. Líbl Lubomír JK Plzeň 1 303
1164. Valdhans Radek Slavoj Litoměřice 1 303
1166. Šturc Petr 1 12 945
1166. Šturc Jan 1 12 945
1168. Beneš Petr 1 2 375
1168. Vlasáková Věra 1 2 375
1170. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 1 303
1170. Fiala Eduard 1 303
1170. Fiala Šimon 1 303
1173. Ondráček Petr ČANY 1 11 620
1174. Selucká Veronika Císařská louka 1 305
1174. Selucký Martin Císařská louka 1 305
1176. Žižka Zdeněk ČYK 1 11 620
1177. Cejnar Aleš Císařská louka 1 364
1178. Binko Šimon JK Plzeň 1 318
1178. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 1 318
1178. Postránecký Jan 1 318
1181. Klímová Zuzana YC CERE 1 323
1181. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 1 323
1181. Novák Václav YC LS Brno 1 323
1181. De Roeck Joffrey YC LS Brno 1 323
1185. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 1 326
1186. Půhonný Štěpán 1 24 098
1187. Voldán Franrišek ČYK 1 24 373
1188. Zajíček Kryštof TJ Lanškroun 1 356
1189. Ježková Jana YC CERE 1 443
1189. Chmelová Anna Císařská louka 1 443
1191. Harmáček Milan YC Lipno nad Vltavou 1 9 357
1192. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 1 449
1193. Hvězda Martin 1 2 550
1194. Jelínek Václav JK Olomouc 1 578
1194. Jelínek Pavel JK Olomouc 1 578
1194. Klíma Matěj JK Černá v Pošumaví 1 578
1194. Klimeš Jan JK Černá v Pošumaví 1 578
1194. Wiendl Jan JK Klatovy 1 578
1199. Ostrý Tomáš 1 2 550
1200. Malec Martin YC LS Brno 1 8 169
1201. Dlakovová Eva 1 7 997
1202. Svoboda Václav ALT Melges 24 1 2 550
1203. Výšek David LS Kroměříž 1 587
1204. Janáček Martin YC LS Brno 1 7 590
1205. Strachota Svatopluk 1 2 550
1206. Kašpar Antonín YC CERE 1 7 566
1207. Cicvárek Martin YC CERE 1 7 487
1207. Szabo Vladimír YC CERE 1 7 487
1209. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 1 610
1210. Mareš Jan YC CERE 1 7 487
1211. Čulák Tomáš YC Neratovice 1 630
1212. Kretěk Tomáš Slavoj Litoměřice 1 636
1213. Bašk Milan 1 7 487
1214. Janatka Jan Císařská louka 1 665
1215. Bartoš Petr JK Královská 1 7 487
1216. Gvenetadze Timur YC SaS 1 675
1217. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 1 565
1218. Šup Robert YC Regent 1 564
1219. Srb Dušan Delfín Jablonec 1 452
1220. Laichman Libor 1 2 550
1221. Krč Martin JK Prostějov 1 452
1221. Lederer Jaroslav VS Duchcov 1 452
1221. Lederová Štěpánka YC CERE 1 452
1224. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 1 2 522
1225. Koláčný Rudolf YC CERE 1 2 444
1226. Buček Martin YC RODOP 1 9 332
1226. Miler Martin YC RODOP 1 9 332
1228. Vitouch Jan YC LS Brno 1 469
1229. Švihlík Martin YC RODOP 1 9 332
1230. Hykrdová Markéta TJ Rapid Brno 1 499
1231. Fikáček Albert 1 2 550
1232. Snížek Jan VS Duchcov 1 554
1233. Gugalov Petr Lokomotiva Cheb 1 504
1234. Povolný Jakub JK Staré Splavy 1 517
1235. Stejskal Tomáš Sokol Letovice 1 527
1236. Balažič Tomáš 1 2 550
1237. Plzenská Jana TJ Sokol Vrané II 1 540
1237. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 1 540
1239. Mašek Tomáš Baník Ostrava 1 541
1240. Vejrosta Vítězslav 1 2 550
1241. Formánková Kateřina ALT Vaurien 1 554
1242. Doležalová Eva SK Tři sestry 1 8 442
1243. Kříž Pavel SK Štětí 1 554
1244. Špidlen Jan YC CERE 1 13 440
1245. Tkadlec Viktor JK Toušeň 1 303
1246. Hulínský Martin ČWA 1 7 244
1247. Žitník Zdeněk YC Krnov 1 101
1247. Zavázal Jaroslav YCR Roudnice 1 101
1247. Kopřiva Luděk VS Duchcov 1 101
1247. Pinc Tomáš Baník Most 1 101
1247. Pivovarčík Milan YC Znojmo 1 101
1247. Herold Čeněk YC Znojmo 1 101
1247. Pavlíček Jaroslav YC LS Brno 1 101
1247. Hlaváček Jiří YC LS Brno 1 101
1247. Bíbr Matěj Baník Ostrava 1 101
1247. Křupka Vojmír TJ Prostějov 1 101
1247. Spurný Vojtěch JK Olomouc 1 101
1247. Valenová Adéla JK Olomouc 1 101
1247. Meškán Jan ALT Tornado 1 101
1247. Němeček Milan YC LS Brno 1 101
1247. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 101
1262. Vokoun Jan YC CERE 1 2 444
1263. Diviš Karel YC Doksy 1 101
1263. Barta Bartoloměj YC Doksy 1 101
1263. Hrubá Sára 1 101
1263. Vaněk Libor Orthodocks YC 1 101
1263. Chládek David TJ Lanškroun 1 101
1263. Klabík Jiří Císařská louka 1 101
1263. Podlenová Šárka ČYK 1 101
1263. Štursa Pavel ČYK 1 101
1271. Kolonějová Sabina Císařská louka 1 142
1272. Kotek Michal YC CERE 1 147
1273. Popper Jakub YC Doksy 1 149
1274. Pospíšil Petr YCR Roudnice 1 101
1274. Kulawiak Šimon Lokomotiva Plzeň 1 101
1276. Drozda Jan ČYK 1 159
1277. Zeman Tomáš Lokomotiva Cheb 1 0
1277. Kazey Konstantin ALT RS 1 0
1277. Hála Martin AYCK 1 0
1277. Bartošová Diana YC Lískovec 1 0
1277. Lončáková Jana JK Staré Splavy 1 0
1277. Richter Jan YC Pardubice 1 0
1277. Mareček Šimon Jachtklub Brno 1 0
1277. Junek Vladimír JK Olomouc 1 0
1277. Spurný Slávek JK Olomouc 1 0
1277. Běhal Miroslav Baník Ostrava 1 0
1277. Chalupníková Kateřina YC LS Brno 1 0
1277. Chalupník Miloslav YC Dyje 1 0
1277. Caran Marian Lokomotiva Cheb 1 0
1277. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 0
1291. Špedlová Veronika JK Klatovy 1 101
1292. Kraus Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 0
1292. Myslík Matyáš YC Lipno nad Vltavou 1 0
1292. Dlabač Libor JK Klatovy 1 0
1292. Pavlíková Kateřina Slavoj Hluboká 1 0
1292. Kliková Vanda Slavoj Hluboká 1 0
1292. Kliková Linda Slavoj Hluboká 1 0
1292. Rejdová Berenika Slavoj Hluboká 1 0
1292. Sládková Veronika Slavoj Hluboká 1 0
1292. Sládková Kateřina Slavoj Hluboká 1 0
1292. Lupi Nella Slavoj Hluboká 1 0
1292. Klabouch Tomáš Slavoj Hluboká 1 0
1303. Beňová Kateřina YC CERE 1 101
1304. Kollert Krištof TJ Lanškroun 1 152
1305. Payer Miky YC CERE 1 159
1306. Jankulová Natali Slavoj Hluboká 1 299
1307. Stříž Matyáš YC Krnov 1 277
1308. Červený Martin JK Plzeň 1 226
1308. Hanton Karel YC Příbram 1 226
1310. Nový Radek Císařská louka 1 239
1310. Černý Mikoláš Císařská louka 1 239
1312. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 1 240
1312. Hlízová Rozálie Slavoj Hluboká 1 240
1314. Kozelská Fenclová Veronika YC Markop FL 1 17 321
1315. Vohryzka Tomáš 1 2 444
1316. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 1 14 162
1317. Marek Michal TJ Rapid Brno 1 262
1318. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 1 272
1319. Bielik Ivan YC LS Brno 1 277
1319. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 1 277
1321. Hubená Magdalena TJ Lanškroun 1 210
1322. Ulmaier Aleš YC CERE 1 277
1322. Zajíček Matyáš TJ Lanškroun 1 277
1324. Bobek Ondřej Baník Ostrava 1 14 162
1325. Koupil Martin Chemička Ústí 1 278
1325. Skala Filip JK Cheb 1 278
1327. Jaroměřská Tereza YC Neratovice 1 14 162
1328. Pitelová Ema JK Sokolov 1 290
1329. Luhanová Beata JK Černá v Pošumaví 1 293
1330. Fryč Vojtěch Císařská louka 1 297
1330. Dlouhý Antonín Císařská louka 1 297
1330. Pezl Aleš Císařská louka 1 297
1333. Korčák Petr YC Příbram 1 2 375
1334. Novotný Alexandr YC Krnov 1 226
1335. Kusá Nela TJ Lanškroun 1 202
1336. Maršík Karel Chemička Ústí 1 163
1337. Zvěřina Václav VS Duchcov 1 202
1338. Horynová Alexandra Bohemia Poděbrady 1 168
1339. Doležal František YC Krnov 1 180
1340. Elstner Pavel ČYK 1 16 010
1341. Klabík Josef Císařská louka 1 188
1341. Beneš Jan YC CERE 1 188
1341. Stojanov Štěpán YC CERE 1 188
1344. Hrňa Jan YC Kovářov 1 189
1345. Krupica Miloš YC LS Brno 1 198
1345. Klas Šimon YC CERE 1 198
1345. Nuc Jindřich JK Plzeň 1 198
1348. Šachl Zdeněk VS Duchcov 1 202
1348. Petr Jiří VS Duchcov 1 202
1348. Škaroupková Tereza SK Štětí 1 202
1351. Sokol Petr ALT Vaurien 1 16 557
1352. Šnytrová Romana JK Plzeň 1 202
1352. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 202
1352. Binko Štěpán JK Plzeň 1 202
1352. Munzarová Monika YC Pardubice 1 202
1352. Munzar Jakub YC Pardubice 1 202
1352. Fiala Jaroslav YC Pardubice 1 202
1352. Verl Jan Delfín Jablonec 1 202
1352. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 202
1352. Haselmannová Mirka YC Vysoké Mýto 1 202
1352. Egerle Jan Jachtklub Brno 1 202
1352. Zapadlo Petr JK Olomouc 1 202
1352. Vrátník Tomáš 1 202
1352. Šikner Jakub YC CERE 1 202
1365. Haltmarová Dominika YC SaS 1 7 355
1366. Peroutková Kateřina 1 707
1367. Trubačíková Hana YC LS Brno 1 678
1368. Rašovský Adam 1 1 494
1369. Šírek Josef 1 4 657
1370. Valeš Jáchym YC CERE 1 1 406
1370. Páleníček Milan YC Kladno 1 1 406
1370. Staněk Zdeněk Delfín Jablonec 1 1 406
1373. Loja Peter 1 4 657
1373. Král Ludvík 1 4 657
1373. Tošovský Moroslav 1 4 657
1373. Scháněl Jan 1 4 657
1377. Mach Jiří 1 1 494
1377. Koubovský David 1 1 494
1377. Hikl Milan 1 1 494
1377. Urbanová Miluše 1 1 494
1381. Dvořák Dalibor ČWA 1 4 657
1382. Vágner Ladislav 1 1 494
1382. Bartoš Petr 1 1 494
1384. Hurych Zdeněk 1 4 657
1385. Alexová Michaela ALT Vaurien 1 1 505
1385. Gončár Jan 1 1 505
1387. Ersternberger Petr ČYK 1 1 509
1388. Nevřiva Václav YC LS Brno 1 4 557
1389. Kopecký Martin 1 2 081
1390. Vrňák Pavel 1 3 104
1390. Novák Miroslav SK Nový Knín 1 3 104
1392. Vyhnálek Rostislav YC CERE 1 1 542
1393. Mendík Jan JK Staré Splavy 1 1 385
1394. Renelt Robin Sokol Dobřichovice 1 4 657
1395. Čížek Jan YC Velké Dářko 1 1 545
1396. Procházka Miroslav 1 4 824
1397. Štrunc Jan YC Neratovice 1 5 106
1397. Spousta Petr YC LS Brno 1 5 106
1399. Peterková Nikol Bohemia Poděbrady 1 1 261
1400. Černý Jakub 1 3 071
1401. Holý Rudolf ČYK 1 3 096
1402. Procházka Oliver YC CERE 1 1 290
1403. Balínek Petr ALT Melges 24 1 3 104
1404. Voříšek Jan 1 4 824
1404. Řeháček Karel 1 4 824
1406. Vítovec Dan YC CERE 1 1 305
1406. Ott Vítězslav YC Znojmo 1 1 305
1408. Řeháček Jan 1 4 824
1409. Švec Jiří 1 2 081
1410. Mahler Dominik 1 1 317
1410. Svanovský Evžen 1 1 317
1410. Procházka Viktor 1 1 317
1410. Najvárek Matěj YC Lískovec 1 1 317
1410. Hlavatý Vít 1 1 317
1410. Kizeková Patricie 1 1 317
1410. Kokeš Petr YC CERE 1 1 317
1417. Vistr Tomáš 1 4 824
1417. Harvlik Patrik 1 4 824
1417. Beránek Václav 1 4 824
1417. Novák Pavel 1 4 824
1421. Chmelíček Petr ČYK 1 4 727
1422. Homolka Miloš ALT Tornado 1 3 104
1423. Bezdíček Petr YC Vysoké Mýto 1 4 060
1424. Štolbová Jana ČYK 1 1 242
1425. Bém Jiří 1 3 493
1425. Fajtl Jan 1 3 493
1425. Kubaczka Robert 1 3 493
1428. Bartoň Jiří YC CERE 1 1 753
1429. Grusser Přemysl ASK Lovosice 1 1 758
1429. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 1 1 758
1431. Jakubec Pavel YC SaS 1 1 761
1431. Doubková Ivana 1 1 761
1431. Wolf Martin 1 1 761
1431. Doubek Jiří 1 1 761
1431. Doubek Vojtěch 1 1 761
1431. Klát Roman ALT Vaurien 1 1 761
1437. Kocman Zdeněk ČWA 1 3 424
1438. Písařová Pavla JK Černá v Pošumaví 1 3 493
1439. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 1 1 940
1440. Šejba Filip 1 1 792
1440. Běhunčík Ivan 1 1 792
1440. Krystek Marek 1 1 792
1440. Buchta Václav 1 1 792
1440. Ryšavý Boris 1 1 792
1445. Winkler Adam JK Toušeň 1 3 325
1446. Fiala Michal 1 1 844
1447. Žáková Alžběta YC CERE 1 3 325
1447. Homolková Barbora YC CERE 1 3 325
1449. Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 1 1 940
1449. Černá Adéla YK Jestřábí 1 1 940
1451. Berný Jan 1 3 493
1452. Jiráková Anna Anděla 1 1 730
1453. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 1 4 060
1454. Horký Michal 1 3 874
1455. Myška Daniel Bohemia Poděbrady 1 4 047
1456. Noščák Petr 1 3 190
1456. Schulz Petr 1 3 190
1456. Holý Petr 1 3 190
1459. Šlemr Jiří 1 3 874
1459. Hodík Daniel 1 3 874
1459. Kovařík Zdeněk 1 3 874
1462. Altmann Tomáš Lokomotiva Plzeň 1 1 608
1463. Bakrlíková Ivona 1 3 874
1464. Kudláčková Zuzana Saxana 1 1 611
1465. Kolomazníková Klára 1 3 874
1466. Porkert Jan 1 3 190
1467. Jamná Natálie Bohemia Poděbrady 1 1 940
1468. Horálek Pavel 1 3 782
1469. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 1 1 976
1470. Nováček Miloš 1 3 190
1471. Motejl Jiří 1 3 607
1471. Vízner Tomáš ALT Laser 1 3 607
1473. Řihošek Aleš YC CERE 1 1 675
1473. Sitař Robin ALT RS 1 1 675
1473. Tomášek Radim 1 1 675
1473. Jalový Martin 1 1 675
1473. Minář Martin 1 1 675
1478. Buráň Marek 1 1 696
1479. Chlup Jan YC Dyje 1 3 607
1480. Lambl Vladimír YC Neratovice 1 5 106
1481. Hájek Tomáš Orthodocks YC 1 1 217
1482. Pivnička Jakub YC Znojmo 1 703
1483. Vaculka Patrik YC LS Brno 1 3 027
1484. Ernstberger Petr YC SaS 1 6 466
1485. Setvak Pavel 1 808
1485. Kšír Vladislav YC CERE 1 808
1487. Tonar Jiří ALT Melges 24 1 2 444
1488. Daněk Michal LS Kroměříž 1 6 416
1488. Rozsypal Martin JK Olomouc 1 6 416
1490. Hraník Ivo 1 2 192
1491. Hendrychová Jana ČWA 1 848
1492. Keblová Lucie ČYK 1 6 168
1493. Lehman René YCR Roudnice 1 879
1494. Lenz David ČWA 1 881
1495. Březina Jan 1 915
1496. Kudláček Pavel ČWA 1 2 814
1497. Křížek Pavel YC LS Brno 1 5 987
1498. Salomon Igor YC SaS 1 5 890
1499. Čaganová Julie Jachtklub Brno 1 938
1499. Šára Michal Sokol Dobřichovice 1 938
1501. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 1 950
1502. Marek Vladan YC SaS 1 5 890
1503. Žák Marek YC LS Brno 1 960
1504. Švejdová Michala YC CERE 1 978
1505. Vobořilová Marcela 1 5 890
1505. Oliva Ivan 1 5 890
1507. Novák Matěj 1 997
1508. Kovařík Jan ČYK 1 6 466
1509. Bílek Stanislav ČYK 1 40 692
1510. Vorel Marek 1 997
1511. Kotrč Jan Orthodocks YC 1 707
1512. Procházka Jan YC Znojmo 1 703
1512. Holub Miloslav YC Znojmo 1 703
1512. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 703
1515. Holý Jan 1 3 190
1516. Králíková Alena 1 707
1516. Janečková Ester 1 707
1516. Horánska Magdalena YC CERE 1 707
1519. Musil Pavel 1 7 219
1519. Vácha Radek 1 7 219
1521. Stibůrek Jan ČYK 1 707
1522. Vurm Miroslav 1 7 219
1523. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 1 707
1524. Záchvěj Martin Baník Most 1 2 814
1525. Sieberová Zuzana Bohemia Poděbrady 1 707
1526. Masarik Jozef 1 7 219
1527. Princová Lea YC LS Brno 1 707
1527. Ivanová Radka YC LS Brno 1 707
1527. Mihóková Vanda YC LS Brno 1 707
1527. Zoubková Lucie YC LS Brno 1 707
1527. Drnková Anna YC Vysoké Mýto 1 707
1532. Klusáček Jan YC Bystrc Brno 1 6 931
1533. Novotný Adam YC DIM Bezdrev 1 740
1534. Kolář František SK Štětí 1 2 260
1535. Cvach Matěj Spartak Modřany 1 2 258
1536. Košlerová Marie Slavoj Litoměřice 1 765
1537. Jeřábek Stanislav 1 997
1537. Olmr Matyáš 1 997
1539. Dohnal David 1 1 215
1540. Křupala Jan YC LS Brno 1 1 206
1541. Krátký Martin YC SaS 1 5 600
1542. Culek Jindřich YC Kotva Pha 1 1 142
1543. Teubner Zdeněk Císařská louka 1 5 600
1544. Doležal Jindřich 1 3 071
1545. Ráža Tomáš VS Duchcov 1 1 156
1546. Minář Jaromír 1 2 108
1547. Teissing René ALT RS 1 1 174
1548. Dvořák Vojtěch 1 2 108
1548. Horák Michal 1 2 108
1548. Svák Michal 1 2 108
1551. Pavlíček Martin 1 3 071
1552. Kubáň Vít YC SaS 1 1 212
1553. Česal Danilo SK Nový Knín 1 5 600
1554. Hajn Petr YC CERE 1 1 212
1554. Kromus David 1 1 212
1554. Mahor Martin YK Jestřábí 1 1 212
1554. Novák Richard 1 1 212
1554. Dlouhý Lukáš YC CERE 1 1 212
1554. Effenberger Aleš YC CERE 1 1 212
1554. Chudoba Stanislav YC CERE 1 1 212
1554. Effenberger Hynek ALT Vaurien 1 1 212
1554. Petrovský Jan Jachtklub Brno 1 1 212
1554. Ferwerda Jacob YC Pardubice 1 1 212
1564. Cígler Jaromír YC Neratovice 1 5 106
1565. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 1 1 215
1566. Brož Vojtěch ALT RS 1 1 113
1567. Roubal Pavel YC LS Brno 1 55 932
1568. Šmídl Marek 1 997
1569. Holečková Michaela 1 3 071
1570. Froňek David 1 997
1570. Feist Patrik 1 997
1572. Kučera Tomáš 1 5 890
1573. Fialová Martina 1 1 004
1573. Zezula Vojtěch 1 1 004
1573. Fialová Hana 1 1 004
1573. Cihelka Petr JK ČZU 1 1 004
1573. Nuc Mario JK Plzeň 1 1 004
1573. Vitoň Roman YC Znojmo 1 1 004
1573. Fiala Martin YC Znojmo 1 1 004
1580. Pavlíčková Anežka 1 3 071
1581. Seidl Šimon YC LS Brno 1 5 775
1582. Mátlová Kateřina Jachtklub Brno 1 5 720
1583. Hájek Daniel Orthodocks YC 1 5 775
1584. Dvořák Radim YC Kladno 1 1 027
1585. Uhlár Milan Orthodocks YC 1 5 775
1586. Motyčka Přemysl 1 1 046
1586. Janáček Jaroslav 1 1 046
1586. Horák Pavel ČYK 1 1 046
1586. Čáp Jiří ČYK 1 1 046
1586. Opěla Richard ČANY 1 1 046
1591. Ketner Václav ČYK 1 2 133
1592. Švecová Markéta ČYK 1 5 727
1593. Jakešová Svatava YC LS Brno 1 5 720
1594. Hraníková Andrea 1 1 076
1595. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ