nahrávám, chvilku strpení...
Toggle navigation
Jachting
Lodní třídy
Kluby a vodní plochy
Námořní jachting
Windsurfing a kiteboarding
Historie
Největší úspěchy
Síň slávy
Jachtařská akademie
Český svaz jachtingu
O Českém svazu jachtingu
Aktuality
Články regionálních organizací
Dokumenty
Kalendář závodů
Výsledky závodů
Žebříček závodníků
Žebříček klubů
Reprezentace
Reprezentační team
Reprezentační trenéři
Články a aktulity
Média
Ke stažení
Jachting v médiích
Pro členy
Seznam členů
Rozhodčí
Trenéři
HZS
Úřední měřiči
Využití majetku ČSJ
Newsletter
Pojištění
Cestovní pojištění
Kontakty
Výkonný výbor ČSJ
Kontrolní komise ČSJ
Disciplinární komise ČSJ
Orgány ČSJ a odborné komise
Regionální organizace ČSJ
Kontakty
Přihlásit
0
POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2017
Vyhledat v žebříčku závodníků
Jméno nebo reg.č.
Číslo/název klubu:
Celkem
Dospělí
Mládež
Lodní třídy
2.4mR
29er
420
470
49er
49erFX
Cadet
Catamaran Open
Česká jachtařská liga
Devoti One
Evropa
Finn
Fireball
Flying Dutchman
Formule Foil/IQ Foil/IQ F
Funboard
Funboard - SLALOM
ILCA 4
ILCA 6
ILCA 7
IQ Foil
IQ Foil Junior
Kajutové lodě
Kiteboarding
Lední jachty DN
Match Racing
Melges 24
Nacra 17
Námořní jachty
O.R.C.-I
O.R.C.-II
O.R.C.-III
Optimist
Optimist - dívky
Optimist - chlapci
Optimist - mladší žactvo
Optimist - starší žactvo
ORC
ostatní třídy
Pirát
Raceboard
RS 400
RS 500
RS 700
RS Aero
RS Feva
RS Tera
RS Vareo
RS:X
Slalom
SLALOM Techno 293
Star
Team Racing
Team Racing - Q
Techno 293
Techno 293 - Slalom
Techno 293 OPEN
Tornado
Vaurien
Waszp
Windsurfer
Wing Foil
Sezóna :
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Seskupit podle
členů
reg.čísel
Stáhnout žebříček jako XLS
Celkem hodnoceno 2861 závodníků.
Poř.
Jméno
Ročník
Klub
Startů
Body
1.
Jelínek Jiří
Císařská louka
1
101
1.
Havlíková Olga
ČYK
1
101
3.
Čáp Jiří
ČYK
1
1 730
4.
Nedvědický Alexandr
ČYK
1
4 515
5.
Janatka Jan
Císařská louka
1
361
6.
Horký Jan sen.
ČYK
1
578
7.
Klabík Jiří
Císařská louka
1
123
8.
Horký Jan jun.
ČYK
1
578
9.
Grecmanová Denisa
YC RODOP
1
14 162
10.
Cejnar Aleš
Císařská louka
1
288
11.
Dlouhý Antonín
Císařská louka
1
172
12.
Klabík Josef
Císařská louka
1
198
13.
Zelinková Alena
YC CERE
1
5 321
14.
Chmelová Anna
Císařská louka
1
499
15.
Horal Jan
Císařská louka
1
226
15.
Selucký Martin
Císařská louka
1
226
17.
Fedorčák Dušan
YC CERE
1
198
18.
Pezl Aleš
Císařská louka
1
361
19.
Švihlík Martin
YC RODOP
1
16 557
20.
Dydovič st. Jiří
YC Kotva Pha
1
256
21.
Bakoš Petr
YC CERE
1
101
22.
Kaprálová Libuše
YC SaS
1
5 321
23.
Buček Martin
YC RODOP
1
16 557
24.
Merbs Michal
YC CERE
1
595
25.
Lederová Štěpánka
YC CERE
1
404
26.
Zárubová Michaela
YC RODOP
1
4 921
27.
Guryča Jan
YC CERE
1
4 824
28.
Horáček Jiří
YC CERE
1
1 791
29.
Young Nigel
YC CERE
1
226
30.
Kašpar Antonín
YC RODOP
1
7 707
31.
David Robert
YC CERE
1
180
32.
Kolegarová Jana
YC CERE
1
101
33.
Zelinka Jiří
YC CERE
1
5 321
34.
Jurečka Pavel
Císařská louka
1
499
35.
Plesníková Barbora
YC CERE
1
101
36.
Prouzová Johana
YC CERE
1
402
37.
Burianová Jitka
YC CERE
1
1 212
38.
Hájek Adam
YC CERE
1
587
39.
Prokopec Pavel
YC CERE
1
101
40.
Duda Tomáš
YC CERE
1
800
41.
Šára Michal
Sokol Dobřichovice
1
499
42.
Mužík Martin
YC CERE
1
1 212
43.
Kubeša Milan
YC CERE
1
198
44.
Podskalský Jan
YC CERE
1
344
45.
Konopáč Aleš
T. J. Sokol Vrané II
1
402
46.
Guryča Daniel
YC CERE
1
925
47.
Bébrová Eva
YC CERE
1
101
47.
Lachout Jiří
YC CERE
1
101
49.
Šára Jan
YC Neratovice
1
3 200
50.
Šmídová Veronika
YC CERE
1
344
51.
Havlová Veronika
YC CERE
1
1 999
52.
Frouz Jan
YC CERE
1
557
53.
Flek Adam
Newton YC
1
6 416
54.
Dvořák Rudolf
YC CERE
1
2 081
55.
Veliký Petr
YC CERE
1
101
55.
Hammond Isabella
YC CERE
1
101
57.
Pršala Michal
Bohemia Poděbrady
1
1 940
58.
Janda Jakub
YC CERE
1
1 212
59.
Kašpar Antonín
YC CERE
1
804
60.
Fialová Adéla
YC CERE
1
101
61.
Svoboda Pavel
Bohemia Poděbrady
1
741
62.
Barveníček Martin
YC CERE
1
305
63.
Doležel Ondřej
YC CERE
1
0
64.
Petrunčíková Kateřina
YC CERE
1
2 162
65.
Vávra Aleš
JK Královská
1
277
66.
Frélichová Lucie
YC CERE
1
2 136
67.
Kraus Petr
Newton YC
1
6 416
68.
Křelinová Kateřina
SK Tři sestry
1
0
69.
Doleček Roman
YC Kladno
1
5 106
70.
Kováč Boris
YC CERE
1
101
71.
Kraus Petr
Newton YC
1
6 416
71.
Němeček Jiří
Newton YC
1
6 416
73.
Plecitý Marek
JK Toušeň
1
2 711
74.
Patrná Petra
YC CERE
1
277
75.
Čermák Josef
YC Neratovice
1
707
76.
Očenašová Nikola
Orthodocks YC
1
3 325
77.
Klíma Matěj
JK Černá v Pošumaví
1
323
78.
Vyhnálek Rostislav
YC CERE
1
3 325
79.
Jaroměřská Tereza
YC Neratovice
1
6 937
80.
Novák Miroslav
Sokol Dobřichovice
1
272
81.
Výška Jan
Prazdroj Plzeň
1
1 406
82.
Satoránský Pavel
SK Tři sestry
1
10 832
83.
Horynová Jitka
Bohemia Poděbrady
1
1 261
84.
Juppe Michal
Sokol Dobřichovice
1
915
85.
Podzimek Petr
Lokomotiva Cheb
1
202
86.
Doležal Tomáš
SK Tři sestry
1
10 832
87.
Pačanda David
Bohemia Poděbrady
1
707
88.
Lambl Vladimír
YC Neratovice
1
5 720
89.
Drahorádová Ema
JK Cheb
1
198
90.
Tříska Aleš
SK Tři sestry
1
10 832
91.
Dítětová Kornelie
Bohemia Poděbrady
1
741
92.
Štrunc Jan
YC Neratovice
1
5 720
93.
Brejšová Nevena
JK Cheb
1
323
94.
Bernáthová Pavlína
TJ STAR Praha
1
1 176
95.
Felix Roman
JK Královská
1
101
96.
Ročková Alena
YC Neratovice
1
1 206
97.
Valík Martin
YCR Roudnice
1
831
98.
Filinger Marek
YC CERE
1
1 212
99.
Bartoš Pavel
JK Královská
1
703
100.
Šindýlek Jan
Bohemia Poděbrady
1
168
101.
Rosenkranc Stanislav
ASK Lovosice
1
404
102.
Fikáček Albert
Newton YC
1
6 416
103.
Frohlich Denis
YC Kladno
1
5 635
104.
Štěpánek Jindřich
JK Královská
1
226
105.
Hajný Jiří
Baník Most
1
800
106.
Soukal ml. Miroslav
YC Neratovice
1
9 720
107.
Drozen Milan
YC Kladno
1
5 106
108.
Malý Zdeněk jn
JK Královská
1
624
109.
Maršík Karel
YC Ústí n L
1
0
110.
Žižková Hana
YC Neratovice
1
4 021
111.
Hrňa Jan
YC Kovářov
1
5 600
112.
Müller Jiří
JK Královská
1
402
113.
Kučerová Martina
YC Ústí n L
1
2 064
114.
Cígler Jaromír
YC Neratovice
1
5 720
115.
Josefi Rafael
Lokomotiva Plzeň
1
2 637
116.
Kopecký Jaroslav
JK Královská
1
147
117.
Záluský Kamil
YC Nechranice
1
1 046
118.
Horyna Otakar
Bohemia Poděbrady
1
1 261
119.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
1
277
120.
Nožička Jakub
JK Královská
1
323
121.
Masopust Jaroslav
YC Doksy
1
707
122.
Šindýlková Radmila
Bohemia Poděbrady
1
168
123.
Šplíchal Marek
JK Plzeň
1
202
124.
Voskovec Filip
YC Kladno
1
5 089
125.
Šmol ing. Robert
YC Doksy
1
554
125.
Karbusický Jaroslav
Bohemia Poděbrady
1
554
127.
Cibulka Pavel
JK Plzeň
1
1 206
128.
Narelik Maxim
YC Kladno
1
5 106
129.
Pospíšil Václav
JK Česká Lípa
1
997
130.
Fišer Roman
JK Královská
1
1 101
131.
Libor Dlabač
JK Klatovy
1
804
132.
Novotný Adam
YC DIM Bezdrev
1
1 826
133.
Šercl Miroslav ml.
Delfín Jablonec
1
1 572
134.
Winkler Adam
JK Toušeň
1
1 935
135.
Wicherková Tereza
Truc JK Plzeň
1
3 493
136.
Žíla Jiří
TJ Jiskra Třeboň
1
1 261
137.
Randáková Věra
YC Vysoké Mýto
1
972
138.
Sivá Zuzana
Slavoj Hluboká
1
6 937
139.
Pitel Štěpán
JK Sokolov
1
344
140.
Klíma Pavel
JK Černá v Pošumaví
1
323
141.
Vinkler Jan
YC Vysoké Mýto
1
707
142.
Hájek Ivo
JK Černá v Pošumaví
1
578
143.
Tesařík Tomáš
Slavoj Litoměřice
1
427
144.
Chmel Václav
YC Dvořiště-Lišov
1
1 878
145.
Vavřinec Ondřej
YC Vysoké Mýto
1
707
146.
Nuc Jindřich
JK Plzeň
1
753
147.
Zdvořák Jiří
ASK Lovosice
1
489
148.
Kraml Miroslav
YC Písek
1
804
149.
Konvalina Ian
YC Pardubice
1
202
149.
Lédl Tomáš
JK Plzeň
1
202
151.
Procházková Petra
ASK Lovosice
1
2 951
152.
Smolíková Lenka
YC Lipno nad Vltavou
1
707
153.
Třeček Zdeněk
SK Halza
1
5 600
154.
Městka Josef
Lokomotiva Cheb
1
1 156
155.
Petr Jiří
VS Duchcov
1
303
156.
Beneš Štěpán
YK Jestřábí
1
206
157.
Třeštík Patrik
SK Halza
1
5 600
158.
Miroslav Špedl
JK Klatovy
1
202
159.
Vízner Karel
YC Doksy
1
101
160.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
1
396
161.
Mannel Luboš
TJ Lanškroun
1
1 212
162.
Neuwirth Josef
YC Markop FL
1
12 945
163.
Sadílek Viktor
JK Staré Splavy
1
2 312
164.
Heřman Jan
Prazdroj Plzeň
1
420
165.
Cenek Miroslav
Jachtklub Brno
1
826
166.
Procházka Zdeněk
ASK Lovosice
1
2 951
167.
Václavík Radek
JK Česká Lípa
1
0
168.
Potecký Pavel
Truc JK Plzeň
1
3 368
169.
Pavlíková Helena
YC LS Brno
1
1 730
170.
Müller Zdeněk
ASK Lovosice
1
1 828
171.
Voříšek Filip
Delfín Jablonec
1
777
172.
Grecmannová Denisa
Truc JK Plzeň
1
3 368
173.
Křupala Jan
YC LS Brno
1
226
174.
Šachl Zdeněk
VS Duchcov
1
521
175.
Konvalina Ondřej
YC Pardubice
1
202
176.
Brejšová Violeta
JK Cheb
1
101
177.
Hrabálek Michal
YC LS Brno
1
6 484
178.
Hajn Ladislav
SK Štětí
1
2 642
179.
Šulcová Pavla
YC Vysoké Mýto
1
404
180.
Pitelová Ema
JK Sokolov
1
645
181.
Vorel Petr
YC LS Brno
1
101
182.
Kir Milan
IWS Club Nechra
1
4 188
183.
Červinka Vít
SK Halza
1
5 600
184.
Doležal Jan
JK Sokolov
1
101
185.
Pospíšil Martin
YC LS Brno
1
4 047
186.
Nejedlý Libor
JK Staré Splavy
1
1 113
187.
Konupčík Michal
SK Halza
1
5 600
188.
Pitel Šimon
JK Sokolov
1
101
189.
Marek Filip
TJ Rapid Brno
1
1 074
190.
Harcubová Veronika
JK Staré Splavy
1
377
191.
Kubcová Natálie
TJ Lanškroun
1
0
192.
Mertlová Michaela
YC Regent
1
14 162
193.
Utíkal Petr
JK Olomouc
1
1 734
194.
Hájková Anna
JK Staré Splavy
1
337
195.
Semler Jan
TJ Lanškroun
1
920
196.
Rožková Ilona
Slavoj Litoměřice
1
303
197.
Hloch Tomáš
JK Olomouc
1
541
198.
Pospíšil Václav
JK Česká Lípa
1
997
199.
Spousta Petr
YC LS Brno
1
5 720
200.
Herink Miroslav
ASK Lovosice
1
489
201.
Zielonková Lucie
KJ Těrlicko
1
0
202.
Solík Jakub
JK Česká Lípa
1
10 550
203.
Janáček Petr
YC LS Brno
1
402
204.
Rosenkrancová Jiřina
ASK Lovosice
1
404
205.
Pelar David
LS Kroměříž
1
3 607
206.
Bleyer Ivan
JK Česká Lípa
1
8 808
207.
Seidl Šimon
YC LS Brno
1
3 325
208.
Ráža Tomáš
VS Duchcov
1
1 734
209.
Kuchejda Petr
YC Kozmice
1
440
210.
Šercl ml. Jaroslav
Delfín Jablonec
1
1 385
211.
Žáková Věra
YC LS Brno
1
879
212.
Šachl Zděnek
VS Duchcov
1
1 122
213.
Marek František
ALT Tornado
1
2 966
214.
Zdražil Josef
YC Vysoké Mýto
1
404
215.
Rohovský Martin
YC LS Brno
1
1 380
216.
Richtr Zdeněk
YC Doksy
1
707
217.
Staněk Jiří
ČWA
1
5 321
218.
Smutek Jan
YC Vysoké Mýto
1
4 016
219.
Žák Marek
YC LS Brno
1
814
220.
Konvalina Matyáš
JK Česká Lípa
1
299
221.
Matas Milan
ALT Cat Open
1
2 015
222.
Drábek Oldřich
YC Vysoké Mýto
1
0
223.
Hrabálek Jakub
YC LS Brno
1
2 804
224.
Havelka Pavel
YC Pardubice
1
3 325
225.
Boček Michal
ALT RS
1
2 162
226.
Štamberg Jan
VaS Pardubice
1
1 261
227.
Zapadlo Štěpán
JK Olomouc
1
1 406
228.
Havelka Pavel
YC Pardubice
1
3 325
229.
Andrej Holák
SVK - Slovak Republic
1
437
230.
Kopecký Ivo
VaS Pardubice
1
1 261
231.
Bátěk Šimon
JK Olomouc
1
452
232.
Mareš Michael
YC Pardubice
1
587
233.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
8 437
234.
Mátlová Kateřina
Jachtklub Brno
1
402
235.
Ježíková Kristýna
JK Olomouc
1
804
236.
Bezdíček Petr
YC Vysoké Mýto
1
7 707
237.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
8 437
238.
Zoubek Ivo
YC LS Brno
1
1 791
239.
Ježowicz Zbygniew
KJ Těrlicko
1
159
240.
Steiner Jaroslav
YC Vysoké Mýto
1
1 220
241.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
0
242.
Voráč Pavel
YC LS Brno
1
6 484
243.
Blahuta Libor
Baník Ostrava
1
609
244.
Filip Martin
SK Halza
1
5 600
245.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
0
246.
Rozsypal Martin
JK Olomouc
1
7 219
247.
Stefanidis Aristidos
YC Krnov
1
402
248.
Kučera Michal
TJ Lanškroun
1
202
249.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
0
250.
Zapadlo Aleš
JK Olomouc
1
303
251.
Bezušková Jana
JK Ostrava
1
707
252.
Kafka Tomáš
YC Velké Dářko
1
172
253.
Hešková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
906
254.
Hubáček Michal
LS Kroměříž
1
402
255.
Švancarová Martina
JK Ostrava
1
972
256.
Vymazal Oldřich
YC LS Brno
1
707
257.
Hešková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
906
258.
Záhornatský Jan
LS Kroměříž
1
226
259.
Kvašnovský Michael
ČWA
1
10 104
260.
Bejvl Vojtěch
YC LS Brno
1
101
261.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
3 283
262.
Zielonka Tomáš
KJ Těrlicko
1
149
263.
Kocman Zdeněk
ČWA
1
2 306
264.
Fiala Martin
YC Znojmo
1
817
265.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
3 283
266.
Zielonková Ivona
KJ Těrlicko
1
149
267.
Sitař Robin
ALT RS
1
2 081
268.
Rozsypal Jakub
JK Olomouc
1
2 637
269.
Chalupníková Kateřina
SVK - Slovak Republic
1
7 707
270.
Herudek Jan
YC Krnov
1
202
271.
Andrej Holák
SVK - Slovak Republic
1
437
272.
Hanáková Marcela
Sokol Tovačov
1
8 261
273.
Chalupníková Kateřina
SVK - Slovak Republic
1
7 707
274.
Tuzarová Barbora
JK Ostrava
1
707
275.
Andrej Holák
SVK - Slovak Republic
1
437
276.
Slíva Jakub
LS Kroměříž
1
594
277.
Kubín Róbert
SVK - Slovak Republic
1
9 600
278.
Petrák Jan
ALT Tornado
1
2 966
279.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
7 387
280.
Bobek Ondřej
Baník Ostrava
1
6 937
281.
Saitár Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
5 942
282.
Málek Mateo
SVK - Slovak Republic
1
1 775
283.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
0
284.
Kudelová Magdaléna
JK Ostrava
1
202
285.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
6 606
286.
Málek Mateo
SVK - Slovak Republic
1
1 775
287.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
0
288.
Tic Tomáš
JK Ostrava
1
303
289.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
4 543
290.
Málek Mateo
SVK - Slovak Republic
1
1 775
291.
Hešková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
906
292.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
8 437
293.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 940
294.
Miškov Alexander
SVK - Slovak Republic
1
5 553
295.
Hešková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
906
296.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
8 437
297.
Pollák Jozef
SVK - Slovak Republic
1
2 894
298.
Miškov Alexander
SVK - Slovak Republic
1
5 553
299.
Hešková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
906
300.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
8 437
301.
Fábry Ivan
SVK - Slovak Republic
1
8 100
302.
Peťko Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 582
303.
Hešková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
906
304.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
7 387
305.
Beránek Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 630
306.
Peťko Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 582
307.
Kubín Róbert
SVK - Slovak Republic
1
9 600
308.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
7 387
309.
Filewska Julia
POL - Poland
1
452
310.
Peťko Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 582
311.
Martin Potucký
SVK - Slovak Republic
1
6 832
312.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
0
313.
Filewska Julia
POL - Poland
1
452
314.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 212
315.
Martin Potucký
SVK - Slovak Republic
1
6 832
316.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 763
317.
Lubczanska Karolina
POL - Poland
1
2 528
318.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
1 994
319.
Jeřábek Stanislav
SVK - Slovak Republic
1
707
320.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 763
321.
Lubczanska Karolina
POL - Poland
1
2 528
322.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
1 994
323.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
3 416
324.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 763
325.
Nazimek Antoni
POL - Poland
1
5 184
326.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 808
327.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
3 416
328.
Van Morgen Patrick
SVK - Slovak Republic
1
5 890
329.
Nazimek Antoni
POL - Poland
1
5 184
330.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 808
331.
Málek Mateo
SVK - Slovak Republic
1
1 775
332.
Van Morgen Patrick
SVK - Slovak Republic
1
5 890
333.
Niemczyk Anna
POL - Poland
1
1 167
334.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 808
335.
Málek Mateo
SVK - Slovak Republic
1
1 775
336.
Van Morgen Patrick
SVK - Slovak Republic
1
5 890
337.
Piekarski Zbigniew
POL - Poland
1
9 240
338.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
3 270
339.
Miškov Alexander
SVK - Slovak Republic
1
5 553
340.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
5 056
341.
Tyszkievicz Jacek
POL - Poland
1
3 538
342.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
3 270
343.
Miškov Alexander
SVK - Slovak Republic
1
5 553
344.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
5 056
345.
Tyszkievicz Jacek
POL - Poland
1
3 538
346.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
347.
Miškov Alexander
SVK - Slovak Republic
1
5 553
348.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
2 346
349.
Bakdych Emilia
POL - Poland
1
2 528
350.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
351.
Peťko Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 582
352.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
2 346
353.
Górka Adrian
POL - Poland
1
3 538
354.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
355.
Peťko Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 582
356.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
2 346
357.
Niemczyk Aleksandra
POL - Poland
1
649
358.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
359.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 212
360.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
361.
Niemczyk Aleksandra
POL - Poland
1
649
362.
Hendrychová Jana
SVK - Slovak Republic
1
570
363.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 212
364.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
365.
Szczesnik Maria
POL - Poland
1
452
366.
Hendrychová Jana
SVK - Slovak Republic
1
570
367.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
1 994
368.
Jeřábek Stanislav
SVK - Slovak Republic
1
707
369.
Szczesnik Maria
POL - Poland
1
452
370.
Hendrychová Jana
SVK - Slovak Republic
1
570
371.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
1 994
372.
Jeřábek Stanislav
SVK - Slovak Republic
1
707
373.
Wiszniowska Hania
POL - Poland
1
5 184
374.
Hruška Silvester
SVK - Slovak Republic
1
866
375.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
3 270
376.
Kocman Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
753
377.
Biedalak Michal
POL - Poland
1
5 184
378.
Hruška Silvester
SVK - Slovak Republic
1
866
379.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
380.
Kocman Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
753
381.
Biedalak Michal
POL - Poland
1
5 184
382.
Hruška Silvester
SVK - Slovak Republic
1
866
383.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
384.
Kocman Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
753
385.
Urbanska Wiktoria
POL - Poland
1
966
386.
Hruška Silvester
SVK - Slovak Republic
1
866
387.
Hendrychová Jana
SVK - Slovak Republic
1
570
388.
Kocman Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
753
389.
Wisniewski Jakub
POL - Poland
1
278
390.
Kocman Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
2 814
391.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
6 761
392.
Chalupníková Kateřina
SVK - Slovak Republic
1
7 707
393.
Zebrowski Pawel
POL - Poland
1
5 491
394.
Kocman Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
2 814
395.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
6 761
396.
Chalupníková Kateřina
SVK - Slovak Republic
1
7 707
397.
Zebrowski Pawel
POL - Poland
1
5 491
398.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
6 761
398.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
6 761
400.
Chalupníková Kateřina
SVK - Slovak Republic
1
7 707
401.
Bulge Michal
POL - Poland
1
278
402.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 940
403.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
6 761
404.
Martin Potucký
SVK - Slovak Republic
1
6 832
405.
Bulge Michal
POL - Poland
1
278
406.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 940
407.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 807
408.
Martin Potucký
SVK - Slovak Republic
1
6 832
409.
Wozniak Krzysztof
POL - Poland
1
2 093
410.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 940
410.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 940
412.
Masarik Jozef
SVK - Slovak Republic
1
3 190
413.
Zebrowski Maciej
POL - Poland
1
5 491
414.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 940
415.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
8 730
416.
Masarik Jozef
SVK - Slovak Republic
1
3 190
417.
Zebrowski Maciej
POL - Poland
1
5 491
418.
Simonová Karolina Sarah
SVK - Slovak Republic
1
1 208
418.
Simonová Karolina Sarah
SVK - Slovak Republic
1
1 208
420.
Parenyiová Karolína
SVK - Slovak Republic
1
3 283
421.
Bendlewski Tomasz
POL - Poland
1
15 325
422.
Štefaničiak Matej
SVK - Slovak Republic
1
3 437
423.
Simonová Karolina Sarah
SVK - Slovak Republic
1
1 208
424.
Parenyiová Karolína
SVK - Slovak Republic
1
3 283
425.
Czerwiec Lukasz
POL - Poland
1
3 358
426.
Štefaničiak Matej
SVK - Slovak Republic
1
3 437
427.
Simonová Karolina Sarah
SVK - Slovak Republic
1
1 208
428.
Parenyiová Karolína
SVK - Slovak Republic
1
3 283
429.
Fajfer Filip
POL - Poland
1
15 325
430.
Štefaničiak Matej
SVK - Slovak Republic
1
3 437
430.
Štefaničiak Matej
SVK - Slovak Republic
1
3 437
432.
Parenyiová Karolína
SVK - Slovak Republic
1
3 283
433.
Grabska Maria
POL - Poland
1
2 994
434.
Štefaničiak Matej
SVK - Slovak Republic
1
3 437
434.
Štefaničiak Matej
SVK - Slovak Republic
1
3 437
436.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 212
437.
Kalinowski Jacek
POL - Poland
1
3 358
438.
Andrej Holák
SVK - Slovak Republic
1
437
439.
Geib Filip
SVK - Slovak Republic
1
8 730
440.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 808
441.
Mielczewski Franciszek
POL - Poland
1
670
442.
Andrej Holák
SVK - Slovak Republic
1
437
443.
Geib Filip
SVK - Slovak Republic
1
8 730
444.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 808
445.
Bordewicz Kamil
POL - Poland
1
1 406
446.
Andrej Holák
SVK - Slovak Republic
1
437
447.
Geib Filip
SVK - Slovak Republic
1
8 730
448.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
3 270
449.
Gloeh Julian
POL - Poland
1
3 706
450.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
8 437
451.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
4 216
452.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
3 270
453.
Szczesnik Lilianna
POL - Poland
1
1 406
454.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
7 387
455.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
4 216
456.
Oršula Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 604
457.
Wojciechovski Mikolaj
POL - Poland
1
3 706
458.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
7 387
459.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
4 216
460.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
707
461.
Sajdak Wiktoria
POL - Poland
1
4 484
462.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
7 387
463.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
6 102
464.
Bonga Jakub
SVK - Slovak Republic
1
7 888
465.
Krysiak Krystian
POL - Poland
1
8 776
466.
Sehnal Pavel
ČWA
1
2 375
467.
Malina Alex Zdenek
SVK - Slovak Republic
1
4 185
468.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
2 260
469.
Betz Markus
GER - Germany
1
14 966
470.
Polanský Jiří
ČWA
1
5 321
471.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
8 437
472.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
13 035
473.
Betz Markus
GER - Germany
1
14 966
474.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
3 283
475.
Oršula Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 604
476.
Simonová Karolína Sarah
SVK - Slovak Republic
1
1 730
477.
Hochgraef Axel
GER - Germany
1
10 550
478.
Masarik Jozef
SVK - Slovak Republic
1
3 190
479.
Meliš Marek
SVK - Slovak Republic
1
1 833
480.
Krivosudský Oliver
SVK - Slovak Republic
1
2 963
481.
Hochgraef Axel
GER - Germany
1
10 550
482.
Masarik Jozef
SVK - Slovak Republic
1
3 190
483.
Pollák Patrik
SVK - Slovak Republic
1
15 148
484.
Filewska Julia
POL - Poland
1
452
485.
HÝllenkremer Michael
GER - Germany
1
4 849
486.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 763
487.
Hrušková Sára
SVK - Slovak Republic
1
4 780
488.
Filewska Julia
POL - Poland
1
452
489.
HÝllenkremer Michael
GER - Germany
1
4 849
490.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
491.
Kubín Róbert
SVK - Slovak Republic
1
2 198
492.
Lubczanska Karolina
POL - Poland
1
2 528
493.
Jahn Lukas
GER - Germany
1
2 285
494.
Jeřábek Stanislav
SVK - Slovak Republic
1
707
495.
Sarcek Simonová Karolín
SVK - Slovak Republic
1
0
496.
Lubczanska Karolina
POL - Poland
1
2 528
497.
Knospe Sarah
GER - Germany
1
1 900
498.
Jeřábek Stanislav
SVK - Slovak Republic
1
707
499.
Hladný Roman
SVK - Slovak Republic
1
2 441
500.
Nazimek Antoni
POL - Poland
1
5 184
501.
Knospe Sarah
GER - Germany
1
1 900
502.
Kocman Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
753
503.
Hruška Silvester
SVK - Slovak Republic
1
1 218
504.
Niemczyk Anna
POL - Poland
1
1 167
505.
Lenz David
GER - Germany
1
957
506.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
3 416
507.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
5 564
508.
Niemczyk Anna
POL - Poland
1
1 167
509.
Pletau Jan
GER - Germany
1
1 660
510.
Chalupníková Kateřina
SVK - Slovak Republic
1
7 707
511.
Malina Alex Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
4 645
512.
Piekarski Zbigniew
POL - Poland
1
9 240
513.
Pletau Jan
GER - Germany
1
1 660
514.
Kubín Róbert
SVK - Slovak Republic
1
9 600
515.
Lackó Peter Dominik
SVK - Slovak Republic
1
2 408
516.
Piekarski Zbigniew
POL - Poland
1
9 240
517.
Rudzikatie Aukse Uršule
GER - Germany
1
6 512
518.
Kubín Róbert
SVK - Slovak Republic
1
9 600
519.
Jaš Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 522
520.
Tyszkievicz Jacek
POL - Poland
1
3 538
521.
Rudzikatie Aukse Uršule
GER - Germany
1
6 512
522.
Kubín Róbert
SVK - Slovak Republic
1
9 600
523.
Jaš Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 457
524.
Bakdych Emilia
POL - Poland
1
2 528
525.
Wegner-Repke Nora
GER - Germany
1
3 711
526.
Kubín Róbert
SVK - Slovak Republic
1
9 600
527.
Filewska Julia
POL - Poland
1
452
528.
Bakdych Emilia
POL - Poland
1
2 528
529.
Zuhlke Ulrich
GER - Germany
1
2 469
530.
Buráň Marek
SVK - Slovak Republic
1
1 189
531.
Lubczanska Karolina
POL - Poland
1
2 528
532.
Górka Adrian
POL - Poland
1
3 538
533.
Bruening Emily
GER - Germany
1
3 711
534.
Buráň Marek
SVK - Slovak Republic
1
1 189
535.
Nazimek Antoni
POL - Poland
1
5 184
536.
Niemczyk Aleksandra
POL - Poland
1
649
537.
Jahn Ralf-Peter
GER - Germany
1
887
538.
Buráň Marek
SVK - Slovak Republic
1
1 189
539.
Niemczyk Anna
POL - Poland
1
1 167
540.
Niemczyk Aleksandra
POL - Poland
1
649
541.
Leutz Marc
GER - Germany
1
14 966
542.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
4 216
543.
Niemczyk Anna
POL - Poland
1
1 167
544.
Szczesnik Maria
POL - Poland
1
452
545.
Leutz Marc
GER - Germany
1
14 966
546.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
8 437
547.
Piekarski Zbigniew
POL - Poland
1
9 240
548.
Szczesnik Maria
POL - Poland
1
452
549.
Salow Jens
GER - Germany
1
5 987
550.
Pollák Patrik
SVK - Slovak Republic
1
9 136
551.
Tyszkievicz Jacek
POL - Poland
1
3 538
552.
Szczesnik Maria
POL - Poland
1
452
553.
Schäfer Fredo
GER - Germany
1
1 900
554.
Kubín Róbert
SVK - Slovak Republic
1
2 814
555.
Tyszkievicz Jacek
POL - Poland
1
3 538
556.
Wiszniowska Hania
POL - Poland
1
5 184
557.
Schäfer Fredo
GER - Germany
1
1 900
558.
Stolárik Ladislav
SVK - Slovak Republic
1
2 472
559.
Bakdych Emilia
POL - Poland
1
2 528
560.
Wiszniowska Hania
POL - Poland
1
5 184
561.
Barth Bruno
GER - Germany
1
4 128
562.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
21 051
563.
Bakdych Emilia
POL - Poland
1
2 528
564.
Skawinski Ignacy
POL - Poland
1
2 093
565.
Barth Bruno
GER - Germany
1
4 128
566.
Beránková Lenka
SVK - Slovak Republic
1
15 325
567.
Górka Adrian
POL - Poland
1
3 538
568.
Urbanska Wiktoria
POL - Poland
1
966
569.
Gensch Alexander
GER - Germany
1
4 234
570.
Filewska Julia
POL - Poland
1
452
571.
Górka Adrian
POL - Poland
1
3 538
572.
Bulge Michal
POL - Poland
1
278
573.
Jansen Bjoern
GER - Germany
1
8 192
574.
Lubczanska Karolina
POL - Poland
1
2 528
575.
Górka Adrian
POL - Poland
1
3 538
576.
Witkowiak Jan
POL - Poland
1
15 325
577.
Jansen Bjoern
GER - Germany
1
8 192
578.
Nazimek Antoni
POL - Poland
1
5 184
579.
Niemczyk Aleksandra
POL - Poland
1
649
580.
Wozniak Krzysztof
POL - Poland
1
2 093
581.
Urbanski Muriel
GER - Germany
1
2 301
582.
Nazimek Antoni
POL - Poland
1
5 184
583.
Niemczyk Aleksandra
POL - Poland
1
649
584.
Zebrowski Maciej
POL - Poland
1
5 491
585.
Urbanski Muriel
GER - Germany
1
2 301
586.
Niemczyk Anna
POL - Poland
1
1 167
587.
Szczesnik Maria
POL - Poland
1
452
588.
Bendlewski Tomasz
POL - Poland
1
15 325
589.
Hirthe Jara
GER - Germany
1
2 776
590.
Piekarski Zbigniew
POL - Poland
1
9 240
591.
Szczesnik Maria
POL - Poland
1
452
592.
Czerwiec Lukasz
POL - Poland
1
3 358
593.
von Lepel Markus
GER - Germany
1
9 600
594.
Piekarski Zbigniew
POL - Poland
1
9 240
595.
Wiszniowska Hania
POL - Poland
1
5 184
596.
Grabski Piotr
POL - Poland
1
8 100
597.
Steinhofel Mahela
GER - Germany
1
2 776
598.
Tyszkievicz Jacek
POL - Poland
1
3 538
599.
Wiszniowska Hania
POL - Poland
1
5 184
600.
Gloeh Hanna
POL - Poland
1
6 970
601.
Panse Andrei
GER - Germany
1
1 425
602.
Bakdych Emilia
POL - Poland
1
2 528
603.
Urbanska Wiktoria
POL - Poland
1
966
604.
Rudkowski Adam
POL - Poland
1
1 720
605.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 763
606.
Bakdych Emilia
POL - Poland
1
2 528
607.
Wisniewski Jakub
POL - Poland
1
278
608.
Mielewczyk Julia
POL - Poland
1
5 164
609.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 763
610.
Bakdych Emilia
POL - Poland
1
2 528
611.
Wisniewski Jakub
POL - Poland
1
278
612.
Grabowski Pawel
POL - Poland
1
8 776
613.
Van Morgen Patrick
SVK - Slovak Republic
1
5 890
614.
Górka Adrian
POL - Poland
1
3 538
615.
Zebrowski Pawel
POL - Poland
1
5 491
616.
Betz Markus
GER - Germany
1
14 966
617.
Van Morgen Patrick
SVK - Slovak Republic
1
5 890
618.
Górka Adrian
POL - Poland
1
3 538
619.
Szpak Martyna
POL - Poland
1
649
620.
Bjoern Janssen
GER - Germany
1
1 261
621.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
5 056
622.
Górka Adrian
POL - Poland
1
3 538
623.
Szpak Martyna
POL - Poland
1
649
624.
Hochgraef Axel
GER - Germany
1
10 550
625.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
5 056
626.
Niemczyk Aleksandra
POL - Poland
1
649
627.
Wozniak Krzysztof
POL - Poland
1
2 093
628.
Hochgraef Axel
GER - Germany
1
10 550
629.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
2 346
630.
Niemczyk Aleksandra
POL - Poland
1
649
631.
Klucznik Kacper
POL - Poland
1
670
632.
HÝllenkremer Michael
GER - Germany
1
4 849
633.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
2 346
634.
Szczesnik Maria
POL - Poland
1
452
635.
Krasta Natalia
POL - Poland
1
1 882
636.
Jahn Lukas
GER - Germany
1
2 285
637.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
3 416
638.
Wiszniowska Hania
POL - Poland
1
5 184
639.
Krasta Natalia
POL - Poland
1
1 882
640.
Jahn Lukas
GER - Germany
1
2 285
641.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
3 416
642.
Wiszniowska Hania
POL - Poland
1
5 184
643.
Grabski Piotr
POL - Poland
1
9 554
644.
Knospe Sarah
GER - Germany
1
1 900
645.
Parenyiová Karolína
SVK - Slovak Republic
1
3 283
646.
Wiszniowska Hania
POL - Poland
1
5 184
647.
Cenarowska karolina
POL - Poland
1
6 970
648.
Lechler Jan
GER - Germany
1
5 987
649.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 212
650.
Biedalak Michal
POL - Poland
1
5 184
651.
Jaruzewski Marcin
POL - Poland
1
1 720
652.
Lechler Jan
GER - Germany
1
5 987
653.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
1 994
654.
Skawinski Ignacy
POL - Poland
1
2 093
655.
Leymanczyk Piotr
POL - Poland
1
5 164
656.
Lenz David
GER - Germany
1
957
657.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
658.
Skawinski Ignacy
POL - Poland
1
2 093
659.
Grusznis Zuzanna
POL - Poland
1
4 107
660.
Pletau Jan
GER - Germany
1
1 660
661.
Hruška Silvester
SVK - Slovak Republic
1
866
662.
Szpak Martyna
POL - Poland
1
649
663.
Betz Markus
GER - Germany
1
14 966
664.
Rudzikatie Aukse Uršule
GER - Germany
1
6 512
665.
Hruška Silvester
SVK - Slovak Republic
1
866
666.
Witkowiak Jan
POL - Poland
1
15 325
667.
Bjoern Janssen
GER - Germany
1
1 261
668.
Wegner-Repke Nora
GER - Germany
1
3 711
669.
Kocman Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
2 814
670.
Witkowiak Jan
POL - Poland
1
15 325
671.
Bjoern Janssen
GER - Germany
1
1 261
672.
Bruening Emily
GER - Germany
1
3 711
673.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
6 761
674.
Jankoviak Tomasz
POL - Poland
1
2 121
675.
Hochgraef Axel
GER - Germany
1
10 550
676.
HÝllenkremer Simon
GER - Germany
1
2 069
677.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
6 761
678.
Jankoviak Tomasz
POL - Poland
1
2 121
679.
HÝllenkremer Michael
GER - Germany
1
4 849
680.
Leutz Marc
GER - Germany
1
14 966
681.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 807
682.
Klucznik Kacper
POL - Poland
1
670
683.
Jahn Lukas
GER - Germany
1
2 285
684.
Marung Anne
GER - Germany
1
2 188
685.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 807
686.
Marcinkievicz Miroslav
POL - Poland
1
2 121
687.
Knospe Sarah
GER - Germany
1
1 900
688.
Marung Anne
GER - Germany
1
2 188
689.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
8 730
690.
Grabowski Premyslaw
POL - Poland
1
1 621
691.
Knospe Sarah
GER - Germany
1
1 900
692.
Salow Jens
GER - Germany
1
5 987
693.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
8 730
694.
Leymanczyk Magdalena
POL - Poland
1
4 107
695.
Lechler Jan
GER - Germany
1
5 987
696.
Schäfer Fredo
GER - Germany
1
1 900
697.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
8 730
698.
Betz Markus
GER - Germany
1
14 966
699.
Lenz David
GER - Germany
1
957
700.
Barth Bruno
GER - Germany
1
4 128
701.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
8 730
702.
Bjoern Janssen
GER - Germany
1
1 261
703.
Pletau Jan
GER - Germany
1
1 660
704.
Barth Bruno
GER - Germany
1
4 128
705.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
8 730
706.
Bjoern Janssen
GER - Germany
1
1 261
707.
Pletau Jan
GER - Germany
1
1 660
708.
Gensch Alexander
GER - Germany
1
4 234
709.
Simonová Karolina Sarah
SVK - Slovak Republic
1
1 208
710.
HÝllenkremer Michael
GER - Germany
1
4 849
711.
Rudzikatie Aukse Uršule
GER - Germany
1
6 512
712.
Jansen Bjoern
GER - Germany
1
8 192
713.
Simonová Karolina Sarah
SVK - Slovak Republic
1
1 208
714.
Jahn Lukas
GER - Germany
1
2 285
715.
Wegner-Repke Nora
GER - Germany
1
3 711
716.
Urbanski Muriel
GER - Germany
1
2 301
717.
Simonová Karolina Sarah
SVK - Slovak Republic
1
1 208
718.
Lechler Jan
GER - Germany
1
5 987
719.
Zuhlke Ulrich
GER - Germany
1
2 469
720.
Urbanski Muriel
GER - Germany
1
2 301
721.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
1 440
722.
Lechler Jan
GER - Germany
1
5 987
723.
Zuhlke Ulrich
GER - Germany
1
2 469
724.
Wegner-Repke Dorothea
GER - Germany
1
6 937
725.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
1 440
726.
Lenz David
GER - Germany
1
957
727.
Bruening Emily
GER - Germany
1
3 711
728.
Grapentin Niclas
GER - Germany
1
6 242
729.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
1 395
730.
Lenz David
GER - Germany
1
957
731.
Bruening Emily
GER - Germany
1
3 711
732.
Zielinzki Maxi
GER - Germany
1
4 582
733.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
1 395
734.
Rudzikatie Aukse Uršule
GER - Germany
1
6 512
735.
HÝllenkremer Simon
GER - Germany
1
2 069
736.
Morgenstern Uwe
GER - Germany
1
1 647
737.
Geib Filip
SVK - Slovak Republic
1
8 730
738.
Wegner-Repke Nora
GER - Germany
1
3 711
739.
HÝllenkremer Simon
GER - Germany
1
2 069
740.
Hendrychová Jana
SVK - Slovak Republic
1
570
741.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
8 437
742.
Wegner-Repke Nora
GER - Germany
1
3 711
743.
HÝllenkremer Simon
GER - Germany
1
2 069
744.
Hendrychová Jana
SVK - Slovak Republic
1
570
745.
Lackó Peter Dominik
SVK - Slovak Republic
1
2 209
746.
Zuhlke Ulrich
GER - Germany
1
2 469
747.
Jahn Ralf-Peter
GER - Germany
1
887
748.
Hendrychová Jana
SVK - Slovak Republic
1
570
749.
Lackó Peter Dominik
SVK - Slovak Republic
1
2 209
750.
Zuhlke Ulrich
GER - Germany
1
2 469
751.
Leutz Marc
GER - Germany
1
14 966
752.
Hruška Silvester
SVK - Slovak Republic
1
866
753.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
6 102
754.
Bruening Emily
GER - Germany
1
3 711
755.
Marung Anne
GER - Germany
1
2 188
756.
Kocman Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
2 814
757.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
6 103
758.
HÝllenkremer Simon
GER - Germany
1
2 069
759.
Marung Anne
GER - Germany
1
2 188
760.
Kocman Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
2 814
761.
Brestovský Matěj
SVK - Slovak Republic
1
3 743
762.
Jahn Ralf-Peter
GER - Germany
1
887
763.
Salow Jens
GER - Germany
1
5 987
764.
Kocman Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
2 814
765.
Martin Potucký
SVK - Slovak Republic
1
6 832
766.
Jahn Ralf-Peter
GER - Germany
1
887
767.
Salow Jens
GER - Germany
1
5 987
768.
Kocman Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
2 814
769.
Martin Potucký
SVK - Slovak Republic
1
6 832
770.
Jahn Ralf-Peter
GER - Germany
1
887
771.
Schäfer Fredo
GER - Germany
1
1 900
772.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 807
773.
Masarik Jozef
SVK - Slovak Republic
1
3 190
774.
Leutz Marc
GER - Germany
1
14 966
775.
Barth Bruno
GER - Germany
1
4 128
776.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 807
777.
Masarik Jozef
SVK - Slovak Republic
1
3 190
778.
Marung Anne
GER - Germany
1
2 188
779.
Gensch Alexander
GER - Germany
1
4 234
780.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 807
781.
Malina Alex Zdenek
SVK - Slovak Republic
1
4 185
782.
Salow Jens
GER - Germany
1
5 987
783.
Gensch Alexander
GER - Germany
1
4 234
784.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 807
785.
Ondrej Syitas
SVK - Slovak Republic
1
7 669
786.
Schäfer Fredo
GER - Germany
1
1 900
787.
Jansen Bjoern
GER - Germany
1
8 192
788.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 940
789.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 837
790.
Gensch Alexander
GER - Germany
1
4 234
791.
Urbanski Muriel
GER - Germany
1
2 301
792.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 940
793.
Andel Michal
SVK - Slovak Republic
1
3 837
794.
Jansen Bjoern
GER - Germany
1
8 192
795.
Wegner-Repke Dorothea
GER - Germany
1
6 937
796.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
8 730
797.
Lehner Alexander
AUT - Austria
1
5 600
798.
Wegner-Repke Dorothea
GER - Germany
1
6 937
798.
Wegner-Repke Dorothea
GER - Germany
1
6 937
800.
Štefaničiak Matej
SVK - Slovak Republic
1
3 437
801.
Lehner Alexander
AUT - Austria
1
5 600
802.
Wegner-Repke Dorothea
GER - Germany
1
6 937
803.
von Lepel Joshua
GER - Germany
1
9 600
804.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
1 440
805.
Lehner Alexander
AUT - Austria
1
5 600
806.
Walther Marcus
GER - Germany
1
9 441
807.
Roepcke Wilhelmine
GER - Germany
1
4 582
808.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
1 440
809.
Schwerdtfeger Christian
AUT - Austria
1
0
810.
Reinhardt Anni
GER - Germany
1
6 242
811.
Haupt Helfried
GER - Germany
1
1 647
812.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
1 395
813.
Stýblo Petr
AUT - Austria
1
707
814.
Hager Christian
GER - Germany
1
1 425
815.
Hauer Stefan
AUT - Austria
1
4 118
816.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
1 395
817.
Stýblo Petr
AUT - Austria
1
707
818.
Hauer Stefan
AUT - Austria
1
4 118
818.
Hauer Stefan
AUT - Austria
1
4 118
820.
Buráň Marek
SVK - Slovak Republic
1
1 189
821.
Stýblo Petr
AUT - Austria
1
707
822.
Bischof Andreas
AUT - Austria
1
5 628
822.
Salzmann Dietmar
AUT - Austria
1
5 628
824.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
8 437
825.
Hofer Herbert
AUT - Austria
1
6 937
826.
Bockl Matthias
AUT - Austria
1
9 240
827.
Salzmann Dietmar
AUT - Austria
1
5 628
828.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
8 437
829.
Sulek Alfred
AUT - Austria
1
4 021
830.
Lehner Gloria
AUT - Austria
1
5 600
831.
Salzmann Dietmar
AUT - Austria
1
5 628
832.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
8 437
833.
Zimmermann Martin
AUT - Austria
1
0
833.
Lindner Jakob
AUT - Austria
1
0
835.
Van Morgen Patrick
SVK - Slovak Republic
1
5 890
836.
Lackó Peter Dominik
SVK - Slovak Republic
1
2 209
837.
Benedict Claus
AUT - Austria
1
1 598
838.
Styblo David
AUT - Austria
1
7 219
839.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
5 056
840.
Lackó Peter Dominik
SVK - Slovak Republic
1
2 209
841.
Rövid Levente
HUN - Hungary
1
3 071
842.
Procházka Jan
Jednoráz.licence
1
1 142
843.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
5 056
844.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
8 437
845.
Gádorfalvi Ă?ron
HUN - Hungary
1
9 814
846.
Procházka Jan
Jednoráz.licence
1
1 142
847.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
848.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
3 283
849.
Gémes Gyula
HUN - Hungary
1
4 824
850.
Procházka Jan
Jednoráz.licence
1
1 142
851.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
852.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
3 283
853.
Wadsworth Richard
GBR - Great Britain
1
33 649
854.
Tyll Roman
Jednoráz.licence
1
707
855.
Bockl Matthias
AUT - Austria
1
938
856.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
3 283
857.
Bartlett Greg
GBR - Great Britain
1
5 624
858.
Uhlíř Bedřich
Jednoráz.licence
1
344
859.
Eigenstuhler Tomi
AUT - Austria
1
202
860.
Boček Roman
ALT RS
1
707
861.
Veronelli Seneca
ITA - Italy
1
9 133
862.
Lachman Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
863.
Linder Jakob
AUT - Austria
1
2 966
864.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 829
865.
Rossi Cecilia
ITA - Italy
1
6 937
866.
Lachman Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
867.
Frieml Georg
AUT - Austria
1
2 015
868.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
3 440
869.
Antunovič Darko
CRO - Croatia
1
1 212
870.
Lachman Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
871.
Diwok Felix
AUT - Austria
1
0
872.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
8 437
873.
Rijk Imme
NED -The Netherlands
1
5 906
874.
Novák Matěj
Jednoráz.licence
1
1 709
875.
Falkensteiner Wolfgang
AUT - Austria
1
1 212
876.
Simonová Karolína Sarah
SVK - Slovak Republic
1
1 966
877.
Reitsman Elze-Mieke
NED -The Netherlands
1
5 906
878.
Novák Matěj
Jednoráz.licence
1
1 709
879.
Bihary Daniel
HUN - Hungary
1
3 325
880.
Schwerdtfeger Christian
AUT - Austria
1
0
881.
Joel von Morgen Patrick
NED -The Netherlands
1
6 134
882.
Štork Ondřej
Jednoráz.licence
1
344
883.
Holub Miloslav
Jednoráz.licence
1
469
884.
Schwerdtfeger Christian
AUT - Austria
1
0
885.
van der Bijl Derius
NED -The Netherlands
1
3 779
886.
Štork Ondřej
Jednoráz.licence
1
344
887.
Hrdina Pavel
Jednoráz.licence
1
1 212
888.
Styblo Petr
AUT - Austria
1
707
889.
Van Peeters Benoit
BEL - Belgium
1
3 108
890.
Čihák Vratislav
Jednoráz.licence
1
707
891.
Hrdina Pavel
Jednoráz.licence
1
1 212
892.
Weinreich Gerhard
AUT - Austria
1
0
893.
Perez Sergi
ESP - Spain
1
7 387
894.
Čihák Vratislav
Jednoráz.licence
1
707
895.
Chalupníková Kateřina
Jednoráz.licence
1
15 325
896.
Ciprian Gernot
AUT - Austria
1
4 824
897.
ten Bokum Michael
ESP - Spain
1
16 873
898.
Čihák Vratislav
Jednoráz.licence
1
707
899.
Iljuchin Matěj
Jednoráz.licence
1
489
900.
Hofinger Felix
AUT - Austria
1
494
901.
Buren Pierre
FRA - France
1
4 563
902.
Holub Milosalv
Jednoráz.licence
1
364
903.
JedliĹ?ski Wojciech
Jednoráz.licence
1
358
904.
Wert Christoph
AUT - Austria
1
0
905.
Guihot Matthieu
FRA - France
1
22 198
906.
Holub Milosalv
Jednoráz.licence
1
364
907.
Kazyen Konstantin
Jednoráz.licence
1
4 047
908.
Badstöber Kurt
AUT - Austria
1
1 665
909.
Ventrin Viviane
FRA - France
1
3 220
910.
Holub Milosalv
Jednoráz.licence
1
364
911.
Koubovský Jakub
Jednoráz.licence
1
1 792
912.
Morvai Bálint
HUN - Hungary
1
17 438
913.
Boráň Marek
Jednoráz.licence
1
2 325
914.
Holub Milosalv
Jednoráz.licence
1
364
915.
Kovařík Robert
Jednoráz.licence
1
554
916.
Zöllner Viktor
HUN - Hungary
1
4 824
917.
Buráň Marek
Jednoráz.licence
1
1 317
918.
Holý Petr
Jednoráz.licence
1
2 108
919.
Krejčíková Klára
Jednoráz.licence
1
1 176
920.
Galyer Theo
GBR - Great Britain
1
14 973
921.
Čeněk Jiří
Jednoráz.licence
1
404
922.
Vorel Marek
Jednoráz.licence
1
1 709
923.
Krejčíková Klára
Jednoráz.licence
1
1 176
924.
Nolan Ian
GBR - Great Britain
1
20 591
925.
Procházka Jan
Jednoráz.licence
1
1 142
926.
Vorel Marek
Jednoráz.licence
1
1 709
927.
Kutiš Ladislav
Jednoráz.licence
1
2 258
928.
Gončár Jan
Jednoráz.licence
1
1 730
929.
Huss Tomáš
Jednoráz.licence
1
142
930.
Krátký Martin
Jednoráz.licence
1
6 623
931.
Lejhanec Pavel
Jednoráz.licence
1
554
932.
Gončár Jan
Jednoráz.licence
1
1 730
933.
Řihošek Aleš
Jednoráz.licence
1
7 983
934.
Vitoňová Kristýna
Jednoráz.licence
1
841
935.
Lejhanec Pavel
Jednoráz.licence
1
554
936.
Holub Miloslav
Jednoráz.licence
1
469
937.
Zoubková Lucie
Jednoráz.licence
1
1 027
938.
Záhorský Vojtěch
Jednoráz.licence
1
1 709
939.
Málek Mateo
Jednoráz.licence
1
1 552
940.
Hrdina Pavel
Jednoráz.licence
1
1 212
941.
Horánská Magdaléna
Jednoráz.licence
1
1 027
942.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
6 623
943.
Miková Žaneta
Jednoráz.licence
1
2 814
944.
Chalupníková Kateřina
Jednoráz.licence
1
15 325
945.
Horánská Magdaléna
Jednoráz.licence
1
1 027
946.
Čučka Jaroslav
Jednoráz.licence
1
101
947.
Němeček Jiří
Jednoráz.licence
1
402
948.
Chalupníková Kateřina
Jednoráz.licence
1
15 325
949.
huss Ladislav
Jednoráz.licence
1
142
950.
Schulz Jiří
Jednoráz.licence
1
2 108
951.
Novák Adam
Jednoráz.licence
1
554
952.
Iljuchin Matěj
Jednoráz.licence
1
489
953.
huss Ladislav
Jednoráz.licence
1
142
954.
Smrčka Jiří
Jednoráz.licence
1
1 709
955.
Novák Adam
Jednoráz.licence
1
554
956.
Iljuchin Matěj
Jednoráz.licence
1
489
957.
Lachman Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
958.
Matějka Jan
Jednoráz.licence
1
6 623
959.
Rašková Kateřina
Jednoráz.licence
1
0
960.
JedliĹ?ski Wojciech
Jednoráz.licence
1
358
961.
Lachman Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
962.
Porkert Jan
Jednoráz.licence
1
2 108
963.
Solfronková Ludmila
Jednoráz.licence
1
6 937
964.
Kazyen Konstantin
Jednoráz.licence
1
4 047
965.
Lachman Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
966.
Krejčík Petr
Jednoráz.licence
1
10 096
967.
Šebesta Libor
Jednoráz.licence
1
524
968.
Koubovský Jakub
Jednoráz.licence
1
1 792
969.
Novák Matěj
Jednoráz.licence
1
1 709
970.
Nováček Miloš
Jednoráz.licence
1
2 108
971.
Šlechta Jiří
Jednoráz.licence
1
3 538
972.
Kovařík Robert
Jednoráz.licence
1
554
973.
Novák Matěj
Jednoráz.licence
1
1 709
974.
Daněček Pavel
Jednoráz.licence
1
3 283
975.
Frélichová Lucie
Jednoráz.licence
1
2 814
976.
Krejčíková Klára
Jednoráz.licence
1
1 176
977.
Štork Ondřej
Jednoráz.licence
1
344
978.
Krystek Marek
Jednoráz.licence
1
4 557
979.
Heczko Marian
Jednoráz.licence
1
2 258
980.
Kubáň Vít
Jednoráz.licence
1
2 260
981.
Štork Ondřej
Jednoráz.licence
1
344
982.
Krystek Marek
Jednoráz.licence
1
4 557
983.
Heczko Marian
Jednoráz.licence
1
2 258
983.
Kutiš Ladislav
Jednoráz.licence
1
2 258
985.
Durec Petr
Jednoráz.licence
1
344
986.
Krystek Marek
Jednoráz.licence
1
4 557
987.
Hrubý Jan
Jednoráz.licence
1
2 814
988.
Lejhanec Pavel
Jednoráz.licence
1
554
989.
Holub Miloslav
Jednoráz.licence
1
364
990.
Pondělíček Aleš
Jednoráz.licence
1
10 096
991.
Hrubý Jan
Jednoráz.licence
1
2 814
992.
Rašková Kateřina
Jednoráz.licence
1
0
993.
Jedlička Milan
Jednoráz.licence
1
707
994.
Pondělíček Aleš
Jednoráz.licence
1
10 096
995.
Janečková Ester
Jednoráz.licence
1
1 176
996.
Šebesta Libor
Jednoráz.licence
1
524
997.
Šmídl Marek
Jednoráz.licence
1
1 709
998.
Pondělíček Aleš
Jednoráz.licence
1
10 096
999.
Kabát Petr
Jednoráz.licence
1
5 211
1000.
Šlechta Jiří
Jednoráz.licence
1
3 538
1001.
Čihák Vratislav
Jednoráz.licence
1
707
1002.
Boháč Jiří
Jednoráz.licence
1
10 096
1003.
Klas Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 814
1004.
Procházka Jan
Jednoráz.licence
1
1 142
1005.
Čihák Vratislav
Jednoráz.licence
1
707
1006.
Boháč Jiří
Jednoráz.licence
1
10 096
1007.
Klas Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 814
1008.
Řihošek Aleš
Jednoráz.licence
1
7 983
1009.
Holub Milosalv
Jednoráz.licence
1
364
1010.
Buchta Václav
Jednoráz.licence
1
4 557
1011.
Klas Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 814
1012.
Horánská Magdaléna
Jednoráz.licence
1
1 027
1013.
Holý Petr
Jednoráz.licence
1
2 108
1014.
Buchta Václav
Jednoráz.licence
1
4 557
1015.
Koblížek Marek
Jednoráz.licence
1
1 792
1016.
Horánská Magdaléna
Jednoráz.licence
1
1 027
1017.
Holý Petr
Jednoráz.licence
1
2 108
1018.
Richta Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 408
1019.
Koukal Sebastian
Jednoráz.licence
1
404
1020.
huss Ladislav
Jednoráz.licence
1
142
1021.
Pivnička Jakub
Jednoráz.licence
1
344
1022.
Richta Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 408
1023.
Koukal Sebastian
Jednoráz.licence
1
404
1024.
huss Ladislav
Jednoráz.licence
1
142
1025.
Pivnička Jakub
Jednoráz.licence
1
344
1026.
Lauryn Ladislav
Jednoráz.licence
1
10 096
1027.
Nodin Tessler Oliver
Jednoráz.licence
1
594
1028.
Novák Matěj
Jednoráz.licence
1
1 709
1028.
Vorel Marek
Jednoráz.licence
1
1 709
1030.
Lauryn Ladislav
Jednoráz.licence
1
10 096
1031.
Pivnička jakub
Jednoráz.licence
1
665
1032.
Beníšková Monika
Jednoráz.licence
1
1 212
1033.
Noščák Petr
Jednoráz.licence
1
2 108
1034.
Rudovský Jaroslav
Jednoráz.licence
1
2 408
1035.
Pivnička jakub
Jednoráz.licence
1
665
1036.
Holub Milosalv
Jednoráz.licence
1
364
1037.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
6 623
1038.
Rudovský Jaroslav
Jednoráz.licence
1
2 408
1039.
Vorel Petr
Jednoráz.licence
1
707
1040.
Holub Milosalv
Jednoráz.licence
1
364
1041.
Čučka Jaroslav
Jednoráz.licence
1
101
1042.
Hurych Zdeněk
Jednoráz.licence
1
3 607
1043.
Vorel Petr
Jednoráz.licence
1
707
1044.
Pivnička Jakub
Jednoráz.licence
1
344
1045.
Schulz Jiří
Jednoráz.licence
1
2 108
1046.
Hurych Zdeněk
Jednoráz.licence
1
3 607
1047.
Vorel Petr
Jednoráz.licence
1
707
1048.
Noščák Petr
Jednoráz.licence
1
2 108
1049.
Smrčka Jiří
Jednoráz.licence
1
1 709
1050.
Smolař Michal
Jednoráz.licence
1
1 212
1051.
Alexová Michaela
Jednoráz.licence
1
707
1052.
Vitoňová Kristýna
Jednoráz.licence
1
841
1053.
Smrčka Jiří
Jednoráz.licence
1
1 709
1054.
Smolař Michal
Jednoráz.licence
1
1 212
1055.
Barto Ďavid
Jednoráz.licence
1
247
1056.
Záhorský Vojtěch
Jednoráz.licence
1
1 709
1057.
Gabriel Radek
Jednoráz.licence
1
101
1058.
Smolař Michal
Jednoráz.licence
1
1 212
1059.
Barto Ďavid
Jednoráz.licence
1
247
1060.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
6 623
1061.
Stacho Libor
Jednoráz.licence
1
3 283
1062.
Jirsa Petr
Jednoráz.licence
1
3 607
1063.
Cingroš Pavel
Jednoráz.licence
1
2 258
1064.
Čučka Jaroslav
Jednoráz.licence
1
101
1065.
Janáček Jaroslav
Jednoráz.licence
1
3 283
1066.
Rozlivka Jan
Jednoráz.licence
1
1 212
1067.
Jeřábek Stanislav
Jednoráz.licence
1
1 153
1068.
Čučka Jaroslav
Jednoráz.licence
1
101
1069.
Ryšavý Boris
Jednoráz.licence
1
4 557
1070.
Kaizlerová Markéta
Jednoráz.licence
1
2 408
1071.
Markant Miroslav
Jednoráz.licence
1
1 730
1072.
Schulz Jiří
Jednoráz.licence
1
2 108
1073.
Daněček Pavel
Jednoráz.licence
1
3 283
1074.
Kaizlerová Markéta
Jednoráz.licence
1
2 408
1075.
Nosek Michal
Jednoráz.licence
1
665
1076.
Schulz Jiří
Jednoráz.licence
1
2 108
1077.
Pondělíček Aleš
Jednoráz.licence
1
10 096
1078.
Král Ludvík
Jednoráz.licence
1
3 607
1079.
Seidl Lev
Jednoráz.licence
1
972
1080.
Smrčka Jiří
Jednoráz.licence
1
1 709
1081.
Boháč Jiří
Jednoráz.licence
1
10 096
1082.
Král Ludvík
Jednoráz.licence
1
3 607
1083.
Seidl Lev
Jednoráz.licence
1
972
1084.
Vítek Martin
Jednoráz.licence
1
10 096
1085.
Buchta Václav
Jednoráz.licence
1
4 557
1086.
Smolař Jakub
Jednoráz.licence
1
1 212
1087.
Seidl Lev
Jednoráz.licence
1
972
1088.
Daněček Pavel
Jednoráz.licence
1
3 283
1089.
Buchta Václav
Jednoráz.licence
1
4 557
1090.
Smolař Jakub
Jednoráz.licence
1
1 212
1091.
Vágner Ladislav
Jednoráz.licence
1
1 792
1092.
Daněček Pavel
Jednoráz.licence
1
3 283
1093.
Richta Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 408
1094.
Rozlivková Johana
Jednoráz.licence
1
1 212
1095.
Alexa Tomáš
Jednoráz.licence
1
101
1096.
Daněček Pavel
Jednoráz.licence
1
3 283
1097.
Richta Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 408
1098.
Satková Ivana
Jednoráz.licence
1
1 730
1099.
Rasovský Adam
Jednoráz.licence
1
1 792
1100.
Pondělíček Aleš
Jednoráz.licence
1
10 096
1100.
Lauryn Ladislav
Jednoráz.licence
1
10 096
1102.
Šírek Josef
Jednoráz.licence
1
3 607
1103.
Valentinyová Sofia
Jednoráz.licence
1
2 025
1104.
Boháč Jiří
Jednoráz.licence
1
10 096
1104.
Lauryn Ladislav
Jednoráz.licence
1
10 096
1106.
Kraus Pavel
Jednoráz.licence
1
2 872
1107.
Čoupek Ondřej
Jednoráz.licence
1
1 296
1108.
Buchta Václav
Jednoráz.licence
1
4 557
1109.
Rudovský Jaroslav
Jednoráz.licence
1
2 408
1110.
Kraus Pavel
Jednoráz.licence
1
2 872
1111.
Mihóková Vanda
Jednoráz.licence
1
1 027
1112.
Richta Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 408
1112.
Rudovský Jaroslav
Jednoráz.licence
1
2 408
1114.
Taschner Karel
Jednoráz.licence
1
9 332
1115.
Pavková Bára
Jednoráz.licence
1
188
1116.
Richta Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 408
1117.
Hurych Zdeněk
Jednoráz.licence
1
3 607
1118.
Taschner Karel
Jednoráz.licence
1
9 332
1119.
Šimčík Vladislav
Jednoráz.licence
1
2 258
1120.
Rudovský Jaroslav
Jednoráz.licence
1
2 408
1120.
Rudovský Martin
Jednoráz.licence
1
2 408
1122.
Plešinger David
Jednoráz.licence
1
2 872
1123.
Webr Otakar
Jednoráz.licence
1
1 730
1124.
Hurych Zdeněk
Jednoráz.licence
1
3 607
1125.
Rudovský Martin
Jednoráz.licence
1
2 408
1126.
Šikner Jiří
Jednoráz.licence
1
9 332
1127.
Horanská Magdalena
Jednoráz.licence
1
7 983
1128.
Hurych Zdeněk
Jednoráz.licence
1
3 607
1128.
Jirsa Petr
Jednoráz.licence
1
3 607
1130.
Janouch Ondřej
Jednoráz.licence
1
9 332
1131.
Procházka Jan
Jednoráz.licence
1
1 142
1132.
Hurych Zdeněk
Jednoráz.licence
1
3 607
1133.
Kaizlerová Markéta
Jednoráz.licence
1
2 408
1134.
Minář Jaromír
Jednoráz.licence
1
2 872
1135.
Huss Tomáš
Jednoráz.licence
1
142
1136.
Rudovský Martin
Jednoráz.licence
1
2 408
1136.
Kaizlerová Markéta
Jednoráz.licence
1
2 408
1138.
Minář Jaromír
Jednoráz.licence
1
2 872
1139.
Tyll Roman
Jednoráz.licence
1
707
1140.
Rudovský Martin
Jednoráz.licence
1
2 408
1140.
Kaizlerová Markéta
Jednoráz.licence
1
2 408
1142.
Zeman Jan
Jednoráz.licence
1
9 332
1143.
Uhlíř Bedřich
Jednoráz.licence
1
344
1144.
Rudovský Martin
Jednoráz.licence
1
2 408
1145.
Král Ludvík
Jednoráz.licence
1
3 607
1146.
Zeman Jan
Jednoráz.licence
1
9 332
1147.
Zoubková Lucie
Jednoráz.licence
1
1 027
1148.
Rudovský Martin
Jednoráz.licence
1
2 408
1149.
Smolař Jakub
Jednoráz.licence
1
1 212
1150.
Zeman Jan
Jednoráz.licence
1
9 332
1151.
Horánská Magdaléna
Jednoráz.licence
1
1 027
1152.
Stránecký Marian
Jednoráz.licence
1
2 408
1153.
Smolař Jakub
Jednoráz.licence
1
1 212
1154.
Dubnický Peter
Jednoráz.licence
1
2 872
1155.
Horánská Magdaléna
Jednoráz.licence
1
1 027
1156.
Král Ludvík
Jednoráz.licence
1
3 607
1157.
Rozlivková Johana
Jednoráz.licence
1
1 212
1158.
Dubnický Peter
Jednoráz.licence
1
2 872
1159.
huss Ladislav
Jednoráz.licence
1
142
1160.
Král Ludvík
Jednoráz.licence
1
3 607
1161.
Rozlivková Radka
Jednoráz.licence
1
1 212
1162.
Unruh Richard
Jednoráz.licence
1
1 791
1163.
huss Ladislav
Jednoráz.licence
1
142
1164.
Smolař Jakub
Jednoráz.licence
1
1 212
1164.
Rozlivková Radka
Jednoráz.licence
1
1 212
1166.
Holečková Michaela
Jednoráz.licence
1
4 371
1167.
Novák Matěj
Jednoráz.licence
1
1 709
1168.
Satková Ivana
Jednoráz.licence
1
1 730
1169.
Kraus Pavel
Jednoráz.licence
1
2 872
1170.
Šafář Jan
Jednoráz.licence
1
3 190
1171.
Štork Ondřej
Jednoráz.licence
1
344
1172.
Šírek Josef
Jednoráz.licence
1
3 607
1173.
Kraus Pavel
Jednoráz.licence
1
2 872
1174.
Klos Robert
Jednoráz.licence
1
4 371
1175.
Štork Ondřej
Jednoráz.licence
1
344
1176.
Tošovský Miroslav
Jednoráz.licence
1
3 607
1177.
Plešinger David
Jednoráz.licence
1
2 872
1178.
Laichman Libor
Jednoráz.licence
1
1 385
1179.
Čihák Vratislav
Jednoráz.licence
1
707
1180.
Tošovský Miroslav
Jednoráz.licence
1
3 607
1181.
Šikner Jiří
Jednoráz.licence
1
9 332
1182.
Novák Leoš
Jednoráz.licence
1
3 568
1183.
Čihák Vratislav
Jednoráz.licence
1
707
1184.
Plešinger David
Jednoráz.licence
1
2 872
1185.
Šikner Jiří
Jednoráz.licence
1
9 332
1186.
Novák Leoš
Jednoráz.licence
1
3 568
1187.
Holý Petr
Jednoráz.licence
1
2 108
1188.
Plešinger David
Jednoráz.licence
1
2 872
1189.
Janouch Ondřej
Jednoráz.licence
1
9 332
1190.
Svoboda Václav
Jednoráz.licence
1
1 385
1191.
Holý Petr
Jednoráz.licence
1
2 108
1192.
Plešinger David
Jednoráz.licence
1
2 872
1192.
Vild Josef
Jednoráz.licence
1
2 872
1194.
Hrbek Michal
Jednoráz.licence
1
3 568
1195.
Holý Petr
Jednoráz.licence
1
2 108
1196.
Šikner Jiří
Jednoráz.licence
1
9 332
1197.
Kopecký Jaroslav
Jednoráz.licence
1
2 872
1198.
Hrbek Michal
Jednoráz.licence
1
3 568
1199.
Holý Petr
Jednoráz.licence
1
2 108
1200.
Janouch Ondřej
Jednoráz.licence
1
9 332
1201.
Kopecký Jaroslav
Jednoráz.licence
1
2 872
1202.
Hrbek Michal
Jednoráz.licence
1
3 568
1203.
Pivnička Jakub
Jednoráz.licence
1
344
1204.
Janouch Ondřej
Jednoráz.licence
1
9 332
1205.
Kutálek Martin
Jednoráz.licence
1
1 791
1206.
Klabal Martin
Jednoráz.licence
1
1 385
1207.
Pivnička Jakub
Jednoráz.licence
1
344
1208.
Janouch Ondřej
Jednoráz.licence
1
9 332
1209.
Musil Pavel
Jednoráz.licence
1
3 190
1210.
Klabal Martin
Jednoráz.licence
1
1 385
1211.
Pivnička Jakub
Jednoráz.licence
1
344
1212.
Minář Jaromír
Jednoráz.licence
1
2 872
1213.
Musil Pavel
Jednoráz.licence
1
3 190
1214.
Mikeska Pavel
Jednoráz.licence
1
3 568
1215.
Pivnička Jakub
Jednoráz.licence
1
344
1216.
Minář Jaromír
Jednoráz.licence
1
2 872
1217.
Musil Pavel
Jednoráz.licence
1
3 190
1218.
Ryba Pavel
Jednoráz.licence
1
3 568
1219.
Vorel Marek
Jednoráz.licence
1
1 709
1220.
Minář Jaromír
Jednoráz.licence
1
2 872
1221.
Musil Pavel
Jednoráz.licence
1
3 190
1222.
Krátký Marek
Jednoráz.licence
1
3 568
1223.
Vorel Marek
Jednoráz.licence
1
1 709
1224.
Vild Josef
Jednoráz.licence
1
2 872
1225.
Pavlíček Martin
Jednoráz.licence
1
4 371
1226.
Vohryzka Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 444
1227.
Vorel Marek
Jednoráz.licence
1
1 709
1228.
Vild Josef
Jednoráz.licence
1
2 872
1229.
Pavlíček Martin
Jednoráz.licence
1
4 371
1230.
Vobořilová Marcela
Jednoráz.licence
1
4 060
1231.
Vorel Marek
Jednoráz.licence
1
1 709
1232.
Vild Josef
Jednoráz.licence
1
2 872
1233.
Holečková Michaela
Jednoráz.licence
1
4 371
1234.
Vobořilová Marcela
Jednoráz.licence
1
4 060
1235.
Krátký Martin
Jednoráz.licence
1
6 623
1236.
Vild Josef
Jednoráz.licence
1
2 872
1237.
Holečková Michaela
Jednoráz.licence
1
4 371
1238.
Salomon Igor
Jednoráz.licence
1
4 060
1239.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
6 623
1240.
Horký Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 791
1241.
Šafář Jan
Jednoráz.licence
1
3 190
1242.
Salomon Igor
Jednoráz.licence
1
4 060
1243.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
6 623
1244.
Horký Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 791
1245.
Šafář Jan
Jednoráz.licence
1
3 190
1246.
Oliva Ivan
Jednoráz.licence
1
4 060
1247.
Čučka Jaroslav
Jednoráz.licence
1
101
1248.
Musil Pavel
Jednoráz.licence
1
3 190
1249.
Srovnal Pavel
Jednoráz.licence
1
4 371
1250.
Oliva Ivan
Jednoráz.licence
1
4 060
1251.
Schulz Jiří
Jednoráz.licence
1
2 108
1252.
Musil Pavel
Jednoráz.licence
1
3 190
1253.
Klos Robert
Jednoráz.licence
1
4 371
1254.
Marek Vladan
Jednoráz.licence
1
4 060
1255.
Smrčka Jiří
Jednoráz.licence
1
1 709
1256.
Pavlíček Martin
Jednoráz.licence
1
4 371
1257.
Laichman Libor
Jednoráz.licence
1
1 385
1258.
Marek Vladan
Jednoráz.licence
1
4 060
1259.
Olmr Matyáš
Jednoráz.licence
1
1 709
1260.
Pavlíček Martin
Jednoráz.licence
1
4 371
1261.
Novák Leoš
Jednoráz.licence
1
3 568
1262.
Salomon David
Jednoráz.licence
1
4 060
1263.
Štrobl Stanislav
Jednoráz.licence
1
6 623
1264.
Pavlíček Martin
Jednoráz.licence
1
4 371
1265.
Novák Leoš
Jednoráz.licence
1
3 568
1266.
Salomon David
Jednoráz.licence
1
4 060
1267.
Šejba Filip
Jednoráz.licence
1
4 557
1268.
Holečková Michaela
Jednoráz.licence
1
4 371
1269.
Novák Leoš
Jednoráz.licence
1
3 568
1270.
Bezdíček Jan
Jednoráz.licence
1
707
1271.
Klučka Štefan
Jednoráz.licence
1
10 096
1272.
Holečková Michaela
Jednoráz.licence
1
4 371
1273.
Svoboda Václav
Jednoráz.licence
1
1 385
1274.
Bezdíček Jan
Jednoráz.licence
1
707
1275.
Krystek Marek
Jednoráz.licence
1
4 557
1276.
Holečková Michaela
Jednoráz.licence
1
4 371
1277.
Svoboda Václav
Jednoráz.licence
1
1 385
1278.
Kepák Marek
Jednoráz.licence
1
707
1279.
Krystek Marek
Jednoráz.licence
1
4 557
1280.
Šafář Jan
Jednoráz.licence
1
3 190
1281.
Hrbek Michal
Jednoráz.licence
1
3 568
1282.
Kepák Marek
Jednoráz.licence
1
707
1283.
Boháč Jiří
Jednoráz.licence
1
10 096
1284.
Balažič Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 385
1284.
Krejčí Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 385
1286.
Kepák Marek
Jednoráz.licence
1
707
1287.
Boháč Jiří
Jednoráz.licence
1
10 096
1288.
Novák Leoš
Jednoráz.licence
1
3 568
1288.
Dohnal Jaroslav
Jednoráz.licence
1
3 568
1290.
Václavík Aleš
Jednoráz.licence
1
707
1291.
Buchta Václav
Jednoráz.licence
1
4 557
1292.
Svoboda Václav
Jednoráz.licence
1
1 385
1293.
Fořt Jiří
Jednoráz.licence
1
2 444
1294.
Václavík Aleš
Jednoráz.licence
1
707
1295.
Lauryn Ladislav
Jednoráz.licence
1
10 096
1296.
Svoboda Václav
Jednoráz.licence
1
1 385
1297.
Krátký Marek
Jednoráz.licence
1
3 568
1298.
Pavlák Martin
Jednoráz.licence
1
707
1299.
Lauryn Ladislav
Jednoráz.licence
1
10 096
1300.
Klabal Martin
Jednoráz.licence
1
1 385
1301.
Vohryzka Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 444
1302.
Krejza Tomáš
Jednoráz.licence
1
7 219
1303.
Rudovský Jaroslav
Jednoráz.licence
1
2 408
1304.
Fořt Jiří
Jednoráz.licence
1
2 444
1304.
Vohryzka Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 444
1306.
Krejza Tomáš
Jednoráz.licence
1
7 219
1307.
Smolař Michal
Jednoráz.licence
1
1 212
1308.
Fořt Jiří
Jednoráz.licence
1
2 444
1308.
Vokoun Jan
Jednoráz.licence
1
2 444
1310.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
3 493
1311.
Smolař Michal
Jednoráz.licence
1
1 212
1312.
Krátký Marek
Jednoráz.licence
1
3 568
1313.
Vobořilová Marcela
Jednoráz.licence
1
4 060
1314.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
3 493
1315.
Smolař Michal
Jednoráz.licence
1
1 212
1316.
Krátký Marek
Jednoráz.licence
1
3 568
1317.
Vobořilová Marcela
Jednoráz.licence
1
4 060
1318.
Homolka Miloš
Jednoráz.licence
1
3 493
1319.
Rozlivka Jan
Jednoráz.licence
1
1 212
1320.
Vohryzka Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 444
1321.
Kučera Tomáš
Jednoráz.licence
1
4 060
1322.
Nechvíle Pavel
Jednoráz.licence
1
3 493
1323.
Stránecký Marian
Jednoráz.licence
1
2 408
1324.
Vohryzka Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 444
1325.
Salomon Igor
Jednoráz.licence
1
4 060
1326.
Střítecký Rudolf
Jednoráz.licence
1
2 814
1327.
Kaizlerová Markéta
Jednoráz.licence
1
2 408
1328.
Vokoun Jan
Jednoráz.licence
1
2 444
1329.
Marek Vladan
Jednoráz.licence
1
4 060
1330.
Procházka František
Jednoráz.licence
1
2 814
1331.
Král Ludvík
Jednoráz.licence
1
3 607
1332.
Vokoun Jan
Jednoráz.licence
1
2 444
1333.
Dostál Libor
Jednoráz.licence
1
707
1334.
Procházka František
Jednoráz.licence
1
2 814
1335.
Smolař Jakub
Jednoráz.licence
1
1 212
1336.
Vokoun Jan
Jednoráz.licence
1
2 444
1337.
Dostál Libor
Jednoráz.licence
1
707
1338.
Krauz Petr
Jednoráz.licence
1
2 814
1339.
Rozlivková Johana
Jednoráz.licence
1
1 212
1340.
Vokoun Jan
Jednoráz.licence
1
2 444
1341.
Bezdíček Jan
Jednoráz.licence
1
707
1342.
Krauz Petr
Jednoráz.licence
1
2 814
1343.
Satková Ivana
Jednoráz.licence
1
1 730
1344.
Vobořilová Marcela
Jednoráz.licence
1
4 060
1345.
Bezdíček Jan
Jednoráz.licence
1
707
1346.
Jost Martin
Jednoráz.licence
1
1 494
1347.
Šírek Josef
Jednoráz.licence
1
3 607
1348.
Kučera Tomáš
Jednoráz.licence
1
4 060
1349.
Bezdíček Jan
Jednoráz.licence
1
707
1350.
Ružička Martin
Jednoráz.licence
1
1 494
1351.
Kraus Pavel
Jednoráz.licence
1
2 872
1352.
Oliva Ivan
Jednoráz.licence
1
4 060
1353.
Kepák Marek
Jednoráz.licence
1
707
1354.
Ružička Martin
Jednoráz.licence
1
1 494
1355.
Kraus Pavel
Jednoráz.licence
1
2 872
1356.
Oliva Ivan
Jednoráz.licence
1
4 060
1357.
Kepák Marek
Jednoráz.licence
1
707
1358.
Kubínek Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 494
1359.
Taschner Karel
Jednoráz.licence
1
9 332
1360.
Marek Vladan
Jednoráz.licence
1
4 060
1361.
Hlavačka Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
1362.
Vosyka Ondřej
Jednoráz.licence
1
1 494
1363.
Taschner Karel
Jednoráz.licence
1
9 332
1364.
Marek Vladan
Jednoráz.licence
1
4 060
1365.
Hlavačka Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
1366.
Vosyka Ondřej
Jednoráz.licence
1
1 494
1367.
Taschner Karel
Jednoráz.licence
1
9 332
1368.
Salomon David
Jednoráz.licence
1
4 060
1369.
Hlavačka Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
1370.
Kantůrek Josef
Jednoráz.licence
1
1 494
1371.
Taschner Karel
Jednoráz.licence
1
9 332
1372.
Salomon David
Jednoráz.licence
1
4 060
1373.
Hlavačka Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
1374.
Kantůrek Josef
Jednoráz.licence
1
1 494
1375.
Plešinger David
Jednoráz.licence
1
2 872
1376.
Salomon David
Jednoráz.licence
1
4 060
1377.
Vrchotová Michaela
Jednoráz.licence
1
707
1378.
Kantůrek Josef
Jednoráz.licence
1
1 494
1379.
Šikner Jiří
Jednoráz.licence
1
9 332
1380.
Dostál Libor
Jednoráz.licence
1
707
1380.
Václavík Aleš
Jednoráz.licence
1
707
1382.
Benedict Claus
AUT - Austria
1
0
1383.
Šikner Jiří
Jednoráz.licence
1
9 332
1384.
Dostál Libor
Jednoráz.licence
1
707
1384.
Zona Marek
Jednoráz.licence
1
707
1386.
Eigenstuhler Toni
AUT - Austria
1
6 578
1387.
Janouch Ondřej
Jednoráz.licence
1
9 332
1388.
Dostál Libor
Jednoráz.licence
1
707
1388.
Zona Marek
Jednoráz.licence
1
707
1390.
Sperl Tina
AUT - Austria
1
0
1391.
Minář Jaromír
Jednoráz.licence
1
2 872
1392.
Bezdíček Jan
Jednoráz.licence
1
707
1392.
Pavlák Martin
Jednoráz.licence
1
707
1394.
Böckl Matthias
AUT - Austria
1
0
1395.
Zeman Jan
Jednoráz.licence
1
9 332
1396.
Václavík Aleš
Jednoráz.licence
1
707
1397.
Sokol Petr
Jednoráz.licence
1
8 169
1398.
Hurban Gerald
AUT - Austria
1
3 515
1399.
Zeman Jan
Jednoráz.licence
1
9 332
1400.
Václavík Aleš
Jednoráz.licence
1
707
1401.
Krejza Tomáš
Jednoráz.licence
1
7 219
1402.
Gfreiner Hartwig
AUT - Austria
1
2 110
1403.
Unruh Richard
Jednoráz.licence
1
1 791
1404.
Zona Marek
Jednoráz.licence
1
707
1405.
Krejza Tomáš
Jednoráz.licence
1
7 219
1406.
Werkgartner Titus
AUT - Austria
1
0
1407.
Hacmac Martin
Jednoráz.licence
1
4 371
1408.
Zona Marek
Jednoráz.licence
1
707
1409.
Matějka Jan
Jednoráz.licence
1
3 493
1410.
Glas Helga
AUT - Austria
1
0
1411.
Hacmac Martin
Jednoráz.licence
1
4 371
1412.
Zona Marek
Jednoráz.licence
1
707
1413.
Matějka Jan
Jednoráz.licence
1
3 493
1414.
Grillberger Andreas
AUT - Austria
1
8 437
1415.
Kutálek Martin
Jednoráz.licence
1
1 791
1416.
Pavlák Martin
Jednoráz.licence
1
707
1417.
Homolka Miloš
Jednoráz.licence
1
3 493
1418.
Bihary Gergo
HUN - Hungary
1
3 325
1419.
Pavlíček Martin
Jednoráz.licence
1
4 371
1420.
Pavlák Martin
Jednoráz.licence
1
707
1421.
Homolka Miloš
Jednoráz.licence
1
3 493
1422.
Gilicze Tamas
HUN - Hungary
1
1 338
1423.
Šafář Jan
Jednoráz.licence
1
3 190
1424.
Novák Miroslav
Jednoráz.licence
1
3 493
1425.
Střítecký Rudolf
Jednoráz.licence
1
2 814
1426.
Pollacsek Kálmán
HUN - Hungary
1
863
1427.
Šafář Jan
Jednoráz.licence
1
3 190
1428.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
3 493
1429.
Procházka František
Jednoráz.licence
1
2 814
1430.
Gilicze Noémi
HUN - Hungary
1
1 006
1431.
Hvězda Martin
Jednoráz.licence
1
1 385
1432.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
3 493
1433.
Borovka Vojtěch
Jednoráz.licence
1
2 814
1434.
Nagy-Pál Levente
HUN - Hungary
1
1 711
1435.
Polišenský David
Jednoráz.licence
1
4 371
1436.
Matějka Jan
Jednoráz.licence
1
3 493
1437.
Borovka Vojtěch
Jednoráz.licence
1
2 814
1438.
Petróczy Balázs
HUN - Hungary
1
1 212
1439.
Svoboda Václav
Jednoráz.licence
1
1 385
1440.
Homolka Miloš
Jednoráz.licence
1
3 493
1441.
Borovka Vojtěch
Jednoráz.licence
1
2 814
1442.
Negyeliczky Brúnó
HUN - Hungary
1
6 601
1443.
Hrbek Michal
Jednoráz.licence
1
3 568
1444.
Homolka Miloš
Jednoráz.licence
1
3 493
1445.
Jost Martin
Jednoráz.licence
1
1 494
1446.
Daniels Spike
GBR - Great Britain
1
19 199
1447.
Hrbek Michal
Jednoráz.licence
1
3 568
1448.
Homolka Miloš
Jednoráz.licence
1
3 493
1449.
Ružička Martin
Jednoráz.licence
1
1 494
1450.
Dacey Colin
GBR - Great Britain
1
29 423
1451.
Klabal Martin
Jednoráz.licence
1
1 385
1452.
Nechvíle Pavel
Jednoráz.licence
1
3 493
1453.
Kubínek Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 494
1454.
Blake Graham
GBR - Great Britain
1
12 647
1455.
Klabal Martin
Jednoráz.licence
1
1 385
1456.
Nechvíle Pavel
Jednoráz.licence
1
3 493
1457.
Kubínek Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 494
1458.
Rolfe Ben
GBR - Great Britain
1
7 033
1459.
Klabal Martin
Jednoráz.licence
1
1 385
1460.
Střítecký Rudolf
Jednoráz.licence
1
2 814
1461.
Kubínek Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 494
1462.
Veronelli Seneca
ITA - Italy
1
9 133
1463.
Čápová Monika
Jednoráz.licence
1
1 385
1464.
Střítecký Rudolf
Jednoráz.licence
1
2 814
1465.
Vosyka Ondřej
Jednoráz.licence
1
1 494
1466.
Veronelli Alessandro
ITA - Italy
1
9 133
1467.
Koláčný Rudolf
Jednoráz.licence
1
2 444
1468.
Procházka František
Jednoráz.licence
1
2 814
1469.
Vosyka Ondřej
Jednoráz.licence
1
1 494
1470.
Andreani Lorenzo
ITA - Italy
1
6 937
1471.
Fořt Jiří
Jednoráz.licence
1
2 444
1472.
Procházka František
Jednoráz.licence
1
2 814
1473.
Vosyka Ondřej
Jednoráz.licence
1
1 494
1474.
Marchesi Tommaso
ITA - Italy
1
12 663
1475.
Vohryzka Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 444
1476.
Krauz Petr
Jednoráz.licence
1
2 814
1477.
Čermák Josef
Jednoráz.licence
1
636
1478.
del Rosso Isaia
ITA - Italy
1
12 663
1479.
Vokoun Jan
Jednoráz.licence
1
2 444
1480.
Krauz Petr
Jednoráz.licence
1
2 814
1481.
Uhlíř Bedřich
Jednoráz.licence
1
665
1482.
Campanella Adriana
ITA - Italy
1
10 550
1483.
Vobořilová Marcela
Jednoráz.licence
1
4 060
1484.
Borovka Vojtěch
Jednoráz.licence
1
2 814
1485.
Žůrek Adam
Jednoráz.licence
1
7 888
1486.
Haerdi Christina
SUI - Switzerland
1
0
1487.
Kučera Tomáš
Jednoráz.licence
1
4 060
1488.
Jost Martin
Jednoráz.licence
1
1 494
1489.
Bek Jiří
Jednoráz.licence
1
2 258
1490.
Jokubauskaite Evelina
EST - Estonia
1
10 727
1491.
Kučera Tomáš
Jednoráz.licence
1
4 060
1492.
Jost Martin
Jednoráz.licence
1
1 494
1493.
Flosman Dominik
Jednoráz.licence
1
202
1494.
Kašetaite Agota
EST - Estonia
1
2 494
1495.
Kučera Tomáš
Jednoráz.licence
1
4 060
1496.
Ružička Martin
Jednoráz.licence
1
1 494
1497.
Gončár Martin
Jednoráz.licence
1
1 730
1498.
Boráň Marek
Jednoráz.licence
1
2 325
1499.
Kučera Tomáš
Jednoráz.licence
1
4 060
1500.
Kubínek Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 494
1501.
Gončár Martin
Jednoráz.licence
1
1 730
1502.
Buráň Marek
Jednoráz.licence
1
1 317
1503.
Oliva Ivan
Jednoráz.licence
1
4 060
1504.
Kantůrek Josef
Jednoráz.licence
1
1 494
1505.
Hikl Milan
Jednoráz.licence
1
1 792
1506.
Čeněk Jiří
Jednoráz.licence
1
404
1507.
Oliva Ivan
Jednoráz.licence
1
4 060
1508.
Frélichová Lucie
Jednoráz.licence
1
2 814
1509.
Hrdina Pavel
Jednoráz.licence
1
609
1510.
Holub Miloslav
Jednoráz.licence
1
469
1511.
Marek Vladan
Jednoráz.licence
1
4 060
1512.
Frélichová Lucie
Jednoráz.licence
1
2 814
1513.
Hrdina Pavel
Jednoráz.licence
1
609
1514.
Iljuchin Matěj
Jednoráz.licence
1
489
1515.
Salomon David
Jednoráz.licence
1
4 060
1516.
Frélichová Lucie
Jednoráz.licence
1
2 814
1517.
Kizeková Patricie
Jednoráz.licence
1
997
1518.
JedliĹ?ski Wojciech
Jednoráz.licence
1
358
1519.
Dostál Libor
Jednoráz.licence
1
707
1520.
Heczko Marian
Jednoráz.licence
1
2 258
1521.
Kizeková Patricie
Jednoráz.licence
1
997
1522.
Kazyen Konstantin
Jednoráz.licence
1
4 047
1523.
Hlavačka Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
1524.
Hrubý Jan
Jednoráz.licence
1
2 814
1525.
Kjuchin Ilja
Jednoráz.licence
1
4 047
1526.
Koubovský Jakub
Jednoráz.licence
1
1 792
1527.
Hlavačka Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
1528.
Hrubý Jan
Jednoráz.licence
1
2 814
1529.
Kjuchin Ilja
Jednoráz.licence
1
4 047
1530.
Kovařík Robert
Jednoráz.licence
1
554
1531.
Zona Marek
Jednoráz.licence
1
707
1532.
Janečková Ester
Jednoráz.licence
1
1 176
1533.
Kraynev Pavel
Jednoráz.licence
1
3 368
1534.
Kubáň Vít
Jednoráz.licence
1
2 260
1535.
Pavlák Martin
Jednoráz.licence
1
707
1536.
Janečková Ester
Jednoráz.licence
1
1 176
1537.
Kraynev Pavel
Jednoráz.licence
1
3 368
1538.
Kutiš Ladislav
Jednoráz.licence
1
2 258
1539.
Pavlák Martin
Jednoráz.licence
1
707
1540.
Kabát Petr
Jednoráz.licence
1
5 211
1541.
Kubeš Jiří
Jednoráz.licence
1
5 600
1542.
Málek Mateo
Jednoráz.licence
1
1 552
1543.
Sokol Petr
Jednoráz.licence
1
8 169
1544.
Klas Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 814
1545.
Kubeš Jiří
Jednoráz.licence
1
5 600
1546.
Miková Žaneta
Jednoráz.licence
1
2 814
1547.
Krejza Tomáš
Jednoráz.licence
1
7 219
1548.
Koblížek Marek
Jednoráz.licence
1
1 792
1549.
Kudláček Pavel
Jednoráz.licence
1
5 695
1550.
Miková Žaneta
Jednoráz.licence
1
2 814
1551.
Krejza Tomáš
Jednoráz.licence
1
7 219
1552.
Koukal Sebastian
Jednoráz.licence
1
404
1553.
Kudláček Pavel
Jednoráz.licence
1
5 695
1554.
Němeček Jiří
Jednoráz.licence
1
402
1555.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
3 493
1556.
Nodin Tessler Oliver
Jednoráz.licence
1
594
1557.
Kudláček Pavel
Jednoráz.licence
1
5 695
1558.
Novák Adam
Jednoráz.licence
1
554
1559.
Matějka Jan
Jednoráz.licence
1
3 493
1560.
Pivnička jakub
Jednoráz.licence
1
665
1561.
Novák Miroslav
Jednoráz.licence
1
1 156
1562.
Rašková Kateřina
Jednoráz.licence
1
0
1563.
Matějka Jan
Jednoráz.licence
1
3 493
1564.
Pivnička jakub
Jednoráz.licence
1
665
1565.
Novák Miroslav
Jednoráz.licence
1
1 156
1566.
Solfronková Ludmila
Jednoráz.licence
1
6 937
1567.
Nechvíle Pavel
Jednoráz.licence
1
3 493
1568.
Vorel Petr
Jednoráz.licence
1
707
1569.
Rolík Michal
Jednoráz.licence
1
1 734
1570.
Šebesta Libor
Jednoráz.licence
1
524
1571.
Nechvíle Pavel
Jednoráz.licence
1
3 493
1572.
Alexová Michaela
Jednoráz.licence
1
707
1573.
Rolík Michal
Jednoráz.licence
1
1 734
1574.
Šlechta Jiří
Jednoráz.licence
1
3 538
1575.
Střítecký Rudolf
Jednoráz.licence
1
2 814
1576.
Alexová Michaela
Jednoráz.licence
1
707
1577.
Smola Matěj
Jednoráz.licence
1
1 647
1578.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 829
1579.
Záluský Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 814
1580.
Alexová Michaela
Jednoráz.licence
1
707
1581.
Smola Matěj
Jednoráz.licence
1
1 647
1582.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
6 103
1583.
Procházka František
Jednoráz.licence
1
2 814
1584.
Barto Ďavid
Jednoráz.licence
1
247
1585.
Smola Matěj
Jednoráz.licence
1
1 647
1586.
Brestovský Matěj
SVK - Slovak Republic
1
3 743
1587.
Krauz Petr
Jednoráz.licence
1
2 814
1588.
Cingroš Pavel
Jednoráz.licence
1
2 258
1589.
Ševčík Filip
Jednoráz.licence
1
0
1590.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
3 440
1591.
Krauz Petr
Jednoráz.licence
1
2 814
1592.
Cingroš Pavel
Jednoráz.licence
1
2 258
1593.
Ševčík Filip
Jednoráz.licence
1
0
1594.
Ondrej Syitas
SVK - Slovak Republic
1
7 669
1595.
Borovka Vojtěch
Jednoráz.licence
1
2 814
1596.
Markant Miroslav
Jednoráz.licence
1
1 730
1597.
Täubelová Daniela
Jednoráz.licence
1
1 176
1598.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 837
1599.
Solfronk Antonín
Jednoráz.licence
1
4 367
1600.
Markant Miroslav
Jednoráz.licence
1
1 730
1601.
Täubelová Daniela
Jednoráz.licence
1
1 176
1602.
Simonová Karolína Sarah
SVK - Slovak Republic
1
1 966
1603.
Jost Martin
Jednoráz.licence
1
1 494
1604.
Markant Miroslav
Jednoráz.licence
1
1 730
1604.
Gončár Jan
Jednoráz.licence
1
1 730
1606.
Andel Michal
SVK - Slovak Republic
1
3 837
1607.
Kubínek Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 494
1608.
Markant Miroslav
Jednoráz.licence
1
1 730
1608.
Gončár Jan
Jednoráz.licence
1
1 730
1610.
Uhlíř Bedřich
Jednoráz.licence
1
665
1611.
Vosyka Ondřej
Jednoráz.licence
1
1 494
1612.
Nosek Michal
Jednoráz.licence
1
665
1613.
Holub Miloslav
Jednoráz.licence
1
469
1614.
Žůrek Adam
Jednoráz.licence
1
7 888
1615.
Kantůrek Josef
Jednoráz.licence
1
1 494
1616.
Nosek Michal
Jednoráz.licence
1
665
1617.
Hrdina Pavel
Jednoráz.licence
1
1 212
1618.
Durec Petr
Jednoráz.licence
1
665
1619.
Kantůrek Josef
Jednoráz.licence
1
1 494
1620.
Nosek Michal
Jednoráz.licence
1
665
1621.
Chalupníková Kateřina
Jednoráz.licence
1
15 325
1622.
Durec Petr
Jednoráz.licence
1
665
1622.
Uhlíř Bedřich
Jednoráz.licence
1
665
1624.
Seidl Lev
Jednoráz.licence
1
972
1625.
JedliĹ?ski Wojciech
Jednoráz.licence
1
358
1626.
Hikl Milan
Jednoráz.licence
1
1 792
1627.
Žůrek Adam
Jednoráz.licence
1
7 888
1628.
Vágner Ladislav
Jednoráz.licence
1
1 792
1629.
Kazyen Konstantin
Jednoráz.licence
1
4 047
1630.
Hikl Milan
Jednoráz.licence
1
1 792
1631.
Bek Jiří
Jednoráz.licence
1
2 258
1632.
Pavka Petr
Jednoráz.licence
1
188
1633.
Koubovský Jakub
Jednoráz.licence
1
1 792
1634.
Holub Miloslav
Jednoráz.licence
1
469
1635.
Flosman Dominik
Jednoráz.licence
1
202
1636.
Rasovský Adam
Jednoráz.licence
1
1 792
1637.
Kovařík Robert
Jednoráz.licence
1
554
1638.
Holub Miloslav
Jednoráz.licence
1
469
1639.
Flosman Dominik
Jednoráz.licence
1
202
1640.
Uzdař Zdeněk
Jednoráz.licence
1
1 730
1641.
Krejčíková Klára
Jednoráz.licence
1
1 176
1642.
Kizeková Patricie
Jednoráz.licence
1
997
1643.
Hikl Milan
Jednoráz.licence
1
1 792
1644.
Valentinyová Sofia
Jednoráz.licence
1
2 025
1645.
Kubáň Vít
Jednoráz.licence
1
2 260
1646.
Kjuchin Ilja
Jednoráz.licence
1
4 047
1647.
Iljuchin Ilja
Jednoráz.licence
1
3 689
1648.
Alexa David
Jednoráz.licence
1
101
1649.
Kubáň Vít
Jednoráz.licence
1
2 260
1650.
Täubelová Daniela
Jednoráz.licence
1
1 176
1651.
Iljuchin Ilja
Jednoráz.licence
1
3 689
1652.
Čoupek Ondřej
Jednoráz.licence
1
1 296
1653.
Kutiš Ladislav
Jednoráz.licence
1
2 258
1654.
Frélichová Lucie
Jednoráz.licence
1
2 814
1655.
Kizeková Patricie
Jednoráz.licence
1
997
1656.
Mihóková Vanda
Jednoráz.licence
1
1 027
1657.
Lejhanec Pavel
Jednoráz.licence
1
554
1658.
Heczko Marian
Jednoráz.licence
1
2 258
1659.
Kjuchin Ilja
Jednoráz.licence
1
4 047
1660.
Pavková Bára
Jednoráz.licence
1
188
1661.
Málek Mateo
Jednoráz.licence
1
1 552
1662.
Hrubý Jan
Jednoráz.licence
1
2 814
1663.
Kraynev Pavel
Jednoráz.licence
1
3 368
1664.
Šimčík Vladislav
Jednoráz.licence
1
2 258
1665.
Málek Mateo
Jednoráz.licence
1
1 552
1666.
Janečková Ester
Jednoráz.licence
1
1 176
1667.
Kraynev Pavel
Jednoráz.licence
1
3 368
1668.
Webr Otakar
Jednoráz.licence
1
1 730
1669.
Miková Žaneta
Jednoráz.licence
1
2 814
1670.
Kabát Petr
Jednoráz.licence
1
5 211
1671.
Smola Matěj
Jednoráz.licence
1
1 647
1672.
Horanská Magdalena
Jednoráz.licence
1
7 983
1673.
Němeček Jiří
Jednoráz.licence
1
402
1674.
Klas Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 814
1675.
Ševčík Filip
Jednoráz.licence
1
0
1676.
Péči Luboš
Jednoráz.licence
1
1 730
1677.
Němeček Jiří
Jednoráz.licence
1
402
1678.
Koblížek Marek
Jednoráz.licence
1
1 792
1679.
Ševčík Filip
Jednoráz.licence
1
0
1680.
Hubáček Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
1681.
Novák Adam
Jednoráz.licence
1
554
1682.
Koblížek Marek
Jednoráz.licence
1
1 792
1683.
Morvai Anna
HUN - Hungary
1
8 554
1684.
Ivanová Radka
Jednoráz.licence
1
1 027
1685.
Rašková Kateřina
Jednoráz.licence
1
0
1686.
Koukal Sebastian
Jednoráz.licence
1
404
1687.
Pálinkáš Tamás
HUN - Hungary
1
13 826
1688.
Ivanová Radka
Jednoráz.licence
1
1 027
1689.
Solfronková Ludmila
Jednoráz.licence
1
6 937
1690.
Nodin Tessler Oliver
Jednoráz.licence
1
594
1691.
Pantovic Srdan
CRO - Croatia
1
4 060
1692.
Pokorný Lukáš
Jednoráz.licence
1
7 983
1693.
Solfronková Ludmila
Jednoráz.licence
1
6 937
1694.
Nodin Tessler Oliver
Jednoráz.licence
1
594
1695.
Tichacek Josef
SUI - Switzerland
1
1 792
1696.
Pokorný Lukáš
Jednoráz.licence
1
7 983
1697.
Šebesta Libor
Jednoráz.licence
1
524
1698.
Pivnička jakub
Jednoráz.licence
1
665
1699.
Lnderer Cedric
SUI - Switzerland
1
0
1700.
Uhlíř Bedřich
Jednoráz.licence
1
665
1701.
Šlechta Jiří
Jednoráz.licence
1
3 538
1702.
Vorel Petr
Jednoráz.licence
1
707
1703.
von Morgen Patrick
NED -The Netherlands
1
2 814
1704.
Žůrek Adam
Jednoráz.licence
1
7 888
1705.
Frélichová Lucie
Jednoráz.licence
1
2 814
1706.
Alexová Michaela
Jednoráz.licence
1
707
1707.
Rijk Femme
NED -The Netherlands
1
4 508
1708.
Bek Jiří
Jednoráz.licence
1
2 258
1708.
Heczko Marian
Jednoráz.licence
1
2 258
1710.
Barto Ďavid
Jednoráz.licence
1
247
1711.
Boráň Marek
Jednoráz.licence
1
2 325
1712.
Bek Jiří
Jednoráz.licence
1
2 258
1712.
Heczko Marian
Jednoráz.licence
1
2 258
1714.
Barto Ďavid
Jednoráz.licence
1
247
1715.
Buráň Marek
Jednoráz.licence
1
1 317
1716.
Durec Petr
Jednoráz.licence
1
665
1717.
Hrubý Jan
Jednoráz.licence
1
2 814
1718.
Jeřábek Stanislav
Jednoráz.licence
1
1 153
1719.
Čeněk Jiří
Jednoráz.licence
1
404
1720.
Durec Petr
Jednoráz.licence
1
665
1721.
Janečková Ester
Jednoráz.licence
1
1 176
1722.
Jeřábek Stanislav
Jednoráz.licence
1
1 153
1723.
Čeněk Jiří
Jednoráz.licence
1
404
1724.
Flosman Dominik
Jednoráz.licence
1
202
1725.
Janečková Ester
Jednoráz.licence
1
1 176
1726.
Jeřábek Stanislav
Jednoráz.licence
1
1 153
1727.
Péči Luboš
Jednoráz.licence
1
1 730
1727.
Gončár Martin
Jednoráz.licence
1
1 730
1729.
Kabát Petr
Jednoráz.licence
1
5 211
1730.
Nosek Michal
Jednoráz.licence
1
665
1731.
Péči Luboš
Jednoráz.licence
1
1 730
1731.
Gončár Martin
Jednoráz.licence
1
1 730
1733.
Kabát Petr
Jednoráz.licence
1
5 211
1734.
Štefaničiak Matej
Jednoráz.licence
1
3 831
1735.
Pivovarčík Milan
Jednoráz.licence
1
239
1736.
Holub Miloslav
Jednoráz.licence
1
469
1737.
Kabát Petr
Jednoráz.licence
1
5 211
1738.
Štefaničiak Matej
Jednoráz.licence
1
3 831
1739.
Proček Vojtěch
Jednoráz.licence
1
1 122
1740.
Holub Miloslav
Jednoráz.licence
1
469
1741.
Klas Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 814
1742.
Štefaničiak Matej
Jednoráz.licence
1
3 831
1743.
Hubáček Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
1744.
Hrdina Pavel
Jednoráz.licence
1
609
1745.
Koblížek Marek
Jednoráz.licence
1
1 792
1746.
Štefaničiak Matej
Jednoráz.licence
1
3 831
1747.
Hubáček Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
1748.
Hrdina Pavel
Jednoráz.licence
1
609
1749.
Koblížek Marek
Jednoráz.licence
1
1 792
1749.
Vágner Ladislav
Jednoráz.licence
1
1 792
1751.
Ivanová Radka
Jednoráz.licence
1
1 027
1752.
Iljuchin Ilja
Jednoráz.licence
1
3 689
1753.
Koukal Sebastian
Jednoráz.licence
1
404
1754.
Alexa Tomáš
Jednoráz.licence
1
101
1755.
Pokorný Lukáš
Jednoráz.licence
1
7 983
1756.
Iljuchin Ilja
Jednoráz.licence
1
3 689
1757.
Koukal Sebastian
Jednoráz.licence
1
404
1758.
Pavka Petr
Jednoráz.licence
1
188
1759.
Pokorný Lukáš
Jednoráz.licence
1
7 983
1760.
Kubeš Jiří
Jednoráz.licence
1
5 600
1761.
Nodin Tessler Oliver
Jednoráz.licence
1
594
1762.
Rasovský Adam
Jednoráz.licence
1
1 792
1763.
Nodin Tessler Oliver
Jednoráz.licence
1
594
1764.
Kubeš Jiří
Jednoráz.licence
1
5 600
1765.
Pivnička jakub
Jednoráz.licence
1
665
1766.
Řimsa Vít
Jednoráz.licence
1
2 258
1767.
Vorel Petr
Jednoráz.licence
1
707
1768.
Kudláček Pavel
Jednoráz.licence
1
5 695
1769.
Cingroš Pavel
Jednoráz.licence
1
2 258
1770.
Uzdař Zdeněk
Jednoráz.licence
1
1 730
1771.
Cingroš Pavel
Jednoráz.licence
1
2 258
1772.
Novák Miroslav
Jednoráz.licence
1
1 156
1773.
Jeřábek Stanislav
Jednoráz.licence
1
1 153
1774.
Valentinyová Sofia
Jednoráz.licence
1
2 025
1775.
Seidl Lev
Jednoráz.licence
1
972
1776.
Novák Miroslav
Jednoráz.licence
1
1 156
1777.
Štefaničiak Matej
Jednoráz.licence
1
3 831
1778.
Webr Otakar
Jednoráz.licence
1
1 730
1779.
Vágner Ladislav
Jednoráz.licence
1
1 792
1780.
Rolík Michal
Jednoráz.licence
1
1 734
1781.
Vágner Ladislav
Jednoráz.licence
1
1 792
1782.
Péči Luboš
Jednoráz.licence
1
1 730
1783.
Alexa Tomáš
Jednoráz.licence
1
101
1784.
Rolík Michal
Jednoráz.licence
1
1 734
1785.
Pavka Petr
Jednoráz.licence
1
188
1786.
Peroutková Kateřina
Jednoráz.licence
1
1 027
1787.
Řimsa Vít
Jednoráz.licence
1
2 258
1788.
Täubelová Daniela
Jednoráz.licence
1
1 176
1789.
Řimsa Vít
Jednoráz.licence
1
2 258
1790.
Peroutková Kateřina
Jednoráz.licence
1
1 027
1791.
Uzdař Zdeněk
Jednoráz.licence
1
1 730
1792.
Rijk Hanna
NED -The Netherlands
1
4 508
1793.
Alexa David
Jednoráz.licence
1
101
1794.
Peroutková Kateřina
Jednoráz.licence
1
1 027
1795.
Pavková Bára
Jednoráz.licence
1
188
1796.
van den Boogaard Karlijn
NED -The Netherlands
1
3 850
1797.
Šimčík Vladislav
Jednoráz.licence
1
2 258
1798.
Pivovarčík Milan
Jednoráz.licence
1
239
1799.
Horanská Magdalena
Jednoráz.licence
1
7 983
1800.
Lefert Vincent
FRA - France
1
14 139
1801.
Horanská Magdalena
Jednoráz.licence
1
7 983
1802.
Pivovarčík Milan
Jednoráz.licence
1
239
1803.
Peroutková Kateřina
Jednoráz.licence
1
1 027
1804.
Valetinyova Sofia
EST - Estonia
1
3 172
1805.
Pivovarčík Milan
Jednoráz.licence
1
239
1806.
Proček Vojtěch
Jednoráz.licence
1
1 122
1806.
Proček Vojtěch
Jednoráz.licence
1
1 122
1808.
Boráň Marek
Jednoráz.licence
1
2 325
1809.
Proček Vojtěch
Jednoráz.licence
1
1 122
1810.
Verner Lukáš
Jednoráz.licence
1
402
1810.
Verner Lukáš
Jednoráz.licence
1
402
1812.
Buráň Marek
Jednoráz.licence
1
1 317
1813.
Verner Lukáš
Jednoráz.licence
1
402
1814.
Hubáček Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
1815.
Verner Lukáš
Jednoráz.licence
1
402
1816.
Rossi Giulia
ITA - Italy
1
10 550
1817.
Hubáček Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
1818.
Ivanová Radka
Jednoráz.licence
1
1 027
1819.
Hubáček Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
1820.
Pokorný Lukáš
Jednoráz.licence
1
7 983
1821.
Ivanová Radka
Jednoráz.licence
1
1 027
1822.
Alexa David
Jednoráz.licence
1
101
1823.
Ivanová Radka
Jednoráz.licence
1
1 027
1824.
Čoupek Ondřej
Jednoráz.licence
1
1 296
1825.
Pokorný Lukáš
Jednoráz.licence
1
7 983
1826.
Mihóková Vanda
Jednoráz.licence
1
1 027
1827.
Saitár Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
5 942
1828.
Hula Adam
Jednoráz.licence
1
202
1829.
Priegelhof Karel
Jednoráz.licence
2
1 185
1830.
Mratovič Luka
CRO - Croatia
2
30 855
1831.
Priegelhof Karel
Jednoráz.licence
2
1 185
1832.
Čarný Oliver
SVK - Slovak Republic
2
17 332
1833.
Dojmazov Petr
Jednoráz.licence
2
1 940
1834.
Bočková Simona
ALT RS
2
2 869
1835.
Priegelhof Karel
Jednoráz.licence
2
1 185
1836.
Vitoň Jan
Jednoráz.licence
2
1 787
1837.
Dojmazov Petr
Jednoráz.licence
2
1 940
1837.
Dojmazov Petr
Jednoráz.licence
2
1 940
1839.
Priegelhof Karel
Jednoráz.licence
2
1 185
1840.
Vitoň Jan
Jednoráz.licence
2
1 787
1841.
Fiala Pavel
Jednoráz.licence
2
553
1842.
David František
Jednoráz.licence
2
690
1843.
Koziel Petr
Jednoráz.licence
2
1 185
1843.
Priegelhof Karel
Jednoráz.licence
2
1 185
1845.
David František
Jednoráz.licence
2
690
1845.
David František
Jednoráz.licence
2
690
1847.
Koziel Petr
Jednoráz.licence
2
1 185
1848.
Vitoň Roman
Jednoráz.licence
2
1 787
1849.
Koziel Petr
Jednoráz.licence
2
1 185
1849.
Priegelhof Karel
Jednoráz.licence
2
1 185
1851.
Vitoň Jan
Jednoráz.licence
2
1 787
1851.
Vitoň Roman
Jednoráz.licence
2
1 787
1853.
Koziel Petr
Jednoráz.licence
2
1 185
1854.
Komarek Zdenek
Jednoráz.licence
2
800
1855.
Vitoň Roman
Jednoráz.licence
2
1 787
1856.
David František
Jednoráz.licence
2
690
1857.
Šustek Benjamin
Jednoráz.licence
2
305
1857.
Šustek Benjamin
Jednoráz.licence
2
305
1857.
Šustek Benjamin
Jednoráz.licence
2
305
1860.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
2
13 114
1861.
Gemela Gábor
HUN - Hungary
2
4 741
1862.
Vidakovič Stojan
SLO - Slovenia
2
21 517
1863.
David František
Jednoráz.licence
2
690
1864.
Funk Peter
SVK - Slovak Republic
2
3 765
1865.
Kerek Gábor
HUN - Hungary
2
5 755
1866.
Molnár Ă?kos
HUN - Hungary
2
8 354
1867.
David František
Jednoráz.licence
2
690
1868.
Slosiar Leo
SVK - Slovak Republic
2
7 146
1869.
Schofegger Georg
AUT - Austria
2
8 429
1869.
Schofegger Georg
AUT - Austria
2
8 429
1871.
Dojmazov Petr
Jednoráz.licence
2
1 940
1872.
Šustek Benjamin
Jednoráz.licence
2
305
1873.
Duchnovský Milan
SVK - Slovak Republic
2
6 853
1874.
Grasmann Michael
AUT - Austria
2
5 628
1875.
Fiala Pavel
Jednoráz.licence
2
553
1875.
Fiala Pavel
Jednoráz.licence
2
553
1877.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
2
11 271
1878.
Duchnovský Milan
SVK - Slovak Republic
2
6 853
1879.
Hurban Gerald
AUT - Austria
2
0
1880.
Fiala Pavel
Jednoráz.licence
2
553
1881.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
2
11 271
1882.
Slosiar Leo
SVK - Slovak Republic
2
7 146
1883.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
2
13 114
1884.
Hurban Gerald
AUT - Austria
2
0
1885.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
2
13 766
1886.
Kazey Konstantin
ALT RS
2
8 610
1887.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
2
11 271
1888.
Beránek Karol
SVK - Slovak Republic
2
13 947
1889.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
2
13 766
1890.
Beránek Karol
SVK - Slovak Republic
2
13 947
1891.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
2
11 271
1892.
Neczli Rastislav
SVK - Slovak Republic
2
2 066
1893.
Kalkusová Lucie
ALT FB
2
1 845
1894.
Neczli Rastislav
SVK - Slovak Republic
2
2 066
1895.
Funk Peter
SVK - Slovak Republic
2
3 765
1896.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
2
12 024
1897.
Kutálek Lubomír
YC Krnov
2
622
1898.
Hofinger Felix
AUT - Austria
2
11 353
1898.
Hofinger Felix
AUT - Austria
2
11 353
1900.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
2
12 024
1901.
Novotný Alexandr
YC Krnov
2
1 142
1902.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
2
11 271
1903.
Hofinger Felix
AUT - Austria
2
11 353
1904.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
2
13 766
1905.
Zielonka Lukáš
KJ Těrlicko
2
1 028
1906.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
2
11 271
1907.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
2
13 766
1907.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
2
13 766
1909.
Kuřil Jan
Baník Ostrava
2
1 156
1910.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
2
12 024
1911.
Buráň Marek
SVK - Slovak Republic
2
3 990
1912.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
2
13 766
1913.
Kuřilová Kateřina
Baník Ostrava
2
756
1914.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
2
12 024
1915.
Hála Jakub
AYCK
2
2 033
1916.
Lejčarová Klára
ALT RS
2
5 918
1917.
Korba Martin
JK Olomouc
2
1 115
1918.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
2
12 024
1919.
Stříž Tobiáš
YC Krnov
2
901
1920.
Buráň Marek
SVK - Slovak Republic
2
3 990
1921.
Spurný Vojtěch
JK Olomouc
2
2 429
1922.
Buráň Marek
SVK - Slovak Republic
2
3 990
1923.
Nápravníková Kořanov Johana
JK Ostrava
2
3 318
1924.
Buráň Marek
SVK - Slovak Republic
2
3 990
1925.
Korbová Ivana
JK Olomouc
2
1 865
1926.
Švec Ladislav
ČWA
2
1 381
1927.
Korbová Helena
JK Olomouc
2
1 949
1928.
Buráň Marek
SVK - Slovak Republic
2
3 990
1929.
Grabarczyková Anna
YC LS Brno
2
1 010
1930.
Kmentík Matyáš
JK Ostrava
2
919
1931.
Všetečka Ladislav
YC LS Brno
2
1 663
1932.
Buráň Marek
SVK - Slovak Republic
2
3 990
1933.
Vitouch Jan
YC LS Brno
2
1 313
1934.
Chlupová Kateřina
JK Ostrava
2
1 679
1935.
Hýžová Helena
Jachtklub Brno
2
3 770
1936.
Veit Martin
ALT FB
2
1 791
1937.
Jára Jaroslav
Jachtklub Brno
2
548
1938.
Stříž Matyáš
YC Krnov
2
980
1939.
Bělehrad Pavel
YC LS Brno
2
9 288
1940.
Alexová Beata
JK Ostrava
2
3 053
1941.
Petrovský Jan
Jachtklub Brno
2
3 283
1942.
Vránová Markéta
TJ Rapid Brno
2
870
1943.
Navrátil Václav
Jachtklub Brno
2
857
1944.
Mrzílková Lenka
JK Ostrava
2
3 318
1945.
Dymák Jonáš
YC Vysoké Mýto
2
1 006
1946.
Pavka Lukáš
YC Znojmo
2
398
1947.
Drábek Martin
YC Vysoké Mýto
2
9 289
1948.
Ščerba David
YC Krnov
2
527
1949.
Kubů Blahoslav
YC Vysoké Mýto
2
2 209
1950.
Bureš Martin
TJ Lanškroun
2
2 732
1951.
Dymáková Tereza
YC Vysoké Mýto
2
7 384
1952.
Kantorík Ivan
JK Ostrava Poruba
2
1 187
1953.
Balada Michal
VaS Pardubice
2
939
1954.
Moučka Vítězslav
YC Velké Dářko
2
720
1955.
Richter Jan
YC Pardubice
2
1 515
1956.
Tománková Lucie
Jachting Hlučín
2
1 351
1957.
Adam ml Zdeněk
VS Duchcov
2
11 744
1958.
Haselmannová Mirka
YC Vysoké Mýto
2
1 376
1959.
Huček Jakub
Slávia Česká Skalice
2
12 141
1960.
Marek Michal
TJ Rapid Brno
2
1 700
1961.
Drašnar ing. Tomáš
ASK Lovosice
2
1 372
1962.
Audyová Markéta
Jachtklub Brno
2
10 750
1963.
Lejhanec Pavel
YC Pardubice
2
3 116
1964.
Navrátil Vojtěch
Jachtklub Brno
2
255
1965.
Gebhart Jan
JK Cheb
2
5 472
1966.
Vobořil Petr Karel
Delfín Jablonec
2
922
1967.
Komárek Zdeněk
YC Pardubice
2
2 107
1968.
Dadák Jakub
SK Halza
2
5 768
1969.
Král Karel
JK Sokolov
2
2 711
1970.
Kučera Miroslav
Delfín Jablonec
2
609
1971.
Devera Tomáš
SK Štětí
2
2 062
1972.
Dymák Vojtěch
YC Vysoké Mýto
2
1 164
1973.
Loužek Štěpán
JK Plzeň
2
1 029
1974.
Ročejdl Marek
SK Štětí
2
2 062
1975.
Zvěřina Václav
VS Duchcov
2
404
1976.
Dymák Petr ml.
YC Vysoké Mýto
2
1 611
1977.
Šimánek Jiří
Lokomotiva Plzeň
2
1 011
1978.
Červený Aleš
ASK Lovosice
2
2 777
1979.
Zvěřinová Miloslava
VS Duchcov
2
404
1980.
Žáková Martina
Slávia Česká Skalice
2
1 426
1981.
Zídek Zdeněk
YC Lipno nad Vltavou
2
5 454
1982.
Skála Kryštof
VS Duchcov
2
581
1983.
Pitel Šimon
JK Sokolov
2
667
1984.
Žáková Petra
Slávia Česká Skalice
2
1 426
1985.
Chomát Martin
Lokomotiva Plzeň
2
650
1986.
Nevelöš Jan
SK Štětí
2
6 319
1987.
Valík David
YCR Roudnice
2
2 372
1988.
Štengl Michal
YC Doksy
2
3 306
1989.
Waas František
Lokomotiva Plzeň
2
904
1990.
Říčan Jaroslav
SK Štětí
2
10 559
1991.
Havelka Daniel
JK Plzeň
2
6 561
1992.
Pinďáková Monika
SK Štětí
2
7 219
1993.
Gvenetadze Hana
JK Černá v Pošumaví
2
1 378
1994.
Bazler Petr
ASK Lovosice
2
1 372
1995.
Koskuba David
Prazdroj Plzeň
2
1 998
1996.
Červený Mojmír
ASK Lovosice
2
2 777
1997.
Vachelová Barbora
JK Černá v Pošumaví
2
2 587
1998.
Binko Jan
JK Plzeň
2
729
1999.
Vachel Petr
JK Černá v Pošumaví
2
4 628
2000.
Mrůzek Pavel
YC Regent
2
1 519
2001.
Vinkl Daniel
YC Kladno
2
10 741
2002.
Drenčková Nikola
JK Cheb
2
1 582
2003.
Kujalová Dana
JK Černá v Pošumaví
2
101
2004.
Helis Jan
Slavoj Litoměřice
2
628
2005.
Čeněk Jiří
Bohemia Poděbrady
2
525
2006.
Fejtek Rudolf
Lokomotiva Cheb
2
361
2007.
Vachelová Hana
JK Černá v Pošumaví
2
202
2008.
Černý Matěj
JK Cheb
2
4 396
2009.
Bulušek Ondřej
Bohemia Poděbrady
2
404
2010.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
2
953
2011.
Marian Jan
Lokomotiva Plzeň
2
904
2012.
Sedláček Michal
Prazdroj Plzeň
2
180
2013.
Sláma Eduard
YC Neratovice
2
16 522
2014.
Štolba Pavel
JK Černá v Pošumaví
2
1 120
2015.
Sedláček Miloslav
Lokomotiva Plzeň
2
672
2016.
Červený Martin
JK Plzeň
2
424
2017.
Beneš Filip
T. J. Sokol Vrané II
2
1 281
2018.
Lojková Petra
JK Černá v Pošumaví
2
9 152
2019.
Čechura Ladislav
Lokomotiva Plzeň
2
595
2020.
Kocman Miroslav
YC Lipno nad Vltavou
2
5 136
2021.
Staniek Štěpán
Orthodocks YC
2
7 636
2022.
Friess Kryštof
YC Písek
2
812
2023.
Martan Matěj
Lokomotiva Plzeň
2
1 437
2024.
Vachel František
JK Černá v Pošumaví
2
202
2025.
Neuvirtová Natálie
YC CERE
2
4 950
2026.
Burger Leon
YC Lipno nad Vltavou
2
4 424
2027.
Tkadlec Viktor
JK Toušeň
2
4 340
2028.
Lojka Michal
JK Černá v Pošumaví
2
9 152
2029.
Valeš Jáchym
YC CERE
2
923
2030.
Svoboda Oldřich
JK Černá v Pošumaví
2
521
2030.
Jankulová Natali
Slavoj Hluboká
2
521
2032.
Češka Jiří
YC Kovářov
2
2 810
2033.
Dostál Radek
YC SaS
2
1 601
2034.
Szmaragovski Dominik
YC DIM Bezdrev
2
1 190
2035.
Klabouch Tomáš
Slavoj Hluboká
2
202
2036.
Šesták Václav
YC DIM Bezdrev
2
2 772
2037.
Vyšín Miroslav
ČYK
2
479
2038.
Klabouch Jakub
Slavoj Hluboká
2
1 299
2039.
Valenta Marek
TJ Jiskra Třeboň
2
1 010
2040.
Hradecký Jaromír jun
JK Královská
2
402
2041.
Vávra Jaroslav
JK Královská
2
679
2042.
Sládková Kateřina
Slavoj Hluboká
2
378
2043.
Skořepa Martin
Bohemia Poděbrady
2
6 255
2044.
Myšková Eliška
Bohemia Poděbrady
2
976
2045.
Marek David
YC CERE
2
1 225
2046.
Horynová Alexandra
Bohemia Poděbrady
2
1 025
2047.
Blechová Markéta
YC CERE
2
1 123
2048.
Kotrč Jan
Orthodocks YC
2
2 161
2049.
Jirounek Kamil
YC CERE
2
26 654
2050.
Myška Daniel
Bohemia Poděbrady
2
572
2051.
Solař Petr
ČYK
2
14 661
2052.
Budín Aleš
YC CERE
2
9 923
2053.
Veselý Vladislav
ČYK
2
14 661
2054.
Faktor Vlastimil
SK Nový Knín
2
10 116
2055.
Podlenová Šárka
ČYK
2
260
2056.
Palicunin Michal
YC CERE
2
968
2057.
Soukup Jiří
JK Královská
2
406
2058.
Cihelka Petr
JK ČZU
2
2 285
2059.
Plzenská Jana
T. J. Sokol Vrané II
2
646
2060.
Krejčíková Klára
YC CERE
2
980
2061.
Fialkin Viktor
YC CERE
2
968
2062.
Haltmarová Dominika
YC SaS
2
23 048
2063.
Štrait Martin
YC CERE
2
202
2064.
Bartoň Jiří
YC CERE
2
2 722
2065.
Cotte Pamela
YC CERE
2
804
2066.
Topiarzová Magda
YC CERE
2
4 286
2067.
Sýkora Tomáš
YC CERE
2
348
2068.
Jirkovec Zdenek
YC RODOP
2
11 075
2069.
Horváth Vojtěch
ČYK
2
31 394
2070.
Trousílek Jan Petr
ČYK
3
5 045
2071.
Vašek Robin
ČYK
3
23 198
2071.
Kovařík Jan
ČYK
3
23 198
2073.
Löwitová Barbora
Císařská louka
3
2 210
2074.
Podzimek Antonín
ČYK
3
7 742
2075.
Motl Luboš
YC CERE
3
10 871
2076.
Hrabalová Veronika
YC SaS
3
19 639
2077.
Kuthan Jiří
YC Lískovec
3
11 832
2078.
Kristan Josef
YC CERE
3
1 294
2079.
Hájková Kateřina
YC CERE
3
576
2080.
Musil Tomáš
YC RODOP
3
30 418
2081.
Baudyšová Tereza
Sokol Dobřichovice
3
2 596
2082.
Tomek Milan
NOT FOR SAIL
3
29 430
2083.
Rosík Alex
YC CERE
3
4 166
2084.
Kupka Petr
ČYK
3
28 299
2085.
Mašková Eliška
Bohemia Poděbrady
3
2 831
2086.
Šuvarský Jaroslav
Newton YC
3
18 129
2087.
Martinkovičová Monika
YC CERE
3
10 871
2088.
Šamšulová Tereza
YC CERE
3
9 848
2089.
Bulušek Jiří
Bohemia Poděbrady
3
2 877
2090.
Kleinová Jana
JK ČZU
3
2 984
2091.
Cizler Radek
YC CERE
3
1 130
2092.
El Yaagoubi Martina
YC CERE
3
1 120
2093.
Skořepová Eva
JK Toušeň
3
4 340
2094.
Šiknerová Adriana
YC CERE
3
1 930
2095.
Svoboda Jiří
Sokol Dobřichovice
3
2 008
2096.
Plhoň Eduard
SK Tři sestry
3
9 528
2097.
Klíma Bohuslav
JK Černá v Pošumaví
3
303
2098.
Procházka Filip
YC Neratovice
3
34 443
2099.
Chovanec Miloš
YC Kovářov
3
4 071
2100.
Šmídová Pavla
YC Neratovice
3
4 068
2101.
Hanton Josef
Lokomotiva Plzeň
3
4 429
2102.
Šenkýř ml. Ivan
YC Neratovice
3
11 436
2103.
Cibulková Veronika
JK Plzeň
3
24 902
2104.
Svoboda ml. Petr
Bohemia Poděbrady
3
7 410
2105.
Baštářová Veronika
Lokomotiva Plzeň
3
2 138
2106.
Střítězský Jiří
JK Černá v Pošumaví
3
625
2107.
Splítek Roman
JK Plzeň
3
404
2108.
Szmaragovski David
YC DIM Bezdrev
3
2 693
2109.
Zemánek Jiří
Lokomotiva Cheb
3
2 079
2110.
Kujalová Anna
JK Černá v Pošumaví
3
424
2111.
Geigerová Zdeňka
YC Ústí n L
3
3 357
2112.
Krátký Jan
Slavoj Hluboká
3
3 777
2113.
Knorr Luděk
VS Duchcov
3
4 130
2114.
Smetana Radek
Lokomotiva Plzeň
3
18 753
2115.
Trčka Miroslav
Baník Most
3
2 178
2116.
Mahor Martin
YK Jestřábí
3
7 971
2117.
Slabý Oldřich
YC Ústí n L
3
751
2118.
Pouska Svatopluk
Prazdroj Plzeň
3
881
2119.
Harcuba Martin
JK Staré Splavy
3
6 581
2120.
Mareš Jan
TJ Jiskra Třeboň
3
2 971
2121.
Popper Šimon
YC Doksy
3
627
2122.
Škoda Jan
Truc JK Plzeň
3
10 229
2123.
Štěpánková Kristýna
Delfín Jablonec
3
522
2124.
Marek Tomáš
Truc JK Plzeň
3
10 229
2125.
Joza Vladimír
JK Staré Splavy
3
6 367
2126.
Klimešová Taťána
Prazdroj Plzeň
3
3 592
2127.
Kuřák Michal
Delfín Jablonec
3
1 454
2128.
Hadašová Jana
Lokomotiva Cheb
3
2 809
2129.
Ach-Hübner Otakar
YC LS Brno
3
2 460
2130.
Novotný Václav
JK Cheb
3
4 749
2131.
Babický Roman
JK Česká Lípa
3
15 114
2132.
Hájek Libor
JK Cheb
3
2 179
2133.
Janča Jean-Baptiste
YC LS Brno
3
4 046
2134.
Kopún Jan
Lokomotiva Cheb
3
3 709
2135.
Dlouhý Radek
YC Pardubice
3
14 078
2136.
Manič Petr
YC Ústí n L
3
3 083
2137.
Sláma Ivo
Jachtklub Brno
3
4 302
2138.
Kadlec Aleš
Lokomotiva Cheb
3
3 709
2139.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
3
14 605
2140.
Slabá Monika
YC Ústí n L
3
751
2141.
Audy Petr
Jachtklub Brno
3
3 968
2142.
Gugalov Petr
Lokomotiva Cheb
3
2 004
2143.
Hykrdová Monika
Jachtklub Brno
3
3 759
2144.
Solfronk Antonín
YC Nechranice
3
6 173
2145.
Kubů Alvin
YC Pardubice
3
2 593
2146.
Krejčí Tomáš
JK Cheb
3
1 507
2147.
Pavka Tomáš
YC Znojmo
3
578
2148.
Chlumská Tereza
JK Staré Splavy
3
382
2149.
Srb Dušan
Delfín Jablonec
3
7 743
2150.
Kučera Michal
YC Ústí n L
3
2 466
2151.
Chalupník Miloslav
YC Dyje
3
23 032
2152.
Beroun Daniel
Jachtklub Brno
3
1 282
2153.
Rašovský Jaroslav
TJ Rapid Brno
3
1 414
2154.
Popper Jakub
YC Doksy
3
445
2155.
Richterová Ludmila
TJ Rapid Brno
3
3 788
2156.
Pavlovská Alexandra
Jachtklub Brno
3
3 759
2157.
Filip Miroslav
YC LS Brno
3
2 745
2158.
Veselá Ema
YC Vysoké Mýto
3
3 751
2159.
Chamradová Eva
JK Ostrava
3
1 802
2160.
Turba Marek
YC LS Brno
3
1 909
2161.
Bezděk David
Jachtsport Brno
3
17 537
2162.
Drábek Martin
YC Vysoké Mýto
3
12 834
2163.
Daněk Michal
LS Kroměříž
3
7 522
2164.
De Roeck Joffrey
YC LS Brno
3
2 512
2165.
Šušková Veronika
JK Ostrava
3
2 047
2166.
Kuřák Štěpán
Delfín Jablonec
3
1 454
2167.
Šmíd Jiří
KJ Těrlicko
3
1 813
2168.
Karas Filip
Jachtklub Brno
3
1 267
2169.
Mašek Tomáš
Baník Ostrava
3
1 681
2170.
Lubas Pavel
Delfín Jablonec
3
1 002
2171.
Krejza Filip
ALT FB
3
15 070
2172.
Kubeš Fedor
YC LS Brno
3
10 201
2173.
Dvořák Dalibor
ČWA
3
9 780
2174.
Sláma Eduard
Jachtklub Brno
3
8 900
2175.
Hálová Anna
AYCK
3
6 897
2176.
Janáček Vojtěch
YC LS Brno
3
2 874
2177.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
3
17 942
2178.
Kališová Markéta
Jachtklub Brno
3
11 158
2179.
Svozil Lubomír
Sokol Tovačov
3
4 747
2180.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
3
7 210
2181.
Hruška Silvester
SVK - Slovak Republic
3
3 809
2182.
Šmídová Pavla
Jachtklub Brno
3
3 759
2183.
Navrátil Jan
Sokol Tovačov
3
4 963
2184.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
3
7 210
2185.
Brestovská Tamara
SVK - Slovak Republic
3
6 386
2186.
Šmídová Jana
KJ Těrlicko
3
1 813
2187.
Heneš David
JK Olomouc
3
3 694
2188.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
3
17 942
2189.
Brestovská Tamara
SVK - Slovak Republic
3
6 386
2190.
Navrátil Petr
Sokol Tovačov
3
4 963
2191.
Hruška Silvester
SVK - Slovak Republic
3
3 809
2192.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
3
17 942
2193.
Hruška Silvester
SVK - Slovak Republic
3
3 809
2194.
Mušálek Pavel
YC Kozmice
3
972
2195.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
3
7 210
2196.
Sehnal Pavel
ČWA
3
14 274
2197.
Brestovská Tamara
SVK - Slovak Republic
3
6 386
2198.
Hlavsová Sofie
YC Krnov
3
729
2199.
Brestovská Tamara
SVK - Slovak Republic
3
6 386
2200.
Hruška Silvester
SVK - Slovak Republic
3
3 809
2201.
Prokopec Petr
Jednoráz.licence
3
3 813
2202.
Hruška Silvester
SVK - Slovak Republic
3
3 809
2203.
Kvyšnovský Michael
ČWA
3
16 980
2204.
Hruška Silvester
SVK - Slovak Republic
3
3 809
2205.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
3
7 210
2205.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
3
7 210
2205.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
3
7 210
2208.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
3
17 942
2208.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
3
17 942
2208.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
3
17 942
2208.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
3
17 942
2212.
Machovská Lucie
ALT Vaurien
4
18 042
2213.
Hrušková Sára
SVK - Slovak Republic
4
15 692
2214.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
4
17 582
2215.
Žlabová Markéta
ČWA
4
8 724
2216.
Horký Adam
ČWA
4
26 165
2217.
Hrušková Sára
SVK - Slovak Republic
4
15 692
2218.
Toth Martin
ČWA
4
1 841
2219.
Mazgaj Robert
ALT RS
4
7 443
2220.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
4
17 582
2221.
Styblo Petr
AUT - Austria
4
9 804
2222.
Čepová Klára
YC Krnov
4
2 293
2223.
Kratochvíl Zdeněk Eduard
ALT RS
4
13 587
2224.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
4
17 582
2225.
Styblo Petr
AUT - Austria
4
9 804
2226.
Kalabis Petr
TJ Rapid Brno
4
13 380
2227.
Fröhlich Lukáš
ALT Tornado
4
7 757
2228.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
4
17 582
2229.
Styblo Petr
AUT - Austria
4
9 804
2230.
Krč Lukáš
JK Prostějov
4
811
2231.
Hrušková Sára
SVK - Slovak Republic
4
15 692
2232.
Hejna Jan
Baník Ostrava
4
1 984
2233.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
4
17 582
2234.
Petřík Roman
YC Velké Dářko
4
10 450
2235.
Hrušková Sára
SVK - Slovak Republic
4
15 692
2236.
Kilarová Jana
Baník Ostrava
4
3 979
2237.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
4
17 582
2238.
Haken Vladimír
WS Club VD
4
4 904
2239.
Hrušková Sára
SVK - Slovak Republic
4
15 692
2240.
Sobotová Kristýna
JK Prostějov
4
3 807
2241.
Šušková Julie
JK Ostrava
4
3 068
2242.
Hýža Petr
Jachtklub Brno
4
17 423
2243.
Běhal Miroslav
Baník Ostrava
4
3 182
2244.
Havrdová Adéla
Delfín Jablonec
4
6 367
2245.
Strejček Radim
Sokol Palkovice
4
1 905
2246.
Knetig Jindřich
YC LS Brno
4
16 828
2247.
Valenová Adéla
JK Olomouc
4
1 824
2248.
Dymák Petr
YC Vysoké Mýto
4
5 301
2249.
Diviš Ivo
YC Dyje
4
14 794
2250.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
4
5 688
2251.
Konopík Matěj
Jachtklub Brno
4
9 981
2252.
Muzikář David
Jachtklub Brno
4
9 977
2253.
Křiváková Magdalena
YC LS Brno
4
6 860
2254.
Košťálová Anna
YC Pardubice
4
14 982
2255.
Žák Michal
YC LS Brno
4
3 432
2256.
Hykrda Jan
Jachtklub Brno
4
15 235
2257.
Wittelbach Červená Monika Anna
YC LS Brno
4
1 528
2258.
Čajčík Karel
YC Pardubice
4
3 036
2259.
Pavlovský Josef
YC LS Brno
4
14 515
2260.
Kozelská Markéta
Jachtklub Brno
4
3 759
2261.
Hofmann Filip
YC Velké Dářko
4
10 450
2262.
Bělík Jan
JK Sokolov
4
3 786
2263.
Pavlovský Marek
YC LS Brno
4
1 752
2264.
Krejčiřík Jan
YC LS Brno
4
3 157
2265.
Pospíšilová Lucie
Jachtklub Brno
4
6 972
2266.
Valdhansová Eliška
Slavoj Litoměřice
4
909
2267.
Schwanzer Albert
YC LS Brno
4
3 783
2268.
Vašík Martin
YC LS Brno
4
4 726
2269.
Šváb Tomáš
JK Staré Splavy
4
13 837
2270.
Hanák Vladimír
Lokomotiva Cheb
4
3 261
2271.
Teplý Ondřej
Jachtklub Brno
4
58 488
2272.
Vaculka Patrik
YC LS Brno
4
11 207
2273.
Riedel Oto
VS Duchcov
4
1 485
2274.
Tesař David
ASK Lovosice
4
9 109
2275.
Sadílek Pavel
Delfín Jablonec
4
6 380
2276.
Rada Filip
SK Štětí
4
6 394
2277.
Novák Dušan
ASK Lovosice
4
3 597
2278.
Mádle Jiří
YC DIM Bezdrev
4
9 737
2279.
Blatecký David
Jachtklub Brno
4
16 292
2280.
Sadílek Alexander
JK Staré Splavy
4
23 197
2281.
Smetana Radek
Truc JK Plzeň
4
10 229
2282.
Szmaragowski Daniel
YC DIM Bezdrev
4
14 983
2283.
Polášek Tomáš
TJ Lanškroun
4
7 844
2284.
Koupil Jiří
YC Ústí n L
4
2 459
2285.
Kratochvíl Jan
Lokomotiva Cheb
4
2 230
2286.
Ručka Tomáš
YC Kladno
4
3 849
2287.
Moravcová Jana
YC Vysoké Mýto
4
923
2288.
Hnitka Martin
YC Nechranice
4
12 895
2289.
Hošek Jan
Lokomotiva Cheb
4
2 531
2290.
Wehrenbergova Petra
YC Kladno
4
5 729
2291.
Novák Jaroslav
YC Doksy
4
1 311
2292.
Šplíchal Filip
JK Plzeň
4
13 009
2293.
Chlebna Milan
YC Kovářov
4
21 861
2294.
Čáp Milan
YC Neratovice
4
35 739
2295.
Slívová Jana
YC Nechranice
4
17 757
2296.
Altmann Tomáš
Lokomotiva Plzeň
4
8 872
2297.
Mravináč Petr
YC Kladno
4
2 083
2298.
Dudák Marek
YC CERE
4
15 700
2299.
Dastych Petr
ASK Lovosice
4
3 597
2300.
Vachel Jiří
JK Černá v Pošumaví
4
3 004
2301.
Licek Jiří
Bohemia Poděbrady
4
2 512
2302.
Dlouhý Lukáš
YC CERE
4
3 672
2303.
Ouřada Jaroslav
Lokomotiva Cheb
4
3 003
2304.
Smetana Karel
Lokomotiva Plzeň
4
1 988
2305.
Bauer František
YC CERE
4
15 131
2306.
Löwit Harry
Císařská louka
4
2 487
2307.
Hrubý Jiří
JK Plzeň
4
1 873
2308.
Valdhansová Klára
ČYK
4
15 133
2309.
Schwarzová Markéta
YC CERE
4
18 044
2310.
Harmáček Milan
YC Lipno nad Vltavou
4
15 395
2311.
Vítovec Dan
YC CERE
4
10 590
2312.
Beneš Petr
YK Jestřábí
4
9 911
2313.
Burdová Michaela
YC SaS
4
3 214
2314.
Szmaragowski Michaela
YC DIM Bezdrev
4
14 983
2315.
Schořálek Libor
YC Kladno
4
11 714
2316.
Outratová Anna
YC CERE
4
1 140
2317.
Bobek Pavel
YC RODOP
4
22 150
2318.
Bulíř Martin
YC SaS
4
3 214
2319.
Doležal Tomáš
ČYK
5
8 107
2320.
Krob Michal
YC Kladno
5
8 570
2321.
Trčka Martin
YC RODOP
5
36 093
2322.
Kulík Martin
YC RODOP
5
35 339
2323.
Guryča Nikola
YC CERE
5
17 096
2324.
Valenta Jan
YC CERE
5
9 737
2325.
Sehnal René
YC SaS
5
22 396
2326.
Peterka Tomáš
ČYK
5
3 656
2327.
Žemlička Pavel
T. J. Sokol Vrané II
5
1 614
2328.
Szmaragowski David
YC DIM Bezdrev
5
5 327
2329.
Ptáčník Ivan
YC Neratovice
5
6 911
2330.
Dvořák Radim
YC Kladno
5
5 460
2331.
Valenta Jan
TJ Jiskra Třeboň
5
15 855
2332.
Juklová Alice
Lokomotiva Plzeň
5
11 124
2333.
Lašová Zuzana
Lokomotiva Plzeň
5
7 014
2334.
Tkadlecová Sára
JK Toušeň
5
28 163
2335.
Šedivák Jiří
Lokomotiva Plzeň
5
5 043
2336.
Škoda Jan
Lokomotiva Plzeň
5
25 780
2337.
Opletalová Ivana
JK Plzeň
5
1 685
2338.
Matoušek Matěj
Slavoj Hluboká
5
5 903
2339.
Verner Kamil
JK Toušeň
5
12 581
2340.
Chodora Miroslav
Prazdroj Plzeň
5
4 173
2341.
Mašková Michaela
Bohemia Poděbrady
5
14 305
2342.
Szmaragowski Dominik
YC DIM Bezdrev
5
6 531
2343.
Pokoš Radim
VS Duchcov
5
6 207
2344.
Joachimsthaler Ivo
ASK Lovosice
5
5 359
2345.
Hochman Petr
Bohemia Poděbrady
5
1 892
2346.
Jukl Jan
Lokomotiva Plzeň
5
11 124
2347.
Bína Daniel
JK Staré Splavy
5
59 817
2348.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
5
10 585
2349.
Hušková Lia
Bohemia Poděbrady
5
4 140
2350.
Bláha Martin
JK Plzeň
5
4 380
2351.
Deutscher Patrik
JK Staré Splavy
5
29 530
2352.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
5
10 585
2353.
Hemelík Antonín
ASK Lovosice
5
5 359
2354.
Pinďák Josef
SK Štětí
5
14 550
2355.
Daněk Jan
YC LS Brno
5
13 436
2356.
Kuncová Jitka
JK Sokolov
5
5 043
2357.
Myška Filip
IWS Club Nechra
5
33 495
2358.
Týle Jaroslav
JK Staré Splavy
5
7 341
2359.
Mačát Matyáš
YC Velké Dářko
5
10 535
2360.
Kmoníček Jiří
YC Pardubice
5
14 054
2361.
Jenšík David
JK Česká Lípa
5
8 164
2362.
Čeřovský Jakub
JK Česká Lípa
5
12 197
2363.
Hýža Jiří
Jachtklub Brno
5
37 325
2364.
Hohenbergerová Ivona
YC Ústí n L
5
7 101
2365.
Fetterle Jiří
JK Česká Lípa
5
12 253
2366.
Dymáková Liliana
YC Vysoké Mýto
5
2 078
2367.
Kováč Richard
JK Prostějov
5
4 980
2368.
Hendrych Václav
YC Doksy
5
28 965
2369.
Hartl Radim
YC LS Brno
5
2 222
2370.
Steiner Jiří
YC Vysoké Mýto
5
15 803
2371.
Neckařová Martina
TJ Rapid Brno
5
7 830
2372.
Pečková Markéta
YC PARS
5
3 747
2373.
Grabarczyk Darek
YC LS Brno
5
1 612
2374.
Jozíf Martin
YC Pardubice
5
29 724
2375.
Staniek Pavel
KJ Těrlicko
5
5 284
2376.
Dymák Matyáš
YC Vysoké Mýto
5
9 690
2377.
Formánek Patrik
Jachtklub Brno
5
4 174
2378.
Krejčiříková Karolína
YC LS Brno
5
2 392
2379.
Holý Ivo
Baník Ostrava
5
5 284
2380.
Nalezenec Vojtěch
YC Vysoké Mýto
5
5 307
2381.
Havrda Vojtěch
Delfín Jablonec
5
6 403
2382.
Mikuláštík Pavel
YC LS Brno
5
1 610
2383.
Netík Pavel
YC Velké Dářko
5
12 937
2384.
Havel Jan ml.
YC Vysoké Mýto
5
17 900
2385.
Kováč Vladimír
JK Prostějov
5
2 563
2386.
Pavlovská Alexandra
YC LS Brno
5
2 885
2387.
Kučerová Jana
JK Prostějov
5
2 691
2388.
Wagner David
TJ Rapid Brno
5
10 759
2389.
Kučerová Lucie
JK Prostějov
5
12 125
2390.
Fantová Kateřina
YC LS Brno
5
7 404
2391.
Vřešťál Rudolf
YC LS Brno
5
44 783
2392.
Balzer Robert
JK Prostějov
5
6 684
2393.
Olša Jiří
YC LS Brno
5
25 348
2394.
Diviš Lukáš
TJ Rapid Brno
5
13 853
2395.
Němec František
ALT Tornado
5
13 078
2396.
Kmetík Matyáš
JK Ostrava
5
4 015
2397.
Hlavsa Vilém
YC Krnov
5
4 599
2398.
Machovský Jan
ALT Vaurien
5
20 856
2399.
Iljuchin Ilja
ALT RS
5
15 538
2400.
Marek Václav
TJ Rapid Brno
6
3 909
2401.
Valenová Klára
JK Olomouc
6
7 152
2402.
Samcová Klára
TJ Rapid Brno
6
7 904
2403.
Slíva Martin
ČWA
6
37 246
2404.
Plotěný Jan
TJ Rapid Brno
6
3 909
2405.
Falta Miroslav
ALT Tornado
6
20 641
2406.
Komendová Kateřina
TJ Rapid Brno
6
9 079
2407.
Dolejš Rudolf
ČWA
6
13 793
2408.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
6
5 757
2409.
Lorenz Alan
JK Česká Lípa
6
16 384
2410.
Mlčoch Matěj
Sokol Tovačov
6
7 637
2411.
Lasztowka Vlastimil
KJ Těrlicko
6
9 208
2412.
Řezáč Jindřich
Baník Ostrava
6
10 802
2413.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
6
24 064
2414.
Čoupek Ondřej
YC LS Brno
6
4 115
2415.
Labuda Ondřej
YC LS Brno
6
15 558
2416.
Kuřava Jaromír
Baník Ostrava
6
10 802
2417.
Hohenberger Jiří
YC Ústí n L
6
7 975
2418.
Švancarová Martina
Olšovec Jedovnice
6
12 078
2419.
Prax Jakub
YC LS Brno
6
5 864
2420.
Jenčík Petr
ALT RS
6
10 700
2421.
Parchomenko Ondřej
YC Nechranice
6
12 050
2422.
Hodačová Veronika
YC Pardubice
6
8 018
2423.
Berg Petr
VS Duchcov
6
4 706
2424.
Štěpán David
Jachtklub Brno
6
5 218
2425.
Bendová Emma
JK Černá v Pošumaví
6
6 786
2426.
Čeřovský Jonáš
JK Česká Lípa
6
1 851
2427.
Hušek Matěj
Bohemia Poděbrady
6
4 443
2428.
Knorr Petr
VS Duchcov
6
1 962
2429.
Pavliš Jiří
YC Kovářov
6
31 757
2430.
Lassig Jiří
JK Staré Splavy
6
12 465
2431.
Baudyš Pavel
Sokol Dobřichovice
6
5 189
2432.
Kotek Kamil
JK Staré Splavy
6
35 271
2433.
Boháček David
Bohemia Poděbrady
6
6 939
2434.
Kaláb Josef
VS Duchcov
6
1 769
2435.
Beneš Vlastimil
Vodní stavby Pha
6
10 224
2436.
Harcuba Petr
JK Staré Splavy
6
16 497
2437.
Bezušková Jana
YC Neratovice
6
31 243
2438.
Motlík Ondřej
JK Cheb
6
5 804
2439.
Pour Jan
Orthodocks YC
6
8 836
2440.
Koblasa Stanislav
Lokomotiva Cheb
6
4 084
2441.
Havel Filip
YC Neratovice
6
8 245
2442.
Hanzl Vincent
Slavoj Litoměřice
6
2 832
2443.
Bartoš Richard
YC Lískovec
6
19 554
2444.
Netopilík Zdeněk
JK Sokolov
6
4 906
2445.
Páleníčková Aneta
YC CERE
6
12 951
2446.
Holčák Michal
Slavoj Litoměřice
6
1 598
2447.
Štantejský Jan
ALT RS
6
27 461
2448.
Winkler Pavel
JK Toušeň
6
37 349
2449.
Havelka Jakub
ČYK
6
43 670
2450.
Karhánek Jiří
YC SaS
6
17 507
2451.
Cákoci Marek
YC CERE
6
4 136
2452.
Skála František
ČYK
6
4 014
2453.
Brabec Václav
YC CERE
6
26 423
2454.
Štolbová Ela
ČYK
6
3 403
2455.
Svoboda Petr ml.
Bohemia Poděbrady
6
9 336
2456.
Klíma Jáchym
ČYK
6
3 362
2457.
Jakoubek Zdeněk
ČYK
6
55 614
2458.
Pavel Aleš
YC CERE
6
3 898
2459.
Vojáčková Kateřina
T. J. Sokol Vrané II
7
2 747
2460.
Šupolík Petr
Sokol Dobřichovice
7
11 035
2461.
Rašková Adéla
ČWA
7
24 129
2462.
Sünderhauf Zdeněk
ČYK
7
56 829
2463.
Průcha Alexandr
Vodní stavby Pha
7
12 223
2464.
Neumann Jakub
T. J. Sokol Vrané II
7
1 402
2465.
Vích Ondřej
Sokol Dobřichovice
7
11 035
2466.
Plhoň Adam
SK Tři sestry
7
60 202
2467.
Kašpar Antonín
YC CERE
7
24 713
2468.
Žižkovský Nikita
YC CERE
7
2 853
2469.
Procházka Libor
YC Neratovice
7
19 441
2470.
Šilhavý Jiří
YC Kladno
7
13 639
2471.
Bauerová Šárka
YC CERE
7
20 254
2472.
Řezníková Michaela
YC CERE
7
6 643
2473.
Kubový Martin
JK Toušeň
7
60 714
2474.
Prokýšek Petr
Orthodocks YC
7
17 585
2475.
Bachtík Marek
YC CERE
7
77 411
2476.
Mika Radek
YC SaS
7
7 698
2477.
Korych Pavel
YC Kladno
7
19 775
2478.
Valík Jiří
YCR Roudnice
7
6 144
2479.
Plecitý Martin
JK Toušeň
7
36 490
2480.
Novotný Karel
YC DIM Bezdrev
7
22 171
2481.
Mudra Zbyněk
Lokomotiva Plzeň
7
4 114
2482.
Knorr Jindřich
VS Duchcov
7
11 240
2483.
Sivý Daniel
Slavoj Hluboká
7
4 779
2484.
Podhorec Štefan ml.
YC Kladno
7
16 631
2485.
Pelnář Petr
Lokomotiva Plzeň
7
18 298
2486.
Zalabáková Denisa
YC Ústí n L
7
18 987
2487.
Hošek Tomáš
Lokomotiva Cheb
7
2 571
2488.
Čermák Petr
YC Kladno
7
38 846
2489.
Lédl Tomáš
JK Plzeň
7
1 687
2490.
Formánková Kateřina
ALT Vaurien
7
19 917
2491.
Himmel Jiří
YC Nechranice
7
23 689
2492.
Zárubová Michaela
JK Cheb
7
26 434
2493.
Záruba Vladimír
JK Cheb
7
27 255
2494.
Zalabák Petr
YC Ústí n L
7
18 987
2495.
Šercl Miroslav
Delfín Jablonec
7
13 555
2496.
Vacula Libor
JK Staré Splavy
7
27 532
2497.
Vaidišová Kateřina
JK Sokolov
7
19 029
2498.
Kramář Petr
JK Česká Lípa
7
35 617
2499.
Štursová Pavla
YC PARS
7
5 633
2500.
Beneš Marián
Sokol Palkovice
7
6 411
2501.
Mareček Josef
JK Staré Splavy
7
22 851
2502.
Kroupa Rostislav
Sokol Palkovice
7
6 411
2503.
Moudrý Miroslav
JK Staré Splavy
7
20 892
2504.
Havrda Luboš
Delfín Jablonec
7
11 752
2505.
Kotek Michal
JK Staré Splavy
7
53 363
2506.
Trnavský Martin
Jachtklub Brno
7
19 631
2507.
Kramář Tomáš
JK Česká Lípa
7
32 444
2508.
Vaculka Zbyněk
YC LS Brno
7
11 528
2509.
Ottová Hana
Sokol Tovačov
7
44 575
2510.
Moučková Hana
YC Velké Dářko
7
15 213
2511.
Bobek Pavel
Baník Ostrava
7
33 030
2512.
Novák Matěj
JK Ostrava
7
4 391
2513.
Sovadina Petr
LS Kroměříž
8
18 987
2514.
Vašík Roman
YC LS Brno
8
12 072
2515.
Indrák Václav
Sokol Tovačov
8
11 823
2516.
Netík Pavel
YC Velké Dářko
8
19 022
2517.
Marečková Renata
Jachtklub Brno
8
10 995
2518.
Červenka Matouš
JK Olomouc
8
8 906
2519.
Indrák Jiří
Sokol Tovačov
8
47 389
2520.
Ptáčková Markéta
YC Velké Dářko
8
3 222
2521.
Audy Dan
Jachtklub Brno
8
27 663
2522.
Šeliga Teodor
TJ Rapid Brno
8
9 113
2523.
Štrambach Ladislav
Sokol Mohelnice
8
8 532
2524.
Bříza Petr
YC Pardubice
8
7 571
2525.
Kučerová Michaela
TJ Lanškroun
8
8 112
2526.
Hejnová Karolína
Baník Ostrava
8
6 987
2527.
Kubíková Dana
Olšovec Jedovnice
8
46 236
2528.
Formánek Jindřich
Jachtklub Brno
8
23 114
2529.
Veselý Štěpán
YC Pardubice
8
18 281
2530.
Zbořil Matyáš
JK Staré Splavy
8
5 855
2531.
Blatecký Martin
Jachtklub Brno
8
3 087
2532.
Vacula Karel
YC Znojmo
8
14 053
2533.
Živná Kateřina
YC PanCzech
8
29 774
2534.
Kacálek Zdeněk
YC Markop FL
8
28 726
2535.
Beerová Eliška
SK Štětí
8
10 865
2536.
Skřepek Šimon
TJ Rapid Brno
8
14 114
2537.
Gardavský Petr
TJ Jiskra Třeboň
8
37 705
2538.
Křížek David
Lokomotiva Plzeň
8
38 866
2539.
Flídr Jaromír
TJ Lanškroun
8
13 350
2540.
Čajčík Jan
YC LS Brno
8
41 431
2541.
Flosmanová Kristýna
TJ Jiskra Třeboň
8
17 795
2542.
Cikrt Tomáš
JK Toušeň
8
21 810
2543.
Živná Veronika
YC PanCzech
8
29 774
2544.
Povolný Adam
JK Staré Splavy
8
7 861
2545.
Štrunc Jan
YC Neratovice
8
34 419
2546.
Žíla Jiří
Slavoj Hluboká
8
9 232
2547.
Dušek Josef
TJ Jiskra Třeboň
8
31 491
2548.
Lejhanec David
YC Pardubice
8
11 110
2549.
Zima Tomáš
YC Kladno
8
61 009
2550.
Lavický Karel
YC DIM Bezdrev
8
37 159
2551.
Maruš Max
YC Písek
8
6 768
2552.
Hošek Libor
JK Česká Lípa
8
34 009
2553.
Pavlíková Barbara
YC CERE
8
22 128
2554.
Svoboda Lukáš
YC Neratovice
8
9 151
2555.
Ďásek František
JK Cheb
8
10 102
2556.
Hanzl Jáchym
Slavoj Litoměřice
8
3 040
2557.
Hrubý Pavel
ČWA
8
39 263
2558.
Friedl Jakub
YC CERE
8
2 875
2559.
Šnajdr Matěj
Lokomotiva Plzeň
8
30 238
2560.
Brejník Lubomír
Slavoj Litoměřice
8
5 235
2561.
Baštář Ondřej
Lokomotiva Plzeň
8
19 977
2562.
Baudyšová Klára
Bohemia Poděbrady
8
7 886
2563.
Košatová Lucie
ČYK
8
35 980
2564.
Skala Pavel
JK Cheb
8
10 309
2565.
Záruba Adam
YC CERE
8
12 202
2566.
Brezík Michal
Prazdroj Plzeň
8
3 388
2567.
Fiala Petr
YC Neratovice
8
65 579
2568.
Vít Ladislav
JK Plzeň
8
10 083
2569.
Horák Miroslav
Lokomotiva Plzeň
8
22 325
2570.
Juha Roman
Lokomotiva Plzeň
8
3 715
2571.
Plch Jiří
YC DIM Bezdrev
8
9 062
2572.
Beneš Pavel
T. J. Sokol Vrané II
8
5 678
2573.
Krsička Martin
YC CERE
9
23 389
2574.
Jurečka Matěj
Císařská louka
9
6 516
2575.
Jochovič Josef
YC Neratovice
9
51 227
2576.
Šára Marek
Bohemia Poděbrady
9
7 210
2577.
Kolářová Terezie
Orthodocks YC
9
32 081
2578.
Kovačková Barbora
ČYK
9
6 851
2579.
Drahorád Petr
JK Cheb
9
26 089
2580.
Sosnovec Josef
T. J. Sokol Vrané II
9
9 821
2581.
Pavlišová Michaela
YC Kovářov
9
86 423
2582.
König Václav
YC DIM Bezdrev
9
13 827
2583.
Šedivák Kryštof
Lokomotiva Plzeň
9
32 574
2584.
Myslík Vladimír
Vodní stavby Pha
9
14 391
2585.
Dragoun Vítek
JK Plzeň
9
6 177
2586.
Jindřichová Markéta
JK Cheb
9
7 561
2587.
Ott Adam
Jachtklub Brno
9
20 126
2588.
Pavlíček Zdeněk
YC Regent
9
33 062
2589.
Čutka Jan
YC DIM Bezdrev
9
31 372
2590.
Cibulka Vojtěch
JK Plzeň
9
62 302
2591.
Košťálová Bára
YC Pardubice
9
28 415
2592.
Štěpánek Jan
Delfín Jablonec
9
44 199
2593.
Chlumský Tomáš
JK Staré Splavy
9
7 392
2594.
Veselá Elena
YC Pardubice
9
11 928
2595.
Petrová Kristýna
VS Duchcov
9
7 002
2596.
Krejčiřík Daniel
YC LS Brno
9
5 481
2597.
Hanák Jakub
Sokol Tovačov
9
10 713
2598.
Daněk Tomáš
YC LS Brno
9
9 668
2599.
Cintl ing. Václav
JK Česká Lípa
9
28 638
2600.
Teplý Viktor
Jachtklub Brno
9
86 626
2601.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
9
7 980
2602.
Přikryl Jeremiáš
LS Kroměříž
9
21 286
2603.
Václavík Jakub
JK Česká Lípa
9
27 049
2604.
Sladký Martin
ČWA
9
49 262
2605.
Vacula Karel
YC Znojmo
9
37 694
2606.
Buřil Miloš
ALT RS
9
18 920
2607.
Vacula Jan
YC Znojmo
9
37 694
2608.
Bílková Lucie
Sokol Palkovice
9
3 618
2609.
Kučera Petr jun.
TJ Rapid Brno
9
82 568
2610.
Křenek Miloš
YC LS Brno
9
10 766
2611.
Štafa Patrick
MYK
9
9 368
2612.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
9
24 202
2613.
Kuš Emil
Slavoj Hluboká
10
11 556
2614.
Bílek Vladimír
Sokol Palkovice
10
10 512
2615.
Němec Milan
KJ Těrlicko
10
8 217
2616.
Pešková Adéla
YC LS Brno
10
8 460
2617.
Šimek Karel
Slavoj Hluboká
10
42 243
2618.
Halouzka Michal
MYK
10
43 652
2619.
Kilarová Marie
Baník Ostrava
10
12 352
2620.
Sadílková Nela
Delfín Jablonec
10
33 012
2621.
Mojdl Martin
YC Kladno
10
13 243
2622.
Richter Jan
YC Pardubice
10
21 867
2623.
Mlčoch Bronislav
Sokol Tovačov
10
30 888
2624.
Štruncová Michaela
YC Neratovice
10
19 489
2625.
Hájek Milan
Lokomotiva Plzeň
10
90 201
2626.
Karas Tomáš
Jachtklub Brno
10
45 578
2627.
Richterová Eliška
YC Pardubice
10
35 441
2628.
Neumann Lukáš
YC RODOP
10
52 797
2629.
Hromádka Josef
Lokomotiva Cheb
10
7 609
2630.
Hrubý Karel
Jachtklub Brno
10
44 820
2631.
Ptáčník Ondřej
JK Staré Splavy
10
24 068
2632.
Vaidiš Tomáš
JK Sokolov
10
50 622
2633.
Lambl Vojtěch
YC Neratovice
10
22 790
2634.
Rezek Richard
JK Cheb
10
8 554
2635.
Kaláb Jindřich
VS Duchcov
10
18 282
2636.
Vlach Martin
YC Neratovice
10
19 994
2637.
Regetskiy Artem
VS Duchcov
10
4 647
2638.
Zíma Jakub
ČWA
10
74 625
2639.
Bauerová Markéta
YC CERE
10
24 753
2640.
Kala Roman
YC Doksy
10
27 695
2641.
Buchar Petr
YC CERE
10
18 906
2642.
Čermák Jaroslav
YC Pardubice
10
47 945
2643.
Šindýlek Michal
Bohemia Poděbrady
10
15 222
2644.
Kučera Matěj
TJ Lanškroun
10
55 045
2645.
Dvořák Pavel
T. J. Sokol Vrané II
10
11 196
2646.
Hála Jan
AYCK
10
32 908
2647.
Tobolka Michal
TJ Jiskra Třeboň
10
48 943
2648.
Bezděková Martina
Jachtsport Brno
10
55 966
2649.
Snopek Martin
Slavoj Hluboká
10
8 079
2650.
Mareš Miloš
YC Kladno
10
18 033
2651.
Čechura Přemysl
Lokomotiva Plzeň
10
7 005
2652.
Novotný Michal
YC DIM Bezdrev
11
33 920
2653.
Směšný Marek
JK Prostějov
11
79 809
2654.
Škoda Michal
YC Neratovice
11
20 919
2655.
Nuc Mario
JK Plzeň
11
47 190
2656.
Plch Jiří
YC DIM Bezdrev
11
28 547
2657.
Dadák Lukáš
YC LS Brno
11
17 466
2658.
Vítovec Matěj
YC CERE
11
29 041
2659.
Loužek Karel
JK Plzeň
11
18 580
2660.
Hrubá Dagmar
Lokomotiva Cheb
11
16 188
2661.
Kališová Lenka
Jachtklub Brno
11
34 563
2662.
Pour st. Václav
Slavoj Hluboká
11
13 964
2663.
Vomáčko Ladislav
Bohemia Poděbrady
11
20 444
2664.
Výška Tomáš
Prazdroj Plzeň
11
15 735
2665.
Čudek Radim
Slavoj Český Těšín
11
21 507
2666.
Vastl Tomáš
JK Černá v Pošumaví
11
44 258
2667.
Kleiner Otakar
YC DIM Bezdrev
11
37 918
2668.
Ptáčník Matěj
JK Staré Splavy
11
29 223
2669.
Lawson Andrew
JK Staré Splavy
11
24 800
2670.
Houdek Roman
YC LS Brno
11
123 012
2671.
Winkler Adam
YC Neratovice
11
57 698
2672.
Ptáčník Milan
JK Staré Splavy
11
46 540
2673.
Milerová Anna
Sokol Dobřichovice
11
68 379
2674.
Košťál Petr
YC Pardubice
11
49 101
2675.
Jeništa Milan
Sokol Dobřichovice
11
31 524
2676.
Mareček Šimon
Jachtklub Brno
11
60 372
2677.
Teplý Jakub
YC CERE
11
5 811
2678.
Lojínová Alexandra
Delfín Jablonec
11
12 839
2679.
Vrána Petr
TJ Rapid Brno
11
37 721
2680.
Hýža Vít
Jachtklub Brno
11
12 968
2681.
Novák David
YC CERE
11
11 022
2682.
Ptáčková Tereza
YC Velké Dářko
11
20 063
2683.
Hála Petr
AYCK
11
72 270
2684.
Mielec Lubomír
Sokol Palkovice
11
34 217
2685.
Holá Magdaléna
Lokomotiva Plzeň
11
90 205
2686.
Skřepek Jan
TJ Rapid Brno
11
62 272
2687.
Svoboda Stanislav
Slavoj Hluboká
11
9 131
2688.
Zidková Nadine
ČWA
11
11 543
2689.
Pavliš Zdeněk
YC Kovářov
11
96 319
2690.
Raška Marek
ČWA
11
29 284
2691.
Buchtová Agnes
YC LS Brno
12
4 725
2692.
Konopík Tomáš
Jachtklub Brno
12
29 066
2693.
Koubek Zdenek
Slavoj Hluboká
12
29 781
2694.
Šmídmajer Lukáš
YC LS Brno
12
7 813
2695.
Otevřel Pavel
YC LS Brno
12
19 299
2696.
Pavlík Jiří
YC LS Brno
12
23 788
2697.
Tkadlec Tadeáš
JK Toušeň
12
26 592
2698.
Mlčoch Jan
Sokol Tovačov
12
35 306
2699.
Mikulec Martin
TJ Rapid Brno
12
85 612
2700.
Lidařík Rudolf
YC LS Brno
12
78 225
2701.
Kořan Petr
YC Neratovice
12
54 516
2702.
Palkovský Tomáš
SK Štětí
12
91 055
2703.
Říčanová Nicol
SK Štětí
12
35 128
2704.
Dragoun Dominik
JK Plzeň
12
13 265
2705.
Vychová Zuzana
YC Neratovice
12
91 168
2706.
Beerová Anežka
SK Štětí
12
8 223
2707.
Drda David
Delfín Jablonec
12
33 146
2708.
Hrubý Roman
Lokomotiva Cheb
12
17 781
2709.
Babický Josef
JK Česká Lípa
12
33 125
2710.
Steiner Michal
YC Vysoké Mýto
12
68 661
2711.
Sedlák Štěpán
JK Česká Lípa
12
32 489
2712.
Matoušek Ondřej
Slavoj Hluboká
12
27 323
2713.
Podrábská Adéla
SK Štětí
12
10 317
2714.
Storch Petr
YC Ústí n L
12
91 055
2715.
Mrzílková Lenka
YC Neratovice
12
32 177
2716.
Winklerová Anna
JK Toušeň
12
40 971
2717.
Tichánek Michael
Sokol Palkovice
12
16 262
2718.
Burska Zosia
YC CERE
12
43 789
2719.
Dvořák Jiří
T. J. Sokol Vrané II
12
9 271
2720.
Licková Aneta
Bohemia Poděbrady
12
14 233
2721.
Bidlová Jitka
YC LS Brno
12
36 152
2722.
Kaltounková Klára
ČYK
12
64 769
2723.
Sivý Filip
Slavoj Hluboká
12
22 882
2724.
Krsička Lukáš
YC CERE
12
74 711
2725.
Parůžek Jiří
JK Toušeň
12
79 299
2726.
Kotisa Jan ml.
JK Černá v Pošumaví
12
27 224
2727.
Keblová Lucie
ČYK
13
51 261
2728.
Kováčová Tereza
JK Prostějov
13
37 671
2729.
Švíková Kateřina
YC CERE
13
57 135
2730.
Šnajdr Milan
Lokomotiva Plzeň
13
54 048
2731.
Hrnčíř Matyáš
YC Neratovice
13
15 082
2732.
Šindelka Jakub
MYK
13
16 617
2733.
Lokajíčková Kateřina
ČYK
13
10 955
2734.
Nápravníková Kořanov Johana
YC Neratovice
13
76 496
2735.
Soukup Aleš
VS Duchcov
13
15 842
2736.
Kučera Petr sen.
TJ Rapid Brno
13
26 665
2737.
Kramplová Annamaria
ČYK
13
77 778
2738.
Nápravník Jakub
ČYK
13
81 271
2739.
Motlíková Pavlína
JK Cheb
13
12 853
2740.
Fanfrlová Eliška
JK Ostrava
13
21 002
2741.
Dragoun Ivan
JK Plzeň
13
7 571
2742.
Hudáková Tereza
JK Česká Lípa
13
10 499
2743.
Makrlík Dušan
JK Klatovy
13
15 055
2744.
Sadílek Adam
Delfín Jablonec
13
42 440
2745.
Moučka ml. Vítězslav
YC Velké Dářko
13
82 889
2746.
Hlaváček Matouš
ČYK
13
76 571
2747.
Skalický Vladimír
LK Štěchovice
13
43 508
2748.
Kmenta Martin
Jachtklub Brno
13
34 401
2749.
Richter Zdeněk
YC Doksy
13
43 921
2750.
Ščerba Kamil
Sokol Palkovice
13
41 530
2751.
Hyrš Ladislav
JK Ostrava Poruba
13
80 042
2752.
Smrčka Jiří
ČYK
14
42 694
2753.
Chlup Zdeněk
Jachtklub Brno
14
74 841
2754.
Čechura Jiří
Lokomotiva Plzeň
14
56 674
2755.
Křenková Kristýna
YC LS Brno
14
16 514
2756.
Košata Lukáš
ČYK
14
40 670
2757.
Kališová Marketa
Jachtklub Brno
14
74 177
2758.
Viták František
JK Plzeň
14
92 713
2759.
Kamenský Radim
YC Velké Dářko
14
113 982
2760.
Gemperle Jiří
Sokol Dobřichovice
14
39 911
2761.
Moucha Pavel
YC Doksy
14
40 641
2762.
Ondíková Petra
YC Velké Dářko
14
55 775
2763.
Rešl Pavel
VS Duchcov
14
19 364
2764.
Will Jan
Lokomotiva Plzeň
14
74 818
2765.
Janderová Klára
YC SaS
14
35 525
2766.
Maier Michael
JK Staré Splavy
14
118 600
2767.
Krsička Michal
YC CERE
14
125 114
2768.
Sivý Dalibor
Slavoj Hluboká
14
97 747
2769.
Kvasnik Milan
YC Neratovice
14
62 637
2770.
Lederer Tomáš
VS Duchcov
14
14 063
2771.
Outrata Jiří
JK Toušeň
14
51 152
2772.
Valouch Vlastimil
JK Olomouc
14
19 541
2773.
Vysloužil Zdeněk
JK Staré Splavy
14
9 210
2774.
Halouzka Jiří
MYK
14
75 447
2775.
Staněk Jan
YC Doksy
15
7 813
2776.
Košvica Jakub
YC LS Brno
15
83 562
2777.
Hudec Adam
YC Neratovice
15
37 937
2778.
Halouzka Jakub
MYK
15
128 855
2779.
Novák Vojtěch
YC Doksy
15
11 763
2780.
Fanta Miroslav
YC LS Brno
15
36 939
2781.
Paigerová Vanda
YC CERE
15
30 340
2782.
Dokoupilová Beáta
Jachtklub Brno
15
24 767
2783.
Sivý Štěpán
Slavoj Hluboká
15
107 764
2784.
Buchtová Sarah
YC LS Brno
15
18 497
2785.
Verner Jaroslav
JK Toušeň
15
77 059
2786.
Vacula Martin
JK Staré Splavy
15
95 522
2787.
Pfeifer Matyáš
YC Neratovice
15
66 843
2788.
Justová Anna
YC LS Brno
15
36 544
2789.
Vaszi Mikuláš
SK Štětí
15
33 447
2790.
Novák Adam
YC Doksy
15
7 994
2791.
Kořanová Michaela
YC Neratovice
15
48 311
2792.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
15
70 711
2793.
Kamenský Pavel
YC Velké Dářko
15
52 950
2794.
Kafka Roman
YC Velké Dářko
15
40 296
2795.
Kubík Michal
Olšovec Jedovnice
15
66 498
2796.
Zbořil Vladimír
JK Staré Splavy
15
15 836
2797.
Mudra Martin
Lokomotiva Plzeň
15
47 781
2798.
Dobrá Tereza
Lokomotiva Plzeň
15
172 404
2799.
Němec Jiří
Slavoj Hluboká
15
33 090
2800.
Mojdl Ondřej
YC Kladno
15
35 634
2801.
Lojková Karolína
JK Černá v Pošumaví
15
31 357
2802.
Lokajíčková Lucie
ČYK
15
44 716
2803.
Licková Nikola
Bohemia Poděbrady
15
36 543
2804.
Vychová Eliška
YC Neratovice
16
74 101
2805.
Dobrý Jakub
Lokomotiva Plzeň
16
178 558
2806.
Sivý Josef
Slavoj Hluboká
16
116 626
2807.
Novotný Štěpán
JK Cheb
16
106 289
2808.
Klíma Ondřej
YC Doksy
16
21 719
2809.
Vachel Ondřej
JK Černá v Pošumaví
16
31 875
2810.
Dítětová Tereza
YC Neratovice
16
19 274
2811.
Medek Pavel
VS Duchcov
16
23 728
2812.
Burda František
JK Česká Lípa
16
10 717
2813.
Soukal ml. Miloslav
YC Neratovice
16
63 691
2814.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
16
42 284
2815.
Křenková Monika
YC LS Brno
16
62 583
2816.
Nejezchleba Jakub
YC LS Brno
16
58 639
2817.
Švíková Bára
YC CERE
16
57 675
2818.
Dokoupilová Linda
Jachtklub Brno
16
29 189
2819.
Přikryl Benjamín
LS Kroměříž
16
99 981
2820.
Hartig Bartoloměj
YC Doksy
16
25 053
2821.
Rameš Ivan
JK Česká Lípa
16
62 431
2822.
Kubík Martin
Olšovec Jedovnice
16
25 639
2823.
Viščor Dan
YC LS Brno
17
74 527
2824.
Ráža Matyáš
VS Duchcov
17
41 522
2825.
Kršňák Jan
VS Duchcov
17
46 488
2826.
Viščorová Nela
YC LS Brno
17
36 740
2827.
Roček Roman
YC Neratovice
17
112 854
2828.
Kvasničková Markéta
Slavoj Litoměřice
17
13 694
2829.
Hálová Lucie
JK Toušeň
17
55 018
2830.
Vacula Jiří
JK Staré Splavy
17
16 842
2831.
Gebhart Zdeněk
JK Cheb
17
90 061
2832.
Jedlička Jan
YC Neratovice
17
71 690
2833.
Škráčková Vendula
JK Ostrava
17
62 190
2834.
Kršňák Jakub
VS Duchcov
18
42 755
2835.
Altmannová Kateřina
Lokomotiva Plzeň
18
51 331
2836.
Klíma Vojtěch
ČYK
18
31 323
2837.
Kříž Jan
SK Štětí
18
19 850
2838.
Sedláček Petr
JK Prostějov
19
27 672
2839.
Valouch Libor
JK Olomouc
19
29 247
2840.
Himmel Jiří
YC Nechranice
20
62 656
2841.
Štěpánková Markéta
Delfín Jablonec
20
42 537
2842.
Plodek Adam
YC Pardubice
20
61 565
2843.
Šindelka Ondřej
MYK
20
144 481
2844.
Chalupníková Kristýna
TJ Rapid Brno
20
121 401
2845.
Vinkl Petr
YC Kladno
21
74 567
2846.
Wehrenberg Lukáš
YC Kladno
21
192 651
2847.
Nevelöš Tibor
SK Štětí
21
136 514
2848.
Nevelöš Adam
SK Štětí
21
131 885
2849.
Jaroš Adam
MYK
21
66 850
2850.
Žáček Jiří
Baník Ostrava
22
94 724
2851.
Himmelová Klára
YC Nechranice
22
133 072
2852.
Beneš Pavel
YC DIM Bezdrev
22
60 245
2853.
Ščerba Patrik
Sokol Palkovice
23
62 633
2854.
Konopáč Daniel
T. J. Sokol Vrané II
23
31 813
2855.
Tlapáková Zuzana
SK Štětí
23
47 845
2856.
Müller Ondřej
SK Štětí
24
78 371
2857.
Rais Michal
SK Štětí
24
74 453
2858.
Mlejnek Tomáš
SK Štětí
24
149 983
2859.
Tlapák Vojtěch
SK Štětí
27
77 170
2860.
Škvařil Patrik
YC LS Brno
27
39 655
2861.
Pospíšil Martin
Jachtklub Brno
32
120 382
↑
nahoru
×
Přihlášení člena ČSJ
Zapomenuté heslo
Registrace